<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

1. kolo ZsAZ súťaže družstiev staršieho žiactva a najmladšieho žiactva, Nové Zámky, 4. 5. 2019

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
Žci 60 m Bača Marek 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žci 60 m Balej Simon 05 ŠK ŠOG Nitra 09.28
Žci 60 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 08.50
Žci 60 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 60 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 09.10 10.23
Žci 60 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 07.35
Žci 60 m Čulák Tomáš 04 Atletický klub Zlaté Moravce 08.38
Žci 60 m Drobný Maximilán 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.52
Žci 60 m Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 07.60
Žci 60 m Fekte Mátyás 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda
Žci 60 m Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce 09.41
Žci 60 m Francisci Alex 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 60 m Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.41
Žci 60 m Homola Ivan 05 ŠK ŠOG Nitra 08.62
Žci 60 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 07.64
Žci 60 m Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 08.06
Žci 60 m Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 08.65
Žci 60 m Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 09.37
Žci 60 m Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 08.62
Žci 60 m Mesároš Andrej 06 Atletický klub Bojničky
Žci 60 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske
Žci 60 m Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava 08.43
Žci 60 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 08.22
Žci 60 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 07.95
Žci 60 m Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 07.76
Žci 60 m Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 07.70
Žci 60 m Petrík Matej 04 ŠK ŠOG Nitra
Žci 60 m Petrovič Natan 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 08.32
Žci 60 m Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava 07.64
Žci 60 m Poláček Adam 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.38
Žci 60 m Pollák Michal 04 Slovan Duslo Šaľa
Žci 60 m Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 08.45
Žci 60 m Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 07.41
Žci 60 m Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 09.21
Žci 60 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 08.61
Žci 60 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 09.57
Žci 60 m Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 08.78
Žci 60 m Šurin Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 60 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 07.93
Žci 60 m Tóth Gergó 04 Atletický club Nové Zámky 07.70
Žci 60 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava 08.55
Žci 60 m Valentíny Tomáš 05 ŠK ŠOG Nitra 09.56
Žci 60 m Vaško Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 08.47
Žci 60 m Veselý Filip 06 Atletický oddiel Partizánske 09.43
Žci 60 m Zeman Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 150 m Bača Marek 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žci 150 m Balej Simon 05 ŠK ŠOG Nitra
Žci 150 m Bielik Richard 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 150 m Broďáni Martin 06 ŠK ŠOG Nitra 22.75 22.75
Žci 150 m Černý Matej 05 Atletický klub Bojničky 21.58
Žci 150 m Čery Matúš 04 AC Stavbár Nitra 17.50
Žci 150 m Čulák Tomáš 04 Atletický klub Zlaté Moravce 20.54
Žci 150 m Drobný Maximilán 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 150 m Dvoran Matej 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 18.20
Žci 150 m Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce 22.79
Žci 150 m Francisci Alex 06 Atletický club Nové Zámky
Žci 150 m Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 18.08
Žci 150 m Gál Tomáš 05 AK AŠK Slávia Trnava 25.21
Žci 150 m Handl Richard 07 Atletický club Nové Zámky 23.81
Žci 150 m Homola Ivan 05 ŠK ŠOG Nitra
Žci 150 m Hrubala Filip Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava 18.56
Žci 150 m Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom 21.72
Žci 150 m Hurta Samuel 07 Atletický klub Bojničky
Žci 150 m Karper Ivan 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 150 m Kocian Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 19.53
Žci 150 m Košút Samuel 05 Atletický klub Zlaté Moravce 23.91
Žci 150 m Král Adam 06 ŠK ŠOG Nitra 21.11
Žci 150 m Kubica Michal 07 ŠK Jablonica 23.43
Žci 150 m Mesároš Andrej 06 Atletický klub Bojničky
Žci 150 m Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske
Žci 150 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 19.51
Žci 150 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra
Žci 150 m Orban Kryštof 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci 150 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 19.29
Žci 150 m Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 19.12
Žci 150 m Petrík Matej 04 ŠK ŠOG Nitra 21.16
Žci 150 m Petrovič Natan 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 21.09
Žci 150 m Pollák Michal 04 Slovan Duslo Šaľa
Žci 150 m Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 17.72
Žci 150 m Róža Samuel Sebastian 07 Atletický club Nové Zámky 23.20
Žci 150 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 20.71
Žci 150 m Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom 23.87
Žci 150 m Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 22.00
Žci 150 m Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky 23.94
Žci 150 m Šurin Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 150 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 19.11
Žci 150 m Tóth Gergó 04 Atletický club Nové Zámky 18.12
Žci 150 m Vaško Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava 21.48
Žci 300 m Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky 45.75
Žci 300 m Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra
Žci 300 m Mesároš Andrej 06 Atletický klub Bojničky
Žci 300 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 41.33
Žci 300 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 41.41
Žci 300 m Poláček Adam 06 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 300 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 45.20
Žci 300 m Szorád Michal 06 AC Stavbár Nitra
Žci 300 m Ťarcha Marko 04 Atletický oddiel Partizánske 43.68
Žci 300 m Tóth Gergó 04 Atletický club Nové Zámky 40.55
Žci 300 m Valentíny Tomáš 05 ŠK ŠOG Nitra
Žci 800 m Černý Matej 05 Atletický klub Bojničky 2:33.39
Žci 800 m Dániel Regö 05 Atletický club Nové Zámky 2:24.82
Žci 800 m Handl Richard 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 800 m Hezký Rajmund 05 Slovan Duslo Šaľa
Žci 800 m Hrebík Matej 05 Atletický klub Bojničky
Žci 800 m Kravárik Oliver 04 AK AŠK Slávia Trnava 2:23.69
Žci 800 m Lobotka Matúš 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:15.67
Žci 800 m Novák Erik 04 AC Stavbár Nitra
Žci 800 m Palaky Arnold 04 Atletický club Nové Zámky 2:14.59
Žci 800 m Sauer Timur 04 AC Stavbár Nitra 2:37.59
Žci 3000 m Emanuel Radovan 04 AK AŠK Slávia Trnava 11:13.84
Žci 3000 m Granský Dávid 04 AC Stavbár Nitra 10:12.93
Žci 3000 m Kováč Marek 04 AC Stavbár Nitra
Žci 3000 m Poláček Dávid 05 Slovan Duslo Šaľa
Žci 3000 m Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava 11:23.92
Žci 3000 m Štercel Róbert 07 Atletický club Nové Zámky
Žci 3000 m Vadovič Daniel 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 100 m pr. 83,8 Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 100 m pr. 83,8 Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 100 m pr. 83,8 Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 100 m pr. 83,8 Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 100 m pr. 83,8 Mižialko Kristián 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 100 m pr. 83,8 Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 100 m pr. 83,8 Vanko Marek 04 ŠK ŠOG Nitra 20.41 20.41
Žci 100 m pr. 83,8 Zeman Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 300 m pr. 76,2 Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 61.61
Žci 300 m pr. 76,2 Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 300 m pr. 76,2 Hulka Alex 06 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 300 m pr. 76,2 Masarovič Tomáš 04 Atletický club Nové Zámky
Žci 300 m pr. 76,2 Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 300 m pr. 76,2 Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 300 m pr. 76,2 Vanko Marek 04 ŠK ŠOG Nitra 56.63 56.63
Žci 1500 m pr. 76,2 Andi Martin 05 Atletický club Nové Zámky 6:10.19
Žci 1500 m pr. 76,2 Červený Samuel 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 5:20.47
Žci 1500 m pr. 76,2 Jobb Jakub 04 CVČ Brezová pod Bradlom 5:48.66
Žci 1500 m pr. 76,2 Masarovič Tomáš 04 Atletický club Nové Zámky
Žci 1500 m pr. 76,2 Mižialko Kristián 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 1500 m pr. 76,2 Zmatlík Tadeáš 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci chôdza 3000 m Baláž Maroš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 20:34.40
Žci chôdza 3000 m Očkai Dávid 05 Atletický club Nové Zámky
Žci chôdza 3000 m Primič Daniel 05 CVČ Brezová pod Bradlom 20:21.05
Žci chôdza 3000 m Repta Jakub 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci výška Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 160
Žci výška Homola Ivan 05 ŠK ŠOG Nitra 145
Žci výška Jobb Jakub 04 CVČ Brezová pod Bradlom 150
Žci výška Karper Ivan 05 AK AŠK Slávia Trnava 145
Žci výška Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 165
Žci výška Sidor Nikolas 07 CVČ Brezová pod Bradlom 132
Žci výška Veselý Filip 06 Atletický oddiel Partizánske 150
Žci diaľka Červený Samuel 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 466
Žci diaľka Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 491
Žci diaľka Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 506
Žci diaľka Košút Samuel 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci diaľka Laca Jakub 06 AC Stavbár Nitra 438
Žci diaľka Lobotka Matúš 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 413
Žci diaľka Michalík Jakub 05 Atletický oddiel Partizánske
Žci diaľka Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 512
Žci diaľka Orban Kryštof 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci diaľka Pasternák Lukáš 05 Atletický klub Bojničky 550
Žci diaľka Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 522
Žci diaľka Prusák Juraj 04 Atletický klub Šurany 515
Žci diaľka Rojka Tomáš 04 Atletický klub Bojničky 556
Žci diaľka Szorád Michal 06 AC Stavbár Nitra 419
Žci diaľka Štefák Daniel 06 AC Stavbár Nitra 423
Žci diaľka Veselý Filip 06 Atletický oddiel Partizánske 387
Žci diaľka Zeman Jakub 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci guľa 4 kg Batka Ondrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom 08.95
Žci guľa 4 kg Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany 11.40
Žci guľa 4 kg Felber Marek 07 AC Stavbár Nitra
Žci guľa 4 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 15.51
Žci guľa 4 kg Gál Tomáš 05 AK AŠK Slávia Trnava 08.12
Žci guľa 4 kg Hrebík Matej 05 Atletický klub Bojničky
Žci guľa 4 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 11.13
Žci guľa 4 kg Marťák Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 09.24
Žci guľa 4 kg Varačka Matúš 05 Atletický klub Bojničky 12.82
Žci disk 1 kg Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany 27.24
Žci disk 1 kg Felber Marek 07 AC Stavbár Nitra
Žci disk 1 kg Fleishhacker Filip 04 AC Stavbár Nitra 42.41
Žci disk 1 kg Gábriš Šimon Eduard 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci disk 1 kg Holý Peter 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci disk 1 kg Lipovský Mário 05 AC Stavbár Nitra 26.32
Žci disk 1 kg Marťák Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci disk 1 kg Russo Leandro 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci disk 1 kg Tvrdý Lukáš 06 Atletický klub Bojničky
Žci disk 1 kg Varačka Matúš 05 Atletický klub Bojničky 27.42
Žci kladivo 4 kg Batka Ondrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci kladivo 4 kg Gábriš Šimon Eduard 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci kladivo 4 kg Holý Peter 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.87
Žci kladivo 4 kg Marťák Tomáš 05 CVČ Brezová pod Bradlom 19.24
Žci kladivo 4 kg Russo Leandro 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci kladivo 4 kg Zmatlík Tadeáš 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci oštep 600 g Batka Ondrej 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci oštep 600 g Dvořák Marián 04 Atletický klub Šurany 34.25
Žci oštep 600 g Holý Peter 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 21.27
Žci oštep 600 g Hrebík Matej 05 Atletický klub Bojničky
Žci oštep 600 g Hurta Samuel 07 Atletický klub Bojničky
Žci oštep 600 g Masarovič Tomáš 04 Atletický club Nové Zámky
Žci oštep 600 g Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.70
Žci oštep 600 g Mižialko Kristián 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci oštep 600 g Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava 41.56
Žci oštep 600 g Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava 19.88
Žci oštep 600 g Russo Leandro 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci oštep 600 g Tvrdý Lukáš 06 Atletický klub Bojničky
Žci oštep 600 g Zmatlík Tadeáš 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Balogh Marián 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby Čulák Tomáš 04 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci 4 x 300 m kluby Dániel Regö 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 300 m kluby Emanuel Radovan 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 300 m kluby Fico Adrián 07 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci 4 x 300 m kluby Gábriš Šimon Eduard 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Gál Tomáš 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 300 m kluby Hlaváček Martin 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 300 m kluby Jobb Jakub 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Karper Ivan 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 300 m kluby Košút Samuel 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci 4 x 300 m kluby Kravárik Oliver 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 300 m kluby Moravčík Ondrej 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 300 m kluby Orban Kryštof 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci 4 x 300 m kluby Pobjecký Matej 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 300 m kluby Primič Daniel 05 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Remiš Ondrej 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 300 m kluby Straka Roan 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žci 4 x 300 m kluby Šándor Rastislav 07 CVČ Brezová pod Bradlom
Žci 4 x 300 m kluby Vaško Jakub 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60 m Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.89
Žky 60 m Baloghová Elena 05 Atletický club Nové Zámky 09.30
Žky 60 m Bartoňová Vivien 06 ŠK ŠOG Nitra 11.94
Žky 60 m Belanská Veronika 06 Atletický klub Bojničky
Žky 60 m Benkovičová Edit 07 Atletický club Nové Zámky 09.23
Žky 60 m Danižíková Barbora 05 AK Junior Holič 11.22
Žky 60 m Demitrová Zara 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.41
Žky 60 m Dobi Olívia 07 Atletický club Nové Zámky 10.07
Žky 60 m Dohnálková Liana 07 AK Junior Holič 09.71
Žky 60 m Dubecká Anna Mária 04 AK Junior Holič 10.01
Žky 60 m Fabiánová Šejla 06 Atletický club Nové Zámky 08.72
Žky 60 m Fančovičová Terézia 04 AK AŠK Slávia Trnava 08.01
Žky 60 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 07.91
Žky 60 m Flajžíková Nina 05 Atletika ŠK Skalica 08.70
Žky 60 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 09.52
Žky 60 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 08.80 08.80
Žky 60 m Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič 10.01
Žky 60 m Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 08.90
Žky 60 m Hanusová Karolína 06 Atletika ŠK Skalica 08.91
Žky 60 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.29
Žky 60 m Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 08.93
Žky 60 m Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica 08.93
Žky 60 m Jakubíková Lea 05 Atletický klub Šurany 09.32
Žky 60 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 09.75
Žky 60 m Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič 10.12
Žky 60 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 09.48 09.48
Žky 60 m Kováčiková Zorana 05 AC Stavbár Nitra
Žky 60 m Kováčová Emma 05 ŠK ŠOG Nitra 08.43
Žky 60 m Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 09.53
Žky 60 m Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič 10.30
Žky 60 m Laiferová Adela 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.80
Žky 60 m Leváková Nina 05 Atletický club Nové Zámky 09.59
Žky 60 m Lišiaková Júlia 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky 60 m Luisa Krakou 07 AK Junior Holič
Žky 60 m Lukáčova Michaela 04 AK Junior Holič 08.94
Žky 60 m Machová Nina 05 Atletika ŠK Skalica 09.63
Žky 60 m Miková Natália 05 ŠK ŠOG Nitra 09.25
Žky 60 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 60 m Némethová Tereza 07 Atletický club Nové Zámky 10.15
Žky 60 m Nováková Karin 07 Atletický club Nové Zámky 09.84
Žky 60 m Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 09.29
Žky 60 m Péková Veronika 06 Atletický club Nové Zámky
Žky 60 m Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 08.69
Žky 60 m Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica 09.16
Žky 60 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 08.57
Žky 60 m Rauschová Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 60 m Raymonds Ella 07 AK Junior Holič 09.63
Žky 60 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky 10.08
Žky 60 m Rybáriková Natália 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žky 60 m Sedláčková Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.58
Žky 60 m Seidlová Simona 05 Atletický oddiel Partizánske 09.48
Žky 60 m Srholcová Karolína 04 Atletika ŠK Skalica 09.00
Žky 60 m Staníková Emma 05 AK AŠK Slávia Trnava 09.52
Žky 60 m Strapeková Johanna 06 Atletický club Nové Zámky 09.91
Žky 60 m Střelcová Ema 07 Atletický klub Bojničky 09.75
Žky 60 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica 09.06
Žky 60 m Szabó Orsolya 06 Atletický club Nové Zámky 09.39
Žky 60 m Šeniglová Bianka 06 AK Junior Holič 09.74
Žky 60 m Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 10.09
Žky 60 m Šulterová Petra 05 ŠK ŠOG Nitra 09.15
Žky 60 m Tomaštíková Liana 07 Atletický club Nové Zámky
Žky 60 m Trnková Nikoleta 04 ŠK ŠOG Nitra 08.86
Žky 60 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 08.32
Žky 60 m Vogelová Anna Alžbeta 05 AC Stavbár Nitra
Žky 60 m Vyzváryová Mária 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom 09.24
Žky 60 m Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 08.51
Žky 60 m Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava 09.96
Žky 60 m Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky 08.97
Žky 60 m Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 09.36
Žky 60 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 09.10
Žky 60 m Znášiková Petra 04 Atletický oddiel Partizánske 08.95
Žky 150 m Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 19.46
Žky 150 m Baloghová Elena 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 150 m Belanská Veronika 06 Atletický klub Bojničky
Žky 150 m Benkovičová Edit 07 Atletický club Nové Zámky 23.06
Žky 150 m Boráková Veronika 04 Atletika ŠK Skalica 24.44
Žky 150 m Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 20.69 20.69
Žky 150 m Čapuchová Vanesa 04 ŠK ŠOG Nitra
Žky 150 m Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica 23.36
Žky 150 m Danihelová Ester 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 150 m Demitrová Zara 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.44
Žky 150 m Dinková Júlia 05 Atletika ŠK Skalica 23.14
Žky 150 m Dobi Olívia 07 Atletický club Nové Zámky 25.05
Žky 150 m Duchoňová Ema 05 ŠK ŠOG Nitra 21.99
Žky 150 m Fabiánová Šejla 06 Atletický club Nové Zámky 21.64
Žky 150 m Fančovičová Terézia 04 AK AŠK Slávia Trnava 19.39
Žky 150 m Farajpour Delia 04 Atletika Nové Mesto nad Váhom 19.29
Žky 150 m Flajžíková Nina 05 Atletika ŠK Skalica 21.04
Žky 150 m Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica 24.58
Žky 150 m Gogová Ella 05 ŠK ŠOG Nitra 21.23 21.23
Žky 150 m Gučková Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 22.87
Žky 150 m Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky
Žky 150 m Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.68
Žky 150 m Jančíková Valéria 05 Atletika ŠK Skalica 24.24
Žky 150 m Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica 24.10
Žky 150 m Komorová Sylvia 05 ŠK ŠOG Nitra 23.58 23.58
Žky 150 m Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 22.36
Žky 150 m Kováčiková Zorana 05 AC Stavbár Nitra
Žky 150 m Kováčová Emma 05 ŠK ŠOG Nitra 20.98
Žky 150 m Králiková Natália 06 ŠK Jablonica 24.51
Žky 150 m Laiferová Adela 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 22.10
Žky 150 m Leváková Nina 05 Atletický club Nové Zámky 23.46
Žky 150 m Lipovská Sofia 04 AC Stavbár Nitra 23.51
Žky 150 m Lišiaková Júlia 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky 150 m Madáková Laura 05 Atletika ŠK Skalica 23.98
Žky 150 m Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky 22.17
Žky 150 m Matulová Natália 04 Atletika ŠK Skalica 23.70
Žky 150 m Miková Natália 05 ŠK ŠOG Nitra 23.78
Žky 150 m Miškovičová Nina 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 23.43
Žky 150 m Mokryšová Paulína 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 150 m Némethová Tereza 07 Atletický club Nové Zámky 24.53
Žky 150 m Nováková Karin 07 Atletický club Nové Zámky 24.29
Žky 150 m Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 22.97
Žky 150 m Péková Veronika 06 Atletický club Nové Zámky
Žky 150 m Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica 21.08
Žky 150 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 20.37
Žky 150 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky 24.47
Žky 150 m Roštárová Ema 04 Atletika ŠK Skalica 23.39
Žky 150 m Rybáriková Natália 04 CVČ Brezová pod Bradlom
Žky 150 m Sedláčková Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava 23.72
Žky 150 m Seidlová Simona 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky 150 m Srholcová Karolína 04 Atletika ŠK Skalica 22.09
Žky 150 m Staníková Emma 05 AK AŠK Slávia Trnava 23.10
Žky 150 m Strapeková Johanna 06 Atletický club Nové Zámky 24.92
Žky 150 m Šulterová Petra 05 ŠK ŠOG Nitra 22.83
Žky 150 m Tomaštíková Liana 07 Atletický club Nové Zámky
Žky 150 m Trnková Nikoleta 04 ŠK ŠOG Nitra 22.28
Žky 150 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 21.10
Žky 150 m Vaculčiaková Nia 05 Atletický oddiel Partizánske 21.99
Žky 150 m Vrablecová Aneta 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 150 m Vyzváryová Mária 06 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Žky 150 m Zacharová Lujza 07 AK AŠK Slávia Trnava 25.98
Žky 150 m Zápražná Tamara 06 AK AŠK Slávia Trnava 22.11
Žky 150 m Znášiková Petra 04 Atletický oddiel Partizánske 22.04
Žky 150 m Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 19.80
Žky 300 m Ballová Tatiana 04 ŠK ŠOG Nitra 47.83
Žky 300 m Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky
Žky 300 m Gorbatenková Sofia 06 AK Junior Holič 54.71
Žky 300 m Miškovičová Nina 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 46.59
Žky 300 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 44.24
Žky 300 m Rauschová Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m Szabó Orsolya 06 Atletický club Nové Zámky
Žky 300 m Šeniglová Bianka 06 AK Junior Holič
Žky 300 m Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava 59.54
Žky 300 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 45.48
Žky 300 m Vogelová Anna Alžbeta 05 AC Stavbár Nitra
Žky 800 m Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica 2:39.10
Žky 800 m Hornáková Simona 05 Atletika Nové Mesto nad Váhom 2:38.27
Žky 800 m Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica 2:32.30
Žky 800 m Lipovská Sofia 04 AC Stavbár Nitra 2:36.63
Žky 800 m Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky 2:45.05
Žky 800 m Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava 2:27.48
Žky 800 m Srholcová Karolína 04 Atletika ŠK Skalica
Žky 800 m Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica
Žky 800 m Šebestová Sára 07 Atletický oddiel Partizánske 2:45.22
Žky 800 m Šimurková Petra 06 ŠK ŠOG Nitra
Žky 800 m Šranková Angelika 04 Atletický club Nové Zámky 2:33.28
Žky 800 m Záležáková Jasmine 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 2000 m Gorbatenková Simona 06 AK Junior Holič 8:15.47
Žky 2000 m Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky 8:23.46
Žky 2000 m Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky
Žky 2000 m Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky 9:02.06
Žky 2000 m Sedgwick Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava 7:27.34
Žky 2000 m Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky 10:23.63
Žky 2000 m Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava 9:02.23
Žky 100m p 76,2-8,2 Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra 15.20 14.91
Žky 100m p 76,2-8,2 Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 100m p 76,2-8,2 Hudeková Agatha 04 AK AŠK Slávia Trnava 17.85
Žky 100m p 76,2-8,2 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 20.95
Žky 100m p 76,2-8,2 Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky 18.68
Žky 100m p 76,2-8,2 Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 23.07
Žky 100m p 76,2-8,2 Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 100m p 76,2-8,2 Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 100m p 76,2-8,2 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 16.46
Žky 100m p 76,2-8,2 Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 18.25
Žky 100m p 76,2-8,2 Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 15.39
Žky 300 m pr. 76,2 Fáberová Nataša 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m pr. 76,2 Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky
Žky 300 m pr. 76,2 Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 61.17
Žky 300 m pr. 76,2 Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m pr. 76,2 Střelcová Ema 07 Atletický klub Bojničky
Žky 300 m pr. 76,2 Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 300 m pr. 76,2 Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava 54.64
Žky 300 m pr. 76,2 Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 48.24
Žky 300 m pr. 76,2 Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky
Žky 1500 m pr. 76,2 Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 7:54.29
Žky 1500 m pr. 76,2 Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica
Žky 1500 m pr. 76,2 Trusková Viktoria 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 6:25.45
Žky 1500 m pr. 76,2 Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica 5:37.11
Žky chôdza 3000 m Cvečková Kristína 05 Miestny ŠK Borský Mikuláš 20:34.43
Žky chôdza 3000 m Gazárková Mária 05 Miestny ŠK Borský Mikuláš 19:23.83
Žky chôdza 3000 m Holková Liliana 07 Atletický klub Bojničky 19:23.66
Žky chôdza 3000 m Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 19:41.81
Žky chôdza 3000 m Žiaková Mária 07 Atletický klub Bojničky 20:01.86
Žky výška Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky 135
Žky výška Danihelová Ester 05 Atletika ŠK Skalica
Žky výška Dohnálková Liana 07 AK Junior Holič
Žky výška Dubecká Anna Mária 04 AK Junior Holič 125
Žky výška Duchoňová Ema 05 ŠK ŠOG Nitra 150
Žky výška Gorbatenková Sofia 06 AK Junior Holič 132
Žky výška Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 139
Žky výška Jančíková Valéria 05 Atletika ŠK Skalica 130
Žky výška Kohoutová Christina Zahara 07 AK Junior Holič
Žky výška Madáková Laura 05 Atletika ŠK Skalica 125
Žky výška Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky 135
Žky výška Ondrušová Petra 04 Atletický klub Šurany
Žky výška Príkazská Linda 04 Atletika ŠK Skalica
Žky výška Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 155
Žky výška Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 165
Žky výška Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava 125
Žky žrď Novosadová Sophia 05 Atletický klub Bojničky
Žky žrď Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky 180
Žky žrď Vargová Margaret 04 Atletický klub Bojničky 240
Žky žrď Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 240
Žky diaľka Benkovičová Edit 07 Atletický club Nové Zámky 414
Žky diaľka Čapuchová Vanesa 04 ŠK ŠOG Nitra 471
Žky diaľka Domonkosová Tímea 04 Atletický klub Bojničky 484
Žky diaľka Fabiánová Šejla 06 Atletický club Nové Zámky 430
Žky diaľka Fančovičová Terézia 04 AK AŠK Slávia Trnava 528
Žky diaľka Halásová Nikola 07 Atletický klub Bojničky 428
Žky diaľka Hübschová Lívia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 437
Žky diaľka Jakubíková Lea 05 Atletický klub Šurany 448
Žky diaľka Karabová Eliška 06 Atletický klub Bojničky 423
Žky diaľka Luisa Krakou 07 AK Junior Holič
Žky diaľka Lukáčova Michaela 04 AK Junior Holič 476
Žky diaľka Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 368
Žky diaľka Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava 404
Žky diaľka Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica 426
Žky diaľka Raymonds Ella 07 AK Junior Holič
Žky diaľka Rybáriková Natália 04 CVČ Brezová pod Bradlom 452
Žky diaľka Sidó Franciska 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská Streda 04.30 389
Žky diaľka Trusková Viktoria 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 403
Žky diaľka Vaculčiaková Nia 05 Atletický oddiel Partizánske 444
Žky diaľka Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky 414
Žky diaľka Vodnyanszká Renáta 04 Atletický klub Bojničky 577
Žky diaľka Vrablecová Aneta 05 Atletika ŠK Skalica 401
Žky diaľka Záborská Diana 05 AC Stavbár Nitra 466
Žky diaľka Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 519
Žky guľa 3 kg Ayiba Loreal 07 AK Junior Holič 07.87
Žky guľa 3 kg Boráková Veronika 04 Atletika ŠK Skalica 06.31
Žky guľa 3 kg Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.27
Žky guľa 3 kg Čechová Alexandra 04 ŠK ŠOG Nitra 07.98
Žky guľa 3 kg Danižíková Barbora 05 AK Junior Holič 06.18
Žky guľa 3 kg Dinková Júlia 05 Atletika ŠK Skalica 08.21
Žky guľa 3 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 09.50
Žky guľa 3 kg Hacajova Katarina 05 CVČ Brezová pod Bradlom 09.76
Žky guľa 3 kg Holubcová Petra 04 Atletický club Nové Zámky 08.18
Žky guľa 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 07.64
Žky guľa 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.18
Žky guľa 3 kg Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič 06.41
Žky guľa 3 kg Lángyiová Kinga 04 Atletický club Nové Zámky 07.69
Žky guľa 3 kg Machová Nina 05 Atletika ŠK Skalica 06.69
Žky guľa 3 kg Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 09.57
Žky guľa 3 kg Michlíková Viktória 05 Atletický klub Šurany 06.99
Žky guľa 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky 06.30
Žky guľa 3 kg Náterová Karin 04 Atletika ŠK Skalica 09.75
Žky guľa 3 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 08.10
Žky guľa 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 09.41
Žky guľa 3 kg Vrbová Simona 05 Atletický klub Šurany 08.38
Žky guľa 3 kg Zaňátová Nikola 05 Atletika ŠK Skalica 07.89
Žky disk 1 kg Ayiba Loreal 07 AK Junior Holič
Žky disk 1 kg Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 19.44
Žky disk 1 kg Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky
Žky disk 1 kg Holubcová Petra 04 Atletický club Nové Zámky 21.03
Žky disk 1 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky
Žky disk 1 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 20.26
Žky disk 1 kg Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky
Žky disk 1 kg Lángyiová Kinga 04 Atletický club Nové Zámky
Žky disk 1 kg Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 21.17
Žky disk 1 kg Michlíková Viktória 05 Atletický klub Šurany
Žky disk 1 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky
Žky disk 1 kg Moravíková Sofia 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.41
Žky disk 1 kg Pavlíková Vanesa 07 Atletický klub Bojničky
Žky disk 1 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 18.50
Žky disk 1 kg Petrovičová Lucia 04 Atletika ŠK Skalica
Žky disk 1 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 19.68
Žky disk 1 kg Vrbová Simona 05 Atletický klub Šurany
Žky kladivo 3 kg Bubeníková Katarina 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.11
Žky kladivo 3 kg Holubcová Petra 04 Atletický club Nové Zámky 19.69
Žky kladivo 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky
Žky kladivo 3 kg Kohútová Veronika 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 26.90
Žky kladivo 3 kg Lángyiová Kinga 04 Atletický club Nové Zámky
Žky kladivo 3 kg Mináriková Simona 07 Atletický klub Bojničky
Žky kladivo 3 kg Pavlíková Vanesa 07 Atletický klub Bojničky
Žky kladivo 3 kg Pecková Aneta 04 AK AŠK Slávia Trnava 23.93
Žky kladivo 3 kg Synaková Sabína 04 Atletický klub Bojničky 14.54
Žky kladivo 3 kg Šnírerová Vanesa 04 Atletický klub Bojničky 21.81
Žky oštep 500 g Bartoňová Vivien 06 ŠK ŠOG Nitra 18.20
Žky oštep 500 g Blahutová Erika 04 Atletický klub Bojničky 16.90
Žky oštep 500 g Boráková Veronika 04 Atletika ŠK Skalica 18.95
Žky oštep 500 g Broďániová Barbora 04 ŠK ŠOG Nitra
Žky oštep 500 g Danižíková Barbora 05 AK Junior Holič
Žky oštep 500 g Grňová Klára 05 Atletický klub Bojničky 27.06
Žky oštep 500 g Kusá Kristýna 05 AK Junior Holič
Žky oštep 500 g Matulová Natália 04 Atletika ŠK Skalica 22.60
Žky oštep 500 g Melíšková Liana 04 Atletický club Nové Zámky 32.09
Žky oštep 500 g Náterová Karin 04 Atletika ŠK Skalica
Žky oštep 500 g Pacalajová Lucia 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky oštep 500 g Roštárová Ema 04 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 300 m kluby Baloghová Elena 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 4 x 300 m kluby Cepková Lýdia 06 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby Čuvalová Megan 05 ŠK Jablonica
Žky 4 x 300 m kluby Gbelcová Adela 07 ŠK Jablonica
Žky 4 x 300 m kluby Hanusová Karolína 06 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 300 m kluby Chovancová Martina 06 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 300 m kluby Jursová Magdaléna 07 ŠK Jablonica
Žky 4 x 300 m kluby Koptáková Michaela 05 ŠK Jablonica
Žky 4 x 300 m kluby Kováčová Zuzana 06 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby Králiková Natália 06 ŠK Jablonica
Žky 4 x 300 m kluby Leváková Nina 05 Atletický club Nové Zámky
Žky 4 x 300 m kluby Lišiaková Júlia 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky 4 x 300 m kluby Miháliková Emma 07 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby Pauleová Alžbeta 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby Poláková Tereza 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 300 m kluby Pomajbová Vanesa 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby Rauschová Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby Ravasová Adriana 05 Atletika ŠK Skalica
Žky 4 x 300 m kluby Repková Diana 05 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby Režnáková Lucia 04 ŠK Jablonica
Žky 4 x 300 m kluby Rolincová Terézia 05 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby Sedgwick Nina 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby Seidlová Simona 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky 4 x 300 m kluby Slobodová Diana 05 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby Střelcová Ema 07 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby Svatíková Tamara 07 ŠK Jablonica
Žky 4 x 300 m kluby Šottníková Daniela 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby Šottníková Dominika 05 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby Urminská Ema 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby Vaculčiaková Nia 05 Atletický oddiel Partizánske
Žky 4 x 300 m kluby Vargová Andrea 05 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby Vašková Adriána 05 ŠK Jablonica
Žky 4 x 300 m kluby Zacharová Zoja 07 Atletický klub Bojničky
Žky 4 x 300 m kluby Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 300 m kluby Zeleňová Tatiana 04 AK AŠK Slávia Trnava
Žky 4 x 300 m kluby Znášiková Petra 04 Atletický oddiel Partizánske
Nžci trojboj Adamec Gregor 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci trojboj Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Balaban Roman 10 Atletický klub Bojničky
Nžci trojboj Baráth Juraj 08 TJ Olympia Galanta
Nžci trojboj Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Bilický Félix Oliver 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci trojboj Bočkay Adam 11 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Boroš Patrik 08 TJ Olympia Galanta
Nžci trojboj Bošanský Nicolas 10 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Bulgan Jerguš 08 ŠK Jablonica
Nžci trojboj Cifra Martin 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci trojboj Cservenka Kristóf 08 TJ Olympia Galanta
Nžci trojboj Čerešňa Alexander 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky
Nžci trojboj Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske
Nžci trojboj Drančák Samuel 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci trojboj Dubovský Zoran 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Ďuriš Martin 10 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Fedorišin Tadeáš 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Fehér Martin 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Fúska Jakub 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci trojboj Galba Alex 11 ŠK Jablonica
Nžci trojboj Gronsky Jakub 09 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Halgaš Daniel 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Hangya Roland 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Hanzel Patrik 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Nžci trojboj Havlíček Jakub 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Hiadlovský Samuel 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Nžci trojboj Hlava Samuel 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci trojboj Holý Dominik 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci trojboj Horváth Matúš 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci trojboj Hozák Dávid 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžci trojboj Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Józsa Dávid 08 TJ Olympia Galanta
Nžci trojboj Karol Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Katrušin Leo 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci trojboj Katuščák Michal 10 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Keketi Leon 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Klásek Karol 11 ŠK Jablonica
Nžci trojboj Kolej Ondrej 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Kóvagó Damián 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci trojboj Krumpál Oliver 09 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Kuzma Filip 10 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Laššo Matúš 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci trojboj Lehocký Leonard 10 Atletický klub Bojničky
Nžci trojboj Ligač Roland 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci trojboj Lukács Bálint 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Matejov Alex 11 ŠK Jablonica
Nžci trojboj Mikulčík Filip 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Mlynek Maxim 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci trojboj Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžci trojboj Novota Adam 08 TJ Olympia Galanta
Nžci trojboj Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky
Nžci trojboj Pecko Samuel 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Pelech Michal 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci trojboj Petho Kristián 08 TJ Olympia Galanta
Nžci trojboj Piši Oliver 08 TJ Olympia Galanta
Nžci trojboj Podoba Gabriel 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžci trojboj Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Procházka Timotej 08 Atletický klub Šurany
Nžci trojboj Prokop Martin 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Rapand Alex 08 TJ Olympia Galanta
Nžci trojboj Rapant Roman 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Repiský Slavomír 08 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta
Nžci trojboj Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Smolen Sebastián 09 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Stašák Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci trojboj Straňovský Nico 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Svorad Oliver 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Szórad Normen 08 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Šilhavý Michal 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta
Nžci trojboj Špaček Samuel 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci trojboj Šuba Peter 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci trojboj Švajda Filip 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Tkačivský Alex 08 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Tőrők Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžci trojboj Trnkus Šimon 12 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Urbán Jakub 09 Slovan Duslo Šaľa
Nžci trojboj Valach Daniel 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci trojboj Valent Leo 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžci trojboj Zápražný Tobiáš 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci trojboj Zeman Matúš 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci trojboj Zemene Matúš 09 AC Stavbár Nitra
Nžci trojboj Zverbík Matej 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 4 x 60 m kluby Bakay Šimon 08 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Balaban Roman 10 Atletický klub Bojničky
Nžci 4 x 60 m kluby Baráth Juraj 08 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby Bilanič Jakub 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Boroš Patrik 08 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby Buday Kristián 10 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Bulgan Jerguš 08 ŠK Jablonica
Nžci 4 x 60 m kluby Cservenka Kristóf 08 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby Čerešňa Alexander 08 Atletický club Nové Zámky
Nžci 4 x 60 m kluby Černý Lukáš 08 Atletický klub Bojničky
Nžci 4 x 60 m kluby Česnek Dávid 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Drábik Filip 08 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 4 x 60 m kluby Dubovský Zoran 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Fedorišin Tadeáš 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Fehér Martin 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Galba Alex 11 ŠK Jablonica
Nžci 4 x 60 m kluby Hlavatovič Richard 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Holý Dominik 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 4 x 60 m kluby Hozák Dávid 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 4 x 60 m kluby Hvozdík Andrej 08 AC Stavbár Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Józsa Dávid 08 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby Karol Šimon 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Katrušin Leo 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Keketi Leon 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Klásek Karol 11 ŠK Jablonica
Nžci 4 x 60 m kluby Krajčovič Martin 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 4 x 60 m kluby Langchald Illés 09 Atletický club Nové Zámky
Nžci 4 x 60 m kluby Laššo Matúš 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 4 x 60 m kluby Lehocký Leonard 10 Atletický klub Bojničky
Nžci 4 x 60 m kluby Matejov Alex 11 ŠK Jablonica
Nžci 4 x 60 m kluby Mikulčík Filip 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Mlynek Maxim 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžci 4 x 60 m kluby Németh Filip 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 4 x 60 m kluby Novota Adam 08 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby Paúk Martin 08 Atletický klub Bojničky
Nžci 4 x 60 m kluby Pelech Michal 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 4 x 60 m kluby Petho Kristián 08 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby Piši Oliver 08 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby Porubčin Ondrej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Prokop Martin 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Rábara Bartolomej 11 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Rapand Alex 08 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby Remiš Jakub 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Róka Noel 08 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby Sipina Matúš 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Stašák Marek 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 4 x 60 m kluby Šilhavý Michal 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Šinkovič Max 08 TJ Olympia Galanta
Nžci 4 x 60 m kluby Špaček Samuel 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 4 x 60 m kluby Tőrők Šimon 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžci 4 x 60 m kluby Zápražný Tobiáš 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžci 4 x 60 m kluby Zeman Matúš 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžci 4 x 60 m kluby Zverbík Matej 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky trojboj Babiaková Patrícia 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky trojboj Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Balková Terézia 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Belokostolská Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Bezáková Zoja 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžky trojboj Bieliková Anna 12 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky trojboj Bilická Alica Izabela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky trojboj Bizmarova Isabella 08 TJ Olympia Galanta
Nžky trojboj Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Bočkayová Nikita 08 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Bódiová Simona 09 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Bukovská Laura 08 TJ Olympia Galanta
Nžky trojboj Bus Emily Zoe 10 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Cintulová Agáta 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Nžky trojboj Csemezová Karolína 08 TJ Olympia Galanta
Nžky trojboj Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky trojboj Čerenková Nella 08 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Danielová Sofia 09 Atletický klub Šurany
Nžky trojboj Decsiová Liana 10 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Dinková Nataša 08 Atletický klub Šurany
Nžky trojboj Doffek Petra 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Drobná Gréta 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Dvořáková Radmila 11 Atletický klub Šurany
Nžky trojboj Gazárková Adriana 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Nžky trojboj Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica
Nžky trojboj Gereková Natália 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Griesbachová Stela 10 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Grinajová Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky
Nžky trojboj Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Hamranová Lea 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Hangya Vivien 10 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky trojboj Hartlova Daniela 08 TJ Olympia Galanta
Nžky trojboj Hartmanová Sofia 10 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Heldesová Karolína 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Hlozáková Eliška 08 TJ Olympia Galanta
Nžky trojboj Holienčinová Zuzana 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky
Nžky trojboj Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky trojboj Humlová Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Hupková Stella 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky trojboj Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Huttová Natália 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Chobotová Linda 10 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Chobotová Natália 10 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Jakubcová Sofia 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Jakubíková Tereza Roisi 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Jančíková Barbora 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Jarošová Nina 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Jergušová Alexandra 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Juríková Katarína 09 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Kajanovičová Lucia 08 Atletický oddiel Partizánske
Nžky trojboj Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Kászová Karolína 08 TJ Olympia Galanta
Nžky trojboj Klučka Dominika 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Koišová Petra 08 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Kolláriková Ella 09 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Nžky trojboj Kozolková Liana 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky trojboj Kozolková Melissa 11 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky trojboj Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica
Nžky trojboj Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske
Nžky trojboj Krásna Alexandra 08 TJ Olympia Galanta
Nžky trojboj Kubičková Alexandra 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky trojboj Kuráková Karolína 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Kyselicová Gabriela 10 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Lasicová Nina 11 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Nžky trojboj Lehocká Emma 13 Atletický klub Bojničky
Nžky trojboj Mádelová Júlia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky trojboj Majerčinová Lenka 08 TJ Olympia Galanta
Nžky trojboj Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Markovičová Agáta 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Martišová Laura 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Mészárosová Soňa 10 Slovan Duslo Šaľa
Nžky trojboj Mészárosová Vivien 08 TJ Olympia Galanta
Nžky trojboj Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta
Nžky trojboj Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Mikušaťová Terézia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky trojboj Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky trojboj Motolová Alex 09 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Nžky trojboj Némethová Lucia 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Pajtinková Alexandra 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky trojboj Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky
Nžky trojboj Pastierová Adela 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky trojboj Peciarová Katarína 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Petranská Bianka 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica
Nžky trojboj Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Porubská Barbora 08 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Prosmanová Klára 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Rablánska Flora 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Roštárová Lea 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Seková Barbora 08 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Sláviková Paulína 10 ŠK Jablonica
Nžky trojboj Smatanová Ema 09 Atletický klub Šurany
Nžky trojboj Smolenová Alexandra 08 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Stará Linda 10 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky trojboj Szabó Veronika 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Šantavá Nela 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Šantavá Olívia 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Ščúryová Patrícia 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Šebestová Kornélia 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Štercelová Oľga 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky trojboj Šupicová Petra 11 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky trojboj Talajková Vanessa 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky trojboj Tóthová Kristína 08 Slovan Duslo Šaľa
Nžky trojboj Tóthová Timea 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky trojboj Uhliariková Viktoria 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Vassova Valentína 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Včelková Petra 10 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Nžky trojboj Veľká Karla 08 AC Stavbár Nitra
Nžky trojboj Vengrin Leontina 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky trojboj Višňovská Ela 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky trojboj Vrablecová Katarína 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky trojboj Vyzváryová Veronika 08 Atletika Nové Mesto nad Váhom
Nžky trojboj Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica
Nžky trojboj Zubčáková Emi 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky trojboj Zuzčáková Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Báčiková Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Belokostolská Tamara 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Bezáková Zoja 10 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby Bilická Alica Izabela 10 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Bizmarova Isabella 08 TJ Olympia Galanta
Nžky 4 x 60 m kluby Blaškovičová Nina 10 Atletický club Nové Zámky
Nžky 4 x 60 m kluby Bočkayová Nikita 08 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Budaiová Viktória 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Bukovská Laura 08 TJ Olympia Galanta
Nžky 4 x 60 m kluby Csemezová Karolína 08 TJ Olympia Galanta
Nžky 4 x 60 m kluby Čaladiková Diana 09 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 4 x 60 m kluby Čerenková Nella 08 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Decsiová Liana 10 Atletický club Nové Zámky
Nžky 4 x 60 m kluby Doffek Petra 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Drobná Gréta 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Gazárková Adriana 08 Miestny ŠK Borský Mikuláš
Nžky 4 x 60 m kluby Gbelcová Agáta 11 ŠK Jablonica
Nžky 4 x 60 m kluby Goriláková Simona 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky 4 x 60 m kluby Grinajová Nina 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Halásová Natália 10 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby Halienková Ella 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky 4 x 60 m kluby Harantová Veronika 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby Hartlova Daniela 08 TJ Olympia Galanta
Nžky 4 x 60 m kluby Hartmanová Sofia 10 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Heldesová Karolína 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Hlozáková Eliška 08 TJ Olympia Galanta
Nžky 4 x 60 m kluby Holienčinová Zuzana 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Holková Natália 10 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby Hudecová Klára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Humlová Hana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Hupková Stella 09 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby Hutárová Sára 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Huttová Natália 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Jakubcová Sofia 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky 4 x 60 m kluby Jakubíková Tereza Roisi 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Jančíková Barbora 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Karhanová Emma 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Kászová Karolína 08 TJ Olympia Galanta
Nžky 4 x 60 m kluby Klučka Dominika 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky 4 x 60 m kluby Kocianová Laura 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Koišová Petra 08 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Králiková Dominika 10 ŠK Jablonica
Nžky 4 x 60 m kluby Králová Karin 08 Atletický oddiel Partizánske
Nžky 4 x 60 m kluby Krásna Alexandra 08 TJ Olympia Galanta
Nžky 4 x 60 m kluby Kubičková Alexandra 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky 4 x 60 m kluby Kúkelová Juliána 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Kyselicová Gabriela 10 Atletický club Nové Zámky
Nžky 4 x 60 m kluby Lehocká Emma 13 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby Mádelová Júlia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Majerčinová Lenka 08 TJ Olympia Galanta
Nžky 4 x 60 m kluby Malá Martina 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Mandíková Nela 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky 4 x 60 m kluby Martišová Laura 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Mészárosová Vivien 08 TJ Olympia Galanta
Nžky 4 x 60 m kluby Mičániová Katka 08 TJ Olympia Galanta
Nžky 4 x 60 m kluby Mičková Diana 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Mikušaťová Terézia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Moravíková Sára 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Pajtinková Alexandra 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Pajtinková Ema 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 4 x 60 m kluby Papánková Klaudia 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Pastieriková Alexandra 08 Atletický klub Bojničky
Nžky 4 x 60 m kluby Pastierová Adela 08 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 4 x 60 m kluby Petranská Bianka 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Poláčková Vanesa 11 ŠK Jablonica
Nžky 4 x 60 m kluby Poláková Kamila 09 Atletický club Nové Zámky
Nžky 4 x 60 m kluby Prosmanová Klára 09 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Roštárová Lea 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Seková Barbora 08 AC Stavbár Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Sláviková Paulína 10 ŠK Jablonica
Nžky 4 x 60 m kluby Smolková Isabella 10 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Stoklasová Sofia 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Szarvasová Kiara 11 Atletický club Nové Zámky
Nžky 4 x 60 m kluby Šantavá Olívia 08 ŠK ŠOG Nitra
Nžky 4 x 60 m kluby Ščúryová Patrícia 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Šebestová Kornélia 08 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Šilhavá Júlia 08 AK AŠK Slávia Trnava
Nžky 4 x 60 m kluby Štercelová Oľga 08 Atletický club Nové Zámky
Nžky 4 x 60 m kluby Štukovská Veronika 10 Atletický klub Zlaté Moravce
Nžky 4 x 60 m kluby Uhliariková Viktoria 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Vengrin Leontina 09 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Nžky 4 x 60 m kluby Vrablecová Katarína 09 Atletika ŠK Skalica
Nžky 4 x 60 m kluby Zavadilová Nina 09 ŠK Jablonica
Nžky 4 x 60 m kluby Zuzčáková Nela 08 AK AŠK Slávia Trnava