<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

M-SR jednotlivcov a družstiev v behu na 10 km na ceste mužov, žien, juniorov, junioriek a veteránov - Bežecký pohár SAZ, Majcichov, 8. 3. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 10 km Arnold Patrik 98 Športový klub polície Bratislava (A)
M 10 km Bakala Matej 93 Bežecký klub Dolný Kubin
M 10 km Borovka Miroslav 98 ŠK ŠOG Nitra (A)
M 10 km Červeň Ján 87 Bežecký klub Dolný Kubin 35:00
M 10 km Červeňák Michal 92 ŠK ŠOG Nitra (A)
M 10 km Čudrnák Peter 86 Individuálny člen SAZ
M 10 km Domény Ján 92 AC Stavbár Nitra
M 10 km Došek Ivan 89 Atletický klub mesta Tlmače
M 10 km Drinka Peter 88 AK AŠK Slávia Trnava (D)
M 10 km Ďurec Lukáš 90 AO Slávia ŽU Žilina (A)
M 10 km Faragó Zoltán 91 3klub Šamorín (A)
M 10 km Fazekaš Tadeáš 96 Atletický club Nové Zámky (A)
M 10 km Flajžík Erik 97 AK Junior Holič (A)
M 10 km Flajžík Peter 93 AK Junior Holič (A)
M 10 km Gibala Jozef 97 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
M 10 km Hasch Henrich 98 AK Run For Fun Bratislava (A)
M 10 km Hladík Marek 90 Bratislavský maratón (A)
M 10 km Chomanič Pavol 92 Atletika Bratislava
M 10 km Ilavský Miroslav 87 Jogging klub Dubnica nad Váhom (A)
M 10 km Ivaniuta Taras 93 Individuálny člen SAZ
M 10 km Juran Martin 91 ŠK ŠOG Nitra (A)
M 10 km Kabina Andrej 88 AK Veterán Bratislava (A)
M 10 km Kašík František 00 Atletický club Nové Zámky (B)
M 10 km Kocian Konštantín 90 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M 10 km Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 10 km Kopiar Jakub 99 Atletický klub AC Malacky
M 10 km Kosiba Jakub 92 Jogging klub Dubnica nad Váhom (A)
M 10 km Kotora Jan Filip 91 AK Veterán Bratislava (A)
M 10 km Kováč Michal 91 AK Run For Fun Bratislava (A)
M 10 km Kováč Peter 91 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M 10 km Kovalčík Matúš 94 Bratislavský maratón (A)
M 10 km Kozlovský Matúš 98 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M 10 km Kubo Ondrej 93 Bratislavský maratón (A)
M 10 km Kubovčík Michal 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 10 km Lenčéš Marek 88 Go Create Performance team
M 10 km Lendvorský Leonard 92 AK Run For Fun Bratislava (A)
M 10 km Ľubušký Peter 90 Športový klub polície Bratislava
M 10 km Lunter Matúš 89 3klub Šamorín (A) 37:33
M 10 km Ľuptovec Peter 96 Atletický klub ZZO Čadca (A)
M 10 km Macháč Marcel 88 AK AŠK Slávia Trnava (B)
M 10 km Matúš Ján 88 AK Junior Holič (A)
M 10 km Mazúch David 96 ŠK ŠOG Nitra (A)
M 10 km Mészaros Jakub 91 Atletický club Nové Zámky (A)
M 10 km Michalec Tomáš 89 AŠK Fénix Bratislava (A)
M 10 km Mikula Michal 95 Atletický klub ZZO Čadca (A)
M 10 km Miskolczi Róbert 84 Atletický club Nové Zámky (B)
M 10 km Nemček Filip 88 Bratislavský maratón (A)
M 10 km Nevedel Jozef 00 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
M 10 km Orawetz Richard 94 Športový klub polície Bratislava (A)
M 10 km Páleník Matej 92 BK Pyxida Čierne Kľačany
M 10 km Paulen Andrej 94 AO Slávia ŽU Žilina (A)
M 10 km Puškár Michal 86 AK AŠK Slávia Trnava (A)
M 10 km Radler Radovan 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
M 10 km Rafaj Lukáš 93 Atletický klub ZZO Čadca (A)
M 10 km Rehuš Ľubomír 85 Atletika ŠK Skalica (A)
M 10 km Sahajda Tibor 90 Bratislavský maratón (A)
M 10 km Schieber Matej 96 AK Run For Fun Bratislava (A)
M 10 km Skala Tomáš 95 AK Junior Holič (A)
M 10 km Sopko Ján 96 Atletický klub Krupina (A)
M 10 km Strežo Michal 90 Bežecký klub Dolný Kubin 37:00
M 10 km Šmýkal Mário 91 AK Baník Prievidza (A)
M 10 km Štilla Peter 89 Zdravie v pohybe Lučatín
M 10 km Švec Matej 94 Športový klub polície Bratislava (A)
M 10 km Tomeček Radovan 94 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
M 10 km Trizna Samuel 93 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
M 10 km Verbovský Matúš 98 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica
M 10 km Vitek Jakub 93 AK Run For Fun Bratislava (A)
M 10 km Vrábel Michal 85 AK AŠK Slávia Trnava (D)
M 10 km Vyšňovský Patrik 91 TJ OBAL SERVIS Košice (A)
M 10 km Wahlandt Peter 89 Atletický klub Krupina (A)
M 10 km Wahlandt Šimon 92 BK hraj na tie nohy Bratislava
M 10 km Záhorec Lukáš 86 AK AŠK Slávia Trnava (A)
M 10 km Zaťko Dominik 93 Atletický club Nové Zámky (B)
M 10 km Žáčik Peter 99 AC Stavbár Nitra
M 10 km Žigo Dávid 98 Maraton AC Rača
J 10 km Baroňák Pavol 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
J 10 km Barto Aurel 01 Zdravie v pohybe Lučatín
J 10 km Behúň Adam 01 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
J 10 km Černiansky Peter 03 AK AŠK Slávia Trnava
J 10 km Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky (A)
J 10 km Fabrici Milan 01 TJ OBAL SERVIS Košice (A)
J 10 km Feder Medard 01 Maraton AC Rača
J 10 km Fridmanský Denis 01 Atletický legionársky klub Moldava n/B
J 10 km Gyebnár Attila 01 Atletický club Nové Zámky (B)
J 10 km Holzhei Dávid 01 Atletický club Nové Zámky (B)
J 10 km Jakubík Tomáš 03 TJ Družba Piešťany
J 10 km Kecskés Martin 01 Atletický club Nové Zámky (B)
J 10 km Madar Patrik 02 TJ OBAL SERVIS Košice (A)
J 10 km Nevedel Alex 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
J 10 km Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky
J 10 km Plánka Peter 04 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
J 10 km Polončák Damián 02 TJ OBAL SERVIS Košice (A)
J 10 km Rosa Dávid 01 Atletický club Nové Zámky (B)
J 10 km Slivka Pavol 01 Atletický oddiel Partizánske
J 10 km Srnec Damián 03 Atletický club Nové Zámky (A)
J 10 km Suchý Gabriel 04 ŠK Atóm Levice
J 10 km Szarka Gerg 03 Atletický club Nové Zámky (A)
J 10 km Valent Tadeáš 03 Atletický club Nové Zámky (A)
V 10 km Almási Marián 70 AK Veterán Bratislava (B)
V 10 km Ambróz Jozef 67 Bežecký klub Poprad
V 10 km Babic Marián 83 AK AŠK Slávia Trnava (C)
V 10 km Bachratý Roman 82 ŠK Jablonica
V 10 km Bátovský Miroslav 70 Atletický klub mesta Tlmače
V 10 km Bednárik Anton 61 AK AŠK Slávia Trnava
V 10 km Benč Marián 55 Jogging klub Dubnica nad Váhom (B)
V 10 km Blaško Anton 65 Jogging klub Dubnica nad Váhom (B)
V 10 km Bogdányi Ľuboš 79 Slovan Duslo Šaľa
V 10 km Burza Michal 83 AK AŠK Slávia Trnava (D)
V 10 km Capík Ľubomír 72 MBO Strážske
V 10 km Cvičela Ján 56 Atletický klub Bojničky (A)
V 10 km Čačík Miroslav 78 AK Veterán Bratislava (A)
V 10 km Čermák Gabriel 79 AK Junior Holič (A)
V 10 km Černý Miroslav 58 Atletický klub Bojničky (A)
V 10 km Drlička Miroslav 72 Maratón klub Rajec
V 10 km Dubašák Jozef 77 AK Steeple Poprad 33:20
V 10 km Dzurinda Mikuláš 55 AK Veterán Bratislava (C)
V 10 km Fábik Viktor 83 Atletický oddiel Partizánske
V 10 km Farkaš Juraj 79 AK AŠK Slávia Trnava (C)
V 10 km Foltín Andrej 83 AK Veterán Bratislava (A)
V 10 km Golian Juraj 78 AO TJ Slávia STU Bratislava (A)
V 10 km Gorbatenkov Alexander 72 AK Junior Holič
V 10 km Hanzlík Ondrej 60 AK Baník Prievidza (A)
V 10 km Havlík Michal 77 Atletický klub AC Malacky
V 10 km Heumann Leoš 59 Atletický klub ZZO Čadca (A)
V 10 km Horňák Miloš 75 Jogging klub Dubnica nad Váhom (B)
V 10 km Hrčka Ľubomír 69 AK Run For Fun Bratislava (B)
V 10 km Hromjak Imrich 77 AK Steeple Poprad
V 10 km Hrúz Jozef 76 AK AŠK Slávia Trnava (A)
V 10 km Hupko Štefan 72 Atletický klub Bojničky (A)
V 10 km Jakubčiak Miloš 67 AK Run For Fun Bratislava (B)
V 10 km Jančovič Peter 83 Individuálny člen SAZ 37:39
V 10 km Jávorčík Peter 75 3klub Šamorín (A)
V 10 km Kačáni Peter 83 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica (A)
V 10 km Kakaš Tibor 78 Lesky´s runners (A)
V 10 km Kalina Rastislav 75 Maratón klub Rajec
V 10 km Kiss Ladislav 84 3klub Šamorín (A)
V 10 km Knapčok Martin 77 EMKO športový klub Pezinok
V 10 km Kontar Miroslav 65 Atletický klub Bojničky (A)
V 10 km Králik Eduard 73 Atletika ŠK Skalica (A)
V 10 km Kuchárek Marcel 84 AK AŠK Slávia Trnava (B)
V 10 km Lencsés Pavol 76 Atletický oddiel Partizánske
V 10 km Ličko Matúš 78 AK Baník Prievidza (A)
V 10 km Likavský Peter 62 AK Veterán Bratislava (C)
V 10 km Lištjak Martin 81 AK AŠK Slávia Trnava (A)
V 10 km Magyar Imrich 84 Atletický club Nové Zámky (A)
V 10 km Majerovič Stanislav 79 Atletický klub AC Malacky
V 10 km Michalčík Pavol 80 AO TJ Spartak Myjava
V 10 km Michalec Ján 82 AO Slávia ŽU Žilina (A)
V 10 km Mockovčiak Marek 78 TJ OBAL SERVIS Košice (A)
V 10 km Moza Ľuboslav 77 AK Veterán Bratislava (A)
V 10 km Murgaš Miroslav 77 AK Run For Fun Bratislava (B)
V 10 km Nagy Juraj 77 3klub Šamorín (A)
V 10 km Paulech Marek 84 Individuálny člen SAZ
V 10 km Pavlech Juraj 75 AK AŠK Slávia Trnava (B)
V 10 km Pekár Martin 79 AK Baník Prievidza (A)
V 10 km Peško Miroslav 72 AK Veterán Bratislava (B)
V 10 km Petrovič Pavol 83 Atletický klub AC Malacky
V 10 km Portášík Peter 63 Atletika ŠK Skalica (A)
V 10 km Pršek Henrich 71 Atletický klub Bojničky (A)
V 10 km Psota Andrej 70 Atletika ŠK Skalica (A)
V 10 km Pšenák Lukáš 81 Bežecký klub Dolný Kubin 39:00
V 10 km Straka Ján 65 AK Veterán Bratislava (C)
V 10 km Svisták Mário 76 Bežecký klub Poprad
V 10 km Šalátek Pavol 75 AK Run For Fun Bratislava (C)
V 10 km Šefčík Marek 77 AK AŠK Slávia Trnava (C)
V 10 km Šlúch Roman 75 BK Pyxida Čierne Kľačany
V 10 km Šrámek Vladimír 78 Atletický klub Krupina (A)
V 10 km Švajda Gabriel 84 Atletický club Nové Zámky (A)
V 10 km Švajdlenka Roman 82 AK Run For Fun Bratislava (B)
V 10 km Švec Roman 68 Športový klub polície Bratislava (A)
V 10 km Teixeira Pedro 78 AK Veterán Bratislava (B)
V 10 km Tomašovič Vít 73 AK AŠK Slávia Trnava (B)
V 10 km Tóth Eduard 76 AK Run For Fun Bratislava (C)
V 10 km Tran Tomáš 80 AK Baník Prievidza (A)
V 10 km Tvrdoň Ľubomír 78 Športový klub polície Bratislava (A)
V 10 km Uhliar Martin 80 AŠK Fénix Bratislava (A)
V 10 km Veróny Tomáš 81 Atletický klub Krupina (A)
V 10 km Vetrák Ján 77 AK Steeple Poprad 38:00
V 10 km Vidlička Marek 81 ŠK Atléti BS Banská Štiavnica (A)
V 10 km Vlasatý Vladimír 62 Jogging klub Dubnica nad Váhom (A)
V 10 km Vrždiak Michal 79 AK AŠK Slávia Trnava (C)
V 10 km Weichpart Henrich 78 Individuálny člen SAZ
V 10 km Zajac Tomáš 69 AK Run For Fun Bratislava (C)
V 10 km Zalubil Zdenko 84 Atletika ŠK Skalica (A)
V 10 km Zubo Daniel 69 Jogging klub Dubnica nad Váhom (A)
Ž 10 km Babinská Miroslava 92 Bežecký klub Dolný Kubin 40:00
Ž 10 km Bátovská Katarína 95 Atletický klub mesta Tlmače
Ž 10 km Beláková Lucia 98 AO TJ Spartak Myjava
Ž 10 km Belková Zuzana 91 Jogging klub Dubnica nad Váhom (A)
Ž 10 km Besedičová Ivana 85 SHEruns Bratislava (A)
Ž 10 km Borhyová Jeanette 92 Športový klub polície Bratislava (A)
Ž 10 km Danečková Mária 87 Individuálny člen SAZ
Ž 10 km Dolinajová Monika 87 Bratislavský maratón (B)
Ž 10 km Durcová Zuzana 96 Bratislavský maratón (A)
Ž 10 km Gregáňová Nikoleta 95 AK Run For Fun Bratislava (D)
Ž 10 km Hrčková Nikoleta 96 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Ž 10 km Chrenková Barbara 95 Jogging klub Dubnica nad Váhom (A)
Ž 10 km Janečková Lucia 95 Bratislavský maratón (A)
Ž 10 km Kamodyová Jana 85 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Ž 10 km Klučka Vivien 99 Atletický club Nové Zámky (A)
Ž 10 km Komarňanská Romana 90 Bratislavský maratón (A)
Ž 10 km Konrádová Miriama 95 Lesky´s runners (A)
Ž 10 km Korolyiová Lenka 92 Go Create Performance team
Ž 10 km Kuchtová Dominika 99 AC Stavbár Nitra
Ž 10 km Kuriačková Ivana 94 ŠK Atóm Levice
Ž 10 km Kusendová Monika 94 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Ž 10 km Kutlíková Jana 86 SHEruns Bratislava (B)
Ž 10 km Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
Ž 10 km Miklóšová Ivona 96 Bratislavský maratón (B)
Ž 10 km Mikulová Simona 88 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Ž 10 km Mozolániová Jana 86 AK Run For Fun Bratislava (D)
Ž 10 km Nemcová Barbora 97 TJ OBAL SERVIS Košice
Ž 10 km Pejpková Katarína 87 TJ OBAL SERVIS Košice
Ž 10 km Resslová Kristína 86 Zdravie v pohybe Lučatín (A)
Ž 10 km Schweitzerová Marcela 90 AK Veterán Bratislava (B)
Ž 10 km Šimunková Jana 92 Atletický klub Šurany
Ž 10 km Škottová Monika 88 Lesky´s runners
Ž 10 km Valková Zuzana 99 Atletický club Nové Zámky (A)
Ž 10 km Valová Silvia 91 Zdravie v pohybe Lučatín (A)
Ž 10 km Vorková Daniela 99 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Ž 10 km Zajíčková Soňa 88 SHEruns Bratislava (A)
Ž 10 km Zemaníková Denisa 96 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Jky 10 km Bičanová Margaréta 01 Zdravie v pohybe Lučatín (A)
Jky 10 km Bohunická Mária 03 Atletický klub Bojničky
Jky 10 km Dušková Elena 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Jky 10 km Liptáková Miroslava 01 AK Danica Zvolen
Jky 10 km Mácsaiová Jana 04 VIETO DŠA Levice
Jky 10 km Michaličková Zuzana 02 Atletický oddiel Žilina
Jky 10 km Ondrušková Lucia 02 MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto (A)
Vky 10 km Balošáková Anna 61 Atletický klub ZZO Čadca (A)
Vky 10 km Bašnáková Jana 79 AK Veterán Bratislava (A)
Vky 10 km Blštáková Naďa 77 Atletický klub Bojničky (A)
Vky 10 km Erdélyiová Zuzana 76 AK Veterán Bratislava (A)
Vky 10 km Filkornová Silvia 79 AK Veterán Bratislava (B)
Vky 10 km Genčurová Jana 74 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Vky 10 km Gindlová Denisa 81 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Vky 10 km Gorbatenková Soňa 81 AK Junior Holič
Vky 10 km Hullová Monika 74 AK Run For Fun Bratislava (D)
Vky 10 km Hulvátová Iveta 70 Jogging klub Dubnica nad Váhom (A)
Vky 10 km Chrenková Gizela 54 Jogging klub Dubnica nad Váhom (A)
Vky 10 km Janečková Dana 73 Atletický club Nové Zámky (A)
Vky 10 km Ješíková Miroslava 79 AK Veterán Bratislava (B)
Vky 10 km Jurná Kristína 80 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Vky 10 km Kalužná Daniela 72 Bratislavský maratón (B)
Vky 10 km Kleskeňová Jana 76 AC Stavbár Nitra
Vky 10 km Kocúriková Blažena 67 ŠK Jablonica
Vky 10 km Krútelová Helena 81 Lesky´s runners
Vky 10 km Litváková Viera 70 AK Veterán Bratislava (B)
Vky 10 km Luptáková Petra 80 AK Veterán Bratislava (A)
Vky 10 km Mančíková Eliška 81 SHEruns Bratislava (B)
Vky 10 km Martišová Michala 83 ŠK Jablonica
Vky 10 km Moravúsová Katarína 75 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Vky 10 km Mrázová Renáta 79 AK Veterán Bratislava (B)
Vky 10 km Muzslayova Ildiko 81 AK Run For Fun Bratislava (D)
Vky 10 km Niznerová Eva 71 Go Create Performance team
Vky 10 km Panáková Barbora 77 AŠK Fénix Bratislava (A)
Vky 10 km Pastieriková Alexandra 79 Atletický klub Bojničky (A)
Vky 10 km Planková Miriam 75 AO TJ Spartak Myjava
Vky 10 km Polohová Zuzana 82 Lesky´s runners (A)
Vky 10 km Portášikova Anna 63 Atletika ŠK Skalica
Vky 10 km Pukalovičová Petra 84 SHEruns Bratislava (A)
Vky 10 km Roháčová Radka 77 Zdravie v pohybe Lučatín (A)
Vky 10 km Segešová Mária 80 Atletický oddiel Partizánske
Vky 10 km Seidlová Jana 73 Atletický oddiel Partizánske
Vky 10 km Šefčíková Martina 77 AK AŠK Slávia Trnava (A)
Vky 10 km Škanderová Jana 83 AK Run For Fun Bratislava (D)
Vky 10 km Škodová Renata 79 AK AŠK Slávia Trnava (B)
Vky 10 km Tešovičová Diana 81 Maraton AC Rača
Vky 10 km Tulejová Eva 82 AK Veterán Bratislava (A)
Vky 10 km Vargová Dagmar 81 Atletický klub Bojničky (A)
Vky 10 km Žilková Michaela 72 Jogging klub Dubnica nad Váhom (A)