<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detská štafetová liga (Bratislavský kraj), Bratislava, 27. 6. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/3) Amrózy Tereza 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/4) Auxt Adam 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (4/4) Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Balnová Nataša 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Bartová Žofia 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Belák Matúš Jakub 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (5/1) Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/3) Bezák Alex 10 Naša atletika Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/4) Bezák Marcus 10 Naša atletika Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Bobovská Veronika 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Boháčová Diana 10 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Bombala Marko 12 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Bombalová Alexandra 09 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/4) Danovský David 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Drahoš Adam 10 Naša atletika Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/2) Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/3) Dupačová Stela 10 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/1) Elizeuš Hana 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/3) Elizeuš Karolína 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/3) Gaňová Olivia 10 Naša atletika Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (4/3) Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Gondová Natália 11 Naša atletika Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/4) Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/2) Huorka Viliam 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (5/1) Charvátová Nicole 10 Naša atletika Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/4) Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/1) Junasová Nina 10 Naša atletika Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (6/3) Juráková Laura 12 Naša atletika Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/4) Kňažek David 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Kollár Matej 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/1) Kopeliovičová Lucia 09 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (5/4) Kotesová Natália 11 Naša atletika Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/4) Kráľovič Marco 10 Naša atletika Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/1) Kulichová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (4/3) Langerová Dominika 09 Naša atletika Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/1) Lubelan Liliane 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Marková Karolína 09 Naša atletika Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (6/2) Martínez Cándido 11 Naša atletika Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/2) Martinez Daniela 09 Naša atletika Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/4) Mečár Max 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Mesároš Patrik 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/3) Miklánková Johanka 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Nagy Hugo 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Neviďanský Matúš 10 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/4) Očenáš Peter 11 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St 4 x 60 m kombi (4/1) Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Pánik-Bachoríková Zuzana 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/3) Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/1) Pavlikovská Hana 12 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/3) Pavlikovská Nina 10 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/4) Pénzes Bálint 10 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St 4 x 60 m kombi (6/4) Piešťanská Sára 10 Naša atletika Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/2) Pikna Viliam 09 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (4/4) Plavuchová Zuzana 09 Naša atletika Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (6/1) Ponc Martin 13 Naša atletika Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/2) Proňuk Tomáš 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (5/2) Révay Šimon 11 Naša atletika Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Rizmanová Nina 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/2) Rončkevič Lukáš 11 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/1) Rončkevičová Lucia 11 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St 4 x 60 m kombi (4/2) Sallut Sebastián 10 Naša atletika Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/1) Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/2) Senická Ela 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/3) Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/1) Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Šimovič Lukáš 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/2) Škvara Michal 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St 4 x 60 m kombi (4/2) Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/2) Šoóš Filip 10 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Štefanides Matúš 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/3) Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/1) Šuhajdová Lujza 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/3) Švajda Leonard 10 Naša atletika Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (2/3) Tceliuk Vladislav 09 Naša atletika Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (3/2) Toth Daniel 09 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Tressard Yann 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (1/4) Valette Laura Eva Isabelle 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dtsa St 4 x 60 m kombi (4/1) Vaňo Richard 11 Naša atletika Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/2) Baka Matej 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/2) Baka Samuel 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/3) Barta Hugo 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/1) Bobovská Nela 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/3) Ďuračková Nina 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/2) Fedor Juraj 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/3) Frimmel Dominik 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/2) Gibson Alexander Paul 12 AK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/1) Grucová Petra 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/3) Habová Marianna 13 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/1) Habová Romana 13 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/3) Holásková Simona 12 AK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/1) Holubeková Natália 12 AK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (3/1) Chovancová Katarína 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (3/4) Chovanec Oliver 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/2) Janko Teodor 12 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/1) Januš Júlia 14 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/4) Jovankovič Sebastian Manuel 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/1) Jurák Martin 14 Naša atletika Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (3/3) Juríková Anna 15 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/2) Juríková Zuzana 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/1) Karvai Karolína 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/4) Kmeťová Sophia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/1) Kočí Lucia 13 AK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (3/4) Králik Samuel 14 AK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/3) Lojkovičová Natália 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/3) Martinéz Sofia 14 Naša atletika Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/4) Mayer Roderik 13 AK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/4) Mečár Oskar 14 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/4) Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/4) Nagy Filip 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/2) Nováčková Nikola 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/4) Pauko Jakub 13 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/3) Polek Marek 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/2) Polonec Juraj 12 Naša atletika Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/1) Porubanová Nela 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/4) Sklenár Lukáš 12 AK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/3) Slamková Tamara 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/4) Sláviková Soňa 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (3/2) Spišák Hugo 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/2) Srbecký Tomáš 12 AK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/4) Steiger Emma 12 Naša atletika Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/4) Steiger Sofia 14 Naša atletika Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/4) Strapoň Daniel 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/2) Straský Viliam 12 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/3) Sulek Stella A. 13 Naša atletika Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/1) Šimovič Tomáš 13 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (3/1) Šišková Adela 13 AK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/1) Štefan Božík 14 Naša atletika Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (3/3) Šurganová Marcela 13 AK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/3) Tanková Tiffany 13 AK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (3/2) Tietz Patrik 12 AK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/3) Tressard Alan 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/2) Tressard Gwenn 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (2/2) Zaluský Tomáš 15 Naša atletika Bratislava
Dtsa Ml 4 x 60 m kombi (1/3) Zelenáková Amélia 12 Atletický klub AC Malacky