<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1.kolo M-SsAZ družstiev staršieho žiactva, Martin, 5. 6. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
Žci 60 m Baláž Šimon 09 AO Sparta Považská Bystrica 10.64 10.64
Žci 60 m Bálent Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.89 09.85
Žci 60 m Bielak Martin 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.81 09.81
Žci 60 m Briš Tomáš 08 Atletický oddiel Žilina 08.62 08.62
Žci 60 m Bros Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 60 m Brštiak Boris 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.89 09.89
Žci 60 m Čižmárik Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.82 09.82
Žci 60 m Ďuráčik Norbert 08 Atletická akadémia Žilina 09.36 09.36
Žci 60 m Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 08.42 08.42
Žci 60 m Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina 09.76 09.76
Žci 60 m Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica 09.40 09.40
Žci 60 m Gašinec Tomáš 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 11.51
Žci 60 m Haladej Ivan 09 AO Sparta Považská Bystrica 10.39 10.39
Žci 60 m Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno 08.17 08.17
Žci 60 m Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica 09.29 09.29
Žci 60 m Holma Alex 07 AO Olympia Považská Bystrica 10.39 10.03
Žci 60 m Chovanec Martin 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 08.54 08.54
Žci 60 m Janoštiak Marek 08 AK Mostáreň Brezno 09.77 09.77
Žci 60 m Jaš Timur 09 AO Sparta Považská Bystrica
Žci 60 m Katona Michal 06 AK Mostáreň Brezno 07.85 07.85
Žci 60 m Kiselev Pavel (C) 08 MŠk Žiar nad Hronom 10.07 10.07
Žci 60 m Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.20 10.07
Žci 60 m Korinek Matúš 08 Atletický klub ZTS Martin
Žci 60 m Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 07.78 07.78
Žci 60 m Krišica Andrej 07 Atletický klub ZZO Čadca 09.33 09.33
Žci 60 m Krutošík Andrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.18 10.18
Žci 60 m Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.11 09.11
Žci 60 m Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin 08.32 08.32
Žci 60 m Margóč Matej 06 BŠK Banská Bystrica 07.82 07.82
Žci 60 m Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 08.91 08.84
Žci 60 m Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 08.16 08.16
Žci 60 m Palášthy Karol 07 MŠk Žiar nad Hronom 10.07 09.69
Žci 60 m Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom 09.71 09.71
Žci 60 m Rezák Oliver 09 AO Sparta Považská Bystrica 10.63 10.63
Žci 60 m Rybárik Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica 09.99
Žci 60 m Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen 08.15 08.15
Žci 60 m Slezák Nicolas 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žci 60 m Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom 09.35
Žci 60 m Tarac Ramon 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žci 60 m Turčan Lukáš 06 Atletická akadémia Žilina 09.38 09.38
Žci 60 m Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina 09.17 09.17
Žci 60 m Ungvarský Marko 09 Atletický klub Krupina
Žci 60 m Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.12 09.12
Žci 60 m Vrábel Matúš 07 Atletický oddiel Žilina
Žci 60 m Wagner Marcus 07 AO Olympia Považská Bystrica 09.30 09.05
Žci 60 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 07.73 07.73
Žci 60 m Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 08.81 08.81
Žci 150 m Bielak Martin 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 150 m Bros Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 150 m Brštiak Boris 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 25.14 25.14
Žci 150 m Čižmárik Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.42 24.42
Žci 150 m Ďuráčik Norbert 08 Atletická akadémia Žilina 23.40 23.40
Žci 150 m Fürhoffer Samuel 09 Atletický klub Krupina 23.53 23.53
Žci 150 m Gašinec Tomáš 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žci 150 m Haladej Ivan 09 AO Sparta Považská Bystrica 28.05 28.05
Žci 150 m Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica 25.60
Žci 150 m Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 22.66 22.66
Žci 150 m Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom
Žci 150 m Jankola Matúš 07 Atletický klub ZTS Martin 21.96 21.96
Žci 150 m Janoštiak Marek 08 AK Mostáreň Brezno 25.67
Žci 150 m Jaš Timur 09 AO Sparta Považská Bystrica
Žci 150 m Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno 22.90 22.90
Žci 150 m Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 150 m Krutošík Andrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 26.15
Žci 150 m Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.02 21.02
Žci 150 m Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.04
Žci 150 m Marcinek Matej 08 TJ Orava Dolný Kubín
Žci 150 m Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin 20.32 20.32
Žci 150 m Margóč Matej 06 BŠK Banská Bystrica 18.75 18.75
Žci 150 m Martinec Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica 25.92
Žci 150 m Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 21.57 21.57
Žci 150 m Mjartan Martin 09 Atletický klub ZTS Martin
Žci 150 m Nevedel Nicolas 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 22.32 22.32
Žci 150 m Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 20.09 20.09
Žci 150 m Pluhár Matúš 09 MŠk Žiar nad Hronom 26.20
Žci 150 m Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.90
Žci 150 m Rezák Oliver 09 AO Sparta Považská Bystrica
Žci 150 m Rybárik Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 150 m Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.21
Žci 150 m Šlúch Samuel 07 MŠk Žiar nad Hronom
Žci 150 m Turčan Lukáš 06 Atletická akadémia Žilina 24.07 24.07
Žci 150 m Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina 24.08 24.08
Žci 150 m Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina 19.21 22.15
Žci 150 m Ungvarský Marko 09 Atletický klub Krupina 22.97 22.97
Žci 150 m Valíček Tadeáš 07 AO Olympia Považská Bystrica 25.91
Žci 150 m Víglaský Daniel 06 Atletický klub Krupina 19.80
Žci 150 m Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 150 m Vrábel Matúš 07 Atletický oddiel Žilina
Žci 150 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 18.96 18.96
Žci 150 m Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 21.82 21.82
Žci 150 m Žbodák Martin 07 AO Sparta Považská Bystrica
Žci 300 m Ambrózi Andrej Gustáv 06 BŠK Banská Bystrica 45.44 45.44
Žci 300 m Havaš Matúš 08 AK Mostáreň Brezno
Žci 300 m Jankola Matúš 07 Atletický klub ZTS Martin 43.62 43.62
Žci 300 m Kiselev Pavel (C) 08 MŠk Žiar nad Hronom
Žci 300 m Krišica Andrej 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žci 300 m Michlík Richard 06 Atletický oddiel Žilina 49.53 49.53
Žci 300 m Nevedel Nicolas 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žci 300 m Palášthy Karol 07 MŠk Žiar nad Hronom 46.62 46.62
Žci 300 m Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 52.86
Žci 300 m Sokolík Andrej 06 Atletický klub ZTS Martin
Žci 300 m Vrábel Matúš 07 Atletický oddiel Žilina 49.89 49.89
Žci 300 m Žbodák Martin 07 AO Sparta Považská Bystrica
Žci 800 m Bician Štefan 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 800 m Boško Adam 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 800 m Ďuráčik Norbert 08 Atletická akadémia Žilina 2:59.63 2:59.63
Žci 800 m Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica 2:33.15 2:33.15
Žci 800 m Gál Žigmund 09 BŠK Banská Bystrica
Žci 800 m Holma Alex 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 800 m Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica
Žci 800 m Kán Filip 08 AK Mostáreň Brezno 2:38.00 2:38.00
Žci 800 m Kasman Aurel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 800 m Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 800 m Povinský Luboš 06 MŠk Žiar nad Hronom 2:30.38 2:30.38
Žci 800 m Rybárik Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 800 m Sokolík Andrej 06 Atletický klub ZTS Martin
Žci 800 m Tarac Ramon 06 MŠk Žiar nad Hronom 2:32.14 2:32.14
Žci 800 m Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina 2:18.87 2:18.87
Žci 800 m Valíček Tadeáš 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 800 m Víglaský Daniel 06 Atletický klub Krupina 2:26.89 2:26.89
Žci 3000 m Henček Viktor 06 BŠK Banská Bystrica 12:01.41 12:01.41
Žci 3000 m Majtán Samuel 10 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 3000 m Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žci 3000 m Šlúch Samuel 07 MŠk Žiar nad Hronom 12:09.06 12:09.06
Žci 100 m pr. 83,8 Chovanec Martin 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 19.13 19.13
Žci 100 m pr. 83,8 Lešňovský Juraj Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín
Žci 100 m pr. 83,8 Ondrášik Rastislav 06 AO Olympia Považská Bystrica 20.57
Žci 100 m pr. 83,8 Rybárik Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 100 m pr. 83,8 Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen 17.95 17.95
Žci 100m p 76,2-8,2 0 Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš 16.06 16.06
Žci 300 m pr. 76,2 Čamaj Viliam 06 AO Olympia Považská Bystrica 49.53 49.53
Žci 300 m pr. 76,2 Chovanec Martin 07 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
Žci 300 m pr. 76,2 0 Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš 46.55 46.55
Žci 300 m pr. 76,2 Ondrášik Rastislav 06 AO Olympia Považská Bystrica 60.34
Žci 300 m pr. 76,2 Rybárik Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 300 m pr. 76,2 Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen 51.15 51.15
Žci výška Katona Michal 06 AK Mostáreň Brezno 145
Žci výška Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 170 170
Žci výška Lovíšek Darren 07 AO Olympia Považská Bystrica 115 115
Žci žrď Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci diaľka Ambrózi Andrej Gustáv 06 BŠK Banská Bystrica 409 416
Žci diaľka Bálent Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 370 370
Žci diaľka Bros Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci diaľka Čamaj Viliam 06 AO Olympia Považská Bystrica 439 439
Žci diaľka Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom 317 317
Žci diaľka Janoštiak Marek 08 AK Mostáreň Brezno 373 378
Žci diaľka Kasman Aurel 08 AO Olympia Považská Bystrica 290 290
Žci diaľka 0 Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš 538 538
Žci diaľka Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 437 437
Žci diaľka Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 472 472
Žci diaľka Lovíšek Darren 07 AO Olympia Považská Bystrica 313
Žci diaľka Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 423 423
Žci diaľka Palášthy Karol 07 MŠk Žiar nad Hronom 344 344
Žci diaľka Povinský Luboš 06 MŠk Žiar nad Hronom 317
Žci diaľka Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 455 455
Žci diaľka Tarac Ramon 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žci diaľka Turčan Lukáš 06 Atletická akadémia Žilina 396 396
Žci diaľka Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina 413 413
Žci diaľka Wagner Marcus 07 AO Olympia Považská Bystrica 354
Žci diaľka Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 528 528
Žci diaľka Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 457 457
Žci guľa 4 kg Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 10.20 10.20
Žci guľa 4 kg Martinec Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci guľa 4 kg Slezák Nicolas 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žci guľa 4 kg Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žci guľa 4 kg Šlúch Samuel 07 MŠk Žiar nad Hronom
Žci guľa 4 kg Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 06.34 06.34
Žci disk 1 kg Boško Adam 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci disk 1 kg Franko Tomaš 07 AK Danica Zvolen 29.65 29.65
Žci disk 1 kg Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica 37.24 37.24
Žci disk 1 kg Slezák Nicolas 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žci disk 1 kg Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen 19.44 19.44
Žci kladivo 4 kg Lešňovský Juraj Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 33.22 33.22
Žci kladivo 4 kg Marcinek Matej 08 TJ Orava Dolný Kubín
Žci kladivo 4 kg Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen
Žci oštep 600 g Baláž Šimon 09 AO Sparta Považská Bystrica
Žci oštep 600 g Čamaj Viliam 06 AO Olympia Považská Bystrica 26.50 26.50
Žci oštep 600 g Henček Viktor 06 BŠK Banská Bystrica
Žci oštep 600 g Katona Michal 06 AK Mostáreň Brezno 30.88 30.88
Žci oštep 600 g Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci oštep 600 g Lešňovský Juraj Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 45.54 45.54
Žci oštep 600 g Marcinek Matej 08 TJ Orava Dolný Kubín 22.69 22.69
Žci oštep 600 g Martinec Jakub 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žci oštep 600 g Povinský Luboš 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žci 4 x 60 m kluby Bálent Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Bician Štefan 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Bielak Martin 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Brštiak Boris 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Čižmárik Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby (1/2) Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby (1/3) Henček Viktor 06 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Holma Alex 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby (1/1) Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom
Žci 4 x 60 m kluby Kasman Aurel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Krutošík Andrej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Lovíšek Darren 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby (1/4) Margóč Matej 06 BŠK Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Rúrik Marco 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Valíček Tadeáš 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Vozár Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žci 4 x 60 m kluby Wagner Marcus 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 60 m Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno 09.13 09.13
Žky 60 m Balážová Viktória 08 AO Sparta Považská Bystrica
Žky 60 m Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 08.97 08.97
Žky 60 m Baranková Tamara 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.48 08.02
Žky 60 m Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 09.33 09.33
Žky 60 m Beliančínová Nela 07 MŠk Žiar nad Hronom 08.80 08.80
Žky 60 m Belková Alexandra 08 AK Mostáreň Brezno 10.56 10.56
Žky 60 m Betková Linda 07 AK Mostáreň Brezno 09.74 09.74
Žky 60 m Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 09.23 09.23
Žky 60 m Černá Emma 07 AK Mostáreň Brezno 10.29 10.29
Žky 60 m Čížeková Ema 09 Atletický klub ZTS Martin 09.79 09.68
Žky 60 m Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.39 10.39
Žky 60 m Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 08.66 08.66
Žky 60 m Dědečková Ľubica 06 AK Mostáreň Brezno 09.40 09.14
Žky 60 m Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin 09.51 09.51
Žky 60 m Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 09.66 09.66
Žky 60 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 08.41 08.41
Žky 60 m Filušová Silvia 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 60 m Friedlová Barbora 07 Atletický klub ZZO Čadca 09.19 09.19
Žky 60 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 09.18 09.18
Žky 60 m Gočová Olívia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 60 m Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.61 08.61
Žky 60 m Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom 09.89 09.89
Žky 60 m Haľamová Rebeka 06 AC VICTORIA Turany 08.93 08.93
Žky 60 m Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.01 08.51
Žky 60 m Hrubá Alexandra 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 60 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 08.55 08.55
Žky 60 m Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin 08.71 08.68
Žky 60 m Ištvánová Tamara 08 AK Mostáreň Brezno 09.79 09.77
Žky 60 m Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.79 08.79
Žky 60 m Jašková Tamara 09 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 60 m Jurečeková Anna 07 Atletický klub ZTS Martin 08.76 08.59
Žky 60 m Kapustová Paulína 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 60 m Kasajová Kristína 06 Atletický oddiel Žilina 08.74 08.74
Žky 60 m Klúčiková Sandra 08 AO Olympia Považská Bystrica 10.45 10.45
Žky 60 m 0 Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš 08.93 08.93
Žky 60 m Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina 08.65 08.65
Žky 60 m Kováčiková Klára 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 60 m Kováčová Michaela 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky 60 m Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.18 09.18
Žky 60 m Kureková Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin 10.57
Žky 60 m Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom 10.15 10.15
Žky 60 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 08.74 08.66
Žky 60 m Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 09.52 09.52
Žky 60 m Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 08.86 08.86
Žky 60 m Mandúchová Lucia 07 ŠK Juventa Žilina 08.92 08.92
Žky 60 m Mičková Natália 07 ŠK Juventa Žilina
Žky 60 m Miniarová Anna 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.83 08.69
Žky 60 m Móricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin
Žky 60 m Mošková Michaela 09 AO Sparta Považská Bystrica
Žky 60 m Olejárová Natália 08 ŠK Juventa Žilina 10.54 10.54
Žky 60 m Ondrušková Klára 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 10.02 10.02
Žky 60 m Plošticová Alžbeta 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 60 m Politzerová Vanessa 06 AO Olympia Považská Bystrica 09.95
Žky 60 m Poštová Nela 07 AK Mostáreň Brezno 10.27
Žky 60 m Ruckschlossová Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 09.24 09.10
Žky 60 m Skybiková Aneta 06 Atletický klub ZZO Čadca 08.99 08.99
Žky 60 m Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica 09.07 08.91
Žky 60 m Slivoňová Vanessa 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 10.14
Žky 60 m Šaverová Šarlota 09 Atletický klub ZTS Martin
Žky 60 m Šintajová Ella 06 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 09.16 09.16
Žky 60 m Španihelová Katarína 09 AO Sparta Považská Bystrica
Žky 60 m Špiriaková Anabel 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 09.58 09.58
Žky 60 m Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 09.35 09.35
Žky 60 m Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 08.72 08.72
Žky 60 m Švantnerová Sofia 07 AK Mostáreň Brezno 09.45 09.45
Žky 60 m Targošová Paulína 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.16 10.16
Žky 60 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 08.69 08.69
Žky 60 m Tebbaa Nadia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 09.98 09.98
Žky 60 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 08.42 08.42
Žky 60 m Turianiková Lucia 07 ŠK Juventa Žilina 10.38 10.38
Žky 60 m Valovičová Ema 08 ŠK Juventa Žilina 09.41 09.41
Žky 60 m Vicianová Soňa 09 AO Sparta Považská Bystrica 10.98 10.98
Žky 60 m Voštinárová Sofia 06 ŠK Juventa Žilina 09.80 09.78
Žky 60 m Zábojníková Simona 07 Atletický oddiel Žilina 09.84 09.84
Žky 60 m Zemenčíková Natália 07 Atletický klub ZTS Martin 09.93
Žky 60 m Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.80 09.68
Žky 60 m Žúborová Renáta 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 10.03 10.03
Žky 150 m Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom 21.11 20.90
Žky 150 m Baranková Tamara 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 22.50 22.50
Žky 150 m Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 21.30 21.30
Žky 150 m Betková Linda 07 AK Mostáreň Brezno 24.48 24.48
Žky 150 m Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 24.60
Žky 150 m Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica 25.04 25.04
Žky 150 m Bruncková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin 24.56 24.56
Žky 150 m Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno 23.23 23.23
Žky 150 m Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 23.68
Žky 150 m Černá Emma 07 AK Mostáreň Brezno 23.92
Žky 150 m Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 30.51
Žky 150 m Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.90 21.90
Žky 150 m Danihliková Martina 08 AO Sparta Považská Bystrica 22.49 22.49
Žky 150 m Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina
Žky 150 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 20.75 20.75
Žky 150 m Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 22.83 22.83
Žky 150 m Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.84 22.84
Žky 150 m Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.26 22.68
Žky 150 m Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš 23.28 23.28
Žky 150 m Hrubá Alexandra 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 150 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 20.18 20.18
Žky 150 m Hudecová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 25.21 25.21
Žky 150 m Ištokovičová Karin 06 Atletický klub Krupina 21.88 22.93 22.93
Žky 150 m Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.88 21.88
Žky 150 m Janíková Natália 08 AO Sparta Považská Bystrica
Žky 150 m Jurečeková Anna 07 Atletický klub ZTS Martin 22.58 22.35
Žky 150 m Kapustová Paulína 10 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 150 m Kasajová Kristína 06 Atletický oddiel Žilina 22.63 22.63
Žky 150 m Kaščáková Diana 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 22.93 22.82
Žky 150 m 0 Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš 22.05 21.50
Žky 150 m Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina 21.27 21.27
Žky 150 m Kováčiková Klára 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 150 m Kováčiková Nikola 06 CVČ Liptovský Mikuláš 21.36 21.36
Žky 150 m Kováčová Michaela 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky 150 m Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 20.94 20.94
Žky 150 m Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.34
Žky 150 m Kučavíková Dália 06 Atletický oddiel Žilina 23.52 23.52
Žky 150 m Kuňáková Kristína 08 AK Mostáreň Brezno 22.66 22.66
Žky 150 m Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno 20.38 20.38
Žky 150 m Kureková Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin 24.38 24.38
Žky 150 m Lukáčová Michaela 08 Atletický klub ZTS Martin 24.73 24.73
Žky 150 m Maleková Tamara 06 Atletický oddiel Žilina 22.96 22.90
Žky 150 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 20.18 20.18
Žky 150 m Mandúchová Lucia 07 ŠK Juventa Žilina 21.71 21.71
Žky 150 m Mičková Natália 07 ŠK Juventa Žilina
Žky 150 m Miniarová Anna 08 AO Olympia Považská Bystrica 23.32 22.76
Žky 150 m Mlynárčiková Radka 08 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 150 m Monošíková Alexandra 06 AO Olympia Považská Bystrica 24.23
Žky 150 m Móricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin 21.39 21.39
Žky 150 m Motlová Daniela 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 24.18 24.18
Žky 150 m Olejárová Natália 08 ŠK Juventa Žilina 29.37
Žky 150 m Ondrušková Klára 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 28.14
Žky 150 m Oravcová Sofia 06 CVČ Liptovský Mikuláš 24.88 24.88
Žky 150 m Pétryová Bibiána 08 TJ Orava Dolný Kubín 24.89 24.89
Žky 150 m Plošticová Alžbeta 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 150 m Poštová Nela 07 AK Mostáreň Brezno 23.43 23.43
Žky 150 m Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica 22.21 22.21
Žky 150 m Šaverová Šarlota 09 Atletický klub ZTS Martin
Žky 150 m Šintajová Ella 06 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 22.17 22.17
Žky 150 m Špiriaková Anabel 08 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 25.54
Žky 150 m Šuleková Laura 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.94 21.94
Žky 150 m Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 26.22
Žky 150 m Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 22.17 22.17
Žky 150 m Targošová Paulína 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.72 24.72
Žky 150 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 22.08 22.08
Žky 150 m Tebbaa Nadia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 28.82
Žky 150 m Tománková Ester 08 BŠK Banská Bystrica 24.27 23.12
Žky 150 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 20.14 20.14
Žky 150 m Turianiková Lucia 07 ŠK Juventa Žilina 26.08 26.08
Žky 150 m Vicianová Soňa 09 AO Sparta Považská Bystrica
Žky 150 m Vlčková Michaela 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 21.21 21.21
Žky 150 m Volentierová Leticia 08 Atletický klub ZTS Martin 24.81 24.81
Žky 150 m Zemenčíková Natália 07 Atletický klub ZTS Martin 25.64
Žky 150 m Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.11 24.11
Žky 150 m Žúborová Renáta 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 300 m Adamíková Liana 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 300 m Balážová Vanesa 07 AK Mostáreň Brezno
Žky 300 m Beliančínová Nela 07 MŠk Žiar nad Hronom 49.52 48.90
Žky 300 m Belica Mia 07 CVČ Liptovský Mikuláš 57.26
Žky 300 m Blahová Nina 08 Atletický klub ZTS Martin
Žky 300 m Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen
Žky 300 m Dědečková Ľubica 06 AK Mostáreň Brezno 56.70
Žky 300 m Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 49.39 49.39
Žky 300 m Gočová Olívia 09 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Žky 300 m Húsenicová Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 300 m Chukwu Agu Lesia 06 Atletický klub ZTS Martin 45.31 45.31
Žky 300 m Jonášová Lucia 08 MŠk Žiar nad Hronom 50.38 50.38
Žky 300 m Kaščáková Diana 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 51.23 51.23
Žky 300 m Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin 52.88 52.88
Žky 300 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 45.02 45.02
Žky 300 m Marčišinová Mia 06 MŠk Žiar nad Hronom 48.74 48.74
Žky 300 m Mešťanová Sofia 06 AK Mostáreň Brezno 55.42
Žky 300 m Olejárová Natália 08 ŠK Juventa Žilina 60.77 60.77
Žky 300 m 0 Oravcová Sofia 06 CVČ Liptovský Mikuláš 54.92 54.92
Žky 300 m Politzerová Vanessa 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 300 m Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin 52.97 52.97
Žky 300 m Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 300 m Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 54.10 54.10
Žky 300 m Švantnerová Sofia 07 AK Mostáreň Brezno 53.07 53.07
Žky 300 m Vlčková Michaela 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 45.85 45.85
Žky 300 m Zábojníková Simona 07 Atletický oddiel Žilina 52.92 52.92
Žky 800 m Balážová Vanesa 07 AK Mostáreň Brezno
Žky 800 m Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica
Žky 800 m Cvachová Alžbeta 07 AK Mostáreň Brezno 2:36.99 2:36.99
Žky 800 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 2:35.36 2:35.36
Žky 800 m Húsenicová Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 800 m 0 Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš 2:44.97 2:44.97
Žky 800 m Ištokovičová Karin 06 Atletický klub Krupina 2:42.68 2:42.68
Žky 800 m Kľúčiková Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 800 m Kostolná Viktoria 08 Atletická akadémia Žilina
Žky 800 m Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin 2:58.00 2:58.00
Žky 800 m Kršíková Viktória 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 800 m Kubovčíková Hanka 07 MŠk Žiar nad Hronom 2:40.74 2:40.74
Žky 800 m Lukáčová Michaela 08 Atletický klub ZTS Martin 3:13.30 3:13.30
Žky 800 m Maleková Tamara 06 Atletický oddiel Žilina 2:42.12 2:42.12
Žky 800 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:30.67 2:30.67
Žky 800 m Mičková Natália 07 ŠK Juventa Žilina 3:30.06 3:30.06
Žky 800 m Motlová Daniela 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 3:08.49 3:08.49
Žky 800 m Pétryová Alexandra 06 TJ Orava Dolný Kubín
Žky 800 m Pétryová Bibiána 08 TJ Orava Dolný Kubín
Žky 800 m Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin 2:55.02 2:55.02
Žky 800 m Stašová Nikola 06 TJ Orava Dolný Kubín
Žky 800 m Tománková Ester 08 BŠK Banská Bystrica
Žky 800 m Voštinárová Sofia 06 ŠK Juventa Žilina 2:54.80 2:54.80
Žky 2000 m Friedlová Barbora 07 Atletický klub ZZO Čadca 8:35.26 8:35.26
Žky 2000 m Hrmová Nina 07 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 2000 m Húšťavová Zuzana 06 Atletický klub ZTS Martin
Žky 2000 m Kalmanová Eva 08 Atletický klub ZTS Martin
Žky 2000 m Kögelová Karolína 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 2000 m Kučavíková Dália 06 Atletický oddiel Žilina 8:12.21 8:12.21
Žky 2000 m Španihelová Katarína 09 AO Sparta Považská Bystrica 8:29.20 8:29.20
Žky 2000 m Tarabova Tereza Iris 06 CVČ Liptovský Mikuláš 9:03.31
Žky 100m p 76,2-8,2 Altániová Simona 06 AO Olympia Považská Bystrica 19.44 19.44
Žky 100m p 76,2-8,2 Baloghová Lesia 06 TJ Orava Dolný Kubín
Žky 100m p 76,2-8,2 Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom 17.25 17.25
Žky 100m p 76,2-8,2 0 Glevitzká Leila 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 100m p 76,2-8,2 0 Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 100m p 76,2-8,2 Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica 16.73 16.73
Žky 100m p 76,2-8,2 Kováčiková Nikola 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 100m p 76,2-8,2 Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 17.45 17.45
Žky 100m p 76,2-8,2 Kupcová Karin 07 AK Mostáreň Brezno 18.16 18.16
Žky 100m p 76,2-8,2 0 Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 15.00 15.00
Žky 100m p 76,2-8,2 Pétryová Alexandra 06 TJ Orava Dolný Kubín
Žky 100m p 76,2-8,2 Šintajová Ella 06 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 19.65 19.65
Žky 100m p 76,2-8,2 Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 100m p 76,2-8,2 Zaveráková Lillian 06 AO Olympia Považská Bystrica 19.98 19.98
Žky 300 m pr. 76,2 Altániová Simona 06 AO Olympia Považská Bystrica 61.47 60.07
Žky 300 m pr. 76,2 0 Belica Mia 07 CVČ Liptovský Mikuláš 72.45 60.43
Žky 300 m pr. 76,2 Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 59.69
Žky 300 m pr. 76,2 0 Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš 60.78 60.78
Žky 300 m pr. 76,2 0 Kováčiková Nikola 06 CVČ Liptovský Mikuláš 55.93 55.93
Žky 300 m pr. 76,2 Kubovčíková Hanka 07 MŠk Žiar nad Hronom 54.29 54.29
Žky 300 m pr. 76,2 Marčišinová Mia 06 MŠk Žiar nad Hronom 57.87
Žky 300 m pr. 76,2 0 Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 47.22 47.22
Žky 300 m pr. 76,2 Zaveráková Lillian 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žky chôdza 3000 m Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom 17:56.27 17:56.27
Žky chôdza 3000 m Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 19:09.21 19:09.21
Žky chôdza 3000 m Krkošková Alexandra 09 Atletický klub ZZO Čadca
Žky chôdza 3000 m Mojžišová Rebeka 06 AC VICTORIA Turany 22:20.76 22:20.76
Žky chôdza 3000 m Ruckschlossová Karin 06 MŠk Žiar nad Hronom 23:12.49 23:12.49
Žky výška Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom 152 155
Žky výška Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 145 145
Žky výška Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 150 150
Žky výška Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 111 130
Žky výška Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen 130 130
Žky výška Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 144 144
Žky výška 0 Glevitzká Leila 06 CVČ Liptovský Mikuláš 140 140
Žky výška Hlavatá Diana 06 AC VICTORIA Turany 158 158
Žky výška Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno 146 146
Žky výška Hudecová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 120 120
Žky výška Kucharová Alexandra 11 AO Olympia Považská Bystrica
Žky výška 0 Kultanová Beata 08 CVČ Liptovský Mikuláš 140 140
Žky výška Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 130 130
Žky výška Miniarová Anna 08 AO Olympia Považská Bystrica 127 127
Žky výška Mlynárčiková Radka 08 MŠk Žiar nad Hronom 124 124
Žky výška 0 Oravcová Sofia 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky výška Slivoňová Vanessa 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 135 135
Žky výška Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 135 135
Žky výška Trnovská Linda 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 140 140
Žky výška Valovičová Ema 08 ŠK Juventa Žilina 130 130
Žky výška Zaveráková Lillian 06 AO Olympia Považská Bystrica 120
Žky žrď Janíková Natália 08 AO Sparta Považská Bystrica 190 190
Žky diaľka Ambrozyova Dominika 07 AK Mostáreň Brezno 465 465
Žky diaľka Baranková Tamara 06 AK Spartak Dubnica nad Váhom 405 405
Žky diaľka Belková Alexandra 08 AK Mostáreň Brezno 319 319
Žky diaľka Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom 406 406
Žky diaľka Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 441 441
Žky diaľka Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 453 453
Žky diaľka Danihliková Martina 08 AO Sparta Považská Bystrica 437 437
Žky diaľka Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen 425 425
Žky diaľka Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen 380 380
Žky diaľka Filušová Silvia 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žky diaľka Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom
Žky diaľka Haľamová Rebeka 06 AC VICTORIA Turany 460 460
Žky diaľka 0 Horňáková Tamara 07 CVČ Liptovský Mikuláš 430 430
Žky diaľka Hudecová Natália 09 ŠK Juventa Žilina
Žky diaľka Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica 450 450
Žky diaľka Jašková Tamara 09 MŠk Žiar nad Hronom
Žky diaľka Klúčiková Sandra 08 AO Olympia Považská Bystrica 342 342
Žky diaľka 0 Kmeč Emma 08 CVČ Liptovský Mikuláš 426 426
Žky diaľka Kucharová Alexandra 11 AO Olympia Považská Bystrica
Žky diaľka 0 Kultanová Beata 08 CVČ Liptovský Mikuláš 366 366
Žky diaľka Kuňáková Kristína 08 AK Mostáreň Brezno 356 356
Žky diaľka Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom
Žky diaľka Machalová Ivana 07 AK Danica Zvolen 385 385
Žky diaľka Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 510 510
Žky diaľka Mandúchová Lucia 07 ŠK Juventa Žilina 402 402
Žky diaľka Mošková Michaela 09 AO Sparta Považská Bystrica
Žky diaľka Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 513 517
Žky diaľka Pétryová Alexandra 06 TJ Orava Dolný Kubín 324
Žky diaľka Pétryová Bibiána 08 TJ Orava Dolný Kubín 325 325
Žky diaľka Podmanická Eliška 06 MŠk Žiar nad Hronom 377 377
Žky diaľka Politzerová Vanessa 06 AO Olympia Považská Bystrica 374
Žky diaľka Poštová Nela 07 AK Mostáreň Brezno 321 380
Žky diaľka Stašová Nikola 06 TJ Orava Dolný Kubín 327
Žky diaľka Šuleková Laura 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 450 450
Žky diaľka Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 358 358
Žky diaľka Švantnerová Sofia 07 AK Mostáreň Brezno 348 373
Žky diaľka Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca 434 434
Žky diaľka Turianiková Lucia 07 ŠK Juventa Žilina 325 325
Žky diaľka Valovičová Ema 08 ŠK Juventa Žilina 360 360
Žky diaľka Voštinárová Sofia 06 ŠK Juventa Žilina 365 365
Žky guľa 3 kg Adamíková Liana 07 AO Olympia Považská Bystrica 05.01 05.01
Žky guľa 3 kg Balážová Viktória 08 AO Sparta Považská Bystrica
Žky guľa 3 kg Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 09.21 09.21
Žky guľa 3 kg Bukovanová Natália 06 Atletický klub ZZO Čadca 06.07 06.07
Žky guľa 3 kg Eliášová Barbora 06 AK Danica Zvolen 06.58 06.58
Žky guľa 3 kg Hudecová Anna Viktória 07 AK Mostáreň Brezno 08.98 08.98
Žky guľa 3 kg Ištvánová Tamara 08 AK Mostáreň Brezno 07.14 07.14
Žky guľa 3 kg Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica
Žky guľa 3 kg Jančovičová Nikola 06 AC VICTORIA Turany 08.73 08.73
Žky guľa 3 kg Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 08.93 08.93
Žky guľa 3 kg Jonášová Lucia 08 MŠk Žiar nad Hronom
Žky guľa 3 kg Kľúčiková Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica 05.58 05.58
Žky guľa 3 kg 0 Kmeč Rebeka 06 CVČ Liptovský Mikuláš 07.05 07.05
Žky guľa 3 kg Kršíková Viktória 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žky guľa 3 kg 0 Kubíková Sabína 06 CVČ Liptovský Mikuláš 06.68 06.72
Žky guľa 3 kg Majtáňová Natália 06 AC VICTORIA Turany 07.79 07.79
Žky guľa 3 kg Mešťanová Sofia 06 AK Mostáreň Brezno 07.11 07.11
Žky guľa 3 kg Monošíková Alexandra 06 AO Olympia Považská Bystrica 05.53 05.53
Žky guľa 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 09.44 09.44
Žky guľa 3 kg Osrmanová Petra 06 AO Olympia Považská Bystrica 06.06 06.24
Žky guľa 3 kg Skybiková Aneta 06 Atletický klub ZZO Čadca 07.13 07.13
Žky guľa 3 kg Slivoňová Vanessa 07 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.01 07.01
Žky guľa 3 kg Stašová Nikola 06 TJ Orava Dolný Kubín 05.39
Žky guľa 3 kg 0 Švandová Alžbeta 08 CVČ Liptovský Mikuláš 05.31 05.31
Žky guľa 3 kg 0 Tarabova Tereza Iris 06 CVČ Liptovský Mikuláš 05.00 05.75
Žky disk 1 kg Baloghová Lesia 06 TJ Orava Dolný Kubín 15.04 15.04
Žky disk 1 kg Bukovanová Natália 06 Atletický klub ZZO Čadca 12.79 12.79
Žky disk 1 kg Friedlová Barbora 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky disk 1 kg Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica
Žky disk 1 kg Kmeč Rebeka 06 CVČ Liptovský Mikuláš 11.08
Žky disk 1 kg Krkošková Alexandra 09 Atletický klub ZZO Čadca
Žky disk 1 kg 0 Kubíková Sabína 06 CVČ Liptovský Mikuláš 16.13 16.13
Žky disk 1 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 23.44 23.44
Žky disk 1 kg Osrmanová Petra 06 AO Olympia Považská Bystrica 11.56 11.89
Žky disk 1 kg Smolková Simona 06 TJ Orava Dolný Kubín 21.85 21.85
Žky disk 1 kg Škulcová Petra 06 TJ Orava Dolný Kubín 21.98 21.98
Žky disk 1 kg Tarabova Tereza Iris 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky kladivo 3 kg Baloghová Lesia 06 TJ Orava Dolný Kubín 32.89 32.89
Žky kladivo 3 kg Bukovanová Natália 06 Atletický klub ZZO Čadca 20.13 20.13
Žky kladivo 3 kg Kmeč Rebeka 06 CVČ Liptovský Mikuláš 10.05
Žky kladivo 3 kg 0 Kubíková Sabína 06 CVČ Liptovský Mikuláš 23.03 23.03
Žky kladivo 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 24.15 24.15
Žky kladivo 3 kg Osrmanová Petra 06 AO Olympia Považská Bystrica
Žky kladivo 3 kg Skybiková Aneta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky kladivo 3 kg Smolková Simona 06 TJ Orava Dolný Kubín 31.89 31.89
Žky kladivo 3 kg Škulcová Petra 06 TJ Orava Dolný Kubín 36.72 36.72
Žky oštep 500 g Adamíková Liana 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žky oštep 500 g Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica
Žky oštep 500 g Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 35.28 35.28
Žky oštep 500 g Glevitzká Leila 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky oštep 500 g Jakušová Eva 08 BŠK Banská Bystrica
Žky oštep 500 g Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 19.56 19.56
Žky oštep 500 g Kögelová Karolína 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky oštep 500 g Kováčiková Klára 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky oštep 500 g Krkošková Alexandra 09 Atletický klub ZZO Čadca
Žky oštep 500 g Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Žky oštep 500 g Podmanická Eliška 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žky oštep 500 g Smolková Simona 06 TJ Orava Dolný Kubín 21.28 21.28
Žky oštep 500 g Švandová Alžbeta 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky oštep 500 g Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca
Žky 4 x 60 m kluby (1/2) Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (1/3) Beliančínová Nela 07 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 60 m kluby Belica Mia 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 60 m kluby (3/4) Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 60 m kluby Bíziková Emily 06 AC VICTORIA Turany
Žky 4 x 60 m kluby Blahová Nina 08 Atletický klub ZTS Martin
Žky 4 x 60 m kluby Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby Čuga Eva 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin
Žky 4 x 60 m kluby Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 60 m kluby Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 60 m kluby Filušová Silvia 07 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby Gregušová Alexandra 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby Haľamová Rebeka 06 AC VICTORIA Turany
Žky 4 x 60 m kluby Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby Hlavatá Diana 06 AC VICTORIA Turany
Žky 4 x 60 m kluby Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 60 m kluby (2/1) Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 60 m kluby Húsenicová Natália 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 60 m kluby Hvorková Ela 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 60 m kluby Ivaničová Zuzana 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby Janotová Bianca 06 AC VICTORIA Turany
Žky 4 x 60 m kluby (3/1) Jašková Tamara 09 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 60 m kluby (2/2) Jonášová Lucia 08 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 60 m kluby Kasajová Kristína 06 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 60 m kluby Kľúčiková Dominika 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby Klúčiková Sandra 08 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby Kögelová Karolína 07 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 60 m kluby Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby (2/4) Kubovčíková Hanka 07 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 60 m kluby Kučavíková Dália 06 Atletický oddiel Žilina (A)
Žky 4 x 60 m kluby Kucharová Alexandra 11 AO Olympia Považská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby Kultanová Beata 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 60 m kluby Móricová Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin
Žky 4 x 60 m kluby (2/3) Ruckschlossová Karin 06 MŠk Žiar nad Hronom
Žky 4 x 60 m kluby (1/4) Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby Šuleková Laura 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby Švandová Alžbeta 08 CVČ Liptovský Mikuláš
Žky 4 x 60 m kluby (1/1) Tománková Ester 08 BŠK Banská Bystrica
Žky 4 x 60 m kluby Volentierová Leticia 08 Atletický klub ZTS Martin
Žky 4 x 60 m kluby Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica