M |
60 m |
|
Sabol Daniel |
77 |
Akademik TU Košice |
|
07.75 |
|
M |
150 m |
|
Sabol Daniel |
77 |
Akademik TU Košice |
|
18.97 |
|
M |
3000 m |
|
Čerep Vladimir |
01 |
TJ OBAL SERVIS Košice |
|
09:03.54 |
|
M |
3000 m |
|
Fridmanský Denis |
01 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
09:15.68 |
|
M |
3000 m |
|
Kampczyk Kristián |
02 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
|
|
M |
3000 m |
|
Koperdák Lukáš |
00 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
09:29.88 |
|
M |
3000 m |
|
Nemec Martin |
97 |
1.Atletický klub Humenné |
|
10:08.48 |
|
M |
3000 m |
|
Tomeček Radovan |
94 |
TJ OBAL SERVIS Košice |
|
09:05.52 |
|
M |
výška |
|
Olejár Marek |
00 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
181 |
|
M |
diaľka |
|
Olejár Marek |
00 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
633 |
|
M |
disk 2 kg |
|
Baran Adrián |
99 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
50.63 |
|
M |
disk 2 kg |
|
Olejár Marek |
00 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
M |
oštep 600 g |
|
Olejár Marek |
00 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dci |
60 m |
|
Sokol Peter |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
07.55 |
|
Dci |
150 m |
|
Sokol Peter |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
17.98 |
|
Dci |
800 m |
|
Baran Peter |
03 |
AC Run is Fun Prešov |
|
|
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Dadej Kamil |
02 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
11.20 |
|
Dci |
guľa 5 kg |
|
Dudáš Patrik |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
14.67 |
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Dadej Kamil |
02 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
32.62 |
|
Dci |
disk 1,5 kg |
|
Dudáš Patrik |
03 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
43.56 |
|
Žci |
60 m |
|
Babjak Martin |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
09.47 |
|
Žci |
60 m |
|
Cesnak Jakub |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
08.12 |
|
Žci |
60 m |
|
Čech-Gut Jakub |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.27 |
|
Žci |
60 m |
|
Čech Alex |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
09.09 |
|
Žci |
60 m |
|
Čížek Samuel |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
07.97 |
|
Žci |
60 m |
|
Fajner Maroš |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
08.88 |
|
Žci |
60 m |
|
Graban Patrik |
05 |
Akademik TU Košice |
|
07.94 |
|
Žci |
60 m |
|
Haják Juraj |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
07.90 |
|
Žci |
60 m |
|
Hnatko Richard |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
07.73 |
|
Žci |
60 m |
|
Jančik Daniel |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
08.09 |
|
Žci |
60 m |
|
Janovický Adam |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.60 |
|
Žci |
60 m |
|
Javorský Leonard |
06 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
08.81 |
|
Žci |
60 m |
|
Kollárovič Radan |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Krajčír Samuel |
07 |
Akademik TU Košice |
|
09.02 |
|
Žci |
60 m |
|
Kudláček Lukáš |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
08.29 |
|
Žci |
60 m |
|
Lamanec Maroš |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Lörinc Lukáš |
04 |
Atletický oddiel Žilina |
|
07.97 |
|
Žci |
60 m |
|
Lovaš Adam |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
08.62 |
|
Žci |
60 m |
|
Lovaš Martin |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
08.97 |
|
Žci |
60 m |
|
Lukčo Imrich |
04 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
08.00 |
|
Žci |
60 m |
|
Matejko Daniel |
04 |
1.Atletický klub Humenné |
|
07.97 |
|
Žci |
60 m |
|
Mruz Christopher |
06 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Nohovec Jan |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
60 m |
|
Olenič Filip |
06 |
Akademik TU Košice |
|
08.64 |
|
Žci |
60 m |
|
Orlej Daniel |
04 |
1.Atletický klub Humenné |
|
07.80 |
|
Žci |
60 m |
|
Rojček Jakub |
05 |
Akademik TU Košice |
|
08.95 |
|
Žci |
60 m |
|
Sinčák Damir |
04 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
07.67 |
|
Žci |
60 m |
|
Smoleň Daniel |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.29 |
|
Žci |
60 m |
|
Solár Matej |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
09.53 |
|
Žci |
60 m |
|
Sopko William |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
07.80 |
|
Žci |
60 m |
|
Švída Dominik |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
08.91 |
|
Žci |
60 m |
|
Uhlár Július |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
08.29 |
|
Žci |
60 m |
|
Vanta Kevin |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.91 |
|
Žci |
60 m |
|
Vasilišin Martin |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.55 |
|
Žci |
150 m |
|
Babjak Martin |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Cesnak Jakub |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Csontos Lukáš |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
19.26 |
|
Žci |
150 m |
|
Čech-Gut Jakub |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
20.48 |
|
Žci |
150 m |
|
Čech Alex |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
24.48 |
|
Žci |
150 m |
|
Čížek Samuel |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
19.52 |
|
Žci |
150 m |
|
Demko Ákos |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Demko Gergő |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Fajner Maroš |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Gergely Filip Attila |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
23.99 |
|
Žci |
150 m |
|
Graban Patrik |
05 |
Akademik TU Košice |
|
18.53 |
|
Žci |
150 m |
|
Gulič Jakub |
04 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Haják Juraj |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
18.82 |
|
Žci |
150 m |
|
Hnatko Richard |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
18.77 |
|
Žci |
150 m |
|
Hnatko Tobias |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
21.61 |
|
Žci |
150 m |
|
Jančik Daniel |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
20.12 |
|
Žci |
150 m |
|
Janovický Adam |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
21.23 |
|
Žci |
150 m |
|
Javorský Leonard |
06 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
22.29 |
|
Žci |
150 m |
|
Kaľuha Kristián |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
18.88 |
|
Žci |
150 m |
|
Kamenický Dalibor |
04 |
AK Slovan Levoča |
18.71 |
18.44 |
|
Žci |
150 m |
|
Kancír Maroš |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Karaffa Benjamín |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
23.16 |
|
Žci |
150 m |
|
Kepes Peter |
08 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Kmec Martin |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Kochan Dominik |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Kollárovič Radan |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Korečko Adam |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
23.68 |
|
Žci |
150 m |
|
Krajčír Samuel |
07 |
Akademik TU Košice |
|
22.09 |
|
Žci |
150 m |
|
Kudláček Lukáš |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
19.77 |
|
Žci |
150 m |
|
Kusek Emanuel |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
21.78 |
|
Žci |
150 m |
|
Lörinc Lukáš |
04 |
Atletický oddiel Žilina |
|
19.32 |
|
Žci |
150 m |
|
Lukčo Imrich |
04 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
19.58 |
|
Žci |
150 m |
|
Matejko Daniel |
04 |
1.Atletický klub Humenné |
|
19.58 |
|
Žci |
150 m |
|
Mruz Christopher |
06 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Ondkanin Oliver |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Orlej Daniel |
04 |
1.Atletický klub Humenné |
|
19.15 |
|
Žci |
150 m |
|
Sinčák Damir |
04 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
18.69 |
|
Žci |
150 m |
|
Sopko William |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
18.53 |
|
Žci |
150 m |
|
Šima Samuel |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
150 m |
|
Švaro Benjamin |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
22.53 |
|
Žci |
150 m |
|
Švída Dominik |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
22.18 |
|
Žci |
150 m |
|
Takács András |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
19.38 |
|
Žci |
150 m |
|
Uhlár Július |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
20.23 |
|
Žci |
150 m |
|
Vanta Kevin |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
21.94 |
|
Žci |
150 m |
|
Vasilišin Martin |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
23.83 |
|
Žci |
800 m |
|
Babuščák Tomáš |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Baran Matúš |
04 |
AC Run is Fun Prešov |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Brehuv Jakub |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Demko Ákos |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Elek Marco |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
3:04.84 |
|
Žci |
800 m |
|
Jančik Daniel |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
2:16.87 |
|
Žci |
800 m |
|
Kuchcík Samuel |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Kusek Emanuel |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
2:27.43 |
|
Žci |
800 m |
|
Lamanec Maroš |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Olenič Filip |
06 |
Akademik TU Košice |
|
2:39.66 |
|
Žci |
800 m |
|
Rojček Jakub |
05 |
Akademik TU Košice |
|
2:42.92 |
|
Žci |
800 m |
|
Rosinský Denis |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
2:22.68 |
|
Žci |
800 m |
|
Sivák Kristián |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Smoleň Daniel |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
800 m |
|
Solár Matej |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
2:51.48 |
|
Žci |
800 m |
|
Takács András |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
2:27.32 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Draganovský Jónáš |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
15.01 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Dzubák Matej |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
17.01 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Gergely Filip Attila |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
21.94 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Kalakay Daniel |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
15.84 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Milas Robert |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Šoltés Marek |
04 |
Atletický oddiel Svit |
|
14.06 |
|
Žci |
100 m pr. 83,8 |
|
Vasilega Richard |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
15.64 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Bracho Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
48.97 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Dzubák Matej |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
50.45 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Elek Marco |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
53.42 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Grulyo Miguel |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
53.62 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Hnatko Tobias |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Kalakay Daniel |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
44.27 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Kaľuha Kristián |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
47.21 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Kochan Dominik |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
56.77 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Milas Robert |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Mirón Matej |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Nohovec Jan |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
59.76 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Orlej Daniel |
04 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Šima Samuel |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
46.75 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Švaro Benjamin |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Tóth Matej |
04 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
58.14 |
|
Žci |
300 m pr. 76,2 |
|
Vasilega Richard |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
47.02 |
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Gajdoš Jakub |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
22:58.89 |
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Hornáček Jakub |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
22:58.89 |
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Ivanecký Samuel |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Kancír Maroš |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Karaffa Benjamín |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Kepes Peter |
08 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
20:45.19 |
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Kochan Dominik |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
20:52.98 |
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Kollár Matej |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
22:29.29 |
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Korečko Adam |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
23:16.35 |
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Mirón Matej |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
20:14.7 |
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Miščík Šimon |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Novák Denis |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
20:06.65 |
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Paľa Marek |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
22:33.8 |
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Palkó Samuel |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
19:39.4 |
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Tančin Lukáš |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Tóth Matej |
04 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
17:56.51 |
|
Žci |
chôdza 3000 m |
|
Vaľko Tomáš |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
výška |
|
Balog Milan |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
168 |
|
Žci |
výška |
|
Baran Gabriel |
05 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
165 |
|
Žci |
výška |
|
Csontos Lukáš |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
162 |
|
Žci |
výška |
|
Demko Ákos |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Žci |
výška |
|
Demko Gergő |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Žci |
výška |
|
Draganovský Jónáš |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
181 |
|
Žci |
výška |
|
Gulič Jakub |
04 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
140 |
|
Žci |
výška |
|
Kalakay Daniel |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
169 |
|
Žci |
výška |
|
Kaľuha Kristián |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
147 |
|
Žci |
výška |
|
Kepes Peter |
08 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
138 |
|
Žci |
výška |
|
Palkó Samuel |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
155 |
|
Žci |
výška |
|
Takács András |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Bracho Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
513 |
|
Žci |
diaľka |
|
Brehuv Jakub |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
291 |
|
Žci |
diaľka |
|
Cesnak Jakub |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
480 |
|
Žci |
diaľka |
|
Csontos Lukáš |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
503 |
|
Žci |
diaľka |
|
Čech-Gut Jakub |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Čech Alex |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
401 |
|
Žci |
diaľka |
|
Čížek Samuel |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
563 |
|
Žci |
diaľka |
|
Gajdoš Jakub |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
448 |
|
Žci |
diaľka |
|
Gergely Filip Attila |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
406 |
|
Žci |
diaľka |
|
Graban Patrik |
05 |
Akademik TU Košice |
|
537 |
|
Žci |
diaľka |
|
Gulič Jakub |
04 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
347 |
|
Žci |
diaľka |
|
Haják Juraj |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
550 |
|
Žci |
diaľka |
|
Hnatko Richard |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
594 |
|
Žci |
diaľka |
|
Javorský Leonard |
06 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
402 |
|
Žci |
diaľka |
|
Kmec Martin |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
361 |
|
Žci |
diaľka |
|
Kollárovič Radan |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
diaľka |
|
Lukčo Imrich |
04 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
565 |
|
Žci |
diaľka |
|
Matejko Daniel |
04 |
1.Atletický klub Humenné |
|
548 |
|
Žci |
diaľka |
|
Ondkanin Oliver |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
403 |
|
Žci |
diaľka |
|
Sinčák Damir |
04 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
585 |
|
Žci |
diaľka |
|
Smoleň Daniel |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
404 |
|
Žci |
diaľka |
|
Solár Matej |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
382 |
|
Žci |
diaľka |
|
Sopko William |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
541 |
|
Žci |
diaľka |
|
Šoltés Marek |
04 |
Atletický oddiel Svit |
|
620 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Adamuščin Adam |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
06.33 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Baran Gabriel |
05 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
09.02 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Cimbaľák Adrián |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
06.82 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Demko Gergő |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Fedák Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
12.69 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Grulyo Miguel |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
07.68 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Hornáček Jakub |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
06.41 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Chovanec Tomáš |
04 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
10.10 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Kekeľ Viktor |
04 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
09.36 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Kollár Matej |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
06.75 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Lovaš Adam |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
07.83 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Novák Denis |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Ondis Šimon |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
11.33 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Paľa Marek |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
05.57 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Richvalský Benjamín |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Sivák Kristián |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
09.68 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Tančin Lukáš |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Taras Šimon |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.40 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Vadoc Filip |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.14 |
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Vaľko Tomáš |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
guľa 4 kg |
|
Vateha Matúš |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Adamuščin Adam |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
14.39 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Baran Gabriel |
05 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
39.88 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Cimbaľák Adrián |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
23.73 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Elek Marco |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Fedák Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
42.93 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Chovanec Tomáš |
04 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
23.02 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Kollár Matej |
07 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
14.20 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Ondis Šimon |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
36.32 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Ondkanin Oliver |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
21.07 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Šima Samuel |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
42.05 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Taras Šimon |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
24.54 |
|
Žci |
disk 1 kg |
|
Tóth Matej |
04 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Bracho Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
35.94 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Draganovský Jónáš |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
41.75 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Dzubák Matej |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
24.94 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Fedák Matej |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
31.02 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Grulyo Miguel |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
25.36 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Hornáček Jakub |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
10.65 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Chovanec Tomáš |
04 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
25.91 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Kamenický Dalibor |
04 |
AK Slovan Levoča |
39.65 |
38.45 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Kekeľ Viktor |
04 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
26.23 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Milas Robert |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Novák Denis |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
11.55 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Ondis Šimon |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
17.14 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Palkó Samuel |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
29.23 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Richvalský Benjamín |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Sivák Kristián |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
20.60 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Taras Šimon |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
27.46 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Vadoc Filip |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
21.46 |
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Vaľko Tomáš |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
oštep 600 g |
|
Vateha Matúš |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby (3/2) |
|
Babuščák Tomáš |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby (3/3) |
|
Brehuv Jakub |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Cimbaľák Adrián |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Gajdoš Jakub |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby (3/4) |
|
Kuchcík Samuel |
07 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Lamanec Maroš |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Nohovec Jan |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Richvalský Benjamín |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Vadoc Filip |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Vanta Kevin |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Vasilega Richard |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žci |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Vasilišin Martin |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Dky |
800 m |
|
Ivančová Tamara |
03 |
1.Atletický klub Humenné |
|
2:23.22 |
|
Žky |
60 m |
|
Baculíková Ema |
06 |
Akademik TU Košice |
|
09.15 |
|
Žky |
60 m |
|
Balázs Rita |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
08.86 |
|
Žky |
60 m |
|
Brutvanová Sofia |
04 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
08.96 |
|
Žky |
60 m |
|
Bučková Katarína |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
09.35 |
|
Žky |
60 m |
|
Čorňáková Sandra |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
09.02 |
|
Žky |
60 m |
|
Ďurišková Lucia |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
08.25 |
|
Žky |
60 m |
|
Helou Emma |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
09.61 |
|
Žky |
60 m |
|
Horváthová Annamária |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
09.43 |
|
Žky |
60 m |
|
Ivanová Sabina |
05 |
Akademik TU Košice |
|
08.28 |
|
Žky |
60 m |
|
Jakuboci Lisakhanya Nande |
05 |
Atletický oddiel Svit |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Katočová Rebeka |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.10 |
|
Žky |
60 m |
|
Kiselová Zuzana |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Kocúrová Lea |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
10.72 |
|
Žky |
60 m |
|
Kovalčíková Sandra |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
09.62 |
|
Žky |
60 m |
|
Kožlejová Miroslava |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.77 |
|
Žky |
60 m |
|
Krišková Kristína |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
08.74 |
|
Žky |
60 m |
|
Križovenská Liana |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
08.39 |
|
Žky |
60 m |
|
Lešková Emma |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
09.56 |
|
Žky |
60 m |
|
Michtová Aneta |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Molnárová Sujak Daniela |
06 |
Akademik TU Košice |
|
07.98 |
|
Žky |
60 m |
|
Nemcová Linda |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.43 |
|
Žky |
60 m |
|
Pelegrinová Leona |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
08.65 |
|
Žky |
60 m |
|
Polovková Bianka |
05 |
1.Atletický klub Humenné |
|
08.76 |
|
Žky |
60 m |
|
Radváková Ema |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.20 |
|
Žky |
60 m |
|
Rusnáková Sonja |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.85 |
|
Žky |
60 m |
|
Sabolová Viktória |
07 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
09.45 |
|
Žky |
60 m |
|
Sekaninová Sofia |
04 |
Akademik TU Košice |
|
09.55 |
|
Žky |
60 m |
|
Svatová Lívia |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
10.28 |
|
Žky |
60 m |
|
Šantručeková Diana |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Žky |
60 m |
|
Šibová Natália |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.02 |
|
Žky |
60 m |
|
Švarková Terézia |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
09.54 |
|
Žky |
60 m |
|
Tinthofferová Sandra |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
10.36 |
|
Žky |
60 m |
|
Vaňová Ema |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
08.32 |
|
Žky |
60 m |
|
Vašková Dorota |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
08.69 |
|
Žky |
60 m |
|
Voľanská Sofia |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.31 |
|
Žky |
60 m |
|
Zajacová Zuzana |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.52 |
|
Žky |
150 m |
|
Balázs Rita |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
21.80 |
|
Žky |
150 m |
|
Helou Emma |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
23.55 |
|
Žky |
150 m |
|
Hertnekyová Zuzana |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
22.11 |
|
Žky |
150 m |
|
Horváthová Annamária |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Jakuboci Lisakhanya Nande |
05 |
Atletický oddiel Svit |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Kafková Amália |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
24.37 |
|
Žky |
150 m |
|
Katočová Rebeka |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
22.83 |
|
Žky |
150 m |
|
Kocúrová Lea |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
27.14 |
|
Žky |
150 m |
|
Kovalčíková Sandra |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
24.43 |
|
Žky |
150 m |
|
Kožlejová Michaela |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
23.08 |
|
Žky |
150 m |
|
Kožlejová Miroslava |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
22.74 |
|
Žky |
150 m |
|
Krišková Kristína |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
22.51 |
|
Žky |
150 m |
|
Križovenská Liana |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
21.53 |
|
Žky |
150 m |
|
Kulcsárová Karolína |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
22.29 |
|
Žky |
150 m |
|
Maňková Tara |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Michtová Aneta |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Nemcová Linda |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
23.14 |
|
Žky |
150 m |
|
Pelegrinová Leona |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
21.57 |
|
Žky |
150 m |
|
Polovková Bianka |
05 |
1.Atletický klub Humenné |
|
20.95 |
|
Žky |
150 m |
|
Radváková Ema |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
22.48 |
|
Žky |
150 m |
|
Rusnáková Sonja |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
21.93 |
|
Žky |
150 m |
|
Stanová Terézia |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
22.10 |
|
Žky |
150 m |
|
Sučková Timea |
04 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Šantručeková Diana |
04 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
23.01 |
|
Žky |
150 m |
|
Šoltésová Patrícia |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
22.42 |
|
Žky |
150 m |
|
Vaneková Terézia |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
150 m |
|
Vaňová Ema |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
20.56 |
|
Žky |
150 m |
|
Vašková Dorota |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
21.59 |
|
Žky |
150 m |
|
Voľanská Sofia |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
21.71 |
|
Žky |
800 m |
|
Cibuľášová Miriam |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
2:57.45 |
|
Žky |
800 m |
|
Čorňáková Sandra |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Gmitterová Aurélia |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
3:23.23 |
|
Žky |
800 m |
|
Haneková Tamara |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Helou Emma |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
2:51.89 |
|
Žky |
800 m |
|
Horváthová Annamária |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
2:36.62 |
|
Žky |
800 m |
|
Hrabovská Daniela |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
2:54.33 |
|
Žky |
800 m |
|
Ivančová Michaela |
06 |
1.Atletický klub Humenné |
|
2:28.00 |
|
Žky |
800 m |
|
Kapcová Vanesa |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
2:34.54 |
|
Žky |
800 m |
|
Lovecká Jana |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Nováková Claudia |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Polovková Bianka |
05 |
1.Atletický klub Humenné |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Sabolová Viktória |
07 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Stanová Terézia |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
2:36.16 |
|
Žky |
800 m |
|
Tinthofferová Sandra |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žky |
800 m |
|
Zajacová Zuzana |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
2:45.38 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Devaldová Diana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
16.03 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Sedláková Sonja |
05 |
Akademik TU Košice |
|
17.70 |
|
Žky |
100m p 76,2-8,2 |
|
Semanova Jaroslava |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
18.18 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Devaldová Diana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
48.92 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Kulcsárová Karolína |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Pelegrinová Leona |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Sekaninová Sofia |
04 |
Akademik TU Košice |
|
|
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Semanova Jaroslava |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
57.58 |
|
Žky |
300 m pr. 76,2 |
|
Vaňová Ema |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
52.00 |
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Bučková Katarína |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Kafková Amália |
06 |
AK Slávia TU Košice |
|
19:24.37 |
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Kovaľová Lea |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žky |
chôdza 3000 m |
|
Reľovská Sára |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
20:56.3 |
|
Žky |
výška |
|
Baculíková Ema |
06 |
Akademik TU Košice |
|
135 |
|
Žky |
výška |
|
Ivanová Sabina |
05 |
Akademik TU Košice |
|
140 |
|
Žky |
výška |
|
Križovenská Liana |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
142 |
|
Žky |
výška |
|
Kulcsárová Karolína |
06 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
150 |
|
Žky |
výška |
|
Lovecká Jana |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
125 |
|
Žky |
výška |
|
Molnárová Sujak Daniela |
06 |
Akademik TU Košice |
|
145 |
|
Žky |
výška |
|
Olejárová ELLA |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
130 |
|
Žky |
výška |
|
Sedláková Sonja |
05 |
Akademik TU Košice |
|
155 |
|
Žky |
výška |
|
Sučková Timea |
04 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
147 |
|
Žky |
výška |
|
Vaneková Terézia |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
160 |
|
Žky |
diaľka |
|
Baculíková Ema |
06 |
Akademik TU Košice |
|
464 |
|
Žky |
diaľka |
|
Balázs Rita |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
409 |
|
Žky |
diaľka |
|
Brutvanová Sofia |
04 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
349 |
|
Žky |
diaľka |
|
Cibuľášová Miriam |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
368 |
|
Žky |
diaľka |
|
Ďurišková Lucia |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
482 |
|
Žky |
diaľka |
|
Henczová Viktória |
04 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
367 |
|
Žky |
diaľka |
|
Ivanová Sabina |
05 |
Akademik TU Košice |
|
511 |
|
Žky |
diaľka |
|
Jakuboci Lisakhanya Nande |
05 |
Atletický oddiel Svit |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Katočová Rebeka |
07 |
Atletika Košice o.z. |
|
387 |
|
Žky |
diaľka |
|
Kožlejová Michaela |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
309 |
|
Žky |
diaľka |
|
Lešková Emma |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
339 |
|
Žky |
diaľka |
|
Maňková Tara |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Molnárová Sujak Daniela |
06 |
Akademik TU Košice |
|
502 |
|
Žky |
diaľka |
|
Sekaninová Sofia |
04 |
Akademik TU Košice |
|
397 |
|
Žky |
diaľka |
|
Sučková Timea |
04 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žky |
diaľka |
|
Šoltésová Patrícia |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
418 |
|
Žky |
diaľka |
|
Tinthofferová Sandra |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
367 |
|
Žky |
diaľka |
|
Voľanská Sofia |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
472 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Bodíková Ema |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Čupeľová Petra |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.67 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Geffertová Tamara |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
07.66 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Henczová Viktória |
04 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
06.15 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Hertnekyová Zuzana |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
05.92 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Hrutkaiová Sara |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
06.04 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Jašeková Lenka |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
06.99 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Kiselová Zuzana |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
10.53 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Kovalčíková Sandra |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Kovaľová Lea |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
06.67 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Lešková Emma |
05 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Lojdlová Miriam |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.22 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Lovecká Jana |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Marcinová Michaela |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
09.88 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Marjová Monika |
04 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
13.34 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Olejníková Ľuboslava |
04 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
11.85 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Reľovská Sára |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Salóciová Zuzana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
07.76 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Svatová Lívia |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
06.97 |
|
Žky |
guľa 3 kg |
|
Švarková Terézia |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
06.52 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Brutvanová Sofia |
04 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Čupeľová Petra |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
24.54 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Ďurišková Lucia |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
23.79 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Hrutkaiová Sara |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
13.56 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Jašeková Lenka |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
19.79 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Kiselová Zuzana |
05 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
22.46 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Marjová Monika |
04 |
MŠK Vranov nad Topľou |
|
22.30 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Olejárová ELLA |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
13.93 |
|
Žky |
disk 1 kg |
|
Salóciová Zuzana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
21.84 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Bodíková Ema |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Cibuľášová Miriam |
06 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
|
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Geffertová Tamara |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
21.89 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Haneková Tamara |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
15.88 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Henczová Viktória |
04 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
10.50 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Hrutkaiová Sara |
05 |
Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou |
|
15.40 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Lojdlová Miriam |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
30.39 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Marcinová Michaela |
05 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
28.33 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Olejníková Ľuboslava |
04 |
AŠK Slávia Spišská Nová Ves |
|
17.47 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Salóciová Zuzana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
12.44 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Svatová Lívia |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
19.33 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Šibová Natália |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
35.94 |
|
Žky |
oštep 500 g |
|
Švarková Terézia |
07 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
13.92 |
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Devaldová Diana |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Hertnekyová Zuzana |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Kapcová Vanesa |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (3/1) |
|
Kocúrová Lea |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Kožlejová Michaela |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Kožlejová Miroslava |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Krišková Kristína |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (3/2) |
|
Maňková Tara |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (3/3) |
|
Michtová Aneta |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Nemcová Linda |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (3/4) |
|
Olejárová ELLA |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Radváková Ema |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Rusnáková Sonja |
04 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Semanova Jaroslava |
04 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Stanová Terézia |
05 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Šibová Natália |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Šoltésová Patrícia |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Vaneková Terézia |
05 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby |
|
Vašková Dorota |
07 |
AK Slávia TU Košice |
|
|
|
Žky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Zajacová Zuzana |
06 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Babuščák Marek |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.62 |
|
Nžci |
60 m |
|
Dzák Oliver |
11 |
ABC Humenné |
|
11.10 |
|
Nžci |
60 m |
|
Gajdoš Martin |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.47 |
|
Nžci |
60 m |
|
Harman Ján |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
10.11 |
|
Nžci |
60 m |
|
Hlaď Oliver |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.88 |
|
Nžci |
60 m |
|
Hogya Zoltán |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.67 |
|
Nžci |
60 m |
|
Janura Richard |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.73 |
|
Nžci |
60 m |
|
Kafka Lukáš |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
10.09 |
|
Nžci |
60 m |
|
Katoč Tomáš |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
10.96 |
|
Nžci |
60 m |
|
Kočiš Richard |
10 |
Akademik TU Košice |
|
10.93 |
|
Nžci |
60 m |
|
Kvočák Tomáš |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
08.99 |
|
Nžci |
60 m |
|
Makovec Petr |
08 |
ABC Humenné |
|
09.53 |
|
Nžci |
60 m |
|
Matta Miroslav |
10 |
ABC Humenné |
|
10.33 |
|
Nžci |
60 m |
|
Petrik Adam |
10 |
ABC Humenné |
|
11.36 |
|
Nžci |
60 m |
|
Sokolovič Lukáš |
09 |
ABC Humenné |
|
09.90 |
|
Nžci |
60 m |
|
Šmida Teo |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Nžci |
60 m |
|
Trcka Ronald |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
10.96 |
|
Nžci |
60 m |
|
Zibura David |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
09.86 |
|
Nžci |
150 m |
|
Babuščák Marek |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
23.23 |
|
Nžci |
150 m |
|
Gajdoš Martin |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
23.70 |
|
Nžci |
150 m |
|
Hogya Zoltán |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
23.80 |
|
Nžci |
150 m |
|
Janura Richard |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
21.33 |
|
Nžci |
150 m |
|
Kvočák Tomáš |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
22.85 |
|
Nžci |
150 m |
|
Makovec Petr |
08 |
ABC Humenné |
|
23.22 |
|
Nžci |
150 m |
|
Matta Miroslav |
10 |
ABC Humenné |
|
|
|
Nžci |
150 m |
|
Pavlišin Rastislav |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
25.68 |
|
Nžci |
150 m |
|
Trcka Ronald |
12 |
Atletika Košice o.z. |
|
28.36 |
|
Nžci |
150 m |
|
Zibura David |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
24.95 |
|
Nžci |
600 m |
|
Baran Samuel |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžci |
600 m |
|
Eštok Michal |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
2:13.97 |
|
Nžci |
600 m |
|
Kviatkovský Sebastián |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
2:00.95 |
|
Nžci |
600 m |
|
Mády Patrik |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
2:19.03 |
|
Nžci |
600 m |
|
Makovec Petr |
08 |
ABC Humenné |
|
1:58.53 |
|
Nžci |
600 m |
|
Miko Nataniel |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
2:06.23 |
|
Nžci |
600 m |
|
Pangrác Samuel |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Nžci |
chôdza 1000 m |
|
Petrik Adam |
10 |
ABC Humenné |
|
07:12.69 |
|
Nžci |
výška |
|
Harman Ján |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
125 |
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Dzák Oliver |
11 |
ABC Humenné |
|
284 |
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Gajdoš Martin |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
383 |
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Kafka Lukáš |
08 |
AK Slávia TU Košice (A) |
|
355 |
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Katoč Tomáš |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
259 |
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Kočiš Richard |
10 |
Akademik TU Košice |
|
252 |
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Kviatkovský Sebastián |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
379 |
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Kvočák Tomáš |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
389 |
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Matta Miroslav |
10 |
ABC Humenné |
|
320 |
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Pavlišin Rastislav |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
342 |
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Petrik Adam |
10 |
ABC Humenné |
|
282 |
|
Nžci |
diaľka z mies.o |
|
Sokolovič Lukáš |
09 |
ABC Humenné |
|
392 |
|
Nžci |
kriket |
|
Baran Samuel |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
38.22 |
|
Nžci |
kriket |
|
Eštok Michal |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
30.10 |
|
Nžci |
kriket |
|
Harman Ján |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
37.22 |
|
Nžci |
kriket |
|
Hlaď Oliver |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
27.10 |
|
Nžci |
kriket |
|
Kafka Lukáš |
08 |
AK Slávia TU Košice (A) |
|
17.46 |
|
Nžci |
kriket |
|
Kviatkovský Sebastián |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
39.50 |
|
Nžci |
kriket |
|
Paľovčík Richard |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
20.40 |
|
Nžci |
kriket |
|
Pangrác Samuel |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
24.53 |
|
Nžci |
kriket |
|
Sokolovič Lukáš |
09 |
ABC Humenné |
|
25.10 |
|
Nžci |
kriket |
|
Šmida Teo |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Babuščák Marek |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Baran Samuel |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Eštok Michal |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Hlaď Oliver |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Hogya Zoltán |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Janura Richard |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Katoč Tomáš |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Mády Patrik |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Miko Nataniel |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Pangrác Samuel |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Pavlišin Rastislav |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Nžci |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Šmida Teo |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Bottová Hana |
08 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
10.26 |
|
Nžky |
60 m |
|
Cingeľová Nina |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
11.08 |
|
Nžky |
60 m |
|
Červenáková Kiara |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.11 |
|
Nžky |
60 m |
|
Gajdošová Timea |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.46 |
|
Nžky |
60 m |
|
Grajcarová Emma |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Halická Lucia |
12 |
ABC Humenné |
|
11.17 |
|
Nžky |
60 m |
|
Hrabovská Zuzana |
09 |
AK Slávia TU Košice (A) |
|
09.67 |
|
Nžky |
60 m |
|
Chlebušová Tamara |
08 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
11.03 |
|
Nžky |
60 m |
|
Kalakayová Radoslava Mária |
12 |
AK Slávia TU Košice |
|
13.77 |
|
Nžky |
60 m |
|
Katočová Romana |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.6 |
|
Nžky |
60 m |
|
Kucáková Nela |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
08.95 |
|
Nžky |
60 m |
|
Laktičová Michaela |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Madejová Dorotka |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
11.08 |
|
Nžky |
60 m |
|
Makovcová Tereza |
10 |
ABC Humenné |
|
11.00 |
|
Nžky |
60 m |
|
Matejová Claudia |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
10.36 |
|
Nžky |
60 m |
|
Mrštinová Karin |
08 |
Atletický oddiel Svit |
|
09.7 |
|
Nžky |
60 m |
|
Nagyová Karolína |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
09.24 |
|
Nžky |
60 m |
|
Potočná Daniela |
09 |
Atletický oddiel Svit |
|
10.31 |
|
Nžky |
60 m |
|
Potočná Nikola |
09 |
Atletický oddiel Svit |
|
11.00 |
|
Nžky |
60 m |
|
Simanová Ivana |
08 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
09.56 |
|
Nžky |
60 m |
|
Simanová Sofia |
08 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
10.18 |
|
Nžky |
60 m |
|
Šoltésová Lívia |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
09.58 |
|
Nžky |
60 m |
|
Švidová Nelly |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.05 |
|
Nžky |
60 m |
|
Varga Benetta |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
12.56 |
|
Nžky |
60 m |
|
Varga Christina |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžky |
60 m |
|
Weissová Natalia |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
09.8 |
|
Nžky |
150 m |
|
Grajcarová Emma |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Guláková Liana |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
25.67 |
|
Nžky |
150 m |
|
Hrabovská Zuzana |
09 |
AK Slávia TU Košice (A) |
|
24.50 |
|
Nžky |
150 m |
|
Katočová Romana |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
24.21 |
|
Nžky |
150 m |
|
Kucáková Nela |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
22.20 |
|
Nžky |
150 m |
|
Laktičová Michaela |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Nžky |
150 m |
|
Mrštinová Karin |
08 |
Atletický oddiel Svit |
|
26.12 |
|
Nžky |
150 m |
|
Šoltésová Lívia |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
23.67 |
|
Nžky |
150 m |
|
Švidová Nelly |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
22.86 |
|
Nžky |
150 m |
|
Trcková Sofia |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
25.51 |
|
Nžky |
150 m |
|
Weissová Natalia |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
25.51 |
|
Nžky |
600 m |
|
Bottová Hana |
08 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
2:25.59 |
|
Nžky |
600 m |
|
Gajdošová Timea |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžky |
600 m |
|
Haneková Tímea |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
2:06.83 |
|
Nžky |
600 m |
|
Makovcová Tereza |
10 |
ABC Humenné |
|
2:26.25 |
|
Nžky |
600 m |
|
Simanová Ivana |
08 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
2:15.58 |
|
Nžky |
600 m |
|
Varga Benetta |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
2:46.79 |
|
Nžky |
600 m |
|
Varga Christina |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
2:38.38 |
|
Nžky |
chôdza 1000 m |
|
Pavljuková Emma |
08 |
ŠŠK-Junior Prešov |
|
07:15.15 |
|
Nžky |
výška |
|
Matejová Claudia |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
|
|
Nžky |
výška |
|
Potočná Daniela |
09 |
Atletický oddiel Svit |
|
110 |
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Bottová Hana |
08 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
321 |
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Cingeľová Nina |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
305 |
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Červenáková Kiara |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
402 |
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Grajcarová Emma |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Halická Lucia |
12 |
ABC Humenné |
|
287 |
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Hrabovská Zuzana |
09 |
AK Slávia TU Košice (A) |
|
395 |
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Chlebušová Tamara |
08 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
328 |
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Kalakayová Radoslava Mária |
12 |
AK Slávia TU Košice |
|
211 |
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Laktičová Michaela |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Lešková Daniela |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
360 |
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Madejová Dorotka |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
300 |
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Makovcová Tereza |
10 |
ABC Humenné |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Mrštinová Karin |
08 |
Atletický oddiel Svit |
|
328 |
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Nagyová Karolína |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Potočná Daniela |
09 |
Atletický oddiel Svit |
|
368 |
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Potočná Nikola |
09 |
Atletický oddiel Svit |
|
301 |
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Simanová Ivana |
08 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
385 |
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Simanová Sofia |
08 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
345 |
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Švidová Nelly |
08 |
AK Slávia TU Košice |
|
424 |
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Varga Benetta |
11 |
Atletika Košice o.z. |
|
237 |
|
Nžky |
diaľka z mies.o |
|
Weissová Natalia |
11 |
AK Slávia TU Košice |
|
367 |
|
Nžky |
kriket |
|
Guláková Liana |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
31.46 |
|
Nžky |
kriket |
|
Haneková Tímea |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
26.31 |
|
Nžky |
kriket |
|
Chlebušová Tamara |
08 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
32.29 |
|
Nžky |
kriket |
|
Kalakayová Radoslava Mária |
12 |
AK Slávia TU Košice |
|
10.93 |
|
Nžky |
kriket |
|
Lešková Daniela |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
22.53 |
|
Nžky |
kriket |
|
Matejová Claudia |
08 |
ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce |
|
25.72 |
|
Nžky |
kriket |
|
Simanová Sofia |
08 |
AK Iskra pri ZŠ Revúca |
|
34.25 |
|
Nžky |
kriket |
|
Trcková Sofia |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
23.01 |
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Cingeľová Nina |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Červenáková Kiara |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Gajdošová Timea |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Haneková Tímea |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/1) |
|
Katočová Romana |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/2) |
|
Kucáková Nela |
10 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/3) |
|
Lešková Daniela |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/2) |
|
Madejová Dorotka |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/1) |
|
Nagyová Karolína |
08 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (1/4) |
|
Šoltésová Lívia |
08 |
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/4) |
|
Trcková Sofia |
09 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|
Nžky |
4 x 60 m kluby (2/3) |
|
Varga Christina |
13 |
Atletika Košice o.z. |
|
|
|