<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Čokoládová tretra Slovensko 2021, Žiar nad Hronom, 25. 6. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
EleHm 100 m Bačová Timea 15 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
EleHm 100 m Bíro Peter 14 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
EleHm 100 m Danko Matej 14 SZŠ Dráčik
EleHm 100 m Debnárik Jakub 14 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Dolinský Lukáš 14 ZŠ s MŠ Senohrad
EleHm 100 m Ďurec Damian 15 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
EleHm 100 m Fabián Timothy 17 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
EleHm 100 m Fabry Tomáš 14 MŠK Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Fafrák Peter 15 Rožňava
EleHm 100 m Gašparík Dávid 14 SZŠ Dráčik
EleHm 100 m Halinár Michal 14 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
EleHm 100 m Halvoník Patrik 14 Atletický klub Stará Bystrica
EleHm 100 m Harušťák Milan 16 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
EleHm 100 m Hudec Zdenko 14 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
EleHm 100 m Kabina Šimon 16 MŠK Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Kaliský Lesan 14 SZŠ Dráčik
EleHm 100 m Kaňo Matias 15 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
EleHm 100 m Kliment Samuel 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
EleHm 100 m Králik Krištof 14 Jarok
EleHm 100 m Kutik Adrian 14 MŠK Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Ľupták Jozef 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
EleHm 100 m Macega Alex 14 AO Partizánske
EleHm 100 m Marek Ján 16 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
EleHm 100 m Mareková Vladimíra 14 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
EleHm 100 m Michalec Matej 15 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
EleHm 100 m Miklo Oliver 15 MŠk Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Pripko Michael 14 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Psota David 14 AC Stavbár Nitra
EleHm 100 m Purdek Radovan 16 ŠK DETVA V POHYBE
EleHm 100 m Riszdorfer Noah 13 LR
EleHm 100 m Roter Valter 14 AO Partizánske
EleHm 100 m Sebok Matias 14 ZŠ JIlemnického Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Sekereš Ján 15 ŠK DETVA V POHYBE
EleHm 100 m Setnický Sebastián 15 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
EleHm 100 m Silný Teo 17 MŠK Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Šági Alexander 14 ZŠ JIlenmnického Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Šimeg Jakub 14 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Šimlovičová Sabina 15 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
EleHm 100 m Šumáková Ela 14 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
EleHm 100 m Tkáč Ján 15 ŠK DETVA V POHYBE
EleHm 100 m Turčan Tobias 15 MŠK Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Uhrin Ewan 15 ŠK DETVA V POHYBE
EleHm 100 m Vuong Dalibor 15 AK-Mšk Žiar nad Hronom
EleHm 100 m Zemanovič Marek 15 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
EleHm 100 m Žilka Jakub 14 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
EleHm 200 m Antala Matej 12 AO Partizánske
EleHm 300 m Hrmo Tobias 11 II. ZŠ Žiar nad Hronom
EleH 100 m Kleštinec Richard 12 ZŠ,M.R.Štefánika č.17, Žiar nad Hronom
EleH 100 m Košta Lukáš 12 ZŠ, M.R. Štefánika č.17, Žiar nad Hronom
EleH 100 m Seget Adam 13 ZŠ, M.R.Štefánika č.17,Žiar nad Hronom
EleH 100 m Schveigert Matúš 12 ZŠ,M.R.Štefánika č.17,Žiar nad Hronom
EleH 100 m Žilka Daniel 13 ZŠ,M. R. Štefánika č.17, Žiar nad Hronom
EleH 200 m Antl Martin 12 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
EleH 200 m Babinský Roman 12 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
EleH 200 m Bachárová Nikola 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
EleH 200 m Boháčik Adam 13 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
EleH 200 m Fialka Julián 13 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleH 200 m Filus Jerguš 12 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleH 200 m Greško Jakub 12 ZŠ Hliník nad Hronom
EleH 200 m Haharin Dmytro 12 16.04.2012
EleH 200 m Hanzel Matúš 12 AK Danica Zvolen
EleH 200 m Harušťáková Natália 12 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
EleH 200 m Hubač Jakub 12 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleH 200 m Hudecová Michela 13 AO Partizánske
EleH 200 m Hupian Daniel 13 ŠK DETVA V POHYBE
EleH 200 m CHovan Matej 13 AK Danica Zvolen
EleH 200 m Inštitoris Jakub 12 MŠk Žiar nad Hronom
EleH 200 m Jamriška Michal 12 ŠK DETVA V POHYBE
EleH 200 m Jurenček Jakub 12 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
EleH 200 m Kadlec Jakub 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
EleH 200 m Kaňo Maxim 13 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
EleH 200 m Kopecký Matej 12 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
EleH 200 m Kuchta Samuel 12 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleH 200 m Lančarič Matúš 12 ŠK DETVA V POHYBE
EleH 200 m Lašák Alan 13 ŠK DETVA V POHYBE
EleH 200 m Lihocký Marek 13 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
EleH 200 m Lichtner Filip 12 ZŠ Hliník nad Hronom
EleH 200 m Lipnický Martin 12 F.R.E.S.H. ZVOLEN
EleH 200 m Mališ Samuel 12 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleH 200 m Martinec Marek 12 ZŠ Jána Zemana Nová Baňa
EleH 200 m Maruniak David 12 KSŠ sv. F. Assiského Banská Štiavnica
EleH 200 m Michálková Zuzana 13 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleH 200 m Mojžiška Šimon 12 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleH 200 m Mokráš Róbert 13 ZŠ JIlemnického ŽIar nad Hronom
EleH 200 m ONTKOC MATUS 13 Cifer
EleH 200 m Palášthy Lukáš 12 KSŠ sv. F. Assiského Banská Štiavnica
EleH 200 m Palášthyová Michaela 12 KSŠ sv. F. Assiského Banská Štiavnica
EleH 200 m Pappová Liana 12 ZŠ Štefánika Lučenec
EleH 200 m Paprčka Matej 12 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
EleH 200 m Riszdorfer Noah 13 LR
EleH 200 m Roško Kristián 13 ZŠ JIlemnického Žiar nad Hronom
EleH 200 m Seko Adrián 13 ZŠ s MŠ Senohrad
EleH 200 m Stachera Martin 12 ZŠ Hliník nad Hronom
EleH 200 m Stupár Samuel 12 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleH 200 m Supuka Peter 13 ZŠ Jána Zemana Nová Baňa
EleH 200 m Šály Viktor 12 ZŠ Jána Zemana Nová Baňa
EleH 200 m Štetka Jaroslav 12 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
EleH 200 m Švantner Sebastian 12 SZŠ Dráčik
EleH 200 m Tokár Boris 13 SZŠ Dráčik
EleH 200 m Tokárová Vladimíra 12 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleH 200 m Tokoli Samuel 12 ZŠ Hliník nad Hronom
EleH 200 m Trocha Roland 13 Atletický klub Stará Bystrica
EleH 200 m Tužinský Martin 12 ZŠ Jána Zemana Nová Baňa
EleH 200 m Urblík Adam 13 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleH 200 m Vanko Matúš 12 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleH 200 m Volf Alex 12 ZŠ Jána Zemana Nová Baňa
EleH 200 m Vrťo Marko 13 ŠK DETVA V POHYBE
EleH 200 m Výbošťok Maroš 12 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
EleH 200 m Závadský Šimon 13 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleH 200 m Žbirkova Rebecca 13 MŠK Žiar nad Hronom
EleH 300 m Hamran Adam 12 SZŠ Dráčik
Nžci 100 m Kakara David 11 ZŠ,M.R.Štefánika č.17,Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Alakša Juraj 11 ZŠ s MŠ Senohrad
Nžci 300 m Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno
Nžci 300 m Aneštík Jakub 11 AK Mostáreň Brezno
Nžci 300 m Bendík Alex 11 SZŠ Dráčik
Nžci 300 m Berac Dominik 11 ZŠ s MŠ Senohrad
Nžci 300 m Bíbel Bruno 10 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Bobrík Sebastián 10 TJ Orava Dolný Kubín
Nžci 300 m Braunstein Samuel 11 ZŠ s MŠ Senohrad
Nžci 300 m Číž Matúš 11 ZŠ Hliník nad Hronom
Nžci 300 m Číž Samuel 10 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Domby Juraj 11 ZŠ s MŠ Senohrad
Nžci 300 m Drozd Radovan 10 ZŠ Hliník nad Hronom
Nžci 300 m Dubovská Lenka 10 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Fintor Tomáš 10 ZŠ s MŠ Senohrad
Nžci 300 m Geisbacher Matej 11 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Nžci 300 m Hajdoni Július 10 MŠK Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Havryliuk Orest 11 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Hriň Lukáš 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Huňavý Ladislav 11 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
Nžci 300 m Chudá Dominika 10 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
Nžci 300 m Jakubíková Olívia 11 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Jelža Alex 11 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Kapusta Daniel 11 F.R.E.S.H. ZVOLEN
Nžci 300 m Kisantal Matúš 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Klyk Mykhailo 11 SZŠ Dráčik
Nžci 300 m Kopernický Tim 10 ZŠ Jána Zemana Nová Baňa
Nžci 300 m Košta Peter 11 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Kráľ Samuel 11 ZŠ Hliník nad Hronom
Nžci 300 m Krnáč Dávid 10 ŠK DETVA V POHYBE
Nžci 300 m Krška Eliáš 11 Ružomberok
Nžci 300 m Krška Tadeáš 11 Ružomberok
Nžci 300 m Kvačkaj Leo 10 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Ličák Samuel 10 AK Mostáreň Brezno
Nžci 300 m Malatinec Max 10 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
Nžci 300 m Mališ Mathias 10 ŽŠ,M.R.Štefánika č.17,Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Mamoň Matúš 10 AK Danica Zvolen
Nžci 300 m Medveď Kristián 10 ZŠ Jána Zemana Nová Baňa
Nžci 300 m Melichar Maxim 10 3klub Šamorín
Nžci 300 m Mihál Vladimír 10 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Mokrý Milan 10 AK Danica Zvolen
Nžci 300 m Murín Šimon 11 Oravská Polhora
Nžci 300 m Nagy Michal 10 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
Nžci 300 m Nárožný Andrej 10 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžci 300 m ONTKOC JAKUB 11 Cifer
Nžci 300 m Pecho Oliver 10 Detská a mládežnícka atletika Stará Turá
Nžci 300 m Peszeki Benjamín 10 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Pigula Lukáš 11 zh
Nžci 300 m Pigula Lukáš 11 ZŠ,M.R.Štefánika č.17,Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Polakovič Viktor 11 ZŠ Hliník nad Hronom
Nžci 300 m Prachár Adam 11 ZŠ Hliník nad Hronom
Nžci 300 m Püšpöky Alex 11 Lučenec 00.59
Nžci 300 m Reguli Jakub 10 AK Mostáreň Brezno
Nžci 300 m Sedliak Daniel 11 ZŠ Hliník nad Hronom
Nžci 300 m Sirota Daniel 10 AK Danica Zvolen
Nžci 300 m Stanová Bibiana 10 AO Partizanske
Nžci 300 m Strapáč Marko 11 SZŠ Dráčik
Nžci 300 m Šarkozi Samuel 10 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Štefaňák Ján 11 AK Danica Zvolen
Nžci 300 m Štiak Šimon 10 AO Partizánske
Nžci 300 m Tkáč Matej 11 ŠK DETVA V POHYBE
Nžci 300 m Urban Timotej 11 ZŠ s MŠ Senohrad
Nžci 300 m Vargončík Tomáš 11 Oravská Polhora
Nžci 300 m Vuong Marcos 11 AK-Mšk Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Vvong Marcos 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci 300 m Zamborský Filip 11 Oravská Polhora 58.60
Nžci kuželka Ambrozy Richard 10 AK Mostáreň Brezno
Nžci kuželka Aneštík Jakub 11 AK Mostáreň Brezno
Nžci kuželka Bendík Alex 11 SZŠ Dráčik
Nžci kuželka Bobrík Sebastián 10 TJ Orava Dolný Kubín
Nžci kuželka Kisantal Matúš 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžci kuželka Lackovič Peter 10 AO Partizanske
Nžci kuželka Ličák Samuel 10 AK Mostáreň Brezno
Nžci kuželka Nedas Tomáš 10 AO Partizanske
Nžci kuželka Reguli Jakub 10 AK Mostáreň Brezno
EleZm 100 m Bauková Lenka 15 F.R.E.S.H. ZVOLEN
EleZm 100 m Blaščíková Adela 14 CVČ Liptovský Mikuláš
EleZm 100 m Boldišová Laura 15 AK MŠK Žiar nad Hronom
EleZm 100 m Bosáková Barbora 14 AK Danica Zvolen
EleZm 100 m Bosáková Zuzana 16 AK Danica Zvolen
EleZm 100 m Dubovická Sára 15 Atletický klub Stará Bystrica
EleZm 100 m Fraňová Emilie 14 SZŠ Dráčik
EleZm 100 m Glezgová Rebeka 14 F.R.E.S.H. ZVOLEN
EleZm 100 m Grúberová Lilien 14 -
EleZm 100 m Hromotová Hanka 16 Individualne
EleZm 100 m Hrončeková Nela 14 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
EleZm 100 m Imrišová Sofia 14 zš jilemnického žiar nad hronom
EleZm 100 m Jansová Isabella 14 ZŠ Štúrova Myjava
EleZm 100 m Juhaňaková Andrea 14 MŠK Žiar nad Hronom
EleZm 100 m Juhaňáková Hana 14 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleZm 100 m Juhaňáková Hana 14 MŠk Žiar nad Hronom
EleZm 100 m Jurenčeková Hanka 15 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
EleZm 100 m Kaňková Simonka 16 F.R.E.S.H. ZVOLEN
EleZm 100 m Kollárová Nikol 14 ZŠ, M.R. Štefánika č.17, Žiar nad Hronom
EleZm 100 m Kotruchová Nina 14 ZŠ s MŠ Senohrad
EleZm 100 m Maďarová Eliška 14 ŠK DETVA V POHYBE
EleZm 100 m Mariani Jela 14 Atletický oddiel Partizánske
EleZm 100 m Martinkovičová Magdaléna 14 F.R.E.S.H. ZVOLEN
EleZm 100 m Masnicova Sofia 14 Atletický klub Stará Bystrica
EleZm 100 m Mutkovičová Amia 14 ZŠ,M.R.Štefánika č.17, Žiar nad Hronom
EleZm 100 m Ngová Eva 14 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleZm 100 m Ondrejková Hana 14 AK Danica Zvolen
EleZm 100 m Ondríková Lenka 15 MŠk Žiar nad Hronom
EleZm 100 m Ondríková Lívia 17 MŠK Žiar nad Hronom
EleZm 100 m ONTKOCOVA KRISTINKA 15 Cifer
EleZm 100 m Oškerská Timea 14 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleZm 100 m Passakova Marina 14 MŠK Žiar nad Hronom
EleZm 100 m Rešetárová Terézia 14 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
EleZm 100 m Sihelská Michaela 15 F.R.E.S.H. ZVOLEN
EleZm 100 m Sihelská Zuzana 14 F.R.E.S.H. ZVOLEN
EleZm 100 m Silna Mia 15 MŠK Žiar nad Hronom
EleZm 100 m Svitanová Dorota 15 F.R.E.S.H. ZVOLEN
EleZm 100 m Škultétyová Nina 14 Atletický oddiel Partizánske
EleZm 100 m Štefanková Eliška 15 MŠK Žiar nad Hronom
EleZm 100 m Štefanská Nina 14 ZŠ s MŠ Senohrad
EleZm 100 m Tadlánková Michaela 14 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
EleZm 100 m Trocha Aurélia 16 Atletický klub Stará Bystrica
EleZm 100 m Tučeková Nela 16 F.R.E.S.H. ZVOLEN
EleZm 100 m Vanková Ella 16 MŠK Žiar nad Hronom
EleZm 100 m Vaská Agáta 15 Atletický oddiel Partizánske
EleZm 100 m Vidova Hana 14 MŠK Žiar nad Hronom
EleZ 100 m Herčková Lusiana 13 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleZ 100 m Hruščová Kristína 13 ZŠ,M.R.Štefánika č.17,Žiar nad Hronom
EleZ 100 m Klimanová Petra 12 ZŠ Hliník nad Hronom
EleZ 100 m Poláková Ela 12 ZŠ,M.R.Štefánika č.17,Žiar nad Hronom
EleZ 100 m Šabová Valentína 13 SZŠ Dráčik
EleZ 100 m Uhrovičová Zoja 13 ZŠ,M.R.Štefánika č.17,Žiar nad Hronom
EleZ 100 m Viglašská Viktória 12 ZŠ, M.R.Štefánika č.17,Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Antalová Viktória 12 AO Partizánske
EleZ 200 m Bariaková Barbora 12 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
EleZ 200 m Birová Alica 13 SZŠ Dráčik
EleZ 200 m Boďová Ivana Viktória 13 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
EleZ 200 m Bosáková Barbora 14 AK Danica Zvolen
EleZ 200 m Bosáková Zuzana 16 AK Danica Zvolen
EleZ 200 m Cironyová Martina 12 SZŠ Dráčik
EleZ 200 m Čerťaská Diana 12 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Dimitriu Mia 12 MŠk Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Fábiková Sofia 12 Atletický oddiel Partizánske
EleZ 200 m Freislerová Ema 13 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Frtúsová Slávka 13 BŠK Banská Bystrica
EleZ 200 m Gabrišová Antónia 12 Atletický oddiel Partizánske
EleZ 200 m Gregušová Ria 12 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Halajová Nicol 12 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Halvoníková Vanesa 12 Atletický klub Stará Bystrica
EleZ 200 m Hanusková Marcela 12 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
EleZ 200 m Homolová Sara 12 MŠk Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Hrmová Sabina 13 MŠk Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Inštitoris Ester 13 MŠk Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Ištvánová Aneta 12 F.R.E.S.H. ZVOLEN
EleZ 200 m Katial Ema 13 MŠK Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Knošková Zara 12 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Korytárová Denisa 13 Atletický oddiel Partizánske
EleZ 200 m Koščálová Lilien 13 Atletický klub Stará Bystrica
EleZ 200 m Králiková Aisha 12 Jarok
EleZ 200 m Kuboleková Ema 13 ZŠ s MŠ Senohrad
EleZ 200 m Kuľhavá Lucia 13 AO Partizánske
EleZ 200 m Marcineková Hana 13 F.R.E.S.H. ZVOLEN
EleZ 200 m Marko Kiara 12 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
EleZ 200 m Martinkovičová Matylda 12 F.R.E.S.H. ZVOLEN
EleZ 200 m Medvecová Nina 12 F.R.E.S.H. ZVOLEN
EleZ 200 m Melišková Eliška 12 F.R.E.S.H. ZVOLEN
EleZ 200 m Micháliková Julia 13 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
EleZ 200 m Miklová Sabina 12 MŠk Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Modranská Nina 12 F.R.E.S.H. ZVOLEN
EleZ 200 m Mokrá Nela 13 AK Danica Zvolen
EleZ 200 m Mošková Timea 12 ZŠ Hliník nad Hronom
EleZ 200 m Mrázová Terezka 13 AK Danica Zvolen
EleZ 200 m Ondrášková Ema 12 Atletický klub Stará Bystrica
EleZ 200 m Ondríková Lucia 13 MŠk Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Páleniková Liana 12 MŠK Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Paulovčíková Sofia 12 F.R.E.S.H. ZVOLEN
EleZ 200 m Pavlišová Zoja 12 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
EleZ 200 m Pekárová Hana 12 F.R.E.S.H. ZVOLEN
EleZ 200 m Peknušiaková Nella 12 ŠK DETVA V POHYBE
EleZ 200 m Poništová Lucia 13 Atletický klub Stará Bystrica
EleZ 200 m Prekopová Margaréta 13 MŠK Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Radochová Natália 13 ZŠ Jána Zemana Nová Baňa
EleZ 200 m Remeselníková Sára 12 F.R.E.S.H. ZVOLEN
EleZ 200 m Roziaková Natália 12 AK Danica Zvolen
EleZ 200 m Sekerešová Zuzana 12 ŠK DETVA V POHYBE
EleZ 200 m Staňová Dominika 12 AO Partizánske
EleZ 200 m Svetíková Simona 12 ZŠ Jána Zemana Nová Baňa
EleZ 200 m Štangová Lujza 12 MŠk Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Targošová Soňa 12 Atletický klub Stará Bystrica
EleZ 200 m Tomišova Adelin 12 AO Partizanske
EleZ 200 m Töröková Michaela 12 ZŠ s MŠ Senohrad
EleZ 200 m Tučeková Kristína 13 F.R.E.S.H. ZVOLEN
EleZ 200 m Vaisová Vanesa 13 ZŠ s MŠ Senohrad
EleZ 200 m Valentýniová Anna Mária 12 AK Danica Zvolen
EleZ 200 m Vavrová Sofia 13 AK Danica Zvolen
EleZ 200 m Viťazková Hana 13 MŠK Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Vizvaryova Lucia 13 MŠK Žiar nad Hronom
EleZ 200 m Vŕbiková Agáta 13 Atletický oddiel Partizánske
EleZ 200 m Vreštiaková Simona 13 Atletická akadémia Podpoľanie Hriňová
EleZ 200 m Zigová Daniela 13 ZŠ Jána Zemana Nová Baňa
Nžky 100 m Drábeková Natália 11 AO Partizánske
Nžky 100 m Stanová Bibiana 10 AO Partizánske
Nžky 100 m Urbanová Karolína 11 ZŠ Hliník nad Hronom
Nžky 100 m Víglaská Viktória 11 ZŠ Hliník nad Hronom
Nžky 300 m Avenová Alena 11 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 300 m Babicová Nelly 10 F.R.E.S.H. ZVOLEN
Nžky 300 m Benčová Ivana 11 Vyhne klub biatlonu
Nžky 300 m Benedeková Eliška 11 Vyhne
Nžky 300 m Bezáková Zoja 11 AO Partizánske
Nžky 300 m Bieliková Patrícia 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Blaščíková Dorota 11 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 300 m Brúderová Alexandra 11 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Cimenci Vesna 11 AO Partizanske
Nžky 300 m Drábeková Natalia 11 AO Partizánske
Nžky 300 m Dvorská Ema 10 ZŠ s MŠ Senohrad
Nžky 300 m Fraňová Lilou 11 SZŠ Dráčik
Nžky 300 m Gajdošová Barbora 10 ZŠ Jána Zemana Nová Baňa
Nžky 300 m Gápelová Jelka 10 SZŠ Dráčik
Nžky 300 m Glázerová Nina 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Haffnerová Patrícia 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Halmová Hana 11 F.R.E.S.H. ZVOLEN
Nžky 300 m Hrabajová Martina 10 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Hrmová Dominika 10 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Hudecová Nikol 11 AK Mostáreň Brezno
Nžky 300 m Jakubíková Olívia 11 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Jakubíková Olívia 11 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Jelžová Emma 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Kaczová Lea 10 ZŠ Hliník nad Hronom
Nžky 300 m Kadlecová Lucia 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Korečková Dominika 11 F.R.E.S.H. ZVOLEN
Nžky 300 m Krajčiová Nikola 11 ZŠ Hliník nad Hronom
Nžky 300 m Kurimská Simona 10 CVČ Liptovský Mikuláš
Nžky 300 m Levická Diana 11 F.R.E.S.H. ZVOLEN
Nžky 300 m Lőkeová Nela Júlia 10 ZŠ M. R. Štefánika Lučenec
Nžky 300 m Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno
Nžky 300 m Magnusek Patrícia 11 F.R.E.S.H. ZVOLEN
Nžky 300 m Mareková Tatiana 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Markechová Jana 10 AK Danica Zvolen
Nžky 300 m Meňušová Michaela 11 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Műhl Hana 11 MŠK Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Olajcová Ema 10 ZŠ Hliník nad Hronom
Nžky 300 m Ostrihoňová Simona 10 ŠK DETVA V POHYBE
Nžky 300 m Packová Monika 11 ZŠ s MŠ Senohrad
Nžky 300 m Páleníková Lucia 10 umimbehat.cz
Nžky 300 m Paučová Nicole 11 AK Danica Zvolen
Nžky 300 m Pavlendová Martina 11 KSŠ sv. F. Assiského Banská Štiavnica
Nžky 300 m Pavlendová Michaela 11 KSŠ sv. F. Assiského Banská Štiavnica
Nžky 300 m Pepichová Sandra 10 ZŠ,M.R.Štefánika č.17, Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Petríková Sofia 10 F.R.E.S.H. ZVOLEN
Nžky 300 m Póchová Mária 10 Lučenec 00.58
Nžky 300 m Prítulová Tatiana 11 ŠK DETVA V POHYBE
Nžky 300 m Rafaelová Stephany 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Rebidášová Eliška 10 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Nžky 300 m Rešetárová Eliška 11 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Nžky 300 m Romanová Nina 11 Aquapark triatlon Turčianske Teplice
Nžky 300 m Rošková Natália 11 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Ryšavá Nikola 10 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 300 m Seková Alexandra 10 ZŠ s MŠ Senohrad
Nžky 300 m Schlenkerová Simona 10 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Slašťanová Nella 11 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Slašťanová Nikola 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Slúková Karolína 10 ZŠ s MŠ Senohrad
Nžky 300 m Sprušaská Lujza 10 AO Partizánske
Nžky 300 m Stacherová Viktória 10 ZŠ Hliník nad Hronom
Nžky 300 m Suchárová Veronika 10 ZŠ s MŠ Senohrad
Nžky 300 m Svoreňová Nela 11 ŠK DETVA V POHYBE
Nžky 300 m Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 300 m Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 300 m Ťavodová Sabína 10 F.R.E.S.H. ZVOLEN
Nžky 300 m Tóthová Denisa 11 ZŠ Jilemnického Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Urdová Zoja 10 F.R.E.S.H. ZVOLEN
Nžky 300 m Yildiz Vanessa 10 ZŠ,M.R.Štefánika č. 17,Žiar nad Hronom
Nžky 300 m Zigová Sabína 10 ZŠ Jána Zemana Nová Baňa
Nžky kuželka Fraňová Lilou 11 SZŠ Dráčik
Nžky kuželka Gápelová Jelka 10 SZŠ Dráčik
Nžky kuželka Hudecová Nikol 11 AK Mostáreň Brezno
Nžky kuželka Lúcaníková Karin 10 MŠk Žiar nad Hronom
Nžky kuželka Luptáková Eliška 10 AK Mostáreň Brezno
- 200 m Hudecová Michaela 21 AO Partizanske
- 200 m Tomišová Adelin 21 AO Partizánske