<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Míting mladší a najmladší žiaci Sever, Martin, 26. 9. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Mžci 60 m Bielak Martin 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.81
Mžci 60 m Brozman Leo 08 Atletický klub ZTS Martin 10.63
Mžci 60 m Brštiak Boris 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.89
Mžci 60 m Červený Martin 08 Atletická akadémia Žilina 12.12
Mžci 60 m Čižmárik Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.82
Mžci 60 m Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.89
Mžci 60 m Ďuráčik Norbert 08 Atletická akadémia Žilina 09.36
Mžci 60 m Gottwald Dávid 07 Atletický oddiel Žilina 08.88
Mžci 60 m Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica 09.59
Mžci 60 m Holma Alex 07 AO Olympia Považská Bystrica 10.03
Mžci 60 m Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.07
Mžci 60 m Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.23
Mžci 60 m Lovíšek Darren 07 AO Olympia Považská Bystrica 09.76
Mžci 60 m Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin 08.32
Mžci 60 m Murgaš Marek 08 Atletický klub ZTS Martin 09.87
Mžci 60 m Palov Tobias 07 Atletický oddiel Žilina 09.44
Mžci 60 m Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 09.88
Mžci 60 m Ragula Patrik 08 AO Olympia Považská Bystrica 10.14
Mžci 60 m Vitovják Damián 08 AO Olympia Považská Bystrica 10.81
Mžci 60 m Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica 10.39
Mžci 150 m Bielak Martin 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 150 m Brštiak Boris 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 25.14
Mžci 150 m Červený Martin 08 Atletická akadémia Žilina 34.13
Mžci 150 m Gottwald Dávid 07 Atletický oddiel Žilina 21.23
Mžci 150 m Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica 25.60
Mžci 150 m Jankola Matúš 07 Atletický klub ZTS Martin 22.35
Mžci 150 m Jankulár Tobias 07 Atletický klub ZTS Martin 21.46
Mžci 150 m Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina 24.31
Mžci 150 m Králik Nicolas 08 AO Olympia Považská Bystrica 25.20
Mžci 150 m Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 19.80
Mžci 150 m Kubala Richard 08 AC VICTORIA Turany
Mžci 150 m Lovíšek Darren 07 AO Olympia Považská Bystrica 25.55
Mžci 150 m Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžci 150 m Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin 20.32
Mžci 150 m Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 23.14
Mžci 150 m Palov Tobias 07 Atletický oddiel Žilina
Mžci 150 m Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.90
Mžci 150 m Schroder Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 150 m Svitek Samuel 07 AO Olympia Považská Bystrica 24.84
Mžci 150 m Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina 24.08
Mžci 600 m Bruncko Rastislav 08 TJ Orava Dolný Kubín 2:09.05
Mžci 600 m Ďuráčik Norbert 08 Atletická akadémia Žilina
Mžci 600 m Gottwald Dávid 07 Atletický oddiel Žilina 2:06.70
Mžci 600 m Holma Alex 07 AO Olympia Považská Bystrica 2:17.22
Mžci 600 m Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 1:55.52
Mžci 600 m Jankola Matúš 07 Atletický klub ZTS Martin 2:03.17
Mžci 600 m Jankulár Tobias 07 Atletický klub ZTS Martin 1:51.79
Mžci 600 m Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina 1:59.81
Mžci 600 m Kubala Richard 08 AC VICTORIA Turany
Mžci 600 m Palov Tobias 07 Atletický oddiel Žilina 2:33.73
Mžci 600 m Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 1:57.7
Mžci 600 m Svitek Samuel 07 AO Olympia Považská Bystrica 2:20.69
Mžci 600 m Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina 2:12.10
Mžci 1500 m Mikuš Daniel 08 AO Olympia Považská Bystrica 7:41.81
Mžci 1500 m Nevedel Nicolas 07 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6:02.22
Mžci 1500 m Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica 5:34.05
Mžci 60m p 76,2-7,5 Bruncko Rastislav 08 TJ Orava Dolný Kubín
Mžci 60m p 76,2-7,5 Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 10.77
Mžci 60m p 76,2-7,5 Krchňavý Miroslav 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.17
Mžci 60m p 76,2-7,5 Lešňovský Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 10.65
Mžci 60m p 76,2-7,5 Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.22
Mžci 60m p 76,2-7,5 Marcinek Matej 08 TJ Orava Dolný Kubín 11.61
Mžci 60m p 76,2-7,5 Regináč Timotej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12.22
Mžci 60m p 76,2-7,5 Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.04
Mžci 60m p 76,2-7,5 Škulec Michal 08 TJ Orava Dolný Kubín 12.72
Mžci 60m p 76,2-7,5 Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica 14.32
Mžci chôdza 2000 m Kaprálik Kristián 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci výška Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 130
Mžci výška Lešňovský Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 144
Mžci výška Marcinek Matej 08 TJ Orava Dolný Kubín 144
Mžci výška Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 120
Mžci výška Ragula Patrik 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci výška Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 130
Mžci diaľka Bielak Martin 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 348
Mžci diaľka Brštiak Boris 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 368
Mžci diaľka Bruncko Rastislav 08 TJ Orava Dolný Kubín 306
Mžci diaľka Červený Martin 08 Atletická akadémia Žilina 239
Mžci diaľka Čižmárik Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 364
Mžci diaľka Daniž Dominik 08 AO Olympia Považská Bystrica 430
Mžci diaľka Ďuráčik Norbert 08 Atletická akadémia Žilina 376
Mžci diaľka Holma Alex 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci diaľka Homola Marek 08 BŠK Banská Bystrica 410
Mžci diaľka Kocifaj Michal 08 Atletický oddiel Žilina
Mžci diaľka Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 334
Mžci diaľka Murgaš Marek 08 Atletický klub ZTS Martin 312
Mžci diaľka Paulec Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica 360
Mžci diaľka Schroder Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci diaľka Stanislav Matej 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 455
Mžci diaľka Škulec Michal 08 TJ Orava Dolný Kubín 349
Mžci diaľka Turčan Matúš 08 Atletická akadémia Žilina 365
Mžci diaľka Vitovják Damián 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci diaľka Zdurienčík Miroslav 08 AO Olympia Považská Bystrica 290
Mžci diaľka Zigo Jakub 08 AO Olympia Považská Bystrica 351
Mžci guľa 3 kg Kaprálik Kristián 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci guľa 3 kg Luka Matej 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 08.89
Mžci guľa 3 kg Schrimpel Libor 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci guľa 3 kg Škulec Michal 08 TJ Orava Dolný Kubín 07.26
Mžci kriket Brozman Leo 08 Atletický klub ZTS Martin 35.33
Mžci kriket Čižmárik Lukáš 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 30.04
Mžci kriket Kaprálik Kristián 08 AO Olympia Považská Bystrica 22.05
Mžci kriket Končír David 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 36.50
Mžci kriket Králik Nicolas 08 AO Olympia Považská Bystrica 27.45
Mžci kriket Lešňovský Jaroslav 07 TJ Orava Dolný Kubín 67.83
Mžci kriket Marcinek Matej 08 TJ Orava Dolný Kubín 43.23
Mžci kriket Mikuš Daniel 08 AO Olympia Považská Bystrica 36.85
Mžci kriket Orlický Matej 07 Atletický klub ZTS Martin 33.02
Mžci kriket Pavlík Eduard 07 AO Olympia Považská Bystrica 49.37
Mžci kriket Svitek Samuel 07 AO Olympia Považská Bystrica 37.27
Mžci kriket Vitovják Damián 08 AO Olympia Považská Bystrica 34.97
Mžci kriket Zdurienčík Miroslav 08 AO Olympia Považská Bystrica 33.06
Mžci 4 x 60 m kluby Holienčík René 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby Jankola Matúš 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžci 4 x 60 m kluby Jankulár Tobias 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžci 4 x 60 m kluby Lovíšek Darren 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby Maretta Róbert 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžci 4 x 60 m kluby Mikuš Daniel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby Murgaš Marek 08 Atletický klub ZTS Martin
Mžci 4 x 60 m kluby Ragula Patrik 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby Schroder Samuel 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžci 4 x 60 m kluby Zdurienčík Miroslav 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60 m Babušová Andrea 08 AO Olympia Považská Bystrica 10.06
Mžky 60 m Bačková Barbora 08 BŠK Banská Bystrica 09.61
Mžky 60 m Bučková Katarína 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 08.49
Mžky 60 m Gorgoszová Timea 07 Atletický klub ZTS Martin 09.64
Mžky 60 m Harvancova Lucia 08 Atletická akadémia Žilina 10.64
Mžky 60 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 08.55
Mžky 60 m Jesenská Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 60 m Jurečeková Anna 07 Atletický klub ZTS Martin 08.59
Mžky 60 m Kucharíková Karin 07 AO Olympia Považská Bystrica 10.13
Mžky 60 m Mandúchová Lucia 07 ŠK Juventa Žilina 09.00
Mžky 60 m Mikušová Mariola 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.91
Mžky 60 m Miniariková Viktória 12 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60 m Miniarová Anna 08 AO Olympia Považská Bystrica 08.69
Mžky 60 m Móricová Lucia 07 Atletický klub ZTS Martin 10.37
Mžky 60 m Ovečková Anna 07 ŠK Juventa Žilina 10.95
Mžky 60 m Ožvoldíková Karolína 08 AO Olympia Považská Bystrica 11.54
Mžky 60 m Píšová Monika 08 BŠK Banská Bystrica 09.19
Mžky 60 m Richterová Kristína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.00
Mžky 60 m Škorová Vanesa 08 Atletický oddiel Žilina 09.72
Mžky 60 m Štefániková Nina 07 AO Olympia Považská Bystrica 10.30
Mžky 60 m Turianiková Lucia 07 ŠK Juventa Žilina 10.38
Mžky 60 m Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina 09.36
Mžky 60 m Zábojníková Simona 07 Atletický oddiel Žilina 09.95
Mžky 60 m Zaukolcová Emma Mária 08 AO Olympia Považská Bystrica 10.87
Mžky 60 m Zubčeková Liana 08 Atletický oddiel Žilina 09.65
Mžky 60 m Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.68
Mžky 150 m Bačková Barbora 08 BŠK Banská Bystrica 23.68
Mžky 150 m Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 150 m Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 150 m Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina 20.75
Mžky 150 m Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 23.15
Mžky 150 m Harvancova Lucia 08 Atletická akadémia Žilina 27.20
Mžky 150 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina 20.18
Mžky 150 m Jurečeková Anna 07 Atletický klub ZTS Martin 22.96
Mžky 150 m Mandúchová Lucia 07 ŠK Juventa Žilina 21.71
Mžky 150 m Ovečková Anna 07 ŠK Juventa Žilina 25.84
Mžky 150 m Ožvoldíková Karolína 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 150 m Pétryová Bibiána 08 TJ Orava Dolný Kubín
Mžky 150 m Píšová Monika 08 BŠK Banská Bystrica 22.97
Mžky 150 m Richterová Kristína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 25.48
Mžky 150 m Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica 22.21
Mžky 150 m Škorová Vanesa 08 Atletický oddiel Žilina 23.97
Mžky 150 m Štefániková Nina 07 AO Olympia Považská Bystrica 26.08
Mžky 150 m Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 23.20
Mžky 150 m Trefná Viktória 08 ŠK Juventa Žilina 25.61
Mžky 150 m Turianiková Lucia 07 ŠK Juventa Žilina 26.08
Mžky 150 m Volentierová Leticia 08 Atletický klub ZTS Martin 25.69
Mžky 150 m Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina 24.03
Mžky 150 m Zubčeková Liana 08 Atletický oddiel Žilina 24.92
Mžky 150 m Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.11
Mžky 600 m Blahová Nina 08 Atletický klub ZTS Martin 2:06.47
Mžky 600 m Bošelová Ľuba 08 BŠK Banská Bystrica 2:05.79
Mžky 600 m Čížová Veronika 08 AO Olympia Považská Bystrica 2:18.78
Mžky 600 m Mikušová Mariola 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:05.47
Mžky 600 m Móricová Lucia 07 Atletický klub ZTS Martin 2:19.18
Mžky 600 m Pétryová Bibiána 08 TJ Orava Dolný Kubín 2:14.54
Mžky 600 m Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin 1:57.07
Mžky 600 m Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica 1:58.71
Mžky 600 m Trefná Viktória 08 ŠK Juventa Žilina 2:16.45
Mžky 1500 m Hozáková Radoslava 08 AO Olympia Považská Bystrica 6:40.83
Mžky 1500 m Košárková Barbora 07 Atletický klub ZTS Martin 5:59.99
Mžky 1500 m Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-7,5 Babušová Andrea 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-7,5 Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 12.17
Mžky 60m p 76,2-7,5 Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.14
Mžky 60m p 76,2-7,5 Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 11.57
Mžky 60m p 76,2-7,5 Čížová Veronika 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 60m p 76,2-7,5 Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 10.70
Mžky 60m p 76,2-7,5 Kováčová Michaela 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 60m p 76,2-7,5 Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.48
Mžky 60m p 76,2-7,5 Zemenčíková Natália 07 Atletický klub ZTS Martin 14.41
Mžky chôdza 2000 m Kleinová Zoja 07 AC VICTORIA Turany 14:13.78
Mžky chôdza 2000 m Kusá Petra 07 Atletický klub ZTS Martin 10:37.31
Mžky chôdza 2000 m Luscoňová Diana 08 AC VICTORIA Turany
Mžky výška Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 137
Mžky výška Bučková Katarína 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky výška Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 140
Mžky výška Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 135
Mžky výška Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 140
Mžky výška Haštová Viktória 07 Atletický klub ZTS Martin 121
Mžky výška Kleinová Zoja 07 AC VICTORIA Turany 115
Mžky výška Kováčová Michaela 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžky výška Kucharíková Karin 07 AO Olympia Považská Bystrica 115
Mžky výška Mikušová Mariola 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 125
Mžky výška Miniarová Anna 08 AO Olympia Považská Bystrica 127
Mžky výška Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 140
Mžky diaľka Brišová Alexandra 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 406
Mžky diaľka Čanecká Nina 08 Atletická akadémia Žilina 424
Mžky diaľka Frličková Laura 07 Atletický klub ZTS Martin 436
Mžky diaľka Gabčíková Nela 08 ŠK Juventa Žilina 352
Mžky diaľka Harvancova Lucia 08 Atletická akadémia Žilina 265
Mžky diaľka Haštová Viktória 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžky diaľka Hozáková Radoslava 08 AO Olympia Považská Bystrica 324
Mžky diaľka Jesenská Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin
Mžky diaľka Kováčová Michaela 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžky diaľka Kubíncová Sára 08 AO Olympia Považská Bystrica 356
Mžky diaľka Mandúchová Lucia 07 ŠK Juventa Žilina 382
Mžky diaľka Ovečková Anna 07 ŠK Juventa Žilina 232
Mžky diaľka Pétryová Bibiána 08 TJ Orava Dolný Kubín 325
Mžky diaľka Redechová Paulína 07 Atletický klub ZTS Martin 393
Mžky diaľka Richterová Kristína 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 306
Mžky diaľka Švaňová Dominika 08 Atletická akadémia Žilina 420
Mžky diaľka Trefná Viktória 08 ŠK Juventa Žilina 310
Mžky diaľka Turianiková Lucia 07 ŠK Juventa Žilina 325
Mžky diaľka Vyletelová Linda 08 Atletická akadémia Žilina 377
Mžky diaľka Zábojníková Simona 07 Atletický oddiel Žilina
Mžky diaľka Zaukolcová Emma Mária 08 AO Olympia Považská Bystrica 326
Mžky diaľka Zemenčíková Natália 07 Atletický klub ZTS Martin 330
Mžky diaľka Zvarová Nella 08 AK ŠK UMB Banská Bystrica 371
Mžky guľa 3 kg Adamíková Liana 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky guľa 3 kg Benková Laura 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky guľa 3 kg Jesenská Alexandra 08 Atletický klub ZTS Martin
Mžky guľa 3 kg Ondrášová Laura 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky guľa 3 kg Záhradníková Nikola 08 AO Olympia Považská Bystrica 04.49
Mžky kriket Adamíková Liana 07 AO Olympia Považská Bystrica 35.91
Mžky kriket Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica 45.71
Mžky kriket Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin 40.72
Mžky kriket Kubíncová Sára 08 AO Olympia Považská Bystrica 37.00
Mžky kriket Kucharíková Karin 07 AO Olympia Považská Bystrica 23.10
Mžky kriket Šuleková Veronika 07 AK ŠK UMB Banská Bystrica 32.31
Mžky kriket Volentierová Leticia 08 Atletický klub ZTS Martin 29.65
Mžky kriket Záhradníková Nikola 08 AO Olympia Považská Bystrica 30.52
Mžky 4 x 60 m kluby Ballová Daša 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby Blahová Nina 08 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 4 x 60 m kluby Bučková Katarína 09 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby Dobáková Mia 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 4 x 60 m kluby Duháčková Alexandra 07 Atletický oddiel Žilina (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Jurečeková Anna 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 4 x 60 m kluby Kubíncová Sára 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby Miniarová Anna 08 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby Móricová Lucia 07 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 4 x 60 m kluby Píšová Monika 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby Sliacka Ella Zuzana 08 BŠK Banská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby Škorová Vanesa 08 Atletický oddiel Žilina (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Štefániková Nina 07 AO Olympia Považská Bystrica
Mžky 4 x 60 m kluby Volentierová Leticia 08 Atletický klub ZTS Martin
Mžky 4 x 60 m kluby Zábojníková Simona 07 Atletický oddiel Žilina (A)
Nžci 60 m Andrejkovič Liam 11 Atletická akadémia Žilina
Nžci 60 m Bálent Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.85
Nžci 60 m Banáry Thomas 11 Atletický klub ZTS Martin 10.14
Nžci 60 m Bobák Richard 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12.53
Nžci 60 m Bobrík Sebastián 10 TJ Orava Dolný Kubín 10.17
Nžci 60 m Bysterský Patrik 10 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Doležal Samuel 09 AC VICTORIA Turany
Nžci 60 m Dolňan Juraj 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.65
Nžci 60 m Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina 09.77
Nžci 60 m Ďuroška Samuel 09 ŠK Juventa Žilina
Nžci 60 m Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.82
Nžci 60 m Hnát Matej 11 Atletická akadémia Žilina 11.68
Nžci 60 m Hraník Matej 10 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Hudec Samuel 10 ŠK Juventa Žilina
Nžci 60 m Jančo Peter 09 TJ Orava Dolný Kubín 09.86
Nžci 60 m Jankola Rafael 11 Atletický klub ZTS Martin 11.26
Nžci 60 m Jankulár Alex 10 Atletický klub ZTS Martin 08.82
Nžci 60 m Jaroščiak Matúš 09 Atletická akadémia Žilina 10.11
Nžci 60 m Klocok Martin 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Kohút Matej 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.28
Nžci 60 m Korčok Jakub 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.37
Nžci 60 m Krchňavý Ján 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Kubina Daniel 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 60 m Kubis Tomáš 09 Atletický klub ZTS Martin 10.63
Nžci 60 m Kubo Tomáš 10 Atletický klub ZTS Martin 10.38
Nžci 60 m Neger Nikolas 10 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 60 m Obšajsník Pavol 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.30
Nžci 60 m Pavelek Branislav 12 Atletický klub Stará Bystrica
Nžci 60 m Pecník Lukáš 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 60 m Pokorný Matej 10 ŠK Juventa Žilina 10.23
Nžci 60 m Prílepok Jakub 09 TJ Orava Dolný Kubín 10.40
Nžci 60 m Pšenica Matej 11 Atletický oddiel Žilina 10.18
Nžci 60 m Richvalský Štefan 11 Atletický klub ZTS Martin 11.17
Nžci 60 m Schmidtmayer Leo 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.19
Nžci 60 m Styk Filip 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.60
Nžci 60 m Šidlovský Martin 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.34
Nžci 60 m Škrobák Daniel Sebas 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 60 m Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.35
Nžci 60 m Tomek Tomáš 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12.99
Nžci 60 m Trocha Roland 13 Atletický klub Stará Bystrica 11.32
Nžci 60 m Truben Alexander 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.03
Nžci 60 m Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.41
Nžci 60 m Zábojník Samuel 11 Atletický oddiel Žilina 10.17
Nžci 150 m Andrejkovič Liam 11 Atletická akadémia Žilina
Nžci 150 m Bálent Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 25.47
Nžci 150 m Bician Štefan 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.71
Nžci 150 m Bobrík Sebastián 10 TJ Orava Dolný Kubín 24.81
Nžci 150 m Doležal Samuel 09 AC VICTORIA Turany 27.50
Nžci 150 m Dolňan Juraj 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 150 m Ďuroška Samuel 09 ŠK Juventa Žilina 29.97
Nžci 150 m Hnát Matej 11 Atletická akadémia Žilina 30.85
Nžci 150 m Hrivnák Adam 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 150 m Klocok Martin 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 150 m Kohút Matej 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 28.21
Nžci 150 m Krchňavý Ján 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 150 m Kubis Tomáš 09 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 150 m Kubo Tomáš 10 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 150 m Kuder Damián 09 Atletický oddiel Žilina 24.15
Nžci 150 m Lilge Samuel Christopher 13 Atletický klub ZTS Martin 29.35
Nžci 150 m Michna Ján 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 150 m Pavelek Branislav 12 Atletický klub Stará Bystrica
Nžci 150 m Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.18
Nžci 150 m Prílepok Jakub 09 TJ Orava Dolný Kubín
Nžci 150 m Pšenica Matej 11 Atletický oddiel Žilina
Nžci 150 m Richvalský Štefan 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 150 m Schmidtmayer Leo 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.58
Nžci 150 m Styk Filip 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 32.34
Nžci 150 m Šidlovský Martin 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 32.52
Nžci 150 m Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica 24.25
Nžci 150 m Trocha Roland 13 Atletický klub Stará Bystrica 29.87
Nžci 600 m Bician Štefan 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:00.45
Nžci 600 m Bysterský Patrik 10 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 600 m Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:13.31
Nžci 600 m Hraník Matej 10 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci 600 m Hudec Samuel 10 ŠK Juventa Žilina
Nžci 600 m Ignačák Tomáš 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 600 m Jaroščiak Matúš 09 Atletická akadémia Žilina 2:20.30
Nžci 600 m Kuder Damián 09 Atletický oddiel Žilina 2:01.90
Nžci 600 m Pecník Lukáš 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 600 m Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:00.06
Nžci 600 m Šupica Marko 12 Atletický klub ZTS Martin 2:27.64
Nžci 600 m Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:14.78
Nžci 600 m Zábojník Samuel 11 Atletický oddiel Žilina 2:10.81
Nžci 1000 m Jedinák Lukáš 11 Atletický klub Stará Bystrica
Nžci 1000 m Pokorný Matej 10 ŠK Juventa Žilina
Nžci chôdza 1000 m Bobrík Matej 09 TJ Orava Dolný Kubín
Nžci výška Keveš Kristián 09 AC VICTORIA Turany 120
Nžci výška Korčok Jakub 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 130
Nžci diaľka z mies.o Andrejkovič Liam 11 Atletická akadémia Žilina
Nžci diaľka z mies.o Bálent Timotej 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 353
Nžci diaľka z mies.o Bician Štefan 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 362
Nžci diaľka z mies.o Bobrík Sebastián 10 TJ Orava Dolný Kubín 312
Nžci diaľka z mies.o Dolňan Juraj 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 338
Nžci diaľka z mies.o Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina 344
Nžci diaľka z mies.o Ďuroška Samuel 09 ŠK Juventa Žilina 276
Nžci diaľka z mies.o Haviar Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka z mies.o Hnát Matej 11 Atletická akadémia Žilina 273
Nžci diaľka z mies.o Jančo Peter 09 TJ Orava Dolný Kubín 393
Nžci diaľka z mies.o Jankulár Alex 10 Atletický klub ZTS Martin 415
Nžci diaľka z mies.o Jedinák Lukáš 11 Atletický klub Stará Bystrica
Nžci diaľka z mies.o Keveš Kristián 09 AC VICTORIA Turany 403
Nžci diaľka z mies.o Klocok Martin 12 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka z mies.o Korčok Jakub 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 380
Nžci diaľka z mies.o Krchňavý Ján 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka z mies.o Kuder Damián 09 Atletický oddiel Žilina 380
Nžci diaľka z mies.o Neger Nikolas 10 Atletický klub ZTS Martin 296
Nžci diaľka z mies.o Obšajsník Pavol 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 338
Nžci diaľka z mies.o Pecník Lukáš 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci diaľka z mies.o Piala Michal 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 405
Nžci diaľka z mies.o Prílepok Jakub 09 TJ Orava Dolný Kubín
Nžci diaľka z mies.o Škrobák Daniel Sebas 09 AO Olympia Považská Bystrica 361
Nžci diaľka z mies.o Šuvara Patrik 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžci diaľka z mies.o Trocha Roland 13 Atletický klub Stará Bystrica 292
Nžci kriket Bobák Richard 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.51
Nžci kriket Bobrík Matej 09 TJ Orava Dolný Kubín 36.54
Nžci kriket Ďuroška Peter 09 Atletická akadémia Žilina 28.17
Nžci kriket Hudec Samuel 10 ŠK Juventa Žilina
Nžci kriket Jančo Peter 09 TJ Orava Dolný Kubín 32.46
Nžci kriket Jaroščiak Matúš 09 Atletická akadémia Žilina 33.51
Nžci kriket Jedinák Lukáš 11 Atletický klub Stará Bystrica
Nžci kriket Kohút Matej 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 27.19
Nžci kriket Lisko Pavol 10 ŠK Juventa Žilina 39.87
Nžci kriket Obšajsník Pavol 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci kriket Pavelek Branislav 12 Atletický klub Stará Bystrica
Nžci kriket Pokorný Matej 10 ŠK Juventa Žilina 36.84
Nžci kriket Schmidtmayer Leo 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 21.82
Nžci kriket Škrobák Daniel Sebas 09 AO Olympia Považská Bystrica 24.53
Nžci kriket Tomek Tomáš 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 14.69
Nžci kriket Truben Alexander 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 31.30
Nžci kriket Tuška Marko 11 AK ŠK UMB Banská Bystrica 28.17
Nžci 4 x 60 m kluby Banáry Thomas 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 4 x 60 m kluby Bobák Richard 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Jankola Rafael 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 4 x 60 m kluby Jankulár Alex 10 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 4 x 60 m kluby Kubina Daniel 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 4 x 60 m kluby Kubis Tomáš 09 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 4 x 60 m kluby Kubo Tomáš 10 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 4 x 60 m kluby Neger Nikolas 10 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 4 x 60 m kluby Styk Filip 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Šidlovský Martin 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Šupica Marko 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžci 4 x 60 m kluby Tomek Tomáš 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžci 4 x 60 m kluby Truben Alexander 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 60 m Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 09.18
Nžky 60 m Bíziková Sofia 10 AC VICTORIA Turany
Nžky 60 m Červená Patrícia 11 Atletická akadémia Žilina
Nžky 60 m Čížeková Ema 09 Atletický klub ZTS Martin 09.68
Nžky 60 m Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.39
Nžky 60 m Ďanovská Rebeka 11 Atletický klub ZTS Martin 11.02
Nžky 60 m Dobáková Zara 10 Atletický klub ZTS Martin 10.25
Nžky 60 m Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 09.66
Nžky 60 m Dubovcová Karolína 09 AC VICTORIA Turany 10.91
Nžky 60 m Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.91
Nžky 60 m Gorgoszová Natália 13 Atletický klub ZTS Martin 11.51
Nžky 60 m Gregušová Saška 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.01
Nžky 60 m Halvoníková Vanesa 12 Atletický klub Stará Bystrica
Nžky 60 m Havrillová Melánia 09 Atletický oddiel Žilina 10.00
Nžky 60 m Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.01
Nžky 60 m Holešová Andrea 10 Atletická akadémia Žilina
Nžky 60 m Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica 09.34
Nžky 60 m Chromiaková Anička 12 Atletická akadémia Žilina
Nžky 60 m Ivanová Veronika 12 Atletická akadémia Žilina
Nžky 60 m Jesenská Michaela 09 BŠK Banská Bystrica 10.26
Nžky 60 m Kaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa Žilina 10.54
Nžky 60 m Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.18
Nžky 60 m Labajová Radka 10 ŠK Juventa Žilina
Nžky 60 m Lukáčová Paulína 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.42
Nžky 60 m Mačuhová Lucia 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 09.65
Nžky 60 m Mahdoňová Emma 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky 60 m Maľová Lilien 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 12.04
Nžky 60 m Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.54
Nžky 60 m Michalová Alica 10 BŠK Banská Bystrica 10.09
Nžky 60 m Monošíková Alica 10 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 60 m Novysedláková Paťka 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.12
Nžky 60 m Ondrášková Ema 12 Atletický klub Stará Bystrica 11.13
Nžky 60 m Ovečková Veronika 09 ŠK Juventa Žilina 11.21
Nžky 60 m Ozaniaková Kristína 12 Atletický klub Stará Bystrica
Nžky 60 m Požeská Karolína 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 60 m Rosinská Soňa 09 TJ Orava Dolný Kubín 11.96
Nžky 60 m Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 10.30
Nžky 60 m Rybanská Eva 12 Atletický klub ZTS Martin 11.28
Nžky 60 m Sedliaková Dominika 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 11.87
Nžky 60 m Smyčková Ema 10 Atletická akadémia Žilina
Nžky 60 m Štefunová Liliana 12 Atletická akadémia Žilina
Nžky 60 m Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 09.97
Nžky 60 m Targošová Soňa 12 Atletický klub Stará Bystrica 10.31
Nžky 60 m Uličianska Soňa 09 Atletický klub ZTS Martin 10.37
Nžky 60 m Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 09.68
Nžky 60 m Zaveráková Vanessa 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 60 m Zrebná Simona 12 Atletický oddiel Žilina 10.13
Nžky 60 m Zuberová Nina 09 ŠK Juventa Žilina 10.31
Nžky 150 m Belásová Soňa 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 150 m Bíziková Sofia 10 AC VICTORIA Turany
Nžky 150 m Bruncková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 150 m 0 Brxová Veronika 09 AC VICTORIA Turany 26.10
Nžky 150 m Červená Patrícia 11 Atletická akadémia Žilina
Nžky 150 m Fuljerová Vivienne 10 AC VICTORIA Turany 27.70
Nžky 150 m Halvoníková Vanesa 12 Atletický klub Stará Bystrica
Nžky 150 m Havrillová Melánia 09 Atletický oddiel Žilina
Nžky 150 m Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica 25.48
Nžky 150 m Hudecová Natália 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky 150 m Chromiaková Anička 12 Atletická akadémia Žilina
Nžky 150 m Ivanová Veronika 12 Atletická akadémia Žilina
Nžky 150 m Jamborková Nella 10 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 150 m Jesenská Michaela 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky 150 m Kaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa Žilina 28.54
Nžky 150 m Kohútová Nela 10 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 150 m 0 Kubalová Zara 10 AC VICTORIA Turany 30.21
Nžky 150 m Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 23.34
Nžky 150 m Kunová Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 150 m Kureková Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin 24.38
Nžky 150 m Lukáčová Paulína 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 28.50
Nžky 150 m Lušňáková Tatiana 09 AC VICTORIA Turany 27.25
Nžky 150 m Mačuhová Lucia 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 150 m Maľová Lilien 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 150 m Martinková Simona 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 150 m Michalová Alica 10 BŠK Banská Bystrica 24.77
Nžky 150 m Novysedláková Paťka 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 27.96
Nžky 150 m Ovečková Veronika 09 ŠK Juventa Žilina 27.20
Nžky 150 m Ozaniaková Kristína 12 Atletický klub Stará Bystrica
Nžky 150 m Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina
Nžky 150 m Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 25.32
Nžky 150 m Sedliaková Dominika 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 29.84
Nžky 150 m Smyčková Ema 10 Atletická akadémia Žilina
Nžky 150 m Suržinová Sarah 11 Atletický klub ZTS Martin 29.89
Nžky 150 m Štefunová Liliana 12 Atletická akadémia Žilina
Nžky 150 m Targošová Paulína 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 24.72
Nžky 150 m Targošová Soňa 12 Atletický klub Stará Bystrica
Nžky 150 m Valašíková Lucia 09 AO Olympia Považská Bystrica 24.67
Nžky 150 m Valjentová Alexandra 09 AC VICTORIA Turany
Nžky 150 m Zrebná Simona 12 Atletický oddiel Žilina 26.91
Nžky 600 m Banásová Adriana 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 600 m Behanová Alexandra 12 Atletický klub ZTS Martin 2:42.59
Nžky 600 m Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica 2:04.56
Nžky 600 m Boreková Júlia 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 600 m Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:16.86
Nžky 600 m Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 600 m Holešová Andrea 10 Atletická akadémia Žilina
Nžky 600 m Kevešová Sofia 10 AC VICTORIA Turany 2:24.67
Nžky 600 m 0 Kubalová Zara 10 AC VICTORIA Turany 2:35.99
Nžky 600 m Kureková Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin 2:03.73
Nžky 600 m Laková Timea 13 Atletický klub ZTS Martin 2:33.41
Nžky 600 m Ondrášková Ema 12 Atletický klub Stará Bystrica
Nžky 600 m Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:10.47
Nžky 600 m 0 Ratkošová Nela 10 AC VICTORIA Turany 2:51.95
Nžky 600 m Rešková Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 600 m Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:16.94
Nžky 600 m Smyčková Ema 10 Atletická akadémia Žilina
Nžky 600 m Targošová Paulína 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:31.32
Nžky 1000 m Hrenáková Zuzana 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky 1000 m Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina 3:50.06
Nžky chôdza 1000 m Rosinská Soňa 09 TJ Orava Dolný Kubín
Nžky výška Brxová Veronika 09 AC VICTORIA Turany 110
Nžky výška Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 130
Nžky výška Gregušová Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky výška Gregušová Saška 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 120
Nžky výška Hudecová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 115
Nžky výška 0 Kevešová Sofia 10 AC VICTORIA Turany
Nžky výška 0 Lušňáková Tatiana 09 AC VICTORIA Turany 115
Nžky výška Matušíková Timea 09 AO Olympia Považská Bystrica 110
Nžky výška 0 Valjentová Alexandra 09 AC VICTORIA Turany 110
Nžky výška Zaveráková Vanessa 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Belásová Soňa 09 AO Olympia Považská Bystrica 284
Nžky diaľka z mies.o Červená Patrícia 11 Atletická akadémia Žilina
Nžky diaľka z mies.o Čížeková Ema 09 Atletický klub ZTS Martin
Nžky diaľka z mies.o Čuga Adela 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 306
Nžky diaľka z mies.o Drozdová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 386
Nžky diaľka z mies.o Dubovcová Karolína 09 AC VICTORIA Turany
Nžky diaľka z mies.o Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 365
Nžky diaľka z mies.o Fuljerová Vivienne 10 AC VICTORIA Turany
Nžky diaľka z mies.o Gregušová Saška 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 425
Nžky diaľka z mies.o Havrillová Melánia 09 Atletický oddiel Žilina
Nžky diaľka z mies.o Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Holešová Andrea 10 Atletická akadémia Žilina
Nžky diaľka z mies.o Hrenáková Zuzana 09 AO Olympia Považská Bystrica 315
Nžky diaľka z mies.o Chromiaková Anička 12 Atletická akadémia Žilina
Nžky diaľka z mies.o Ivanová Veronika 12 Atletická akadémia Žilina
Nžky diaľka z mies.o Kaduriková Zuzana 10 ŠK Juventa Žilina 272
Nžky diaľka z mies.o Labajová Radka 10 ŠK Juventa Žilina
Nžky diaľka z mies.o Mačuhová Lucia 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica 376
Nžky diaľka z mies.o Mahdoňová Emma 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky diaľka z mies.o Maľová Lilien 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 261
Nžky diaľka z mies.o Monošíková Alica 10 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Novysedláková Paťka 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Ondrášková Ema 12 Atletický klub Stará Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Ovečková Veronika 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky diaľka z mies.o Piková Lara 09 Atletická akadémia Žilina 363
Nžky diaľka z mies.o Predmeská Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 292
Nžky diaľka z mies.o Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica 378
Nžky diaľka z mies.o 0 Ratkošová Nela 10 AC VICTORIA Turany 310
Nžky diaľka z mies.o Rešková Alexandra 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky diaľka z mies.o Rosinská Soňa 09 TJ Orava Dolný Kubín 263
Nžky diaľka z mies.o Rosputinská Miroslava 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica 316
Nžky diaľka z mies.o Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin 329
Nžky diaľka z mies.o Štefunová Liliana 12 Atletická akadémia Žilina
Nžky diaľka z mies.o Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky diaľka z mies.o Targošová Soňa 12 Atletický klub Stará Bystrica 340
Nžky diaľka z mies.o Zrebná Simona 12 Atletický oddiel Žilina 302
Nžky diaľka z mies.o Zuberová Nina 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky kriket Bruncková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin
Nžky kriket Dobáková Zara 10 Atletický klub ZTS Martin
Nžky kriket Halvoníková Vanesa 12 Atletický klub Stará Bystrica
Nžky kriket Hejčíková Nina 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky kriket Hudecová Natália 09 ŠK Juventa Žilina 30.69
Nžky kriket Jamborková Nella 10 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky kriket Kubinyiová Lucia 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky kriket Labajová Radka 10 ŠK Juventa Žilina
Nžky kriket Mahdoňová Emma 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky kriket Martinková Simona 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky kriket Ozaniaková Kristína 12 Atletický klub Stará Bystrica
Nžky kriket Prekopová Petronela 09 AO Olympia Považská Bystrica
Nžky kriket Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica 30.58
Nžky kriket Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin 14.54
Nžky kriket Švagrová Kristýna 09 ŠK Juventa Žilina 39.25
Nžky kriket Uličianska Soňa 09 Atletický klub ZTS Martin 21.53
Nžky kriket Zuberová Nina 09 ŠK Juventa Žilina
Nžky 4 x 60 m kluby Behanová Alexandra 12 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 4 x 60 m kluby Beňušková Hana 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Brezniaková Anabela 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 4 x 60 m kluby Čížeková Ema 09 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 4 x 60 m kluby Ďanovská Rebeka 11 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 4 x 60 m kluby Dobáková Zara 10 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 4 x 60 m kluby Fehérová Lea 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Gorgoszová Natália 13 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Halvoníková Vanesa 12 Atletický klub Stará Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Hrončová Sabina 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Jesenská Michaela 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby 0 Kevešová Sofia 10 AC VICTORIA Turany
Nžky 4 x 60 m kluby Kubalová Zara 10 AC VICTORIA Turany
Nžky 4 x 60 m kluby Kureková Katarína 09 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 4 x 60 m kluby Lukáčová Paulína 10 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby 0 Lušňáková Tatiana 09 AC VICTORIA Turany
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Ondrášková Ema 12 Atletický klub Stará Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Ozaniaková Kristína 12 Atletický klub Stará Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Primusová Liliana 09 BŠK Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Sedliaková Dominika 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby Spišáková Nela 09 Atletický klub ZTS Martin
Nžky 4 x 60 m kluby Targošová Paulína 09 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Targošová Soňa 12 Atletický klub Stará Bystrica
Nžky 4 x 60 m kluby 0 Valjentová Alexandra 09 AC VICTORIA Turany