<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

4. kolo družstiev ZsAZ st. žiactva a 5. kolo najml. žiactva, Nové Zámky, 7. 9. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Žci 60 m Balej Simon 05 ŠK ŠOG Nitra 10.61
Žci 60 m Belica Róbert 05 ŠK ŠOG Nitra 09.17
Žci 60 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 08.44
Žci 60 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 07.33
Žci 60 m Čmelka Marko 04 TJ Olympia Galanta 08.16
Žci 60 m Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 08.53
Žci 60 m Fekte Mátyás 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 08.49
Žci 60 m Gaj Bruno 06 ŠK ŠOG Nitra 08.68
Žci 60 m Gargalík Gregor 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.93
Žci 60 m Gejdoš Adam 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 08.42
Žci 60 m Horný Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.08
Žci 60 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 07.65
Žci 60 m Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 07.80
Žci 60 m Jakuš Michal 05 ŠK ŠOG Nitra 10.49
Žci 60 m Kilian Simon 05 ŠK ŠOG Nitra 09.64
Žci 60 m Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 08.36
Žci 60 m Mesároš Andrej 06 Atletický klub Bojničky 08.52
Žci 60 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 08.09
Žci 60 m Müller Patrik 04 AC Stavbár Nitra 07.82
Žci 60 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 08.22
Žci 60 m Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 08.24
Žci 60 m Pajtáš Dominik 04 TJ Olympia Galanta
Žci 60 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 07.89
Žci 60 m Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 07.76
Žci 60 m Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 07.87
Žci 60 m Poláček Adam 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.31
Žci 60 m Pollák Michal 04 Slovan Duslo Šaľa 07.61
Žci 60 m Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 07.41
Žci 60 m Róka Alex 04 TJ Olympia Galanta 07.77
Žci 60 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 08.41
Žci 60 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 08.52
Žci 60 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 07.58
Žci 60 m Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 60 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 07.53
Žci 60 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 08.55
Žci 60 m Valentíny Tomáš 05 ŠK ŠOG Nitra 09.29
Žci 60 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 09.14
Žci 150 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky 20.59
Žci 150 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 22.50
Žci 150 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 17.12
Žci 150 m Gaj Bruno 06 ŠK ŠOG Nitra 22.30
Žci 150 m Gál Tomáš 05 AK AŠK Slávia Trnava 24.16
Žci 150 m Gargalík Gregor 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.75
Žci 150 m Gejdoš Adam 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 21.13
Žci 150 m Horný Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.60
Žci 150 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 18.28
Žci 150 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 21.54
Žci 150 m Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 18.99
Žci 150 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 19.32
Žci 150 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 19.51
Žci 150 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 19.19
Žci 150 m Pavle Peter 05 ŠK ŠOG Nitra
Žci 150 m Pollák Michal 04 Slovan Duslo Šaľa 18.69
Žci 150 m Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 17.29
Žci 150 m Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 22.44
Žci 150 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 20.08
Žci 150 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 21.13
Žci 150 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 18.07
Žci 150 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 18.07
Žci 150 m Vaško Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 19.67
Žci 150 m Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 23.03
Žci 300 m Aboudi Samir 05 ŠK ŠOG Nitra 50.51
Žci 300 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra
Žci 300 m Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 300 m Jakuš Michal 05 ŠK ŠOG Nitra
Žci 300 m Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 46.64
Žci 300 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 40.31
Žci 300 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 39.10
Žci 300 m Pavle Peter 05 ŠK ŠOG Nitra 51.42
Žci 300 m Poláček Adam 06 AK AŠK Slávia Trnava 50.76
Žci 300 m Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 38.64
Žci 300 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 40.07
Žci 300 m Tóth Gergő 04 Atletický club Nové Zámky 38.73
Žci 300 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 47.48
Žci 300 m Vaško Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 42.12
Žci 800 m Balej Simon 05 ŠK ŠOG Nitra
Žci 800 m Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra 2:29.21
Žci 800 m Černý Matej 05 Atletický klub Bojničky 2:27.96
Žci 800 m Dániel Regő 05 Atletický club Nové Zámky 2:16.16
Žci 800 m Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:23.03
Žci 800 m Kilian Simon 05 ŠK ŠOG Nitra 2:57.90
Žci 800 m Kubíček Filip 09 CVČ Brezová pod Bradlom 2:45.38
Žci 800 m Küttschreütter Patrik 05 ŠK ŠOG Nitra
Žci 800 m Pajtáš Dominik 04 TJ Olympia Galanta 2:20.08
Žci 800 m Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:25.86
Žci 800 m Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:56.29
Žci 800 m Valentíny Tomáš 05 ŠK ŠOG Nitra 3:00.40
Žci 3000 m Granský Dávid 04 AC Stavbár Nitra 10:12.93
Žci 3000 m Kováč Marek 04 AC Stavbár Nitra 11:29.45
Žci 3000 m Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra 11:26.02
Žci 3000 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 11:15.88
Žci 3000 m Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky
Žci 3000 m Valko Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 14:28.01
Žci 3000 m Vesperín Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 11:39.38
Žci 3000 m Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom 10:26.26
Žci 100 m pr. 83,8 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 21.44
Žci 100 m pr. 83,8 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 17.66
Žci 100 m pr. 83,8 Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 100 m pr. 83,8 Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 17.10
Žci 100 m pr. 83,8 Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 19.00
Žci 100 m pr. 83,8 Ilgo Adam 05 ŠK Vital Bratislava 14.49
Žci 100 m pr. 83,8 Masarovič Tomáš 04 Atletický club Nové Zámky
Žci 100 m pr. 83,8 Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 15.84
Žci 100 m pr. 83,8 Plačko Lukáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 18.05
Žci 100 m pr. 83,8 Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 21.57
Žci 100 m pr. 83,8 Valent Simon 04 Atletický club Nové Zámky
Žci 100 m pr. 83,8 Vanko Marek 04 ŠK ŠOG Nitra 17.38
Žci 300 m pr. 83,8 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 300 m pr. 83,8 Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 300 m pr. 83,8 Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 300 m pr. 83,8 Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 300 m pr. 83,8 Masarovič Tomáš 04 Atletický club Nové Zámky 48.34
Žci 300 m pr. 83,8 Plačko Lukáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 300 m pr. 83,8 Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 300 m pr. 83,8 Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra
Žci 300 m pr. 83,8 Vanko Marek 04 ŠK ŠOG Nitra 57.17
Žci 1500 m pr. 76,2 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 5:44.10
Žci 1500 m pr. 76,2 Mižialko Kristián 04 CVČ Brezová pod Bradlom 6:53.35
Žci 1500 m pr. 76,2 Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra 5:25.31
Žci 1500 m pr. 76,2 Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky
Žci chôdza 3000 m Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 20:07.45
Žci chôdza 3000 m Bartoš Juraj 07 CVČ Brezová pod Bradlom 20:44.94
Žci chôdza 3000 m Konrád Branislav 06 CVČ Brezová pod Bradlom 22:12.42
Žci chôdza 3000 m Očkai Dávid 05 Atletický club Nové Zámky
Žci chôdza 3000 m Primič Daniel 05 CVČ Brezová pod Bradlom 19:56.21
Žci chôdza 3000 m Repta Jakub 07 CVČ Brezová pod Bradlom 21:34.45
Žci chôdza 3000 m Torák Adam 07 CVČ Brezová pod Bradlom 22:22.23
Žci výška Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žci výška Dávid Peter 06 ŠK ŠOG Nitra 135
Žci výška Frývaldský Miroslav 05 Atletický klub AC Malacky 164
Žci výška Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 161
Žci výška Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 150
Žci výška Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 170
Žci výška Rafčík Adrián 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci výška Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 125
Žci výška Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 140
Žci výška Tóth Tomáš 04 TJ Olympia Galanta 150
Žci výška Veselý Filip 06 Atletický oddiel Partizánske 160
Žci žrď Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 273
Žci žrď Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 245
Žci žrď Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 240
Žci žrď Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 200
Žci žrď Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 240
Žci diaľka Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 561
Žci diaľka Čmelka Marko 04 TJ Olympia Galanta
Žci diaľka Frývaldský Miroslav 05 Atletický klub AC Malacky 458
Žci diaľka Horný Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 315
Žci diaľka Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 438
Žci diaľka Kožík Adam 04 AC Stavbár Nitra 498
Žci diaľka Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske 497
Žci diaľka Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 493
Žci diaľka Nduka Samuel 07 AC Stavbár Nitra 481
Žci diaľka Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 533
Žci diaľka Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 538
Žci diaľka Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 531
Žci diaľka Rafčík Adrián 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci diaľka Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 408
Žci diaľka Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 456
Žci diaľka Tököly Filip 07 Atletický club Nové Zámky 452
Žci diaľka Veselý Filip 06 Atletický oddiel Partizánske 459
Žci diaľka Záležák Matej 07 Detský atletický klub Tlmače 351
Žci guľa 4 kg Bilanič Ján 07 AK AŠK Slávia Trnava
Žci guľa 4 kg Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany 12.18
Žci guľa 4 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 16.48
Žci guľa 4 kg Gál Tomáš 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.40
Žci guľa 4 kg Jamrich Vratislav 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci guľa 4 kg Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 12.49
Žci guľa 4 kg Kašuba Roman 04 TJ A FbO Nižná nad Oravou 11.61
Žci guľa 4 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 12.30
Žci guľa 4 kg Marťák Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 09.37
Žci guľa 4 kg Róka Alex 04 TJ Olympia Galanta 11.99
Žci guľa 4 kg Russo Leandro 04 CVČ Brezová pod Bradlom 08.29
Žci guľa 4 kg Sádovský Jakub 07 Detský atletický klub Tlmače
Žci guľa 4 kg Tóth Bence 05 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 07.93
Žci guľa 4 kg Tvrdý Lukáš 06 Atletický klub Bojničky
Žci guľa 4 kg Varačka Matúš 05 Atletický klub Bojničky 12.82
Žci disk 1 kg Batka Ondrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci disk 1 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky
Žci disk 1 kg Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany 32.06
Žci disk 1 kg Felber Marek 07 AC Stavbár Nitra 20.89
Žci disk 1 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 45.65
Žci disk 1 kg Gábriš Šimon Eduard 05 CVČ Brezová pod Bradlom 23.39
Žci disk 1 kg Holý Peter 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 19.35
Žci disk 1 kg Kašuba Roman 04 TJ A FbO Nižná nad Oravou 23.60
Žci disk 1 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 34.25
Žci disk 1 kg Marťák Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 23.49
Žci disk 1 kg Michalička Erik 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci disk 1 kg Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany
Žci disk 1 kg Russo Leandro 04 CVČ Brezová pod Bradlom 28.44
Žci disk 1 kg Tvrdý Lukáš 06 Atletický klub Bojničky 15.67
Žci disk 1 kg Varačka Matúš 05 Atletický klub Bojničky 39.68
Žci kladivo 4 kg Batka Ondrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 24.59
Žci kladivo 4 kg Demian Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 33.66
Žci kladivo 4 kg Gábriš Šimon Eduard 05 CVČ Brezová pod Bradlom 13.99
Žci kladivo 4 kg Holý Peter 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.56
Žci kladivo 4 kg Jamrich Vratislav 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci kladivo 4 kg Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 34.41
Žci kladivo 4 kg Marťák Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 25.05
Žci kladivo 4 kg Michalička Erik 04 CVČ Brezová pod Bradlom 21.62
Žci kladivo 4 kg Russo Leandro 04 CVČ Brezová pod Bradlom 28.78
Žci kriket Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica 13.00
Žci oštep 600 g Aboudi Samir 05 ŠK ŠOG Nitra
Žci oštep 600 g Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 22.28
Žci oštep 600 g Batka Ondrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 23.93
Žci oštep 600 g Belica Róbert 05 ŠK ŠOG Nitra 18.78
Žci oštep 600 g Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra
Žci oštep 600 g Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany 40.44
Žci oštep 600 g Gábriš Šimon Eduard 05 CVČ Brezová pod Bradlom 19.02
Žci oštep 600 g Gál Tomáš 05 AK AŠK Slávia Trnava 25.49
Žci oštep 600 g Holý Peter 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 21.46
Žci oštep 600 g Hrebík Matej 05 Atletický klub Bojničky 31.38
Žci oštep 600 g Hurta Samuel 07 Atletický klub Bojničky 13.56
Žci oštep 600 g Káčer Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 34.26
Žci oštep 600 g Kašuba Roman 04 TJ A FbO Nižná nad Oravou 31.35
Žci oštep 600 g Klement Branislav 04 TJ Olympia Galanta
Žci oštep 600 g Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 32.60
Žci oštep 600 g Mižialko Kristián 04 CVČ Brezová pod Bradlom 20.45
Žci oštep 600 g Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava 38.87
Žci oštep 600 g Müller Patrik 04 AC Stavbár Nitra 41.37
Žci oštep 600 g Plačko Lukáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 33.58
Žci oštep 600 g Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 33.20
Žci oštep 600 g Sádovský Jakub 07 Detský atletický klub Tlmače
Žci oštep 600 g Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci oštep 600 g Zubák Adam 04 CVČ Brezová pod Bradlom 35.83
Žci 4 x 60 m kluby Uhliariková Viktoria 09 Atletika ŠK Skalica
Žci 4 x 300 m kluby Biely Peter 04 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 300 m kluby Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 300 m kluby Jamrich Vratislav 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Masarovič Tomáš 04 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby Michalička Erik 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Mižialko Kristián 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 300 m kluby Primič Daniel 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Rafčík Adrián 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra
Žci 4 x 300 m kluby Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 300 m kluby Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Valko Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Vaško Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 300 m kluby Vesperín Andrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žky 60 m Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.03
Žky 60 m Bandíková Lea 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 09.19
Žky 60 m Barbiríková Vanesa 06 AK Junior Holič
Žky 60 m Bartoňová Vivien 06 ŠK ŠOG Nitra 09.81
Žky 60 m Belanská Veronika 06 Atletický klub Bojničky 09.97
Žky 60 m Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce 09.38
Žky 60 m Benkovičová Edit 07 Atletický club Nové Zámky 08.91
Žky 60 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 08.08
Žky 60 m Daňová Petra 04 TJ A FbO Nižná nad Oravou 08.82
Žky 60 m Dobi Olívia 07 Atletický club Nové Zámky 10.03
Žky 60 m Dohnálková Liana 07 AK Junior Holič 09.40
Žky 60 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.61
Žky 60 m Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60 m Fabiánová Šejla 06 Atletický club Nové Zámky 08.74
Žky 60 m Fančovičová Terézia 04 AK AŠK Slávia Trnava 08.01
Žky 60 m Flajžíková Nina 05 Atletika ŠK Skalica 08.57
Žky 60 m Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.96
Žky 60 m Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 08.89
Žky 60 m Hanusová Karolína 06 Atletika ŠK Skalica 08.84
Žky 60 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.29
Žky 60 m Jakubíková Lea 05 Atletický klub Šurany 08.40
Žky 60 m Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava 08.62
Žky 60 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava 08.59
Žky 60 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 08.99
Žky 60 m Kováčová Emma 05 ŠK ŠOG Nitra 08.43
Žky 60 m Kršková Lucia 04 AC Stavbár Nitra 08.79
Žky 60 m Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič 09.65
Žky 60 m Leváková Nina 05 Atletický club Nové Zámky 09.39
Žky 60 m Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 08.72
Žky 60 m Luisa Krakou 07 AK Junior Holič 10.22
Žky 60 m Mačňáková Sára 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 08.91
Žky 60 m Michnová Lea 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky 60 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 08.24
Žky 60 m Némethová Tereza 07 Atletický club Nové Zámky 10.21
Žky 60 m Nováková Karin 07 Atletický club Nové Zámky 09.81
Žky 60 m Novotová Martina 06 Atletický klub Zlaté Moravce 09.08
Žky 60 m Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 08.92
Žky 60 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 08.46
Žky 60 m Rapavá Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.89
Žky 60 m Rauschová Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 09.50
Žky 60 m Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica 08.93
Žky 60 m Reháková Karolína 07 AK Junior Holič 10.90
Žky 60 m Repová Kristína 05 TJ Olympia Galanta 08.37
Žky 60 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky 09.57
Žky 60 m Sanderová Dominika 05 Atletický klub Bojničky
Žky 60 m Srholcová Karolína 04 Atletika ŠK Skalica 08.95
Žky 60 m Szabó Orsolya 06 Atletický club Nové Zámky 09.06
Žky 60 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 09.49
Žky 60 m Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra 08.84
Žky 60 m Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.28
Žky 60 m Tokošová Vanesa 06 Atletika ŠK Skalica 08.95
Žky 60 m Turčeková Karin 07 Atletický oddiel Partizánske 09.77
Žky 60 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 08.32
Žky 60 m Vassová Karolína 07 Atletický club Nové Zámky 10.27
Žky 60 m Vážanová Ema 06 Atletický oddiel Partizánske 09.17
Žky 60 m Vendžúrová Hana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.38
Žky 60 m Vrablecová Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 09.43
Žky 60 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 08.61
Žky 60 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 08.96
Žky 150 m Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 19.43
Žky 150 m Belanská Veronika 06 Atletický klub Bojničky 26.11
Žky 150 m Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce 23.34
Žky 150 m Benkovičová Edit 07 Atletický club Nové Zámky 21.50
Žky 150 m Brandisová Nicola 04 Atletický klub AC Malacky 19.94
Žky 150 m Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 20.58
Žky 150 m Daňová Petra 04 TJ A FbO Nižná nad Oravou 22.07
Žky 150 m Dobi Olívia 07 Atletický club Nové Zámky
Žky 150 m Dohnálková Liana 07 AK Junior Holič 23.13
Žky 150 m Dubecká Anna Mária 04 AK Junior Holič 24.23
Žky 150 m Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava 23.98
Žky 150 m Fabiánová Šejla 06 Atletický club Nové Zámky 21.82
Žky 150 m Flajžíková Nina 05 Atletika ŠK Skalica 20.40
Žky 150 m Hanusová Karolína 06 Atletika ŠK Skalica 22.11
Žky 150 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.64
Žky 150 m Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 23.22
Žky 150 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 22.67
Žky 150 m Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica 21.97
Žky 150 m Leváková Nina 05 Atletický club Nové Zámky 23.54
Žky 150 m Luisa Krakou 07 AK Junior Holič 26.80
Žky 150 m Mačňáková Sára 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 21.49
Žky 150 m Madáková Laura 05 Atletika ŠK Skalica 24.74
Žky 150 m Michnová Lea 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky 150 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 20.54
Žky 150 m Némethová Tereza 07 Atletický club Nové Zámky 24.53
Žky 150 m Nováková Karin 07 Atletický club Nové Zámky 24.29
Žky 150 m Novotová Martina 06 Atletický klub Zlaté Moravce 22.57
Žky 150 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 19.94
Žky 150 m Rapavá Lenka 07 AK AŠK Slávia Trnava 24.35
Žky 150 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky 23.45
Žky 150 m Sanderová Dominika 05 Atletický klub Bojničky
Žky 150 m Szabó Orsolya 06 Atletický club Nové Zámky 22.10
Žky 150 m Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 21.89
Žky 150 m Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra 21.94
Žky 150 m Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 22.68
Žky 150 m Tokošová Vanesa 06 Atletika ŠK Skalica 22.05
Žky 150 m Turčeková Karin 07 Atletický oddiel Partizánske 24.10
Žky 150 m Ufnárová Michaela 05 AK Slávia UK Bratislava 20.70
Žky 150 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 21.16
Žky 150 m Vážanová Ema 06 Atletický oddiel Partizánske 23.40
Žky 150 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 20.70
Žky 150 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 22.55
Žky 300 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 43.48
Žky 300 m Kekeliová Sarah 04 ŠK Vital Bratislava 45.00
Žky 300 m Laiferová Adela 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 45.18
Žky 300 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky 44.62
Žky 300 m Novotová Martina 06 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky 300 m Pavelková Dominika 06 ŠK ŠOG Nitra
Žky 300 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 48.78
Žky 300 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 43.21
Žky 300 m Sanderová Dominika 05 Atletický klub Bojničky
Žky 300 m Srholcová Karolína 04 Atletika ŠK Skalica 47.73
Žky 300 m Ufnárová Michaela 05 AK Slávia UK Bratislava 46.25
Žky 300 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 45.48
Žky 300 m Vassová Karolína 07 Atletický club Nové Zámky
Žky 300 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 41.71
Žky 800 m Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce 2:44.82
Žky 800 m Ďurišová Katarína 06 AK AŠK Slávia Trnava 2:57.14
Žky 800 m Hindáková Lucia 05 TJ Olympia Galanta 2:53.33
Žky 800 m Chladoňová Viktória 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:40.14
Žky 800 m Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky 2:40.27
Žky 800 m Petríková Barbora 05 TJ Olympia Galanta 3:14.64
Žky 800 m Rauschová Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 2:57.62
Žky 800 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 2:41.35
Žky 800 m Šranková Angelika 04 Atletický club Nové Zámky 2:35.39
Žky 800 m Tomanová Laura 05 Atletický club Nové Zámky 2:29.47
Žky 800 m Vendžúrová Hana 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 800 m Záležáková Jasmine 05 Atletický club Nové Zámky 2:43.85
Žky 2000 m Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky 8:23.46
Žky 2000 m Karabová Veronika 05 Atletický klub Bojničky 8:24.20
Žky 2000 m Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky 9:13.27
Žky 2000 m Seidlová Simona 05 Atletický oddiel Partizánske 8:31.54
Žky 2000 m Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 9:14.50
Žky 2000 m Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava 8:32.28
Žky 100m p 76,2-8,2 Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 15.14
Žky 100m p 76,2-8,2 Daňová Petra 04 TJ A FbO Nižná nad Oravou 18.47
Žky 100m p 76,2-8,2 Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 21.66
Žky 100m p 76,2-8,2 Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 16.82
Žky 100m p 76,2-8,2 Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 100m p 76,2-8,2 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 20.66
Žky 100m p 76,2-8,2 Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky 18.73
Žky 100m p 76,2-8,2 Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 21.92
Žky 100m p 76,2-8,2 Střelcová Ema 07 Atletický klub Bojničky 23.08
Žky 100m p 76,2-8,2 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 16.64
Žky 100m p 76,2-8,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 14.74
Žky 300 m pr. 76,2 Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 61.11
Žky 300 m pr. 76,2 Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 64.00
Žky 300 m pr. 76,2 Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 52.40
Žky 300 m pr. 76,2 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 55.51
Žky 300 m pr. 76,2 Kršková Lucia 04 AC Stavbár Nitra
Žky 300 m pr. 76,2 Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky
Žky 300 m pr. 76,2 Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky 64.66
Žky 300 m pr. 76,2 Střelcová Ema 07 Atletický klub Bojničky 61.08
Žky 300 m pr. 76,2 Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava 57.41
Žky 300 m pr. 76,2 Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 52.98
Žky 300 m pr. 76,2 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 48.38
Žky 300 m pr. 76,2 Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 55.74
Žky 1500 m pr. 76,2 Lipovská Sofia 04 AC Stavbár Nitra 5:51.98
Žky 1500 m pr. 76,2 Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 7:14.62
Žky 1500 m pr. 76,2 Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky
Žky chôdza 3000 m Adamovičová Viktória 05 Atletický klub Bojničky 21:57.07
Žky chôdza 3000 m Holková Liliana 07 Atletický klub Bojničky 18:25.8
Žky chôdza 3000 m Kubíčková Tereza 06 CVČ Brezová pod Bradlom 19:04.56
Žky chôdza 3000 m Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 18:03.37
Žky chôdza 3000 m Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 20:01.86
Žky výška Bandíková Lea 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 135
Žky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 142
Žky výška Čačková Lea 07 Atletický klub Bojničky 125
Žky výška Dubecká Anna Mária 04 AK Junior Holič 140
Žky výška Duchoňová Ema 05 ŠK ŠOG Nitra 140
Žky výška Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 135
Žky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 142
Žky výška Hanesová Hana 05 Atletický club Nové Zámky 139
Žky výška Jančíková Valéria 05 Atletika ŠK Skalica 120
Žky výška Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 125
Žky výška Kramárová Zuzana 04 AK AŠK Slávia Trnava 150
Žky výška Madáková Laura 05 Atletika ŠK Skalica 130
Žky výška Mišová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 140
Žky výška Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 145
Žky výška Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky výška Repaská Radoslava 07 Atletický klub Bojničky 130
Žky výška Valášková Gréta 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 155
Žky výška Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava 130
Žky žrď Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky
Žky žrď Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 220
Žky žrď Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky 210
Žky žrď Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 240
Žky diaľka Bandíková Lea 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou 412
Žky diaľka Csiba Réka 06 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 372
Žky diaľka Danižíková Barbora 05 AK Junior Holič
Žky diaľka Dohnálková Liana 07 AK Junior Holič 377
Žky diaľka Domonkosová Tímea 04 Atletický klub Bojničky 486
Žky diaľka Fabiánová Šejla 06 Atletický club Nové Zámky 430
Žky diaľka Fančovičová Terézia 04 AK AŠK Slávia Trnava 542
Žky diaľka Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica
Žky diaľka Hanesová Hana 05 Atletický club Nové Zámky
Žky diaľka Horváthová Daria 06 Atletický klub Bojničky 486
Žky diaľka Jakubíková Lea 05 Atletický klub Šurany 491
Žky diaľka Jančíková Valéria 05 Atletika ŠK Skalica 411
Žky diaľka Juráková Zuzana 05 AK AŠK Slávia Trnava 413
Žky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 456
Žky diaľka Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava 465
Žky diaľka Mačňáková Sára 05 TJ A FbO Nižná nad Oravou
Žky diaľka Michnová Lea 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky diaľka Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky diaľka Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava 414
Žky diaľka Piterková Dominika 04 ŠK ŠOG Nitra 413
Žky diaľka Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica 409
Žky diaľka Reháková Karolína 07 AK Junior Holič 244
Žky diaľka Sidó Franciska 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 417
Žky diaľka Šimková Lenka 04 Atletický klub AC Malacky 421
Žky diaľka Šimová Viviana 07 AC Stavbár Nitra 437
Žky diaľka Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky diaľka Ufnárová Michaela 05 AK Slávia UK Bratislava 454
Žky diaľka Valášková Gréta 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky diaľka Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 450
Žky diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Atletický klub Bojničky 581
Žky diaľka Vrablecová Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 410
Žky diaľka Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 403
Žky diaľka Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 528
Žky guľa 3 kg Ayiba Loreal 07 AK Junior Holič 08.58
Žky guľa 3 kg Barbiríková Vanesa 06 AK Junior Holič 04.23
Žky guľa 3 kg Boráková Veronika 04 Atletika ŠK Skalica 08.50
Žky guľa 3 kg Danižíková Barbora 05 AK Junior Holič 06.60
Žky guľa 3 kg Dinková Júlia 05 Atletika ŠK Skalica 08.75
Žky guľa 3 kg Gašpárková Eliška 06 AK AŠK Slávia Trnava 07.16
Žky guľa 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 09.85
Žky guľa 3 kg Holubcová Petra 04 Atletický club Nové Zámky 08.73
Žky guľa 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 09.41
Žky guľa 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.15
Žky guľa 3 kg Kubová Karin 06 Atletika ŠK Skalica 07.38
Žky guľa 3 kg Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič 07.16
Žky guľa 3 kg Lángyiová Kinga 04 Atletický club Nové Zámky 08.20
Žky guľa 3 kg Lörinczová Sofia 07 AK Slávia UK Bratislava
Žky guľa 3 kg Machová Nina 05 Atletika ŠK Skalica 07.52
Žky guľa 3 kg Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 09.57
Žky guľa 3 kg Michlíková Viktória 05 Atletický klub Šurany 08.25
Žky guľa 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 06.45
Žky guľa 3 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 09.11
Žky guľa 3 kg Petická Sára 05 Atletický klub Bojničky
Žky guľa 3 kg Rosinská Simona 07 ŠK ŠOG Nitra
Žky guľa 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 10.47
Žky guľa 3 kg Vrbová Simona 05 Atletický klub Šurany 08.51
Žky guľa 3 kg Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 08.67
Žky disk 1 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 20.56
Žky disk 1 kg Holubcová Petra 04 Atletický club Nové Zámky 20.77
Žky disk 1 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 20.94
Žky disk 1 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.28
Žky disk 1 kg Lángyiová Kinga 04 Atletický club Nové Zámky 16.12
Žky disk 1 kg Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 25.73
Žky disk 1 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 11.94
Žky disk 1 kg Pavlíková Vanesa 07 Atletický klub Bojničky 13.02
Žky disk 1 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 22.31
Žky disk 1 kg Petická Sára 05 Atletický klub Bojničky
Žky disk 1 kg Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 26.11
Žky disk 1 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.67
Žky disk 1 kg Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky
Žky disk 1 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 22.10
Žky kladivo 3 kg Holubcová Petra 04 Atletický club Nové Zámky 22.35
Žky kladivo 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky
Žky kladivo 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 32.30
Žky kladivo 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 14.10
Žky kladivo 3 kg Pavlíková Vanesa 07 Atletický klub Bojničky 15.55
Žky kladivo 3 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 32.08
Žky kladivo 3 kg Petická Sára 05 Atletický klub Bojničky
Žky kladivo 3 kg Sýkorová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.65
Žky kladivo 3 kg Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky
Žky kladivo 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 31.91
Žky oštep 500 g Bartoňová Vivien 06 ŠK ŠOG Nitra 18.80
Žky oštep 500 g Boráková Veronika 04 Atletika ŠK Skalica 28.94
Žky oštep 500 g Danižíková Barbora 05 AK Junior Holič 19.44
Žky oštep 500 g Dinková Júlia 05 Atletika ŠK Skalica
Žky oštep 500 g Dubecká Anna Mária 04 AK Junior Holič 15.75
Žky oštep 500 g Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 29.99
Žky oštep 500 g Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič 12.20
Žky oštep 500 g Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 35.87
Žky oštep 500 g Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava 27.71
Žky oštep 500 g Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 14.33
Žky oštep 500 g Sýkorová Vanesa 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 27.23
Žky oštep 500 g Šipovská Lara 06 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby Fančovičová Terézia 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky
Žky 4 x 300 m kluby Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 150 m Adamec Gregor 08 ŠK ŠOG Nitra 26.01
Nžci 150 m Andráš Martin 08 Atletický oddiel Partizánske 26.71
Nžci 150 m Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 150 m Bíró Szebasztián 09 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 23.8
Nžci 150 m Bočkay Adam 11 AC Stavbár Nitra 34.27
Nžci 150 m Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 29.62
Nžci 150 m Čičo Samuel 08 AC Stavbár Nitra 26.79
Nžci 150 m Drančák Samuel 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 150 m Dubovský Zoran 09 AK AŠK Slávia Trnava 30.87
Nžci 150 m Hencz Krisztián 09 ŠAK športový AK Komárno 24.55
Nžci 150 m Hlava Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 30.67
Nžci 150 m Holý Dominik 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.56
Nžci 150 m Horváth Matúš 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 150 m Hozák Dávid 09 Atletický oddiel Partizánske 31.99
Nžci 150 m Chalúpka Ján 12 ŠK Jablonica
Nžci 150 m Jurčák Tomáš 09 AC Stavbár Nitra
Nžci 150 m Karol Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava 22.38
Nžci 150 m Katuščák Michal 10 AC Stavbár Nitra 26.90
Nžci 150 m Keller Heiko 09 ŠAK športový AK Komárno
Nžci 150 m Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 23.11
Nžci 150 m Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.58
Nžci 150 m Kriško Ivan 13 TJ Družba Piešťany 33.43
Nžci 150 m Kuzma Filip 10 Atletický club Nové Zámky
Nžci 150 m Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske 26.73
Nžci 150 m Langchald Illés 09 Atletický club Nové Zámky 33.86
Nžci 150 m Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 24.10
Nžci 150 m Mistrík Šimon 08 ŠK ŠOG Nitra 31.25
Nžci 150 m Mlynek Maxim 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 150 m Nemec Erik 08 AK AŠK Slávia Trnava 23.74
Nžci 150 m Novotný Dominik 08 ŠAK športový AK Komárno 26.25
Nžci 150 m Palaky René 12 Atletický club Nové Zámky
Nžci 150 m Paulovič Tomáš 11 Atletický club Nové Zámky 28.68
Nžci 150 m Pelech Michal 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 150 m Petrovič Michal 08 AC Stavbár Nitra 29.18
Nžci 150 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 23.72
Nžci 150 m Procházka Timotej 08 Atletický klub Šurany
Nžci 150 m Prokop Martin 09 AK AŠK Slávia Trnava 22.94
Nžci 150 m Rapand Alex 08 TJ Olympia Galanta 23.04
Nžci 150 m Salva Adam 09 AC Stavbár Nitra 35.20
Nžci 150 m Salva Jakub 11 AC Stavbár Nitra 33.71
Nžci 150 m Smolen Sebastián 09 AC Stavbár Nitra 25.14
Nžci 150 m Stašák Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 150 m Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci 150 m Šuba Peter 08 Atletický klub Zlaté Moravce 25.59
Nžci 150 m Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra 25.49
Nžci 150 m Trnkus Jakub 08 AC Stavbár Nitra 25.54
Nžci 150 m Valach Daniel 08 Atletický club Nové Zámky 26.91
Nžci 150 m Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače 25.33
Nžci 150 m Zemene Matúš 09 AC Stavbár Nitra 27.30
Nžci 600 m Bača Daniel 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:21.80
Nžci 600 m Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra 2:09.37
Nžci 600 m Boroš Patrik 08 TJ Olympia Galanta 2:15.07
Nžci 600 m Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra 2:22.23
Nžci 600 m Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra 2:09.95
Nžci 600 m Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 2:04.60
Nžci 600 m Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 1:57.36
Nžci 600 m Dubovský Zoran 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:27.57
Nžci 600 m Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra 2:04.63
Nžci 600 m Fúska Jakub 08 ŠK ŠOG Nitra 2:30.45
Nžci 600 m Havlíček Jakub 09 Atletický club Nové Zámky 2:17.26
Nžci 600 m Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava 2:14.29
Nžci 600 m Holý Dominik 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:10.30
Nžci 600 m Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra 1:58.37
Nžci 600 m Chladoň Adam 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 600 m Katrušin Leo 08 ŠK ŠOG Nitra 2:18.93
Nžci 600 m Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 2:10.78
Nžci 600 m Kozár Marián 08 ŠK ŠOG Nitra 2:14.10
Nžci 600 m Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce 2:15.68
Nžci 600 m Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:15.87
Nžci 600 m Lehocký Leonard 10 Atletický klub Bojničky 2:33.79
Nžci 600 m Liška Ondrej 08 AK AŠK Slávia Trnava 2:23.83
Nžci 600 m Martiš Peter 10 ŠK Jablonica 2:19.07
Nžci 600 m Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske 2:14.56
Nžci 600 m Pecko Samuel 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:28.37
Nžci 600 m Petrovič Richard 10 AC Stavbár Nitra 2:23.33
Nžci 600 m Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 1:59.26
Nžci 600 m Procházka Timotej 08 Atletický klub Šurany 2:30.62
Nžci 600 m Sander Lukáš 09 ŠAK športový AK Komárno
Nžci 600 m Sirotek Radoslav 08 ŠAK športový AK Komárno 2:09.95
Nžci 600 m Sýkora Denis 10 TJ Družba Piešťany
Nžci 600 m Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta 1:59.19
Nžci 600 m Špaček Samuel 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:01.47
Nžci 600 m Vailing Toedor 11 TJ Družba Piešťany 2:32.54
Nžci 600 m Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce 2:13.35
Nžci 60m p 76,2-7,5 Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra 12.09
Nžci 60m p 76,2-7,5 Havlíček Jakub 09 Atletický club Nové Zámky 13.64
Nžci 60m p 76,2-7,5 Holý Dominik 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 60m p 76,2-7,5 Jurčák Tomáš 09 AC Stavbár Nitra
Nžci 60m p 76,2-7,5 Karol Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava 12.28
Nžci 60m p 76,2-7,5 Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky 12.79
Nžci 60m p 76,2-7,5 Novota Adam 08 TJ Olympia Galanta
Nžci 60m p 76,2-7,5 Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 60m p 76,2-7,5 Smolen Sebastián 09 AC Stavbár Nitra 14.47
Nžci 60m p 76,2-7,5 Stašák Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.36
Nžci 60m p 76,2-7,5 Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci 60m p 76,2-7,5 Špaček Samuel 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.51
Nžci 60m p 76,2-7,5 Valach Daniel 08 Atletický club Nové Zámky 13.24
Nžci chôdza 1000 m Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci chôdza 1000 m Cifra Martin 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci chôdza 1000 m Józsa Dávid 08 TJ Olympia Galanta
Nžci chôdza 1000 m Kozár Matúš 10 ŠK ŠOG Nitra
Nžci chôdza 1000 m Mlynek Maxim 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci chôdza 1000 m Petho Kristián 08 TJ Olympia Galanta 06:52.34
Nžci chôdza 1000 m Piši Oliver 08 TJ Olympia Galanta 06:45.64
Nžci výška Bača Daniel 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci výška Cservenka Kristóf 08 TJ Olympia Galanta 120
Nžci výška Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra
Nžci výška Novota Adam 08 TJ Olympia Galanta
Nžci výška Petho Kristián 08 TJ Olympia Galanta 105
Nžci výška Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta
Nžci výška Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 120
Nžci výška Smolen Sebastián 09 AC Stavbár Nitra 115
Nžci výška Špaček Samuel 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 120
Nžci výška Trnkus Jakub 08 AC Stavbár Nitra
Nžci diaľka Adamec Gregor 08 ŠK ŠOG Nitra 352
Nžci diaľka Andráš Martin 08 Atletický oddiel Partizánske
Nžci diaľka Bača Daniel 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci diaľka Bilický Félix Oliver 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci diaľka Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra
Nžci diaľka Cifra Martin 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci diaľka Drančák Samuel 08 ŠK ŠOG Nitra 296
Nžci diaľka Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra
Nžci diaľka Hozák Dávid 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžci diaľka Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra 317
Nžci diaľka Chalúpka Ján 12 ŠK Jablonica
Nžci diaľka Chladoň Adam 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci diaľka Józsa Dávid 08 TJ Olympia Galanta
Nžci diaľka Jurčák Tomáš 09 AC Stavbár Nitra
Nžci diaľka Katrušin Leo 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci diaľka Kriško Ivan 13 TJ Družba Piešťany
Nžci diaľka Matejov Alex 11 ŠK Jablonica
Nžci diaľka Nemec Erik 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci diaľka Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžci diaľka Palaky René 12 Atletický club Nové Zámky
Nžci diaľka Paulovič Tomáš 11 Atletický club Nové Zámky
Nžci diaľka Pelech Michal 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci diaľka Polák Matej 08 Funny athletics Piešťany 358
Nžci diaľka Prokop Martin 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci diaľka Rapand Alex 08 TJ Olympia Galanta
Nžci diaľka Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci diaľka Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci diaľka Sýkora Denis 10 TJ Družba Piešťany
Nžci diaľka Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta 386
Nžci diaľka Vailing Toedor 11 TJ Družba Piešťany
Nžci diaľka Valach Daniel 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci diaľka Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače
Nžci diaľka Zemene Matúš 09 AC Stavbár Nitra
Nžci guľa 2 kg Barantal Andrej 09 AC Stavbár Nitra 07.66
Nžci guľa 2 kg Baráth Juraj 08 TJ Olympia Galanta
Nžci guľa 2 kg Bilický Félix Oliver 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 03.39
Nžci guľa 2 kg Cservenka Kristóf 08 TJ Olympia Galanta 07.75
Nžci guľa 2 kg Havlíček Jakub 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci guľa 2 kg Müller Adam 09 Atletický klub Šurany
Nžci guľa 2 kg Novotný Dominik 08 ŠAK športový AK Komárno
Nžci guľa 2 kg Pelech Michal 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci guľa 2 kg Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci guľa 2 kg Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta
Nžci guľa 2 kg Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava 05.06
Nžci guľa 2 kg Sirotek Radoslav 08 ŠAK športový AK Komárno
Nžci guľa 2 kg Záležák Šimon 08 Detský atletický klub Tlmače
Nžci kriket Andráš Martin 08 Atletický oddiel Partizánske
Nžci kriket Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra 38.97
Nžci kriket Barantal Andrej 09 AC Stavbár Nitra 23.45
Nžci kriket Baráth Juraj 08 TJ Olympia Galanta 43.99
Nžci kriket Bennár Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 13.97
Nžci kriket Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava 26.78
Nžci kriket Bilický Félix Oliver 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.85
Nžci kriket Bočkay Adam 11 AC Stavbár Nitra
Nžci kriket Boroš Patrik 08 TJ Olympia Galanta 38.13
Nžci kriket Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra 20.59
Nžci kriket Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky 37.34
Nžci kriket Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava 18.82
Nžci kriket Čičo Samuel 08 AC Stavbár Nitra 20.72
Nžci kriket Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske 30.26
Nžci kriket Fúska Jakub 08 ŠK ŠOG Nitra 28.81
Nžci kriket Hlava Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce 23.63
Nžci kriket Horváth Matúš 10 Atletický klub Zlaté Moravce 24.87
Nžci kriket Chalúpka Ján 12 ŠK Jablonica
Nžci kriket Katuščák Michal 10 AC Stavbár Nitra 26.60
Nžci kriket Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce 19.17
Nžci kriket Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.64
Nžci kriket Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske 26.50
Nžci kriket Liška Ondrej 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci kriket Martiš Peter 10 ŠK Jablonica
Nžci kriket Matejov Alex 11 ŠK Jablonica 24.29
Nžci kriket Mistrík Šimon 08 ŠK ŠOG Nitra 20.40
Nžci kriket Palaky René 12 Atletický club Nové Zámky
Nžci kriket Pecko Samuel 10 AK AŠK Slávia Trnava 19.06
Nžci kriket Petrovič Michal 08 AC Stavbár Nitra
Nžci kriket Petrovič Richard 10 AC Stavbár Nitra 18.05
Nžci kriket Piši Oliver 08 TJ Olympia Galanta 41.92
Nžci kriket Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava 23.10
Nžci kriket Salva Adam 09 AC Stavbár Nitra 12.47
Nžci kriket Salva Jakub 11 AC Stavbár Nitra 16.43
Nžci kriket Stašák Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.76
Nžci kriket Šuba Peter 08 Atletický klub Zlaté Moravce 13.76
Nžci kriket Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra 17.99
Nžci kriket Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce 15.46
Nžci 4 x 60 m kluby Baráth Juraj 08 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Bočkay Adam 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Boroš Patrik 08 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Čičo Samuel 08 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 4 x 60 m kluby Dubovský Zoran 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Hencz Krisztián 09 ŠAK športový AK Komárno
Nžci 4 x 60 m kluby Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Horváth Matúš 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 4 x 60 m kluby Hozák Dávid 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 4 x 60 m kluby Józsa Dávid 08 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby Karol Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Katuščák Michal 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Keller Heiko 09 ŠAK športový AK Komárno
Nžci 4 x 60 m kluby Krajčovič Leonard 11 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 4 x 60 m kluby Lackovič Peter 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 4 x 60 m kluby Liška Ondrej 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Nemec Erik 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 4 x 60 m kluby Novota Adam 08 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby Novotný Dominik 08 ŠAK športový AK Komárno
Nžci 4 x 60 m kluby Paulovič Tomáš 11 Atletický club Nové Zámky
Nžci 4 x 60 m kluby Pecko Samuel 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Petrovič Michal 08 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Petrovič Richard 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Piši Oliver 08 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby Prokop Martin 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Rapand Alex 08 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby Salva Adam 09 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Salva Jakub 11 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Sander Lukáš 09 ŠAK športový AK Komárno
Nžci 4 x 60 m kluby Sirotek Radoslav 08 ŠAK športový AK Komárno
Nžci 4 x 60 m kluby Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby Šuba Peter 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 4 x 60 m kluby Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Trnkus Jakub 08 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci 4 x 60 m kluby Zemene Matúš 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 150 m Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany
Nžky 150 m Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce 27.70
Nžky 150 m Balková Terézia 08 ŠK ŠOG Nitra 27.97
Nžky 150 m Belokostolská Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava 30.63
Nžky 150 m Bezáková Zoja 10 Atletický oddiel Partizánske 25.96
Nžky 150 m Bieliková Anna 12 Atletický klub Zlaté Moravce 30.96
Nžky 150 m Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany
Nžky 150 m Bizmarova Isabella 08 TJ Olympia Galanta 28.87
Nžky 150 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 26.32
Nžky 150 m Bočkayová Nikita 08 AC Stavbár Nitra 24.41
Nžky 150 m Bódiová Simona 09 AC Stavbár Nitra 31.30
Nžky 150 m Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 150 m Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava 26.37
Nžky 150 m Bus Emily Zoe 10 AC Stavbár Nitra 28.55
Nžky 150 m Čerenková Nella 08 AC Stavbár Nitra 23.63
Nžky 150 m Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava 27.62
Nžky 150 m Danielová Sofia 09 Atletický klub Šurany 26.47
Nžky 150 m Demanková Kristína 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 150 m Dinková Nataša 08 Atletický klub Šurany 25.47
Nžky 150 m Doffek Petra 09 AK AŠK Slávia Trnava 29.02
Nžky 150 m Drobná Gréta 10 AK AŠK Slávia Trnava 31.32
Nžky 150 m Dvořáková Radmila 11 Atletický klub Šurany 31.72
Nžky 150 m Gajová Ella 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 150 m Gereková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra 25.47
Nžky 150 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 25.54
Nžky 150 m Griesbachová Stela 10 AC Stavbár Nitra 27.74
Nžky 150 m Gyuricsek Eszter 08 ŠAK športový AK Komárno
Nžky 150 m Hamranová Lea 08 Atletický club Nové Zámky 27.24
Nžky 150 m Hangya Vivien 10 Atletický club Nové Zámky 28.17
Nžky 150 m Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske 24.45
Nžky 150 m Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky 27.10
Nžky 150 m Horňáková Dominika 09 ŠAK športový AK Komárno 25.34
Nžky 150 m Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.59
Nžky 150 m Jakubíková Tereza Roisi 08 AK AŠK Slávia Trnava 25.66
Nžky 150 m Janíčková Nina Sofia 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 150 m Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 150 m Kimerlingová Teraza 09 Funny athletics Piešťany
Nžky 150 m Klučka Dominika 08 Atletický club Nové Zámky 22.99
Nžky 150 m Kňašková Ema 09 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 150 m Koštalová Timea 09 Funny athletics Piešťany 26.31
Nžky 150 m Kozolková Liana 10 Atletický klub Zlaté Moravce 31.67
Nžky 150 m Kozolková Melissa 11 Atletický klub Zlaté Moravce 31.35
Nžky 150 m Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 24.00
Nžky 150 m Krásna Alexandra 08 TJ Olympia Galanta 25.26
Nžky 150 m Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany
Nžky 150 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 22.53
Nžky 150 m Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.90
Nžky 150 m Kyselicová Gabriela 10 Atletický club Nové Zámky 27.85
Nžky 150 m Mádelová Júlia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 25.33
Nžky 150 m Majerčinová Lenka 08 TJ Olympia Galanta 25.06
Nžky 150 m Makovníková Ester 09 ŠAK športový AK Komárno
Nžky 150 m Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava 30.55
Nžky 150 m Mészárosová Vivien 08 TJ Olympia Galanta 25.72
Nžky 150 m Mičková Viktória 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 150 m Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 24.79
Nžky 150 m Némethová Ela 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky 150 m Némethová Lucia 09 Atletický club Nové Zámky 27.88
Nžky 150 m Pajtinková Alexandra 09 AK AŠK Slávia Trnava 26.68
Nžky 150 m Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava 23.54
Nžky 150 m Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 150 m Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica 29.96
Nžky 150 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky 24.44
Nžky 150 m Pašková Nina 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 150 m Pavelková Miriam 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 150 m Pečimútová Nela 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky 150 m Pelclová Sára 10 Funny athletics Piešťany
Nžky 150 m Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky 150 m Roštárová Lea 08 Atletika ŠK Skalica 25.86
Nžky 150 m Satmarová Hannah 08 AC Stavbár Nitra
Nžky 150 m Seková Barbora 08 AC Stavbár Nitra 27.41
Nžky 150 m Sláviková Paulína 10 ŠK Jablonica 28.52
Nžky 150 m Smatanová Ema 09 Atletický klub Šurany 30.45
Nžky 150 m Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra 27.95
Nžky 150 m Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.98
Nžky 150 m Szabó Veronika 09 Atletický club Nové Zámky 27.65
Nžky 150 m Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky 28.89
Nžky 150 m Šimlingerová Martina 08 ŠK Jablonica 26.70
Nžky 150 m Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 150 m Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 150 m Šupicová Petra 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 30.61
Nžky 150 m Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 150 m Titková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 150 m Tóthová Adelka 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky 150 m Tóthová Laura 10 Funny athletics Piešťany
Nžky 150 m Tóthová Timea 08 ŠK ŠOG Nitra 24.17
Nžky 150 m Uhliariková Viktoria 09 Atletika ŠK Skalica 31.25
Nžky 150 m Vassova Valentína 09 Atletický club Nové Zámky 32.09
Nžky 150 m Veľká Karla 08 AC Stavbár Nitra 27.80
Nžky 150 m Veselá Monika 09 ŠK Jablonica
Nžky 150 m Višňovská Ela 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky 150 m Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany
Nžky 150 m Vrablecová Katarína 09 Atletika ŠK Skalica 26.39
Nžky 150 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 23.13
Nžky 150 m Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica 25.4
Nžky 600 m Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany 2:40.35
Nžky 600 m Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany 2:36.12
Nžky 600 m Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky 2:34.06
Nžky 600 m Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 2:08.34
Nžky 600 m Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica 2:36.15
Nžky 600 m Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky 2:20.52
Nžky 600 m Gyenesová Liliana 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky 600 m Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 2:18.55
Nžky 600 m Hlozáková Eliška 08 TJ Olympia Galanta 2:16.75
Nžky 600 m Holienčinová Zuzana 08 Atletika ŠK Skalica 2:30.93
Nžky 600 m Hupková Stella 09 Atletický oddiel Partizánske 2:11.32
Nžky 600 m Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra 2:35.54
Nžky 600 m Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra 2:43.23
Nžky 600 m Chudá Ema 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:16.92
Nžky 600 m Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava 2:43.17
Nžky 600 m Jakubcová Sofia 11 Atletický club Nové Zámky 2:38.66
Nžky 600 m Jakubíková Tereza Roisi 08 AK AŠK Slávia Trnava 2:35.57
Nžky 600 m Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 2:22.58
Nžky 600 m Kimerlingová Teraza 09 Funny athletics Piešťany 2:25.73
Nžky 600 m Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica 2:05.80
Nžky 600 m Koštalová Timea 09 Funny athletics Piešťany 2:20.00
Nžky 600 m Kozolková Melissa 11 Atletický klub Zlaté Moravce 2:42.46
Nžky 600 m Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica
Nžky 600 m Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 2:17.13
Nžky 600 m Mádelová Júlia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:18.53
Nžky 600 m Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta 2:16.26
Nžky 600 m Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky 2:05.15
Nžky 600 m Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 2:31.92
Nžky 600 m Pečimútová Nela 11 Atletický club Nové Zámky 2:40.48
Nžky 600 m Pelclová Sára 10 Funny athletics Piešťany 2:18.86
Nžky 600 m Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica 2:39.59
Nžky 600 m Sláviková Paulína 10 ŠK Jablonica 2:24.88
Nžky 600 m Smolenová Alexandra 08 AC Stavbár Nitra 2:22.36
Nžky 600 m Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 2:15.50
Nžky 600 m Tóthová Kristína 08 Slovan Duslo Šaľa 2:41.37
Nžky 600 m Tóthová Laura 10 Funny athletics Piešťany 2:30.93
Nžky 600 m Vengrin Leontina 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:35.07
Nžky 600 m Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany 2:21.75
Nžky 600 m Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 1:54.88
Nžky 60m p 76,2-7,5 Bilická Alica Izabela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 60m p 76,2-7,5 Decsiová Liana 10 Atletický club Nové Zámky 14.21
Nžky 60m p 76,2-7,5 Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra 14.20
Nžky 60m p 76,2-7,5 Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky 13.50
Nžky 60m p 76,2-7,5 Humlová Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60m p 76,2-7,5 Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava 13.31
Nžky 60m p 76,2-7,5 Chudá Ema 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.39
Nžky 60m p 76,2-7,5 Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 60m p 76,2-7,5 Mikušaťová Terézia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.99
Nžky 60m p 76,2-7,5 Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.46
Nžky 60m p 76,2-7,5 Némethová Lucia 09 Atletický club Nové Zámky 14.48
Nžky 60m p 76,2-7,5 Pašková Nina 08 ŠK ŠOG Nitra 12.43
Nžky 60m p 76,2-7,5 Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 14.79
Nžky 60m p 76,2-7,5 Titková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra 14.50
Nžky 60m p 76,2-7,5 Tóthová Adelka 09 Atletický club Nové Zámky 13.99
Nžky chôdza 1000 m Doffek Petra 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky chôdza 1000 m Grinajová Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 07:12.19
Nžky chôdza 1000 m Hartlova Daniela 08 TJ Olympia Galanta 07:05.64
Nžky chôdza 1000 m Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky 05:48.44
Nžky chôdza 1000 m Kyselicová Gabriela 10 Atletický club Nové Zámky 07:32.35
Nžky chôdza 1000 m Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky chôdza 1000 m Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky 07:11.11
Nžky chôdza 1000 m Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky chôdza 1000 m Šantavá Olívia 08 ŠK ŠOG Nitra 06:54.27
Nžky chôdza 1000 m Štercelová Oľga 08 Atletický club Nové Zámky 06:06.48
Nžky chôdza 1000 m Šupicová Petra 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07:33.35
Nžky chôdza 1000 m Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava 08:06.25
Nžky chôdza 1000 m Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica
Nžky chôdza 1000 m Zubčáková Emi 09 Atletický oddiel Partizánske 06:24.21
Nžky chôdza 1000 m Zuzčáková Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky výška Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky výška Bočkayová Nikita 08 AC Stavbár Nitra
Nžky výška Csemezová Karolína 08 TJ Olympia Galanta 105
Nžky výška Decsiová Liana 10 Atletický club Nové Zámky 105
Nžky výška Hamranová Lea 08 Atletický club Nové Zámky 125
Nžky výška Humlová Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava 110
Nžky výška Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica 115
Nžky výška Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky výška Minariková Iveta 08 Atletický klub Bojničky 115
Nžky výška Smolenová Alexandra 08 AC Stavbár Nitra
Nžky výška Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 120
Nžky výška Šveláňová Klaudia 08 TJ A FbO Nižná nad Oravou
Nžky výška Tóthová Adelka 09 Atletický club Nové Zámky 115
Nžky diaľka Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky diaľka Balková Terézia 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky diaľka Bezáková Zoja 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžky diaľka Bieliková Anna 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky diaľka Bíliková Anna 10 Funny athletics Piešťany
Nžky diaľka Bočkayová Nikita 08 AC Stavbár Nitra 360
Nžky diaľka Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky diaľka Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce 345
Nžky diaľka Čerenková Nella 08 AC Stavbár Nitra 368
Nžky diaľka Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky diaľka Danielová Sofia 09 Atletický klub Šurany
Nžky diaľka Decsiová Liana 10 Atletický club Nové Zámky
Nžky diaľka Demanková Kristína 09 AC Stavbár Nitra
Nžky diaľka Dinková Nataša 08 Atletický klub Šurany
Nžky diaľka Dvořáková Radmila 11 Atletický klub Šurany
Nžky diaľka Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica
Nžky diaľka Gereková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky diaľka Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky diaľka Griesbachová Stela 10 AC Stavbár Nitra
Nžky diaľka Gyuricsek Eszter 08 ŠAK športový AK Komárno
Nžky diaľka Hangya Vivien 10 Atletický club Nové Zámky
Nžky diaľka Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky diaľka Holienčinová Zuzana 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky diaľka Horňáková Dominika 09 ŠAK športový AK Komárno
Nžky diaľka Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky diaľka Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava 370
Nžky diaľka Jakubcová Sofia 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky diaľka Jakušová Lucia 08 ŠK ŠOG Nitra 265
Nžky diaľka Jergušová Alexandra 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky diaľka Kimerlingová Teraza 09 Funny athletics Piešťany
Nžky diaľka Klučka Dominika 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky diaľka Kňašková Ema 09 ŠK ŠOG Nitra 227
Nžky diaľka Kozolková Liana 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky diaľka Kozolková Melissa 11 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky diaľka Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica
Nžky diaľka Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske 403
Nžky diaľka Krásna Alexandra 08 TJ Olympia Galanta
Nžky diaľka Krepopová Natália 10 TJ Družba Piešťany 328
Nžky diaľka Krupová Zora 08 TJ Družba Piešťany 379
Nžky diaľka Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 320
Nžky diaľka Majerčinová Lenka 08 TJ Olympia Galanta
Nžky diaľka Makovníková Ester 09 ŠAK športový AK Komárno
Nžky diaľka Markovičová Agáta 08 ŠK ŠOG Nitra 241
Nžky diaľka Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta
Nžky diaľka Mikušaťová Terézia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky diaľka Minariková Iveta 08 Atletický klub Bojničky
Nžky diaľka Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava 335
Nžky diaľka Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky diaľka Pavelková Miriam 08 ŠK ŠOG Nitra 309
Nžky diaľka Pelclová Sára 10 Funny athletics Piešťany
Nžky diaľka Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica
Nžky diaľka Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica 362
Nžky diaľka Roštárová Lea 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky diaľka Seková Barbora 08 AC Stavbár Nitra
Nžky diaľka Smatanová Ema 09 Atletický klub Šurany
Nžky diaľka Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra
Nžky diaľka Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky diaľka Šimlingerová Martina 08 ŠK Jablonica
Nžky diaľka Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžky diaľka Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky diaľka Šveláňová Klaudia 08 TJ A FbO Nižná nad Oravou
Nžky diaľka Tóthová Laura 10 Funny athletics Piešťany
Nžky diaľka Uhliariková Viktoria 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky diaľka Vengrin Leontina 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 268
Nžky diaľka Volobueva Maiia 09 Funny athletics Piešťany
Nžky diaľka Vrablecová Katarína 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky guľa 2 kg Bilická Alica Izabela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín 04.07
Nžky guľa 2 kg Bukovská Laura 08 TJ Olympia Galanta 06.28
Nžky guľa 2 kg Drgová Jana 09 Atletický club Nové Zámky 04.15
Nžky guľa 2 kg Giraltošová Simona 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky guľa 2 kg Grinajová Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 04.40
Nžky guľa 2 kg Gyenesová Liliana 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky guľa 2 kg Heldesová Karolína 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky guľa 2 kg Humlová Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava 05.11
Nžky guľa 2 kg Jančíková Barbora 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky guľa 2 kg Kotlárová Vanesa 09 Atletický club Nové Zámky 04.61
Nžky guľa 2 kg Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky 05.05
Nžky guľa 2 kg Repková Lenka 09 Atletický klub Bojničky 05.70
Nžky guľa 2 kg Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky guľa 2 kg Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava 03.81
Nžky kriket Antolíková Alžbeta 09 Funny athletics Piešťany 12.98
Nžky kriket Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava 16.84
Nžky kriket Belokostolská Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky kriket Bezáková Zoja 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžky kriket Bódiová Simona 09 AC Stavbár Nitra 15.70
Nžky kriket Bukovská Laura 08 TJ Olympia Galanta 35.86
Nžky kriket Bus Emily Zoe 10 AC Stavbár Nitra
Nžky kriket Česneková Viktória 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky kriket Drgová Jana 09 Atletický club Nové Zámky 15.07
Nžky kriket Drobná Gréta 10 AK AŠK Slávia Trnava 09.20
Nžky kriket Grinajová Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky kriket Hamranová Lea 08 Atletický club Nové Zámky 23.00
Nžky kriket Heldesová Karolína 08 Atletika ŠK Skalica 17.60
Nžky kriket Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín 16.49
Nžky kriket Hupková Stella 09 Atletický oddiel Partizánske 24.84
Nžky kriket Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra 09.90
Nžky kriket Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra 11.60
Nžky kriket Indrišková Timea 08 AK AŠK Slávia Trnava 12.70
Nžky kriket Jančíková Barbora 08 Atletika ŠK Skalica 18.00
Nžky kriket Janíčková Nina Sofia 10 Atletický oddiel Partizánske 13.36
Nžky kriket Jergušová Alexandra 08 ŠK ŠOG Nitra 27.00
Nžky kriket Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra 20.54
Nžky kriket Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava 27.74
Nžky kriket Klučka Dominika 08 Atletický club Nové Zámky 36.25
Nžky kriket Koštalová Timea 09 Funny athletics Piešťany 26.87
Nžky kriket Kotlárová Vanesa 09 Atletický club Nové Zámky 15.26
Nžky kriket Lelovská Alexandra 09 ŠK ŠOG Nitra 29.15
Nžky kriket Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava 14.20
Nžky kriket Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava 14.97
Nžky kriket Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky 15.80
Nžky kriket Markovičová Agáta 08 ŠK ŠOG Nitra 10.10
Nžky kriket Mészárosová Vivien 08 TJ Olympia Galanta 17.20
Nžky kriket Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava 10.60
Nžky kriket Mičková Viktória 11 AK AŠK Slávia Trnava 09.80
Nžky kriket Minariková Iveta 08 Atletický klub Bojničky
Nžky kriket Pajtinková Alexandra 09 AK AŠK Slávia Trnava 14.30
Nžky kriket Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava 14.60
Nžky kriket Satmarová Hannah 08 AC Stavbár Nitra 29.50
Nžky kriket Šantavá Olívia 08 ŠK ŠOG Nitra 26.04
Nžky kriket Škultétyová Nela 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžky kriket Štercelová Oľga 08 Atletický club Nové Zámky 17.60
Nžky kriket Tóthová Kristína 08 Slovan Duslo Šaľa
Nžky kriket Tóthová Timea 08 ŠK ŠOG Nitra 18.90
Nžky kriket Veľká Karla 08 AC Stavbár Nitra 15.20
Nžky kriket Veselá Monika 09 ŠK Jablonica 17.31
Nžky kriket Vytisková Eliška 08 Funny athletics Piešťany 34.36
Nžky kriket Zuzčáková Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 4 x 60 m kluby Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Belokostolská Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Bilická Alica Izabela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Bizmarova Isabella 08 TJ Olympia Galanta
Nžky 4 x 60 m kluby Bódiová Simona 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Bőhmová Rebeka 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Bukovská Laura 08 TJ Olympia Galanta
Nžky 4 x 60 m kluby Bus Emily Zoe 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Csemezová Karolína 08 TJ Olympia Galanta
Nžky 4 x 60 m kluby Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 4 x 60 m kluby Čerenková Nella 08 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Demanková Kristína 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Doffek Petra 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Drobná Gréta 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica
Nžky 4 x 60 m kluby Griesbachová Stela 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Gyenesová Liliana 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky 4 x 60 m kluby Gyuricsek Eszter 08 ŠAK športový AK Komárno
Nžky 4 x 60 m kluby Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby Hartlova Daniela 08 TJ Olympia Galanta
Nžky 4 x 60 m kluby Heldesová Karolína 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Hlozáková Eliška 08 TJ Olympia Galanta
Nžky 4 x 60 m kluby Holienčinová Zuzana 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Hupková Stella 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Chudá Ema 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Jakubíková Tereza Roisi 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica
Nžky 4 x 60 m kluby Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby Krásna Alexandra 08 TJ Olympia Galanta
Nžky 4 x 60 m kluby Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Libich Romana 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Mádelová Júlia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Majerčinová Lenka 08 TJ Olympia Galanta
Nžky 4 x 60 m kluby Makovníková Ester 09 ŠAK športový AK Komárno
Nžky 4 x 60 m kluby Makovníková Johanka 11 ŠAK športový AK Komárno
Nžky 4 x 60 m kluby Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Mészárosová Vivien 08 TJ Olympia Galanta
Nžky 4 x 60 m kluby Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Mičková Viktória 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Mikušaťová Terézia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Pajtinková Alexandra 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 4 x 60 m kluby Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica
Nžky 4 x 60 m kluby Príkazská Michaela 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Roštárová Lea 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Satmarová Hannah 08 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Seková Barbora 08 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Sláviková Paulína 10 ŠK Jablonica
Nžky 4 x 60 m kluby Smolenová Alexandra 08 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Šimlingerová Martina 08 ŠK Jablonica
Nžky 4 x 60 m kluby Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 4 x 60 m kluby Tesárova Sabína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Veľká Karla 08 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Veselá Monika 09 ŠK Jablonica
Nžky 4 x 60 m kluby Vrablecová Katarína 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica
Nžky 4 x 60 m kluby Zuzčáková Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava