<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Mládežnícka atletika, Bratislava, 14. 12. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
J 60 m Dömötör Patrik 00 TJ Olympia Galanta 07.34
J 60 m Fabián Martin 00 AK Slávia TU Košice
J 60 m Forrai Kristián 00 AK Slávia TU Košice
J 60 m Gaszczyk Petr 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek 07.69
J 60 m Labo Dávid 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 07.62
J 60 m Matuščák Tomáš 01 1.Atletický klub Humenné 06.81
J 60 m Megela Patrik 00 1.Atletický klub Humenné 07.33
J 60 m Štefančinova Dominika 12 ZŠ Beňovského (B)
J 60 m Štefančinova Dominika 12 ZŠ Beňovského
J 150 m Bugoš Filip 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
J 150 m Dömötör Patrik 00 TJ Olympia Galanta
J 150 m Fabián Martin 00 AK Slávia TU Košice
J 150 m Forrai Kristián 00 AK Slávia TU Košice
J 150 m Gaszczyk Petr 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek 18.23
J 150 m Labo Dávid 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
J 150 m Megela Patrik 00 1.Atletický klub Humenné
J 600 m Bugoš Filip 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
J 600 m Gaszczyk Petr 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek 1:30.03
J 600 m Kalina Adam 01 Individuálny člen SAZ
J 600 m Kecskés Martin 01 Atletický club Nové Zámky
J 600 m Labo Dávid 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
J 600 m Lúža Maroš 00 AO TJ Slávia STU Bratislava
J 1500 m Ondrovič Marek 01 Atletický klub AC Malacky 4:03.31
J 60 m pr. 99,1 Dömötör Patrik 00 TJ Olympia Galanta 08.19
J diaľka Gaszczyk Petr 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek 575
Dci 60 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 07.76
Dci 60 m Čermák Marek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek 07.63
Dci 60 m Drabina Matej 03 Atletický klub ZZO Čadca 07.86
Dci 60 m Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 07.85
Dci 60 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 07.57
Dci 60 m Konečný Jonáš 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek 07.50
Dci 60 m Křivánek František 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek 07.62
Dci 60 m Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 07.56
Dci 60 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra 07.84
Dci 60 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske 07.17
Dci 60 m Olenočin Šimon 02 1.Atletický klub Humenné 08.03
Dci 60 m Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra 08.06
Dci 60 m Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra 07.73
Dci 60 m Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 60 m Šulc Samuel 03 ŠK Vital Bratislava 07.43
Dci 60 m Truchlík Michal 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.06
Dci 60 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 07.58
Dci 60 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 07.56
Dci 150 m Basoš Marco 03 1.Atletický klub Humenné 18.13
Dci 150 m Čermák Marek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek 18.79
Dci 150 m Drobný Jakub 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 150 m Hartmann Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek 17.67
Dci 150 m Konečný Jonáš 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek 17.82
Dci 150 m Košťál Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek 19.73
Dci 150 m Kromka Samuel 02 ŠK Vital Bratislava
Dci 150 m Křivánek František 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek 18.07
Dci 150 m Lopúch Adam 03 AC Stavbár Nitra
Dci 150 m Nemec Jakub 03 Atletický oddiel Partizánske
Dci 150 m Němec Ondřej 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek 20.54
Dci 150 m Olenočin Šimon 02 1.Atletický klub Humenné
Dci 150 m Pohanka Martin 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek 19.66
Dci 150 m Seko Jakub 03 AC Stavbár Nitra
Dci 150 m Svoreň Jakub Anton 03 AC Stavbár Nitra
Dci 150 m Szarka Gerg 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 150 m Truchlík Michal 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dci 150 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 17.62
Dci 600 m Bielek Filip 03 AK Run For Fun Bratislava
Dci 600 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 600 m Hartmann Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek 1:28.95
Dci 600 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné
Dci 600 m Konečný Jonáš 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek 1:43.00
Dci 600 m Košťál Jakub 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek 1:32.65
Dci 600 m Křivánek František 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek 1:39.98
Dci 600 m Němec Ondřej 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek 1:39.78
Dci 600 m Pohanka Martin 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek 1:35.85
Dci 600 m Truchlík Michal 02 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Dci 600 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky
Dci 1500 m Patúc Jakub 03 ŠK Vital Bratislava 4:30.99
Dci 1500 m Szarka Gerg 03 Atletický club Nové Zámky 4:59.74
Dci 60 m pr. 91,4 Labuda Dominik 03 AC Stavbár Nitra 08.57
Dci 60 m pr. 91,4 Špacír Lucas 03 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci diaľka Konečný Jonáš 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek 601
Dci guľa 5 kg Drabina Matej 03 Atletický klub ZZO Čadca 13.16
Dci guľa 5 kg Juran Jakub 02 ŠK Vital Bratislava 10.86
Žci 60 m Babjak Martin 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.47
Žci 60 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 08.05
Žci 60 m Bugár Andrej 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 08.40
Žci 60 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 07.33
Žci 60 m Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 07.97
Žci 60 m Čmelka Marko 04 TJ Olympia Galanta 08.16
Žci 60 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 60 m Fajner Maroš 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.88
Žci 60 m Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.41
Žci 60 m Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.69
Žci 60 m Marti Lukáš 04 Atletický club Nové Zámky
Žci 60 m Matejko Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 07.97
Žci 60 m Mikloš Tomáš 05 AK Slávia UK Bratislava 08.82
Žci 60 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 07.92
Žci 60 m Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.86
Žci 60 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 07.80
Žci 60 m Puha Balázs 05 Atletický club Nové Zámky 08.25
Žci 60 m Róka Alex 04 TJ Olympia Galanta 07.77
Žci 60 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 08.41
Žci 60 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 08.12
Žci 60 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 60 m Šutý Štefan 04 Naša atletika Bratislava 08.33
Žci 60 m Tokarčík Michal 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.38
Žci 60 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 07.53
Žci 60 m Tóth Tomáš 04 TJ Olympia Galanta 08.43
Žci 60 m Vámoši Jakub 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 150 m Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 150 m Babjak Martin 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 150 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 20.80
Žci 150 m Basoš Martin 04 1.Atletický klub Humenné 18.64
Žci 150 m Bugár Andrej 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 19.67
Žci 150 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 17.12
Žci 150 m Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.28
Žci 150 m Fajner Maroš 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 150 m Frývaldský Miroslav 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 150 m Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 18.08
Žci 150 m Hamšík Václav 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 21.00
Žci 150 m Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 18.75
Žci 150 m Kudlík Matej 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci 150 m Lovaš Adam 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 150 m Lovaš Martin 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 22.56
Žci 150 m Marti Lukáš 04 Atletický club Nové Zámky
Žci 150 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 18.81
Žci 150 m Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 19.62
Žci 150 m Novotný Oliver 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci 150 m Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.21
Žci 150 m Puha Balázs 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 150 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 20.08
Žci 150 m Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 19.64
Žci 150 m Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 150 m Škodák Filip 04 TJ Olympia Galanta
Žci 150 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.09
Žci 150 m Šutý Štefan 04 Naša atletika Bratislava 20.96
Žci 150 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 18.07
Žci 150 m Tokarčík Michal 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.35
Žci 150 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 17.57
Žci 150 m Uhlár Július 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 20.23
Žci 150 m Vrabček David 04 Atletický klub AC Malacky 18.30
Žci 600 m Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 600 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 600 m Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 600 m Kudlík Matej 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci 600 m Novotný Oliver 04 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Žci 600 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné
Žci 600 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske
Žci 600 m Vámoši Jakub 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žci 1500 m Mrúz Michal 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 1500 m Nohovec Jan 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 1500 m Pajtáš Dominik 04 TJ Olympia Galanta
Žci 1500 m Rosinský Denis 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 60 m pr. 83,8 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 60 m pr. 83,8 Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.23
Žci 60 m pr. 83,8 Hamšík Václav 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 10.25
Žci 60 m pr. 83,8 Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 09.70
Žci 60 m pr. 83,8 Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 10.56
Žci 60 m pr. 83,8 Osuský Samuel 05 Atletický klub AC Malacky
Žci 60 m pr. 83,8 Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 10.76
Žci 60 m pr. 83,8 Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.19
Žci 60 m pr. 83,8 Vrabček David 04 Atletický klub AC Malacky
Žci výška Balog Milan 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 177
Žci výška Frývaldský Miroslav 05 Atletický klub AC Malacky 166
Žci výška Juráček Julian 04 AO TJ Slávia STU Bratislava 184
Žci výška Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 135
Žci výška Osuský Samuel 05 Atletický klub AC Malacky 160
Žci výška Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 140
Žci výška Tóth Tomáš 04 TJ Olympia Galanta 150
Žci výška Uhlár Július 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 135
Žci výška Vrabček David 04 Atletický klub AC Malacky
Žci diaľka Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 563
Žci diaľka Čmelka Marko 04 TJ Olympia Galanta
Žci diaľka Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 594
Žci diaľka Marti Lukáš 04 Atletický club Nové Zámky 560
Žci diaľka Matejko Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 549
Žci diaľka Nehyba Michal 04 Atletický klub AC Malacky 495
Žci diaľka Osuský Samuel 05 Atletický klub AC Malacky
Žci diaľka Sedlák Ivan 04 Atletický klub AC Malacky 483
Žci diaľka Škodák Filip 04 TJ Olympia Galanta 478
Žci diaľka Tokarčík Michal 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 458
Žci guľa 4 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 16.48
Žci guľa 4 kg Lovaš Adam 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 07.83
Žci guľa 4 kg Lovaš Martin 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.22
Žci guľa 4 kg Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.33
Žci guľa 4 kg Pilát Samuel 04 ŠK Vital Bratislava 11.12
Žci guľa 4 kg Róka Alex 04 TJ Olympia Galanta 12.22
Žci guľa 4 kg Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.80
Jky 60 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava 08.57
Jky 60 m Danková Petra 01 AC Stavbár Nitra
Jky 60 m Hladíková Monica 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek 08.35
Jky 60 m Kudlíková Dana 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Jky 60 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom 08.19
Jky 150 m Danková Petra 01 AC Stavbár Nitra
Jky 150 m Dobrovolná Andrea 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek 21.10
Jky 150 m Hladíková Monica 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek 19.51
Jky 150 m Kouřilová Soňa 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek 21.30
Jky 150 m Kudlíková Dana 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Jky 150 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Jky 150 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Jky 600 m Dobrovolná Andrea 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek 1:46.08
Jky 600 m Hladíková Monica 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek 01.46
Jky 600 m Kouřilová Soňa 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek 1:47.32
Jky 600 m Kudlíková Dana 01 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Jky 600 m Suranová Karin 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Jky 600 m Zápotočná Sophia 00 AK Spartak Dubnica nad Váhom
Jky diaľka Hladíková Monica 01 AC Moravská Slavia Brno, spolek 05.36
Jky guľa 4 kg Zváčová Katarína 00 ŠK Vital Bratislava 09.14
Dky 60 m Holešinská Iveta 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 08.57
Dky 60 m Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 08.89
Dky 60 m Kočerhová Katarína 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.61
Dky 60 m Konečná Veronika 02 ŠK Vital Bratislava 08.66
Dky 60 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava
Dky 60 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 08.83
Dky 150 m Guštafíková Alexandra 02 ŠK Vital Bratislava
Dky 150 m Holešinská Iveta 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 20.20
Dky 150 m Kleiblová Karolína 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek 21.40
Dky 150 m Konečná Veronika 02 ŠK Vital Bratislava
Dky 150 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava
Dky 150 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice
Dky 150 m Navrátilová Zuzana 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek 22.65
Dky 150 m Németová Dominika 02 ŠK Vital Bratislava
Dky 150 m Smejkalová Zuzana 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek 23.33
Dky 150 m Šimeková Mária 03 Atletický klub AC Malacky 21.14
Dky 600 m Kleiblová Karolína 02 AC Moravská Slavia Brno, spolek 1:53.95
Dky 600 m Navrátilová Zuzana 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek 1:41.34
Dky 600 m Smejkalová Zuzana 03 AC Moravská Slavia Brno, spolek 1:48.17
Dky 1500 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky
Dky výška Tichá Simona 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 170
Dky diaľka Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 473
Dky trojskok Horváth Eszter 03 Atletický club Nové Zámky 10.06
Dky trojskok Jenčová Nela 03 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.18
Dky guľa 3 kg Kočerhová Katarína 03 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 07.95
Žky 60 m Antošová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava 09.11
Žky 60 m Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 09.43
Žky 60 m Bieleková Barbora 05 Naša atletika Bratislava
Žky 60 m Bošmanská Simona 05 AK Run For Fun Bratislava 09.19
Žky 60 m Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava
Žky 60 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 08.13
Žky 60 m Dinušová Zuzana 05 ŠK Vital Bratislava 09.10
Žky 60 m Drahošová Michaela 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.69
Žky 60 m Hrabovská Daniela 05 AK Slávia TU Košice 09.72
Žky 60 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.14
Žky 60 m Jonášová Simona 05 ŠK Vital Bratislava 09.01
Žky 60 m Kandráčová Eliška 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 60 m Kissová Karolína 05 Atletický club Nové Zámky 08.84
Žky 60 m Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.19
Žky 60 m Krišpinská Nina 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 60 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 08.19
Žky 60 m Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava
Žky 60 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 09.40
Žky 60 m Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice 09.17
Žky 60 m Ratvajská Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.33
Žky 60 m Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 08.43
Žky 60 m Sigmundová Adéla 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 09.14
Žky 60 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 08.93
Žky 60 m Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice
Žky 60 m Šťastná Adela 05 ŠK Vital Bratislava 08.86
Žky 60 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 08.28
Žky 60 m Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 08.51
Žky 60 m Zathurecká Vanessa 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 10.67
Žky 150 m Antošová Zuzana 05 Naša atletika Bratislava 22.35
Žky 150 m Bošmanská Simona 05 AK Run For Fun Bratislava
Žky 150 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 19.86
Žky 150 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 19.68
Žky 150 m Dinušová Zuzana 05 ŠK Vital Bratislava 22.39
Žky 150 m Drahošová Michaela 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 23.09
Žky 150 m Chernová Tatiana 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 21.77
Žky 150 m Jonášová Simona 05 ŠK Vital Bratislava 22.74
Žky 150 m Kandráčová Eliška 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Žky 150 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava 20.28
Žky 150 m Kissová Karolína 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 150 m Líner Martina 05 Atletický klub AC Malacky 22.95
Žky 150 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 20.12
Žky 150 m Pekarčíková Laura 04 AK Slávia UK Bratislava
Žky 150 m Piešťanská Lucia 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 22.86
Žky 150 m Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice 22.33
Žky 150 m Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 21.79
Žky 150 m Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 20.86
Žky 150 m Sigmundová Adéla 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolek 22.63
Žky 150 m Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 21.09
Žky 150 m Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 21.79
Žky 150 m Šoltésová Natália 04 ŠK Vital Bratislava 22.41
Žky 150 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 20.00
Žky 150 m Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 21.14
Žky 150 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 19.09
Žky 600 m Bežovská Diana 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žky 600 m Bieleková Barbora 05 Naša atletika Bratislava
Žky 600 m Hrabovská Daniela 05 AK Slávia TU Košice
Žky 600 m Preverčiková Dominika 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žky 600 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Žky 600 m Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 1500 m Garguláková Alžbeta 06 AK mesta Zvolen 4:58.16
Žky 1500 m Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky 5:58.69
Žky 60m p 76,2-8,2 Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 11.13
Žky 60m p 76,2-8,2 Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 11.03
Žky 60m p 76,2-8,2 Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 10.06
Žky 60m p 76,2-8,2 Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 60m p 76,2-8,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 09.28
Žky výška Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 140
Žky výška Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 129
Žky výška Líner Martina 05 Atletický klub AC Malacky 125
Žky výška Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 137
Žky výška Slezáková Rebecca 05 Atletický klub AC Malacky 135
Žky výška Šťastná Adela 05 ŠK Vital Bratislava 145
Žky výška Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 160
Žky diaľka Citovická Karolína 05 AK Slávia UK Bratislava 457
Žky diaľka Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 515
Žky diaľka Kordošová Simona 05 Atletický klub AC Malacky 446
Žky diaľka Líner Martina 05 Atletický klub AC Malacky 399
Žky diaľka Ratvajská Slávka 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 491
Žky diaľka Sabová Kristína 05 Atletický klub AC Malacky 420
Žky diaľka Stolárová Nina 05 AK Slávia TU Košice
Žky diaľka Šoltésová Natália 04 ŠK Vital Bratislava 436
Žky diaľka Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 528
Žky guľa 3 kg Bajánková Rebeka 04 Atletický klub ZZO Čadca 10.19
Žky guľa 3 kg Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.67
Žky guľa 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 09.41
Žky guľa 3 kg Knišová Jana 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.08
Žky guľa 3 kg Tiková Tamara 05 ŠK Vital Bratislava 08.12
Žky guľa 3 kg Zathurecká Vanessa 05 AO TJ Slávia STU Bratislava 05.41
Nžci 150 m 0 Baláž Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 27.62
Nžci 150 m 0 Barta Hugo 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 150 m 0 Kmeť Juraj 13 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 150 m 0 Lauko Oliver 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 31.05
Nžci 150 m 0 Mráz Adam 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 150 m 0 Pelikán Peter 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 150 m 0 Tomík Filip 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 150 m 0 Tressard Alan 14 KĽŠ KRYHA Bratislava 35.69
Nžci 150 m 0 Váňa Jakub 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 300 m 0 Barta Hugo 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 300 m 0 Kmeť Juraj 13 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 300 m 0 Lauko Oliver 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 300 m 0 Mráz Adam 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 300 m 0 Tressard Alan 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 300 m 0 Váňa Jakub 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 600 m 0 Tressard Yann 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 2:22.96
Nžci diaľka z miesta 0 Baláž Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 161
Nžci diaľka z miesta 0 Barta Hugo 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci diaľka z miesta 0 Kmeť Juraj 13 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci diaľka z miesta 0 Lauko Oliver 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 156
Nžci diaľka z miesta 0 Mráz Adam 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci diaľka z miesta 0 Pelikán Peter 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 333
Nžci diaľka z miesta 0 Tomík Filip 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci diaľka z miesta 0 Tressard Alan 14 KĽŠ KRYHA Bratislava 127
Nžci diaľka z miesta 0 Tressard Yann 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 311
Nžci diaľka z miesta 0 Váňa Jakub 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 4 x 100 m kluby 0 Barta Hugo 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 4 x 100 m kluby 0 Lauko Oliver 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 4 x 100 m kluby 0 Mráz Adam 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 4 x 100 m kluby 0 Tressard Alan 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 4 x 100 m kluby 0 Váňa Jakub 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg 0 Baláž Jakub 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 05.70
Nžci Medicinbal 1kg 0 Barta Hugo 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg 0 Kmeť Juraj 13 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg 0 Lauko Oliver 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 03.10
Nžci Medicinbal 1kg 0 Mráz Adam 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg 0 Pelikán Peter 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 06.00
Nžci Medicinbal 1kg 0 Tomík Filip 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg 0 Tressard Alan 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg 0 Tressard Yann 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci Medicinbal 1kg 0 Váňa Jakub 14 KĽŠ KRYHA Bratislava 03.20
Nžky 150 m 0 Debnárová Lucia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 31.96
Nžky 150 m 0 Dunková Patrícia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 150 m 0 Kmeťová Sophia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 28.26
Nžky 150 m 0 Kosová Katarína 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 150 m 0 Nováčková Nikola 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 29.16
Nžky 150 m 0 Sláviková Soňa 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 150 m 0 Tomíková Nina 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 150 m 0 Tressard Gwenn 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 300 m 0 Debnárová Lucia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 300 m 0 Dunková Patrícia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 300 m 0 Kmeťová Sophia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 300 m 0 Kosová Katarína 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 300 m 0 Nováčková Nikola 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 64.28
Nžky 300 m 0 Sláviková Soňa 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 300 m 0 Tomíková Nina 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 300 m 0 Tressard Gwenn 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 71.46
Nžky diaľka z miesta 0 Debnárová Lucia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 153
Nžky diaľka z miesta 0 Dunková Patrícia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky diaľka z miesta 0 Kmeťová Sophia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 173
Nžky diaľka z miesta 0 Kosová Katarína 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky diaľka z miesta 0 Nováčková Nikola 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 148
Nžky diaľka z miesta 0 Sláviková Soňa 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 141
Nžky diaľka z miesta 0 Tomíková Nina 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky diaľka z miesta 0 Tressard Gwenn 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 144
Nžky 4 x 100 m kluby 0 Debnárová Lucia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 4 x 100 m kluby 0 Dunková Patrícia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 4 x 100 m kluby 0 Kmeťová Sophia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 4 x 100 m kluby 0 Kosová Katarína 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 4 x 100 m kluby 0 Nováčková Nikola 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 4 x 100 m kluby 0 Sláviková Soňa 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 4 x 100 m kluby 0 Tomíková Nina 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky 4 x 100 m kluby 0 Tressard Gwenn 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg 0 Debnárová Lucia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 06.50
Nžky Medicinbal 1kg 0 Dunková Patrícia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg 0 Kmeťová Sophia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg 0 Kosová Katarína 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg 0 Nováčková Nikola 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg 0 Sláviková Soňa 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 05.20
Nžky Medicinbal 1kg 0 Tomíková Nina 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžky Medicinbal 1kg 0 Tressard Gwenn 12 KĽŠ KRYHA Bratislava