<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

4.kolo M-VsAZ družstiev - starší žiaci, najmladší žiaci, Košice, 15. 9. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
M 60 m Sabol Daniel 77 Akademik TU Košice 07.75
M 150 m Sabol Daniel 77 Akademik TU Košice 18.97
M 3000 m Čerep Vladimir 01 TJ OBAL SERVIS Košice 09:03.54
M 3000 m Fridmanský Denis 01 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 09:15.68
M 3000 m Kampczyk Kristián 02 AŠK Slávia Spišská Nová Ves
M 3000 m Koperdák Lukáš 00 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 09:29.88
M 3000 m Nemec Martin 97 1.Atletický klub Humenné 10:08.48
M 3000 m Tomeček Radovan 94 TJ OBAL SERVIS Košice 09:05.52
M výška Olejár Marek 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 181
M diaľka Olejár Marek 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 633
M disk 2 kg Baran Adrián 99 MŠK Vranov nad Topľou 50.63
M disk 2 kg Olejár Marek 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
M oštep 600 g Olejár Marek 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dci 60 m Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou 07.55
Dci 150 m Sokol Peter 03 MŠK Vranov nad Topľou 17.98
Dci 800 m Baran Peter 03 AC Run is Fun Prešov
Dci guľa 5 kg Dadej Kamil 02 MŠK Vranov nad Topľou 11.20
Dci guľa 5 kg Dudáš Patrik 03 MŠK Vranov nad Topľou 14.67
Dci disk 1,5 kg Dadej Kamil 02 MŠK Vranov nad Topľou 32.62
Dci disk 1,5 kg Dudáš Patrik 03 MŠK Vranov nad Topľou 43.56
Žci 60 m Babjak Martin 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.47
Žci 60 m Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice 08.12
Žci 60 m Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.27
Žci 60 m Čech Alex 05 ŠŠK-Junior Prešov 09.09
Žci 60 m Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 07.97
Žci 60 m Fajner Maroš 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.88
Žci 60 m Graban Patrik 05 Akademik TU Košice 07.94
Žci 60 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 07.90
Žci 60 m Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.73
Žci 60 m Jančik Daniel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.09
Žci 60 m Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z. 08.60
Žci 60 m Javorský Leonard 06 MŠK Vranov nad Topľou 08.81
Žci 60 m Kollárovič Radan 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 60 m Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice 09.02
Žci 60 m Kudláček Lukáš 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.29
Žci 60 m Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 60 m Lörinc Lukáš 04 Atletický oddiel Žilina 07.97
Žci 60 m Lovaš Adam 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.62
Žci 60 m Lovaš Martin 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.97
Žci 60 m Lukčo Imrich 04 MŠK Vranov nad Topľou 08.00
Žci 60 m Matejko Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 07.97
Žci 60 m Mruz Christopher 06 Atletika Košice o.z.
Žci 60 m Nohovec Jan 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 60 m Olenič Filip 06 Akademik TU Košice 08.64
Žci 60 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 07.80
Žci 60 m Rojček Jakub 05 Akademik TU Košice 08.95
Žci 60 m Sinčák Damir 04 MŠK Vranov nad Topľou 07.67
Žci 60 m Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.29
Žci 60 m Solár Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov 09.53
Žci 60 m Sopko William 04 AK Slávia TU Košice 07.80
Žci 60 m Švída Dominik 05 AK Slávia TU Košice 08.91
Žci 60 m Uhlár Július 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 08.29
Žci 60 m Vanta Kevin 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.91
Žci 60 m Vasilišin Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.55
Žci 150 m Babjak Martin 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 150 m Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice
Žci 150 m Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 19.26
Žci 150 m Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20.48
Žci 150 m Čech Alex 05 ŠŠK-Junior Prešov 24.48
Žci 150 m Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 19.52
Žci 150 m Demko Ákos 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 150 m Demko Gerg 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 150 m Fajner Maroš 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žci 150 m Gergely Filip Attila 05 ŠŠK-Junior Prešov 23.99
Žci 150 m Graban Patrik 05 Akademik TU Košice 18.53
Žci 150 m Gulič Jakub 04 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 150 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 18.82
Žci 150 m Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 18.77
Žci 150 m Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.61
Žci 150 m Jančik Daniel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 20.12
Žci 150 m Janovický Adam 07 Atletika Košice o.z. 21.23
Žci 150 m Javorský Leonard 06 MŠK Vranov nad Topľou 22.29
Žci 150 m Kaľuha Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov 18.88
Žci 150 m Kamenický Dalibor 04 AK Slovan Levoča 18.71 18.44
Žci 150 m Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 150 m Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov 23.16
Žci 150 m Kepes Peter 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 150 m Kmec Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 150 m Kochan Dominik 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 150 m Kollárovič Radan 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 150 m Korečko Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 23.68
Žci 150 m Krajčír Samuel 07 Akademik TU Košice 22.09
Žci 150 m Kudláček Lukáš 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 19.77
Žci 150 m Kusek Emanuel 05 AK Slávia TU Košice 21.78
Žci 150 m Lörinc Lukáš 04 Atletický oddiel Žilina 19.32
Žci 150 m Lukčo Imrich 04 MŠK Vranov nad Topľou 19.58
Žci 150 m Matejko Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 19.58
Žci 150 m Mruz Christopher 06 Atletika Košice o.z.
Žci 150 m Ondkanin Oliver 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 150 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 19.15
Žci 150 m Sinčák Damir 04 MŠK Vranov nad Topľou 18.69
Žci 150 m Sopko William 04 AK Slávia TU Košice 18.53
Žci 150 m Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 150 m Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.53
Žci 150 m Švída Dominik 05 AK Slávia TU Košice 22.18
Žci 150 m Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 19.38
Žci 150 m Uhlár Július 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 20.23
Žci 150 m Vanta Kevin 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.94
Žci 150 m Vasilišin Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.83
Žci 800 m Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 800 m Baran Matúš 04 AC Run is Fun Prešov
Žci 800 m Brehuv Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 800 m Demko Ákos 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci 800 m Elek Marko 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 3:04.84
Žci 800 m Jančik Daniel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 2:16.87
Žci 800 m Kuchcík Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 800 m Kusek Emanuel 05 AK Slávia TU Košice 2:27.43
Žci 800 m Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 800 m Olenič Filip 06 Akademik TU Košice 2:39.66
Žci 800 m Rojček Jakub 05 Akademik TU Košice 2:42.92
Žci 800 m Rosinský Denis 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 2:22.68
Žci 800 m Sivák Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 800 m Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 800 m Solár Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov 2:51.48
Žci 800 m Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 2:27.32
Žci 100 m pr. 83,8 Draganovský Jónáš 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15.01
Žci 100 m pr. 83,8 Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 17.01
Žci 100 m pr. 83,8 Gergely Filip Attila 05 ŠŠK-Junior Prešov 21.94
Žci 100 m pr. 83,8 Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 15.84
Žci 100 m pr. 83,8 Milas Robert 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 100 m pr. 83,8 Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit 14.06
Žci 100 m pr. 83,8 Vasilega Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15.64
Žci 300 m pr. 76,2 Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 48.97
Žci 300 m pr. 76,2 Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 50.45
Žci 300 m pr. 76,2 Elek Marko 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 53.42
Žci 300 m pr. 76,2 Grulyo Miguel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 53.62
Žci 300 m pr. 76,2 Hnatko Tobias 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 300 m pr. 76,2 Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 44.27
Žci 300 m pr. 76,2 Kaľuha Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov 47.21
Žci 300 m pr. 76,2 Kochan Dominik 05 ŠŠK-Junior Prešov 56.77
Žci 300 m pr. 76,2 Milas Robert 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 300 m pr. 76,2 Mirón Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žci 300 m pr. 76,2 Nohovec Jan 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 59.76
Žci 300 m pr. 76,2 Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné
Žci 300 m pr. 76,2 Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 46.75
Žci 300 m pr. 76,2 Švaro Benjamin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 300 m pr. 76,2 Tóth Matej 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 58.14
Žci 300 m pr. 76,2 Vasilega Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 47.02
Žci chôdza 3000 m Gajdoš Jakub 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22:58.89
Žci chôdza 3000 m Hornáček Jakub 05 ŠŠK-Junior Prešov 22:58.89
Žci chôdza 3000 m Ivanecký Samuel 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žci chôdza 3000 m Kancír Maroš 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žci chôdza 3000 m Karaffa Benjamín 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žci chôdza 3000 m Kepes Peter 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 20:45.19
Žci chôdza 3000 m Kochan Dominik 05 ŠŠK-Junior Prešov 20:52.98
Žci chôdza 3000 m Kollár Matej 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 22:29.29
Žci chôdza 3000 m Korečko Adam 06 ŠŠK-Junior Prešov 23:16.35
Žci chôdza 3000 m Mirón Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov 20:14.7
Žci chôdza 3000 m Miščík Šimon 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žci chôdza 3000 m Novák Denis 06 ŠŠK-Junior Prešov 20:06.65
Žci chôdza 3000 m Paľa Marek 06 ŠŠK-Junior Prešov 22:33.8
Žci chôdza 3000 m Palkó Samuel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 19:39.4
Žci chôdza 3000 m Tančin Lukáš 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žci chôdza 3000 m Tóth Matej 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 17:56.51
Žci chôdza 3000 m Vaľko Tomáš 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci výška Balog Milan 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 168
Žci výška Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 165
Žci výška Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 162
Žci výška Demko Ákos 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci výška Demko Gerg 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci výška Draganovský Jónáš 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 181
Žci výška Gulič Jakub 04 ŠŠK-Junior Prešov 140
Žci výška Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 169
Žci výška Kaľuha Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov 147
Žci výška Kepes Peter 08 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 138
Žci výška Palkó Samuel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 155
Žci výška Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci diaľka Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 513
Žci diaľka Brehuv Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 291
Žci diaľka Cesnak Jakub 04 AK Slávia TU Košice 480
Žci diaľka Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 503
Žci diaľka Čech-Gut Jakub 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci diaľka Čech Alex 05 ŠŠK-Junior Prešov 401
Žci diaľka Čížek Samuel 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 563
Žci diaľka Gajdoš Jakub 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 448
Žci diaľka Gergely Filip Attila 05 ŠŠK-Junior Prešov 406
Žci diaľka Graban Patrik 05 Akademik TU Košice 537
Žci diaľka Gulič Jakub 04 ŠŠK-Junior Prešov 347
Žci diaľka Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 550
Žci diaľka Hnatko Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 594
Žci diaľka Javorský Leonard 06 MŠK Vranov nad Topľou 402
Žci diaľka Kmec Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 361
Žci diaľka Kollárovič Radan 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci diaľka Lukčo Imrich 04 MŠK Vranov nad Topľou 565
Žci diaľka Matejko Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 548
Žci diaľka Ondkanin Oliver 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 403
Žci diaľka Sinčák Damir 04 MŠK Vranov nad Topľou 585
Žci diaľka Smoleň Daniel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 404
Žci diaľka Solár Matej 06 ŠŠK-Junior Prešov 382
Žci diaľka Sopko William 04 AK Slávia TU Košice 541
Žci diaľka Šoltés Marek 04 Atletický oddiel Svit 620
Žci guľa 4 kg Adamuščin Adam 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 06.33
Žci guľa 4 kg Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 09.02
Žci guľa 4 kg Cimbaľák Adrián 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 06.82
Žci guľa 4 kg Demko Gerg 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci guľa 4 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 12.69
Žci guľa 4 kg Grulyo Miguel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 07.68
Žci guľa 4 kg Hornáček Jakub 05 ŠŠK-Junior Prešov 06.41
Žci guľa 4 kg Chovanec Tomáš 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 10.10
Žci guľa 4 kg Kekeľ Viktor 04 ŠŠK-Junior Prešov 09.36
Žci guľa 4 kg Kollár Matej 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 06.75
Žci guľa 4 kg Lovaš Adam 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 07.83
Žci guľa 4 kg Novák Denis 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žci guľa 4 kg Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.33
Žci guľa 4 kg Paľa Marek 06 ŠŠK-Junior Prešov 05.57
Žci guľa 4 kg Richvalský Benjamín 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci guľa 4 kg Sivák Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov 09.68
Žci guľa 4 kg Tančin Lukáš 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žci guľa 4 kg Taras Šimon 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.40
Žci guľa 4 kg Vadoc Filip 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.14
Žci guľa 4 kg Vaľko Tomáš 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci guľa 4 kg Vateha Matúš 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci disk 1 kg Adamuščin Adam 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 14.39
Žci disk 1 kg Baran Gabriel 05 MŠK Vranov nad Topľou 39.88
Žci disk 1 kg Cimbaľák Adrián 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.73
Žci disk 1 kg Elek Marko 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci disk 1 kg Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 42.93
Žci disk 1 kg Chovanec Tomáš 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 23.02
Žci disk 1 kg Kollár Matej 07 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 14.20
Žci disk 1 kg Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 36.32
Žci disk 1 kg Ondkanin Oliver 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.07
Žci disk 1 kg Šima Samuel 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 42.05
Žci disk 1 kg Taras Šimon 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.54
Žci disk 1 kg Tóth Matej 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žci oštep 600 g Bracho Matej 05 AK Slávia TU Košice 35.94
Žci oštep 600 g Draganovský Jónáš 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 41.75
Žci oštep 600 g Dzubák Matej 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.94
Žci oštep 600 g Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 31.02
Žci oštep 600 g Grulyo Miguel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 25.36
Žci oštep 600 g Hornáček Jakub 05 ŠŠK-Junior Prešov 10.65
Žci oštep 600 g Chovanec Tomáš 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 25.91
Žci oštep 600 g Kamenický Dalibor 04 AK Slovan Levoča 39.65 38.45
Žci oštep 600 g Kekeľ Viktor 04 ŠŠK-Junior Prešov 26.23
Žci oštep 600 g Milas Robert 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žci oštep 600 g Novák Denis 06 ŠŠK-Junior Prešov 11.55
Žci oštep 600 g Ondis Šimon 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 17.14
Žci oštep 600 g Palkó Samuel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 29.23
Žci oštep 600 g Richvalský Benjamín 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci oštep 600 g Sivák Kristián 05 ŠŠK-Junior Prešov 20.60
Žci oštep 600 g Taras Šimon 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 27.46
Žci oštep 600 g Vadoc Filip 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.46
Žci oštep 600 g Vaľko Tomáš 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci oštep 600 g Vateha Matúš 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Babuščák Tomáš 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Brehuv Jakub 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Cimbaľák Adrián 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Gajdoš Jakub 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Kuchcík Samuel 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Lamanec Maroš 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Nohovec Jan 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Richvalský Benjamín 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Vadoc Filip 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Vanta Kevin 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Vasilega Richard 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žci 4 x 60 m kluby Vasilišin Martin 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Dky 800 m Ivančová Tamara 03 1.Atletický klub Humenné 2:23.22
Žky 60 m Baculíková Ema 06 Akademik TU Košice 09.15
Žky 60 m Balázs Rita 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.86
Žky 60 m Brutvanová Sofia 04 ŠŠK-Junior Prešov 08.96
Žky 60 m Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov 09.35
Žky 60 m Čorňáková Sandra 07 ŠŠK-Junior Prešov 09.02
Žky 60 m Ďurišková Lucia 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 08.25
Žky 60 m Helou Emma 06 ŠŠK-Junior Prešov 09.61
Žky 60 m Horváthová Annamária 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 09.43
Žky 60 m Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 08.28
Žky 60 m Jakuboci Lisakhanya Nande 05 Atletický oddiel Svit
Žky 60 m Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 09.10
Žky 60 m Kiselová Zuzana 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca
Žky 60 m Kocúrová Lea 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.72
Žky 60 m Kovalčíková Sandra 06 ŠŠK-Junior Prešov 09.62
Žky 60 m Kožlejová Miroslava 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.77
Žky 60 m Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 08.74
Žky 60 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.39
Žky 60 m Lešková Emma 05 ŠŠK-Junior Prešov 09.56
Žky 60 m Michtová Aneta 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 60 m Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 07.98
Žky 60 m Nemcová Linda 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.43
Žky 60 m Pelegrinová Leona 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.65
Žky 60 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 08.76
Žky 60 m Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice 09.20
Žky 60 m Rusnáková Sonja 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.85
Žky 60 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou 09.45
Žky 60 m Sekaninová Sofia 04 Akademik TU Košice 09.55
Žky 60 m Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 10.28
Žky 60 m Šantručeková Diana 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Žky 60 m Šibová Natália 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.02
Žky 60 m Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 09.54
Žky 60 m Tinthofferová Sandra 06 ŠŠK-Junior Prešov 10.36
Žky 60 m Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 08.32
Žky 60 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 08.69
Žky 60 m Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.31
Žky 60 m Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.52
Žky 150 m Balázs Rita 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 21.80
Žky 150 m Helou Emma 06 ŠŠK-Junior Prešov 23.55
Žky 150 m Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice 22.11
Žky 150 m Horváthová Annamária 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žky 150 m Jakuboci Lisakhanya Nande 05 Atletický oddiel Svit
Žky 150 m Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice 24.37
Žky 150 m Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 22.83
Žky 150 m Kocúrová Lea 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 27.14
Žky 150 m Kovalčíková Sandra 06 ŠŠK-Junior Prešov 24.43
Žky 150 m Kožlejová Michaela 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.08
Žky 150 m Kožlejová Miroslava 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.74
Žky 150 m Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice 22.51
Žky 150 m Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 21.53
Žky 150 m Kulcsárová Karolína 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 22.29
Žky 150 m Maňková Tara 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 150 m Michtová Aneta 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 150 m Nemcová Linda 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.14
Žky 150 m Pelegrinová Leona 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 21.57
Žky 150 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 20.95
Žky 150 m Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice 22.48
Žky 150 m Rusnáková Sonja 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.93
Žky 150 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 22.10
Žky 150 m Sučková Timea 04 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 150 m Šantručeková Diana 04 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 23.01
Žky 150 m Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 22.42
Žky 150 m Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 150 m Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 20.56
Žky 150 m Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice 21.59
Žky 150 m Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.71
Žky 800 m Cibuľášová Miriam 06 ŠŠK-Junior Prešov 2:57.45
Žky 800 m Čorňáková Sandra 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 800 m Gmitterová Aurélia 07 ŠŠK-Junior Prešov 3:23.23
Žky 800 m Haneková Tamara 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 800 m Helou Emma 06 ŠŠK-Junior Prešov 2:51.89
Žky 800 m Horváthová Annamária 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 2:36.62
Žky 800 m Hrabovská Daniela 05 AK Slávia TU Košice 2:54.33
Žky 800 m Ivančová Michaela 06 1.Atletický klub Humenné 2:28.00
Žky 800 m Kapcová Vanesa 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:34.54
Žky 800 m Lovecká Jana 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 800 m Nováková Claudia 08 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 800 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné
Žky 800 m Sabolová Viktória 07 MŠK Vranov nad Topľou
Žky 800 m Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice 2:36.16
Žky 800 m Tinthofferová Sandra 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žky 800 m Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:45.38
Žky 100m p 76,2-8,2 Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 16.03
Žky 100m p 76,2-8,2 Sedláková Sonja 05 Akademik TU Košice 17.70
Žky 100m p 76,2-8,2 Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 18.18
Žky 300 m pr. 76,2 Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 48.92
Žky 300 m pr. 76,2 Kulcsárová Karolína 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žky 300 m pr. 76,2 Pelegrinová Leona 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Žky 300 m pr. 76,2 Sekaninová Sofia 04 Akademik TU Košice
Žky 300 m pr. 76,2 Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 57.58
Žky 300 m pr. 76,2 Vaňová Ema 07 ŠŠK-Junior Prešov 52.00
Žky chôdza 3000 m Bučková Katarína 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky chôdza 3000 m Kafková Amália 06 AK Slávia TU Košice 19:24.37
Žky chôdza 3000 m Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov
Žky chôdza 3000 m Reľovská Sára 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 20:56.3
Žky výška Baculíková Ema 06 Akademik TU Košice 135
Žky výška Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 140
Žky výška Križovenská Liana 07 ŠŠK-Junior Prešov 142
Žky výška Kulcsárová Karolína 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 150
Žky výška Lovecká Jana 06 ŠŠK-Junior Prešov 125
Žky výška Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 145
Žky výška Olejárová ELLA 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 130
Žky výška Sedláková Sonja 05 Akademik TU Košice 155
Žky výška Sučková Timea 04 ŠŠK-Junior Prešov 147
Žky výška Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 160
Žky diaľka Baculíková Ema 06 Akademik TU Košice 464
Žky diaľka Balázs Rita 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 409
Žky diaľka Brutvanová Sofia 04 ŠŠK-Junior Prešov 349
Žky diaľka Cibuľášová Miriam 06 ŠŠK-Junior Prešov 368
Žky diaľka Ďurišková Lucia 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 482
Žky diaľka Henczová Viktória 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 367
Žky diaľka Ivanová Sabina 05 Akademik TU Košice 511
Žky diaľka Jakuboci Lisakhanya Nande 05 Atletický oddiel Svit
Žky diaľka Katočová Rebeka 07 Atletika Košice o.z. 387
Žky diaľka Kožlejová Michaela 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 309
Žky diaľka Lešková Emma 05 ŠŠK-Junior Prešov 339
Žky diaľka Maňková Tara 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky diaľka Molnárová Sujak Daniela 06 Akademik TU Košice 502
Žky diaľka Sekaninová Sofia 04 Akademik TU Košice 397
Žky diaľka Sučková Timea 04 ŠŠK-Junior Prešov
Žky diaľka Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice 418
Žky diaľka Tinthofferová Sandra 06 ŠŠK-Junior Prešov 367
Žky diaľka Voľanská Sofia 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 472
Žky guľa 3 kg Bodíková Ema 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky guľa 3 kg Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.67
Žky guľa 3 kg Geffertová Tamara 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 07.66
Žky guľa 3 kg Henczová Viktória 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 06.15
Žky guľa 3 kg Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice 05.92
Žky guľa 3 kg Hrutkaiová Sara 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 06.04
Žky guľa 3 kg Jašeková Lenka 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 06.99
Žky guľa 3 kg Kiselová Zuzana 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 10.53
Žky guľa 3 kg Kovalčíková Sandra 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žky guľa 3 kg Kovaľová Lea 07 ŠŠK-Junior Prešov 06.67
Žky guľa 3 kg Lešková Emma 05 ŠŠK-Junior Prešov
Žky guľa 3 kg Lojdlová Miriam 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.22
Žky guľa 3 kg Lovecká Jana 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žky guľa 3 kg Marcinová Michaela 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.88
Žky guľa 3 kg Marjová Monika 04 MŠK Vranov nad Topľou 13.34
Žky guľa 3 kg Olejníková Ľuboslava 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 11.85
Žky guľa 3 kg Reľovská Sára 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky guľa 3 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 07.76
Žky guľa 3 kg Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 06.97
Žky guľa 3 kg Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 06.52
Žky disk 1 kg Brutvanová Sofia 04 ŠŠK-Junior Prešov
Žky disk 1 kg Čupeľová Petra 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.54
Žky disk 1 kg Ďurišková Lucia 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 23.79
Žky disk 1 kg Hrutkaiová Sara 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 13.56
Žky disk 1 kg Jašeková Lenka 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 19.79
Žky disk 1 kg Kiselová Zuzana 05 AK Iskra pri ZŠ Revúca 22.46
Žky disk 1 kg Marjová Monika 04 MŠK Vranov nad Topľou 22.30
Žky disk 1 kg Olejárová ELLA 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 13.93
Žky disk 1 kg Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 21.84
Žky oštep 500 g Bodíková Ema 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky oštep 500 g Cibuľášová Miriam 06 ŠŠK-Junior Prešov
Žky oštep 500 g Geffertová Tamara 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 21.89
Žky oštep 500 g Haneková Tamara 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15.88
Žky oštep 500 g Henczová Viktória 04 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 10.50
Žky oštep 500 g Hrutkaiová Sara 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 15.40
Žky oštep 500 g Lojdlová Miriam 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 30.39
Žky oštep 500 g Marcinová Michaela 05 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 28.33
Žky oštep 500 g Olejníková Ľuboslava 04 AŠK Slávia Spišská Nová Ves 17.47
Žky oštep 500 g Salóciová Zuzana 05 AK Slávia TU Košice 12.44
Žky oštep 500 g Svatová Lívia 07 ŠŠK-Junior Prešov 19.33
Žky oštep 500 g Šibová Natália 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 35.94
Žky oštep 500 g Švarková Terézia 07 ŠŠK-Junior Prešov 13.92
Žky 4 x 60 m kluby Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Hertnekyová Zuzana 04 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Kapcová Vanesa 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Kocúrová Lea 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Kožlejová Michaela 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Kožlejová Miroslava 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Krišková Kristína 05 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Maňková Tara 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Michtová Aneta 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Nemcová Linda 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Olejárová ELLA 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Radváková Ema 04 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Rusnáková Sonja 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Stanová Terézia 05 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Šibová Natália 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Šoltésová Patrícia 07 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Vaneková Terézia 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Žky 4 x 60 m kluby Vašková Dorota 07 AK Slávia TU Košice
Žky 4 x 60 m kluby Zajacová Zuzana 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 09.62
Nžci 60 m Dzák Oliver 11 ABC Humenné 11.10
Nžci 60 m Gajdoš Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.47
Nžci 60 m Harman Ján 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.11
Nžci 60 m Hlaď Oliver 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.88
Nžci 60 m Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 09.67
Nžci 60 m Janura Richard 08 Atletika Košice o.z. 08.73
Nžci 60 m Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice 10.09
Nžci 60 m Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 10.96
Nžci 60 m Kočiš Richard 10 Akademik TU Košice 10.93
Nžci 60 m Kvočák Tomáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 08.99
Nžci 60 m Makovec Petr 08 ABC Humenné 09.53
Nžci 60 m Matta Miroslav 10 ABC Humenné 10.33
Nžci 60 m Petrik Adam 10 ABC Humenné 11.36
Nžci 60 m Sokolovič Lukáš 09 ABC Humenné 09.90
Nžci 60 m Šmida Teo 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 60 m Trcka Ronald 12 Atletika Košice o.z. 10.96
Nžci 60 m Zibura David 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 09.86
Nžci 150 m Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z. 23.23
Nžci 150 m Gajdoš Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.70
Nžci 150 m Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z. 23.80
Nžci 150 m Janura Richard 08 Atletika Košice o.z. 21.33
Nžci 150 m Kvočák Tomáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.85
Nžci 150 m Makovec Petr 08 ABC Humenné 23.22
Nžci 150 m Matta Miroslav 10 ABC Humenné
Nžci 150 m Pavlišin Rastislav 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.68
Nžci 150 m Trcka Ronald 12 Atletika Košice o.z. 28.36
Nžci 150 m Zibura David 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 24.95
Nžci 600 m Baran Samuel 08 Atletika Košice o.z.
Nžci 600 m Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z. 2:13.97
Nžci 600 m Kviatkovský Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:00.95
Nžci 600 m Mády Patrik 09 Atletika Košice o.z. 2:19.03
Nžci 600 m Makovec Petr 08 ABC Humenné 1:58.53
Nžci 600 m Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z. 2:06.23
Nžci 600 m Pangrác Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci chôdza 1000 m Petrik Adam 10 ABC Humenné 07:12.69
Nžci výška Harman Ján 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 125
Nžci diaľka z miesta Dzák Oliver 11 ABC Humenné 284
Nžci diaľka z miesta Gajdoš Martin 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 383
Nžci diaľka z miesta Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice (A) 355
Nžci diaľka z miesta Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z. 259
Nžci diaľka z miesta Kočiš Richard 10 Akademik TU Košice 252
Nžci diaľka z miesta Kviatkovský Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 379
Nžci diaľka z miesta Kvočák Tomáš 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 389
Nžci diaľka z miesta Matta Miroslav 10 ABC Humenné 320
Nžci diaľka z miesta Pavlišin Rastislav 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 342
Nžci diaľka z miesta Petrik Adam 10 ABC Humenné 282
Nžci diaľka z miesta Sokolovič Lukáš 09 ABC Humenné 392
Nžci kriket Baran Samuel 08 Atletika Košice o.z. 38.22
Nžci kriket Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z. 30.10
Nžci kriket Harman Ján 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 37.22
Nžci kriket Hlaď Oliver 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 27.10
Nžci kriket Kafka Lukáš 08 AK Slávia TU Košice (A) 17.46
Nžci kriket Kviatkovský Sebastián 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 39.50
Nžci kriket Paľovčík Richard 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 20.40
Nžci kriket Pangrác Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 24.53
Nžci kriket Sokolovič Lukáš 09 ABC Humenné 25.10
Nžci kriket Šmida Teo 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby Babuščák Marek 10 Atletika Košice o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby Baran Samuel 08 Atletika Košice o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby Eštok Michal 09 Atletika Košice o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby Hlaď Oliver 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby Hogya Zoltán 08 Atletika Košice o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby Janura Richard 08 Atletika Košice o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby Katoč Tomáš 11 Atletika Košice o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby Mády Patrik 09 Atletika Košice o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby Miko Nataniel 08 Atletika Košice o.z.
Nžci 4 x 60 m kluby Pangrác Samuel 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby Pavlišin Rastislav 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžci 4 x 60 m kluby Šmida Teo 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m Bottová Hana 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 10.26
Nžky 60 m Cingeľová Nina 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11.08
Nžky 60 m Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 09.11
Nžky 60 m Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z. 09.46
Nžky 60 m Grajcarová Emma 08 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m Halická Lucia 12 ABC Humenné 11.17
Nžky 60 m Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice (A) 09.67
Nžky 60 m Chlebušová Tamara 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 11.03
Nžky 60 m Kalakayová Radoslava Mária 12 AK Slávia TU Košice 13.77
Nžky 60 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 09.6
Nžky 60 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 08.95
Nžky 60 m Laktičová Michaela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 60 m Madejová Dorotka 09 Atletika Košice o.z. 11.08
Nžky 60 m Makovcová Tereza 10 ABC Humenné 11.00
Nžky 60 m Matejová Claudia 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 10.36
Nžky 60 m Mrštinová Karin 08 Atletický oddiel Svit 09.7
Nžky 60 m Nagyová Karolína 08 Atletika Košice o.z. 09.24
Nžky 60 m Potočná Daniela 09 Atletický oddiel Svit 10.31
Nžky 60 m Potočná Nikola 09 Atletický oddiel Svit 11.00
Nžky 60 m Simanová Ivana 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 09.56
Nžky 60 m Simanová Sofia 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 10.18
Nžky 60 m Šoltésová Lívia 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 09.58
Nžky 60 m Švidová Nelly 08 AK Slávia TU Košice 09.05
Nžky 60 m Varga Benetta 11 Atletika Košice o.z. 12.56
Nžky 60 m Varga Christina 13 Atletika Košice o.z.
Nžky 60 m Weissová Natalia 11 AK Slávia TU Košice 09.8
Nžky 150 m Grajcarová Emma 08 Atletika Košice o.z.
Nžky 150 m Guláková Liana 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 25.67
Nžky 150 m Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice (A) 24.50
Nžky 150 m Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z. 24.21
Nžky 150 m Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z. 22.20
Nžky 150 m Laktičová Michaela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 150 m Mrštinová Karin 08 Atletický oddiel Svit 26.12
Nžky 150 m Šoltésová Lívia 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 23.67
Nžky 150 m Švidová Nelly 08 AK Slávia TU Košice 22.86
Nžky 150 m Trcková Sofia 09 Atletika Košice o.z. 25.51
Nžky 150 m Weissová Natalia 11 AK Slávia TU Košice 25.51
Nžky 600 m Bottová Hana 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 2:25.59
Nžky 600 m Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z.
Nžky 600 m Haneková Tímea 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:06.83
Nžky 600 m Makovcová Tereza 10 ABC Humenné 2:26.25
Nžky 600 m Simanová Ivana 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 2:15.58
Nžky 600 m Varga Benetta 11 Atletika Košice o.z. 2:46.79
Nžky 600 m Varga Christina 13 Atletika Košice o.z. 2:38.38
Nžky chôdza 1000 m Pavljuková Emma 08 ŠŠK-Junior Prešov 07:15.15
Nžky výška Matejová Claudia 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce
Nžky výška Potočná Daniela 09 Atletický oddiel Svit 110
Nžky diaľka z miesta Bottová Hana 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 321
Nžky diaľka z miesta Cingeľová Nina 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 305
Nžky diaľka z miesta Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z. 402
Nžky diaľka z miesta Grajcarová Emma 08 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z miesta Halická Lucia 12 ABC Humenné 287
Nžky diaľka z miesta Hrabovská Zuzana 09 AK Slávia TU Košice (A) 395
Nžky diaľka z miesta Chlebušová Tamara 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 328
Nžky diaľka z miesta Kalakayová Radoslava Mária 12 AK Slávia TU Košice 211
Nžky diaľka z miesta Laktičová Michaela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky diaľka z miesta Lešková Daniela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 360
Nžky diaľka z miesta Madejová Dorotka 09 Atletika Košice o.z. 300
Nžky diaľka z miesta Makovcová Tereza 10 ABC Humenné
Nžky diaľka z miesta Mrštinová Karin 08 Atletický oddiel Svit 328
Nžky diaľka z miesta Nagyová Karolína 08 Atletika Košice o.z.
Nžky diaľka z miesta Potočná Daniela 09 Atletický oddiel Svit 368
Nžky diaľka z miesta Potočná Nikola 09 Atletický oddiel Svit 301
Nžky diaľka z miesta Simanová Ivana 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 385
Nžky diaľka z miesta Simanová Sofia 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 345
Nžky diaľka z miesta Švidová Nelly 08 AK Slávia TU Košice 424
Nžky diaľka z miesta Varga Benetta 11 Atletika Košice o.z. 237
Nžky diaľka z miesta Weissová Natalia 11 AK Slávia TU Košice 367
Nžky kriket Guláková Liana 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 31.46
Nžky kriket Haneková Tímea 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 26.31
Nžky kriket Chlebušová Tamara 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 32.29
Nžky kriket Kalakayová Radoslava Mária 12 AK Slávia TU Košice 10.93
Nžky kriket Lešková Daniela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 22.53
Nžky kriket Matejová Claudia 08 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce 25.72
Nžky kriket Simanová Sofia 08 AK Iskra pri ZŠ Revúca 34.25
Nžky kriket Trcková Sofia 09 Atletika Košice o.z. 23.01
Nžky 4 x 60 m kluby Cingeľová Nina 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby Červenáková Kiara 08 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby Gajdošová Timea 08 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby Haneková Tímea 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby Katočová Romana 09 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby Kucáková Nela 10 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby Lešková Daniela 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby Madejová Dorotka 09 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby Nagyová Karolína 08 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby Šoltésová Lívia 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
Nžky 4 x 60 m kluby Trcková Sofia 09 Atletika Košice o.z.
Nžky 4 x 60 m kluby Varga Christina 13 Atletika Košice o.z.