<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek, Košice, 19. 6. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
J 400 m pr. 91,4 Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava 54.92 54.92
J 400 m pr. 91,4 Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra 55.00 55.00
J 400 m pr. 91,4 Németh Ján Daniel 02 AO Akademik TU Košice 60.07 60.07
J 400 m pr. 91,4 Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra 58.08 58.08
Dci 100 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 11.84 11.84
Dci 100 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 12.57
Dci 100 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 11.89 11.89
Dci 100 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 13.17 13.17
Dci 100 m Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice 12.14 12.14
Dci 100 m Dubček Michal 05 AK Inter-SC Bratislava 12.88 12.88
Dci 100 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 11.00 11.00
Dci 100 m Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin 11.51 11.51
Dci 100 m Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec 12.35 12.35
Dci 100 m Graban Patrik 05 AO Akademik TU Košice 11.87 11.87
Dci 100 m Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 11.86 13.59
Dci 100 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 11.90 11.90
Dci 100 m Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica 12.04
Dci 100 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 11.56 11.56
Dci 100 m Kaľuha Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov 11.74 11.74
Dci 100 m Kostoláni Alex 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 100 m Köteles Ondrej 04 AK Inter-SC Bratislava 12.88 12.88
Dci 100 m Kuľka Jakub 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.32 11.32
Dci 100 m Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.63 12.63
Dci 100 m Lörinc Lukas 04 Atletický oddiel Žilina 12.45 12.45
Dci 100 m Matis Martin 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 12.11 12.11
Dci 100 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 12.20 12.20
Dci 100 m Mišura Tomáš 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 13.05 13.05
Dci 100 m Pollák Michal 04 Slovan Duslo Šaľa 11.79 11.79
Dci 100 m Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 11.10 11.10
Dci 100 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 11.58 11.58
Dci 100 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 12.11 12.11
Dci 100 m Štinčík Tomáš 04 Atletický oddiel Svit 11.53 11.53
Dci 100 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 12.21 12.11
Dci 100 m Tománek Jakub 04 Miestny ŠK Borský Mikuláš 12.57 12.57
Dci 100 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 11.98 11.92
Dci 100 m Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina 12.49
Dci 100 m Varhaník Martin 06 Slávia Trenčín o.z. 11.65
Dci 100 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 12.04 12.04
Dci 100 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače
Dci 200 m Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky 28.07 28.07
Dci 200 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 23.79 23.79
Dci 200 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 23.86 23.86
Dci 200 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 26.64 26.64
Dci 200 m Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice 24.96 24.96
Dci 200 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 25.27 25.27
Dci 200 m Dubček Michal 05 AK Inter-SC Bratislava 26.36 26.36
Dci 200 m Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 27.27
Dci 200 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 22.24 22.24
Dci 200 m Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin 23.70 23.70
Dci 200 m Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec 25.50 25.50
Dci 200 m Graban Patrik 05 AO Akademik TU Košice 23.76 23.76
Dci 200 m Henry Franklin 04 AK AŠK Slávia Trnava 22.99 22.99
Dci 200 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 23.93 23.93
Dci 200 m Hudec Matej 04 MŠk Žiar nad Hronom 25.19 25.19
Dci 200 m Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 23.37 23.37
Dci 200 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 23.62 23.62
Dci 200 m Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 25.57 25.57
Dci 200 m Kiselev Vasily (C) 05 MŠk Žiar nad Hronom 26.40 26.40
Dci 200 m Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina 24.90
Dci 200 m Kostoláni Alex 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 200 m Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.57 25.57
Dci 200 m Lörinc Lukas 04 Atletický oddiel Žilina 26.17 26.17
Dci 200 m Matis Martin 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 25.31 25.31
Dci 200 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 24.90 24.90
Dci 200 m Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 23.30 23.30 23.30
Dci 200 m Priputen Damián 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 28.22 28.22
Dci 200 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava
Dci 200 m Rojček Jakub 05 AO Akademik TU Košice 25.81 25.81
Dci 200 m Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 22.25 22.25
Dci 200 m Rosenberger Roman 05 AO Sparta Považská Bystrica
Dci 200 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 23.80 23.80
Dci 200 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 24.88 24.88
Dci 200 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.44 25.44
Dci 200 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 24.59 24.59
Dci 200 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 24.47 24.47
Dci 200 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 23.71 23.71
Dci 200 m Varhaník Martin 06 Slávia Trenčín o.z. 23.35
Dci 200 m Víglaský Daniel 06 Atletický klub Krupina 26.23
Dci 200 m Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 24.80 24.80
Dci 400 m Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 400 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 61.31
Dci 400 m Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 54.66 54.66
Dci 400 m Grajcarík Tomáš 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 48.96 48.96
Dci 400 m Henry Franklin 04 AK AŠK Slávia Trnava 48.83 48.83
Dci 400 m Hudec Matej 04 MŠk Žiar nad Hronom 55.25 55.25
Dci 400 m Kiselev Vasily (C) 05 MŠk Žiar nad Hronom 56.08 56.08
Dci 400 m Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina 57.35 57.35
Dci 400 m Lörinc Lukas 04 Atletický oddiel Žilina 62.37 62.37
Dci 400 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske
Dci 400 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 55.12 55.12
Dci 400 m Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 52.18 52.18 52.18
Dci 400 m Petrovič Natan 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Dci 400 m Priputen Damián 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 400 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 59.39 59.39
Dci 400 m Rojček Jakub 05 AO Akademik TU Košice 57.38 57.38
Dci 400 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 56.68 56.68
Dci 400 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 56.29 56.29
Dci 400 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 53.62 53.62
Dci 400 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 56.38 56.38
Dci 400 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 54.82 54.82
Dci 400 m Víglaský Daniel 06 Atletický klub Krupina 58.54 58.54
Dci 800 m Baran Matúš 04 AC Run is Fun Prešov 2:09.57 2:09.57
Dci 800 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra 2:04.71 2:04.71
Dci 800 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 2:15.77 2:15.77
Dci 800 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 2:07.73 2:07.73
Dci 800 m Ďurica Jakub 05 TJ OBAL SERVIS Košice 2:32.13 2:32.13
Dci 800 m Granský Dávid 04 Atletický klub ZTS Martin 2:02.62 2:02.62
Dci 800 m Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:11.67 2:11.67
Dci 800 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 2:16.81 2:16.81
Dci 800 m Jackanič Šimon 05 MŠK Vranov nad Topľou 2:05.50 2:05.50
Dci 800 m Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica 2:10.37 2:10.37
Dci 800 m Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:04.05 2:04.05
Dci 800 m Lelkes Adam 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:08.37 2:08.37
Dci 800 m Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z. 2:41.53 2:41.53
Dci 800 m Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 2:01.94 2:01.94
Dci 800 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:07.69 2:07.69
Dci 800 m Pajtáš Dominik 04 TJ Olympia Galanta 2:07.9 2:07.9
Dci 800 m Rebidáš Šimon 05 Atletický klub ZTS Martin 2:21.31 2:11.73
Dci 800 m Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom 2:11.29 2:11.29
Dci 800 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:18.37 2:18.37
Dci 800 m Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina 2:16.03 2:16.03
Dci 800 m Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina 2:18.87 2:18.87
Dci 800 m Víglaský Daniel 06 Atletický klub Krupina 2:26.89 2:26.89
Dci 800 m Žembera Ján 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:14.48 2:14.48
Dci 1500 m Baran Matúš 04 AC Run is Fun Prešov 4:26.69 4:26.69
Dci 1500 m Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky 4:50.44 4:50.44
Dci 1500 m Fešovič Giorgio 05 AK Slávia TU Košice 4:16.11 4:16.11
Dci 1500 m Granský Dávid 04 Atletický klub ZTS Martin 4:19.58 4:19.58
Dci 1500 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 5:03.80 5:03.80
Dci 1500 m Macko Vladimír 04 MŠk Žiar nad Hronom 4:18.75 4:18.75
Dci 1500 m Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z. 5:37.97 5:37.97
Dci 1500 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:33.21 4:33.21
Dci 1500 m Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 4:23.89 4:23.89
Dci 1500 m Priputen Damián 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 5:40.55 5:40.55
Dci 1500 m Redecha Ján 04 Atletický klub ZTS Martin 4:29.50 4:29.50
Dci 1500 m Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra 4:47.09 4:47.09
Dci 1500 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 4:49.75 4:49.75
Dci 1500 m Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina 4:48.99 4:48.99
Dci 1500 m Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina 5:20.45 5:20.45
Dci 1500 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 4:48.24 4:48.24
Dci 3000 m Fešovič Giorgio 05 AK Slávia TU Košice 09:36.17 09:36.17
Dci 3000 m Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica 10:49.79 10:49.79
Dci 3000 m Macko Vladimír 04 MŠk Žiar nad Hronom 09:28.25 09:28.25
Dci 3000 m Nechaj Jozef 04 Zdravie v pohybe Lučatín
Dci 3000 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 09:28.11 09:28.11
Dci 3000 m Poláček Dávid 05 ŠK ŠOG Nitra 10:51.54 10:51.54
Dci 3000 m Redecha Ján 04 Atletický klub ZTS Martin 10:34.60 09:56.41
Dci 3000 m Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra 10:19.23 10:19.23
Dci 3000 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 10:51.18 10:40.32
Dci 3000 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 10:40.30 10:40.30
Dci 110 m pr. 91,4 Čížek Samuel 05 Atletika Košice o.z.
Dci 110 m pr. 91,4 Hradňanský Tobias 04 AO Olympia Považská Bystrica 20.89 20.89
Dci 110 m pr. 91,4 Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 15.09 15.09
Dci 110 m pr. 91,4 Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Dci 110 m pr. 91,4 Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica 17.45 17.45
Dci 110 m pr. 91,4 Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 16.75 16.75
Dci 110 m pr. 91,4 Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 16.62 16.62
Dci 110 m pr. 91,4 Šoltés Marek 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.76 14.76
Dci 400 m pr. 83,8 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 68.78
Dci 400 m pr. 83,8 Frič Jakub 04 AO Akademik TU Košice 55.87 55.87
Dci 400 m pr. 83,8 Hradňanský Tobias 04 AO Olympia Považská Bystrica 76.11 74.84
Dci 400 m pr. 83,8 Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 60.23 60.23
Dci 400 m pr. 83,8 Kaľuha Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov
Dci 400 m pr. 83,8 Kopček Michal 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Dci 400 m pr. 83,8 Köteles Ondrej 04 AK Inter-SC Bratislava
Dci 400 m pr. 83,8 Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica 69.25 69.25
Dci 400 m pr. 83,8 Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z. 62.59 62.59
Dci 400 m pr. 83,8 Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 67.16 67.16
Dci 400 m pr. 83,8 Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 68.39 68.39
Dci 400 m pr. 83,8 Šoltés Marek 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 57.64 57.64
Dci 2000 m pr. 83,8 Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra 7:01.41 7:01.41
Dci 2000 m pr. 83,8 Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dci 2000 m pr. 83,8 Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 6:56.25 6:56.25
Dci 2000 m pr. 83,8 Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci 2000 m pr. 83,8 Kancír Tomáš 06 ŠŠK-Junior Prešov
Dci 2000 m pr. 83,8 Majtán Samuel 06 AO Olympia Považská Bystrica 8:14.85 8:14.85
Dci 2000 m pr. 83,8 Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 6:30.17 6:30.17
Dci 2000 m pr. 83,8 Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6:23.83 6:23.83
Dci 2000 m pr. 83,8 Poláček Dávid 05 ŠK ŠOG Nitra 7:50.18 7:50.18
Dci 2000 m pr. 83,8 Žembera Ján 05 AK AŠK Slávia Trnava 7:03.25 7:03.25
Dci chôdza 5000 m Bátovský Jakub 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 22:46.72 22:46.72
Dci chôdza 5000 m Duda Michal 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 22:42.9 22:42.9
Dci chôdza 5000 m Krestianko Filip 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 23:16.7 23:16.7
Dci chôdza 5000 m Mažgút Jakub 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dci chôdza 5000 m Mencel Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 22:39.74 22:39.74
Dci chôdza 5000 m Nosáľ Adam 04 Atletický klub ZTS Martin 23:26.8 23:26.8
Dci chôdza 5000 m Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Dci chôdza 5000 m Pastorek Richard 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 27:51.89 27:51.89
Dci výška Balog Milan 04 AK Slávia TU Košice 185 185
Dci výška Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 185 185
Dci výška Janík Filip 05 BŠK Banská Bystrica
Dci výška Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 190 190
Dci výška Lacko Adam 05 Atletický klub Šurany 170 170
Dci výška Macháč Adrián 05 AO Olympia Považská Bystrica 173 173
Dci výška Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 165 165
Dci výška Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 180 180
Dci výška Rákoci Samuel 04 ŠK ŠOG Nitra 170 170
Dci výška Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica 169 169
Dci výška Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 155 155
Dci žrď Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 320 320
Dci žrď Černý Alan 05 ŠK ŠOG Nitra 385 385
Dci žrď Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica 430 430
Dci žrď Mikula Gabriel 05 Slávia Trenčín o.z. 320 320
Dci žrď Niko Adrian 04 Slávia Trenčín o.z. 400 400 400
Dci žrď Rákoci Samuel 04 ŠK ŠOG Nitra 345 345
Dci diaľka Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 621 621
Dci diaľka Čížek Samuel 05 Atletika Košice o.z. 571 571
Dci diaľka Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica
Dci diaľka Dzian Matej 07 Atletika Nové Mesto nad Váhom 522 522
Dci diaľka Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 680 680
Dci diaľka Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 542
Dci diaľka Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 584 584
Dci diaľka Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 615 615
Dci diaľka Kiráľ Daniel 04 AO Akademik TU Košice 577 577
Dci diaľka Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 677 677
Dci diaľka Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina 536 536
Dci diaľka Lacko Adam 05 Atletický klub Šurany 530 530
Dci diaľka Liška Jaroslav 05 AO Olympia Považská Bystrica 471 471
Dci diaľka Sinčák Damir 04 MŠK Vranov nad Topľou 624 624
Dci diaľka Sirota Timon 06 AK Danica Zvolen 515 515
Dci diaľka Šutý Štefan 04 Naša atletika Bratislava 572 572
Dci diaľka Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 508 508
Dci diaľka Tóth Bence 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 542 546 546
Dci diaľka Valašík Alan 05 AO Olympia Považská Bystrica 509 509
Dci diaľka Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec 543 543
Dci diaľka Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné 610 610
Dci diaľka Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 541 541
Dci trojskok Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 12.51 12.51
Dci trojskok Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica 12.30 12.30
Dci trojskok Kiráľ Daniel 04 AO Akademik TU Košice 12.29 12.29
Dci trojskok Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 12.01 12.01
Dci trojskok Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec
Dci guľa 5 kg Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 11.09 11.09
Dci guľa 5 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 12.58 12.58
Dci guľa 5 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 12.85 12.85
Dci guľa 5 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 14.70 14.70
Dci guľa 5 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 10.17 10.17
Dci guľa 5 kg Kľuska Matej 05 Naša atletika Bratislava 10.71 10.71
Dci guľa 5 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 11.99 11.99
Dci guľa 5 kg Liška Jaroslav 05 AO Olympia Považská Bystrica
Dci guľa 5 kg Rúrik Davide 04 AO Olympia Považská Bystrica 10.41 10.41
Dci guľa 5 kg Šima Samuel 05 AK Slávia TU Košice 12.30 12.30
Dci guľa 5 kg Varačka Matúš 05 Atletický klub Bojničky
Dci disk 1,5 kg Bruňo Michal 05 CVČ Liptovský Mikuláš 28.37 30.09
Dci disk 1,5 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 38.26 38.26
Dci disk 1,5 kg Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 24.82 24.82
Dci disk 1,5 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 39.03 39.03
Dci disk 1,5 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 44.75 44.75
Dci disk 1,5 kg Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica 32.70
Dci disk 1,5 kg Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica 30.57 30.57
Dci disk 1,5 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 26.12 26.12
Dci disk 1,5 kg Janík Filip 05 BŠK Banská Bystrica 26.58 26.58
Dci disk 1,5 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 40.92 40.92
Dci disk 1,5 kg Liška Jaroslav 05 AO Olympia Považská Bystrica 18.70 18.70
Dci disk 1,5 kg Malina Peter 04 AO Sparta Považská Bystrica 29.49 29.49
Dci disk 1,5 kg Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava 25.90 25.90
Dci disk 1,5 kg Müller Pavol 05 TJ Družba Piešťany 37.74 37.74
Dci disk 1,5 kg Rúrik Davide 04 AO Olympia Považská Bystrica 24.48 24.48
Dci disk 1,5 kg Šima Samuel 05 AK Slávia TU Košice 46.34 46.34
Dci disk 1,5 kg Valašík Alan 05 AO Olympia Považská Bystrica 21.91 21.91
Dci disk 1,5 kg Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen
Dci kladivo 5 kg Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 39.54 39.54
Dci kladivo 5 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky
Dci kladivo 5 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 45.45 45.45
Dci kladivo 5 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 29.18 29.18
Dci kladivo 5 kg Rúrik Davide 04 AO Olympia Považská Bystrica 29.17 29.17
Dci kladivo 5 kg Valentýni Dávid Marek 07 AK Danica Zvolen
Dci oštep 700 g Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 49.06 49.06
Dci oštep 700 g Debnár Šimon 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 47.31 47.31
Dci oštep 700 g Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany 36.89 38.71
Dci oštep 700 g Lešňovský Juraj Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 41.83 41.83
Dci oštep 700 g Malina Peter 04 AO Sparta Považská Bystrica 37.44 37.44
Dci oštep 700 g Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava 43.87 43.87
Dci oštep 700 g Müller Patrik 04 AC Stavbár Nitra 55.00 55.00
Dci oštep 700 g Palkó Samuel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 34.06 34.06
Dci oštep 700 g Rosenberger Roman 05 AO Sparta Považská Bystrica 45.58 45.58
Dci oštep 700 g Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 28.84 28.84
Dci oštep 700 g Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske
Dci oštep 700 g Tkáč Adam 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 54.28 54.28
Dci oštep 700 g Valašík Alan 05 AO Olympia Považská Bystrica 32.97 32.97
Dci 4 x 100 m kluby (1/1) Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/2) Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (2/4) Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby (2/2) Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/3) Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica
Dci 4 x 100 m kluby Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica
Dci 4 x 100 m kluby Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica
Dci 4 x 100 m kluby Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby Janík Filip 05 BŠK Banská Bystrica
Dci 4 x 100 m kluby Kľuska Matej 05 Naša atletika Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby (2/3) Kostoláni Alex 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby Šima Samuel 05 AK Slávia TU Košice
Dci 4 x 100 m kluby Šutý Štefan 04 Naša atletika Bratislava
Dci 4 x 100 m kluby (2/1) Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby (1/4) Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (2/4) Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (2/3) Csikós Peter 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby Dubček Michal 05 AK Inter-SC Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin
Dci 1-2-3-4 kluby Frič Jakub 04 AO Akademik TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby Gál Hugo 06 BŠK Banská Bystrica
Dci 1-2-3-4 kluby Graban Patrik 05 AO Akademik TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby Granský Dávid 04 Atletický klub ZTS Martin
Dci 1-2-3-4 kluby Gura Dominik 05 BŠK Banská Bystrica
Dci 1-2-3-4 kluby Jakuš Matej 05 BŠK Banská Bystrica
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)
Dci 1-2-3-4 kluby Janík Filip 05 BŠK Banská Bystrica
Dci 1-2-3-4 kluby Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) Kohút Milan 05 Atletický klub Krupina (A)
Dci 1-2-3-4 kluby (2/2) Kostoláni Alex 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby Köteles Ondrej 04 AK Inter-SC Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby Lukčo Imrich 04 AO Akademik TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) Matis Martin 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)
Dci 1-2-3-4 kluby Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) Nyíri Kristóf 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)
Dci 1-2-3-4 kluby Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava
Dci 1-2-3-4 kluby Rebidáš Šimon 05 Atletický klub ZTS Martin
Dci 1-2-3-4 kluby Rojček Jakub 05 AO Akademik TU Košice
Dci 1-2-3-4 kluby (1/4) Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)
Dci 1-2-3-4 kluby (2/1) Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 1-2-3-4 kluby (1/1) Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina (A)
Dci 1-2-3-4 kluby (1/2) Uhrík Šimon 06 Atletický klub Krupina (A)
Dci 1-2-3-4 kluby (1/3) Víglaský Daniel 06 Atletický klub Krupina (A)
Ž diaľka Kaliašová Silvia 00 Atletika Košice o.z. 603 603
Ž diaľka Sviteková Nina 03 AK AŠK Slávia Trnava 460 460
Ž trojskok Kaliašová Silvia 00 Atletika Košice o.z. 12.46 12.46
Ž trojskok Sviteková Nina 03 AK AŠK Slávia Trnava 09.32 09.32
Dky 100 m Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 12.93 12.47
Dky 100 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 13.41 13.41
Dky 100 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 12.78 12.78
Dky 100 m Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z.
Dky 100 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 12.61 12.61
Dky 100 m Ďurmeková Adela 04 Naša atletika Bratislava 13.38 13.38
Dky 100 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky
Dky 100 m Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin 14.11 13.94
Dky 100 m Holeková Karolína 04 MŠk Žiar nad Hronom 12.95 12.95
Dky 100 m Charvátová Magdaléna 06 Lesky´s runners 14.26 14.26
Dky 100 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 13.11 13.11
Dky 100 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica
Dky 100 m Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava 13.34 13.34
Dky 100 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 13.94 13.94
Dky 100 m Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z.
Dky 100 m Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners 15.21 15.21
Dky 100 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 13.48 13.48
Dky 100 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 14.71 14.71
Dky 100 m Koršalová Zoja 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.96 14.96
Dky 100 m Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava 14.10 14.10
Dky 100 m Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš 12.95 12.95
Dky 100 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 14.28 14.23
Dky 100 m Legáthová Linda 05 Lesky´s runners
Dky 100 m Lisická Liana 06 Lesky´s runners 13.81 13.81
Dky 100 m Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 13.65 13.65
Dky 100 m Mathéová Adriana 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 13.43 13.43
Dky 100 m Matiašová Michaela 06 MAC REDOX Lučenec 14.75 14.75
Dky 100 m Midová Lara 05 Atletika Košice o.z. 14.70 14.70
Dky 100 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 12.90 12.90
Dky 100 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 13.58 13.58
Dky 100 m Nemcová Tereza 04 Atletika Košice o.z. 13.96 13.96
Dky 100 m Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 13.24 13.24
Dky 100 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.06 13.06
Dky 100 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 13.20 13.20
Dky 100 m Rusnáková Sonja 04 AK Slávia TU Košice 14.00 14.00
Dky 100 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 12.63 12.63
Dky 100 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 13.92 13.92
Dky 100 m Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice 14.33 14.33
Dky 100 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica
Dky 100 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 13.66 13.66
Dky 100 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 12.75 12.75
Dky 100 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 13.46 13.27
Dky 100 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 13.86 13.86
Dky 100 m Viteková Ema 04 Naša atletika Bratislava 13.61 13.61
Dky 100 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 13.66 13.66
Dky 100 m Vysokaiová Katarína 05 Atletika Košice o.z. 15.57 15.57
Dky 200 m Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z. 26.11 26.11
Dky 200 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky
Dky 200 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 28.92 28.92
Dky 200 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 26.35 26.35
Dky 200 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 25.93 25.93
Dky 200 m Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen
Dky 200 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 25.72 25.72
Dky 200 m Domonkosová Tímea 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 27.99 27.99 27.99
Dky 200 m Ďurišková Alžbeta 05 Slávia Trenčín o.z. 27.20 27.20
Dky 200 m Ďurmeková Adela 04 Naša atletika Bratislava 27.27 27.27
Dky 200 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 28.22 28.22
Dky 200 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky
Dky 200 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 28.15 28.15
Dky 200 m Ištokovičová Karin 06 Atletický klub Krupina 30.28
Dky 200 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 27.38 27.38
Dky 200 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica
Dky 200 m Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava 27.38 27.38
Dky 200 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 29.27 29.27
Dky 200 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 28.90
Dky 200 m Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava 29.30 29.30
Dky 200 m Krupová Michaela 05 Atletický klub Krupina 30.10
Dky 200 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 29.82 29.48
Dky 200 m Legáthová Linda 05 Lesky´s runners 29.22 29.22
Dky 200 m Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 27.61 27.61
Dky 200 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 28.86 28.86
Dky 200 m Midová Lara 05 Atletika Košice o.z. 31.10 31.10
Dky 200 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 26.90 26.90
Dky 200 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 27.00 27.00
Dky 200 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 27.28 27.28
Dky 200 m Nemcová Tereza 04 Atletika Košice o.z. 29.17 29.17
Dky 200 m Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 28.74
Dky 200 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 27.84 27.84
Dky 200 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 30.11 30.11
Dky 200 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 27.03 27.03
Dky 200 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 27.29 27.29
Dky 200 m Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice 29.27 29.27
Dky 200 m Ravasová Adriana 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 200 m Rusnáková Sonja 04 AK Slávia TU Košice 29.60 29.60
Dky 200 m Salášková Dorothea 05 Atletická akadémia Žilina
Dky 200 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 28.42 27.98
Dky 200 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica
Dky 200 m Šutarová Klára 06 AO Sparta Považská Bystrica
Dky 200 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca 28.13 28.13
Dky 200 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 26.20 26.20
Dky 200 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 28.33 27.90
Dky 200 m Viteková Ema 04 Naša atletika Bratislava 27.98 27.98
Dky 200 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky
Dky 200 m Vysokaiová Katarína 05 Atletika Košice o.z. 35.83 35.83
Dky 400 m Altániová Simona 06 AO Olympia Považská Bystrica 83.98 83.98
Dky 400 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 65.66 65.66
Dky 400 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné
Dky 400 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 68.08 68.08
Dky 400 m Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 62.56 62.56
Dky 400 m Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 400 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 72.05 72.05
Dky 400 m Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 69.49
Dky 400 m Lednicka Linda 05 AO Olympia Považská Bystrica 68.43 68.43
Dky 400 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 64.00 64.00
Dky 400 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice
Dky 400 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 66.98 66.98
Dky 400 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 62.19 62.19
Dky 400 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 60.23 60.23
Dky 400 m Ravasová Adriana 05 ŠK ŠOG Nitra 65.66 65.66
Dky 400 m Salášková Dorothea 05 Atletická akadémia Žilina 67.36 67.36
Dky 400 m Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z. 64.88 64.88
Dky 400 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 64.69 64.25
Dky 400 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 58.66 58.66
Dky 400 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 65.66 65.66
Dky 400 m Uhliarová Dominika 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 62.42 62.42
Dky 400 m Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin 63.45 63.45
Dky 400 m Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov
Dky 400 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 61.36 61.36
Dky 400 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 67.77 67.77
Dky 400 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 58.03 58.03
Dky 800 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 2:35.36 2:35.36
Dky 800 m Gymerská Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 2:26.03 2:26.03
Dky 800 m Horváthová Annamária 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:22.82 2:22.82
Dky 800 m Ištokovičová Karin 06 Atletický klub Krupina 2:42.22 2:42.22
Dky 800 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 2:19.61 2:19.61
Dky 800 m Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 2:25.56 2:25.56
Dky 800 m Krupová Michaela 05 Atletický klub Krupina 2:47.17 2:47.17
Dky 800 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:30.67 2:30.67
Dky 800 m Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra 2:21.51 2:21.51
Dky 800 m Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:29.24 2:25.12
Dky 800 m Popovičová Viviána 08 AK Slávia TU Košice 2:31.70 2:31.70
Dky 800 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 2:17.18 2:17.18
Dky 800 m Salayová Michaela 05 Atletický klub AC Malacky 2:25.74 2:18.44
Dky 800 m Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 2:31.36 2:29.47
Dky 800 m Vlčková Michaela 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:29.12 2:29.12
Dky 1500 m Bartalová Klaudia 07 AK Borský Svätý Jur 5:43.22 5:43.22
Dky 1500 m Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany 5:21.64 5:20.52
Dky 1500 m Hazuchová Zoja 07 Zdravie v pohybe Lučatín
Dky 1500 m Horváthová Annamária 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 4:54.91 4:54.91
Dky 1500 m Ištokovičová Karin 06 Atletický klub Krupina 5:52.76 5:52.76
Dky 1500 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 4:58.79 4:58.79
Dky 1500 m Krupová Michaela 05 Atletický klub Krupina 6:00.63 6:00.63
Dky 1500 m Kučavíková Dália 06 Atletický oddiel Žilina
Dky 1500 m Kudlicska Lilli 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 5:31.54 5:31.54
Dky 1500 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 4:59.30 4:59.30
Dky 1500 m Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra 5:08.07 5:08.07
Dky 1500 m Popovičová Viviána 08 AK Slávia TU Košice 4:59.09 4:59.09
Dky 1500 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 4:58.63 4:58.63
Dky 1500 m Vendžúrová Hana 07 Slávia Trenčín o.z. 5:48.82 5:39.98
Dky 3000 m Bartalová Klaudia 07 AK Borský Svätý Jur 12:34.4 12:34.4
Dky 3000 m Čertiková Miroslava 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 3000 m Drahovská Eliška 07 TJ Družba Piešťany
Dky 3000 m Havjerová Michaela 06 Slávia Trenčín o.z. 13:10.53 13:10.53
Dky 3000 m Kučavíková Dália 06 Atletický oddiel Žilina 12:33.2 12:33.2
Dky 3000 m Marčeková Viktória 04 Atletický klub ZTS Martin 12:09.3 12:09.3
Dky 3000 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 11:18.92 11:18.92
Dky 3000 m Michaličková Štefánia 07 Atletický oddiel Žilina 12:00.7 12:00.7
Dky 3000 m Popovičová Loriána 05 AK Slávia TU Košice 11:23.23 11:23.23
Dky 3000 m Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin
Dky 3000 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou
Dky 100m p 76,2-8,5 Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 18.78 18.78
Dky 100m p 76,2-8,5 Altániová Simona 06 AO Olympia Považská Bystrica
Dky 100m p 76,2-8,5 Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Dky 100m p 76,2-8,5 Cipková Ema 04 1.Atletický klub Humenné 18.80 18.80
Dky 100m p 76,2-8,5 Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 14.21 14.21
Dky 100m p 76,2-8,5 Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom 18.53 18.53
Dky 100m p 76,2-8,5 Ďurišková Alžbeta 05 Slávia Trenčín o.z.
Dky 100m p 76,2-8,5 Fapšová Veronika 05 AO Olympia Považská Bystrica 18.02 16.99
Dky 100m p 76,2-8,5 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 18.37 18.37
Dky 100m p 76,2-8,5 Krajčová Nina 04 CVČ Liptovský Mikuláš 18.73 18.40
Dky 100m p 76,2-8,5 Letošová Zuzana 04 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 100m p 76,2-8,5 Mišová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 16.63 16.63
Dky 100m p 76,2-8,5 Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z. 14.54 14.54
Dky 100m p 76,2-8,5 Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 15.41 15.41
Dky 100m p 76,2-8,5 Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen 18.75 18.75
Dky 100m p 76,2-8,5 Riegelová Sára 05 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 100m p 76,2-8,5 Salášková Dorothea 05 Atletická akadémia Žilina
Dky 100m p 76,2-8,5 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 15.04 15.04
Dky 100m p 76,2-8,5 Stolárová Viktória 05 AK Slávia TU Košice 18.88 18.88
Dky 100m p 76,2-8,5 Šutarová Klára 06 AO Sparta Považská Bystrica
Dky 100m p 76,2-8,5 Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra 15.98 15.98
Dky 100m p 76,2-8,5 Zavřelová Ema 05 Slávia Trenčín o.z.
Dky 100m p 76,2-8,5 (1/4) Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 14.84 14.84
Dky 400 m pr. 76,2 Bačová Lea 05 MAC REDOX Lučenec 75.72 75.72
Dky 400 m pr. 76,2 Cipková Ema 04 1.Atletický klub Humenné
Dky 400 m pr. 76,2 Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 85.72 85.72
Dky 400 m pr. 76,2 Koršalová Zoja 06 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Dky 400 m pr. 76,2 Krajčová Nina 04 CVČ Liptovský Mikuláš 82.15 82.15
Dky 400 m pr. 76,2 Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 79.11
Dky 400 m pr. 76,2 Kršková Lucia 04 AC Stavbár Nitra 68.78 68.78
Dky 400 m pr. 76,2 Letošová Zuzana 04 CVČ Liptovský Mikuláš 72.07 72.07
Dky 400 m pr. 76,2 Martinčeková Emma 04 Atletický klub ZTS Martin 77.42 77.42
Dky 400 m pr. 76,2 Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dky 400 m pr. 76,2 Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 400 m pr. 76,2 Riegelová Sára 05 CVČ Liptovský Mikuláš 79.53 79.53
Dky 400 m pr. 76,2 Sajdáková Katarína 04 Atletický klub ZTS Martin 78.05 78.05
Dky 400 m pr. 76,2 Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z. 76.80 76.80
Dky 400 m pr. 76,2 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 64.74 64.74
Dky 400 m pr. 76,2 Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 81.32 77.49
Dky 400 m pr. 76,2 Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin 76.06 76.06
Dky 400 m pr. 76,2 Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 70.62 70.62
Dky 400 m pr. 76,2 Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov
Dky 400 m pr. 76,2 Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky
Dky 400 m pr. 76,2 (1/4) Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 63.33 63.33
Dky 2000 m pr. 76,2 Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov
Dky 2000 m pr. 76,2 Čertiková Miroslava 04 ŠK ŠOG Nitra 8:46.43 8:46.43
Dky 2000 m pr. 76,2 Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 2000 m pr. 76,2 Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 7:50.68 7:50.68
Dky 2000 m pr. 76,2 Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 8:01.80 8:01.80
Dky 2000 m pr. 76,2 Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou
Dky 2000 m pr. 76,2 Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 8:12.92 8:12.92
Dky 2000 m pr. 76,2 Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 7:31.11 7:31.11
Dky chôdza 5000 m Avenová Paulína 04 ŠK ŠOG Nitra 24:47.5 24:47.5
Dky chôdza 5000 m Bilibok Kinco Brigita (C) 06 AK Borský Svätý Jur
Dky chôdza 5000 m Brnáková Barbora 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 29:20.6 29:20.6
Dky chôdza 5000 m Dudová Ivana 05 Atletický klub ZTS Martin 24:28.5 24:28.5
Dky chôdza 5000 m Gazárková Mária 05 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Dky chôdza 5000 m Jančová Bibiána 06 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dky chôdza 5000 m Kurucová Terézia 05 ŠK ŠOG Nitra 25:21.3 25:21.3
Dky chôdza 5000 m Kusá Petra 07 Atletický klub ZTS Martin
Dky chôdza 5000 m Pastoreková Henrieta 06 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dky chôdza 5000 m Poštová Nina 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 29:11.7 29:11.7
Dky chôdza 5000 m Rodová Martina 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom 28:33.8 28:33.8
Dky chôdza 5000 m Sládečková Bibiana 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dky chôdza 5000 m Zámečníková Kristína 07 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dky výška Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom 152 155
Dky výška Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 155 155
Dky výška Hudecová Darina Ema 04 Atletický klub ZTS Martin 150 150
Dky výška Lednicka Linda 05 AO Olympia Považská Bystrica 140 140
Dky výška Mišová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 155 155
Dky výška Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin 158 158
Dky výška Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 167 167
Dky výška Vaneková Terézia 05 AK Slávia TU Košice 166 166
Dky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 166 166
Dky žrď Harendarčíková Paulína 04 AC Stavbár Nitra 260 260
Dky žrď Havjerová Júlia 04 Slávia Trenčín o.z. 280 280
Dky žrď Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 260 260
Dky žrď Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z. 250 250
Dky žrď Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra 260 260
Dky žrď Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra 240 250
Dky žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 310 310
Dky žrď Žitná Adela 04 ŠK ŠOG Nitra 270 270
Dky diaľka Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 565 565
Dky diaľka Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 477 477
Dky diaľka Dubcová Veronika 06 AO Sparta Považská Bystrica 391 391
Dky diaľka Fapšová Veronika 05 AO Olympia Považská Bystrica 506 506
Dky diaľka Gállová Daniela 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 441 441
Dky diaľka Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 560 560
Dky diaľka Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica 495 495
Dky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 520 520
Dky diaľka Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 470 470
Dky diaľka Lednicka Linda 05 AO Olympia Považská Bystrica 449 449
Dky diaľka Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 502 502
Dky diaľka Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica 521 521
Dky diaľka Mejsnarová Veronika 05 AO Sparta Považská Bystrica 488 488
Dky diaľka Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen 503 503
Dky diaľka Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen 467 467
Dky diaľka Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 579 579
Dky diaľka Salášková Dorothea 05 Atletická akadémia Žilina 465 465
Dky diaľka Šutarová Klára 06 AO Sparta Považská Bystrica 439 439
Dky diaľka Vanková Kristína 04 Atletický klub ZTS Martin 490 490
Dky diaľka Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 593 593
Dky trojskok Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z. 11.12 11.12
Dky trojskok Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca
Dky trojskok Mejsnarová Veronika 05 AO Sparta Považská Bystrica 09.10 09.10
Dky trojskok Mlkvíková Adela 04 Atletický klub ZZO Čadca 08.50 08.50
Dky trojskok Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z.
Dky trojskok Olejárová Ella 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.29 09.29
Dky trojskok Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 11.26 11.26
Dky trojskok Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 10.41 10.41
Dky trojskok Zavřelová Ema 05 Slávia Trenčín o.z. 10.68 10.68
Dky guľa 3 kg Bódiková Jana 06 MAC REDOX Lučenec 09.70 09.70
Dky guľa 3 kg Bubeníková Katarina 05 Slávia Trenčín o.z. 08.93 09.26
Dky guľa 3 kg Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 09.39 09.39
Dky guľa 3 kg Dibalová Sofia 05 MAC REDOX Lučenec 10.19 10.19
Dky guľa 3 kg Dubcová Veronika 06 AO Sparta Považská Bystrica 08.40 08.40
Dky guľa 3 kg Gajdošová Lija 05 Slávia Trenčín o.z. 09.03 09.03
Dky guľa 3 kg Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 09.69 09.69
Dky guľa 3 kg Grňová Klára 05 ŠK ŠOG Nitra 10.32 10.32
Dky guľa 3 kg Grznárová Alexandra 04 Atletický klub ZTS Martin 09.05 09.05
Dky guľa 3 kg Henczová Viktória 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.54 08.54
Dky guľa 3 kg Hrutkaiová Sara 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.44 07.44
Dky guľa 3 kg Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 08.93 08.93
Dky guľa 3 kg Kiselová Zuzana 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 11.65 11.65
Dky guľa 3 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 09.44 09.44
Dky guľa 3 kg Marjová Monika 04 MŠK Vranov nad Topľou 14.04 14.04
Dky guľa 3 kg Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 09.71 09.71
Dky guľa 3 kg Mlkvíková Adela 04 Atletický klub ZZO Čadca 09.14 09.42
Dky guľa 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 10.70 10.70
Dky guľa 3 kg Olejníková Ľuboslava 04 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 11.67 11.94
Dky guľa 3 kg Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 09.78 09.78
Dky guľa 3 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 11.78 11.78
Dky guľa 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 10.83 11.14
Dky guľa 3 kg Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 10.40 10.40
Dky disk 1 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 25.70 25.70
Dky disk 1 kg Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 30.11 30.11
Dky disk 1 kg Čupeľová Petra 05 AK Slávia TU Košice 29.16 29.16
Dky disk 1 kg Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 19.37 19.37
Dky disk 1 kg Dubcová Veronika 06 AO Sparta Považská Bystrica 19.92 19.92
Dky disk 1 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 29.96 29.96
Dky disk 1 kg Hlebašková Laura 06 AK Slávia TU Košice 18.18 18.18
Dky disk 1 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 26.84 26.84
Dky disk 1 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 27.55 27.55
Dky disk 1 kg Melíšková Liana 04 Slávia Trenčín o.z. 30.10 30.10
Dky disk 1 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 28.14 28.14
Dky disk 1 kg Pavlíková Zuzana 06 1.Atletický klub Humenné 21.99 21.99
Dky disk 1 kg Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 29.69 29.69
Dky disk 1 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 21.97 21.97
Dky disk 1 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 28.59 28.59
Dky disk 1 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 23.88 23.88
Dky disk 1 kg Trnková Tatiana 07 AK Danica Zvolen 19.10 19.10
Dky disk 1 kg Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 23.08 23.08
Dky kladivo 3 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 26.98 26.98
Dky kladivo 3 kg Baloghová Lesia 06 TJ Orava Dolný Kubín 33.57 33.57
Dky kladivo 3 kg Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 23.56 23.56
Dky kladivo 3 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 39.73 39.73
Dky kladivo 3 kg Jašeková Lenka 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 26.38 26.38
Dky kladivo 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia Trenčín o.z. 40.15 40.15
Dky kladivo 3 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 28.80 28.80
Dky kladivo 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 25.66 25.66
Dky kladivo 3 kg Mlkvíková Adela 04 Atletický klub ZZO Čadca 24.71 24.71
Dky kladivo 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 33.64 33.64
Dky kladivo 3 kg Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z. 32.24 32.24
Dky kladivo 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 32.08 32.08
Dky kladivo 3 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia Trenčín o.z. 43.95 43.95
Dky kladivo 3 kg Škulcová Petra 06 TJ Orava Dolný Kubín 37.45 37.45
Dky kladivo 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 29.63 31.91
Dky kladivo 3 kg Vyskočová Denisa 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 27.20 27.20
Dky oštep 500 g Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 32.82 32.82
Dky oštep 500 g Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 27.82 27.82
Dky oštep 500 g Bačová Lea 05 MAC REDOX Lučenec 23.36 23.36
Dky oštep 500 g Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 35.63 35.63
Dky oštep 500 g Bódiková Jana 06 MAC REDOX Lučenec 24.98 24.98
Dky oštep 500 g Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 40.67 40.67
Dky oštep 500 g Bubeníková Katarina 05 Slávia Trenčín o.z. 28.39 29.46
Dky oštep 500 g Danková Adela 05 AK Danica Zvolen 21.95 21.95
Dky oštep 500 g Gajdošová Lija 05 Slávia Trenčín o.z. 29.16 29.16
Dky oštep 500 g Gajdošová Sofia 05 1.Atletický klub Humenné 24.06 24.06
Dky oštep 500 g Gállová Daniela 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 30.20 30.20
Dky oštep 500 g Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 29.64 29.64
Dky oštep 500 g Grňová Klára 05 ŠK ŠOG Nitra 32.17 32.17
Dky oštep 500 g Hlebašková Laura 06 AK Slávia TU Košice 26.78 26.78
Dky oštep 500 g Hrutkaiová Sara 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 20.56 20.56
Dky oštep 500 g Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 22.33 22.33
Dky oštep 500 g Knišová Jana 05 AK Slávia TU Košice 36.91 36.91
Dky oštep 500 g Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 31.27 31.27
Dky oštep 500 g Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 32.15 32.15
Dky oštep 500 g Maslínová Ema 07 AK Borský Svätý Jur 26.37 26.37
Dky oštep 500 g Matiašová Michaela 06 MAC REDOX Lučenec 27.57 27.57
Dky oštep 500 g Matulová Natália 04 AK AŠK Slávia Trnava 36.76 36.76
Dky oštep 500 g Melíšková Liana 04 Slávia Trenčín o.z. 43.69 43.69
Dky oštep 500 g Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 29.98 29.98
Dky oštep 500 g Murgašová Alžbeta 06 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 24.76 24.76
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 4 x 100 m kluby Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z.
Dky 4 x 100 m kluby Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 4 x 100 m kluby Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z.
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 4 x 100 m kluby Ďurmeková Adela 04 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Holeková Karolína 04 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z.
Dky 4 x 100 m kluby Charvátová Magdaléna 06 Lesky´s runners
Dky 4 x 100 m kluby Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica
Dky 4 x 100 m kluby Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z.
Dky 4 x 100 m kluby Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby Legáthová Linda 05 Lesky´s runners
Dky 4 x 100 m kluby Lisická Liana 06 Lesky´s runners
Dky 4 x 100 m kluby Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby Midová Lara 05 Atletika Košice o.z.
Dky 4 x 100 m kluby Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby Mišová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 4 x 100 m kluby Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z.
Dky 4 x 100 m kluby Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky
Dky 4 x 100 m kluby Nemcová Tereza 04 Atletika Košice o.z.
Dky 4 x 100 m kluby Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky
Dky 4 x 100 m kluby (1/2) Ravasová Adriana 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica
Dky 4 x 100 m kluby Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky
Dky 4 x 100 m kluby Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica
Dky 4 x 100 m kluby (1/3) Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby (1/1) Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 4 x 100 m kluby Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica
Dky 4 x 100 m kluby Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice
Dky 4 x 100 m kluby Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Viteková Ema 04 Naša atletika Bratislava
Dky 4 x 100 m kluby Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky
Dky 4 x 100 m kluby Vysokaiová Katarína 05 Atletika Košice o.z.
Dky 4 x 100 m kluby Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Zavřelová Ema 05 Slávia Trenčín o.z.
Dky 4 x 100 m kluby (1/4) Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 4 x 400 m kluby Balajová Tamara 04 Slávia Trenčín o.z.
Dky 4 x 400 m kluby Hübschová Lívia 04 Slávia Trenčín o.z.
Dky 4 x 400 m kluby Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 400 m kluby Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 400 m kluby Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 400 m kluby Mlkvíková Adela 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 400 m kluby Molnárová Michaela 04 Slávia Trenčín o.z.
Dky 4 x 400 m kluby Zavřelová Ema 05 Slávia Trenčín o.z.
Dky 1-2-3-4 kluby Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 1-2-3-4 kluby Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky
Dky 1-2-3-4 kluby Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby Danková Adela 05 AK Danica Zvolen
Dky 1-2-3-4 kluby Danková Tamara 07 AK Danica Zvolen
Dky 1-2-3-4 kluby Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby Ďurmeková Adela 04 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Havjerová Júlia 04 Slávia Trenčín o.z.
Dky 1-2-3-4 kluby Havjerová Michaela 06 Slávia Trenčín o.z.
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Hrablayová Daniela 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica
Dky 1-2-3-4 kluby Kandráčová Eliška 05 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 1-2-3-4 kluby Kršková Lucia 04 AC Stavbár Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Letošová Zuzana 04 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 1-2-3-4 kluby Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 1-2-3-4 kluby Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky
Dky 1-2-3-4 kluby Peničková Paulína 05 AK Danica Zvolen
Dky 1-2-3-4 kluby Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby Plšeková Alexandra 06 Slávia Trenčín o.z.
Dky 1-2-3-4 kluby Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen
Dky 1-2-3-4 kluby (1/4) Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky
Dky 1-2-3-4 kluby Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica
Dky 1-2-3-4 kluby Riegelová Sára 05 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 1-2-3-4 kluby Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby Scholtzová Šimona 05 Slávia Trenčín o.z.
Dky 1-2-3-4 kluby Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky
Dky 1-2-3-4 kluby Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby (1/1) Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 1-2-3-4 kluby Valachová Vanesa 06 AC Stavbár Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby (1/2) Vargová Margaret 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica
Dky 1-2-3-4 kluby Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice
Dky 1-2-3-4 kluby Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby Viteková Ema 04 Naša atletika Bratislava
Dky 1-2-3-4 kluby Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky
Dky 1-2-3-4 kluby Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra
Dky 1-2-3-4 kluby (1/3) Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky