<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Majstrovstvá VsAZ mladšieho a najmladšieho žiactva, Košice, 26. 9. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Mžci 60 m Bača Daniel 08 1.Atletický klub Humenné 09.41
Mžci 60 m Balint Marián 08 Akademik TU Košice
Mžci 60 m Borbeľ Peter 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 60 m (1/3) Brehuv Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 60 m Fabiny Matej 07 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.87
Mžci 60 m Fialka Daniel Mário 08 AK Slávia TU Košice
Mžci 60 m Harman Ján 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.79
Mžci 60 m Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 09.40
Mžci 60 m Holan Noem 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.30
Mžci 60 m Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z. 08.24
Mžci 60 m Janura Richard 08 Atletika Košice o.z. (A) 08.39
Mžci 60 m Kóča Filip 08 Atletika Košice o.z. (A) 09.67
Mžci 60 m Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice 08.68
Mžci 60 m Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné 09.06
Mžci 60 m Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z. 09.25
Mžci 60 m Petrov Boris 08 AK Slávia TU Košice 09.42
Mžci 60 m Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.80
Mžci 60 m Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.31
Mžci 150 m Andrejčík Patrik 07 1.Atletický klub Humenné 24.68
Mžci 150 m Bača Daniel 08 1.Atletický klub Humenné 24.18
Mžci 150 m (1/3) Brehuv Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 150 m Čižmár Erik 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 150 m Fabiny Matej 07 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 21.81
Mžci 150 m Fialka Daniel Mário 08 AK Slávia TU Košice
Mžci 150 m (1/2) Gajdoš Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.42
Mžci 150 m (1/3) Gmiterko Jozef 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.92
Mžci 150 m Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 23.48
Mžci 150 m Holováč Tobias 07 1.Atletický klub Humenné 25.08
Mžci 150 m Janura Richard 08 Atletika Košice o.z. (A) 20.54
Mžci 150 m Kóča Filip 08 Atletika Košice o.z. (A) 24.23
Mžci 150 m Kohoutek Simon 07 AK Slávia TU Košice
Mžci 150 m Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice 20.88
Mžci 150 m Lazorik Juraj 07 AC Run is Fun Prešov 21.19
Mžci 150 m Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné 23.22
Mžci 150 m Sudzina Jakub 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 27.64
Mžci 150 m Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 19.62
Mžci 150 m Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.12
Mžci 600 m (1/1) Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:53.80
Mžci 600 m Borbeľ Peter 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 2:22.55
Mžci 600 m Jedinák Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:53.75
Mžci 600 m Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 1:55.06
Mžci 600 m (1/1) Kuchcík Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:52.07
Mžci 600 m (1/1) Kviatkovský Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:00.95
Mžci 600 m Miščík Šimon 07 ŠŠK-Junior Prešov 2:07.25
Mžci 600 m Viszlay Flórián 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 1:48.84
Mžci 1500 m Andrejčík Patrik 07 1.Atletický klub Humenné
Mžci 1500 m Holováč Tobias 07 1.Atletický klub Humenné 6:17.21
Mžci 1500 m Horváth Jakub 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 1500 m Kokinda Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5:27.17
Mžci 1500 m Makovec Petr 08 1.Atletický klub Humenné 5:54.87
Mžci 1500 m Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z. 6:15.77
Mžci 1500 m Zibura David 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/3) Gmiterko Jozef 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.05
Mžci 60m p 76,2-7,5 (1/1) Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.97
Mžci 60m p 76,2-7,5 Vrabec Ján 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.29
Mžci chôdza 2000 m Hoger Martin 08 ŠŠK-Junior Prešov 14:37.75
Mžci chôdza 2000 m Ivanecký Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov 15:06.01
Mžci chôdza 2000 m Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice
Mžci chôdza 2000 m Kollár Matej 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 13:48.68
Mžci chôdza 2000 m Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 13:49.89
Mžci chôdza 2000 m Lange Adam 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžci chôdza 2000 m Olexa Lukáš 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 11:56.60
Mžci výška (1/1) Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 130
Mžci výška Harman Ján 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 133
Mžci výška Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice
Mžci výška Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 144
Mžci výška (1/1) Kuchcík Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 130
Mžci výška Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 155
Mžci diaľka Bača Daniel 08 1.Atletický klub Humenné 371
Mžci diaľka Balint Marián 08 Akademik TU Košice
Mžci diaľka Benko Ľudovít 07 Akademik TU Košice 487
Mžci diaľka (1/3) Brehuv Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 328
Mžci diaľka Čižmár Erik 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 394
Mžci diaľka (1/2) Gajdoš Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 335
Mžci diaľka (1/3) Gmiterko Jozef 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 394
Mžci diaľka Hoger Martin 08 ŠŠK-Junior Prešov 329
Mžci diaľka Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 367
Mžci diaľka Janura Richard 08 Atletika Košice o.z. (A) 420
Mžci diaľka Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov 347
Mžci diaľka Kepes Peter 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 461
Mžci diaľka Kóča Filip 08 Atletika Košice o.z. (A) 347
Mžci diaľka Kohoutek Simon 07 AK Slávia TU Košice
Mžci diaľka (1/1) Kuchcík Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 406
Mžci diaľka Lange Adam 08 ŠŠK-Junior Prešov 368
Mžci diaľka Miščík Šimon 07 ŠŠK-Junior Prešov 237
Mžci diaľka Petrov Boris 08 AK Slávia TU Košice 348
Mžci diaľka (1/1) Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 472
Mžci diaľka Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 468
Mžci guľa 3 kg Baláž Michal 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.90
Mžci guľa 3 kg (1/1) Čech-Gut Bruno 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.60
Mžci guľa 3 kg Ivanecký Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov 04.53
Mžci guľa 3 kg Kollár Matej 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.43
Mžci guľa 3 kg Paľovčík Richard 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 07.73
Mžci kriket (1/1) Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 46.40
Mžci kriket Baláž Michal 07 ŠŠK-Junior Prešov 29.96
Mžci kriket Hoger Martin 08 ŠŠK-Junior Prešov 28.73
Mžci kriket Holan Noem 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 35.29
Mžci kriket Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov 32.88
Mžci kriket Kollár Matej 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 43.65
Mžci kriket Krompaščík Šimon 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 30.49
Mžci kriket (1/1) Kviatkovský Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 40.67
Mžci kriket Mertén Kristián 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 28.96
Mžci kriket Miščík Šimon 07 ŠŠK-Junior Prešov 28.06
Mžci kriket Paľovčík Richard 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 29.60
Mžci kriket (1/1) Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 54.95
Mžci 4 x 60 m kluby Fialka Daniel Mário 08 AK Slávia TU Košice
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Gajdoš Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Harman Ján 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžci 4 x 60 m kluby Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice
Mžci 4 x 60 m kluby Kohoutek Simon 07 AK Slávia TU Košice
Mžci 4 x 60 m kluby (1/2) Kokinda Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (1/1) Kuliňák Patrik 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Kviatkovský Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžci 4 x 60 m kluby (1/3) Olexa Lukáš 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžci 4 x 60 m kluby Petrov Boris 08 AK Slávia TU Košice
Mžci 4 x 60 m kluby (1/4) Uhľár Matej 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžky 60 m Babjaková Laura 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.95
Mžky 60 m Behúnová Ema 07 1.Atletický klub Humenné
Mžky 60 m Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.88
Mžky 60 m Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 08.60
Mžky 60 m Činčárová Timea 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 11.08
Mžky 60 m Gajdošová Laura 07 Atletika Košice o.z. 09.29
Mžky 60 m Getlíková Nina 08 Atletika Košice o.z.
Mžky 60 m Gmitterová Aurélia 07 ŠŠK-Junior Prešov 09.98
Mžky 60 m Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z. 08.58
Mžky 60 m (1/2) Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.36
Mžky 60 m Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. (A) 08.77
Mžky 60 m Kazimírová Paula 07 Atletika Košice o.z. 09.67
Mžky 60 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 08.26
Mžky 60 m Kosálová Iveta 08 Atletika Košice o.z. 09.67
Mžky 60 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.29
Mžky 60 m Magyarová Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Mžky 60 m Majchráková Bianka 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.53
Mžky 60 m Marhefková Alexandra 07 Atletický oddiel Svit 09.58
Mžky 60 m Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.14
Mžky 60 m Matejová Claudia 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.83
Mžky 60 m (1/1) Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.66
Mžky 60 m Poczová Alexandra 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.38
Mžky 60 m (2/1) Seipelová Emma 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.77
Mžky 60 m Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice 08.51
Mžky 60 m (1/2) Stachová Alexandra 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.68
Mžky 60 m Stričiková Timea 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.51
Mžky 60 m Šipošová Zuzana 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.21
Mžky 60 m (2/1) Šoltésová Lívia 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.58
Mžky 60 m Štinčíková Magdaléna 07 Atletický oddiel Svit 08.79
Mžky 60 m Švidová Nelly 08 AK Slávia TU Košice 09.05
Mžky 60 m Telepunová Lucia 08 Atletika Košice o.z.
Mžky 60 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 08.45
Mžky 150 m Behúnová Ema 07 1.Atletický klub Humenné
Mžky 150 m Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov 22.62
Mžky 150 m Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 24.04
Mžky 150 m Činčárová Timea 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 150 m Gajdošová Laura 07 Atletika Košice o.z. 22.81
Mžky 150 m Gavulová Alexandra 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 23.84
Mžky 150 m Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 24.04
Mžky 150 m Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 20.51
Mžky 150 m Kosálová Iveta 08 Atletika Košice o.z. 23.55
Mžky 150 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 20.86
Mžky 150 m Lazárová Štefánia 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 25.71
Mžky 150 m (2/2) Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.02
Mžky 150 m Magyarová Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 23.05
Mžky 150 m Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 23.06
Mžky 150 m Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice 20.12
Mžky 150 m Nedoroščíková Nina 07 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky 150 m Poczová Alexandra 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 26.60
Mžky 150 m Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice 21.97
Mžky 150 m (1/2) Stachová Alexandra 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.03
Mžky 150 m Stričiková Timea 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky 150 m Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 24.53
Mžky 150 m Szantová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 150 m (2/3) Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.75
Mžky 150 m Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 23.28
Mžky 150 m Švidová Nelly 08 AK Slávia TU Košice 22.86
Mžky 150 m Takács Anna 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 24.58
Mžky 150 m Telepunová Lucia 08 Atletika Košice o.z. 23.14
Mžky 150 m Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 20.56
Mžky 150 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 20.94
Mžky 150 m Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 25.13
Mžky 600 m Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 1:55.84
Mžky 600 m Bekečová Lea 08 ŠŠK-Junior Prešov 2:20.46
Mžky 600 m Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov 1:45.64
Mžky 600 m Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:08.62
Mžky 600 m Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 1:59.48
Mžky 600 m Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z. (A) 1:59.98
Mžky 600 m Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z. 1:53.03
Mžky 600 m Magyarová Liana 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:02.35
Mžky 600 m Martonová Kristina 08 ŠŠK-Junior Prešov 2:09.20
Mžky 600 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 1:52.90
Mžky 600 m Szantová Ema 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky 1500 m Gmitterová Aurélia 07 ŠŠK-Junior Prešov 6:29.85
Mžky 1500 m Takács Anna 08 Atletický legionársky klub Moldava n/B 7:05.50
Mžky 60m p 76,2-7,5 Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 10.63
Mžky 60m p 76,2-7,5 Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 13.38
Mžky 60m p 76,2-7,5 Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z. (A) 12.82
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/2) Kašperová Dominika 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 12.49
Mžky 60m p 76,2-7,5 Krešáková Erika 07 SOPKA Seňa 13.61
Mžky 60m p 76,2-7,5 (1/1) Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.51
Mžky 60m p 76,2-7,5 Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 10.66
Mžky 60m p 76,2-7,5 (2/3) Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.88
Mžky 60m p 76,2-7,5 Štinčíková Magdaléna 07 Atletický oddiel Svit 10.33
Mžky 60m p 76,2-7,5 Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 10.74
Mžky chôdza 2000 m (2/1) Cingeľová Nina 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky chôdza 2000 m Gutisová Natália 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Mžky chôdza 2000 m (2/1) Laktičová Michaela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 14:33.50
Mžky chôdza 2000 m Mesarošová Patrícia 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky chôdza 2000 m Pavljuková Emma 08 ŠŠK-Junior Prešov 15:29.7
Mžky chôdza 2000 m Sekeráková Martina 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky chôdza 2000 m Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 13:48.01
Mžky chôdza 2000 m (2/1) Zajacová Katarína 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky výška Jaramaz Jana 07 Akademik TU Košice 120
Mžky výška (1/1) Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 148
Mžky výška (2/2) Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 135
Mžky výška Matejová Claudia 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 125
Mžky výška (1/2) Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 138
Mžky výška Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 130
Mžky diaľka Babjaková Laura 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 385
Mžky diaľka Baricová Ivana 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 368
Mžky diaľka Bekečová Lea 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky diaľka Borošová Adelka 08 AK Slávia TU Košice 330
Mžky diaľka Cabanová Alexandra 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 303
Mžky diaľka Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 455
Mžky diaľka Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 391
Mžky diaľka Jaramaz Jana 07 Akademik TU Košice 375
Mžky diaľka Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. (A) 462
Mžky diaľka Kazimírová Paula 07 Atletika Košice o.z. 352
Mžky diaľka Kizeková Michaela 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 387
Mžky diaľka Krešáková Erika 07 SOPKA Seňa 381
Mžky diaľka Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 489
Mžky diaľka Lazárová Štefánia 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky diaľka (2/2) Lešková Daniela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky diaľka (1/1) Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 461
Mžky diaľka Marhefková Alexandra 07 Atletický oddiel Svit 348
Mžky diaľka Martausová Natália 07 Atletika ŠPORT HROU Prešov 318
Mžky diaľka (1/2) Stachová Alexandra 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 342
Mžky diaľka (2/1) Šoltésová Lívia 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 403
Mžky diaľka Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 432
Mžky diaľka Štinčíková Magdaléna 07 Atletický oddiel Svit 433
Mžky diaľka Švidová Nelly 08 AK Slávia TU Košice 338
Mžky guľa 3 kg Babjaková Sára 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 05.77
Mžky guľa 3 kg Barkaiová Laura 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky guľa 3 kg Gavulová Alexandra 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.42
Mžky guľa 3 kg (2/2) Guláková Liana 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky guľa 3 kg (2/3) Haneková Tímea 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 06.06
Mžky guľa 3 kg Krešáková Erika 07 SOPKA Seňa 06.65
Mžky guľa 3 kg Martonová Kristina 08 ŠŠK-Junior Prešov
Mžky guľa 3 kg Nedoroščíková Nina 07 ŠŠK-Junior Prešov 06.78
Mžky guľa 3 kg Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 07.72
Mžky guľa 3 kg Šipošová Zuzana 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 05.19
Mžky guľa 3 kg Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 06.98
Mžky kriket Barkaiová Laura 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 36.17
Mžky kriket Behúnová Ema 07 1.Atletický klub Humenné
Mžky kriket Bekečová Lea 08 ŠŠK-Junior Prešov 27.94
Mžky kriket Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 40.17
Mžky kriket Gavulová Alexandra 07 Atletický legionársky klub Moldava n/B 34.60
Mžky kriket Getlíková Nina 08 Atletika Košice o.z.
Mžky kriket (2/2) Guláková Liana 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 31.46
Mžky kriket (2/3) Haneková Tímea 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 32.46
Mžky kriket Kosálová Iveta 08 Atletika Košice o.z. 26.27
Mžky kriket (2/2) Lešková Daniela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 26.97
Mžky kriket Martonová Kristina 08 ŠŠK-Junior Prešov 34.99
Mžky kriket Mesarošová Patrícia 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Mžky kriket Nedoroščíková Nina 07 ŠŠK-Junior Prešov 37.94
Mžky kriket Pavljuková Emma 08 ŠŠK-Junior Prešov 19.82
Mžky kriket Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 34.79
Mžky kriket Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 38.59
Mžky kriket Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 30.69
Mžky kriket Vojteková Tereza 08 Atletika ŠPORT HROU Prešov 15.77
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Babjaková Laura 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Gajdošová Laura 07 Atletika Košice o.z. (B)
Mžky 4 x 60 m kluby Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Getlíková Nina 08 Atletika Košice o.z. (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/3) Guláková Liana 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby Huňadyová Magdaléna Mária 07 Atletika Košice o.z. (B)
Mžky 4 x 60 m kluby Juríková Nina 08 Atletika Košice o.z. (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. (A)
Mžky 4 x 60 m kluby Kazimírová Paula 07 Atletika Košice o.z. (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Macečková Božidara 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (2/2) Mačejovská Mirka 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Majchráková Bianka 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/4) Mišková Michaela 07 AK Slávia TU Košice
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Pillárová Katarína 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Poperníková Alexandra 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (2/1) Seipelová Emma 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Semančíková Hana 07 AK Slávia TU Košice
Mžky 4 x 60 m kluby (1/3) Ščerbatá Laura 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Šipošová Zuzana 07 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Mžky 4 x 60 m kluby (2/4) Šoltésová Lívia 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Mžky 4 x 60 m kluby (1/1) Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice
Mžky 4 x 60 m kluby Telepunová Lucia 08 Atletika Košice o.z. (B)
Mžky 4 x 60 m kluby (1/2) Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice
Nžci 60 m Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 09.19
Nžci 60 m Bajužik Martin 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.60
Nžci 60 m Bezák Rudolf 13 AK Slávia TU Košice
Nžci 60 m Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z. 09.85
Nžci 60 m Fedák Adam 10 AK Slávia TU Košice 10.70
Nžci 60 m Frištyk Pavol 09 ŠŠK-Junior Prešov 09.35
Nžci 60 m Gajdoš Ján 10 Atletika Košice o.z. (A) 09.57
Nžci 60 m Hoger Marek 10 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 60 m (1/3) Jurčišin Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.95
Nžci 60 m Kaňuk Ján 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 10.63
Nžci 60 m Kapitán Tomáš 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci 60 m Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.96
Nžci 60 m Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 10.16
Nžci 60 m (1/2) Kerbčár Alex 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.35
Nžci 60 m Mičko Marek 11 AK Slávia TU Košice 13.38
Nžci 60 m (1/2) Michta Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.01
Nžci 60 m Paľa Martin 12 Akademik TU Košice
Nžci 60 m Sabol Martin Ján 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 60 m Sabol Oliver 09 Akademik TU Košice
Nžci 60 m Žužo Oliver 09 1.Atletický klub Humenné
Nžci 150 m Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 23.23
Nžci 150 m Bajužik Martin 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 24.41
Nžci 150 m Bezák Rudolf 13 AK Slávia TU Košice
Nžci 150 m Borduliak Matúš 10 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 150 m Frištyk Pavol 09 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 150 m Gajdoš Ján 10 Atletika Košice o.z. (A) 24.34
Nžci 150 m Hoger Marek 10 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 150 m (1/3) Jurčišin Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.79
Nžci 150 m Kaňuk Ján 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 150 m Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 22.30
Nžci 150 m Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 26.00
Nžci 150 m (1/2) Kerbčár Alex 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 150 m Komišák Maxim 09 AC Run is Fun Prešov 24.23
Nžci 150 m Kravec Matej 09 AC Run is Fun Prešov 26.35
Nžci 150 m (2/4) Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.20
Nžci 150 m Paľa Martin 12 Akademik TU Košice
Nžci 150 m (1/3) Paľuv Oliver 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.28
Nžci 150 m Poracký Tomáš 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci 150 m Rácz Viliam 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 24.57
Nžci 150 m Sabol Martin Ján 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 150 m Vlkovič Ondrej 11 AC Run is Fun Prešov 29.57
Nžci 150 m Žužo Oliver 09 1.Atletický klub Humenné
Nžci 600 m Borduliak Matúš 10 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci 600 m Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z. 2:06.89
Nžci 600 m Kaňuk Ján 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 600 m Kapitán Tomáš 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci 600 m Karp Sebastian 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 2:05.14
Nžci 600 m Kravec Matej 09 AC Run is Fun Prešov 2:16.35
Nžci 600 m (1/3) Labanc Peter 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:06.33
Nžci 600 m Sabol Martin Ján 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžci 1000 m Komišák Maxim 09 AC Run is Fun Prešov 3:51.46
Nžci 1000 m Páll Dávid 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci 1000 m Rácz Viliam 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci chôdza 1000 m Bradovka Ladislav 09 AK Slávia TU Košice 06:45.27
Nžci chôdza 1000 m Palos Erik 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09:45.68
Nžci chôdza 1000 m Sitáš Aron 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06:52.69
Nžci výška (1/3) Labanc Peter 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci výška Páll Dávid 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 130
Nžci výška Palos Erik 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci diaľka Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 336
Nžci diaľka Bezák Rudolf 13 AK Slávia TU Košice
Nžci diaľka Domonkoš Dominik 10 AK Slávia TU Košice
Nžci diaľka Fedák Adam 10 AK Slávia TU Košice 269
Nžci diaľka Gajdoš Ján 10 Atletika Košice o.z. (A) 370
Nžci diaľka (1/3) Jurčišin Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci diaľka Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 328
Nžci diaľka (1/3) Kotik Lukáš 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci diaľka (2/4) Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci diaľka Mičko Marek 11 AK Slávia TU Košice 213
Nžci diaľka (1/2) Michta Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci diaľka Páll Dávid 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 387
Nžci diaľka Palos Erik 10 Atletický legionársky klub Moldava n/B 243
Nžci diaľka Sabol Oliver 09 Akademik TU Košice
Nžci diaľka Žužo Oliver 09 1.Atletický klub Humenné
Nžci guľa 2 kg (1/3) Hríbik Tomáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 06.26
Nžci guľa 2 kg (2/2) Katanik Jakub 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci guľa 2 kg (2/1) Kniš Lukáš 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 06.80
Nžci guľa 2 kg (1/3) Paľuv Oliver 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci guľa 2 kg Poracký Tomáš 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06.23
Nžci guľa 2 kg Sitáš Aron 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06.26
Nžci kriket Bradovka Ladislav 09 AK Slávia TU Košice 20.61
Nžci kriket Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z. 34.29
Nžci kriket Frištyk Pavol 09 ŠŠK-Junior Prešov 30.13
Nžci kriket Hoger Marek 10 ŠŠK-Junior Prešov
Nžci kriket (1/3) Hríbik Tomáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 33.02
Nžci kriket Kapitán Tomáš 11 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Nžci kriket (2/2) Katanik Jakub 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 35.09
Nžci kriket (2/1) Kniš Lukáš 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 35.08
Nžci kriket (1/3) Kotik Lukáš 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.22
Nžci kriket (1/3) Labanc Peter 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 39.55
Nžci kriket Poracký Tomáš 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 29.74
Nžci kriket Sabol Oliver 09 Akademik TU Košice
Nžci kriket Sitáš Aron 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 22.91
Nžci 4 x 60 m kluby Fedák Adam 10 AK Slávia TU Košice
Nžci 4 x 60 m kluby (1/1) Hríbik Tomáš 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby (2/1) Katanik Jakub 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby (1/2) Kerbčár Alex 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby (1/4) Kotik Lukáš 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby (2/2) Lenárt Patrik 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby (2/4) Michta Marko 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby (1/3) Paľuv Oliver 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m Andrisová Lucia 09 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m Bajužiková Kristína 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.29
Nžky 60 m Benková Zara Mária 12 AK Slávia TU Košice 10.49
Nžky 60 m Byrtusová Katarína 09 AK Slávia TU Košice 09.68
Nžky 60 m Byrtusová Kristína 12 AK Slávia TU Košice 12.46
Nžky 60 m Devečková Sofia 12 Atletika Košice o.z. 10.25
Nžky 60 m Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 09.42
Nžky 60 m Fabinyová Karolína 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Nžky 60 m Fabinyová Michaela 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Nžky 60 m Fabinyová Petronela 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Nžky 60 m Gavulová Viktória 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 09.76
Nžky 60 m Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov 10.12
Nžky 60 m Harčarová Dominika 12 AK Slávia TU Košice 12.97
Nžky 60 m Hintošová Soňa 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m Hrabinská Lenka 12 AK Slávia TU Košice 12.24
Nžky 60 m Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 09.16
Nžky 60 m (1/1) Jacenková Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.14
Nžky 60 m Janurová Saskia 12 Atletika Košice o.z. 11.00
Nžky 60 m Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z. 09.57
Nžky 60 m Kardošová Gréta 10 Atletika Košice o.z. 09.47
Nžky 60 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 09.46
Nžky 60 m Kopkášová Nela 09 Akademik TU Košice 09.22
Nžky 60 m Kozáková Hana 10 AK Slávia TU Košice 10.63
Nžky 60 m Kravčáková Sofia 09 1.Atletický klub Humenné
Nžky 60 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 08.88
Nžky 60 m Madejová Dorotka 09 Atletika Košice o.z. 10.90
Nžky 60 m Mrázová Bianka 12 AK Slávia TU Košice 11.47
Nžky 60 m Onderišinová Eva 09 1.Atletický klub Humenné 09.99
Nžky 60 m Plencnerová Olívia 12 AK Slávia TU Košice 10.97
Nžky 60 m Popiková Bianka 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.97
Nžky 60 m Potočná Daniela 09 Atletický oddiel Svit 09.92
Nžky 60 m (2/2) Senčáková Simona 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.27
Nžky 60 m Somerauer Klára 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 60 m Stanková Nela 09 ŠŠK-Junior Prešov 10.12
Nžky 60 m Štofanová Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov 09.56
Nžky 60 m Trcková Sofia 09 Atletika Košice o.z. 09.74
Nžky 60 m Trusková Stela 09 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m (2/2) Udičová Patrícia 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m (1/2) Vasilišinová Alexandra 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 09.60
Nžky 150 m Andrisová Lucia 09 Atletika Košice o.z.
Nžky 150 m Bajužiková Kristína 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 24.47
Nžky 150 m Bretzová Tamara 10 AK Slávia TU Košice 26.29
Nžky 150 m Bučková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky 150 m Byrtusová Kristína 12 AK Slávia TU Košice
Nžky 150 m Devečková Sofia 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 150 m Fabinyová Karolína 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Nžky 150 m Fabinyová Michaela 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Nžky 150 m Fabinyová Petronela 11 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
Nžky 150 m Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov 25.97
Nžky 150 m Hanušovská Žofia 11 SOPKA Seňa 30.03
Nžky 150 m Hintošová Soňa 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 150 m Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 23.34
Nžky 150 m Janurová Saskia 12 Atletika Košice o.z.
Nžky 150 m Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z.
Nžky 150 m Kardošová Gréta 10 Atletika Košice o.z. 24.21
Nžky 150 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 24.21
Nžky 150 m Kočerhová Ema 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 27.04
Nžky 150 m Kopkášová Nela 09 Akademik TU Košice 23.63
Nžky 150 m Kravcová Ema 13 AC Run is Fun Prešov
Nžky 150 m Kravcová Sára 11 AC Run is Fun Prešov 28.09
Nžky 150 m Kravčáková Sofia 09 1.Atletický klub Humenné
Nžky 150 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 21.44
Nžky 150 m Makovcová Tereza 10 1.Atletický klub Humenné 27.09
Nžky 150 m Mrázová Bianka 12 AK Slávia TU Košice
Nžky 150 m (1/1) Nyongoni Amanda 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 150 m Onderišinová Eva 09 1.Atletický klub Humenné 25.40
Nžky 150 m Popiková Bianka 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky 150 m Radulyová Linda 11 SOPKA Seňa
Nžky 150 m Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z. 25.57
Nžky 150 m Sojková Vivienne 09 Atletika Košice o.z. 27.13
Nžky 150 m Somerauer Klára 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 150 m Spišáková Alexandra 10 AK Slávia TU Košice
Nžky 150 m Štofanová Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky 150 m Tkáčová Katarína 10 AC Run is Fun Prešov
Nžky 150 m Vlkovičová Klára 10 AC Run is Fun Prešov 27.64
Nžky 150 m Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 25.04
Nžky 150 m Zapotoková Elena 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 150 m Zapotoková Marína 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov 26.20
Nžky 600 m Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 2:08.28
Nžky 600 m (2/3) Chovancová Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:26.07
Nžky 600 m Kravcová Sára 11 AC Run is Fun Prešov 2:16.41
Nžky 600 m Madejová Dorotka 09 Atletika Košice o.z.
Nžky 600 m Somerauer Klára 12 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky 600 m (1/2) Šimová Soňa 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:12.64
Nžky 600 m Štofanová Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov 2:04.72
Nžky 600 m Tkáčová Katarína 10 AC Run is Fun Prešov
Nžky 1000 m Bučková Laura 09 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky 1000 m Hanušovská Žofia 11 SOPKA Seňa 4:36.26
Nžky 1000 m Kovalíková Janka 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 4:00.03
Nžky 1000 m Zapotoková Elena 13 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky chôdza 1000 m Hanudeľová Tamara Chiara 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky chôdza 1000 m Kustrová Michaela 09 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky chôdza 1000 m Makovcová Tereza 10 1.Atletický klub Humenné 06:55.28
Nžky chôdza 1000 m Zapotoková Marína 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky výška Dučaiová Dorota 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 130
Nžky výška (2/3) Kendrová Karolína 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky výška Kovalíková Janka 09 Atletika ŠPORT HROU Prešov 123
Nžky výška Kustrová Michaela 09 ŠŠK-Junior Prešov 105
Nžky výška (2/2) Senčáková Simona 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky výška (1/2) Vasilišinová Alexandra 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky diaľka Andrisová Lucia 09 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka Benková Zara Mária 12 AK Slávia TU Košice 306
Nžky diaľka Byrtusová Katarína 09 AK Slávia TU Košice 345
Nžky diaľka Devečková Sofia 12 Atletika Košice o.z. 317
Nžky diaľka Hanušovská Žofia 11 SOPKA Seňa
Nžky diaľka Harčarová Dominika 12 AK Slávia TU Košice
Nžky diaľka Hintošová Soňa 12 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice 330
Nžky diaľka (1/1) Jacenková Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky diaľka Javorská Simona 11 Atletika Košice o.z. 309
Nžky diaľka Kardošová Gréta 10 Atletika Košice o.z. 354
Nžky diaľka Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 331
Nžky diaľka (2/3) Kendrová Karolína 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky diaľka Kočerhová Ema 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky diaľka Kopkášová Nela 09 Akademik TU Košice 332
Nžky diaľka Kozáková Hana 10 AK Slávia TU Košice
Nžky diaľka Kravčáková Sofia 09 1.Atletický klub Humenné
Nžky diaľka Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 341
Nžky diaľka (1/1) Nyongoni Amanda 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky diaľka Onderišinová Eva 09 1.Atletický klub Humenné 244
Nžky diaľka Plencnerová Olívia 12 AK Slávia TU Košice
Nžky diaľka Pokorná Miriam 11 AK Slávia TU Košice 255
Nžky diaľka Potočná Daniela 09 Atletický oddiel Svit 280
Nžky diaľka Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z. 351
Nžky diaľka Stanková Nela 09 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky diaľka (2/2) Udičová Patrícia 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky diaľka Weissová Natalia 11 Atletika Košice o.z. 346
Nžky diaľka Zapotoková Marína 10 Atletika ŠPORT HROU Prešov
Nžky diaľka Žabecká Alexandra Daniela 09 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky diaľka Žoffčáková Sára 12 AK Slávia TU Košice
Nžky guľa 2 kg Bretzová Tamara 10 AK Slávia TU Košice 05.87
Nžky guľa 2 kg Gavulová Viktória 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 06.38
Nžky guľa 2 kg (1/1) Lojdlová Alžbeta 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 05.91
Nžky guľa 2 kg (1/2) Milá Lea 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.17
Nžky guľa 2 kg Pankuchová Viktória 09 Atletika Košice o.z. 07.38
Nžky guľa 2 kg Radulyová Linda 11 SOPKA Seňa 05.00
Nžky guľa 2 kg Riesová Tamara 10 Atletika Košice o.z. 06.19
Nžky kriket Benková Zara Mária 12 AK Slávia TU Košice 18.19
Nžky kriket Gavulová Viktória 09 Atletický legionársky klub Moldava n/B 23.21
Nžky kriket Hrabinská Lenka 12 AK Slávia TU Košice 08.45
Nžky kriket (1/1) Lojdlová Alžbeta 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 31.45
Nžky kriket Madejová Dorotka 09 Atletika Košice o.z.
Nžky kriket (1/2) Milá Lea 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky kriket Pankuchová Viktória 09 Atletika Košice o.z. 19.80
Nžky kriket Pokorná Miriam 11 AK Slávia TU Košice 16.56
Nžky kriket Radulyová Linda 11 SOPKA Seňa
Nžky kriket Sojková Vivienne 09 Atletika Košice o.z. 16.44
Nžky kriket Spišáková Alexandra 10 AK Slávia TU Košice 16.79
Nžky kriket Stanková Nela 09 ŠŠK-Junior Prešov 28.08
Nžky kriket (1/2) Šimová Soňa 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 29.03
Nžky kriket Trcková Sofia 09 Atletika Košice o.z. 28.24
Nžky kriket Trusková Stela 09 Atletika Košice o.z.
Nžky kriket Žabecká Alexandra Daniela 09 ŠŠK-Junior Prešov
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Bajužiková Kristína 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Bretzová Tamara 10 AK Slávia TU Košice
Nžky 4 x 60 m kluby Byrtusová Katarína 09 AK Slávia TU Košice
Nžky 4 x 60 m kluby Byrtusová Kristína 12 AK Slávia TU Košice
Nžky 4 x 60 m kluby Harčarová Dominika 12 AK Slávia TU Košice
Nžky 4 x 60 m kluby Hrabinská Lenka 12 AK Slávia TU Košice
Nžky 4 x 60 m kluby (1/1) Jacenková Ema 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby (2/3) Kendrová Karolína 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby Kozáková Hana 10 AK Slávia TU Košice
Nžky 4 x 60 m kluby (1/2) Milá Lea 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby Mrázová Bianka 12 AK Slávia TU Košice
Nžky 4 x 60 m kluby (2/4) Nyongoni Amanda 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby Plencnerová Olívia 12 AK Slávia TU Košice
Nžky 4 x 60 m kluby Pokorná Miriam 11 AK Slávia TU Košice
Nžky 4 x 60 m kluby (2/2) Senčáková Simona 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby Spišáková Alexandra 10 AK Slávia TU Košice
Nžky 4 x 60 m kluby (1/3) Šimová Soňa 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby (2/1) Udičová Patrícia 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby (1/4) Vasilišinová Alexandra 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby Žoffčáková Sára 12 AK Slávia TU Košice