<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1. kolo oblastnej súťaže družstiev ZsAZ najmladšieho žiactva, Trenčín, 20. 6. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Nžci 60 m Adamik Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 60 m Balaban Roman 10 Atletický klub Bojničky 10.34
Nžci 60 m Barcaj Jakub 12 ŠK Jablonica
Nžci 60 m Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci 60 m Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 11.49
Nžci 60 m Bilický Félix Oliver 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.07
Nžci 60 m Bílik Tomáš 11 Funny athletics Piešťany
Nžci 60 m Bíró Szebasztián 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Nžci 60 m Bočkay Martin 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 60 m Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany 10.62
Nžci 60 m Brežný Michal 12 TJ Družba Piešťany 12.17
Nžci 60 m Buček Alex 09 Atletika ŠK Skalica 10.89
Nžci 60 m Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.71
Nžci 60 m Dekan Stanislav 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra 09.81
Nžci 60 m Édel Norbert 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Nžci 60 m Gajda Michal 10 Atletika ŠK Skalica 10.36
Nžci 60 m Galba Alex 11 ŠK Jablonica 12.23
Nžci 60 m Greguš Ladislav 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 60 m Gronsky Jakub 09 AC Stavbár Nitra 10.00
Nžci 60 m Grúber Richard 10 Atletika ŠK Skalica 10.27
Nžci 60 m Hájnik Juraj 11 Atletika ŠK Skalica
Nžci 60 m Hájnik Samuel 10 Atletika ŠK Skalica
Nžci 60 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 09.67
Nžci 60 m Hlava Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 11.65
Nžci 60 m Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.95
Nžci 60 m Holý Dominik 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.25
Nžci 60 m Kamenčík Maroš 12 Atletický klub Bojničky
Nžci 60 m Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 60 m Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce 10.69
Nžci 60 m Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.02
Nžci 60 m Kriško Ivan 13 TJ Družba Piešťany 12.58
Nžci 60 m Kunkera Kristián 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m Lukács Bálint 09 Atletický club Nové Zámky 09.94
Nžci 60 m Macák Artur 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.56
Nžci 60 m Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 09.65
Nžci 60 m Mikulčík Filip 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.53
Nžci 60 m Nagy Dominik 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 60 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 10.14
Nžci 60 m Pagáč Jaroslav 11 Funny athletics Piešťany
Nžci 60 m Polák Matúš 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 60 m Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava 11.84
Nžci 60 m Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.18
Nžci 60 m Sečkár Samuel 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 60 m Stašák Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.89
Nžci 60 m Sučko Tomáš 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 60 m Sýkora Denis 10 TJ Družba Piešťany 10.68
Nžci 60 m Talian Branislav 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.31
Nžci 60 m Úradník Tadeáš 09 Funny athletics Piešťany 12.47 12.27
Nžci 60 m Vailing Teodor 11 TJ Družba Piešťany 11.21
Nžci 60 m Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce 10.05
Nžci 60 m Vallo Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 60 m Viskupič Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.59
Nžci 60 m Zápražný Tadeáš 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60 m Zápražný Tobiáš 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.59
Nžci 60 m Zverbík Matej 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.77
Nžci 150 m Bača Daniel 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 150 m Barcaj Jakub 12 ŠK Jablonica
Nžci 150 m Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci 150 m Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 28.93
Nžci 150 m Bílik Tomáš 11 Funny athletics Piešťany
Nžci 150 m Bočkay Martin 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 150 m Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra 24.84
Nžci 150 m Briestenský Šimon 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 150 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 23.88
Nžci 150 m Kamenčík Maroš 12 Atletický klub Bojničky
Nžci 150 m Katuščák Michal 10 AC Stavbár Nitra 25.56
Nžci 150 m Koch Denis 12 ŠK Jablonica
Nžci 150 m Krumpál Oliver 09 AC Stavbár Nitra 26.65
Nžci 150 m Lukács Bálint 09 Atletický club Nové Zámky 25.10
Nžci 150 m Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 23.44
Nžci 150 m Mikulčík Filip 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 150 m Nagy Dominik 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 150 m Novosád Samuel 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 150 m Pagáč Jaroslav 11 Funny athletics Piešťany
Nžci 150 m Polák Matúš 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 150 m Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava 28.92
Nžci 150 m Stašák Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.18
Nžci 150 m Sučko Tomáš 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 150 m Šarina Ivan 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.81
Nžci 150 m Švajda Filip 09 Atletický club Nové Zámky 26.30
Nžci 150 m Talian Branislav 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 150 m Zápražný Tadeáš 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 150 m Zápražný Tobiáš 09 AK AŠK Slávia Trnava 27.85
Nžci 600 m Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra 2:03.20
Nžci 600 m Greguš Ladislav 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 600 m Gronsky Jakub 09 AC Stavbár Nitra 2:18.78
Nžci 600 m Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica
Nžci 600 m Hencz Krisztián 09 Atletický club Nové Zámky 2:23.27
Nžci 600 m Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:08.59
Nžci 600 m Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 600 m Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce 2:12.13
Nžci 600 m Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:13.26
Nžci 600 m Lehocký Leonard 10 Atletický klub Bojničky 2:23.97
Nžci 600 m Lukács Bálint 09 Atletický club Nové Zámky 2:18.31
Nžci 600 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 2:04.22
Nžci 600 m Sýkora Denis 10 TJ Družba Piešťany 2:21.61
Nžci 600 m Šarina Ivan 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 600 m Tomaga Daniel 09 TJ Družba Piešťany
Nžci 600 m Vailing Teodor 11 TJ Družba Piešťany 2:29.02
Nžci 600 m Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce 2:13.35
Nžci 600 m Viskupič Adam 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 600 m Volek-Mičo Juraj 10 Atletika ŠK Skalica
Nžci 1000 m Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany 3:37.65
Nžci 1000 m Šiatinský Dávid 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 1000 m Švajda Filip 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci 1000 m Úradník Tadeáš 09 Funny athletics Piešťany 4:00.92 4:00.92
Nžci 1000 m Vallo Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 60m p 76,2-7,5 Briestenský Šimon 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.94
Nžci 60m p 76,2-7,5 Holý Dominik 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.59
Nžci 60m p 76,2-7,5 Vallo Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci diaľka Adamik Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci diaľka Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžci diaľka Bača Daniel 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 322
Nžci diaľka Balaban Roman 10 Atletický klub Bojničky
Nžci diaľka Beke Áron 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci diaľka Bilický Félix Oliver 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci diaľka Bílik Tomáš 11 Funny athletics Piešťany
Nžci diaľka Bíró Szebasztián 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Nžci diaľka Bočkay Martin 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžci diaľka Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra
Nžci diaľka Brežný Matej 10 TJ Družba Piešťany 318
Nžci diaľka Brežný Michal 12 TJ Družba Piešťany
Nžci diaľka Buček Alex 09 Atletika ŠK Skalica
Nžci diaľka Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci diaľka Dekan Stanislav 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci diaľka Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra 360
Nžci diaľka Édel Norbert 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Nžci diaľka Gajda Michal 10 Atletika ŠK Skalica 323
Nžci diaľka Grúber Richard 10 Atletika ŠK Skalica 343
Nžci diaľka Hájnik Juraj 11 Atletika ŠK Skalica
Nžci diaľka Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica
Nžci diaľka Kriško Ivan 13 TJ Družba Piešťany 243
Nžci diaľka Krumpál Oliver 09 AC Stavbár Nitra
Nžci diaľka Kunkera Kristián 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci diaľka Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžci diaľka Macák Artur 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci diaľka Martiš Peter 10 ŠK Jablonica 373
Nžci diaľka Müller Adam 09 Atletický klub Šurany
Nžci diaľka Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 364
Nžci diaľka Pagáč Jaroslav 11 Funny athletics Piešťany
Nžci diaľka Polák Matúš 10 AC Stavbár Nitra
Nžci diaľka Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava 218
Nžci diaľka Sýkora Denis 10 TJ Družba Piešťany 313
Nžci diaľka Tomaga Daniel 09 TJ Družba Piešťany
Nžci diaľka Vailing Teodor 11 TJ Družba Piešťany 188
Nžci guľa 2 kg Barantal Andrej 09 AC Stavbár Nitra 08.79
Nžci guľa 2 kg Klásek Karol 11 ŠK Jablonica
Nžci guľa 2 kg Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 05.02
Nžci guľa 2 kg Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžci guľa 2 kg Martiš Peter 10 ŠK Jablonica
Nžci guľa 2 kg Müller Adam 09 Atletický klub Šurany 05.94
Nžci guľa 2 kg Olšovský Dominik 10 ŠK Jablonica
Nžci guľa 2 kg Šiatinský Dávid 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžci guľa 2 kg Zverbík Matej 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 06.75
Nžci kriket Antala Matej 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžci kriket Balaban Roman 10 Atletický klub Bojničky 22.76
Nžci kriket Balón Matyas 13 TJ Družba Piešťany
Nžci kriket Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 16.03
Nžci kriket Bilický Félix Oliver 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.85
Nžci kriket Brežný Michal 12 TJ Družba Piešťany
Nžci kriket Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 18.82
Nžci kriket Galba Alex 11 ŠK Jablonica 16.42
Nžci kriket Greguš Ladislav 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci kriket Gronsky Jakub 09 AC Stavbár Nitra 27.14
Nžci kriket Hájnik Samuel 10 Atletika ŠK Skalica
Nžci kriket Hlava Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 34.87
Nžci kriket Kamenčík Maroš 12 Atletický klub Bojničky
Nžci kriket Katuščák Michal 10 AC Stavbár Nitra 26.60
Nžci kriket Klásek Karol 11 ŠK Jablonica 17.29
Nžci kriket Koch Denis 12 ŠK Jablonica
Nžci kriket Košarišťan Dávid 11 AC Stavbár Nitra
Nžci kriket Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske 32.10
Nžci kriket Macák Artur 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.41
Nžci kriket Nagy Dominik 11 AC Stavbár Nitra
Nžci kriket Novosád Samuel 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci kriket Olšovský Dominik 10 ŠK Jablonica
Nžci kriket Sečkár Samuel 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci kriket Stašák Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.30
Nžci kriket Sučko Tomáš 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci kriket Šiatinský Dávid 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžci kriket Volek-Mičo Juraj 10 Atletika ŠK Skalica
Nžci 4 x 60 m kluby Bača Daniel 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 4 x 60 m kluby Barcaj Jakub 12 ŠK Jablonica (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Briestenský Šimon 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 4 x 60 m kluby Buček Alex 09 Atletika ŠK Skalica
Nžci 4 x 60 m kluby Gajda Michal 10 Atletika ŠK Skalica
Nžci 4 x 60 m kluby Galba Alex 11 ŠK Jablonica (B)
Nžci 4 x 60 m kluby Grúber Richard 10 Atletika ŠK Skalica
Nžci 4 x 60 m kluby Hájnik Juraj 11 Atletika ŠK Skalica
Nžci 4 x 60 m kluby Harnúšek Gabriel 10 ŠK Jablonica (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Hlava Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 4 x 60 m kluby Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Katuščák Michal 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Klásek Karol 11 ŠK Jablonica (B)
Nžci 4 x 60 m kluby Koch Denis 12 ŠK Jablonica (B)
Nžci 4 x 60 m kluby Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 4 x 60 m kluby Krumpál Oliver 09 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Martiš Peter 10 ŠK Jablonica (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Matejov Alex 11 ŠK Jablonica (A)
Nžci 4 x 60 m kluby Mikulčík Filip 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Novosád Samuel 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 4 x 60 m kluby Olšovský Dominik 10 ŠK Jablonica (B)
Nžci 4 x 60 m kluby Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Sečkár Samuel 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 4 x 60 m kluby Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 4 x 60 m kluby Zápražný Tadeáš 12 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Zápražný Tobiáš 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Zverbík Matej 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60 m Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 60 m Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany 10.77 10.77
Nžky 60 m Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.62
Nžky 60 m Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 10.15
Nžky 60 m Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Balónová Nela 09 TJ Družba Piešťany
Nžky 60 m Berecová Soňa 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Bilická Alica Izabela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.14
Nžky 60 m Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany 09.93 09.93
Nžky 60 m Blahová Nella 10 Atletika ŠK Skalica 10.99
Nžky 60 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 10.59
Nžky 60 m Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske 09.90
Nžky 60 m Brindžáková Laura 11 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 60 m Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 10.32
Nžky 60 m Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 60 m Cablková Jana 09 ŠK Jablonica 12.27
Nžky 60 m Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 11.60
Nžky 60 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60 m Demanková Kristína 09 AC Stavbár Nitra 10.24
Nžky 60 m Dermíšková Michaela 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky 60 m Drgová Jana 09 Atletický club Nové Zámky 10.44
Nžky 60 m Drobná Gréta 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.57
Nžky 60 m Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Griesbachová Stela 10 AC Stavbár Nitra 10.84
Nžky 60 m Guzmická Nathalie 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky 60 m Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Haydenová Adela 10 Funny athletics Piešťany 10.88
Nžky 60 m Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.76
Nžky 60 m Hulínová Lea 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60 m Chalásová Alžbeta 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra 10.86
Nžky 60 m Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra 11.94
Nžky 60 m Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra 10.59
Nžky 60 m Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 10.32
Nžky 60 m Knotková Michaela 10 ŠK Jablonica
Nžky 60 m Kocianová Tamara 11 Atletika ŠK Skalica 10.93
Nžky 60 m Kocianová Viktória 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 60 m Koštalová Timea 09 Funny athletics Piešťany 10.24 10.24
Nžky 60 m Kozolková Melissa 11 Atletický klub Zlaté Moravce 12.36
Nžky 60 m Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica 10.69
Nžky 60 m Krč - Konečná Emma 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 09.97
Nžky 60 m Kublová Tamara 09 Funny athletics Piešťany 11.64 11.64
Nžky 60 m Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.15
Nžky 60 m Lehocká Emma 13 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.18
Nžky 60 m Löfflerová Sofia 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Marecová Simona 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Masaryková Martina 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.43
Nžky 60 m Michalcová Michaela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60 m Némethová Lucia 09 Atletický club Nové Zámky 10.76
Nžky 60 m Paľová Lilien 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Petranská Bianka 09 Atletika ŠK Skalica 10.53
Nžky 60 m Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60 m Prochácová Timea 10 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Psotná Eliška 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60 m Račková Vanesa 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60 m Ranostajová Nicol 10 TJ Družba Piešťany 11.68
Nžky 60 m Rolincová Sofia 10 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Salíni Adela 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 60 m Sečkárová Alexandra 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 60 m Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 60 m Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Slaninková Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Slobodová Adela 10 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava 12.05
Nžky 60 m Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra 11.28
Nžky 60 m Sučanská Katarína 11 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 10.60
Nžky 60 m Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske 10.27
Nžky 60 m Šišková Hanka 10 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske 09.59
Nžky 60 m Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce 10.91
Nžky 60 m Šupová Sofia Ellka 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 60 m Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60 m Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava 11.73
Nžky 60 m Tóthová Adelka 09 Atletický club Nové Zámky 09.55
Nžky 60 m Tothová Laura 10 Funny athletics Piešťany 09.92
Nžky 60 m Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Václavíková Nela 10 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Valek Sára Alica 12 TJ Družba Piešťany 11.63
Nžky 60 m Véghová Lara 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Nžky 60 m Vladovičová Petra 11 Atletický klub Bojničky
Nžky 60 m Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany 11.08 10.37
Nžky 60 m Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 10.38
Nžky 60 m Zigová Ema 09 Funny athletics Piešťany 10.16 10.06
Nžky 60 m Zubčáková Emi 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 150 m Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce 27.70
Nžky 150 m Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 26.33
Nžky 150 m Bezáková Zoja 10 Atletický oddiel Partizánske 25.69
Nžky 150 m Bódiová Simona 09 AC Stavbár Nitra 29.91
Nžky 150 m Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske 24.22
Nžky 150 m Brindžáková Laura 11 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 150 m Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 26.37
Nžky 150 m Bus Emily Zoe 10 AC Stavbár Nitra 28.55
Nžky 150 m Cablková Jana 09 ŠK Jablonica 31.80
Nžky 150 m Čerešňová Simona 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 150 m Dániel Franciska 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky 150 m Danielová Sofia 09 Atletický klub Šurany 25.55
Nžky 150 m Demanková Kristína 09 AC Stavbár Nitra 25.83
Nžky 150 m Drgová Jana 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky 150 m Dubajová Laura 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 150 m Dvořáková Radmila 11 Atletický klub Šurany 29.68
Nžky 150 m Galánková Nikola 11 Atletický klub Bojničky
Nžky 150 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 25.38
Nžky 150 m Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky
Nžky 150 m Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 24.88
Nžky 150 m Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske 24.45
Nžky 150 m Chalásová Alžbeta 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 150 m Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra 27.80
Nžky 150 m Jakubcová Sofia 11 Atletický club Nové Zámky 29.10
Nžky 150 m Knotková Michaela 10 ŠK Jablonica
Nžky 150 m Kozolková Melissa 11 Atletický klub Zlaté Moravce 31.35
Nžky 150 m Krč - Konečná Emma 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 150 m Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 24.66
Nžky 150 m Kublová Tamara 09 Funny athletics Piešťany
Nžky 150 m Kyselicová Gabriela 10 Atletický club Nové Zámky 27.85
Nžky 150 m Lehocká Emma 13 Atletický klub Bojničky 35.58
Nžky 150 m Löfflerová Sofia 09 Atletický klub Bojničky
Nžky 150 m Marecová Simona 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 150 m Masaryková Martina 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.12
Nžky 150 m Némethová Lucia 09 Atletický club Nové Zámky 27.88
Nžky 150 m Novotná Katarína 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 150 m Paľová Lilien 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 150 m Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 150 m Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky 28.05
Nžky 150 m Prochácová Timea 10 Atletický klub Bojničky
Nžky 150 m Psotná Eliška 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 150 m Salíni Adela 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 150 m Sečkárová Alexandra 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 150 m Slaninková Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 150 m Slobodová Adela 10 Atletický klub Bojničky
Nžky 150 m Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava 30.31
Nžky 150 m Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.15
Nžky 150 m Sučanská Katarína 11 Atletický klub Bojničky
Nžky 150 m Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 27.36
Nžky 150 m Šišková Hanka 10 Atletický klub Bojničky
Nžky 150 m Šupová Sofia Ellka 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 150 m Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 150 m Tumová Hana 10 Atletický klub Bojničky
Nžky 150 m Václavová Timea 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 150 m Vengrin Leontina 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 28.31
Nžky 150 m Vladovičová Petra 11 Atletický klub Bojničky
Nžky 150 m Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany 25.95 25.95
Nžky 150 m Zigová Ema 09 Funny athletics Piešťany 24.82 25.69
Nžky 600 m Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany 2:30.00 2:50.35
Nžky 600 m Bezáková Zoja 10 Atletický oddiel Partizánske 2:33.43
Nžky 600 m Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 2:06.72
Nžky 600 m Drobná Gréta 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:53.79
Nžky 600 m Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica 2:36.15
Nžky 600 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 2:14.98
Nžky 600 m Griesbachová Stela 10 AC Stavbár Nitra 2:41.36
Nžky 600 m Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 2:17.77
Nžky 600 m Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra
Nžky 600 m Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra 2:39.88
Nžky 600 m Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra 2:27.9
Nžky 600 m Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 2:09.69
Nžky 600 m Kocianová Viktória 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 600 m Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:27.69
Nžky 600 m Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:46.77
Nžky 600 m Matus Lili 12 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Nžky 600 m Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra
Nžky 600 m Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:31.34
Nžky 600 m Podbehlá Dorka 11 Atletický club Nové Zámky 2:40.77
Nžky 600 m Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica 2:32.60
Nžky 600 m Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra 2:31.36
Nžky 600 m Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:52.30
Nžky 600 m Vengrin Leontina 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:29.24
Nžky 600 m Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany 2:16.00 2:13.52
Nžky 1000 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 4:31.87
Nžky 1000 m Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 1000 m Chudá Emma 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 1000 m Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 1000 m Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 1000 m Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:18.80
Nžky 1000 m Strakošová Paulína 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 1000 m Šupicová Petra 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 1000 m Tóthová Adelka 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60m p 76,2-7,5 Danielová Sofia 09 Atletický klub Šurany
Nžky 60m p 76,2-7,5 Decsiová Liana 10 Atletický club Nové Zámky 13.84
Nžky 60m p 76,2-7,5 Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 13.25
Nžky 60m p 76,2-7,5 Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 60m p 76,2-7,5 Chudá Emma 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.39
Nžky 60m p 76,2-7,5 Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 13.49
Nžky 60m p 76,2-7,5 Macharová Lucia 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60m p 76,2-7,5 Michalcová Michaela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60m p 76,2-7,5 Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.46
Nžky 60m p 76,2-7,5 Némethová Lucia 09 Atletický club Nové Zámky 14.48
Nžky 60m p 76,2-7,5 Račková Vanesa 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60m p 76,2-7,5 Rolincová Sofia 10 Atletický klub Bojničky
Nžky 60m p 76,2-7,5 Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 60m p 76,2-7,5 Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky
Nžky chôdza 1000 m Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky 05:46.2
Nžky chôdza 1000 m Kozolková Melissa 11 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky chôdza 1000 m Kyselicová Gabriela 10 Atletický club Nové Zámky 06:31.30
Nžky chôdza 1000 m Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky 06:54.70
Nžky chôdza 1000 m Nemcová Eva 11 Atletický klub Bojničky
Nžky chôdza 1000 m Novotná Katarína 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky chôdza 1000 m Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 06:04.4
Nžky chôdza 1000 m Václavová Timea 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky chôdza 1000 m Zubčáková Emi 09 Atletický oddiel Partizánske 06:24.21
Nžky výška Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky
Nžky výška Blštáková Bianka 09 Atletický klub Bojničky
Nžky výška Decsiová Liana 10 Atletický club Nové Zámky 116
Nžky výška Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky
Nžky výška Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky
Nžky výška Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžky diaľka Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany
Nžky diaľka Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce 282
Nžky diaľka Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka Balónová Nela 09 TJ Družba Piešťany
Nžky diaľka Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky
Nžky diaľka Berecová Soňa 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka Bezáková Zoja 10 Atletický oddiel Partizánske 322
Nžky diaľka Bilická Alica Izabela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky diaľka Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany 334 315
Nžky diaľka Blahová Nella 10 Atletika ŠK Skalica
Nžky diaľka Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky diaľka Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 346
Nžky diaľka Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 267
Nžky diaľka Danielová Sofia 09 Atletický klub Šurany 349
Nžky diaľka Decsiová Liana 10 Atletický club Nové Zámky 375
Nžky diaľka Dermíšková Michaela 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky diaľka Dvořáková Radmila 11 Atletický klub Šurany 257
Nžky diaľka Galánková Nina 09 Atletický klub Bojničky
Nžky diaľka Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra
Nžky diaľka Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica 232
Nžky diaľka Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 341
Nžky diaľka Griesbachová Stela 10 AC Stavbár Nitra 283
Nžky diaľka Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka Hartmanová Sofia 10 Atletika ŠK Skalica
Nžky diaľka Haydenová Adela 10 Funny athletics Piešťany
Nžky diaľka Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 333
Nžky diaľka Chudá Emma 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky diaľka Jakubcová Sofia 11 Atletický club Nové Zámky 279
Nžky diaľka Jamrichová Sofia 12 ŠK Jablonica
Nžky diaľka Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka Klučiarová Emma 09 Detský atletický klub Tlmače 244
Nžky diaľka Kocianová Tamara 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky diaľka Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 398
Nžky diaľka Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 327
Nžky diaľka Marecová Simona 09 AC Stavbár Nitra
Nžky diaľka Matus Lili 12 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Nžky diaľka Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 325
Nžky diaľka Petranská Bianka 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky diaľka Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica 278
Nžky diaľka Ranostajová Nicol 10 TJ Družba Piešťany
Nžky diaľka Salíni Adela 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky diaľka Sečkárová Alexandra 13 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky diaľka Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky
Nžky diaľka Sláviková Paulína 10 ŠK Jablonica
Nžky diaľka Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky
Nžky diaľka Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra 285
Nžky diaľka Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžky diaľka Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske 317
Nžky diaľka Šupová Sofia Ellka 10 AC Stavbár Nitra
Nžky diaľka Tóthová Adelka 09 Atletický club Nové Zámky 385
Nžky diaľka Tothová Laura 10 Funny athletics Piešťany 345
Nžky diaľka Tumová Hana 10 Atletický klub Bojničky
Nžky diaľka Valek Sára Alica 12 TJ Družba Piešťany
Nžky diaľka Véghová Lara 10 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Nžky diaľka Zigová Ema 09 Funny athletics Piešťany 330
Nžky guľa 2 kg Beňová Ema 09 Atletický klub Bojničky
Nžky guľa 2 kg Blahová Nella 10 Atletika ŠK Skalica
Nžky guľa 2 kg Drgová Jana 09 Atletický club Nové Zámky 05.17
Nžky guľa 2 kg Guzmická Nathalie 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky guľa 2 kg Hlavnová Tatiana 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky guľa 2 kg Hudecová Naďa 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky guľa 2 kg Hulínová Lea 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky guľa 2 kg Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky guľa 2 kg Kováříková Timea 09 Atletický klub Bojničky
Nžky guľa 2 kg Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica
Nžky guľa 2 kg Kusovská Nina 09 Atletický klub Bojničky
Nžky guľa 2 kg Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 05.54
Nžky guľa 2 kg Repková Lenka 09 Atletický klub Bojničky 05.78
Nžky guľa 2 kg Šupicová Petra 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky guľa 2 kg Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica
Nžky kriket Antalová Viktória 12 Atletický oddiel Partizánske
Nžky kriket Bódiová Simona 09 AC Stavbár Nitra 19.91
Nžky kriket Bus Emily Zoe 10 AC Stavbár Nitra
Nžky kriket Čerešňová Simona 09 AC Stavbár Nitra
Nžky kriket Demanková Kristína 09 AC Stavbár Nitra 13.60
Nžky kriket Dobiašová Nina 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 19.59
Nžky kriket Dubajová Laura 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky kriket Guzmická Nathalie 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky kriket Gymerská Veronika 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky kriket Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra
Nžky kriket Hartmanová Sofia 10 Atletika ŠK Skalica 23.40
Nžky kriket Hlavnová Tatiana 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.60
Nžky kriket Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 16.49
Nžky kriket Hudecová Naďa 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.61
Nžky kriket Koštalová Timea 09 Funny athletics Piešťany 26.87
Nžky kriket Kublová Tamara 09 Funny athletics Piešťany
Nžky kriket Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.80
Nžky kriket Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 14.20
Nžky kriket Löfflerová Sofia 09 Atletický klub Bojničky
Nžky kriket Macharová Lucia 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky kriket Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava 14.97
Nžky kriket Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky 15.80
Nžky kriket Michalcová Michaela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky kriket Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra
Nžky kriket Paľová Lilien 10 AC Stavbár Nitra
Nžky kriket Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 14.60
Nžky kriket Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 24.60
Nžky kriket Račková Vanesa 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky kriket Slaninková Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky kriket Sláviková Paulína 10 ŠK Jablonica 14.90
Nžky kriket Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.41
Nžky kriket Strakošová Paulína 09 AC Stavbár Nitra
Nžky kriket Susková Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky kriket Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske 32.86
Nžky kriket Šupicová Petra 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.91
Nžky kriket Teplanská Nina 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky kriket Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava 12.00
Nžky kriket Václavíková Nela 10 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Balážová Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Bilická Alica Izabela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany
Nžky 4 x 60 m kluby Bódiová Simona 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Bukvová Martina 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 4 x 60 m kluby Bus Emily Zoe 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Cablková Jana 09 ŠK Jablonica (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 4 x 60 m kluby Čerešňová Simona 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Dermíšková Michaela 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Drobná Gréta 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Dubajová Laura 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Gáliková Laura 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Halmešová Nelly 11 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby Hartmanová Sofia 10 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Haydenová Adela 10 Funny athletics Piešťany
Nžky 4 x 60 m kluby Hudecová Naďa 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Hulínová Lea 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Jakubcová Sofia 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky 4 x 60 m kluby Jamrichová Sofia 12 ŠK Jablonica (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Knotková Michaela 10 ŠK Jablonica (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Kocianová Tamara 11 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Kocianová Viktória 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 4 x 60 m kluby Koštalová Timea 09 Funny athletics Piešťany
Nžky 4 x 60 m kluby Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Macharová Lucia 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Michaličková Nina 11 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Novotná Katarína 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Pereslény Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Petranská Bianka 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Prochácová Timea 10 Atletický klub Bojničky (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Rolincová Sofia 10 Atletický klub Bojničky (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Segešová Agáta 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby Sidorová Nikita 09 Atletický klub Bojničky (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Sláviková Paulína 10 ŠK Jablonica (B)
Nžky 4 x 60 m kluby Slobodová Adela 10 Atletický klub Bojničky (C)
Nžky 4 x 60 m kluby Smerigová Kristína 09 Atletický klub Bojničky (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Strakošová Paulína 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Ševčíková Laura 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby Šišková Hanka 10 Atletický klub Bojničky (C)
Nžky 4 x 60 m kluby Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 4 x 60 m kluby Tothová Laura 10 Funny athletics Piešťany
Nžky 4 x 60 m kluby Tumová Hana 10 Atletický klub Bojničky (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Uhráková Viktória 09 Atletický klub Bojničky (A)
Nžky 4 x 60 m kluby Václavíková Nela 10 Atletický klub Bojničky (C)
Nžky 4 x 60 m kluby Václavová Timea 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Vengrin Leontina 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Vladovičová Petra 11 Atletický klub Bojničky (C)
Nžky 4 x 60 m kluby Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica (A)