<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Detská P-T-S (Bratislavský kraj), Bratislava, 27. 6. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Amrózy Tereza 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Auxt Adam 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Babeľa Dominik 09 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Badura Róbert 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Balnová Nataša 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Bartová Žofia 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Belák Matúš Jakub 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (3/3) Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Bezák Alex 10 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Bezák Marcus 10 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Bobovská Veronika 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Boháčová Diana 10 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Bombala Marko 12 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Bombalová Alexandra 09 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Danovský David 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Drahoš Adam 10 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Dupačová Stela 10 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Elizeuš Hana 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Elizeuš Karolína 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Gaňová Olivia 10 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (3/3) Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Gondová Natália 11 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Gregorová Petra 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (3/1) Greppelová Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Huorka Viliam 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (3/6) Charvátová Nicole 10 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Jankovičová Ema 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Junasová Nina 10 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (4/4) Juráková Laura 12 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (3/3) Just Jana Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Kňažek David 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Kňažeková Tereza 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Kollár Matej 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (3/4) Kondapaneni Silvia 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Kopeliovičová Lucia 09 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Kosová Karolína 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (4/5) Kotesová Natália 11 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Kováčiková Michaela 09 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Králik Marian 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Kráľovič Marco 10 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Kulichová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (3/5) Langerová Dominika 09 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (3/6) Marázová Martina 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Marková Karolína 09 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (4/3) Martínez Cándido 11 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Martinez Daniela 09 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Mečár Max 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Mesároš Patrik 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (3/5) Miklánková Johanka 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Nagy Hugo 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Nagy Jakub 09 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Neviďanský Matúš 10 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Očenáš Peter 11 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Ovčárik Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (3/2) Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Pánik-Bachoríková Zuzana 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Pauková Lea 09 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Pavlikovská Hana 12 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Pavlikovská Nina 10 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Pénzes Bálint 10 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Pešek Tobiáš 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (4/6) Piešťanská Sára 10 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Pikna Viliam 09 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (3/4) Plavuchová Zuzana 09 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (4/1) Ponc Martin 13 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Proňuk Tomáš 09 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (4/2) Révay Šimon 11 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Rizmanová Nina 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Rončkevič Lukáš 11 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St Detská P-T-S (2/1) Rončkevičová Lucia 11 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St Detská P-T-S (3/2) Saláková Michaela 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Sališová Nina 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S (3/2) Sallut Sebastián 10 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Segéňová Alexandra 09 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Senická Ela 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Slezáková Regina 09 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (2/5) Spišáková Ella 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (2/4) Spišáková Mia 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (2/2) Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (3/6) Šimkovič Oskar 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (1/2) Šimovič Lukáš 09 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (2/3) Škvara Michal 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S (3/4) Šnegoň Martin 09 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (3/1) Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (1/6) Šoóš Filip 10 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Štecová Sara 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Štefanides Matúš 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa St Detská P-T-S (1/3) Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Šuhajdová Lujza 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Švajda Leonard 10 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/5) Tceliuk Vladislav 09 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Toth Daniel 09 Deti v pohybe Šamorín
Dtsa St Detská P-T-S (1/4) Tressard Yann 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (1/1) Valette Laura Eva Isabelle 09 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (3/1) Vaňo Richard 11 Naša atletika Bratislava
Dtsa St Detská P-T-S (3/5) Veselý Alexander 11 Atletický klub AC Malacky
Dtsa St Detská P-T-S (2/6) Wirdzek Michaela 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/4) Baka Matej 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Baka Samuel 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Barta Hugo 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Bobovská Nela 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/2) Ďuračková Nina 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Fedor Juraj 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/2) Gibson Alexander Paul 12 AK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Greppel Andrej 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Grucová Petra 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/3) Habová Marianna 13 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Habová Romana 13 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Holásková Simona 12 AK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Holubeková Natália 12 AK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Chovancová Katarína 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/1) Janko Teodor 12 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/4) Januš Júlia 14 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Jovankovič Sebastian Manuel 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/1) Jurák Martin 14 Naša atletika Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Juríková Anna 15 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Juríková Zuzana 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Just Ján 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Karvai Karolína 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Kmeťová Sophia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/1) Kočí Lucia 13 AK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/4) Králik Samuel 14 AK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Lojkovičová Natália 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/3) Martinéz Sofia 14 Naša atletika Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/4) Mayer Roderik 13 AK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/1) Mečár Oskar 14 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Nagy Filip 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Nováčková Nikola 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/2) Pauko Jakub 13 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Polek Marek 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Polonec Juraj 12 Naša atletika Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/3) Porubanová Nela 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Sklenár Lukáš 12 AK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Slamková Tamara 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/1) Sláviková Soňa 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Srbecký Tomáš 12 AK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/4) Steiger Emma 12 Naša atletika Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/4) Steiger Sofia 14 Naša atletika Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Strapoň Daniel 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Sulek Stella A. 13 Naša atletika Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/3) Šimovič Tomáš 13 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/1) Šišková Adela 13 AK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Šmida Oliver 12 Atletický klub AC Malacky
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/1) Štefan Božík 14 Naša atletika Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/2) Šuhajda Leo 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/3) Šurganová Marcela 13 AK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/3) Tanková Tiffany 13 AK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (3/2) Tietz Patrik 12 AK Run For Fun Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/2) Tressard Alan 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/4) Tressard Gwenn 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (2/2) Zaluský Tomáš 15 Naša atletika Bratislava
Dtsa Ml Detská P-T-S (1/3) Zelenáková Amélia 12 Atletický klub AC Malacky