<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR v cezpoľnom behu

Dudince (17. 11. 2018)

Cezpoľný beh - Dorastenci

(so, 17.11.2018 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 3 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:12:47
2 192 Revaj FilipRevaj Filip 020613 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 0:13:03
3 161 Čerep VladimirČerep Vladimir 010211 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 0:13:09
4 144 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 0:13:14
5 68 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:13:35
6 11 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:13:49
7 163 Polončák DamiánPolončák Damián 020716 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 0:13:52
8 199 Barto AurelBarto Aurel 010122 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 0:14:13
9 134 Evin ŠtefanEvin Štefan 010409 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 0:14:22
10 16 Habrda BorisHabrda Boris 020816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:14:37
11 158 Slivka PavolSlivka Pavol 010311 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:14:45
12 202 Vrábel JozefVrábel Jozef 021005 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:15:13
13 35 Susík JakubSusík Jakub 021109 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:15:17
14 157 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:15:30
15 33 Rosa DávidRosa Dávid 010529 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:15:51
20 Kecskés MartinKecskés Martin 010927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
7 Bršel SamuelBršel Samuel 010407 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
128 Macko MatúšMacko Matúš 010125 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica DNS
17 Holzhei DávidHolzhei Dávid 010206 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNF
Celkom 19 pretekárov

Cezpoľný beh - Starší žiaci

(so, 17.11.2018 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 47 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 0:06:42
2 197 Patúc JakubPatúc Jakub 030404 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 0:06:44
3 145 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 0:06:45
MS 53 Brejčák PavolBrejčák Pavol 031229 Gymnázium Dominika TatarkuGymnázium Dominika Tatarku 0:06:50
5 121 Zubák AdamZubák Adam 041021 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:06:56
6 79 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:06:56
7 44 Granský DávidGranský Dávid 041007 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:07:06
8 200 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:07:07
9 198 Sojka ViliamSojka Viliam 030303 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 0:07:07
10 205 Plánka PeterPlánka Peter 040917 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0:07:07
11 141 Bielek FilipBielek Filip 030701 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 0:07:07
12 58 Hruška PeterHruška Peter 031008 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 0:07:10
13 185 Hurik TiborHurik Tibor 030417 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 0:07:12
14 49 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 030222 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 0:07:13
15 116 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 030830 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:07:13
16 50 Kubík FilipKubík Filip 031014 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 0:07:20
17 14 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:07:32
18 41 Valent TadeášValent Tadeáš 030101 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:07:35
19 152 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 0:07:36
20 186 Židek MiroslavŽidek Miroslav 030415 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 0:07:36
21 101 Kováč AdamKováč Adam 030925 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:07:40
22 180 Šarkézy PeterŠarkézy Peter 041025 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:07:41
23 32 Poracký LiborPoracký Libor 030103 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:07:41
24 91 Duda MichalDuda Michal 040304 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:07:42
25 132 Kassay ArthurKassay Arthur 030208 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:07:43
26 153 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 0:07:44
27 173 Červenák MatúšČervenák Matúš 040928 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:07:49
28 176 Jurica JurajJurica Juraj 040702 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:07:52
29 80 Černiansky PeterČerniansky Peter 030816 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:07:55
30 96 Blšták MatúšBlšták Matúš 030904 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:08:00
31 107 Bičian PavolBičian Pavol 030630 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:08:02
32 110 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:08:12
33 190 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:08:12
34 81 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 040703 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:08:13
35 37 Šabík BohumírŠabík Bohumír 040602 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:08:17
36 102 Kukučka JánKukučka Ján 030820 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:08:18
37 156 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:08:18
38 133 Orlej DanielOrlej Daniel 041005 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:08:22
39 103 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:08:28
40 43 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:08:28
41 6 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:08:28
42 38 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:08:33
43 40 Valent SimonValent Simon 040919 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:08:39
149 Láni FrederikLáni Frederik 040701 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
34 Srnec DamiánSrnec Damián 030425 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
187 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina DNS
30 Palaky ArnoldPalaky Arnold 040217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
42 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
28 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
22 Kuruc MárioKuruc Mário 030227 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
39 Tóth TiborTóth Tibor 030916 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
27 Mokráš BorisMokráš Boris 030906 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
82 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DNF
Celkom 53 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladší žiaci

(so, 17.11.2018 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 203 Rebidáš ŠimonRebidáš Šimon 050101 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:03:16
2 69 Jančik DanielJančik Daniel 050817 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:03:18
3 115 Jankových TomášJankových Tomáš 050325 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:03:20
4 172 Bátovský BorisBátovský Boris 050125 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:03:26
5 70 Nyíri KristófNyíri Kristóf 050225 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:03:28
6 72 Takács AndrásTakács András 060210 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:03:32
7 9 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:03:33
8 36 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 060103 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:03:33
9 83 Straka RoanStraka Roan 050828 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:03:34
10 113 Hulka AlexHulka Alex 060801 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:03:35
11 117 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:03:36
12 138 Troiak ŠimonTroiak Šimon 050113 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:03:42
13 188 Šlúch IvanŠlúch Ivan 061103 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:03:42
14 31 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:03:43
15 171 Brezáni KristiánBrezáni Kristián 051107 Rosly klub RajecRosly klub Rajec 0:03:43
16 4 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:03:44
17 51 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 0:03:44
18 99 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:03:46
19 136 Kyseľ DominikKyseľ Dominik 050412 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:03:46
20 5 Balogh MariánBalogh Marián 050926 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:03:46
MS 56 Šustek KristiánŠustek Kristián 050526 OŠK BrehyOŠK Brehy 0:03:51
22 109 Demian TomášDemian Tomáš 050106 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:03:54
23 140 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 060525 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:03:55
24 135 Kohút MilanKohút Milan 050419 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:03:58
25 73 Salazar FrancescoSalazar Francesco 060822 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 0:03:58
26 84 Vadovič DanielVadovič Daniel 050519 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:03:59
27 71 Palkó SamuelPalkó Samuel 050906 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:04:01
28 118 Primič DanielPrimič Daniel 050420 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:04:01
MS 55 Garaj TimotejGaraj Timotej 060423 OŠK BrehyOŠK Brehy 0:04:04
30 124 Sirota TimonSirota Timon 060812 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:04:11
15 Grolmus LukášGrolmus Lukáš 060225 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
13 Francisci AlexFrancisci Alex 060224 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
29 Očkai DávidOčkai Dávid 051109 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
150 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica DNS
111 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 060728 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom DNS
Celkom 35 pretekárov

Cezpoľný beh - Dorastenky

(so, 17.11.2018 - 11:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 326 Dušková ElenaDušková Elena 010725 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 0:09:44
2 377 Stachová AnitaStachová Anita 010829 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 0:09:55
3 208 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 021128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:09:58
4 392 Hazuchová LízaHazuchová Líza 020723 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 0:10:13
5 347 Šuleková PetraŠuleková Petra 020928 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:11:06
6 304 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:11:13
7 391 Čellárová VeronikaČellárová Veronika 020724 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 0:11:13
8 390 Brnčalová LeaBrnčalová Lea 010405 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 0:11:13
9 338 Špitková KristínaŠpitková Kristína 010130 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 0:11:16
10 229 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:11:17
224 Mazúchová NikolMazúchová Nikol 021207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
221 Kálmánová ViktóriaKálmánová Viktória 021226 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
230 Rajnerová PetraRajnerová Petra 020112 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
220 Jurkáčková LuciaJurkáčková Lucia 010214 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
217 Hegedusová TímeaHegedusová Tímea 010525 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
231 Rakovská ViktóriaRakovská Viktória 010702 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
226 Mezöváriová AndreaMezöváriová Andrea 011107 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
350 Balážovjechová ZuzanaBalážovjechová Zuzana 010924 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Celkom 18 pretekárov

Cezpoľný beh - Staršie žiačky

(so, 17.11.2018 - 10:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 318 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:05:58
2 243 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:06:01
3 311 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 030623 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 0:06:03
4 398 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:06:09
5 271 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:06:11
6 349 Balážovjechová HanaBalážovjechová Hana 031020 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 0:06:12
7 325 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:06:27
8 207 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:06:29
9 322 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 030916 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:06:32
10 376 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 0:06:32
11 364 Avenová PaulínaAvenová Paulína 040822 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:06:36
12 258 Cápayová MáriaCápayová Mária 030402 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 0:06:36
13 301 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:06:36
14 305 Tonkovičová PaulínaTonkovičová Paulína 040326 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:06:41
15 316 Mácsaiová JanaMácsaiová Jana 040602 VIETO DŠA LeviceVIETO DŠA Levice 0:06:42
16 387 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:06:43
17 362 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 0:06:44
18 345 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:06:45
19 307 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:06:51
20 370 Kasmanová ZuzanaKasmanová Zuzana 031128 Rosly klub RajecRosly klub Rajec 0:06:52
21 375 Kalinová SarahKalinová Sarah 041221 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 0:06:55
22 242 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:06:57
23 239 Šranková AngelikaŠranková Angelika 040508 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:06:58
24 327 Zimenová KatarínaZimenová Katarína 030127 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec 0:07:10
25 263 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:07:16
26 335 Repková MonikaRepková Monika 040213 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:07:17
27 320 Cipková EmaCipková Ema 040922 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:07:22
28 211 Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:07:37
29 225 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:07:48
30 388 Krotká KarolínaKrotká Karolína 041007 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:07:50
31 216 Harendarčíková PaulínaHarendarčíková Paulína 040603 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:07:52
32 228 Porubská RomanaPorubská Romana 040315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:07:58
33 270 Poláčková SabínaPoláčková Sabína 030415 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:08:20
34 374 Prefertusová AdelaPrefertusová Adela 050824 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:08:37
35 315 Podhradska SaraPodhradska Sara 041013 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:08:45
36 272 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 041014 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:09:01
233 Szabó AbigelSzabó Abigel 031120 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
235 Štifnerová ChiaraŠtifnerová Chiara 030306 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
213 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
223 Laktišová EliškaLaktišová Eliška 040417 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
Celkom 40 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladšie žiačky

(so, 17.11.2018 - 10:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 248 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 0:03:24
2 274 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:03:27
3 355 Vráblová MargarétaVráblová Margaréta 050306 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:03:28
4 334 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO Čadca AAtletický klub ZZO Čadca A 0:03:37
5 282 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:03:43
6 357 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0:03:44
7 405 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 060420 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0:03:48
8 361 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 0:03:50
9 289 Pivarčiová NikolPivarčiová Nikol 050824 ŠK Atóm Levice BŠK Atóm Levice B 0:03:50
10 255 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 050801 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:03:51
11 343 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 0:03:52
12 319 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 060107 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:03:53
13 259 Salazar StefaniaSalazar Stefania 050103 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 0:03:54
14 265 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:03:54
15 333 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO Čadca AAtletický klub ZZO Čadca A 0:03:59
16 236 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:03:59
17 244 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 0:04:00
18 323 Mihaľková JanaMihaľková Jana 060307 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:04:00
19 389 Stanová TeréziaStanová Terézia 050326 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 0:04:01
20 332 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO Čadca AAtletický klub ZZO Čadca A 0:04:01
21 275 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:04:01
22 324 Polovková BiankaPolovková Bianka 050705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:04:02
23 363 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 0:04:03
24 256 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 061015 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:04:04
25 329 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 050927 Atletický klub ZZO Čadca AAtletický klub ZZO Čadca A 0:04:06
26 368 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:04:06
27 260 Zemanová MiaZemanová Mia 060225 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 0:04:08
28 341 Behalová VeronikaBehalová Veronika 050929 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 0:04:10
29 384 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 051116 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:04:10
30 340 Sujová SabinaSujová Sabina 050620 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:04:11
31 366 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:04:12
32 241 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:04:12
33 238 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:04:12
34 404 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 060913 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0:04:13
35 352 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 051203 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 0:04:13
36 321 Černegová MichaelaČernegová Michaela 060731 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:04:15
37 280 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 061217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:04:17
38 267 Králiková NatáliaKráliková Natália 061210 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:04:21
39 344 Bačová LeaBačová Lea 050307 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:04:23
40 276 Fáberová NatašaFáberová Nataša 050914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:04:25
41 254 Balázs RitaBalázs Rita 051110 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:04:27
42 331 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO Čadca AAtletický klub ZZO Čadca A 0:04:37
43 257 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 060727 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:04:44
44 314 Peničková PaulínaPeničková Paulína 050304 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:04:45
45 227 Pappová TamaraPappová Tamara 060728 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:04:56
46 148 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 0:06:46
47 379 Bieliková NatáliaBieliková Natália 060110 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:06:47
354 Poláková LuciaPoláková Lucia 061030 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
373 Líškayová LaraLíškayová Lara 060429 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica DNS
215 Hanesová HanaHanesová Hana 051109 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
261 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica DNS
381 Černajová EmaČernajová Ema 050503 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom DNS
358 Tranžíková DominikaTranžíková Dominika 061229 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Celkom 53 pretekárov

Cezpoľný beh - Najmladší žiaci

(so, 17.11.2018 - 10:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 88 Mandák AlexMandák Alex 070525 ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 0:02:09
2 201 Koyš FilipKoyš Filip 080607 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:10
3 154 Drábik FilipDrábik Filip 080623 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:02:17
4 92 Homola MarekHomola Marek 080920 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:02:19
5 1 Bachratý MatúšBachratý Matúš 081002 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:02:20
6 142 Knapčok MatejKnapčok Matej 080717 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 0:02:21
7 114 Jankových MichalJankových Michal 080808 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:02:22
8 98 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:02:22
9 139 Uhrík LukášUhrík Lukáš 090721 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:02:23
10 182 Šramko AndrejŠramko Andrej 070702 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:02:23
11 89 Mikuška RichardMikuška Richard 080809 ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 0:02:30
12 179 Oravec LukášOravec Lukáš 070418 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:02:31
13 204 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 070219 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0:02:32
14 106 Batka LukášBatka Lukáš 070806 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:02:33
15 112 Hodor ViliamHodor Viliam 071010 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:02:34
16 86 Kašiar HugoKašiar Hugo 100514 ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 0:02:35
17 120 Torák AdamTorák Adam 070528 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:02:36
18 119 Šándor RastislavŠándor Rastislav 070929 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 0:02:38
MS 54 Brodziansky TobiasBrodziansky Tobias 080712 OŠK BrehyOŠK Brehy 0:02:39
20 181 Škoda JakubŠkoda Jakub 090225 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:02:39
21 353 Liptay SlavomírLiptay Slavomír 100414 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:02:42
22 48 Hiadlovský SamuelHiadlovský Samuel 081024 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 0:02:43
23 87 Kopernický TimKopernický Tim 100927 ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 0:02:43
24 85 Hričina AndrejHričina Andrej 100714 ŠK Atóm Levice AŠK Atóm Levice A 0:02:51
25 137 Troiak MatúšTroiak Matúš 080826 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:02:52
26 122 Lobpreis PatrikLobpreis Patrik 081024 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:03:10
125 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 090206 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen DNS
8 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 080817 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
23 Kuzma FilipKuzma Filip 100126 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
147 Bálent TimotejBálent Timotej 090528 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica DNS
108 Čík TristanČík Tristan 081006 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom DNS
Celkom 31 pretekárov

Cezpoľný beh - Najmladšie žiačky

(so, 17.11.2018 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 287 Miklóšová KarolínaMiklóšová Karolína 070909 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 0:02:07
2 278 Jamrichová RenataJamrichová Renata 070620 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:02:12
3 367 Šebestová SáraŠebestová Sára 071004 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:02:15
4 294 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 070927 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 0:02:16
5 273 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 070227 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:02:18
6 360 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 070405 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 0:02:19
7 382 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 070930 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:20
8 284 Gajdošová ŽanetaGajdošová Žaneta 070214 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 0:02:23
9 396 Beláková AnabelBeláková Anabel 081014 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:23
10 285 Laktišová SimonaLaktišová Simona 070611 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 0:02:23
11 383 Kuboučíková HankaKuboučíková Hanka 070810 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:26
12 288 Moravská DeboraMoravská Debora 070628 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 0:02:27
13 348 Žilková KarolínaŽilková Karolína 080627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:02:28
14 312 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 080415 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:02:29
15 397 Gagová VanesaGagová Vanesa 080729 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:32
16 380 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 110510 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 0:02:34
17 290 Rudolphi Mia SophieRudolphi Mia Sophie 071104 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 0:02:34
18 346 Šišáková TerezaŠišáková Tereza 080617 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 0:02:34
19 262 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 071018 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:02:34
20 303 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:02:34
21 268 Martišová DianaMartišová Diana 080401 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:02:38
22 328 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:02:38
23 212 Fabio Alessia VeronicFabio Alessia Veronic 070312 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:02:39
24 313 Machalová IvanaMachalová Ivana 070928 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:02:40
25 281 Novotná Anna KateřinaNovotná Anna Kateřina 070928 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:02:40
26 264 Jursová MagdalénaJursová Magdaléna 070719 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:02:41
27 339 Mlynárová EmaMlynárová Ema 070812 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 0:02:41
28 279 Kročková NatáliaKročková Natália 080715 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:02:43
29 342 Gašparovičová SarahGašparovičová Sarah 081019 ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 0:02:44
30 296 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana 070908 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:02:44
31 372 Konôpková ElizabethKonôpková Elizabeth 090616 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:02:45
32 291 Steinemannová Lucia SofiaSteinemannová Lucia Sofia 090102 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 0:02:46
33 295 Beňušková HanaBeňušková Hana 090218 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:02:46
34 297 Kurčíková SimonaKurčíková Simona 071227 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 0:02:48
35 283 Cícerová LauraCícerová Laura 090204 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 0:02:50
36 240 Vassová KarolínaVassová Karolína 070626 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:02:51
MS 246 Kratmullerová ViktóriaKratmullerová Viktória 081102 OŠK BrehyOŠK Brehy 0:02:52
38 277 Jablonská SoňaJablonská Soňa 080111 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0:02:53
39 266 Králiková DominikaKráliková Dominika 100126 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:02:54
40 399 Koyšová AdelaKoyšová Adela 110324 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:02:57
41 371 Jarotová LauraJarotová Laura 081020 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:02:58
42 293 Tomková SáraTomková Sára 070809 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 0:03:06
43 286 Mandáková KarinMandáková Karin 090211 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 0:03:07
292 Tomková LauraTomková Laura 091120 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice DNS
310 Tormová LenkaTormová Lenka 070420 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom DNS
309 Peštová SarahPeštová Sarah 080129 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom DNS
209 Benkovičová EditBenkovičová Edit 071012 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
218 Hlinková DominikaHlinková Dominika 080525 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
245 Tanková TiffanyTanková Tiffany 130226 Slávia AgrofertSlávia Agrofert DNS
308 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 070104 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom DNS
Celkom 50 pretekárov

Cezpoľný beh-vytrvalci - Muži

(so, 17.11.2018 - 14:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 90 Sahajda TiborSahajda Tibor 901218 Bratislavský maratónBratislavský maratón 0:24:27
2 169 Urban JozefUrban Jozef 860124 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 0:25:38
3 46 Valachovič JakubValachovič Jakub 850911 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:25:44
4 166 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 870227 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 0:25:51
5 196 Pelikán JozefPelikán Jozef 840729 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 0:25:59
6 93 Hladík MarekHladík Marek 901206 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 0:26:07
7 168 Tomeček RadovanTomeček Radovan 941120 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 0:26:26
8 193 Csiba BorisCsiba Boris 800817 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 0:26:38
9 62 Foltín AndrejFoltín Andrej 830127 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 0:26:47
10 184 Chomanič PavolChomanič Pavol 920418 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 0:27:52
11 25 Mészaros JakubMészaros Jakub 910129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:28:02
12 12 Fazekaš TadeášFazekaš Tadeáš 960624 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:28:06
13 78 Zalubil ZdenkoZalubil Zdenko 840912 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:28:24
14 77 Rehuš ĽubomírRehuš Ľubomír 850607 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:28:42
15 143 Biringer KornelBiringer Kornel 820104 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 0:28:57
16 600 Psota AndrejPsota Andrej 700920 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:29:04
17 21 Kopčík TomášKopčík Tomáš 680413 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:29:36
18 104 Urcikán IvanUrcikán Ivan 800704 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:29:56
19 75 Portášik PatrikPortášik Patrik 831008 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:30:05
MS 57 Ličko MatúšLičko Matúš 781217 RoxidustRoxidust 0:30:11
21 65 Moza ĽuboslavMoza Ľuboslav 771025 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 0:30:23
22 105 Vaško MartinVaško Martin 941109 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:31:01
23 64 Mišovič BohušMišovič Bohuš 771102 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 0:31:01
24 97 Cvičela JánCvičela Ján 561218 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:31:27
25 67 Šnirc JánŠnirc Ján 820628 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 0:31:45
26 74 Bachratý RomanBachratý Roman 820621 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:32:46
27 100 Kamenčík JozefKamenčík Jozef 830726 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:34:34
165 Sopko DominikSopko Dominik 920925 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice DNS
26 Miskolczi RóbertMiskolczi Róbert 841126 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
177 Kačáni PeterKačáni Peter 830616 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica DNS
170 Holeša PatrikHoleša Patrik 910515 Maratón klub RajecMaratón klub Rajec DNS
151 Žigo DávidŽigo Dávid 980819 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Celkom 32 pretekárov

Cezpoľný beh-vytrvalci - Ženy

(so, 17.11.2018 - 13:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 369 Zrastáková VeronikaZrastáková Veronika 960726 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:24:19
2 400 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 860924 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 0:24:25
3 395 Valová SilviaValová Silvia 910817 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 0:24:35
4 599 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 930812 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:24:55
5 402 Beľová KatarínaBeľová Katarína 840301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:25:44
6 385 Beláková LuciaBeláková Lucia 980419 AO TJ Spartak MyjavaAO TJ Spartak Myjava 0:26:09
7 299 Mihoková TimeaMihoková Timea 970616 Bežecký klub PopradBežecký klub Poprad 0:26:15
8 306 Vargová DagmarVargová Dagmar 810214 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:28:45
9 337 Vorková DanielaVorková Daniela 991123 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:29:19
10 250 Bašnáková JanaBašnáková Jana 790729 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 0:29:27
11 251 Erdélyiová ZuzanaErdélyiová Zuzana 760427 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 0:29:52
12 302 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 790906 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:29:59
13 336 Trebulová KristínaTrebulová Kristína 980827 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:30:13
14 300 Blštáková NaďaBlštáková Naďa 771030 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 0:30:22
15 252 Mrázová RenátaMrázová Renáta 791208 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 0:30:55
16 330 Hrabcová ZuzanaHrabcová Zuzana 860403 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 0:38:32
219 Janečková DanaJanečková Dana 730820 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
210 Čériová ViktóriaČériová Viktória 980328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
232 Styková JanaStyková Jana 850114 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
356 Tešovičová DianaTešovičová Diana 811027 Maraton AC RačaMaraton AC Rača DNS
Celkom 20 pretekárov

Cezpoľný beh-míliari - Muži

(so, 17.11.2018 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 129 Mojžiš MichalMojžiš Michal 971224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:12:27
2 195 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 910905 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 0:12:27
3 59 Kováč MichalKováč Michal 910806 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 0:12:37
4 359 Kašša LadislavKašša Ladislav 980130 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 0:12:47
5 155 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:12:51
6 194 Ďurica PeterĎurica Peter 970202 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 0:12:55
7 60 Schieber MatejSchieber Matej 960606 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 0:12:56
8 95 Wahlandt ŠimonWahlandt Šimon 921213 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 0:13:03
9 189 Babulík MatúšBabulík Matúš 970916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:13:06
10 94 Lendvorský LeonardLendvorský Leonard 921030 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 0:13:13
11 126 Drugda PatrikDrugda Patrik 970126 Športklub o.z. Dobrá NivaŠportklub o.z. Dobrá Niva 0:13:21
12 206 Prívara LukášPrívara Lukáš 960619 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0:13:28
13 45 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 0:13:29
14 174 Gibala JozefGibala Jozef 970529 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:14:01
15 61 Vitek JakubVitek Jakub 930125 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 0:14:08
16 123 Murgaš FilipMurgaš Filip 980317 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 0:14:18
17 63 Kabina AndrejKabina Andrej 881009 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 0:14:35
18 131 Radler RadovanRadler Radovan 980906 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:14:43
19 66 Peško MiroslavPeško Miroslav 720829 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 0:15:31
52 Sojka RastoSojka Rasto 710212 BratislavaBratislava DNS
Celkom 20 pretekárov

Cezpoľný beh-míliari - Juniori

(so, 17.11.2018 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 175 Jánošík KristiánJánošík Kristián 990820 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:17:03
2 130 Obergries BorisObergries Boris 000427 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:17:11
3 2 Kopiar JakubKopiar Jakub 990716 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 0:17:14
4 162 Čižmar FilipČižmar Filip 990120 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 0:18:09
5 183 Ursíny PeterUrsíny Peter 990907 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:18:18
6 178 Marko JánMarko Ján 000809 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 0:18:30
7 146 Dóka LukášDóka Lukáš 000217 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 0:18:39
8 19 Kašík FrantišekKašík František 000110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:18:57
9 127 Chlupka AndrejChlupka Andrej 990622 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:18:57
10 159 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 000816 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:19:03
11 167 Tomeček AdamTomeček Adam 001019 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 0:19:07
12 164 Rusnák OndrejRusnák Ondrej 000818 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 0:20:33
13 160 Šajter RomanŠajter Roman 000825 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:21:13
14 10 Deák AdamDeák Adam 001218 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:22:10
15 18 Kalmár DávidKalmár Dávid 990709 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:23:43
191 Hronček LukášHronček Lukáš 000713 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica DNS
24 Markusek MatejMarkusek Matej 001014 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
Celkom 17 pretekárov

Cezpoľný beh-míliari - Ženy

(so, 17.11.2018 - 12:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 298 Štuková AlexandraŠtuková Alexandra 900702 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 0:14:17
2 386 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 910203 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:14:27
3 247 Danečková MáriaDanečková Mária 870801 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 0:15:21
4 269 Martišová MichalaMartišová Michala 830730 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 0:16:22
253 Závadová VieraZávadová Viera 700901 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava DNS
Celkom 5 pretekárov

Cezpoľný beh-míliari - Juniorky

(so, 17.11.2018 - 12:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 406 Zavadská AlexandraZavadská Alexandra 000414 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 0:13:49
2 394 Šimonová BarboraŠimonová Barbora 990807 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 0:14:27
3 214 Grolmusová BibianaGrolmusová Bibiana 991017 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 0:15:46
4 249 Slížiková LenkaSlížiková Lenka 990920 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 0:16:05
5 378 Čániová ĽudmilaČániová Ľudmila 990627 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 0:16:42
6 365 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 990806 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 0:16:57
222 Klučka VivienKlučka Vivien 990811 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
234 Valková ZuzanaValková Zuzana 991110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
393 Pribulová AgátaPribulová Agáta 000815 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín DNS
237 Tóth TímeaTóth Tímea 990525 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
Celkom 10 pretekárov