<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

3. kolo Letného pohára AZB 2019, Bratislava, 28. 9. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
EleHm 60 m Brynza Matúš 12 AK Run For Fun Bratislava
EleHm 60 m Bureš Matúš 12 ZŠ Jána Kupeckého
EleHm 60 m Debnár Oliver 12 ZŠ Jána Kupeckého
EleHm 60 m Frimmel Dominik 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 12.5
EleHm 60 m Janko Teodor 12 Atletický klub AC Malacky
EleHm 60 m Kohút Šimon 12 AK Run For Fun Bratislava 11.54
EleHm 60 m Králik Samuel 14 AK Run For Fun Bratislava
EleHm 60 m Michalko Samuel 13 AK Run For Fun Bratislava 11.68
EleHm 60 m Muráň Šimon 12 ZŠ Jána Kupeckého
EleHm 60 m Nagy Filip 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 11.4
EleHm 60 m Pauko Jakub 13 Atletický klub AC Malacky
EleHm 60 m Polkan Allen 13 AK Run For Fun Bratislava 12.06
EleHm 60 m Polonec Juraj 12 Naša atletika Bratislava 12.26
EleHm 60 m Rebro Adam 13 ZŠ Jána Kupeckého
EleHm 60 m Šuran Peter (SVK) 15 Slávia UK Bratislava
EleHm 60 m Tressard Alan 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm 60 m Znamenáček Marek 12 AK Run For Fun Bratislava
EleHm 150 m Bureš Matúš 12 ZŠ Jána Kupeckého
EleHm 150 m Debnár Oliver 12 ZŠ Jána Kupeckého
EleHm 150 m Frimmel Dominik 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 29.94
EleHm 150 m Kohút Šimon 12 AK Run For Fun Bratislava
EleHm 150 m Králik Samuel 14 AK Run For Fun Bratislava
EleHm 150 m Michalko Samuel 13 AK Run For Fun Bratislava
EleHm 150 m Muráň Šimon 12 ZŠ Jána Kupeckého
EleHm 150 m Nagy Filip 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleHm 150 m Pauko Jakub 13 Atletický klub AC Malacky
EleHm 150 m Rebro Adam 13 ZŠ Jána Kupeckého
EleHm 150 m Tressard Alan 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm 150 m Znamenáček Marek 12 AK Run For Fun Bratislava
EleHm 300 m Brynza Matúš 12 AK Run For Fun Bratislava
EleHm 300 m Janko Teodor 12 Atletický klub AC Malacky
EleHm 300 m Polkan Allen 13 AK Run For Fun Bratislava
EleHm diaľka z miesta Brynza Matúš 12 AK Run For Fun Bratislava
EleHm diaľka z miesta Bureš Matúš 12 ZŠ Jána Kupeckého
EleHm diaľka z miesta Debnár Oliver 12 ZŠ Jána Kupeckého
EleHm diaľka z miesta Frimmel Dominik 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 150
EleHm diaľka z miesta Janko Teodor 12 Atletický klub AC Malacky 169
EleHm diaľka z miesta Kohút Šimon 12 AK Run For Fun Bratislava 152
EleHm diaľka z miesta Králik Samuel 14 AK Run For Fun Bratislava
EleHm diaľka z miesta Michalko Samuel 13 AK Run For Fun Bratislava 150
EleHm diaľka z miesta Nagy Filip 12 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 178
EleHm diaľka z miesta Pauko Jakub 13 Atletický klub AC Malacky 160
EleHm diaľka z miesta Polkan Allen 13 AK Run For Fun Bratislava 159
EleHm diaľka z miesta Polonec Juraj 12 Naša atletika Bratislava 140
EleHm diaľka z miesta Tressard Alan 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleHm diaľka z miesta Znamenáček Marek 12 AK Run For Fun Bratislava
EleHm kriket Brynza Matúš 12 AK Run For Fun Bratislava
EleHm kriket Janko Teodor 12 Atletický klub AC Malacky
EleHm kriket Kohút Šimon 12 AK Run For Fun Bratislava 21.02
EleHm kriket Michalko Samuel 13 AK Run For Fun Bratislava 06.87
EleHm kriket Muráň Šimon 12 ZŠ Jána Kupeckého
EleHm kriket Pauko Jakub 13 Atletický klub AC Malacky
EleHm kriket Polkan Allen 13 AK Run For Fun Bratislava 08.94
EleHm kriket Polonec Juraj 12 Naša atletika Bratislava 11.34
EleHm kriket Rebro Adam 13 ZŠ Jána Kupeckého
EleHm kriket Tressard Alan 14 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleH 60 m Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava 10.5
EleH 60 m Bezák Alex 10 Naša atletika Bratislava 10.18
EleH 60 m Bezák Marcus 10 Naša atletika Bratislava 10.36
EleH 60 m Bureš Jakub 10 ZŠ Jána Kupeckého
EleH 60 m Bureš Jakub 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleH 60 m Dorocák Richard 11 Atletický klub AC Malacky
EleH 60 m Feranec Dennis Alexej 11 Atletický klub AC Malacky
EleH 60 m Glemba Eduard 10 AK Run For Fun Bratislava 10.57
EleH 60 m Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky
EleH 60 m Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky
EleH 60 m Kausich Maxim 11 AK Run For Fun Bratislava 11.2
EleH 60 m Kleštinec Tomáš 10 AK Run For Fun Bratislava
EleH 60 m Martínez Cándido 11 Naša atletika Bratislava
EleH 60 m Michalko Dominik 11 AK Run For Fun Bratislava
EleH 60 m Minčík Nino 10 Naša atletika Bratislava 10.44
EleH 60 m Petro Maximilián 10 Naša atletika Bratislava
EleH 60 m Pokorný Simon 10 AK Run For Fun Bratislava
EleH 60 m Polkan Leon 10 AK Run For Fun Bratislava 11.1
EleH 60 m Salaga Marek 11 AK Run For Fun Bratislava 10.83
EleH 60 m Streška Filip 10 AK Run For Fun Bratislava 10.5
EleH 60 m Škvara Michal 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 10.5
EleH 60 m Šoóš Filip 10 Atletický klub AC Malacky
EleH 150 m Bezák Alex 10 Naša atletika Bratislava
EleH 150 m Bezák Marcus 10 Naša atletika Bratislava
EleH 150 m Dorocák Richard 11 Atletický klub AC Malacky
EleH 150 m Feranec Dennis Alexej 11 Atletický klub AC Malacky
EleH 150 m Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky
EleH 150 m Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky
EleH 150 m Kleštinec Tomáš 10 AK Run For Fun Bratislava
EleH 150 m Minčík Nino 10 Naša atletika Bratislava
EleH 150 m Petro Maximilián 10 Naša atletika Bratislava
EleH 150 m Pokorný Simon 10 AK Run For Fun Bratislava
EleH 150 m Salaga Marek 11 AK Run For Fun Bratislava
EleH 150 m Šoóš Filip 10 Atletický klub AC Malacky
EleH 300 m Bureš Jakub 10 ZŠ Jána Kupeckého
EleH 300 m Bureš Jakub 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleH 300 m Glemba Eduard 10 AK Run For Fun Bratislava
EleH 300 m Kausich Maxim 11 AK Run For Fun Bratislava
EleH 300 m Kňažek David 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleH 300 m Michalko Dominik 11 AK Run For Fun Bratislava
EleH 300 m Polkan Leon 10 AK Run For Fun Bratislava 58.70
EleH 300 m Streška Filip 10 AK Run For Fun Bratislava 71.4
EleH 300 m Škvara Michal 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 65.82
EleH diaľka z miesta Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava 252
EleH diaľka z miesta Bezák Alex 10 Naša atletika Bratislava
EleH diaľka z miesta Bezák Marcus 10 Naša atletika Bratislava
EleH diaľka z miesta Dorocák Richard 11 Atletický klub AC Malacky 283
EleH diaľka z miesta Feranec Dennis Alexej 11 Atletický klub AC Malacky 264
EleH diaľka z miesta Glemba Eduard 10 AK Run For Fun Bratislava 293
EleH diaľka z miesta Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky 246
EleH diaľka z miesta Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky 161
EleH diaľka z miesta Kausich Maxim 11 AK Run For Fun Bratislava 287
EleH diaľka z miesta Kňažek David 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 155
EleH diaľka z miesta Martínez Cándido 11 Naša atletika Bratislava
EleH diaľka z miesta Michalko Dominik 11 AK Run For Fun Bratislava 316
EleH diaľka z miesta Minčík Nino 10 Naša atletika Bratislava 280
EleH diaľka z miesta Petro Maximilián 10 Naša atletika Bratislava
EleH diaľka z miesta Pokorný Simon 10 AK Run For Fun Bratislava
EleH diaľka z miesta Polkan Leon 10 AK Run For Fun Bratislava 264
EleH diaľka z miesta Salaga Marek 11 AK Run For Fun Bratislava 175
EleH diaľka z miesta Streška Filip 10 AK Run For Fun Bratislava 322
EleH diaľka z miesta Šoóš Filip 10 Atletický klub AC Malacky 351
EleH kriket Belvončík Ondrej 11 Naša atletika Bratislava 13.76
EleH kriket Bezák Alex 10 Naša atletika Bratislava
EleH kriket Bezák Marcus 10 Naša atletika Bratislava
EleH kriket Bureš Jakub 10 ZŠ Jána Kupeckého
EleH kriket Bureš Jakub 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleH kriket Dorocák Richard 11 Atletický klub AC Malacky
EleH kriket Feranec Dennis Alexej 11 Atletický klub AC Malacky
EleH kriket Glemba Eduard 10 AK Run For Fun Bratislava 24.06
EleH kriket Haba Krištof 11 Atletický klub AC Malacky
EleH kriket Išunin Marek 11 Atletický klub AC Malacky
EleH kriket Kausich Maxim 11 AK Run For Fun Bratislava 28.18
EleH kriket Kleštinec Tomáš 10 AK Run For Fun Bratislava
EleH kriket Martínez Cándido 11 Naša atletika Bratislava
EleH kriket Michalko Dominik 11 AK Run For Fun Bratislava
EleH kriket Minčík Nino 10 Naša atletika Bratislava 13.73
EleH kriket Petro Maximilián 10 Naša atletika Bratislava
EleH kriket Pokorný Simon 10 AK Run For Fun Bratislava
EleH kriket Polkan Leon 10 AK Run For Fun Bratislava 24.43
EleH kriket Salaga Marek 11 AK Run For Fun Bratislava 15.14
EleH kriket Streška Filip 10 AK Run For Fun Bratislava 27.00
EleH kriket Škvara Michal 11 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 19.08
EleH kriket Šoóš Filip 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci 60 m Korba Aurel 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.5
Nžci 60 m Méry Maroš 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 60 m Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci 60 m Pelikán Peter 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 60 m Prepik Alexander 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 60 m Rusnák Matias 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.2
Nžci 60 m Tressard Yann 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 150 m Korba Aurel 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.32
Nžci 150 m Méry Maroš 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 29.72
Nžci 150 m Rusnák Matias 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 25.80
Nžci 300 m Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci 600 m Pelikán Peter 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 600 m Prepik Alexander 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci 600 m Tressard Yann 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci diaľka z miesta Korba Aurel 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 299
Nžci diaľka z miesta Méry Maroš 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 218
Nžci diaľka z miesta Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky 320
Nžci diaľka z miesta Pelikán Peter 10 KĽŠ KRYHA Bratislava 333
Nžci diaľka z miesta Prepik Alexander 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci diaľka z miesta Rusnák Matias 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 296
Nžci diaľka z miesta Tressard Yann 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci kriket Nehyba Šimon 10 Atletický klub AC Malacky
Nžci kriket Pelikán Peter 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci kriket Prepik Alexander 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
Nžci kriket Tressard Yann 10 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm 60 m Bobovská Nela 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZm 60 m Bratková Rebeka 13 AK Run For Fun Bratislava
EleZm 60 m Debnárová Lucia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm 60 m Fornadeľová Nina 12 AK Run For Fun Bratislava 12.8
EleZm 60 m Holásková Simona 12 AK Run For Fun Bratislava
EleZm 60 m Chovancová Katarína 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 60 m Karvai Karolína 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 60 m Kmeťová Sophia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 10.99
EleZm 60 m Medveďová Nina 12 Atletický klub AC Malacky
EleZm 60 m Modrovská Kristína 12 AK Run For Fun Bratislava
EleZm 60 m Nováčková Nikola 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 11.35
EleZm 60 m Petrechová Tamara 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 60 m Sláviková Soňa 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm 60 m Steiger Emma 12 Naša atletika Bratislava
EleZm 60 m Steiger Sofia 14 Naša atletika Bratislava
EleZm 60 m Šišková Adela 13 AK Run For Fun Bratislava 13.28
EleZm 60 m Šuranová Ella 12 AK Slávia UK Bratislava 12.04
EleZm 60 m Šurganová Marcela 13 AK Run For Fun Bratislava 12.76
EleZm 60 m Tressard Gwenn 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm 60 m Zelenáková Amélia 12 Atletický klub AC Malacky
EleZm 150 m Bobovská Nela 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZm 150 m Bratková Rebeka 13 AK Run For Fun Bratislava
EleZm 150 m Debnárová Lucia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm 150 m Fornadeľová Nina 12 AK Run For Fun Bratislava
EleZm 150 m Holásková Simona 12 AK Run For Fun Bratislava
EleZm 150 m Chovancová Katarína 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 38.44
EleZm 150 m Karvai Karolína 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 28.42
EleZm 150 m Kmeťová Sophia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 29.78
EleZm 150 m Medveďová Nina 12 Atletický klub AC Malacky
EleZm 150 m Modrovská Kristína 12 AK Run For Fun Bratislava
EleZm 150 m Petrechová Tamara 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm 150 m Sláviková Soňa 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm 150 m Šišková Adela 13 AK Run For Fun Bratislava
EleZm 150 m Zelenáková Amélia 12 Atletický klub AC Malacky
EleZm 300 m Nováčková Nikola 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm 300 m Steiger Emma 12 Naša atletika Bratislava
EleZm 300 m Šurganová Marcela 13 AK Run For Fun Bratislava
EleZm 300 m Tressard Gwenn 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm diaľka z miesta Bratková Rebeka 13 AK Run For Fun Bratislava
EleZm diaľka z miesta Debnárová Lucia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 123
EleZm diaľka z miesta Fornadeľová Nina 12 AK Run For Fun Bratislava 140
EleZm diaľka z miesta Holásková Simona 12 AK Run For Fun Bratislava
EleZm diaľka z miesta Chovancová Katarína 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 122
EleZm diaľka z miesta Karvai Karolína 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 166
EleZm diaľka z miesta Kmeťová Sophia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 161
EleZm diaľka z miesta Medveďová Nina 12 Atletický klub AC Malacky
EleZm diaľka z miesta Modrovská Kristína 12 AK Run For Fun Bratislava
EleZm diaľka z miesta Nováčková Nikola 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 142
EleZm diaľka z miesta Petrechová Tamara 12 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
EleZm diaľka z miesta Sláviková Soňa 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 137
EleZm diaľka z miesta Steiger Emma 12 Naša atletika Bratislava 130
EleZm diaľka z miesta Steiger Sofia 14 Naša atletika Bratislava 069
EleZm diaľka z miesta Šišková Adela 13 AK Run For Fun Bratislava 185
EleZm diaľka z miesta Šuranová Ella 12 AK Slávia UK Bratislava 290
EleZm diaľka z miesta Šurganová Marcela 13 AK Run For Fun Bratislava 130
EleZm diaľka z miesta Tressard Gwenn 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm diaľka z miesta Zelenáková Amélia 12 Atletický klub AC Malacky
EleZm kriket Bobovská Nela 13 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
EleZm kriket Debnárová Lucia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm kriket Holásková Simona 12 AK Run For Fun Bratislava
EleZm kriket Kmeťová Sophia 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 14.56
EleZm kriket Medveďová Nina 12 Atletický klub AC Malacky
EleZm kriket Nováčková Nikola 12 KĽŠ KRYHA Bratislava 08.87
EleZm kriket Sláviková Soňa 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm kriket Steiger Emma 12 Naša atletika Bratislava
EleZm kriket Steiger Sofia 14 Naša atletika Bratislava
EleZm kriket Šišková Adela 13 AK Run For Fun Bratislava 07.04
EleZm kriket Tressard Gwenn 12 KĽŠ KRYHA Bratislava
EleZm kriket Zelenáková Amélia 12 Atletický klub AC Malacky
EleZ 60 m Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky
EleZ 60 m Kalaberová Nela 10 AK Run For Fun Bratislava 10.44
EleZ 60 m Karaffová Lívia 10 AK Slávia UK Bratislava
EleZ 60 m Kratochvílová Hana 10 AK Run For Fun Bratislava 10.50
EleZ 60 m Mészárosová Liliana 11 AK Run For Fun Bratislava
EleZ 60 m Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky
EleZ 60 m Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky
EleZ 60 m Slimáková Nikol 10 AK Run For Fun Bratislava 10.71
EleZ 60 m Šišková Lívia 11 AK Run For Fun Bratislava 10.95
EleZ 60 m Šuhajdová Lujza 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 11.5
EleZ 150 m Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky
EleZ 150 m Gunárová Zuzana 11 Naša atletika Bratislava
EleZ 150 m Kalaberová Nela 10 AK Run For Fun Bratislava
EleZ 150 m Kratochvílová Hana 10 AK Run For Fun Bratislava 26.38
EleZ 150 m Mészárosová Liliana 11 AK Run For Fun Bratislava
EleZ 150 m Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky
EleZ 150 m Slimáková Nikol 10 AK Run For Fun Bratislava
EleZ 150 m Šuhajdová Lujza 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 28.34
EleZ 300 m Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky
EleZ 300 m Pelikánová Lara 10 AK Run For Fun Bratislava 58.93
EleZ 300 m Šišková Lívia 11 AK Run For Fun Bratislava 64.41
EleZ diaľka z miesta Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky 310
EleZ diaľka z miesta Gunárová Zuzana 11 Naša atletika Bratislava
EleZ diaľka z miesta Kalaberová Nela 10 AK Run For Fun Bratislava 177
EleZ diaľka z miesta Karaffová Lívia 10 AK Slávia UK Bratislava
EleZ diaľka z miesta Kratochvílová Hana 10 AK Run For Fun Bratislava 276
EleZ diaľka z miesta Mészárosová Liliana 11 AK Run For Fun Bratislava
EleZ diaľka z miesta Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky 161
EleZ diaľka z miesta Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky 307
EleZ diaľka z miesta Pelikánová Lara 10 AK Run For Fun Bratislava 182
EleZ diaľka z miesta Slimáková Nikol 10 AK Run For Fun Bratislava
EleZ diaľka z miesta Šišková Lívia 11 AK Run For Fun Bratislava 256
EleZ diaľka z miesta Šuhajdová Lujza 11 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 247
EleZ kriket Glembusová Natália 11 Atletický klub AC Malacky
EleZ kriket Kalaberová Nela 10 AK Run For Fun Bratislava
EleZ kriket Mrázová Andrea 10 Atletický klub AC Malacky
EleZ kriket Pauková Viktória 10 Atletický klub AC Malacky
EleZ kriket Pelikánová Lara 10 AK Run For Fun Bratislava
EleZ kriket Slimáková Nikol 10 AK Run For Fun Bratislava
EleZ kriket Šišková Lívia 11 AK Run For Fun Bratislava 12.46
Nžky 60 m Bobovská Veronika 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 11.00
Nžky 60 m Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky 60 m Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky 150 m Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky 150 m Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky 600 m Bobovská Veronika 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky 600 m Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky diaľka z miesta Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky 246
Nžky diaľka z miesta Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky 237
Nžky kriket Bobovská Veronika 10 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Nžky kriket Pagáčová Alžbeta 11 Atletický klub AC Malacky
Nžky kriket Šnegoňová Nela 10 Atletický klub AC Malacky
Nžky kriket Šturdíková Hana 10 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
- diaľka z miesta Šuran Peter (SVK) 19 Slávia UK Bratislava