<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Olympijské nádeje V4, Bratislava, 25. 1. 2020

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 300 m Labo Dávid 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
M 300 m Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava 36.68
M 300 m Polák Jakub 97 AO TJ Slávia STU Bratislava
M trojskok Turcsányi Daniel 97 AC Stavbár Nitra 14.55
J 60 m Beladič Samuel 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.24
J 60 m Bugár Martin 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.53
J 60 m Cerula Samuel 01 Atletika Bratislava 07.27
J 60 m Csányi Krisztofer (HUN) 01 Zalaszám-ZAC 07.30
J 60 m Dormán Boldizsár (HUN) 01 Keszthelyi VDSE 07.10
J 60 m Ďurdina Jakub 01 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.40
J 60 m Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.38
J 60 m Farkas Bence (HUN) 02 PSN Zrt. 06.98
J 60 m Fridmanský Denis 01 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.16
J 60 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.16
J 60 m Igaz Adam 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.33
J 60 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 07.55
J 60 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice 07.02
J 60 m Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 07.55
J 60 m Matuščák Tomáš 01 1.Atletický klub Humenné 06.81
J 60 m Melega Dominik 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves 07.73
J 60 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava
J 60 m Normann Márton (HUN) 02 GEAC 07.53
J 60 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica 07.60
J 60 m Olenočin Šimon 02 1.Atletický klub Humenné 07.75
J 60 m Oražem Tim (SLO) 02 AK Poljane Maribor 07.90
J 60 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 07.72
J 60 m Perrone Adriano 01 Atletika Bratislava 07.53
J 60 m Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice 07.55
J 60 m Šimune Kristián 01 ŠK ŠOG Nitra
J 60 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra 07.48
J 60 m Tláskal Tomáš 01 AC Čáslav 07.07
J 300 m Bellus Štefan 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 300 m Bugna Ľuboš 02 AC Run is Fun Prešov
J 300 m Cerula Samuel 01 Atletika Bratislava
J 300 m Csányi Krisztofer (HUN) 01 Zalaszám-ZAC 37.60
J 300 m Drábek Michal 02 AK Slávia UK Bratislava
J 300 m Farkas Bence (HUN) 02 PSN Zrt. 35.50
J 300 m Hrudkay Oliver 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J 300 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 37.29
J 300 m Jelínek Rastislav 01 AK Slávia TU Košice
J 300 m Legnavský Bernard 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
J 300 m Mizner Martin 01 AK Slávia UK Bratislava
J 300 m Molnár Attila (HUN) 02 SVSE 35.77
J 300 m Normann Márton (HUN) 02 GEAC
J 300 m Obcovič Peter 01 ŠK Jablonica
J 300 m Olenočin Šimon 02 1.Atletický klub Humenné
J 300 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice
J 300 m Pecha Martin 01 AC Čáslav z.s. 37.80
J 300 m Perrone Adriano 01 Atletika Bratislava
J 300 m Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice
J 300 m Stehno Roman 02 AC Čáslav 38.00
J 300 m Šimune Kristián 01 ŠK ŠOG Nitra 38.48
J 300 m Špak Filip 03 ŠK ŠOG Nitra
J 500 m Pecha Martin 01 AC Čáslav 1:08.00
J 500 m Zajíc Tomáš 01 AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště 1:04.98
J 800 m Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov 2:18.41
J 800 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 2:01.03
J 800 m Felber Balázs (HUN) 01 SVSE 1:58.91
J 800 m Holub Martin 02 TJ Jiskra Otrokovice 1:57.07
J 800 m Homšak Jakob (SLO) 02 AK Poljane Maribor 2:09.72
J 800 m Kampczyk Kristián 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:07.11
J 800 m Križnik Filip (SLO) 01 AD Štajerska 2:08.64
J 800 m Szarvas Vilmos (HUN) 01 SVSE 2:04.79
J 800 m Truchlík Michal 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom
J 1500 m Edvy András (HUN) 02 VEDAC 4:09.98
J 1500 m Fridmanský Denis 01 Atletický legionársky klub Moldava n/B 4:15.82
J 1500 m Holub Martin 02 TJ Jiskra Otrokovice 04.08
J 1500 m Kramberger Miha (SLO) 02 AD Štajerska 4:29.87
J 1500 m Mészáros Kristóf 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 4:45.18
J 1500 m Paleček Ondřej 01 Hvězda Pardubice z.s.
J 1500 m Perner Michal 02 AC Čáslav 4:16.00
J 1500 m Semančák Filip 02 ŠK Vital Bratislava 4:21.61
J 60 m pr. 99,1 Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.18
J 60 m pr. 99,1 Melega Dominik 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves 08.61
J diaľka Ďurovský Vladimír 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 626
J diaľka Homonnai Dávid (HUN) 01 ARAK 606
J diaľka Parai Dávid (HUN) 01 BHSE 610
J trojskok Dormán Boldizsár (HUN) 01 Keszthelyi VDSE 13.15
J trojskok Fejes Karsa (HUN) 01 KSI SE 14.45
J trojskok Homonnai Dávid (HUN) 01 ARAK 13.50
J guľa 6 kg Greguš Jaroslav 01 AC Stavbár Nitra 17.25 17.25
J guľa 6 kg Juran Jakub 02 ŠK Vital Bratislava 10.24
J guľa 6 kg Kadák Mário 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
J guľa 6 kg Šramko Martin 02 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
J guľa 6 kg Šujanský Boris 01 AO Olympia Považská Bystrica 12.05
Dci 60 m Baďura Richard 04 ŠK Vital Bratislava 07.91
Dci 60 m Barbalics Bálint (HUN) 03 Haladás VSE 07.34
Dci 60 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 07.72
Dci 60 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 07.85
Dci 60 m Beber Jurij (SLO) 04 AD Štajerska 07.38
Dci 60 m Belluš Martin 04 Naša atletika Bratislava 07.86
Dci 60 m Boda Huba (HUN) 04 Haladás VSE 07.69
Dci 60 m Budík Lukáš 03 TJ Jiskra Otrokovice 07.65
Dci 60 m Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice 07.90
Dci 60 m Csikós Mihály (HUN) 03 BHSE 07.69
Dci 60 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice 07.37
Dci 60 m Čulák Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 08.08
Dci 60 m Erát Kristóf (HUN) 03 PSN Zrt. 07.35
Dci 60 m Fáber René 03 ŠK ŠOG Nitra 07.31
Dci 60 m Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 07.13
Dci 60 m Gálpál Zsombor (HUN) 03 Ikarus BSE 07.51
Dci 60 m Helter Dániel (HUN) 04 Keszthelyi VDSE 07.42
Dci 60 m Kosár Levente Máté 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.25
Dci 60 m Kovács Bence (HUN) 03 ARAK 07.45
Dci 60 m Kubovčík Jaroslav 04 MŠk Žiar nad Hronom
Dci 60 m Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom 07.60
Dci 60 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 07.78
Dci 60 m Majda Gabriel 03 AK Slávia TU Košice
Dci 60 m Majerčík Matúš 04 Naša atletika Bratislava 08.36
Dci 60 m Marinčič Rok Rozman (SLO) 03 AK Poljane Maribor 07.57
Dci 60 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 07.92
Dci 60 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 07.10
Dci 60 m Németh Dávid Bence (HUN) 03 Haladás VSE 07.71
Dci 60 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 07.78
Dci 60 m Pető András (HUN) 03 Zalaszám-ZAC 08.57
Dci 60 m Pollák Michal 04 Slovan Duslo Šaľa 07.45
Dci 60 m Rojka Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 07.30
Dci 60 m Schmidt Bence (HUN) 04 PSN Zrt. 07.30
Dci 60 m Staněk Jan 03 TJ Jiskra Otrokovice 07.67
Dci 60 m Sviták Martin 03 Atletický klub ZTS Martin 07.44
Dci 60 m Sychra Adam 03 TJ Jiskra Otrokovice 07.23
Dci 60 m Šimek Dávid 04 Individuálny člen SAZ 08.00
Dci 60 m Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.86
Dci 60 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 07.58
Dci 60 m Vass Gergely (HUN) 04 Zalaszám-ZAC 07.50
Dci 300 m Bachan Petr 03 AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště 38.95
Dci 300 m Barbalics Bálint (HUN) 03 Haladás VSE 39.40
Dci 300 m Bartek Denis 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 300 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 39.19
Dci 300 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 41.93
Dci 300 m Beber Jurij (SLO) 04 AD Štajerska 38.66
Dci 300 m Boda Huba (HUN) 04 Haladás VSE 41.90
Dci 300 m Bugár Andrej 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 42.41
Dci 300 m Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice 41.89
Dci 300 m Csikós Mihály (HUN) 03 BHSE 37.96
Dci 300 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice
Dci 300 m Čulák Tomáš 04 ŠK ŠOG Nitra 42.49
Dci 300 m Dabosi Marcell (HUN) 04 SVSE 37.50
Dci 300 m Dočkal Petr 03 TJ Jiskra Otrokovice 38.20
Dci 300 m Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 300 m Erát Kristóf (HUN) 03 PSN Zrt. 39.80
Dci 300 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 40.07
Dci 300 m Haraslin Roman 03 Naša atletika Bratislava 38.98
Dci 300 m Helter Dániel (HUN) 04 Keszthelyi VDSE 37.96
Dci 300 m Henry Franklin 04 AK AŠK Slávia Trnava 37.84
Dci 300 m Jarábek Marco 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 300 m Kovács Bence (HUN) 03 ARAK 38.20
Dci 300 m Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava
Dci 300 m Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 38.55
Dci 300 m Lipták Aurel 04 MŠk Žiar nad Hronom
Dci 300 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 41.30
Dci 300 m Minár Šimon 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 42.53
Dci 300 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 39.23
Dci 300 m Nagy Dávid (HUN) 04 ARAK 39.40
Dci 300 m Németh Dávid Bence (HUN) 03 Haladás VSE 41.20
Dci 300 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 38.54
Dci 300 m Paško Adam 03 Naša atletika Bratislava 42.61
Dci 300 m Pető András (HUN) 03 Zalaszám-ZAC 36.40
Dci 300 m Staněk Jan 03 TJ Jiskra Otrokovice 38.41
Dci 300 m Sychra Adam 03 TJ Jiskra Otrokovice 36.97
Dci 300 m Šimek Dávid 04 Individuálny člen SAZ 40.50
Dci 300 m Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 39.06
Dci 300 m Vass Gergely (HUN) 04 Zalaszám-ZAC 41.10
Dci 300 m Vidovič Valentin (SLO) 03 AD Štajerska 37.17
Dci 300 m Vojtek Jakub 03 ŠK ŠOG Nitra
Dci 500 m Hudec Matej 04 MŠk Žiar nad Hronom
Dci 500 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 1:19.05
Dci 500 m Rojík Matúš 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dci 500 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 800 m Bachan Petr 03 AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště 2:03.26
Dci 800 m Baran Matúš 04 AC Run is Fun Prešov 2:21.54
Dci 800 m Čižič Erik (SLO) 03 AK Poljane Maribor 02.10
Dci 800 m Járosi Richárd (HUN) 04 SVSE 2:14.05
Dci 800 m Kodrič Gašper (SLO) 04 AD Štajerska 2:15.97
Dci 800 m Kubasi János (HUN) 04 SVSE 2:15.45
Dci 800 m Lipovec Jakob (SLO) 03 AK Poljane Maribor 2:13.56
Dci 800 m Medovič Lukáš 03 AK AŠK Slávia Trnava 2:02.04
Dci 800 m Németh Márk Mihály (HUN) 03 Haladás VSE 2:01.71
Dci 800 m Ondrejík Ivan 03 Atletický oddiel Žilina 2:10.16
Dci 800 m Páll Sebestyén (HUN) 03 VEDAC 2:05.75
Dci 800 m Poropat Žan Aljaž (SLO) 03 AK Poljane Maribor 2:09.72
Dci 800 m Šimek Dávid 04 Individuálny člen SAZ 2:09.14
Dci 800 m Trunk Staš (SLO) 03 AK Poljane Maribor 2:08.71
Dci 800 m Ujhelyi Imre Dániel (HUN) 03 Miskolci Sportiskola 2:09.44
Dci 800 m Zubák Adam 04 ŠK Jablonica 2:09.64
Dci 1500 m Barabás Bence (HUN) 03 Keszthelyi VDSE 4:45.30
Dci 1500 m Červený Samuel 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 4:45.86
Dci 1500 m Habarta Tomáš 03 AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště 4:03.98
Dci 1500 m Háder Olivér (HUN) 04 TSC-Geotech 4:07.00
Dci 1500 m Honti Marcell (HUN) 04 VEDAC 4:37.58
Dci 1500 m Hozlár Matej 03 Atletický klub Šurany
Dci 1500 m Krahulec Tomáš 03 CVČ Brezová pod Bradlom 4:42.65
Dci 1500 m Kubovich Samuel 04 Atletický klub Krupina 4:50.81
Dci 1500 m Macko Vladimír 04 MŠk Žiar nad Hronom 4:56.70
Dci 1500 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 4:30.99
Dci 1500 m Puppis Tine Martin (SLO) 03 AD Štajerska 4:31.54
Dci 1500 m Samek Ľubomír 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dci 1500 m Takács András (HUN) 04 Keszthelyi VDSE 4:34.12
Dci 1500 m Takács Benedek (HUN) 04 Keszthelyi VDSE 4:48.50
Dci 1500 m Tóth Márton (HUN) 03 SVSE 4:38.66
Dci 60 m pr. 91,4 Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 09.45
Dci 60 m pr. 91,4 Bolla Gergő (HUN) 03 ARAK 09.01
Dci 60 m pr. 91,4 Bujdák Michal 03 TJ Jiskra Otrokovice 08.29
Dci 60 m pr. 91,4 Dočkal Petr 03 TJ Jiskra Otrokovice 08.63
Dci 60 m pr. 91,4 Gálpál Zsombor (HUN) 03 Ikarus BSE 08.54
Dci 60 m pr. 91,4 Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 09.79
Dci 60 m pr. 91,4 Kročka Marek 03 AK AŠK Slávia Trnava 08.61
Dci 60 m pr. 91,4 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 08.55
Dci 60 m pr. 91,4 Lakatos András (HUN) 03 ARAK 08.78
Dci 60 m pr. 91,4 Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.77
Dci 60 m pr. 91,4 Újhelyi Patrik (HUN) 03 VEDAC 08.54
Dci 60 m pr. 91,4 Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice 09.23
Dci diaľka Belluš Martin 04 Naša atletika Bratislava 530
Dci diaľka Blšták Matúš 03 AK AŠK Slávia Trnava 645
Dci diaľka Bolla Gergő (HUN) 03 ARAK 611
Dci diaľka Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice 548
Dci diaľka Csetényi Zsolt (HUN) 03 ARAK 616
Dci diaľka Federič Filip 04 Naša atletika Bratislava 672
Dci diaľka Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 543
Dci diaľka Lakatos András (HUN) 03 ARAK 626
Dci diaľka Majerčík Matúš 04 Naša atletika Bratislava 531
Dci diaľka Paško Adam 03 Naša atletika Bratislava 500
Dci trojskok Budík Lukáš 03 TJ Jiskra Otrokovice 12.97
Dci trojskok BUjdák Michal 03 TJ Jiskra Otrokovice 13.74
Dci trojskok Csetényi Zsolt (HUN) 03 ARAK 13.28
Dci trojskok Dočkal Petr 03 TJ Jiskra Otrokovice 12.44
Dci trojskok Gottwald Előd (HUN) 04 Győri AC 12.02
Dci trojskok Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
Dci trojskok Majda Gabriel 03 AK Slávia TU Košice
Dci trojskok Mitevová Barbora 03 TJ Jiskra Otrokovice 11.63
Dci guľa 5 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZTS Martin 13.16
Dci guľa 5 kg Drev Gašper (SLO) 03 AD Štajerska 15.83
Dci guľa 5 kg Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany 09.63
Dci guľa 5 kg Fáber René 03 ŠK ŠOG Nitra 15.49
Dci guľa 5 kg Horváth Márk (HUN) 03 Győri AC 17.56
Dci guľa 5 kg Chovanec Tomáš 04 Atletický legionársky klub Moldava n/B 08.95
Dci guľa 5 kg Pilát Samuel 04 ŠK Vital Bratislava 10.46
Dci guľa 5 kg Strényi Gábor (HUN) 04 Ikarus BSE 16.08
Dci guľa 5 kg Štefan Oliver 03 Naša atletika Bratislava 11.65
Dci guľa 5 kg Šula Karel 03 AK Slávia UK Bratislava 17.90
Žci 60 m Almási Attila (HUN) 05 UTE 07.77
Žci 60 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 07.97
Žci 60 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 07.70 08.18
Žci 60 m Fodor Péter (HUN) 06 GEAC 07.88
Žci 60 m Földi Gergő (HUN) 05 UTE 07.70
Žci 60 m Frývaldský Miroslav 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 60 m Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.38
Žci 60 m Havelka Adam 05 AC Čáslav 07.80
Žci 60 m Hendlein Dominik (HUN) 05 VEDAC 08.15
Žci 60 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 07.55
Žci 60 m Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 07.64
Žci 60 m Kozlová Marie 06 AC Čáslav 08.50
Žci 60 m Majoros Ádám (HUN) 05 UTE 07.70
Žci 60 m Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.29
Žci 60 m Módis Martin (HUN) 05 UTE 07.80
Žci 60 m Sánta Balázs (HUN) 05 UTE 07.78
Žci 60 m Szilveszter Marcell (HUN) 05 UTE 07.80
Žci 60 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.55
Žci 60 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 07.78
Žci 60 m Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.56
Žci 300 m Fodor Péter (HUN) 06 FEAC 39.72
Žci 300 m Havelka Adam 05 AC Čáslav 40.00
Žci 300 m Hendlein Dominik (HUN) 05 VEDAC
Žci 300 m Mészáros Balázs (HUN) 05 ARAK 37.60
Žci 1500 m Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 5:30.51
Žci 1500 m Árvai Róbert (HUN) 05 TSC-Geotech 4:27.61
Žci 1500 m Boháč Vojtěch 05 AC Čáslav 4:50.00
Žci 1500 m Csík András (HUN) 06 TSC-Geotech 4:48.60
Žci 1500 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 4:50.24
Žci 1500 m Havlíček Radek 06 AC Čáslav 5:10.02
Žci 1500 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 5:12.04
Žci 1500 m Jančik Daniel 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B 4:38.95
Žci 1500 m Malina František 05 AC Čáslav 4:29.80
Žci 1500 m Nánássy Máté (HUN) 06 Keszthelyi VDSE 4:49.80
Žci 1500 m Szirbek Albert (HUN) 06 SVSE
Žci 1500 m Takács András 06 Atletický legionársky klub Moldava n/B 5:33.13
Žci 1500 m Tóth András (HUN) 06 Keszthelyi VDSE 4:48.72
Žci 1500 m Troiak Šimon 05 Atletický klub Krupina 5:34.59
Žci 1500 m Vig Bálint (HUN) 05 Győri AC 4:46.79
Žci diaľka Frývaldský Miroslav 05 Atletický klub AC Malacky 520
Žci diaľka Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 532
Žci diaľka Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 493
Žci diaľka Simon Péter (HUN) 05 Győri AC 562
Žci diaľka Varhaník Martin 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 564
Žci guľa 5 kg Rédecsi Richárd (HUN) 06 Győri AC 09.51
Ž 300 m Tomková Dáša 00 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
Jky 60 m Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava
Jky 60 m Črček Monika 01 AD Slovenska Bistrica 07.93
Jky 60 m Dvoršak Maša (SLO) 01 Atletsko društvo Slovenska Bistrica 08.10
Jky 60 m Húsková Nina 02 ŠK ŠOG Nitra 07.95
Jky 60 m Kampuš Nika (SLO) 02 AK Poljane Maribor 08.89
Jky 60 m Kozlová Anna 01 AC Čáslav z.s. 08.15
Jky 60 m Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 08.17
Jky 60 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 08.53
Jky 60 m Majdáková Nina 02 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.23
Jky 60 m Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 08.17
Jky 60 m Ondrejková Monika 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.85
Jky 60 m Podkrižnik Tjaša (SLO) 01 AK Velenje 42.50
Jky 60 m Rudolf Nadja (SLO) 02 AD Štajerska 08.67
Jky 60 m Štramcar Lara (SVK) 01 AK velenje
Jky 60 m Vánišová Anna 01 AC Čáslav 08.03
Jky 300 m Braun Nora (HUN) 02 DSG Wien 46.14
Jky 300 m Kudlová Denisa 01 AK AŠK Slávia Trnava 41.51
Jky 300 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava
Jky 300 m Magyar Veronika (HUN) 01 SVSE 04.46
Jky 300 m Nagy Pálma (HUN) 01 Zalaszám-ZAC 41.80
Jky 300 m Novosadová Jitka 02 AC Čáslav 41.50
Jky 300 m Rudolf Nadja (SLO) 02 AD Štajerska 45.25
Jky 300 m Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Jky 300 m Zabloudilová Eva 01 AK Olymp Brno 45.51
Jky 500 m Šišoláková Lucia 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Jky 500 m Zabloudilová Eva 01 AK Olymp Brno 81.82
Jky 800 m Gavalovičová Zuzana 02 ŠK ŠOG Nitra 2:39.06
Jky 800 m Gedra Szabina (HUN) 01 SVSE 02.23
Jky 800 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 2:18.78
Jky 800 m Šimeki Oven Nea (SLO) 01 AK Velenje
Jky 800 m Štramcar Lara (SLO) 01 AK Velenje
Jky 1500 m Hluší Natálie 02 SK Speed Brno 04.48
Jky 1500 m Michaličková Zuzana 02 Atletický oddiel Žilina 4:42.24
Jky 1500 m Šimek Oven Nea (SLO) 01 AK Velenje
Jky 1500 m Štramcar Lara (SLO) 01 AK Velenje
Jky 60 m pr. 83,8 Čerňanská Viktória 02 Atletika Bratislava 09.20
Jky 60 m pr. 83,8 Dobránszky Laura (HUN) 02 GEAC 09.05
Jky 60 m pr. 83,8 Dvoršak Maša (SLO) 01 Atletsko društvo Slovenska Bistrica 09.00
Jky 60 m pr. 83,8 Gyomraiová Natália 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves 09.25
Jky 60 m pr. 83,8 Holešová Natália 02 ŠK ŠOG Nitra 09.13
Jky 60 m pr. 83,8 Luptáková Veronika 02 ŠK ŠOG Nitra 09.30
Jky 60 m pr. 83,8 Miklová Marietta 02 AC Stavbár Nitra 09.44
Jky 60 m pr. 83,8 Remišová Martina 01 Atletický oddiel Žilina 10.31
Jky 60 m pr. 83,8 Szturcová Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.17
Jky diaľka Borhy Anna (HUN) 02 PSN Zrt. 05.38
Jky diaľka Comová Michaela 01 Atletický oddiel Žilina 534
Jky diaľka Gyomraiová Natália 02 TJ Tatran Spišská Nová Ves 515
Jky diaľka Lehenová Monika 02 AK AŠK Slávia Trnava 570
Jky diaľka Szabó Laura (HUN) 02 Keszthelyi VDSE 05.49
Jky guľa 4 kg Hanuliaková Petra 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 11.61
Dky 60 m Adámi Dalma (HUN) 04 UTE 08.40
Dky 60 m Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice 08.99
Dky 60 m Batyková Sofia 03 ŠK ŠOG Nitra 09.30
Dky 60 m Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice 08.79
Dky 60 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 08.08
Dky 60 m Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.92
Dky 60 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 08.07
Dky 60 m Dormán Dóra (HUN) 03 Keszthelyi VDSE 08.50
Dky 60 m Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 08.71
Dky 60 m Gimesi Kata (HUN) 03 ARAK 07.91
Dky 60 m Grubits Lili (HUN) 04 ARAK 08.15
Dky 60 m Hatinová Mia Miriam 03 AK Slávia UK Bratislava 08.67
Dky 60 m Havelková Anna 04 Kovačičová 08.45
Dky 60 m Holeková Karolína 04 MŠk Žiar nad Hronom 08.06
Dky 60 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.29
Dky 60 m Kántor Piros (HUN) 03 Keszthelyi VDSE 08.29
Dky 60 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava 08.57
Dky 60 m Kolláriková Simonetta 03 AK Slávia TU Košice 09.21
Dky 60 m Koller Dorina (HUN) 04 Zalaszám-ZAC 08.20
Dky 60 m Kovács Anna (HUN) 04 Zalaszám-ZAC 08.17
Dky 60 m Krajnc Danaja (SLO) 03 AK Poljane Maribor 08.36
Dky 60 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 08.31
Dky 60 m Kusztor Virág (HUN) 04 Keszthelyi VDSE 08.46
Dky 60 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 08.73
Dky 60 m Mergl Zoja (HUN) 04 ARAK 08.28
Dky 60 m Mitanová Karolína 04 AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště 07.86
Dky 60 m Môcová Radoslava 03 MŠk Žiar nad Hronom 07.96 07.96
Dky 60 m Nagy Vanessza (HUN) 03 BHSE 07.89
Dky 60 m Nyilasi Diána (HUN) 04 UTE 08.22
Dky 60 m Petek Nika Kovačič (SLO) 03 AK Poljane Maribor 08.76
Dky 60 m Petřvalská Valentína 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.35
Dky 60 m Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 08.47
Dky 60 m Podhorská Anna 04 Atletický klub ZTS Martin 08.53
Dky 60 m Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.54
Dky 60 m Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 08.43
Dky 60 m Szabó Gréta (HUN) 04 ARAK 08.15
Dky 60 m Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 08.70
Dky 60 m Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 08.94
Dky 60 m Turičíková Mária 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.24
Dky 60 m Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin 08.52
Dky 60 m Vadászi Bíborka (HUN) 04 VEDAC 08.16
Dky 60 m Valekova Maiara 04 Atletika Bratislava 08.92
Dky 60 m Várkonyi Dorottya (HUN) 04 UTE 08.35
Dky 60 m Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 08.40
Dky 60 m Vörös Dorka (HUN) 03 Haladás VSE 08.43
Dky 300 m Adámi Dalma (HUN) 04 UTE 45.66
Dky 300 m Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice
Dky 300 m Batyková Sofia 03 ŠK ŠOG Nitra
Dky 300 m Brachová Viktória 03 AK Slávia TU Košice
Dky 300 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 45.38
Dky 300 m Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 45.34
Dky 300 m Buršíková Barbora 04 TJ Jiskra Otrokovice 45.64
Dky 300 m Čederlová Ela 04 Naša atletika Bratislava 42.81
Dky 300 m Dobák Panna (HUN) 04 ARAK 82.50
Dky 300 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 47.58
Dky 300 m Grubits Lili (HUN) 04 ARAK 42.20
Dky 300 m Havlíčková Tereza 03 AC Čáslav 44.00
Dky 300 m Herman Alina (SLO) 04 AD Štajerska 46.24
Dky 300 m Kántor Piros (HUN) 03 Keszthelyi VDSE 43.00
Dky 300 m Kolláriková Simonetta 03 AK Slávia TU Košice
Dky 300 m Koller Dorina (HUN) 04 Zalaszám-ZAC 36.40
Dky 300 m Kovács Anna (HUN) 04 Zalaszám-ZAC 46.60
Dky 300 m Kusyová Janka 03 ŠK ŠOG Nitra 43.25
Dky 300 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice
Dky 300 m Mitanová Karolína 04 AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště 40.41
Dky 300 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 44.98
Dky 300 m Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 46.74
Dky 300 m Srholcová Karolína 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 47.73
Dky 300 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 300 m Urbanovská Lilly 04 Atletický klub ZTS Martin 44.01
Dky 300 m Várkonyi Dorottya (HUN) 04 UTE 45.82
Dky 500 m Cápayová Mária 03 Naša atletika Bratislava
Dky 500 m Hrajnohová Simona 03 ŠK Jablonica
Dky 500 m Klojčnik Petja (SLO) 04 AD Štajerska 72.89
Dky 500 m Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Dky 500 m Rupp Leonie (AUT) 03 DSG Wien 78.00
Dky 500 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 800 m Arnhoffer Kata (HUN) 04 VEDAC 02.28
Dky 800 m Bartis Hajnalka (HUN) 03 SVSE 02.03
Dky 800 m Buršíková Barbora 04 TJ Jiskra Otrokovice 02.30
Dky 800 m Mező Zsófia (HUN) 03 SVSE 02.18
Dky 800 m Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 2:31.91
Dky 1500 m Čechová Petra 03 AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště 05.19
Dky 1500 m Čermáková Adela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:15.70
Dky 1500 m Fajfar Nika (SLO) 04 AD Štajerska 18.12
Dky 1500 m Havlíčková Tereza 03 AC Čáslav z.s. 5:15.00
Dky 1500 m Kirsch Natália (HUN) 03 SVSE 04.41
Dky 1500 m Klepková Eliška 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 5:00.08
Dky 1500 m Kočová Lenka 03 AK Slávia TU Košice 5:26.52
Dky 1500 m Kovács Mariann (HUN) 04 TSC-Geotech 05.06
Dky 1500 m Lobenwein Vanesa (SLO) 03 AD Štajerska 55.74
Dky 1500 m Repková Monika 04 Atletický klub ZZO Čadca 5:53.80
Dky 1500 m Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica 5:10.09
Dky 1500 m Sigmond Sára (HUN) 03 SVSE 05.14
Dky 60 m pr. 83,8 Borhy Anna (HUN) 03 PSN Zrt. 09.32
Dky 60m p 76,2-8,5 Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 09.41
Dky 60m p 76,2-8,5 Ďurišková Alžbeta 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Dky 60m p 76,2-8,5 Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 09.34
Dky 60m p 76,2-8,5 Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 10.70
Dky 60m p 76,2-8,5 Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 09.59
Dky 60m p 76,2-8,5 Mitevová Barbora 03 TJ Jiskra Otrokovice 09.16
Dky 60m p 76,2-8,5 Molnárová Michaela 04 Atletika Košice o.z. 09.05
Dky 60m p 76,2-8,5 Nagy Vanessza (HUN) 03 BHSE
Dky 60m p 76,2-8,5 Segečová Martina 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.06
Dky 60m p 76,2-8,5 Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.23
Dky 60m p 76,2-8,5 Švachová Martina 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.74
Dky 60m p 76,2-8,5 Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.63
Dky 60m p 76,2-8,5 Tináková Emma 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.77
Dky 60m p 76,2-8,5 Tokárová Andrea 04 ŠK ŠOG Nitra 10.15
Dky diaľka Dormán Dóra (HUN) 03 Keszthelyi VDSE 04.60
Dky diaľka Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 501
Dky diaľka Gimesi Kata (HUN) 03 ARAK 05.32
Dky diaľka Herman Alina (SLO) 04 AD Štajerska 04.72
Dky diaľka Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 485
Dky diaľka Kuchmister Victoria 03 TJ Jiskra Otrokovice 05.48
Dky diaľka Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 512
Dky diaľka Kusztor Virág (HUN) 04 Keszthelyi VDSE 04.98
Dky diaľka Mergl Zoja (HUN) 04 ARAK 05.10
Dky diaľka Molnárová Michaela 04 Atletika Košice o.z. 542
Dky diaľka Nyilasi Diána (HUN) 04 UTE 05.04
Dky diaľka Pistovčáková Zuzana 03 Naša atletika Bratislava 484
Dky diaľka Szabó Gréta (HUN) 04 ARAK 05.11
Dky diaľka Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 507
Dky diaľka Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 450
Dky diaľka Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 523
Dky diaľka Veselská Sandra 04 Naša atletika Bratislava 535
Dky trojskok Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 11.50
Dky trojskok Holczinger Bianka (HUN) 03 Győri AC 10.19
Dky trojskok Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 10.22
Dky trojskok Kuchmister Victoria 03 TJ Jiskra Otrokovice 11.83
Dky trojskok Mitevová Barbora 03 TJ Jiskra Otrokovice 11.63
Dky trojskok Mitevova Barbora (SVK) 03 TJ Jiskra Otrokovice 11.63
Dky trojskok Molnár Jázmin (HUN) 04 TSC-Geotech 11.08
Dky trojskok Perenyei Nóra (HUN) 04 TSC-Geotech 10.86
Dky trojskok Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 11.40
Dky trojskok Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky
Dky guľa 3 kg Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 10.19 10.19
Dky guľa 3 kg Buruzs Réka (HUN) 03 Győri AC 10.43
Dky guľa 3 kg Ďurovská Emma 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.35
Dky guľa 3 kg Futáková Viktória 04 MŠk Žiar nad Hronom 08.45
Dky guľa 3 kg Herman Alina (SLO) 04 AD Štajerska 08.86
Dky guľa 3 kg Kuricová Veronika 03 Atletický oddiel Žilina 09.23
Dky guľa 3 kg Lischková Ulrlika 03 AK Slávia TU Košice 07.03
Dky guľa 3 kg Lukašíková Ema 04 Atletický klub ZZO Čadca 09.55 09.55
Dky guľa 3 kg Martincová Lucia 03 AO Olympia Považská Bystrica 11.78
Dky guľa 3 kg Melíšková Liana 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.80
Dky guľa 3 kg Olejníková Ľuboslava 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.94
Dky guľa 3 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.04
Dky guľa 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 11.14
Dky guľa 3 kg Tési Evelin 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.09
Dky guľa 3 kg Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 08.39
Žky 60 m Bálint Laura (HUN) 05 UTE 08.40
Žky 60 m Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 08.39
Žky 60 m Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 07.94
Žky 60 m Dalešická Zita 06 AC Čáslav 09.00
Žky 60 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 08.13
Žky 60 m Dupalová Leontýna 06 AK Sokol Nehvizdy 08.45
Žky 60 m Erát Dalma (HUN) 05 PSN Zrt. 08.39
Žky 60 m Grígelová Karen 06 Atletický klub AC Malacky 08.40
Žky 60 m Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 08.23 08.23
Žky 60 m Joó Dóra (HUN) 05 BHSE 08.10
Žky 60 m Kalednová Teodora 06 AK Sokol Nehvizdy 08.37
Žky 60 m Kozlová Marie 06 AC Čáslav 08.50
Žky 60 m Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava 08.42
Žky 60 m Kriszt Sarolta (HUN) 06 GEAC 08.14
Žky 60 m Mázsa Izabella (HUN) 05 UTE 08.24
Žky 60 m Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava 08.56
Žky 60 m Nevrlá Amélie 06 AK Sokol Nehvizdy 07.99
Žky 60 m Róka Bora (HUN) 05 Szombathelyi SI 08.45
Žky 60 m Stehnová Tereza 05 AC Čáslav 08.60
Žky 60 m Táborská Terezie 06 AK Sokol Nehvizdy 07.81
Žky 60 m Tóth Szófia Szt. (HUN) 06 GEAC 08.45
Žky 60 m Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 08.28
Žky 60 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 08.12
Žky 300 m Fekete Júlia (HUN) 05 VEDAC 40.48
Žky 300 m Kerékgyártó Dóra (HUN) 06 SVSE 44.61
Žky 300 m Kovács Noémi (HUN) 05 SVSE 44.23
Žky 300 m Kovačičová Barbora 05 AC Čáslav 45.00
Žky 1500 m Birnbauer Dalma (HUN) 05 SVSE 05.11
Žky 1500 m Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica 5:31.97
Žky 1500 m Farkas Réka (HUN) 05 Keszthelyi VDSE 05.08
Žky 1500 m Horváthová Annamária 05 Atletický legionársky klub Moldava n/B
Žky 1500 m Iker Natália (HUN) 05 Szombathelyi SI 04.59
Žky 1500 m Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 5:46.43
Žky 1500 m Lövei Vanda (HUN) 06 Miskolci Sportiskola 05.22
Žky 1500 m Lukašíková Beáta 06 Atletický klub ZZO Čadca 5:16.19
Žky 1500 m Magyari Flóra (HUN) 06 Győri AC
Žky 1500 m Mehager Hana Mária 06 AC Stavbár Nitra 5:21.32
Žky 1500 m Mesics Borbála (HUN) 06 SVSE 05.15
Žky 1500 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 5:20.87
Žky 1500 m Molnár Vivien (HUN) 06 Győri AC
Žky 1500 m Nováková Agáta 05 AC Čáslav 05.16
Žky 1500 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 5:32.91
Žky 1500 m Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 4:54.94
Žky diaľka Bieliková Natália 06 MŠk Žiar nad Hronom 537
Žky diaľka Čorejová Tereza 05 Naša atletika Bratislava 541
Žky diaľka Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 515
Žky diaľka Dupalová Leontýna 06 AK Sokol Nehvizdy 04.89
Žky diaľka Erát Dalma (HUN) 05 PSN Zrt. 50.20
Žky diaľka Fekete Júlia (HUN) 05 VEDAC 05.29
Žky diaľka Jánošíková Nicol 05 Atletický klub ZZO Čadca 480
Žky diaľka Kalednová Teodora 06 AK Sokol Nehvizdy 04.79
Žky diaľka Kozlová Marie 06 AC Čáslav 04.96
Žky diaľka Krajčovičová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava 482
Žky diaľka Kriszt Sarolta (HUN) 06 GEAC 05.07
Žky diaľka Mnichova Ema 05 Naša atletika Bratislava 469
Žky diaľka Nevrlá Amélie 06 AK Sokol Nehvizdy 04.95
Žky diaľka Rendes Hanna (HUN) 06 Győri AC 05.11
Žky diaľka Standi Laura (HUN) 05 Szombathelyi SI 05.15
Žky diaľka Táborská Terezie 06 AK Sokol Nehvizdy 05.00
Žky diaľka Ufnárová Michaela 05 Naša atletika Bratislava 520
Žky diaľka Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 528
Žky guľa 3 kg Benkő Júlia (HUN) 06 Győri AC 08.42