<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá SR v behu na 10 000 m na dráhe, Skalica, 24. 4. 2021

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat. PB
M 10 000 m Arnold Patrik 98 Športový klub polície Bratislava (A)
M 10 000 m Belovič Tomáš 88 Športový klub polície Bratislava (A)
M 10 000 m Bubeník Jozef 87 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 33:01.15
M 10 000 m Červeň Ján 87 Bežecký klub Dolný Kubin 00:35.00
M 10 000 m Červeňák Michal 92 ŠK ŠOG Nitra
M 10 000 m Došek Ivan 89 Atletický klub mesta Tlmače
M 10 000 m Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky
M 10 000 m Flajžík Peter 93 AK Junior Holič
M 10 000 m Foltán Gabriel 88 Individuálny člen SAZ
M 10 000 m Fraňo Peter 96 AK Mostáreň Brezno 33:31.70
M 10 000 m Hladík Marek 90 Bratislavský maratón 31:00.59
M 10 000 m Ivaniuta Taras (C) 93 Individuálny člen SAZ 34:20.56
M 10 000 m Jakal Dalibor 00 Slávia Trenčín o.z. 34:20.03
M 10 000 m Jakubčiak Miloš 67 ŠK Run For Fun Bratislava
M 10 000 m Jurčík Jozef 77 Atletika ŠK Skalica
M 10 000 m Knapčok Martin 77 AK Veterán Bratislava 35:07.00
M 10 000 m Kompas Matúš 92 ŠK ŠOG Nitra 34:02.16
M 10 000 m Koperdák Lukáš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 37:54.77
M 10 000 m Kotora Jan Filip 91 AK Veterán Bratislava 32:54.72 32:54.72
M 10 000 m Kováč Michal 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 32:15.37
M 10 000 m Kubička Lukáš 01 Atletický klub ZTS Martin 33:58.82
M 10 000 m Kubovčík Michal 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 33:36.53
M 10 000 m Lenčéš Marek 88 Športový klub polície Bratislava (A) 32:11.96 32:11.96
M 10 000 m Lunter Matúš 89 3klub Šamorín
M 10 000 m Masaryk Pavol 80 Atletický klub Senica
M 10 000 m Matúš Ján 88 AK Junior Holič
M 10 000 m Mihalov Adam 92 Individuálny člen SAZ
M 10 000 m Michalec Tomáš 89 Maratón klub Rajec 34:45.0
M 10 000 m Mojžiš Michal 97 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 32:37.72
M 10 000 m Moreno Manzanaro Mol David (C) 00 ŠK Run For Fun Bratislava
M 10 000 m Murgaš Miroslav 77 ŠK Run For Fun Bratislava
M 10 000 m Nevedel Jozef 00 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 34:01.75
M 10 000 m Orawetz Richard 94 Športový klub polície Bratislava (A) 34:43.12
M 10 000 m Pástor Imrich 74 Cassovia Running Team o.z. Košice 31:10.30
M 10 000 m Pelikán Jozef 84 AK Slávia UK Bratislava 32:00.67
M 10 000 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 34:46.00
M 10 000 m Psota Andrej 70 Atletika ŠK Skalica
M 10 000 m Sahajda Tibor 90 Bratislavský maratón 30:09.86
M 10 000 m Schieber Matej 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 34:05.71
M 10 000 m Skala Tomáš 95 Atletický klub Senica
M 10 000 m Szabo Jaroslav 87 TJ OBAL SERVIS Košice
M 10 000 m Šmýkal Mário 91 AK Baník Prievidza 38:00.00
M 10 000 m Šulja Mihail (C) 74 Lesky´s runners
M 10 000 m Švec Matej 94 Športový klub polície Bratislava (A) 34:33.12
M 10 000 m Tomeček Adam 00 AK Slávia UK Bratislava
M 10 000 m Tomeček Radovan 94 AO TJ Slávia STU Bratislava 33:13.78
M 10 000 m Urban Jozef 86 TJ OBAL SERVIS Košice 30:10.88
M 10 000 m Vetrák Ján 77 AK Steeple Poprad
M 10 000 m Zalubil Zdenko 84 Atletika ŠK Skalica
J 10 000 m Baroňák Pavol 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 37:23.00
J 10 000 m Jakubík Tomáš 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 10 000 m Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 35:11.61
J 10 000 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 34:49.58
J 10 000 m Jurko Ján 02 TJ OBAL SERVIS Košice 36:13.00
J 10 000 m Krahulec Tomáš 03 ŠK Jablonica
J 10 000 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 34:20.54
J 10 000 m Matej Erik 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 41:56.36
J 10 000 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava
J 10 000 m Piliarkin Timotej 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J 10 000 m Polončák Damián 02 TJ OBAL SERVIS Košice
J 10 000 m Stanik Michal 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 33:21.80
Ž 10 000 m Beláková Lucia 98 AO TJ Spartak Myjava 37:57.79
Ž 10 000 m Bičanová Margaréta 01 Zdravie v pohybe Lučatín 35:23.25
Ž 10 000 m Došek Katarína 95 Atletický klub mesta Tlmače
Ž 10 000 m Durcová Zuzana 96 Bratislavský maratón 36:18.15
Ž 10 000 m Gajdošová Romana 94 TJ OBAL SERVIS Košice
Ž 10 000 m Jenejová Vanda 92 Individuálny člen SAZ 38:50.00
Ž 10 000 m Kusendová Monika 94 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Ž 10 000 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 10 000 m Pelikánová Lucia 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 36:57.92
Ž 10 000 m Polohová Zuzana 82 Lesky´s runners 00:38.52
Ž 10 000 m Roháčová Radka 77 Zdravie v pohybe Lučatín
Ž 10 000 m Zajíčková Soňa 88 SHEruns Bratislava (A)
Jky 10 000 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica
Jky 10 000 m Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 40:51.76
Jky 10 000 m Ondrušková Lucia 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 42:12.92