<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

3. kolo ligy AZB st. žiaci + najml. žiaci + KP, Bratislava, 9. 9. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 60 m Köteles Ondrej 04 AK Inter-SC Bratislava
M 60 m Leskovský Milan 65 Lesky´s runners 09.40
M 60 m Michalek Juraj 03 ŠK Vital Bratislava 07.56
M 60 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 07.98
M 60 m Šulc Samuel 03 ŠK Vital Bratislava 07.36
M 60 m Šutý Štefan 04 Naša atletika Bratislava 08.17
M 150 m Drábek Michal 02 AK Slávia UK Bratislava
M 150 m Köteles Ondrej 04 AK Inter-SC Bratislava
M 150 m Leskovský Milan 65 Lesky´s runners
M 150 m Michalek Juraj 03 ŠK Vital Bratislava
M 150 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 19.64
M 150 m Šulc Samuel 03 ŠK Vital Bratislava
M 150 m Šutý Štefan 04 Naša atletika Bratislava 19.83
M 1000 m Rojík Matúš 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
M 1000 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 3:19.42
M výška Bujna Ľubomír 02 Naša atletika Bratislava 188
M výška Liptaj Martin 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 180
M guľa 7,26 kg Koukal Jiří 45 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M disk 2 kg Honner Richard 70 AO TJ Slávia STU Bratislava 31.49
M disk 2 kg Javorček Adam 99 AK Slávia UK Bratislava 33.32
M disk 2 kg Koukal Jiří 45 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M disk 2 kg Mistrík Martin 99 AK Danica Zvolen 32.22
M kladivo 7,26 kg Koukal Jiří 45 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 31.35
M kladivo 7,26 kg Mistrík Martin 99 AK Danica Zvolen 51.53
M oštep 800 g Javorček Adam 99 AK Slávia UK Bratislava
J disk 1,75 kg Briežnik Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 38.47
J disk 1,75 kg Juran Jakub 02 ŠK Vital Bratislava 32.31
J kladivo 6 kg Juran Jakub 02 ŠK Vital Bratislava 34.48
J oštep 800 g Hromada Jakub 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.01
Dci guľa 5 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.08
Dci guľa 5 kg Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 12.74
Dci disk 1,5 kg Baďura Richard 04 ŠK Vital Bratislava
Dci disk 1,5 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 32.91
Dci disk 1,5 kg Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 32.92
Dci kladivo 5 kg Baďura Richard 04 ŠK Vital Bratislava
Dci kladivo 5 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 55.16
Dci oštep 700 g Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 42.71
Dci oštep 700 g Tkáč Adam 04 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 54.28
Žci 60 m Baláž Ján 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.92
Žci 60 m Belluš Samo 07 Naša atletika Bratislava 08.49
Žci 60 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 08.88
Žci 60 m Danečko Janko 05 ŠK Vital Bratislava 09.43
Žci 60 m Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava 08.75
Žci 60 m Dubček Michal 05 AK Inter-SC Bratislava
Žci 60 m Frývaldský Miroslav 05 Atletický klub AC Malacky 08.49
Žci 60 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 08.03
Žci 60 m Hatrik Michal 08 BK hraj na tie nohy Bratislava
Žci 60 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 09.25
Žci 60 m Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 07.49
Žci 60 m Imriška Jakub 08 Atletický klub AC Malacky 09.23
Žci 60 m Janáč Oliver Gregor 08 Naša atletika Bratislava 09.33
Žci 60 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 07.61
Žci 60 m Jedinák Peter 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 60 m Kristin Alex 08 AK Run For Fun Bratislava 08.73
Žci 60 m Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 09.27
Žci 60 m Minárik Martin 07 Naša atletika Bratislava 09.73
Žci 60 m Mišura Tomáš 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.61
Žci 60 m Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 08.62
Žci 60 m Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava 08.84
Žci 60 m Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.11
Žci 60 m Petřvalský Samuel 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.48
Žci 60 m Rojík Jakub 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.66
Žci 60 m Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 09.60
Žci 60 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 08.54
Žci 150 m Baláž Ján 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 150 m Belluš Samo 07 Naša atletika Bratislava 22.28
Žci 150 m Frývaldský Miroslav 05 Atletický klub AC Malacky 19.77
Žci 150 m Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 19.28
Žci 150 m Hatrik Michal 08 BK hraj na tie nohy Bratislava
Žci 150 m Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 18.06
Žci 150 m Janáč Oliver Gregor 08 Naša atletika Bratislava 23.30
Žci 150 m Janáč Timotej Filip 05 Naša atletika Bratislava 17.89
Žci 150 m Jedinák Peter 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 150 m Kristin Alex 08 AK Run For Fun Bratislava 20.94
Žci 150 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 20.73
Žci 150 m Minárik Martin 07 Naša atletika Bratislava 25.40
Žci 150 m Mišura Tomáš 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 150 m Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 20.97
Žci 150 m Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava 23.11
Žci 150 m Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 24.29
Žci 150 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 19.25
Žci 150 m Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava 24.06
Žci 300 m Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 45.65
Žci 300 m Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 51.98
Žci 300 m Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 46.12
Žci 300 m Imriška Jakub 08 Atletický klub AC Malacky 53.27
Žci 300 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 41.07
Žci 300 m Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 51.68
Žci 300 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 52.01
Žci 300 m Rojík Jakub 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 300 m Ťapuš Michal 08 AK Slávia UK Bratislava
Žci 300 m Vámoši Jakub 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 45.46
Žci 300 m Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 44.81
Žci 300 m Vrlák Samuel 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 100 m pr. 83,8 Gašpar Adam 06 Atletický klub AC Malacky 16.47
Žci 100 m pr. 83,8 Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 16.85
Žci 100 m pr. 83,8 Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 13.65
Žci 100 m pr. 83,8 Nehyba Matúš 06 Atletický klub AC Malacky 18.05
Žci 100 m pr. 83,8 Ort-Mertl Allan 06 Atletický klub AC Malacky
Žci 100 m pr. 83,8 Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 100 m pr. 83,8 Vrlák Samuel 05 Atletický klub AC Malacky
Žci výška Ort-Mertl Allan 06 Atletický klub AC Malacky 150
Žci výška Patócs Jakub 08 AK Slávia UK Bratislava 115
Žci výška Rybár Roderik 07 ŠK Vital Bratislava
Žci diaľka Boškovič Adam 07 Atletický klub AC Malacky 467
Žci diaľka Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava 465
Žci diaľka Frývaldský Miroslav 05 Atletický klub AC Malacky 539
Žci diaľka Hatrik Michal 08 BK hraj na tie nohy Bratislava
Žci diaľka Houndjo Alex 08 Atletický klub AC Malacky 447
Žci diaľka Houndjo Eric 06 Atletický klub AC Malacky 516
Žci diaľka Imriška Jakub 08 Atletický klub AC Malacky 399
Žci diaľka Měšťan Tomáš 07 Atletický klub AC Malacky 384
Žci diaľka Minárik Martin 07 Naša atletika Bratislava 334
Žci diaľka Ort-Mertl Allan 06 Atletický klub AC Malacky 424
Žci diaľka Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 538
Žci diaľka Procházka Denis 07 AK Inter-SC Bratislava 454
Žci diaľka Volek Teodor 08 Atletický klub AC Malacky 436
Žci diaľka Vrlák Samuel 05 Atletický klub AC Malacky
Žci guľa 4 kg Donoval Adam Daniel 07 Naša atletika Bratislava
Žci guľa 4 kg Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 09.02
Žci guľa 4 kg Omerovič Adem 06 Lesky´s runners
Žci disk 1 kg Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava 18.71
Žci disk 1 kg Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava
Žci disk 1 kg Janek Ján 07 Naša atletika Bratislava
Žci disk 1 kg Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 22.17
Žci disk 1 kg Omerovič Adem 06 Lesky´s runners
Žci oštep 600 g Brezina Matej 06 ŠK Vital Bratislava 23.89
Žci oštep 600 g Dubček Michal 05 AK Inter-SC Bratislava
Žci oštep 600 g Ďuriš Martin 08 Naša atletika Bratislava 25.95
Žci oštep 600 g Janek Ján 07 Naša atletika Bratislava
Žci oštep 600 g Klas Matúš 05 Atletický klub AC Malacky 28.43
Ž 60 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 08.48
Ž 60 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava 08.57
Ž 60 m Krútelová Helena 81 Lesky´s runners
Ž 60 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 08.46
Ž 60 m Meňhartová Vlasta 67 Lesky´s runners
Ž 60 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 08.52
Ž 60 m Zváčová Karolína 97 Atletický klub AC Malacky
Ž 150 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 19.86
Ž 150 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava 20.21
Ž 150 m Konečná Veronika 02 ŠK Vital Bratislava 21.02
Ž 150 m Krútelová Helena 81 Lesky´s runners 24.58
Ž 150 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 19.91
Ž 150 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky 20.54
Ž 150 m Stachová Michaela 85 Lesky´s runners 24.43
Ž výška Hatinová Mia Miriam 03 AK Slávia UK Bratislava 150
Ž guľa 4 kg Sanitrová Katarína 70 TJ Veterán klub Banská Bystrica 09.00
Ž disk 1 kg Skuráková Katrin 03 ŠK Vital Bratislava 31.05
Ž kladivo 4 kg Skuráková Katrin 03 ŠK Vital Bratislava
Ž oštep 600 g Sanitrová Katarína 70 TJ Veterán klub Banská Bystrica 27.16
Ž oštep 600 g Skuráková Katrin 03 ŠK Vital Bratislava 30.98
Dky guľa 3 kg Perryová Victoria 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.21
Dky kladivo 3 kg Perryová Victoria 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 55.01
Žky 60 m Balážová Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.58
Žky 60 m Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava 08.41
Žky 60 m Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava 09.02
Žky 60 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 08.72
Žky 60 m Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners 09.23
Žky 60 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 09.05
Žky 60 m Bošmanská Simona 05 AK Run For Fun Bratislava 09.13
Žky 60 m Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.11
Žky 60 m Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 08.51
Žky 60 m Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 08.93
Žky 60 m Dinušová Zuzana 05 ŠK Vital Bratislava 08.95
Žky 60 m Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.60
Žky 60 m Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 60 m Glembová Klára 07 AK Run For Fun Bratislava 09.40
Žky 60 m Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava 09.35
Žky 60 m Grebečiová Valika 07 AK Slávia UK Bratislava 08.97
Žky 60 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 08.27
Žky 60 m Hrežová Gréta 07 AK Slávia UK Bratislava 09.59
Žky 60 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.86
Žky 60 m Jonášová Simona 05 ŠK Vital Bratislava 08.93
Žky 60 m Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners 09.41
Žky 60 m Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.63
Žky 60 m Kollárová Nela 07 ŠK TRIATLON Pezinok 08.63
Žky 60 m Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava 08.42
Žky 60 m Kopoldová Tara 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.38
Žky 60 m Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 08.82
Žky 60 m Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.92
Žky 60 m Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava 08.42
Žky 60 m Králiková Michaela 08 Naša atletika Bratislava 09.75
Žky 60 m Krivošiková Sára 07 AK Slávia UK Bratislava 09.35
Žky 60 m Kudlicska Lilli 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.08
Žky 60 m Majerčíková Tereza 07 Naša atletika Bratislava 09.19
Žky 60 m Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.95
Žky 60 m Mešková Petra 07 Lesky´s runners 09.66
Žky 60 m Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky 09.94
Žky 60 m Moravčíková Emma 07 Atletický klub AC Malacky 09.68
Žky 60 m Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 09.40
Žky 60 m Omerovičová Selma 08 Lesky´s runners 10.63
Žky 60 m Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 09.78
Žky 60 m Paďourová Karin 05 Naša atletika Bratislava 09.41
Žky 60 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.21
Žky 60 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.01
Žky 60 m Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 09.55
Žky 60 m Račeková Ema 06 Lesky´s runners 10.13
Žky 60 m Ruffíni Martina 07 AK Slávia UK Bratislava 08.69
Žky 60 m Rusnáková Zuzana 06 AK Slávia UK Bratislava 08.93
Žky 60 m Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 08.69
Žky 60 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.78
Žky 60 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 08.79
Žky 60 m Wagnerová Lea 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.41
Žky 150 m Balážová Nina 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.24
Žky 150 m Becker Ema 07 Naša atletika Bratislava 20.87
Žky 150 m Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava 22.76
Žky 150 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 21.18
Žky 150 m Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 22.79
Žky 150 m Bošmanská Simona 05 AK Run For Fun Bratislava 23.03
Žky 150 m Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 21.09
Žky 150 m Fábryová Paulína 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.80
Žky 150 m Frajbergová Alexandra 06 AO TJ Slávia STU Bratislava 25.28
Žky 150 m Glembová Klára 07 AK Run For Fun Bratislava 22.96
Žky 150 m Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava
Žky 150 m Grebečiová Valika 07 AK Slávia UK Bratislava 21.69
Žky 150 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 20.21
Žky 150 m Hrežová Gréta 07 AK Slávia UK Bratislava 24.22
Žky 150 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.76
Žky 150 m Kelemenová Vivienne 07 Lesky´s runners 23.94
Žky 150 m Kodnárová Kludia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.35
Žky 150 m Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava 19.94
Žky 150 m Kopoldová Tara 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 27.63
Žky 150 m Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava 20.90
Žky 150 m Králiková Michaela 08 Naša atletika Bratislava 24.77
Žky 150 m Krivošiková Sára 07 AK Slávia UK Bratislava 22.24
Žky 150 m Lisická Liana 06 Lesky´s runners 21.21
Žky 150 m Majerčíková Tereza 07 Naša atletika Bratislava 22.61
Žky 150 m Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.07
Žky 150 m Mešková Petra 07 Lesky´s runners 24.61
Žky 150 m Mozová Júlia 07 AK Veterán Bratislava 24.54
Žky 150 m Omerovičová Selma 08 Lesky´s runners 26.75
Žky 150 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.86
Žky 150 m Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 23.47
Žky 150 m Račeková Ema 06 Lesky´s runners
Žky 150 m Rusnáková Zuzana 06 AK Slávia UK Bratislava 21.07
Žky 150 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 19.51
Žky 150 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 21.60
Žky 300 m Beňová Tereza 06 Atletický klub AC Malacky 46.58
Žky 300 m Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners 50.61
Žky 300 m Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 300 m Dubinová Diana 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 300 m Godárska Ester 07 AK Slávia UK Bratislava
Žky 300 m Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 48.78
Žky 300 m Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 46.87
Žky 300 m Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 49.97
Žky 300 m Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 300 m Moravčíková Emma 07 Atletický klub AC Malacky 51.39
Žky 300 m Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 56.28
Žky 300 m Mozová Júlia 07 AK Veterán Bratislava 57.64
Žky 300 m Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 55.00
Žky 300 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 50.67
Žky 300 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 43.28
Žky 300 m Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 300 m Trgová Viktória 06 Naša atletika Bratislava 43.79
Žky 300 m Vrabčeková Laura 06 Atletický klub AC Malacky 47.64
Žky 100m p 76,2-8,2 Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 19.46
Žky 100m p 76,2-8,2 Imrichová Liliana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 100m p 76,2-8,2 Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 16.94
Žky 100m p 76,2-8,2 Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 18.95
Žky 100m p 76,2-8,2 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 15.28
Žky výška Belavá Lucia 06 AK Slávia UK Bratislava
Žky výška Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 130
Žky výška Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 140
Žky výška Ruffíni Martina 07 AK Slávia UK Bratislava 145
Žky výška Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava 135
Žky výška Šťastná Adela 05 ŠK Vital Bratislava 151
Žky diaľka Bertoková Barbora 08 Lesky´s runners 407
Žky diaľka Bortlíková Lucia 08 Naša atletika Bratislava 393
Žky diaľka Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 454
Žky diaľka Dinková Emma 08 Naša atletika Bratislava 438
Žky diaľka Kolozsvaryova Jana 05 Naša atletika Bratislava 529
Žky diaľka Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 421
Žky diaľka Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava 486
Žky diaľka Králiková Michaela 08 Naša atletika Bratislava 370
Žky diaľka Kudlicska Lilli 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 455
Žky diaľka Majerčíková Tereza 07 Naša atletika Bratislava 449
Žky diaľka Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 492
Žky diaľka Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava 485
Žky diaľka Moravčíková Emma 07 Atletický klub AC Malacky
Žky diaľka Moravčíková Martina 07 Atletický klub AC Malacky 417
Žky diaľka Ort-Mertlová Pavlína 07 Atletický klub AC Malacky 369
Žky diaľka Paďourová Karin 05 Naša atletika Bratislava 434
Žky diaľka Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 408
Žky diaľka Pulcová Vanessa Lili 08 Naša atletika Bratislava 389
Žky diaľka Šturdíková Zuzana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 439
Žky guľa 3 kg Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 08.55
Žky guľa 3 kg Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 10.06
Žky guľa 3 kg Danečková Ivana 07 ŠK Vital Bratislava 09.22
Žky guľa 3 kg Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 09.43
Žky guľa 3 kg Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky 06.97
Žky guľa 3 kg Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 09.43
Žky guľa 3 kg Paďourová Karin 05 Naša atletika Bratislava 06.13
Žky guľa 3 kg Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 08.39
Žky disk 1 kg Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 20.12
Žky disk 1 kg Danečková Ivana 07 ŠK Vital Bratislava
Žky disk 1 kg Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava
Žky disk 1 kg Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 20.95
Žky disk 1 kg Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 21.73
Žky disk 1 kg Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava 20.17
Žky disk 1 kg Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 22.58
Žky kladivo 3 kg Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 23.54
Žky kladivo 3 kg Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 27.41
Žky oštep 500 g Albertová Laura 05 Atletický klub AC Malacky 28.95
Žky oštep 500 g Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 18.11
Žky oštep 500 g Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 22.62
Žky oštep 500 g Gallová Karolína 05 Naša atletika Bratislava 28.31
Žky oštep 500 g Jurovatá Sarah Alexandra 05 Atletický klub AC Malacky 28.18
Žky oštep 500 g Michalovičová Timea 06 Atletický klub AC Malacky 18.77
Žky oštep 500 g Mikuličková Ina 05 Naša atletika Bratislava 23.87
Nžci 60 m Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava 09.86
Nžci 60 m Bezák Alex 10 Naša atletika Bratislava 09.78
Nžci 60 m Bezák Marcus 10 Naša atletika Bratislava 09.76
Nžci 60 m Csiaki Damián Leon 10 Lesky´s runners 12.69
Nžci 60 m Dinka Samuel 11 Naša atletika Bratislava 11.69
Nžci 60 m Glemba Eduard 10 AK Run For Fun Bratislava 09.70
Nžci 60 m Haraslin Martin 10 Naša atletika Bratislava 10.76
Nžci 60 m Hladík Filip 09 AK Run For Fun Bratislava 10.69
Nžci 60 m Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky 10.02
Nžci 60 m Kopold Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.10
Nžci 60 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.36
Nžci 60 m Krútel Marko 10 Lesky´s runners 10.46
Nžci 60 m Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 09.20
Nžci 60 m Milo Jakub 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 09.43
Nžci 60 m Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 09.55
Nžci 60 m Ondriš Peter 09 Lesky´s runners 09.91
Nžci 60 m Ort-Mertl Maxim 11 Atletický klub AC Malacky 10.80
Nžci 60 m Petro Maximilián 10 Naša atletika Bratislava 09.58
Nžci 60 m Polonec Juraj 12 Naša atletika Bratislava 12.23
Nžci 60 m Proňuk Tomáš 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.09
Nžci 60 m Schmidtmayer Andrej 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 60 m Sládek Matúš 09 Naša atletika Bratislava 10.61
Nžci 60 m Streška Filip 10 AK Run For Fun Bratislava 09.55
Nžci 60 m Štefan Božík 14 Naša atletika Bratislava 11.76
Nžci 60 m Tceliuk Vladislav 09 Naša atletika Bratislava 09.46
Nžci 60 m Vrtík Ludek 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 10.24
Nžci 150 m Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava 25.84
Nžci 150 m Glemba Eduard 10 AK Run For Fun Bratislava 24.87
Nžci 150 m Hladík Filip 09 AK Run For Fun Bratislava 26.18
Nžci 150 m Kopold Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 26.47
Nžci 150 m Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.32
Nžci 150 m Krútel Marko 10 Lesky´s runners 25.38
Nžci 150 m Milo Jakub 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 23.40
Nžci 150 m Ondriš Peter 09 Lesky´s runners 25.39
Nžci 150 m Petro Maximilián 10 Naša atletika Bratislava 25.19
Nžci 150 m Proňuk Tomáš 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.86
Nžci 150 m Streška Filip 10 AK Run For Fun Bratislava 25.01
Nžci 150 m Štefan Božík 14 Naša atletika Bratislava 33.99
Nžci 150 m Vrtík Ludek 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 26.52
Nžci 1000 m Cvik Matej 09 BK hraj na tie nohy Bratislava 4:08.48
Nžci diaľka z mies.o Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava 252
Nžci diaľka z mies.o Bezák Alex 10 Naša atletika Bratislava 305
Nžci diaľka z mies.o Bezák Marcus 10 Naša atletika Bratislava 300
Nžci diaľka z mies.o Dinka Samuel 11 Naša atletika Bratislava 145
Nžci diaľka z mies.o Haraslin Martin 10 Naša atletika Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Hladík Filip 09 AK Run For Fun Bratislava 282
Nžci diaľka z mies.o Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky 348
Nžci diaľka z mies.o Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 424
Nžci diaľka z mies.o Milo Jakub 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 177
Nžci diaľka z mies.o Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 388
Nžci diaľka z mies.o Ort-Mertl Maxim 11 Atletický klub AC Malacky 165
Nžci diaľka z mies.o Polonec Juraj 12 Naša atletika Bratislava 140
Nžci diaľka z mies.o Sládek Matúš 09 Naša atletika Bratislava
Nžci diaľka z mies.o Štefan Božík 14 Naša atletika Bratislava 126
Nžci diaľka z mies.o Tceliuk Vladislav 09 Naša atletika Bratislava
Nžci guľa 2 kg Csiaki Damián Leon 10 Lesky´s runners 05.31
Nžci kriket Bezák Alex 10 Naša atletika Bratislava 17.33
Nžci kriket Bezák Marcus 10 Naša atletika Bratislava 17.78
Nžci kriket Csiaki Damián Leon 10 Lesky´s runners 16.41
Nžci kriket Dinka Samuel 11 Naša atletika Bratislava
Nžci kriket Glemba Eduard 10 AK Run For Fun Bratislava 24.06
Nžci kriket Haraslin Martin 10 Naša atletika Bratislava
Nžci kriket Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky 32.54
Nžci kriket Kopold Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci kriket Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 22.82
Nžci kriket Krútel Marko 10 Lesky´s runners 17.42
Nžci kriket Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky 34.14
Nžci kriket Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 34.61
Nžci kriket Ondriš Peter 09 Lesky´s runners 22.82
Nžci kriket Ort-Mertl Maxim 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci kriket Polonec Juraj 12 Naša atletika Bratislava 13.85
Nžci kriket Proňuk Tomáš 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci kriket Sládek Matúš 09 Naša atletika Bratislava 32.05
Nžci kriket Streška Filip 10 AK Run For Fun Bratislava 27.00
Nžci kriket Tceliuk Vladislav 09 Naša atletika Bratislava 23.34
Nžci kriket Vrtík Ludek 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 28.27
Nžky 60 m Balnová Nataša 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.13
Nžky 60 m Cviková Alexandra 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 10.87
Nžky 60 m Dubajová Sofia 09 Naša atletika Bratislava 10.84
Nžky 60 m Gaňová Olivia 10 Naša atletika Bratislava
Nžky 60 m Gräffingerová Hana 09 AK Run For Fun Bratislava 09.40
Nžky 60 m Jalakšová Ema 11 Lesky´s runners 11.00
Nžky 60 m Jeskova Kristina 09 BK hraj na tie nohy Bratislava 10.34
Nžky 60 m Junasová Nina 10 Naša atletika Bratislava 10.81
Nžky 60 m Junekova Johana 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky 60 m Just Jana Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.38
Nžky 60 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.27
Nžky 60 m Kondapaneni Silvia 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.00
Nžky 60 m Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 09.59
Nžky 60 m Kratochvílová Hana 10 AK Run For Fun Bratislava 10.06
Nžky 60 m Netoušková Eliška 12 Lesky´s runners 11.76
Nžky 60 m Ondrišová Viktória 10 Lesky´s runners 10.19
Nžky 60 m Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky 10.91
Nžky 60 m Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 09.51
Nžky 60 m Polohová Daniela 14 Lesky´s runners 13.78
Nžky 60 m Príkopská Lucia 11 Lesky´s runners 10.16
Nžky 60 m Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.40
Nžky 60 m Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 09.31
Nžky 60 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.84
Nžky 60 m Ukropcová Tamara 12 Naša atletika Bratislava 10.43
Nžky 150 m Balnová Nataša 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.00
Nžky 150 m Cviková Alexandra 12 BK hraj na tie nohy Bratislava 28.00
Nžky 150 m Dubajová Sofia 09 Naša atletika Bratislava 27.18
Nžky 150 m Gräffingerová Hana 09 AK Run For Fun Bratislava 22.55
Nžky 150 m Gunárová Zuzana 11 Naša atletika Bratislava 27.91
Nžky 150 m Jalakšová Ema 11 Lesky´s runners 29.29
Nžky 150 m Junasová Nina 10 Naša atletika Bratislava 27.31
Nžky 150 m Junekova Johana 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky 150 m Just Jana Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 27.33
Nžky 150 m Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.34
Nžky 150 m Kondapaneni Silvia 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.74
Nžky 150 m Netoušková Eliška 12 Lesky´s runners 29.69
Nžky 150 m Ondrišová Viktória 10 Lesky´s runners 25.78
Nžky 150 m Polohová Daniela 14 Lesky´s runners 38.29
Nžky 150 m Príkopská Lucia 11 Lesky´s runners 25.59
Nžky 150 m Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 23.69
Nžky 150 m Richterova Lea Carmen 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 24.40
Nžky 150 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.33
Nžky 150 m Ukropcová Tamara 12 Naša atletika Bratislava 27.12
Nžky 150 m Vališová Lucia 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky 600 m Richterova Lea Carmen 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 2:07.55
Nžky 60m p 76,2-7,5 Vališová Lucia 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 14.67
Nžky diaľka z mies.o Dubajová Sofia 09 Naša atletika Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Gaňová Olivia 10 Naša atletika Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Jalakšová Ema 11 Lesky´s runners 146
Nžky diaľka z mies.o Junekova Johana 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky 393
Nžky diaľka z mies.o Kratochvílová Hana 10 AK Run For Fun Bratislava 328
Nžky diaľka z mies.o Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky 300
Nžky diaľka z mies.o Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 400
Nžky diaľka z mies.o Richterova Lea Carmen 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 406
Nžky diaľka z mies.o Ukropcová Tamara 12 Naša atletika Bratislava
Nžky diaľka z mies.o Vališová Lucia 10 BK hraj na tie nohy Bratislava 322
Nžky kriket Balnová Nataša 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 20.27
Nžky kriket Gaňová Olivia 10 Naša atletika Bratislava
Nžky kriket Gräffingerová Hana 09 AK Run For Fun Bratislava
Nžky kriket Junasová Nina 10 Naša atletika Bratislava 13.87
Nžky kriket Just Jana Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 19.00
Nžky kriket Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.68
Nžky kriket Kondapaneni Silvia 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 17.91
Nžky kriket Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky kriket Kratochvílová Hana 10 AK Run For Fun Bratislava
Nžky kriket Netoušková Eliška 12 Lesky´s runners
Nžky kriket Ondrišová Viktória 10 Lesky´s runners 16.50
Nžky kriket Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky 14.81
Nžky kriket Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky 30.20
Nžky kriket Polohová Daniela 14 Lesky´s runners 06.01
Nžky kriket Raticová Natália 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 19.34
Nžky kriket Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky 29.36
Nžky kriket Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 24.16