<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1. kolo M-SsAZ dorastu a juniorov, Dubnica nad Váhom, 28. 6. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 100 m Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
M 100 m Bizoň Branislav 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
M 100 m Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
M 100 m Pajunk Adam 90 MŠk Žiar nad Hronom
M 200 m Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
M 800 m Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:36.12
M 800 m Bizoň Branislav 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 2:30.85
M 1500 m Radler Radovan 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:45.40
M 2000 m pr. 91,4 Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 7:00.07
M žrď Pažák Peter 57 AK ŠK UMB Banská Bystrica 315
M diaľka Balent Samuel 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 468
M diaľka Bizoň Branislav 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 461
M diaľka Kucbel Dávid 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 431
M disk 2 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 52.00
J 100 m Machovec Jakub 01 CVČ Liptovský Mikuláš 11.91
J 100 m Medveď Michal 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.36
J 100 m Nečeda Marián 02 Atletický klub ZZO Čadca 13.18
J 100 m Nevedel Alex 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
J 100 m Štefánik Marek 01 ŠK Juventa Žilina
J 100 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.28
J 200 m Čurlej Marián 02 AO Sparta Považská Bystrica
J 200 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 25.51
J 200 m Nečeda Marián 02 Atletický klub ZZO Čadca 26.89
J 200 m Štefánik Marek 01 ŠK Juventa Žilina
J 200 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 24.40
J 400 m Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 54.57
J 400 m Janíček Tomáš 04 Bežecký klub Lysá pod Makytou 55.39
J 400 m Kubička Lukáš 01 Atletický klub ZTS Martin
J 400 m Machovec Jakub 01 CVČ Liptovský Mikuláš 53.89
J 400 m Noris Tomáš 02 CVČ Liptovský Mikuláš
J 400 m Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec 52.68
J 800 m Kubička Lukáš 01 Atletický klub ZTS Martin 2:05.60
J 800 m Nevedel Alex 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2:12.80
J 1500 m Janíček Adam 02 Bežecký klub Lysá pod Makytou 4:09.20
J 1500 m Semančák Filip 02 ŠK Vital Bratislava 4:21.61
J 400 m pr. 91,4 Krška Peter 02 AC Stavbár Nitra
J 2000 m pr. 91,4 Čurlej Marián 02 AO Sparta Považská Bystrica
J výška Sabo Milan 02 MAC REDOX Lučenec 192
J diaľka Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 724
J diaľka Noris Tomáš 02 CVČ Liptovský Mikuláš
J diaľka Štefánik Marek 01 ŠK Juventa Žilina
J trojskok Hriň Adam 02 MŠk Žiar nad Hronom 14.33
J guľa 6 kg Gallay Igor 02 AK Danica Zvolen
J guľa 6 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 17.25
J guľa 6 kg Pauer Adrián 02 TJ Orava Dolný Kubín 09.58
J guľa 6 kg Šramko Martin 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J disk 1,75 kg Gallay Igor 02 AK Danica Zvolen
J disk 1,75 kg Medveď Michal 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J disk 1,75 kg Pauer Adrián 02 TJ Orava Dolný Kubín
J kladivo 6 kg Pauer Adrián 02 TJ Orava Dolný Kubín 22.35
J oštep 800 g Medveď Michal 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 44.37
Dci 100 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 12.31
Dci 100 m Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dci 100 m Duchoslav Ján 03 AO Olympia Považská Bystrica 11.61
Dci 100 m Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 13.50
Dci 100 m Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin
Dci 100 m Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec
Dci 100 m Hodža Michal 04 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 100 m Hudec Šimon 05 Atletický oddiel Žilina
Dci 100 m Kaprál Matej 05 Atletický oddiel Žilina 14.81
Dci 100 m Kontriš Samuel 06 MAC REDOX Lučenec
Dci 100 m Kubovčík Jaroslav 04 MŠk Žiar nad Hronom 14.08
Dci 100 m Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom 12.65
Dci 100 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 13.50
Dci 100 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 11.99
Dci 100 m Valašík Alan 05 AO Olympia Považská Bystrica
Dci 200 m Bačík Michal 05 Atletický oddiel Žilina 25.54
Dci 200 m Dančík Michal 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 27.62
Dci 200 m Duchoslav Ján 03 AO Olympia Považská Bystrica 23.63
Dci 200 m Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin
Dci 200 m Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec
Dci 200 m Hudec Matej 04 MŠk Žiar nad Hronom 26.46
Dci 200 m Hudec Šimon 05 Atletický oddiel Žilina
Dci 200 m Kaprál Matej 05 Atletický oddiel Žilina 30.41
Dci 200 m Kubovčík Jaroslav 04 MŠk Žiar nad Hronom 26.02
Dci 200 m Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom 26.58
Dci 200 m Sádecký Sebastián 05 AO Olympia Považská Bystrica 24.72
Dci 200 m Židek Miroslav 03 AO Sparta Považská Bystrica
Dci 400 m Bielek Filip 03 AK Run For Fun Bratislava 54.77
Dci 400 m Hudec Matej 04 MŠk Žiar nad Hronom
Dci 800 m Duchoslav Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 2:47.35
Dci 800 m Granský Dávid 04 Atletický klub ZTS Martin 2:09.16
Dci 800 m Kiselev Vasily 05 MŠk Žiar nad Hronom
Dci 800 m Kocman Krištof 03 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:15.76
Dci 800 m Koyš Filip 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dci 800 m Kurjak Matúš 03 AO Slávia ŽU Žilina 2:13.05
Dci 800 m Malek Ondrej 03 AO Slávia ŽU Žilina 2:06.13
Dci 800 m Nosáľ Tomáš 04 Atletický klub ZTS Martin 2:09.26
Dci 800 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 2:10.16
Dci 800 m Povinský Luboš 06 MŠk Žiar nad Hronom 2:37.01
Dci 800 m Židek Miroslav 03 AO Sparta Považská Bystrica 2:16.34
Dci 1500 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava
Dci 1500 m Redecha Ján 04 Atletický klub ZTS Martin 4:45.56
Dci 1500 m Sokolík Andrej 06 Atletický klub ZTS Martin 5:39.19
Dci 1500 m Šlúch Ivan 06 MŠk Žiar nad Hronom
Dci 1500 m Vnučák Matúš 04 Atletický klub ZTS Martin
Dci 3000 m Macko Vladimír 04 MŠk Žiar nad Hronom 10:46.75
Dci 110 m pr. 91,4 Hradňanský Tobias 04 AO Olympia Považská Bystrica 21.32
Dci 110 m pr. 91,4 Kontriš Samuel 06 MAC REDOX Lučenec
Dci 110 m pr. 91,4 Kubiš Jakub 05 AO Olympia Považská Bystrica 20.42
Dci 110 m pr. 91,4 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 16.48
Dci 110 m pr. 91,4 Štedrák Kristián 05 AO Olympia Považská Bystrica 21.12
Dci 110 m pr. 91,4 Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec 22.72
Dci 400 m pr. 83,8 Hradňanský Tobias 04 AO Olympia Považská Bystrica 76.16
Dci 400 m pr. 83,8 Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 61.95
Dci 400 m pr. 83,8 Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec 75.65
Dci 2000 m pr. 91,4 Galovič Maroš 04 AO Olympia Považská Bystrica 8:05.55
Dci 2000 m pr. 91,4 Gandel Dominik 04 AO Olympia Považská Bystrica 9:21.18
Dci chôdza 3000 m Duda Michal 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14:24.84
Dci výška Hodža Michal 04 AO Olympia Považská Bystrica 186
Dci výška Macháč Adrián 05 AO Olympia Považská Bystrica 170
Dci výška Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica 155
Dci žrď Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica 330
Dci diaľka Franek Richard 04 Atletický klub ZTS Martin 547
Dci diaľka Goljan Jakub 06 MAC REDOX Lučenec 516
Dci diaľka Kontriš Samuel 06 MAC REDOX Lučenec
Dci diaľka Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom 494
Dci diaľka Macháč Adrián 05 AO Olympia Považská Bystrica 420
Dci diaľka Valašík Alan 05 AO Olympia Považská Bystrica 413
Dci diaľka Vrábeľ Adam 05 MAC REDOX Lučenec 477
Dci trojskok Hojdík Boris 04 AO Sparta Považská Bystrica
Dci guľa 5 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZTS Martin 13.16
Dci guľa 5 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 08.66
Dci guľa 5 kg Pauer Andrej 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.58
Dci guľa 5 kg Rúrik Davide 04 AO Olympia Považská Bystrica
Dci guľa 5 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10.54
Dci disk 1,5 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZTS Martin 29.36
Dci disk 1,5 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 17.84
Dci disk 1,5 kg Pauer Andrej 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 36.55
Dci disk 1,5 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 28.65
Dci kladivo 5 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZTS Martin
Dci kladivo 5 kg Gandel Dominik 04 AO Olympia Považská Bystrica
Dci kladivo 5 kg Hucan Peter 05 AO Olympia Považská Bystrica 20.35
Dci kladivo 5 kg Rúrik Davide 04 AO Olympia Považská Bystrica 22.06
Dci kladivo 5 kg Sanitra Dominik 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 52.12
Dci oštep 700 g Galovič Maroš 04 AO Olympia Považská Bystrica 28.70
Dci oštep 700 g Revaj Tomáš 03 CVČ Liptovský Mikuláš 40.20
Dci oštep 700 g Šimík Martin 05 AO Olympia Považská Bystrica 17.37
Dci oštep 700 g Štedrák Kristián 05 AO Olympia Považská Bystrica 16.56
Ž 200 m Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Ž 200 m Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 31.17
Ž 100 m pr. 83,8 Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Ž výška Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 148
Ž výška Pápežová Daniela 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 135
Ž diaľka Mikuštiaková Mia 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 487
Jky 100 m Belešová Petra 01 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 13.56
Jky 100 m Moravčíková Nikol 03 ŠK Juventa Žilina 15.05
Jky 100 m Straková Nikola 02 ŠK Juventa Žilina 14.82
Jky 200 m Belešová Petra 01 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 29.21
Jky 200 m Ježíková Katarína 03 AO Sparta Považská Bystrica
Jky 200 m Straková Nikola 02 ŠK Juventa Žilina 31.44
Jky 400 m Jašurková Sára 01 Atletický klub ZZO Čadca 70.04
Jky 1500 m Golhová Sára 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6:08.75
Jky 3000 m Joneková Dominika 04 ŠK Juventa Žilina
Jky výška Hlavatová Barbora 01 ŠK Juventa Žilina 135
Jky žrď Ježíková Katarína 03 AO Sparta Považská Bystrica
Jky diaľka Hlavatová Barbora 01 ŠK Juventa Žilina 403
Jky diaľka Joneková Dominika 04 ŠK Juventa Žilina
Jky diaľka Kostelná Kristína 01 ŠK Juventa Žilina
Jky diaľka Moravčíková Nikol 03 ŠK Juventa Žilina 376
Jky guľa 4 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13.59
Jky disk 1 kg Bartfayová Lucia 02 MŠk Žiar nad Hronom 23.29
Jky disk 1 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 33.69
Jky kladivo 4 kg Bartfayová Lucia 02 MŠk Žiar nad Hronom 32.83
Jky kladivo 4 kg Kereškényiová Simona 02 TJ Orava Dolný Kubín 34.01
Jky oštep 600 g Joneková Dominika 04 ŠK Juventa Žilina
Jky oštep 600 g Kostelná Kristína 01 ŠK Juventa Žilina
Jky 4 x 100 m kluby Hlavatová Barbora 01 ŠK Juventa Žilina
Jky 4 x 100 m kluby Kostelná Kristína 01 ŠK Juventa Žilina
Jky 4 x 100 m kluby Moravčíková Nikol 03 ŠK Juventa Žilina
Jky 4 x 100 m kluby Straková Nikola 02 ŠK Juventa Žilina
Dky 100 m Bátoryová Karin 04 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 13.68
Dky 100 m Brunerová Nina 04 MAC REDOX Lučenec 14.14
Dky 100 m Bučková Benita 04 Atletický klub ZTS Martin 12.84
Dky 100 m Čižmáriková Sára 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dky 100 m Danihliková Martina 08 AO Sparta Považská Bystrica
Dky 100 m Gazíková Katarína 04 MAC REDOX Lučenec 13.80
Dky 100 m Grznárová Alexandra 04 Atletický klub ZTS Martin
Dky 100 m Guothová Alexandra 03 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 13.39
Dky 100 m Halčinová Daniela 05 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 100 m Haštová Natália 05 Atletický klub ZTS Martin 15.35
Dky 100 m Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin 13.94
Dky 100 m Holeková Karolína 04 MŠk Žiar nad Hronom 13.21
Dky 100 m Holeková Nela 06 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 100 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina
Dky 100 m Iványiová Denisa 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 100 m Jamborová Lucia 04 Atletický klub ZTS Martin 14.07
Dky 100 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 13.51
Dky 100 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 14.15
Dky 100 m Koprdová Nina 05 ŠK Juventa Žilina
Dky 100 m Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 100 m Kremserová Tereza 03 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14.69
Dky 100 m Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš 13.00
Dky 100 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 14.23
Dky 100 m Kučavíková Dália 06 Atletický oddiel Žilina
Dky 100 m Lipková Sabína 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 100 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 100 m Majerčíková Linda 06 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 100 m Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica
Dky 100 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dky 100 m Mathéová Adriana 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 13.66
Dky 100 m Matiašová Michaela 06 MAC REDOX Lučenec
Dky 100 m Mejsnarová Veronika 05 AO Sparta Považská Bystrica 14.87
Dky 100 m Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 100 m Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen 14.75
Dky 100 m Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin
Dky 100 m Ruckschlossová Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 100 m Sásová Kristína 04 MAC REDOX Lučenec 14.62
Dky 100 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 14.04
Dky 100 m Skybiková Aneta 06 Atletický klub ZZO Čadca 14.81
Dky 100 m Stehlíková Katarína 05 Atletický klub ZTS Martin 15.18
Dky 100 m Šintajová Ella 06 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
Dky 100 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 100 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 100 m Trnovská Linda 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 100 m Ufrlová Janette 05 MAC REDOX Lučenec 15.28
Dky 200 m Bátoryová Karin 04 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 28.83
Dky 200 m Bučková Benita 04 Atletický klub ZTS Martin 27.04
Dky 200 m Čižmáriková Sára 05 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dky 200 m Danihliková Martina 08 AO Sparta Považská Bystrica
Dky 200 m Gazíková Katarína 04 MAC REDOX Lučenec 28.89
Dky 200 m Grznárová Alexandra 04 Atletický klub ZTS Martin
Dky 200 m Guothová Alexandra 03 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 27.95
Dky 200 m Halčinová Daniela 05 MŠk Žiar nad Hronom 31.33
Dky 200 m Holeková Karolína 04 MŠk Žiar nad Hronom 28.42
Dky 200 m Hudecová Emma 07 Atletický oddiel Žilina
Dky 200 m Iványiová Denisa 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 200 m Jamborová Lucia 04 Atletický klub ZTS Martin
Dky 200 m Janičkova Katarína 05 Atletický klub ZZO Čadca 28.68
Dky 200 m Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica
Dky 200 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 29.31
Dky 200 m Kameschová Alexandra 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 200 m Kaprálová Tereza 05 Atletický oddiel Žilina 29.50
Dky 200 m Koprdová Nina 05 ŠK Juventa Žilina
Dky 200 m Kremserová Tereza 03 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dky 200 m Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš 26.75
Dky 200 m Kršková Lucia 04 AC Stavbár Nitra
Dky 200 m Lipková Sabína 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 200 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 200 m Majerčíková Linda 06 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 200 m Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica
Dky 200 m Malíková Magdalena 06 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
Dky 200 m Martinčeková Emma 04 Atletický klub ZTS Martin 30.08
Dky 200 m Mathéová Adriana 05 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dky 200 m Morgošová Klaudia 03 Atletický klub ZTS Martin 27.92
Dky 200 m Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dky 200 m Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen 31.30
Dky 200 m Ruckschlossová Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 200 m Skybiková Aneta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 200 m Šubová Karolína 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 200 m Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin 29.95
Dky 200 m Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 200 m Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 200 m Uhliarová Dominika 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 28.83
Dky 200 m Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin 27.72
Dky 200 m Vanková Kristína 04 Atletický klub ZTS Martin
Dky 400 m Adamcová Terézia 05 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 400 m Brunerová Nina 04 MAC REDOX Lučenec
Dky 400 m Kameschová Alexandra 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 400 m Kučavíková Dália 06 Atletický oddiel Žilina
Dky 400 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 400 m Marčišinová Mia 06 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 400 m Morgošová Klaudia 03 Atletický klub ZTS Martin 62.07
Dky 400 m Nemčoková Alexandra 04 MŠk Žiar nad Hronom 74.73
Dky 400 m Pavelicová Adriana 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 63.10
Dky 400 m Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin 62.89
Dky 400 m Salaiová Lucia 03 MAC REDOX Lučenec 87.14
Dky 400 m Uhliarová Dominika 04 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica
Dky 400 m Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin 64.47
Dky 400 m Zacharová Daniela 03 Atletický klub ZTS Martin 66.66
Dky 800 m Beláková Anabel 08 AK Spartak Dubnica nad Váhom 3:01.79
Dky 800 m Csintalanová Klára 06 Atletický klub ZTS Martin
Dky 800 m Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 2:50.23
Dky 800 m Janičkova Katarína 05 Atletický klub ZZO Čadca 2:32.67
Dky 800 m Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 2:38.33
Dky 800 m Kubovčíková Hanka 07 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 800 m Letošová Zuzana 04 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 800 m Líškayová Lenka 06 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 800 m Maleková Tamara 06 Atletický oddiel Žilina 2:53.60
Dky 800 m Michaličková Štefánia 07 Atletický oddiel Žilina 2:41.43
Dky 800 m Podmanická Eliška 06 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 800 m Ruckschlossová Karin 06 MŠk Žiar nad Hronom 2:54.79
Dky 800 m Schwarzová Simona 05 MAC REDOX Lučenec
Dky 800 m Simová Petra 04 Atletický oddiel Žilina 2:46.85
Dky 1500 m Čurajová Veronika 05 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5:23.98
Dky 1500 m Dybalová Nina 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 1500 m Garguláková Alžbeta 06 MŠk Žiar nad Hronom 5:07.92
Dky 1500 m Gombárová Barbora 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom 5:01.01
Dky 1500 m Kocianová Nikola 09 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dky 1500 m Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina 5:14.86
Dky 1500 m Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca 5:53.80
Dky 1500 m Urgelová Viktória 04 AK ŠK UMB Banská Bystrica 5:38.54
Dky 3000 m Jakušová Nina 03 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 3000 m Marčeková Viktória 04 Atletický klub ZTS Martin
Dky 100m p 76,2-8,5 Bódiková Jana 06 MAC REDOX Lučenec
Dky 100m p 76,2-8,5 Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 100m p 76,2-8,5 Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 100m p 76,2-8,5 Dybalová Nina 04 Atletický klub ZZO Čadca 21.97
Dky 100m p 76,2-8,5 Kičinová Tamara 04 MAC REDOX Lučenec 17.90
Dky 100m p 76,2-8,5 Krajčová Nina 04 CVČ Liptovský Mikuláš 18.40
Dky 100m p 76,2-8,5 Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 100m p 76,2-8,5 Odrobiňáková Barbora 04 Atletický klub ZZO Čadca 20.13
Dky 100m p 76,2-8,5 Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 100m p 76,2-8,5 Podhradska Sara 04 AK Danica Zvolen 19.82
Dky 100m p 76,2-8,5 Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dky 400 m pr. 76,2 Bačová Lea 05 MAC REDOX Lučenec
Dky 400 m pr. 76,2 Beňová Viktória 03 MŠk Žiar nad Hronom 87.62
Dky 400 m pr. 76,2 Červenková Leona 06 MAC REDOX Lučenec
Dky 400 m pr. 76,2 Fapšová Veronika 05 AO Olympia Považská Bystrica
Dky 400 m pr. 76,2 Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 400 m pr. 76,2 Kičinová Tamara 04 MAC REDOX Lučenec 84.50
Dky 400 m pr. 76,2 Krajčová Nina 04 CVČ Liptovský Mikuláš 86.78
Dky 400 m pr. 76,2 Kubovčíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom
Dky 400 m pr. 76,2 Letošová Zuzana 04 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky 2000 m pr. 76,2 Beňová Viktória 03 MŠk Žiar nad Hronom 9:40.33
Dky 2000 m pr. 76,2 Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 2000 m pr. 76,2 Kubovčíková Katarína 05 MŠk Žiar nad Hronom 9:22.22
Dky 2000 m pr. 76,2 Tomaníková Katarína 07 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 2000 m pr. 76,2 Vorková Lucia 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky chôdza 3000 m Bukovanová Natália 06 Atletický klub ZZO Čadca 21:29.55
Dky chôdza 3000 m Černajová Ema 05 MŠk Žiar nad Hronom 17:32.93
Dky chôdza 3000 m Hudecová Lea 07 MŠk Žiar nad Hronom 21:04.51
Dky chôdza 3000 m Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca 19:13.28
Dky chôdza 3000 m Kurucová Terézia 05 AO Olympia Považská Bystrica 19:34.12
Dky chôdza 3000 m Kusá Petra 07 Atletický klub ZTS Martin 18:06.33
Dky chôdza 3000 m Stańová Patrícia 06 Atletický klub ZZO Čadca 21:54.61
Dky výška Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom 150
Dky výška Bačová Lea 05 MAC REDOX Lučenec 130
Dky výška Bódiková Jana 06 MAC REDOX Lučenec 135
Dky výška Čierna Lucia 05 Atletický klub ZTS Martin
Dky výška Fapšová Veronika 05 AO Olympia Považská Bystrica 158
Dky výška Garguláková Alžbeta 06 MŠk Žiar nad Hronom 145
Dky výška Hudecová Darina Ema 04 Atletický klub ZTS Martin 145
Dky výška Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica 140
Dky výška Lantajová Lena 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica 150
Dky výška Sajdáková Katarína 04 Atletický klub ZTS Martin 147
Dky výška Šubová Karolína 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 130
Dky výška Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin 150
Dky výška Trnovská Linda 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 140
Dky žrď Karásková Diana 06 MŠk Žiar nad Hronom
Dky žrď Žitná Adela 04 MŠk Žiar nad Hronom 260
Dky diaľka Aydin Dajana Mary 06 MŠk Žiar nad Hronom
Dky diaľka Bačová Lea 05 MAC REDOX Lučenec
Dky diaľka Bátoryová Karin 04 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 459
Dky diaľka Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 530
Dky diaľka Bódiková Jana 06 MAC REDOX Lučenec 445
Dky diaľka Brunerová Nina 04 MAC REDOX Lučenec
Dky diaľka Danihliková Martina 08 AO Sparta Považská Bystrica 365
Dky diaľka Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca 440
Dky diaľka Dubcová Veronika 06 AO Sparta Považská Bystrica
Dky diaľka Gazíková Katarína 04 MAC REDOX Lučenec 504
Dky diaľka Guothová Alexandra 03 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 475
Dky diaľka Haštová Natália 05 Atletický klub ZTS Martin 447
Dky diaľka Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin 448
Dky diaľka Janíková Alžbeta 06 AO Sparta Považská Bystrica 378
Dky diaľka Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 480
Dky diaľka Kičinová Tamara 04 MAC REDOX Lučenec 387
Dky diaľka Koprdová Nina 05 ŠK Juventa Žilina
Dky diaľka Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica 437
Dky diaľka Krotáková Petra 04 CVČ Liptovský Mikuláš
Dky diaľka Kubošná Simona 05 Atletický klub ZZO Čadca 417
Dky diaľka Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 512
Dky diaľka Majerčíková Linda 06 MŠk Žiar nad Hronom
Dky diaľka Majtánová Zuzana 07 AO Sparta Považská Bystrica
Dky diaľka Martinčeková Emma 04 Atletický klub ZTS Martin 435
Dky diaľka Matiašová Michaela 06 MAC REDOX Lučenec 396
Dky diaľka Mejsnarová Veronika 05 AO Sparta Považská Bystrica 457
Dky diaľka Perončíková Paula 06 CVČ Liptovský Mikuláš 517
Dky diaľka Sásová Kristína 04 MAC REDOX Lučenec 474
Dky diaľka Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Dky diaľka Stehlíková Katarína 05 Atletický klub ZTS Martin 447
Dky diaľka Šintajová Ella 06 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 372
Dky diaľka Tatarková Nikola 09 Atletický klub ZZO Čadca
Dky diaľka Ufrlová Janette 05 MAC REDOX Lučenec
Dky diaľka Vanková Kristína 04 Atletický klub ZTS Martin 489
Dky diaľka Žitná Adela 04 MŠk Žiar nad Hronom 433
Dky trojskok Beňová Viktória 03 MŠk Žiar nad Hronom
Dky trojskok Dybalová Nina 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky trojskok Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky trojskok Odrobiňáková Barbora 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky trojskok Paštrnáková Gabriela 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky guľa 3 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.09
Dky guľa 3 kg Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 09.55
Dky guľa 3 kg Bukovanová Natália 06 Atletický klub ZZO Čadca 05.37
Dky guľa 3 kg Červenková Leona 06 MAC REDOX Lučenec 08.90
Dky guľa 3 kg Dibalová Sofia 05 MAC REDOX Lučenec 09.99
Dky guľa 3 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.35
Dky guľa 3 kg Fapšová Veronika 05 AO Olympia Považská Bystrica
Dky guľa 3 kg Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca 05.70
Dky guľa 3 kg Hynková Vesna 04 CVČ Liptovský Mikuláš 12.97
Dky guľa 3 kg Kyrisová Aneta 04 Atletický klub ZZO Čadca 09.30
Dky guľa 3 kg Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica 11.78
Dky guľa 3 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom 09.40
Dky guľa 3 kg Perryová Victoria 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.31
Dky guľa 3 kg Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca 09.12
Dky guľa 3 kg Tarjányiová Tereza 03 Atletický oddiel Žilina 07.38
Dky guľa 3 kg Ufrlová Janette 05 MAC REDOX Lučenec
Dky guľa 3 kg Urblíková Lenka 03 MŠk Žiar nad Hronom 09.79
Dky guľa 3 kg Viležinská Sofia 06 Atletický klub ZZO Čadca 05.32
Dky guľa 3 kg Vorková Lucia 06 Atletický klub ZZO Čadca 07.68
Dky disk 1 kg Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 23.30
Dky disk 1 kg Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 21.98
Dky disk 1 kg Bukovanová Natália 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky disk 1 kg Červenková Leona 06 MAC REDOX Lučenec
Dky disk 1 kg Dibalová Sofia 05 MAC REDOX Lučenec 16.40
Dky disk 1 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 33.26
Dky disk 1 kg Futáková Alexis 08 MŠk Žiar nad Hronom
Dky disk 1 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 25.96
Dky disk 1 kg Gajdošová Lija 05 Atletický klub ZZO Čadca 14.02
Dky disk 1 kg Hynková Vesna 04 CVČ Liptovský Mikuláš 30.69
Dky disk 1 kg Kulová Viktória 05 Atletický klub ZZO Čadca 14.80
Dky disk 1 kg Kyrisová Aneta 04 Atletický klub ZZO Čadca 20.78
Dky disk 1 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 23.10
Dky disk 1 kg Najdeková Linda 04 Atletický klub ZZO Čadca 23.63
Dky disk 1 kg Okoyeocha Ema Ijeoma 08 MŠk Žiar nad Hronom
Dky disk 1 kg Paštrnáková Gabriela 04 Atletický klub ZZO Čadca 19.45
Dky disk 1 kg Schwarzová Simona 05 MAC REDOX Lučenec
Dky disk 1 kg Urblíková Lenka 03 MŠk Žiar nad Hronom 27.60
Dky kladivo 3 kg Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 21.66
Dky kladivo 3 kg Baloghová Lesia 06 TJ Orava Dolný Kubín 23.02
Dky kladivo 3 kg Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin
Dky kladivo 3 kg Futáková Alexis 08 MŠk Žiar nad Hronom
Dky kladivo 3 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 34.11
Dky kladivo 3 kg Gajdošová Lija 05 Atletický klub ZZO Čadca 20.74
Dky kladivo 3 kg Kulová Viktória 05 Atletický klub ZZO Čadca
Dky kladivo 3 kg Kyrisová Aneta 04 Atletický klub ZZO Čadca 25.24
Dky kladivo 3 kg Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica 33.91
Dky kladivo 3 kg Najdeková Linda 04 Atletický klub ZZO Čadca 20.90
Dky kladivo 3 kg Odrobiňáková Barbora 04 Atletický klub ZZO Čadca 22.15
Dky kladivo 3 kg Paštrnáková Gabriela 04 Atletický klub ZZO Čadca 17.94
Dky kladivo 3 kg Perryová Victoria 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 53.63
Dky kladivo 3 kg Salaiová Lucia 03 MAC REDOX Lučenec
Dky kladivo 3 kg Škulcová Petra 06 TJ Orava Dolný Kubín 36.64
Dky kladivo 3 kg Viležinská Sofia 06 Atletický klub ZZO Čadca 15.07
Dky oštep 500 g Baculáková Nina 05 Atletický klub ZZO Čadca 23.34
Dky oštep 500 g Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 28.32
Dky oštep 500 g Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 30.33
Dky oštep 500 g Brnová Dominika 05 Atletický klub ZTS Martin 40.13
Dky oštep 500 g Dibalová Sofia 05 MAC REDOX Lučenec 22.11
Dky oštep 500 g Futáková Alexis 08 MŠk Žiar nad Hronom
Dky oštep 500 g Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 16.18
Dky oštep 500 g Gajdošová Lija 05 Atletický klub ZZO Čadca 23.12
Dky oštep 500 g Hynková Vesna 04 CVČ Liptovský Mikuláš 24.97
Dky oštep 500 g Karásková Diana 06 MŠk Žiar nad Hronom
Dky oštep 500 g Kulová Viktória 05 Atletický klub ZZO Čadca 14.02
Dky oštep 500 g Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 18.45
Dky oštep 500 g Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 28.78
Dky oštep 500 g Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica
Dky oštep 500 g Matiašová Michaela 06 MAC REDOX Lučenec
Dky oštep 500 g Najdeková Linda 04 Atletický klub ZZO Čadca 27.37
Dky oštep 500 g Sajdáková Katarína 04 Atletický klub ZTS Martin 18.82
Dky oštep 500 g Salaiová Lucia 03 MAC REDOX Lučenec
Dky oštep 500 g Sásová Kristína 04 MAC REDOX Lučenec
Dky oštep 500 g Schwarzová Simona 05 MAC REDOX Lučenec 16.14
Dky oštep 500 g Tarjányiová Tereza 03 Atletický oddiel Žilina 18.71
Dky oštep 500 g Viležinská Sofia 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Dky 4 x 100 m kluby Bučková Benita 04 Atletický klub ZTS Martin (A)
Dky 4 x 100 m kluby Drabinová Tamara 07 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby Ďuranová Nikola 06 MŠk Žiar nad Hronom (B)
Dky 4 x 100 m kluby Gerátová Nina 07 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby Haštová Natália 05 Atletický klub ZTS Martin (C)
Dky 4 x 100 m kluby Holecová Adriana 05 Atletický klub ZTS Martin (B)
Dky 4 x 100 m kluby Holeková Karolína 04 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Dky 4 x 100 m kluby Holeková Nela 06 MŠk Žiar nad Hronom (A)
Dky 4 x 100 m kluby Hudecová Darina Ema 04 Atletický klub ZTS Martin (C)
Dky 4 x 100 m kluby Iványiová Denisa 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby Jamborová Lucia 04 Atletický klub ZTS Martin (A)
Dky 4 x 100 m kluby Jánošíková Chiara 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby Kameschová Alexandra 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 4 x 100 m kluby Krajčiová Natália 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 4 x 100 m kluby Kubicová Karolina 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby Lipková Sabína 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby Martinčeková Emma 04 Atletický klub ZTS Martin (B)
Dky 4 x 100 m kluby Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby Rohoňová Petra 03 Atletický klub ZTS Martin (A)
Dky 4 x 100 m kluby Sajdáková Katarína 04 Atletický klub ZTS Martin (C)
Dky 4 x 100 m kluby Skybiková Aneta 06 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby Stehlíková Katarína 05 Atletický klub ZTS Martin (B)
Dky 4 x 100 m kluby Šubová Karolína 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 4 x 100 m kluby Tabačarová Lenka 05 Atletický klub ZTS Martin (C)
Dky 4 x 100 m kluby Tomaníková Katarína 07 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby Trlíková Stanislava 07 Atletický klub ZZO Čadca
Dky 4 x 100 m kluby Trnovská Linda 06 AK ŠK UMB Banská Bystrica
Dky 4 x 100 m kluby Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin (A)
Dky 4 x 100 m kluby Vanková Kristína 04 Atletický klub ZTS Martin (B)
Dky 4 x 100 m kluby Vorková Lucia 06 Atletický klub ZZO Čadca