<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1. kolo družstiev ZsAZ dorastencov a dorasteniek, Skalica, 28. 6. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 100 m Deák Kristóf 02 Atletický club Nové Zámky 11.91
M 100 m Puchovský Lukáš 98 ŠK ŠOG Nitra 10.73
M 100 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 11.64
M 200 m Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 23.34
M 200 m Puchovský Lukáš 98 ŠK ŠOG Nitra 22.03
M 200 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 23.50
M 400 m Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky 53.33
M 400 m Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 53.94
M 800 m Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky 2:05.99
M 800 m Šimlaštík Miroslav 01 AK AŠK Slávia Trnava 2:08.21
M 300 m pr. 91,4 Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 41.14
M výška Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 195
M diaľka Deák Kristóf 02 Atletický club Nové Zámky 634
M trojskok Deák Kristóf 02 Atletický club Nové Zámky 13.09
M trojskok Turcsányi Daniel 97 AC Stavbár Nitra 14.46
J guľa 6 kg Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
J disk 1,75 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 43.75
J kladivo 6 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky
Dci 100 m Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 100 m Balogh Denis 04 Atletika ŠK Skalica
Dci 100 m Bartoníček Michal 03 ŠK ŠOG Nitra 12.00
Dci 100 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 100 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 11.66
Dci 100 m Čulák Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 12.92
Dci 100 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra
Dci 100 m Duchoslav Adrián 03 AK Junior Holič
Dci 100 m Fáber René 03 ŠK ŠOG Nitra 11.77
Dci 100 m Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 11.62
Dci 100 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 12.22
Dci 100 m Jarábek Marco 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.25
Dci 100 m Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 11.89
Dci 100 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 11.36
Dci 100 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.72
Dci 100 m Mráz Mário 03 AK Junior Holič 12.85
Dci 100 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 12.84
Dci 100 m Pajtáš Dominik 04 TJ Olympia Galanta 13.18
Dci 100 m Pavlačka Adrián 04 Atletika ŠK Skalica
Dci 100 m Pollák Michal 04 ŠK ŠOG Nitra 12.21
Dci 100 m Puha Balázs 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 100 m Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 11.30
Dci 100 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 13.38
Dci 100 m Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra 11.59
Dci 100 m Šebík Daniel 03 ŠK ŠOG Nitra 12.89
Dci 100 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 11.71
Dci 100 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 12.11
Dci 100 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 11.92
Dci 100 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 11.72
Dci 100 m Zavadil Filip 06 ŠK Jablonica
Dci 200 m Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 200 m Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 200 m Bartoníček Michal 03 ŠK ŠOG Nitra 24.56
Dci 200 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 200 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 23.42
Dci 200 m Čulák Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra
Dci 200 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 25.32
Dci 200 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra
Dci 200 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 25.02
Dci 200 m Jarábek Marco 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.03
Dci 200 m Karol Timotej 03 AK AŠK Slávia Trnava 24.76
Dci 200 m Kopček Samuel 03 ŠK ŠOG Nitra 23.38
Dci 200 m Kukučka Ján 03 Atletický klub Bojničky 27.04
Dci 200 m Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava 24.96
Dci 200 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 26.86
Dci 200 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 24.98
Dci 200 m Pollák Michal 04 ŠK ŠOG Nitra
Dci 200 m Puha Balázs 05 Atletický club Nové Zámky
Dci 200 m Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 200 m Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 23.21
Dci 200 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 27.52
Dci 200 m Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra 23.81
Dci 200 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 23.42
Dci 200 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 24.89
Dci 200 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 24.24
Dci 200 m Zavadil Filip 06 ŠK Jablonica
Dci 400 m Červený Samuel 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 400 m Kukučka Ján 03 Atletický klub Bojničky
Dci 400 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 58.05
Dci 400 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 54.39
Dci 400 m Mižialko Kristián 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 400 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 54.47
Dci 400 m Szarka Gerg 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 400 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 52.24
Dci 400 m Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 55.10
Dci 400 m Zubák Adam 04 ŠK Jablonica
Dci 800 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra 2:24.97
Dci 800 m Červený Samuel 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:15.49
Dci 800 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 2:14.14
Dci 800 m Duchoslav Adrián 03 AK Junior Holič 2:23.99
Dci 800 m Jobb Jakub 04 CVČ Brezová pod Bradlom 2:29.10
Dci 800 m Krahulec Tomáš 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 800 m Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava 2:02.04
Dci 800 m Pajtáš Dominik 04 TJ Olympia Galanta 2:18.29
Dci 800 m Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 800 m Žilinka Martin 03 Atletický klub Bojničky
Dci 1500 m Ďuriš Michal 03 AC Stavbár Nitra 4:47.96
Dci 1500 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 5:12.04
Dci 1500 m Jánošov Martin 06 AC Stavbár Nitra 5:15.69
Dci 1500 m Küttschreütter Patrik 05 ŠK ŠOG Nitra
Dci 1500 m Rákoci Samuel 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 1500 m Samek Ľubomír 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 1500 m Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra
Dci 1500 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 5:01.03
Dci 1500 m Vesperín Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 1500 m Žembera Ján 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 3000 m Konrád Branislav 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 3000 m Marťák Erik 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 110 m pr. 91,4 Halabrín Jerguš 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 110 m pr. 91,4 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 15.58
Dci 110 m pr. 91,4 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 15.28
Dci 110 m pr. 91,4 Sabota Kristián 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 110 m pr. 91,4 Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky 20.36
Dci 110 m pr. 91,4 Valent Tadeáš 03 Atletický club Nové Zámky 21.67
Dci 300 m pr. 83,8 Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 300 m pr. 83,8 Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava 40.27
Dci 300 m pr. 83,8 Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 300 m pr. 83,8 Halabrín Jerguš 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 300 m pr. 83,8 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 41.88
Dci 300 m pr. 83,8 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 43.38
Dci 300 m pr. 83,8 Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 300 m pr. 83,8 Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra
Dci 300 m pr. 83,8 Szarka Gerg 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 300 m pr. 83,8 Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 300 m pr. 83,8 Valent Tadeáš 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 2000 m pr. 91,4 Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava 7:09.67
Dci 2000 m pr. 91,4 Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 2000 m pr. 91,4 Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 7:09.34
Dci 2000 m pr. 91,4 Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra
Dci 2000 m pr. 91,4 Poláček Dávid 05 Slovan Duslo Šaľa
Dci 2000 m pr. 91,4 Sabota Kristián 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 2000 m pr. 91,4 Szarka Gerg 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 2000 m pr. 91,4 Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 2000 m pr. 91,4 Valent Tadeáš 03 Atletický club Nové Zámky 7:35.69
Dci 2000 m pr. 91,4 Valko Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci výška Balogh Denis 04 Atletika ŠK Skalica
Dci výška Jobb Jakub 04 CVČ Brezová pod Bradlom 145
Dci výška Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava 153
Dci výška Plačko Ján 03 CVČ Brezová pod Bradlom 155
Dci výška Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 173
Dci výška Spišák Samuel Miros 03 ŠK ŠOG Nitra 170
Dci žrď Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 300
Dci žrď Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 260
Dci žrď Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 420
Dci žrď Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 240
Dci diaľka Bartoníček Michal 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci diaľka Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany 560
Dci diaľka Jano Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 567
Dci diaľka Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 506
Dci diaľka Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 498
Dci diaľka Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 530
Dci diaľka Pavlačka Adrián 04 Atletika ŠK Skalica
Dci diaľka Pažítka Štefan 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 530
Dci diaľka Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 538
Dci diaľka Šebík Daniel 03 ŠK ŠOG Nitra 534
Dci diaľka Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 566
Dci diaľka Tóth Bence 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 516
Dci trojskok Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany
Dci trojskok Jano Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 11.90
Dci trojskok Pažítka Štefan 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.95
Dci trojskok Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany
Dci trojskok Spišák Samuel Miros 03 ŠK ŠOG Nitra 11.73
Dci guľa 5 kg Čermák Vladislav 03 CVČ Brezová pod Bradlom 09.98
Dci guľa 5 kg Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany
Dci guľa 5 kg Fáber René 03 ŠK ŠOG Nitra 15.03
Dci guľa 5 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 14.02
Dci guľa 5 kg Ištok Peter 03 CVČ Brezová pod Bradlom 09.25
Dci guľa 5 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 10.69
Dci guľa 5 kg Mráz Mário 03 AK Junior Holič 12.13
Dci guľa 5 kg Prochác Filip 03 CVČ Brezová pod Bradlom 12.84
Dci guľa 5 kg Rajčák Samuel 05 AK Junior Holič
Dci guľa 5 kg Záhora Samuel 03 AC Stavbár Nitra 12.07
Dci disk 1,5 kg Čermák Vladislav 03 CVČ Brezová pod Bradlom 28.42
Dci disk 1,5 kg Fáber René 03 ŠK ŠOG Nitra 45.00
Dci disk 1,5 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 35.67
Dci disk 1,5 kg Ištok Peter 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci disk 1,5 kg Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci disk 1,5 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 33.95
Dci disk 1,5 kg Michalička Erik 04 CVČ Brezová pod Bradlom 17.19
Dci disk 1,5 kg Mižialko Kristián 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci disk 1,5 kg Prochác Filip 03 CVČ Brezová pod Bradlom 41.55
Dci disk 1,5 kg Russo Leandro 04 CVČ Brezová pod Bradlom 21.67
Dci disk 1,5 kg Sako Simon 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci disk 1,5 kg Vánovský Marián 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci disk 1,5 kg Záhora Samuel 03 AC Stavbár Nitra 35.81
Dci kladivo 5 kg Batka Ondrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 25.52
Dci kladivo 5 kg Čermák Vladislav 03 CVČ Brezová pod Bradlom 43.68
Dci kladivo 5 kg Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci kladivo 5 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 30.82
Dci kladivo 5 kg Ištok Peter 03 CVČ Brezová pod Bradlom 26.86
Dci kladivo 5 kg Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci kladivo 5 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 20.50
Dci kladivo 5 kg Michalička Erik 04 CVČ Brezová pod Bradlom 19.75
Dci kladivo 5 kg Russo Leandro 04 CVČ Brezová pod Bradlom 25.02
Dci kladivo 5 kg Sako Simon 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci kladivo 5 kg Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 19.20
Dci kladivo 5 kg Záhora Samuel 03 AC Stavbár Nitra 25.89
Dci oštep 700 g Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 20.61
Dci oštep 700 g Batka Ondrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 24.76
Dci oštep 700 g Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany 38.71
Dci oštep 700 g Jano Peter 03 ŠK ŠOG Nitra 23.14
Dci oštep 700 g Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci oštep 700 g Kopček Jakub 03 AC Stavbár Nitra 41.64
Dci oštep 700 g Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava 42.78
Dci oštep 700 g Müller Patrik 04 AC Stavbár Nitra 42.14
Dci oštep 700 g Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dci oštep 700 g Rajčák Samuel 05 AK Junior Holič
Dci oštep 700 g Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 33.45
Dci oštep 700 g Sako Simon 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci oštep 700 g Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra 31.85
Dci oštep 700 g Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom 32.21
Dci 4 x 100 m kluby Bačík Matej 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 4 x 100 m kluby Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 4 x 100 m kluby Batka Ondrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 4 x 100 m kluby Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Čulák Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 4 x 100 m kluby Halabrín Jerguš 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 4 x 100 m kluby Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Hruška Peter 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 4 x 100 m kluby Jobb Jakub 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 4 x 100 m kluby Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Krahulec Tomáš 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 4 x 100 m kluby Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Mižialko Kristián 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 4 x 100 m kluby Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Müller Patrik 04 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Pecko Róbert 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Plačko Ján 03 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 4 x 100 m kluby Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 4 x 100 m kluby Vesperín Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Dci 4 x 100 m kluby Zelený Filip 05 AC Stavbár Nitra
Dci 4 x 100 m kluby Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Ž 100 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 11.88
Ž 100 m Ledecká Daniela 96 ŠK ŠOG Nitra 11.91
Ž 100 m Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 12.59
Ž 100 m Ondrejková Monika 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.58
Ž 200 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 24.19
Ž 200 m Ledecká Daniela 96 ŠK ŠOG Nitra 24.06
Ž 200 m Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 26.00
Ž 200 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 27.28
Ž 200 m Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 28.11
Ž 400 m Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 60.01
Ž 800 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 2:18.78
Ž 1500 m Harceková Mária 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 5:18.51
Ž 100 m pr. 83,8 Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra
Ž 100 m pr. 83,8 Koláriková Lesana 01 AK AŠK Slávia Trnava 17.79
Ž 100 m pr. 83,8 Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra
Ž 100 m pr. 83,8 Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 16.11
Ž 300 m pr. 76,2 Ledecká Daniela 96 ŠK ŠOG Nitra
Ž diaľka Koláriková Lesana 01 AK AŠK Slávia Trnava 479
Ž diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 553
Ž diaľka Ondrejková Monika 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 504
Ž guľa 4 kg Lángyiová Viktória 02 Atletický club Nové Zámky
Ž disk 1 kg Lángyiová Viktória 02 Atletický club Nové Zámky 24.03
Ž disk 1 kg Palanská Lenka 02 AK AŠK Slávia Trnava 36.49
Ž disk 1 kg Ščasnovičová Soňa 02 AK AŠK Slávia Trnava 17.96
Ž kladivo 4 kg Ščasnovičová Soňa 02 AK AŠK Slávia Trnava 30.81
Ž oštep 600 g Lángyiová Viktória 02 Atletický club Nové Zámky
Jky 100 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 12.45
Jky 200 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 26.33
Dky 100 m Blahová Chiara 03 Atletika ŠK Skalica 13.98
Dky 100 m Danková Katarína 03 Atletický club Nové Zámky 14.30
Dky 100 m Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.31
Dky 100 m Flajžíková Nina 05 Atletika ŠK Skalica 13.21
Dky 100 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 100 m Gorbatenková Sofia 06 AK Junior Holič
Dky 100 m Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 14.65
Dky 100 m Havjerová Júlia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.33
Dky 100 m Hiadlovská Zuzana 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.92
Dky 100 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.42
Dky 100 m Janáková Diana 03 Atletika ŠK Skalica 16.05
Dky 100 m Kissová Karolína 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 100 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 100 m Kovačičová Natália 04 AK Junior Holič
Dky 100 m Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica
Dky 100 m Majerská Kristína 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 100 m Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky
Dky 100 m Mesáková Natália 04 TJ Družba Piešťany
Dky 100 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.95
Dky 100 m Mišová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 14.30
Dky 100 m Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.38
Dky 100 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky
Dky 100 m Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava 13.03
Dky 100 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 13.55
Dky 100 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 13.93
Dky 100 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 13.26
Dky 100 m Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica 14.52
Dky 100 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky
Dky 100 m Ristová Patrícia 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100 m Scholtzová Šimona 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 100 m Šeniglová Bianka 06 AK Junior Holič
Dky 100 m Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.13
Dky 100 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100 m Znášiková Petra 04 Atletický oddiel Partizánske 14.05
Dky 200 m Danková Katarína 03 Atletický club Nové Zámky 30.44
Dky 200 m Farkas Lea 03 Atletický club Nové Zámky 27.12
Dky 200 m Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky
Dky 200 m Kissová Karolína 05 Atletický club Nové Zámky
Dky 200 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 200 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 25.93
Dky 200 m Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky
Dky 200 m Mikušincová Miroslava 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.60
Dky 200 m Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava 26.74
Dky 200 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 27.06
Dky 200 m Morávková Timea 04 Atletický klub AC Malacky
Dky 200 m Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava 26.97
Dky 200 m Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica
Dky 200 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 200 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky
Dky 200 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.29
Dky 200 m Šeniglová Bianka 06 AK Junior Holič
Dky 200 m Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 28.03
Dky 200 m Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 25.13
Dky 200 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 27.90
Dky 200 m Znášiková Petra 04 Atletický oddiel Partizánske 29.79
Dky 200 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 26.65
Dky 400 m Bohunická Mária 03 Atletický klub Bojničky
Dky 400 m Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica 70.66
Dky 400 m Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky 66.48
Dky 400 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra
Dky 400 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica 65.04
Dky 400 m Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra
Dky 400 m Kučerová Emma 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 400 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 62.16
Dky 400 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 61.12
Dky 400 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 61.29
Dky 400 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 63.34
Dky 800 m Bohunická Mária 03 Atletický klub Bojničky
Dky 800 m Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 2:39.55
Dky 800 m Klementisová Terézia 04 ŠK ŠOG Nitra 2:30.72
Dky 800 m Kučerová Emma 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 800 m Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky
Dky 800 m Sedgwick Carina Lara 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 800 m Scholtzová Šimona 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 3:08.81
Dky 800 m Štrbová Barbora 03 AC Stavbár Nitra
Dky 800 m Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava 2:52.48
Dky 1500 m Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič 5:59.33
Dky 1500 m Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky 6:20.29
Dky 1500 m Rauschová Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 1500 m Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 6:21.73
Dky 100m p 76,2-8,5 Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava 16.64
Dky 100m p 76,2-8,5 Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 100m p 76,2-8,5 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky
Dky 100m p 76,2-8,5 Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 100m p 76,2-8,5 Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.20
Dky 100m p 76,2-8,5 Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 16.06
Dky 100m p 76,2-8,5 Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 18.85
Dky 100m p 76,2-8,5 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 15.05
Dky 300 m pr. 76,2 Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 53.77
Dky 300 m pr. 76,2 Hiadlovská Zuzana 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 57.03
Dky 300 m pr. 76,2 Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 51.67
Dky 300 m pr. 76,2 Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 300 m pr. 76,2 Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava 51.44
Dky 300 m pr. 76,2 Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava 56.55
Dky 300 m pr. 76,2 Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 300 m pr. 76,2 Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 47.88
Dky 300 m pr. 76,2 Švecová Andrea 03 ŠK ŠOG Nitra 45.32
Dky 300 m pr. 76,2 Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 48.81
Dky 300 m pr. 76,2 Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 52.26
Dky 300 m pr. 76,2 Valášková Gréta 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 2000 m pr. 76,2 Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 2000 m pr. 76,2 Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 2000 m pr. 76,2 Šranková Angelika 04 Atletický club Nové Zámky
Dky 2000 m pr. 76,2 Trusková Viktoria 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 8:48.79
Dky 2000 m pr. 76,2 Zahradníčková Hana 03 AC Stavbár Nitra 7:49.09
Dky chôdza 3000 m Avenová Paulína 04 ŠK ŠOG Nitra 15:01.15
Dky chôdza 3000 m Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 18:03.37
Dky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 150
Dky výška Dubecká Anna Mária 04 AK Junior Holič 140
Dky výška Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 140
Dky výška Fonferová Laura 03 ŠK ŠOG Nitra 163
Dky výška Kovačičová Natália 04 AK Junior Holič 130
Dky výška Kukučková Elena 03 Atletický klub Bojničky 155
Dky výška Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 155
Dky výška Mišová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 143
Dky výška Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 148
Dky výška Príkazská Linda 04 Atletika ŠK Skalica
Dky výška Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 155
Dky výška Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 145
Dky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 155
Dky výška Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava 135
Dky žrď Harendarčíková Paulína 04 AC Stavbár Nitra 180
Dky žrď Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 240
Dky žrď Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky 220
Dky žrď Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 160
Dky diaľka Danižíková Barbora 05 AK Junior Holič 278
Dky diaľka Domonkosová Tímea 04 Atletický klub Bojničky 486
Dky diaľka Dubecká Anna Mária 04 AK Junior Holič
Dky diaľka Farkas Lea 03 Atletický club Nové Zámky 534
Dky diaľka Gorbatenková Sofia 06 AK Junior Holič 401
Dky diaľka Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 444
Dky diaľka Havjerová Júlia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 375
Dky diaľka Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 473
Dky diaľka Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 488
Dky diaľka Janáková Diana 03 Atletika ŠK Skalica 398
Dky diaľka Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky 491
Dky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 467
Dky diaľka Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič 376
Dky diaľka Magulová Lucia 03 Atletický klub Šurany
Dky diaľka Majerská Kristína 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky diaľka Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica 443
Dky diaľka Sedgwick Carina Lara 03 AK AŠK Slávia Trnava 418
Dky diaľka Sidó Franciska 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 428 417
Dky diaľka Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 473
Dky diaľka Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava 388
Dky diaľka Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 364
Dky diaľka Valášková Gréta 05 AK AŠK Slávia Trnava 380
Dky diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Atletický klub Bojničky 581
Dky diaľka Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 403
Dky diaľka Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 526
Dky trojskok Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 10.06
Dky trojskok Magulová Lucia 03 Atletický klub Šurany
Dky trojskok Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky trojskok Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.48
Dky trojskok Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.62
Dky trojskok Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky guľa 3 kg Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 08.09
Dky guľa 3 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 09.12
Dky guľa 3 kg Danižíková Barbora 05 AK Junior Holič 06.60
Dky guľa 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 09.85
Dky guľa 3 kg Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.85
Dky guľa 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 09.41
Dky guľa 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.17
Dky guľa 3 kg Lángyiová Kinga 04 Atletický club Nové Zámky 08.20
Dky guľa 3 kg Machová Nina 05 Atletika ŠK Skalica 08.31
Dky guľa 3 kg Matulová Natália 04 Atletika ŠK Skalica
Dky guľa 3 kg Melíšková Liana 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.80
Dky guľa 3 kg Mixová Radka 03 Atletika ŠK Skalica 11.29
Dky guľa 3 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 09.48
Dky guľa 3 kg Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.77
Dky guľa 3 kg Procházková Vanda 03 Atletický klub Šurany 08.73
Dky guľa 3 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.04
Dky guľa 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 11.14
Dky guľa 3 kg Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 09.64
Dky disk 1 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 25.82
Dky disk 1 kg Geseová Lea 03 Atletický klub Bojničky
Dky disk 1 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 20.94
Dky disk 1 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.28
Dky disk 1 kg Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 20.10
Dky disk 1 kg Lángyiová Kinga 04 Atletický club Nové Zámky 19.25
Dky disk 1 kg Melíšková Liana 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 28.99
Dky disk 1 kg Mixová Radka 03 Atletika ŠK Skalica 30.06
Dky disk 1 kg Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 17.11
Dky disk 1 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 23.80
Dky disk 1 kg Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 27.00
Dky disk 1 kg Procházková Vanda 03 Atletický klub Šurany 25.32
Dky disk 1 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.40
Dky disk 1 kg Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 16.70
Dky disk 1 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 23.57
Dky kladivo 3 kg Danielová Chiara 03 AK AŠK Slávia Trnava 44.18
Dky kladivo 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 24.42
Dky kladivo 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 27.98
Dky kladivo 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 37.85
Dky kladivo 3 kg Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.71
Dky kladivo 3 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 37.40
Dky kladivo 3 kg Petická Sára 05 Atletický klub Bojničky 17.48
Dky kladivo 3 kg Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky kladivo 3 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.75
Dky kladivo 3 kg Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 22.89
Dky kladivo 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 31.91
Dky oštep 500 g Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 18.80
Dky oštep 500 g Danižíková Barbora 05 AK Junior Holič 19.44
Dky oštep 500 g Dubecká Anna Mária 04 AK Junior Holič 16.82
Dky oštep 500 g Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič
Dky oštep 500 g Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 30.41
Dky oštep 500 g Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič 12.20
Dky oštep 500 g Lángyiová Kinga 04 Atletický club Nové Zámky 21.91
Dky oštep 500 g Matulová Natália 04 Atletika ŠK Skalica 35.39
Dky oštep 500 g Melíšková Liana 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 37.22
Dky oštep 500 g Michalčíková Sofia 04 AK AŠK Slávia Trnava 23.89
Dky oštep 500 g Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava 29.68
Dky oštep 500 g Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky 19.79
Dky 4 x 100 m kluby Blahová Chiara 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Ďurišová Hana 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Farkas Lea 03 Atletický club Nové Zámky
Dky 4 x 100 m kluby Flajžíková Nina 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič
Dky 4 x 100 m kluby Gorbatenková Sofia 06 AK Junior Holič
Dky 4 x 100 m kluby Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Havjerová Michaela 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica
Dky 4 x 100 m kluby Janeková Šárka 03 Atletický klub Bojničky
Dky 4 x 100 m kluby Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica
Dky 4 x 100 m kluby Kučerová Emma 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič
Dky 4 x 100 m kluby Macháčková Diana 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Mišová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Mišovičová Katarína 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Mixová Radka 03 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Mlíchová Kamila 06 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Nováková Soňa 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Plšeková Alexandra 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica
Dky 4 x 100 m kluby Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica
Dky 4 x 100 m kluby Ristová Patrícia 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Sedgwick Carina Lara 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Scholtzová Šimona 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 4 x 100 m kluby Šeniglová Bianka 06 AK Junior Holič
Dky 4 x 100 m kluby Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Valášková Gréta 05 AK AŠK Slávia Trnava
Dky 4 x 100 m kluby Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica
Dky 4 x 100 m kluby Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava