<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1.kolo Zimný pohár žiactva AZB, Bratislava, 30. 11. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
EleHm 150 m Al-Khaldi Sami (SVK) 12 Atletický klub Puma Senec
EleHm 150 m Bors Marek (SVK) 13 ŠAK športový AK Komárno
EleHm 150 m Bugár Tomás (SVK) 12 ŠAK športový AK Komárno
EleHm 150 m Horváth Peter (SVK) 12 ŠAK športový AK Komárno
EleHm 150 m Námesný Adam Ján (SVK) 13 ŠAK športový AK Komárno
EleHm 150 m Námesný Adam Ján (SVK) 13 ŠAK športový AK Komárno
EleHm 150 m Polák Filip (SVK) 12 ŠAK športový AK Komárno
EleHm 150 m Slamková Tamara (SVK) 12 ZŠ Jána Kupeckého
EleHm 150 m Tondra Michal (SVK) 12 Atletický klub Puma Senec
EleHm 300 m Al-Khaldi Sami (SVK) 12 Atletický klub Puma Senec
EleHm 300 m Bors Marek (SVK) 13 ŠAK športový AK Komárno
EleHm 300 m Námesný Adam Ján (SVK) 13 ŠAK športový AK Komárno
EleHm 300 m Tondra Michal (SVK) 12 Atletický klub Puma Senec
EleHm 600 m Bugár Tomáš (SVK) 12 ŠAK športový AK Komárno
EleHm diaľka z miesta Al-Khaldi Sami (SVK) 12 Atletický klub Puma Senec
EleHm diaľka z miesta Bugár Tomáš (SVK) 12 ŠAK športový AK Komárno
EleHm diaľka z miesta Horváth Peter (SVK) 12 ŠAK športový AK Komárno
EleHm diaľka z miesta Námesný Adam Ján (SVK) 13 ŠAK športový AK Komárno
EleHm diaľka z miesta Tondra Michal (SVK) 12 Atletický klub Puma Senec
EleHm Medicinbal 1kg Al-Khaldi Sami (SVK) 12 Atletický klub Puma Senec
EleHm Medicinbal 1kg Bors Marek (SVK) 13 ŠAK športový AK Komárno
EleHm Medicinbal 1kg Polák Filip (SVK) 12 ŠAK športový AK Komárno
EleHm Medicinbal 1kg Tondra Michal (SVK) 12 Atletický klub Puma Senec
EleH 150 m Al-Khaldi Abdulrahman (SVK) 10 Atletický klub Puma Senec
EleH 150 m Csanyiova Veronika (SVK) 10 Atletický klub Puma Senec
EleH 150 m Čepela Matúš (SVK) 11 Atletický klub Puma Senec
EleH 150 m Demeš Jakub (SVK) 11 ŠAK športový AK Komárno
EleH 150 m Chandoga Jakub (SVK) 11 Atletický klub Puma Senec
EleH 150 m Krútel Marko (SVK) 10 Leskys's runners
EleH 150 m Paufler Damian (SVK) 11 Atletický klub Puma Senec
EleH 300 m Al-Khaldi Abdulrahman (SVK) 10 Atletický klub Puma Senec
EleH 300 m Csanyiova Veronika (SVK) 10 Atleticky klub Puma Senec
EleH 300 m Csepregiová Emily (SVK) 11 ŠAK športový AK Komárno
EleH 300 m Čepela Matúš (SVK) 11 Atletickýklub Puma Senec
EleH 300 m Chandoga jakub (SVK) 11 Atletický klub Puma Senec
EleH 300 m Paufler Damian (SVK) 11 Atletický klub Puma Senec
EleH 300 m Paufler Damian (SVK) 11 Atletický klub Puma Senec
EleH diaľka z miesta Al-Khaldi Abdulrahman (SVK) 10 Atletický klub Puma Senec
EleH diaľka z miesta Csanyiova Veronika (SVK) 10 Atletický klub Puma Senec
EleH diaľka z miesta Čepela Matúš (SVK) 11 Atletický klub Puma Senec
EleH diaľka z miesta Demeš Jakub (SVK) 11 ŠAK športový AK Komárno
EleH diaľka z miesta Chandoga Jakub (SVK) 11 Atletický klub Puma Senec
EleH diaľka z miesta Paufler Damian (SVK) 11 Atletický klub Puma Senec
EleH Medicinbal 1kg Al-Khaldi Albdulrahman (SVK) 10 Atletický klub Puma Senec
EleH Medicinbal 1kg Csanyiova Veronika (SVK) 10 Atleticky klub Puma Senec
EleH Medicinbal 1kg Čepela Matúš (SVK) 11 Atletický klub Puma Senec
EleH Medicinbal 1kg Demeš Jakub (SVK) 11 ŠAK športový AK Komárno
EleH Medicinbal 1kg Chandoga Jakub (SVK) 11 Atletický klub Puma Senec
EleH Medicinbal 1kg Paufler Damian (SVK) 11 Atletický klub Puma Senec
Nžci 150 m Auxt Adam 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 150 m Baláž Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 27.62
Nžci 150 m Barta Hugo 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 150 m Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava
Nžci 150 m Bogdalik Boris 11 Deti v pohybe Šamorín
Nžci 150 m Bombala Marko 12 Deti v pohybe Šamorín
Nžci 150 m Bruckmayer Tomáš 12 Lesky´s runners
Nžci 150 m Búci Marek 10 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžci 150 m Csiaki Damián Leon 10 Lesky´s runners
Nžci 150 m Čahoj Daniel 14 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 150 m Čahoj Gabriel 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 150 m Červenka Dominik 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 27.84
Nžci 150 m Feranec Dennis Alexej 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci 150 m Futás Maxim 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Grznár Mojmír 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 43.69
Nžci 150 m Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky 25.65
Nžci 150 m Halász Hugo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Hanušiak Matúš 10 Naša atletika Bratislava
Nžci 150 m Hanušiak Michal 13 Naša atletika Bratislava
Nžci 150 m Igenyes Lucas 10 Lesky's runners
Nžci 150 m Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci 150 m Janko Teodor 12 Atletický klub AC Malacky
Nžci 150 m Jovankovič Sebastian Manuel 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Just Ján 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 37.67
Nžci 150 m Karas Daniel 12 Deti v pohybe Šamorín
Nžci 150 m Kausich Maxim 11 AK Run For Fun Bratislava 28.61
Nžci 150 m Kleštinec Tomáš 10 AK Run For Fun Bratislava 27.63
Nžci 150 m Kmeť Juraj 13 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 150 m Knapík Dominik 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Kňažek David 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Knesl Michal 79 Gemerunners 01.01
Nžci 150 m Kohút Šimon 12 AK Run For Fun Bratislava
Nžci 150 m Kollár Matej 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžci 150 m Kopold Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Korba Aurel 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.32
Nžci 150 m Králik Samuel 14 AK Run For Fun Bratislava 37.29
Nžci 150 m Krútel Marko 10 Lesky's runners
Nžci 150 m Ľahký Tomáš 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Lauko Oliver 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 31.05
Nžci 150 m Ludas Patrik 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci 150 m Martínez Cándido 11 Naša atletika Bratislava
Nžci 150 m Masaryk Šimon 14 AK Run For Fun Bratislava
Nžci 150 m Mayer Roderik 13 AK Run For Fun Bratislava
Nžci 150 m Méry Maroš 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 29.72
Nžci 150 m Metes Marcel 11 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžci 150 m Mihaľov Boris 10 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžci 150 m Michalko Dominik 11 AK Run For Fun Bratislava
Nžci 150 m Michalko Samuel 13 AK Run For Fun Bratislava 29.00
Nžci 150 m Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci 150 m Milo Jakub 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžci 150 m Minarič Marian Matúš 14 AK Run For Fun Bratislava
Nžci 150 m Mráz Adam 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 150 m Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky
Nžci 150 m Muráň Šimon 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 150 m Murgaš Matej 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 150 m Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci 150 m Ort-Mertl Maxim 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci 150 m Pauko Jakub 13 Atletický klub AC Malacky 29.08
Nžci 150 m Pelikán Peter 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 150 m Pénzes Bálint 10 Deti v pohybe Šamorín
Nžci 150 m Pilka Martin 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 150 m Polonec Juraj 12 Naša atletika Bratislava
Nžci 150 m Rajzík Maxim 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Rapoš Daniel Mark 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Rebro Adam 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 150 m Rusnák Matias 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.57
Nžci 150 m Rusnák Samuel 12 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžci 150 m Sekot Damian 10 AK Run For Fun Bratislava 26.67
Nžci 150 m Sekot Dorian 14 AK Run For Fun Bratislava 32.42
Nžci 150 m Spišák Hugo 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Strapoň Daniel 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Šataník Viktor 13 Deti v pohybe Šamorín
Nžci 150 m Šimek Erik Alexander 13 Atletický klub AC Malacky
Nžci 150 m Šimek Oliver Jozef 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci 150 m Šoóš Filip 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci 150 m Tomík Filip 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 150 m Tressard Alan 14 KĽŠ KRYHA Bratislava 35.69
Nžci 150 m Turner Mathias 10 Atletický klub Puma Senec (A)
Nžci 150 m Tuš Adam 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 150 m Váňa Jakub 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 150 m Veselý Alexander 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci 150 m Zanovit Ján 13 Naša atletika Bratislava 35.06
Nžci 300 m Auxt Adam 12 AO TJ Slávia STU Bratislava 64.06
Nžci 300 m Barta Hugo 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 300 m Bogdalik Boris 11 Deti v pohybe Šamorín
Nžci 300 m Bombala Marko 12 Deti v pohybe Šamorín
Nžci 300 m Brynza Matúš 12 AK Run For Fun Bratislava 68.96
Nžci 300 m Dubina Adam 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 300 m Feranec Dennis Alexej 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci 300 m Greppel Andrej 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 300 m Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci 300 m Jány Leo 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 300 m Kmeť Juraj 13 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 300 m Kňažek David 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 63.77
Nžci 300 m Korba Aurel 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 300 m Kováč Jakub 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 300 m Lauko Oliver 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 300 m Ludas Patrik 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci 300 m Méry Maroš 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 300 m Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci 300 m Mikláš Niko 12 AK Run For Fun Bratislava
Nžci 300 m Milo Jakub 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžci 300 m Mráz Adam 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 300 m Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky
Nžci 300 m Ort-Mertl Maxim 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci 300 m Pauko Jakub 13 Atletický klub AC Malacky
Nžci 300 m Pénzes Bálint 10 Deti v pohybe Šamorín
Nžci 300 m Pilka Martin 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 64.7
Nžci 300 m Pokorný Simon 10 AK Run For Fun Bratislava
Nžci 300 m Polkan Allen 13 AK Run For Fun Bratislava
Nžci 300 m Polkan Leon 10 AK Run For Fun Bratislava 58.70
Nžci 300 m Rebro Adam 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci 300 m Rusnák Matias 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 300 m Sklenár Lukáš 12 AK Run For Fun Bratislava
Nžci 300 m Šataník Viktor 13 Deti v pohybe Šamorín
Nžci 300 m Šimek Erik Alexander 13 Atletický klub AC Malacky
Nžci 300 m Šimek Oliver Jozef 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci 300 m Šoóš Filip 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci 300 m Tressard Alan 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 300 m Turner Mathias 10 Atletický klub Puma Senec (A)
Nžci 300 m Váňa Jakub 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 300 m Veselý Alexander 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci 600 m Čahoj Gabriel 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 600 m Glemba Eduard 10 AK Run For Fun Bratislava
Nžci 600 m Igenyes Lucas 10 Lesky´s runners
Nžci 600 m Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky 2:16.95
Nžci 600 m Janko Teodor 12 Atletický klub AC Malacky 2:19.63
Nžci 600 m Krútel Marko 10 Lesky's runners
Nžci 600 m Murgaš Matej 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 600 m Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 1:56.37
Nžci 600 m Streška Filip 10 AK Run For Fun Bratislava
Nžci 600 m Szileczký Matej 10 AK Run For Fun Bratislava 2:19.04
Nžci 600 m Tressard Yann 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:22.96
Nžci diaľka z miesta Baláž Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 161
Nžci diaľka z miesta Barta Hugo 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci diaľka z miesta Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava 252
Nžci diaľka z miesta Bombala Marko 12 Deti v pohybe Šamorín 140
Nžci diaľka z miesta Bruckmayer Tomáš 12 Lesky´s runners
Nžci diaľka z miesta Brynza Matúš 12 AK Run For Fun Bratislava 159
Nžci diaľka z miesta Búci Marek 10 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžci diaľka z miesta Čahoj Daniel 14 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci diaľka z miesta Čahoj Gabriel 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 275
Nžci diaľka z miesta Feranec Dennis Alexej 11 Atletický klub AC Malacky 264
Nžci diaľka z miesta Glemba Eduard 10 AK Run For Fun Bratislava 323
Nžci diaľka z miesta Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky 246
Nžci diaľka z miesta Hanušiak Matúš 10 Naša atletika Bratislava
Nžci diaľka z miesta Hanušiak Michal 13 Naša atletika Bratislava
Nžci diaľka z miesta Igenyes Lucas 10 Lesky's runners
Nžci diaľka z miesta Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky 161
Nžci diaľka z miesta Janko Teodor 12 Atletický klub AC Malacky 169
Nžci diaľka z miesta Karas Daniel 12 Deti v pohybe Šamorín
Nžci diaľka z miesta Kausich Maxim 11 AK Run For Fun Bratislava 287
Nžci diaľka z miesta Kleštinec Tomáš 10 AK Run For Fun Bratislava
Nžci diaľka z miesta Kmeť Juraj 13 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci diaľka z miesta Kohút Šimon 12 AK Run For Fun Bratislava 158
Nžci diaľka z miesta Kollár Matej 11 AO TJ Slávia STU Bratislava 261
Nžci diaľka z miesta Králik Samuel 14 AK Run For Fun Bratislava 136
Nžci diaľka z miesta Lauko Oliver 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 156
Nžci diaľka z miesta Ludas Patrik 11 Atletický klub AC Malacky 270
Nžci diaľka z miesta Martínez Cándido 11 Naša atletika Bratislava 148
Nžci diaľka z miesta Masaryk Šimon 14 AK Run For Fun Bratislava
Nžci diaľka z miesta Mayer Roderik 13 AK Run For Fun Bratislava
Nžci diaľka z miesta Metes Marcel 11 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžci diaľka z miesta Mihaľov Boris 10 Športový triatlonový klub Pezinok 149
Nžci diaľka z miesta Michalko Dominik 11 AK Run For Fun Bratislava 316
Nžci diaľka z miesta Michalko Samuel 13 AK Run For Fun Bratislava 153
Nžci diaľka z miesta Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci diaľka z miesta Mikláš Niko 12 AK Run For Fun Bratislava
Nžci diaľka z miesta Milo Jakub 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžci diaľka z miesta Minarič Marian Matúš 14 AK Run For Fun Bratislava 110
Nžci diaľka z miesta Mráz Adam 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci diaľka z miesta Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky 146
Nžci diaľka z miesta Muráň Šimon 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci diaľka z miesta Murgaš Matej 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci diaľka z miesta Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 334
Nžci diaľka z miesta Ort-Mertl Maxim 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci diaľka z miesta Pauko Jakub 13 Atletický klub AC Malacky 164
Nžci diaľka z miesta Pelikán Peter 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 333
Nžci diaľka z miesta Pilka Martin 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 223
Nžci diaľka z miesta Pokorný Simon 10 AK Run For Fun Bratislava 288
Nžci diaľka z miesta Polkan Allen 13 AK Run For Fun Bratislava 159
Nžci diaľka z miesta Polkan Leon 10 AK Run For Fun Bratislava 296
Nžci diaľka z miesta Polonec Juraj 12 Naša atletika Bratislava 140
Nžci diaľka z miesta Rebro Adam 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci diaľka z miesta Rusnák Samuel 12 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžci diaľka z miesta Sekot Damian 10 AK Run For Fun Bratislava 316
Nžci diaľka z miesta Sekot Dorian 14 AK Run For Fun Bratislava 138
Nžci diaľka z miesta Sklenár Lukáš 12 AK Run For Fun Bratislava
Nžci diaľka z miesta Streška Filip 10 AK Run For Fun Bratislava 329
Nžci diaľka z miesta Szileczký Matej 10 AK Run For Fun Bratislava
Nžci diaľka z miesta Šimek Erik Alexander 13 Atletický klub AC Malacky 138
Nžci diaľka z miesta Šimek Oliver Jozef 10 Atletický klub AC Malacky 152
Nžci diaľka z miesta Šoóš Filip 10 Atletický klub AC Malacky 351
Nžci diaľka z miesta Tomík Filip 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci diaľka z miesta Tressard Alan 14 KĽŠ KRYHA Bratislava 127
Nžci diaľka z miesta Tressard Yann 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 311
Nžci diaľka z miesta Turner Mathias 10 Atletický klub Puma Senec (A)
Nžci diaľka z miesta Váňa Jakub 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci diaľka z miesta Veselý Alexander 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci diaľka z miesta Zanovit Ján 13 Naša atletika Bratislava 131
Nžci 4 x 100 m kluby Barta Hugo 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 4 x 100 m kluby Lauko Oliver 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 4 x 100 m kluby Mráz Adam 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 4 x 100 m kluby Tressard Alan 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 4 x 100 m kluby Váňa Jakub 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Baláž Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 05.70
Nžci Medicinbal 1kg Barta Hugo 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava 02.90
Nžci Medicinbal 1kg Bogdalik Boris 11 Deti v pohybe Šamorín
Nžci Medicinbal 1kg Brynza Matúš 12 AK Run For Fun Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Búci Marek 10 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžci Medicinbal 1kg Csiaki Damián Leon 10 Lesky´s runners
Nžci Medicinbal 1kg Čahoj Daniel 14 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci Medicinbal 1kg Čahoj Gabriel 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci Medicinbal 1kg Feranec Dennis Alexej 11 Atletický klub AC Malacky 04.80
Nžci Medicinbal 1kg Glemba Eduard 10 AK Run For Fun Bratislava 05.40
Nžci Medicinbal 1kg Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky 05.95
Nžci Medicinbal 1kg Hanušiak Matúš 10 Naša atletika Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Hanušiak Michal 13 Naša atletika Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky 06.30
Nžci Medicinbal 1kg Janko Teodor 12 Atletický klub AC Malacky 07.00
Nžci Medicinbal 1kg Karas Daniel 12 Deti v pohybe Šamorín
Nžci Medicinbal 1kg Kausich Maxim 11 AK Run For Fun Bratislava 06.40
Nžci Medicinbal 1kg Kleštinec Tomáš 10 AK Run For Fun Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Kmeť Juraj 13 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Kohút Šimon 12 AK Run For Fun Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Králik Samuel 14 AK Run For Fun Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Lauko Oliver 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 03.10
Nžci Medicinbal 1kg Ludas Patrik 11 Atletický klub AC Malacky 05.20
Nžci Medicinbal 1kg Martínez Cándido 11 Naša atletika Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Masaryk Šimon 14 AK Run For Fun Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Mayer Roderik 13 AK Run For Fun Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Metes Marcel 11 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžci Medicinbal 1kg Mihaľov Boris 10 Športový triatlonový klub Pezinok 06.30
Nžci Medicinbal 1kg Michalko Samuel 13 AK Run For Fun Bratislava 05.00
Nžci Medicinbal 1kg Michalovič Matias 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci Medicinbal 1kg Mikláš Niko 12 AK Run For Fun Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Minarič Marian Matúš 14 AK Run For Fun Bratislava 02.00
Nžci Medicinbal 1kg Mráz Adam 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Mráz Richard 12 Atletický klub AC Malacky 05.50
Nžci Medicinbal 1kg Muráň Šimon 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci Medicinbal 1kg Murgaš Matej 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci Medicinbal 1kg Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 07.10
Nžci Medicinbal 1kg Ort-Mertl Maxim 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci Medicinbal 1kg Pauko Jakub 13 Atletický klub AC Malacky 06.10
Nžci Medicinbal 1kg Pelikán Peter 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 06.00
Nžci Medicinbal 1kg Pénzes Bálint 10 Deti v pohybe Šamorín 04.40
Nžci Medicinbal 1kg Pokorný Simon 10 AK Run For Fun Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Polkan Allen 13 AK Run For Fun Bratislava 03.10
Nžci Medicinbal 1kg Polkan Leon 10 AK Run For Fun Bratislava 03.90
Nžci Medicinbal 1kg Polonec Juraj 12 Naša atletika Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Rebro Adam 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžci Medicinbal 1kg Rusnák Samuel 12 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžci Medicinbal 1kg Sekot Damian 10 AK Run For Fun Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Sekot Dorian 14 AK Run For Fun Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Sklenár Lukáš 12 AK Run For Fun Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Streška Filip 10 AK Run For Fun Bratislava 05.80
Nžci Medicinbal 1kg Szileczký Matej 10 AK Run For Fun Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Šataník Viktor 13 Deti v pohybe Šamorín
Nžci Medicinbal 1kg Šimek Erik Alexander 13 Atletický klub AC Malacky 06.60
Nžci Medicinbal 1kg Šimek Oliver Jozef 10 Atletický klub AC Malacky 06.10
Nžci Medicinbal 1kg Šoóš Filip 10 Atletický klub AC Malacky 05.70
Nžci Medicinbal 1kg Tomík Filip 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Tressard Alan 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Tressard Yann 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg Turner Mathias 10 Atletický klub Puma Senec (A)
Nžci Medicinbal 1kg Váňa Jakub 14 KĽŠ KRYHA Bratislava 03.20
Nžci Medicinbal 1kg Veselý Alexander 11 Atletický klub AC Malacky
Nžci Medicinbal 1kg Zanovit Ján 13 Naša atletika Bratislava
EleZm 150 m Goda Letícia (SVK) 12 ŠAK športový AK Komárno
EleZm 150 m Hamranová Nela (SVK) 12 ŠAK športový AK Komárno
EleZm 150 m Polohová Daniela (SVK) 14 Lesky's runners
EleZm diaľka z miesta Goda Letícia (SVK) 12 ŠAK športový AK Komárno
EleZm diaľka z miesta Slamková Tamara (SVK) 12 ZŠ Jána Kupeckého
EleZm Medicinbal 1kg Hamranova Nela (SVK) 12 ŠAK športový AK Komárno
EleZm Medicinbal 1kg Slamková Tamara (SVK) 12 ZŠ Jána Kupeckého
EleZ 150 m Csepregiová Emily (SVK) 11 ŠAK športový AK Komárno
EleZ 150 m Pakušková Miriam (SVK) 11 ŠAK športový AK Komárno
EleZ 150 m Poláková Mia (SVK) 11 ŠAK športový AK Komárno
EleZ 150 m Stredová Ella (SVK) 11 ŠAK športový AK Komárno
EleZ 300 m Horníková Terézia (SVK) 10 AK Veterán Bratislava
EleZ diaľka z miesta Csepregiová Emily (SVK) 11 ŠAK športový AK Komárno
EleZ diaľka z miesta Palušková Miriam (SVK) 11 ŠAK športový AK Komárno
EleZ diaľka z miesta Stredová Ella (SVK) 11 ŠAK športový AK Komárno
EleZ Medicinbal 1kg Palušková Miriam (SVK) 11 ŠAK športový AK Komárno
EleZ Medicinbal 1kg Poláková Mia (SVK) 11 ŠAK športový AK Komárno
EleZ Medicinbal 1kg Stredová Ella (SVK) 11 ŠAK športový AK Komárno
Nžky 150 m Adamčíková Kristína 10 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky 150 m Bakočková Stela 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Bínovská Vanessa 13 NAŠA atletika
Nžky 150 m Bobovská Nela 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 32.77
Nžky 150 m Bobovská Veronika 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 150 m Bouzid Sofia 12 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 150 m Cviková Alexandra 12 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky 150 m Čudrnáková Veronika 10 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 150 m Debnárová Lucia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 31.96
Nžky 150 m Dunková Patrícia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 150 m Dupačová Stela 10 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 150 m Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky 28.29
Nžky 150 m Gondová Natália 11 Naša atletika Bratislava
Nžky 150 m Gregorová Petra 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 150 m Greppelová Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Grucová Petra 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Gunárová Zuzana 11 Naša atletika Bratislava 28.04
Nžky 150 m Habová Marianna 13 Atletický klub AC Malacky
Nžky 150 m Habová Romana 13 Atletický klub AC Malacky
Nžky 150 m Halászová Hana 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Holásková Simona 12 AK Run For Fun Bratislava 30.54
Nžky 150 m Holubová Alexandra 10 AK Inter-SC Bratislava
Nžky 150 m Jendeková Tamara 12 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky 150 m Kalaberová Nela 10 AK Run For Fun Bratislava 26.66
Nžky 150 m Kalivodová Sabina 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky 150 m Kausichová Nina 13 AK Run For Fun Bratislava 36.28
Nžky 150 m Klimčíková Viktória 11 ŠAK športový AK Komárno
Nžky 150 m Kľučárová Tereza 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 150 m Kmeťová Sophia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 28.26
Nžky 150 m Kočí Lucia 13 AK Run For Fun Bratislava
Nžky 150 m Kosová Katarína 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 150 m Kováčová Olívia 10 Atletický klub AC Malacky 26.25
Nžky 150 m Kožuchová Tamara 11 Atletický klub AC Malacky 26.84
Nžky 150 m Kratochvílová Hana 10 AK Run For Fun Bratislava 26.07
Nžky 150 m Krnčoková Marína 10 Naša atletika Bratislava
Nžky 150 m Kubičková Karolína 11 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 150 m Kulichová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 150 m Kyselicová Viktória 12 ŠAK športový AK Komárno
Nžky 150 m Leanca Claudia Stefania 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 150 m Letková Magdaléna 11 AK Inter-SC Bratislava
Nžky 150 m Martinéz Sofia 14 Naša atletika Bratislava
Nžky 150 m Masaryková Martina 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.12
Nžky 150 m Mészárosová Liliana 11 AK Run For Fun Bratislava
Nžky 150 m Miklánková Johanka 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky 150 m Murcková Natália 10 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 150 m Murcková Simona 10 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 150 m Nagyová Nela 13 AK Run For Fun Bratislava
Nžky 150 m Nováčková Nikola 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 29.16
Nžky 150 m Ondrášeková Hana 11 AK Run For Fun Bratislava
Nžky 150 m Ondrášeková Táňa 13 AK Run For Fun Bratislava
Nžky 150 m Ondrušová Olívia 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky 150 m Panenková Michaela 10 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 150 m Pánik-Bachoríková Zuzana 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 150 m Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky 25.52
Nžky 150 m Pernecká Stella 10 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 150 m Piešťanská Sára 10 Naša atletika Bratislava
Nžky 150 m Pleschová Lucia 13 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Polohova Daniela 14 Lesky's runners
Nžky 150 m Porubanová Nela 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 150 m Príkopská Lucia 11 Lesky's runners
Nžky 150 m Psotná Eliška 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 150 m Radev Nikitka 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 29.93
Nžky 150 m Richterova Lea Carmen 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky 150 m Rončkevičová Lucia 11 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 150 m Saláková Michaela 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Semenkárová Lea 12 ŠAK športový AK Komárno
Nžky 150 m Sláviková Soňa 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 150 m Slotíková Karolína 12 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky 150 m Slotíková Viktória 12 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky 150 m Spišáková Ella 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Spišáková Mia 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Stachová Alexandra 10 Lesky's runners
Nžky 150 m Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky 150 m Šarníková Adriana 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky 150 m Šidlíková Hana 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Šimorová Natália 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 150 m Šišková Adela 13 AK Run For Fun Bratislava 34.83
Nžky 150 m Škorcová Viktória 11 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 150 m Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky 150 m Štecová Sara 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 150 m Šuhajdová Lujza 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 28.34
Nžky 150 m Tokarova Linda 14 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Tokárová Tereza 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 150 m Tomíková Nina 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 150 m Tornayová Veronika 11 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 150 m Tressard Gwenn 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 150 m Tužinská Daniela 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 150 m Tužinská Hana 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 150 m Vaneková Adela 14 Atletický klub AC Malacky
Nžky 150 m Virágová Natália 11 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky 300 m Bobovská Veronika 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 300 m Bouzid Sofia 12 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 300 m Cviková Alexandra 12 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky 300 m Debnárová Lucia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 300 m Dunková Patrícia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 300 m Fornadeľová Nina 12 AK Run For Fun Bratislava
Nžky 300 m Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky 300 m Greppelová Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 300 m Habová Marianna 13 Atletický klub AC Malacky
Nžky 300 m Holubeková Natália 12 AK Run For Fun Bratislava
Nžky 300 m Jalakšová Ema 11 Lesky's runners
Nžky 300 m Just Jana Karolína 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 300 m Kmeťová Sophia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 300 m Kosová Katarína 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 300 m Králová Simona 13 AK Run For Fun Bratislava
Nžky 300 m Kyselicová Viktória 12 ŠAK športový AK Komárno
Nžky 300 m Leanca Claudia Stefania 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky 300 m Lovasová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky 300 m Masaryková Gabriela 12 AK Run For Fun Bratislava
Nžky 300 m Murcková Natália 10 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 300 m Murcková Simona 10 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 300 m Nováčková Nikola 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 64.28
Nžky 300 m Ondrišová Viktória 10 Lesky´s runners
Nžky 300 m Pánik-Bachoríková Zuzana 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 300 m Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky 300 m Pelikánová Lara 10 AK Run For Fun Bratislava 58.93
Nžky 300 m Pernecká Stella 10 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 300 m Radev Nikitka 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 300 m Rončkevičová Lucia 11 Deti v pohybe Šamorín 76.2
Nžky 300 m Saláková Michaela 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 300 m Semenkárová Lea 12 ŠAK športový AK Komárno
Nžky 300 m Sláviková Soňa 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 300 m Spišáková Ella 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 300 m Spišáková Mia 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 300 m Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky 300 m Šidlíková Hana 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 300 m Šuhajdová Lujza 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 300 m Šurganová Marcela 13 AK Run For Fun Bratislava 78.65
Nžky 300 m Tanková Tiffany 13 AK Run For Fun Bratislava
Nžky 300 m Tomíková Nina 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 300 m Tornayová Veronika 11 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 300 m Tressard Gwenn 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 71.46
Nžky 300 m Vaneková Adela 14 Atletický klub AC Malacky
Nžky 300 m Zvončeková Dina 11 AK Run For Fun Bratislava
Nžky 600 m Čudrnáková Veronika 10 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 600 m Dupačová Stela 10 Deti v pohybe Šamorín
Nžky 600 m Habová Romana 13 Atletický klub AC Malacky
Nžky 600 m Kalivodová Sabina 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky 600 m Masaryková Martina 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 600 m Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky 2:22.98
Nžky 600 m Richterova Lea Carmen 10 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky 600 m Stachová Alexandra 10 Lesky's runners
Nžky 600 m Šarníková Adriana 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky 600 m Šišková Lívia 11 AK Run For Fun Bratislava
Nžky 600 m Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 2:29.04
Nžky 600 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:07.37
Nžky diaľka z miesta Adamčíková Kristína 10 Športový triatlonový klub Pezinok 170
Nžky diaľka z miesta Bínovská Vanessa 13 NAŠA atletika
Nžky diaľka z miesta Bobovská Nela 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 133
Nžky diaľka z miesta Cviková Alexandra 12 BK hraj na tie nohy Bratislava
Nžky diaľka z miesta Debnárová Lucia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 153
Nžky diaľka z miesta Dunková Patrícia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky diaľka z miesta Fornadeľová Nina 12 AK Run For Fun Bratislava 140
Nžky diaľka z miesta Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky 310
Nžky diaľka z miesta Gondová Natália 11 Naša atletika Bratislava
Nžky diaľka z miesta Gregorová Petra 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky diaľka z miesta Gunárová Zuzana 11 Naša atletika Bratislava 131
Nžky diaľka z miesta Habová Marianna 13 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka z miesta Habová Romana 13 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka z miesta Holásková Simona 12 AK Run For Fun Bratislava 136
Nžky diaľka z miesta Holubeková Natália 12 AK Run For Fun Bratislava 152
Nžky diaľka z miesta Holubová Alexandra 10 AK Inter-SC Bratislava
Nžky diaľka z miesta Jalakšová Ema 11 Lesky's runners
Nžky diaľka z miesta Jendeková Tamara 12 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky diaľka z miesta Kalaberová Nela 10 AK Run For Fun Bratislava 310
Nžky diaľka z miesta Kalivodová Sabina 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka z miesta Kausichová Nina 13 AK Run For Fun Bratislava 120
Nžky diaľka z miesta Klimčíková Viktória 11 ŠAK športový AK Komárno
Nžky diaľka z miesta Kľučárová Tereza 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 128
Nžky diaľka z miesta Kmeťová Sophia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 173
Nžky diaľka z miesta Kočí Lucia 13 AK Run For Fun Bratislava
Nžky diaľka z miesta Kosová Katarína 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky diaľka z miesta Kováčová Olívia 10 Atletický klub AC Malacky 153
Nžky diaľka z miesta Kožuchová Tamara 11 Atletický klub AC Malacky 184
Nžky diaľka z miesta Kratochvílová Hana 10 AK Run For Fun Bratislava 328
Nžky diaľka z miesta Krnčoková Marína 10 Naša atletika Bratislava
Nžky diaľka z miesta Leanca Claudia Stefania 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka z miesta Letková Magdaléna 11 AK Inter-SC Bratislava
Nžky diaľka z miesta Lovasová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 260
Nžky diaľka z miesta Martinéz Sofia 14 Naša atletika Bratislava
Nžky diaľka z miesta Masaryková Gabriela 12 AK Run For Fun Bratislava
Nžky diaľka z miesta Masaryková Martina 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky diaľka z miesta Mészárosová Liliana 11 AK Run For Fun Bratislava
Nžky diaľka z miesta Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky 161
Nžky diaľka z miesta Nagyová Nela 13 AK Run For Fun Bratislava
Nžky diaľka z miesta Nováčková Nikola 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 148
Nžky diaľka z miesta Ondrášeková Hana 11 AK Run For Fun Bratislava 151
Nžky diaľka z miesta Ondrášeková Táňa 13 AK Run For Fun Bratislava
Nžky diaľka z miesta Ondrišová Viktória 10 Lesky´s runners
Nžky diaľka z miesta Ondrušová Olívia 11 Atletický klub AC Malacky 110
Nžky diaľka z miesta Panenková Michaela 10 Deti v pohybe Šamorín
Nžky diaľka z miesta Pánik-Bachoríková Zuzana 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky diaľka z miesta Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky 307
Nžky diaľka z miesta Pelikánová Lara 10 AK Run For Fun Bratislava 302
Nžky diaľka z miesta Pernecká Stella 10 Deti v pohybe Šamorín 243
Nžky diaľka z miesta Piešťanská Sára 10 Naša atletika Bratislava
Nžky diaľka z miesta Porubanová Nela 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky diaľka z miesta Príkopská Lucia 11 Lesky's runners
Nžky diaľka z miesta Psotná Eliška 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky diaľka z miesta Rončkevičová Lucia 11 Deti v pohybe Šamorín 238
Nžky diaľka z miesta Sedlačíková Lea 08 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky diaľka z miesta Sláviková Soňa 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 141
Nžky diaľka z miesta Slotíková Karolína 12 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky diaľka z miesta Slotíková Viktória 12 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky diaľka z miesta Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka z miesta Šarníková Adriana 11 Atletický klub AC Malacky 124
Nžky diaľka z miesta Šimorová Natália 12 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky diaľka z miesta Šišková Adela 13 AK Run For Fun Bratislava 185
Nžky diaľka z miesta Šišková Lívia 11 AK Run For Fun Bratislava 256
Nžky diaľka z miesta Škorcová Viktória 11 Deti v pohybe Šamorín
Nžky diaľka z miesta Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 237
Nžky diaľka z miesta Šurganová Marcela 13 AK Run For Fun Bratislava 130
Nžky diaľka z miesta Tanková Tiffany 13 AK Run For Fun Bratislava
Nžky diaľka z miesta Tomíková Nina 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky diaľka z miesta Tornayová Veronika 11 Deti v pohybe Šamorín
Nžky diaľka z miesta Tressard Gwenn 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 144
Nžky diaľka z miesta Tužinská Daniela 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky diaľka z miesta Vaneková Adela 14 Atletický klub AC Malacky
Nžky diaľka z miesta Virágová Natália 11 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky diaľka z miesta Zvončeková Dina 11 AK Run For Fun Bratislava
Nžky 4 x 100 m kluby Debnárová Lucia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 4 x 100 m kluby Dunková Patrícia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 4 x 100 m kluby Kalivodová Sabina 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky 4 x 100 m kluby Kmeťová Sophia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 4 x 100 m kluby Kosová Katarína 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 4 x 100 m kluby Kováčová Olívia 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky 4 x 100 m kluby Kožuchová Tamara 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky 4 x 100 m kluby Nováčková Nikola 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 4 x 100 m kluby Ondrušová Olívia 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky 4 x 100 m kluby Sláviková Soňa 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 4 x 100 m kluby Tomíková Nina 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 4 x 100 m kluby Tressard Gwenn 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Adamčíková Kristína 10 Športový triatlonový klub Pezinok 05.55
Nžky Medicinbal 1kg Bínovská Vanessa 13 NAŠA atletika
Nžky Medicinbal 1kg Bobovská Nela 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 03.00
Nžky Medicinbal 1kg Bobovská Veronika 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 05.60
Nžky Medicinbal 1kg Bouzid Sofia 12 Deti v pohybe Šamorín
Nžky Medicinbal 1kg Čudrnáková Veronika 10 Deti v pohybe Šamorín
Nžky Medicinbal 1kg Debnárová Lucia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 06.50
Nžky Medicinbal 1kg Dunková Patrícia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Dupačová Stela 10 Deti v pohybe Šamorín 03.20
Nžky Medicinbal 1kg Fornadeľová Nina 12 AK Run For Fun Bratislava 02.75
Nžky Medicinbal 1kg Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky 04.25
Nžky Medicinbal 1kg Gondová Natália 11 Naša atletika Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Gunárová Zuzana 11 Naša atletika Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Habová Marianna 13 Atletický klub AC Malacky
Nžky Medicinbal 1kg Habová Romana 13 Atletický klub AC Malacky
Nžky Medicinbal 1kg Holásková Simona 12 AK Run For Fun Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Holubeková Natália 12 AK Run For Fun Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Jendeková Tamara 12 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky Medicinbal 1kg Kalaberová Nela 10 AK Run For Fun Bratislava 05.50
Nžky Medicinbal 1kg Kalivodová Sabina 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky Medicinbal 1kg Kausichová Nina 13 AK Run For Fun Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Kľučárová Tereza 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky Medicinbal 1kg Kmeťová Sophia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Kočí Lucia 13 AK Run For Fun Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Kosová Katarína 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Kováčová Olívia 10 Atletický klub AC Malacky 07.35
Nžky Medicinbal 1kg Kožuchová Tamara 11 Atletický klub AC Malacky 05.60
Nžky Medicinbal 1kg Kratochvílová Hana 10 AK Run For Fun Bratislava 06.30
Nžky Medicinbal 1kg Krnčoková Marína 10 Naša atletika Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Kulichová Natália 10 AO TJ Slávia STU Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Kyselicová Viktória 12 ŠAK športový AK Komárno
Nžky Medicinbal 1kg Leanca Claudia Stefania 09 Atletický klub AC Malacky
Nžky Medicinbal 1kg Martinéz Sofia 14 Naša atletika Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Masaryková Gabriela 12 AK Run For Fun Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Masaryková Martina 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky Medicinbal 1kg Mészárosová Liliana 11 AK Run For Fun Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky 04.95
Nžky Medicinbal 1kg Murcková Natália 10 Deti v pohybe Šamorín
Nžky Medicinbal 1kg Murcková Simona 10 Deti v pohybe Šamorín
Nžky Medicinbal 1kg Nagyová Nela 13 AK Run For Fun Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Nováčková Nikola 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Ondrášeková Hana 11 AK Run For Fun Bratislava 04.80
Nžky Medicinbal 1kg Ondrášeková Táňa 13 AK Run For Fun Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Ondrušová Olívia 11 Atletický klub AC Malacky 03.30
Nžky Medicinbal 1kg Panenková Michaela 10 Deti v pohybe Šamorín
Nžky Medicinbal 1kg Pánik-Bachoríková Zuzana 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky Medicinbal 1kg Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky 05.60
Nžky Medicinbal 1kg Pelikánová Lara 10 AK Run For Fun Bratislava 05.50
Nžky Medicinbal 1kg Piešťanská Sára 10 Naša atletika Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Polohova Daniela 14 Lesky's runners
Nžky Medicinbal 1kg Porubanová Nela 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky Medicinbal 1kg Psotná Eliška 12 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky Medicinbal 1kg Semenkárová Lea 12 ŠAK športový AK Komárno
Nžky Medicinbal 1kg Sláviková Soňa 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 05.20
Nžky Medicinbal 1kg Slotíková Karolína 12 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky Medicinbal 1kg Slotíková Viktória 12 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky Medicinbal 1kg Stašková Nela 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky Medicinbal 1kg Šišková Adela 13 AK Run For Fun Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Šišková Lívia 11 AK Run For Fun Bratislava 05.60
Nžky Medicinbal 1kg Škorcová Viktória 11 Deti v pohybe Šamorín
Nžky Medicinbal 1kg Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 03.70
Nžky Medicinbal 1kg Štecová Sara 10 AO TJ Slávia STU Bratislava 04.00
Nžky Medicinbal 1kg Šurganová Marcela 13 AK Run For Fun Bratislava 04.10
Nžky Medicinbal 1kg Tanková Tiffany 13 AK Run For Fun Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Tomíková Nina 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Tressard Gwenn 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg Tužinská Daniela 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky Medicinbal 1kg Tužinská Hana 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 03.20
Nžky Medicinbal 1kg Vaneková Adela 14 Atletický klub AC Malacky
Nžky Medicinbal 1kg Virágová Natália 11 Športový triatlonový klub Pezinok
Nžky Medicinbal 1kg Zvončeková Dina 11 AK Run For Fun Bratislava
- 150 m Slamková Tamara (SVK) 19 ZŠ Jána Kupeckého
- diaľka z miesta Slamková Tamara (SVK) 19 ZŠ Jána Kupeckého
- Medicinbal 1kg Slamková Tamara (SVK) 19 ZŠ Jána Kupeckého