<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

55. ročník mítingu P-T-S , Šamorín, 11. 9. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 100 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.83
M 100 m Bielopotocký Martin 92 Atletika Bratislava 11.30
M 100 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.25
M 100 m Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.28
M 100 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 11.22
M 100 m Michalko Samuel 03 Atletický oddiel Svit 11.02
M 100 m Noskovič Ladislav 80 AC Stavbár Nitra 11.22
M 100 m Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava 11.64
M 100 m Sedlák Štefan 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 100 m Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.23
M 400 m Beloš Adam 98 Atletický klub ZTS Martin 49.09
M 400 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 51.49
M 400 m Galdík Martin 00 ŠK BCF Dukla Banská Bystrica 51.85
M 400 m Grajcarík Tomáš 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 49.00
M 400 m Körtvélyessy Samuel Štefan 04 AC Run is Fun Prešov 54.71
M 400 m Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 51.02
M 400 m Ševčík Adam 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 50.87
M 400 m Timko Tomáš 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 52.60
M 400 m Vlkovič Tomáš 00 AC Run is Fun Prešov 51.17
M 800 m Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov 2:03.61
M 800 m Bugár Andrej 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:22.34
M 800 m Jablokov Alexander 91 AK Slávia UK Bratislava 1:52.15
M 800 m Melo Pavol 99 AK Slávia UK Bratislava 2:01.89
M 800 m Mitašík Andrej 98 AO Sparta Považská Bystrica 1:51.10
M 800 m Plaček Tadeáš 03 Czech Republic
M 800 m Revaj Filip 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1:52.75
M 800 m Salamon Ludvík 98 Czech Republic 1:54.45
M 800 m Svoreň Ondrej 00 ŠK ŠOG Nitra 2:04.59
M 800 m Vojtáš Nicolas 00 Atletický klub ZTS Martin 1:56.00
M 800 m Zubák Adam 04 ŠK Jablonica 2:02.18
M 1500 m Almási Marián 70 AK Veterán Bratislava 5:07.48
M 1500 m Čačík Miroslav 78 AK Veterán Bratislava 4:46.70
M 1500 m Ďurica Peter 97 AK Slávia UK Bratislava 3:58.15
M 1500 m Kabina Andrej 88 AK Veterán Bratislava 4:28.57
M 1500 m Kotora Jan Filip 91 AK Veterán Bratislava 4:41.75
M 1500 m Kotyza Daniel 00 Czech Republic
M 1500 m Kováč Michal 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:06.57
M 1500 m Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 3:47.97
M 1500 m Kováčech Martin 01 Czech Republic 3:57.16
M 1500 m Kubička Lukáš 01 Atletický klub ZTS Martin 4:06.23
M 1500 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:41.15
M 1500 m Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 4:03.31
M 1500 m Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava 4:44.29
M 1500 m Polončák Damián 02 TJ OBAL SERVIS Košice 4:18.45
M 1500 m Salva Michal 80 AK Veterán Bratislava
M 1500 m Symerský Lukáš 98 Czech Republic 3:50.66
M 1500 m Tomeček Adam 00 TJ OBAL SERVIS Košice 4:09.81
M 1500 m Trizna Samuel 93 AC Kriváň Liptovský Mikuláš 4:17.88
M disk 2 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 50.77
M disk 2 kg Gondor Igor 79 Czech Republic
M disk 2 kg Haborák Milan 02 Atletický club Nové Zámky 43.12
M disk 2 kg Kováč Samuel 99 AC Stavbár Nitra 55.00
Ž 100 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 12.91
Ž 100 m Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.58
Ž 100 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 12.79
Ž 100 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 12.29
Ž 100 m Forster Viktória 02 ŠK ŠOG Nitra 11.71
Ž 100 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.78
Ž 100 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 12.45
Ž 100 m Kovačovicová Lenka 01 ŠK ŠOG Nitra 12.03
Ž 100 m Majerská Kristína 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.80
Ž 100 m Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.78
Ž 100 m Weigertová Monika 92 AK Slávia UK Bratislava 11.68
Ž 400 m Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 62.16
Ž 400 m Nováková Nina 96 ŠK ŠOG Nitra 60.05
Ž 400 m Paulínyová Emma 02 Atletický oddiel Žilina 58.14
Ž 400 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 58.26
Ž 400 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 61.54
Ž 400 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 58.99
Ž 400 m Strýčková Viktória 01 Naša atletika Bratislava 56.79
Ž 400 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 58.68
Ž 1500 m Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:15.70
Ž 1500 m Ďurková Janka 80 AK Veterán Bratislava 5:56.14
Ž 1500 m Dušková Elena 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:23.20
Ž 1500 m Keszeghová Lucia 96 AK Inter-SC Bratislava 4:31.31
Ž 1500 m Kotianová Lenka 03 Športový klub polície Žilina 5:07.28
Ž 1500 m Kovalančíková Lucia 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:45.73
Ž 1500 m Kramárová Emma 00 AK Veterán Bratislava 5:41.92
Ž 1500 m Luptáková Petra 80 AK Veterán Bratislava 5:22.83
Ž 1500 m Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:20.90
Ž 1500 m Michaličková Zuzana 02 Atletický oddiel Žilina 4:42.24
Ž 1500 m Mrázová Renáta 79 AK Veterán Bratislava 5:34.68
Ž 1500 m Naňová Žofia 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:33.69
Ž 1500 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 5:01.68
Ž 1500 m Svobodová Lucie 96 Czech Republic 4:42.40
Ž 1500 m Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:35.22
Ž 1500 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 4:54.53
Ž výška Bošková Kristína 99 AO Sparta Považská Bystrica 180
Ž výška Dunajská Tatiana 92 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 183
Ž výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 166
Ž disk 1 kg Feďová Andrea 98 ŠK Olympia – SŠŠ Košice 36.48
Ž disk 1 kg Jakubcová Barbora 89 Atletika Košice o.z. 47.04
Ž disk 1 kg Palanská Lenka 02 AK AŠK Slávia Trnava 41.22
Ž disk 1 kg Váleková Natália 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 39.28