<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Elán míting, Bratislava, 26. 1. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 60 m Adamovič Andrej 86 Atletika Bratislava 07.52
M 60 m Ali Tastepe (AUT) 97 Austria 07.30
M 60 m Antolík Pavol 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.29
M 60 m Baki Barnabás 99 Hungary 07.04
M 60 m Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.02
M 60 m Bielopotocký Martin 92 Atletika Bratislava 07.29
M 60 m Boda Bordizsár 98 Hungary 06.80
M 60 m Bujna Šimon 95 AK Slávia UK Bratislava 06.77
M 60 m Bulajic Nemanja (SRB) 94 Serbia 06.91
M 60 m Cerula Samuel 01 Atletika Bratislava 07.27
M 60 m Cidorík Matej 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.53
M 60 m Cisár Martin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.91
M 60 m Čermák Marek 03 Czech Republic 07.31
M 60 m Distelberger Dominik (AUT) 90 Austria 06.83
M 60 m Doherty Eoin (IRL) 97 Ireland 06.90
M 60 m Erban Benjamín 89 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.95
M 60 m Fabián Martin 00 AK Slávia TU Košice 07.37
M 60 m Fuchs Markus (AUT) 95 Austria 06.65
M 60 m Ganchev Georgi (BGR) 90 Bulgaria 06.91
M 60 m Hanic Mário 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.13
M 60 m Hartmann Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek 07.70
M 60 m Holec Dominik 95 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.21
M 60 m Illovszky Dominik 02 Hungary 06.86
M 60 m Ištvanović Filip (SRB) 91 Serbia 06.95
M 60 m Ivanov Antonio (BGR) 99 Bulgaria 06.82
M 60 m Jančár Lucian 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.38
M 60 m Kiáfas Mihal (GRC) 93 Greece 06.93
M 60 m Kijanovic Aleksa (SRB) 97 Serbia 06.70
M 60 m Kostolný Šimon 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.50
M 60 m Košík Tomáš 00 Naša atletika Bratislava 07.23
M 60 m Křivánek František 02 Czech Republic 07.63
M 60 m Kurucz Norbert 00 ŠK ŠOG Nitra
M 60 m Kvasnica Matej 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.29
M 60 m Labo Dávid 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.60
M 60 m Lawrence Jack 96 Great Britain 06.82
M 60 m Marček Miroslav 95 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.00
M 60 m Marko Tasić (SRB) 00 Serbia 07.18
M 60 m Máté Tamás 98 Hungary 06.86
M 60 m Matuščák Tomáš 01 1.Atletický klub Humenné 06.81
M 60 m Mészáros Lukáš 95 Atletika Bratislava 07.26
M 60 m Özer Kayhan (TUR) 98 Turkey 06.76
M 60 m Palka Miroslav 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.13
M 60 m Papp Bence 99 Hungary 06.90
M 60 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 07.72
M 60 m Perrone Adriano 01 Atletika Bratislava 07.53
M 60 m Porter Bill 90 Great Britain 07.06
M 60 m Praschl Daniel (AUT) 92 Austria 07.46
M 60 m Rigler Erik 94 Atletika Bratislava 07.04
M 60 m Sabol Daniel 77 Akademik TU Košice 07.75
M 60 m Sloboda Samuel 01 Naša atletika Bratislava 07.00
M 60 m Stehno Roman 02 Czech Republic 07.40
M 60 m Timanic Milana (SRB) 94 Serbia 07.36
M 60 m Tláskal Tomáš 01 Czech Republic 07.07
M 60 m Tresović Miodrag (SRB) 00 Serbia 07.15
M 60 m Unger Andreas (AUT) 95 Austria 07.04
M 60 m Vladimirov Radoslav (BGR) 92 Bulgaria 07.21
M 60 m Volko Ján 96 Naša atletika Bratislava 06.58
M 800 m Antolík Pavol 99 AO TJ Slávia STU Bratislava
M 800 m Babulík Matúš 97 AO TJ Slávia STU Bratislava 1:52.44
M 800 m Buigel Bram (NLD) 95 Netherlands 1:49.00
M 800 m Byron Christian 92 Great Britain 1:52.00
M 800 m Hartmann Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek 2:10.42
M 800 m Kelemen Bence 95 Hungary 1:50.00
M 800 m Kiss Gergö Xavér 95 Hungary 1:50.00
M 800 m Kore Robert 04 Romania
M 800 m Košťál Jakub 03 Czech Republic 2:11.00
M 800 m Linsley Matthew 20 Great Britain 1:52.45
M 800 m Malina František 05 AC Čáslav z.s. 2:08.00
M 800 m Marx Bence 04 Győri Atlétikai Club 2:06.39
M 800 m Morosan Mihai 03 Romania 2:01.00
M 800 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 2:10.12
M 800 m Pavelka Adrián 91 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:05.60
M 800 m Pecha Martin 01 Czech Republic 1:54.90
M 800 m Perner Michal 02 Czech Republic 2:00.00
M 800 m Pop Leonardo 91 Hungary 2:02.00
M 800 m Pop Leonardo (HUN) 99 BEAC 2:02.57
M 800 m Prasneac Alexandru 20 Romania
M 800 m Radler Radovan 98 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:15.65
M 800 m Sasínek Patrik 97 AK Hodonín 1:55.11
M 800 m Semančák Filip 02 ŠK Vital Bratislava 2:03.64
M 800 m Schusser Janík (AUT) 99 Austria 1:55.00
M 800 m Süli Richárd 98 Hungary 1:52.00
M 800 m Taut Cristian 96 Romania 1:51.64
M 800 m Trizna Samuel 93 AC Kriváň Liptovský Mikuláš
M 800 m Van Veenen Wessel (NLD) 95 Netherlands 1:50.00
M 800 m Vlkovič Tomáš 00 AC Run is Fun Prešov 2:09.19
M 3000 m Bicsák Bence 95 Hungary 08:17.00
M 3000 m Golian Juraj 78 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:45.23
M 3000 m Hrabovecký Martin 00 TJ OBAL SERVIS Košice 09:43.41
M 3000 m Hutanu Alexandru 99 Romania 08:45.00
M 3000 m Ihnatiuc Andrei 03 Romania 09:00.00
M 3000 m Ivaniuta Taras 93 Individuálny člen SAZ 09:43.37
M 3000 m Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 09:29.42
M 3000 m Kubovčík Michal 99 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 10:14.0
M 3000 m Marx Balázs 02 Győri Atlétikai Club 08:49.65
M 3000 m Němec Ondřej 02 Czech Republic 09:58.00
M 3000 m Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 09:08.00 09:08.41
M 3000 m Pelikán Jozef 84 AK Slávia UK Bratislava 08:36.08
M 3000 m Pohanka Martin 02 Czech Republic 09:45.00
M 3000 m Sahajda Tibor 90 Bratislavský maratón 08:17.32
M 3000 m Schieber Matej 96 AK Run For Fun Bratislava 09:33.44
M 3000 m Szögi István Dániel 95 Hungary 08:29.00
M 3000 m Tomeček Radovan 94 AO TJ Slávia STU Bratislava 09:01.75
M 3000 m Zsentnyai Ákos 02 Hungary 08:50.00
M 60 m pr. 106,7 Akanni Ethan 99 Great Britain 07.93
M 60 m pr. 106,7 Baluch Matej 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 08.25
M 60 m pr. 106,7 Distelberger Dominik (AUT) 90 Austria 07.80
M 60 m pr. 106,7 Ferringhetto Inan (AUT) 95 Austria 08.51
M 60 m pr. 106,7 Kiáfas Argyrios (GRC) 95 Greece 08.31
M 60 m pr. 106,7 Kiáfas Mihal (GRC) 93 Greece
M 60 m pr. 106,7 Mattia Montini (ITA) 99 Italy 07.75
M 60 m pr. 106,7 Multerer Pholipp (AUT) 98 Austria 08.42
M 60 m pr. 106,7 Perera Miguel 96 Great Britain 07.96
M 60 m pr. 106,7 Sevler Mikdat (TUR) 98 Turkey 07.85
M 60 m pr. 106,7 Szücs Valdó 95 Hungary 07.69
M diaľka Benda Jakub 00 Naša atletika Bratislava 692
M diaľka Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 693
M diaľka Kiáfas Mihal (GRC) 93 Greece 704
M diaľka Matijašević Nemanja (SRB) 98 Serbia 688
M diaľka Megela Patrik 00 1.Atletický klub Humenné 687
M diaľka Praschl Daniel (AUT) 92 Austria 658
M diaľka Smajlaj Izmir (ALB) 93 Albania 811
M diaľka Zahariev Krum (BGR) 96 Bulgaria 699
J 800 m FREY Sebastian (AUT) 02 Austria 1:57.00
J 800 m Neumann Bernhard (AUT) 02 Austria 2:00.00
J 3000 m Schusser Moragan (AUT) 01 Austria 08:40.00
J diaľka Flatnes Henrik (NOR) 01 Norway 765
Dci 60 m Herzog Philipp (AUT) 03 Austria 07.44
Ž 60 m Ashmade Leonie 01 Great Britain 07.55
Ž 60 m Behúňová Tamara 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.76
Ž 60 m Cidoríková Miriam 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.91
Ž 60 m Csóti Jusztina 98 Hungary 07.56
Ž 60 m Doherty Kate (IRL) 97 Ireland 07.73
Ž 60 m Evans-Gray Cheyanne 98 Great Britain 07.49
Ž 60 m Iacoban Cristina 97 Romania 07.79
Ž 60 m Kéri Bettina 97 Hungary 07.71
Ž 60 m Kozlová Anna 01 AC Čáslav z.s. 08.15
Ž 60 m Krasňanská Ľubica 00 Naša atletika Bratislava 08.69
Ž 60 m Lánska Jana 91 Czech Republic 08.26
Ž 60 m Marčíková Lenka 99 Czech Republic 08.95
Ž 60 m Mészárošová Noémi 98 AK Slávia UK Bratislava 08.58
Ž 60 m Miekinska Magdalena (POL) 99 Poland 07.65
Ž 60 m Nováková Nina 96 ŠK ŠOG Nitra 08.42
Ž 60 m Okolie Karin (BGR) 94 Bulgaria 07.63
Ž 60 m Predajnianska Lenka 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.60
Ž 60 m Schmelcz Vivien 92 Hungary 07.41
Ž 60 m Standi Laura 05 Hungary
Ž 60 m Strýčková Viktória 01 Naša atletika Bratislava 07.86
Ž 60 m Tomková Barbora 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.97
Ž 60 m Torma Evelin 94 Hungary 07.86
Ž 60 m Vánišová Anna 01 Czech Republic 08.03
Ž 60 m Vuletić Tamara (SRB) 00 Serbia 07.83
Ž 60 m Weigertová Monika 92 AK Slávia UK Bratislava 07.45
Ž 800 m Bartha Keri Bianka 94 Hungary 2:12.00
Ž 800 m Clark Anna 90 Great Britain 2:10.00
Ž 800 m Costiuc Ionela 05 Romania 2:14.00
Ž 800 m Dobrovolná Andrea 01 Czech Republic 2:21.00
Ž 800 m Gorecká Marcela 88 Czech Republic 2:30.00
Ž 800 m Havlíčková Nela 04 Czech Republic 2:30.23
Ž 800 m Havlíčková Tereza 03 Czech Republic 2:25.00
Ž 800 m Heffner Hédi 01 Hungary 2:11.55
Ž 800 m Hluchá Vendula 97 Czech Republic 2:04.00
Ž 800 m Kutrová Eliška 93 Czech Republic 2:12.00
Ž 800 m Mäki Kristiina 91 Czech Republic 2:10.00
Ž 800 m Matejíčková Lucia 98 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:17.33
Ž 800 m Mezö Zsófia 03 Hungary 2:19.00
Ž 800 m Mhlanga Khahisa 99 Great Britain 2:07.00
Ž 800 m Novosadová Jitka 02 Czech Republic 2:22.00
Ž 800 m Pascal Diana 03 Romania 2:15.00
Ž 800 m Stambolic Marija (SRB) 93 Serbia 2:06.00
Ž 800 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 2:18.54
Ž 800 m Špitková Kristína 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:27.72
Ž 800 m Voorrips Suzanne (NLD) 93 Netherlands 2:05.00
Ž 800 m Vrzalová Simona 88 Czech Republic 2:03.00
Ž 800 m Wagner-Gyürkés Viktória 92 Hungary 2:07.00
Ž 800 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Ž 800 m Zemunik Ivona (HRV) 93 Croatia 2:08.00
Ž 1500 m Danečková Mária 87 Individuálny člen SAZ 5:22.22
Ž 1500 m Dušková Elena 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:23.20
Ž 1500 m Florina Stefana 90 Romania 4:16.00
Ž 1500 m Fraser Kirsty 95 Great Britain 4:20.00
Ž 1500 m Hálová Kateřina 81 Czech Republic
Ž 1500 m Hazuchová Líza 02 Zdravie v pohybe Lučatín
Ž 1500 m Hluchá Adéla 01 Czech Republic 4:34.00
Ž 1500 m Hluchá Tereza 01 Czech Republic 4:40.00
Ž 1500 m Chenaux Camille (ITA) 91 Italy 04:35.00
Ž 1500 m Kirsch Natália 03 Hungary 4:41.00
Ž 1500 m Klieiblová Karolína 02 Czech Republic 5:12.00
Ž 1500 m Kouřilová Soňa 01 Czech Republic 4:49.00
Ž 1500 m Kovalančíková Lucia 93 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:45.73
Ž 1500 m Masaryková Nina 99 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:22.40
Ž 1500 m Matějáková Alena 00 Czech Republic 4:42.00
Ž 1500 m Mayer Julia (AUT) 93 Austria 04:35.00
Ž 1500 m Prisecaru Claudia 97 Romania 4:23.00
Ž 1500 m Valová Silvia 91 Zdravie v pohybe Lučatín
Ž 1500 m Varga Gréta 03 Hungary 4:34.00
Ž 1500 m Williams Emily 02 Great Britain 4:17.00
Ž 1500 m Wohlfahrt Cornelia (AUT) 00 Austria 4:29.00
Ž 60 m pr. 83,8 Doherty Kate (IRL) 97 Ireland 08.29
Ž 60 m pr. 83,8 Dolzhkova Yuliya (UKR) 93 Ukraine 08.27
Ž 60 m pr. 83,8 Edöcs Andrea 98 Hungary 08.72
Ž 60 m pr. 83,8 Emini Milica (SRB) 99 Serbia 08.34
Ž 60 m pr. 83,8 Koudelová Lucie 94 Czech Republic 08.31
Ž 60 m pr. 83,8 Lukic Anja (SRB) 99 Serbia 08.32
Ž 60 m pr. 83,8 Matthews Lucy Jane 02 Great Britain
Ž 60 m pr. 83,8 Miller Yasmin 95 Great Britain 08.17
Ž 60 m pr. 83,8 Petkovic Ivana (SRB) 92 Serbia 08.31
Ž 60 m pr. 83,8 Répási Petra 96 Hungary 08.40
Ž 60 m pr. 83,8 Serrano Ainhoa (AUT) 99 Austria 09.67
Ž 60 m pr. 83,8 Sorok Klaudia 98 Hungary 08.23
Ž 60 m pr. 83,8 Škvarková Stanislava 96 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.19
Ž 60 m pr. 83,8 Takácsová Simona 98 ŠK ŠOG Nitra 08.81
Ž 60 m pr. 83,8 Zapfel Yvonne (AUT) 92 Austria 08.80
Ž diaľka Bendová Ema 07 Naša atletika Bratislava 544
Ž diaľka Kaliašová Silvia 00 Atletika Košice o.z. 585
Ž diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 570
Ž diaľka Radic Antonija (HRV) 94 Croatia 600
Ž diaľka Šimlovičová Mária 99 AK Spartak Dubnica nad Váhom 508
Ž diaľka Vánišová Anna 01 Czech Republic 530
Ž diaľka Varga Nikolett 98 Hungary 563
Ž diaľka Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 535
Ž diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 583
Ž trojskok Fasipe Mary 94 Great Britain 13.07
Ž trojskok Hargitai Vanda 97 Hungary 12.28
Ž trojskok Klímová Barbora 97 Czech Republic 12.06
Ž trojskok Straczek-Helios Viktoria (AUT) 98 Austria
- diaľka Rivera Morales Adriana (MEX) 20 Mexico 783