<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR dorastencov a dorasteniek

Banská Bystrica (23. - 24. 6. 2018)

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 23.6.2018 - 15:20) unofficial Vietor: -0.4 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 159 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.18 0.198
2 28 Krokavec RomanKrokavec Roman 020602 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 4 11.42 0.188
3 154 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.52 0.174
4 91 Federič FilipFederič Filip 040210 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 11.77 0.258
5 161 Sedlák ErikSedlák Erik 011031 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.03 0.155
6 72 Gáll PeterGáll Peter 010911 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.29 0.202
7 170 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 12.72 0.167
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 23.6.2018 - 15:20) unofficial Vietor: +3.3 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 150 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.09 0.168
2 184 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 11.66 0.178
3 83 Straška LukášStraška Lukáš 010810 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 11.75 0.199
4 45 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 020813 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 11.92 0.189
5 31 Legnavský BernardLegnavský Bernard 020819 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 2 12.34 0.256
75 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 020729 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 DNS
152 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DQ
Poznámky:
162/8
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 23.6.2018 - 15:20) unofficial Vietor: +1.7 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 82 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.37 0.136
2 156 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.70 0.165
3 54 Magula MarekMagula Marek 020418 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 11.91 0.187
4 55 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 12.17 0.196
5 18 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.34 0.200
6 80 Poloha OliverPoloha Oliver 020718 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 12.45 0.219
7 133 Sňahničan MatejSňahničan Matej 010907 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 12.60 0.158
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 23.6.2018 - 15:20) unofficial Vietor: +2.4 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 73 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 11.26 0.254
2 155 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.86 0.189
3 117 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.88 0.164
4 55 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.89 0.155
5 162 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.17 0.178
6 12 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.18 0.198
7 178 Kudlík MatejKudlík Matej 040228 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 12.71 0.199
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 23.6.2018 - 15:20) unofficial Vietor: +1.6 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.47 0.199
2 42 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 010622 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.63 0.200
3 41 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 11.73 0.201
4 11 Kováč DominikKováč Dominik 020806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 11.75 0.158
5 71 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.95 0.188
6 157 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 12.43 0.166
7 153 Frajberg NikolajFrajberg Nikolaj 020416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 12.55 0.178
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 23.6.2018 - 15:20) unofficial Vietor: +2.2 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 85 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 11.51 0.254
2 93 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 6 11.73 0.214
3 84 Vrťo AdamVrťo Adam 020902 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.77 0.198
4 168 Chodák IvanChodák Ivan 020407 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.80 0.199
5 179 Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 12.40 0.214
6 78 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.67 0.178
Celkom 6 pretekárov

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 23.6.2018 - 16:40) unofficial Vietor: +0.3 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 159 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.09 0.178
2 150 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.15 0.196
3 73 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.35 0.178
4 82 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 11.41 0.201
5 28 Krokavec RomanKrokavec Roman 020602 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7 11.47 0.156
6 23 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.55 0.206
7 154 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.62 0.188
8 85 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 11.70 0.199
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 23.6.2018 - 15:00) unofficial Vietor: -0.9 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 285 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.44 0.174
2 320 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.10 0.165
3 303 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 13.67 0.144
4 267 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 13.69 0.157
5 344 Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 13.72 0.187
6 246 Mačaiová PetraMačaiová Petra 020818 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 14.67 0.189
7 350 Ondrušková MartinaOndrušková Martina 010122 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 15.48 0.189
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 23.6.2018 - 15:02) unofficial Vietor: +0.0 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 312 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 12.59 0.372
2 265 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 13.12 0.166
3 249 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 13.42 0.187
4 353 Žitná AdelaŽitná Adela 041224 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 13.80 0.196
5 253 Beňová BarbaraBeňová Barbara 011119 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 13.87 0.229
6 194 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 13.92 0.226
7 208 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 010615 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 14.69 0.214
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 23.6.2018 - 15:04) unofficial Vietor: +0.6 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 288 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.95 0.259
2 321 Okásová LenkaOkásová Lenka 010301 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 13.00 0.168
3 340 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 13.29 0.237
4 325 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.40 0.159
5 358 Belešová PetraBelešová Petra 011106 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 13.58 0.258
6 244 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 13.62 0.250
7 343 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 13.78 0.199
8 272 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 14.26 0.230
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 23.6.2018 - 15:08) unofficial Vietor: +0.9 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 211 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 12.76 0.198
2 333 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 13.18 0.214
3 199 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.27 0.188
4 192 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela 031211 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 13.60 0.215
5 203 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.73 0.254
6 189 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 7 14.02 0.179
7 250 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 14.32 0.263
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 23.6.2018 - 15:10) unofficial Vietor: +2.0 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 318 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 030916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.74 0.167
2 191 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 13.26 0.146
3 332 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 010216 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13.28 0.189
4 328 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 030611 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.59 0.117
5 190 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 3 13.72 0.203
6 334 Mikušova BarboraMikušova Barbora 020629 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.84 0.243
7 204 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.88 0.240
Celkom 7 pretekárov

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 23.6.2018 - 16:35) unofficial Vietor: +0.8 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 285 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.08 0.170
2 312 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.37 0.179
3 318 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 030916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 12.65 0.247
4 211 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 12.67 0.172
5 288 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 12.71 0.203
6 320 Majdáková NinaMajdáková Nina 020429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 12.90 0.234
7 265 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 13.13 0.204
8 321 Okásová LenkaOkásová Lenka 010301 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.17 0.151
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 24.6.2018 - 12:40) unofficial Vietor: -0.4 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 88 Murcko OliverMurcko Oliver 010503 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 21.93 0.180
2 85 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 23.45 0.190
3 154 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.82 0.156
4 169 Mizner MartinMizner Martin 011101 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.06 0.188
5 55 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 24.45 0.201
6 137 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 24.81 0.210
7 29 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 020119 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 7 26.04 0.247
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 24.6.2018 - 12:40) unofficial Vietor: +0.1 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 73 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.55 0.224
2 156 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.48 0.211
3 84 Vrťo AdamVrťo Adam 020902 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 24.08 0.197
4 18 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 24.75 0.195
5 167 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 24.98 0.180
6 160 Nihila SamuelNihila Samuel 020122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 25.13 0.224
82 Sloboda SamuelSloboda Samuel 010822 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DNF 0.194
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 24.6.2018 - 12:40) unofficial Vietor: +2.2 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 159 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22.79 0.174
2 139 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 010405 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 22.90 0.211
3 152 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.72 0.188
4 62 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 24.28 0.185
5 146 Vanek MiroslavVanek Miroslav 020910 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 25.17 0.224
6 12 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.39 0.201
75 Lendvorský KlaudioLendvorský Klaudio 020729 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 24.6.2018 - 12:40) unofficial Vietor: +0.0 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 150 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.06 0.228
2 32 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 3 23.78 0.204
3 42 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 010622 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 23.79 0.177
4 89 Polák MichalPolák Michal 010915 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 24.32 0.194
5 172 Kromka SamuelKromka Samuel 020422 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 26.27 0.199
72 Gáll PeterGáll Peter 010911 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS
168 Chodák IvanChodák Ivan 020407 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 24.6.2018 - 12:40) unofficial Vietor: +0.8 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 23 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 23.36 0.177
2 135 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 23.39 0.234
3 115 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.07 0.228
4 155 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.54 0.191
5 45 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 020813 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 24.68 0.225
6 11 Kováč DominikKováč Dominik 020806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 24.92 0.168
7 178 Kudlík MatejKudlík Matej 040228 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 25.90 0.194
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 24.6.2018 - 12:40) unofficial Vietor: +1.4 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 150 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.40 0.178
2 93 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 23.65 0.165
3 16 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 23.74 0.211
4 55 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 24.32 0.245
5 157 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24.46 0.216
170 Náhlik FilipNáhlik Filip 020308 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov

200 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 24.6.2018 - 13:40) unofficial Vietor: +0.7 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 88 Murcko OliverMurcko Oliver 010503 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 21.51 0.251
2 150 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.27 0.198
3 73 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 020214 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 22.43 0.222
4 159 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 22.90 0.198
5 139 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 010405 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 22.94 0.201
6 150 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 23.13 0.188
7 135 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 23.49 0.231
8 23 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.55 0.263
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 24.6.2018 - 12:20) unofficial Vietor: +2.3 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 290 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.73 0.216
2 200 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 26.00 0.300
3 288 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.33 0.234
4 321 Okásová LenkaOkásová Lenka 010301 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 27.29 0.198
5 231 Nováková SoňaNováková Soňa 030806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 27.31 0.268
6 199 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 27.89 0.190
7 272 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 28.78 0.224
8 304 Remišová MartinaRemišová Martina 010210 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 30.21 0.281
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 24.6.2018 - 12:20) unofficial Vietor: +1.0 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 285 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.64 0.254
2 346 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010502 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 25.75 0.184
3 249 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 26.63 0.138
4 289 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 27.28 0.270
5 194 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 28.38 0.262
301 Melová EmíliaMelová Emília 020309 Športový klub polície Žilina AŠportový klub polície Žilina A 1 DNS
237 Petrášová JuliánaPetrášová Juliána 010318 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 DNF 0.328
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 24.6.2018 - 12:20) unofficial Vietor: -0.2 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 293 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.70 0.283
2 226 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.61 0.178
3 303 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Športový klub polície Žilina AŠportový klub polície Žilina A 6 26.92 0.324
4 193 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.61 0.224
5 276 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 7 27.71 0.285
6 284 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka 011025 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 27.89 0.192
7 305 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 28.19 0.184
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 24.6.2018 - 12:20) unofficial Vietor: +1.5 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 347 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.67 0.258
2 312 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 26.01 0.191
3 303 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 27.15 0.212
4 343 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 27.68 0.192
5 328 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 030611 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.88 0.194
6 344 Konečná VeronikaKonečná Veronika 021222 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 28.89 0.296
7 250 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 29.56 0.177
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 24.6.2018 - 12:20) unofficial Vietor: +0.4 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 227 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.10 0.269
2 333 Kuczik MáriaKuczik Mária 020520 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 27.07 0.263
3 332 Kánássyová Karolína - AKánássyová Karolína - A 010216 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 27.30 0.236
4 191 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 27.63 0.285
5 203 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 28.33 0.245
6 334 Mikušova BarboraMikušova Barbora 020629 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 28.55 0.308
7 208 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa 010615 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 30.52 0.280
Celkom 7 pretekárov

200 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 24.6.2018 - 13:35) unofficial Vietor: +1.6 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 285 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.68 0.170
2 290 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.76 0.265
3 347 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 25.22 0.178
4 293 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 25.29 0.189
5 346 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010502 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 25.75 0.200
6 227 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 25.89 0.189
7 312 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 26.11 0.251
8 200 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 26.14 0.123
Celkom 8 pretekárov

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 23.6.2018 - 14:40) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Havlík MarekHavlík Marek 010204 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 50.26 0.309
2 139 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 010405 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 51.12 0.215
3 32 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 5 51.56 0.284
4 169 Mizner MartinMizner Martin 011101 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 51.58 0.223
5 23 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 52.62 0.337
7 99 Kršiak JánKršiak Ján 010323 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 53.12 0.204
8 55 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 54.53 0.436
150 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DQ 0.350
Poznámky:
163/3
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 23.6.2018 - 14:40) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 52.82 0.335
2 89 Polák MichalPolák Michal 010915 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 53.94 0.231
3 38 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 54.22 0.235
4 181 Lazar MarekLazar Marek 011025 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 54.41 0.204
5 115 Kutruc TomášKutruc Tomáš 010813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 54.67 0.250
6 142 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 010725 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 55.19 0.284
7 62 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 55.86 0.336
8 160 Nihila SamuelNihila Samuel 020122 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 57.92 0.364
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 23.6.2018 - 14:40) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 35 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 54.00 0.300
2 20 Halvoň PavolHalvoň Pavol 010810 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 54.42 0.258
3 167 Drábek MichalDrábek Michal 020924 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 54.86 0.305
4 146 Vanek MiroslavVanek Miroslav 020910 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 57.07 0.265
5 97 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 58.42 0.327
Celkom 5 pretekárov

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 23.6.2018 - 14:25) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 293 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 56.78 0.189
2 303 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 58.50 0.179
3 227 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 58.97 0.255
4 200 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 59.27 0.245
5 226 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:01.15 0.215
6 195 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 021128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 1:01.42 0.241
7 289 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:01.73 0.182
8 315 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 1:02.04 0.235
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 23.6.2018 - 14:27) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 276 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 020919 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 1:03.51 0.338
2 263 Juricová Žofia AnnaJuricová Žofia Anna 021220 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 1:04.32 0.208
3 334 Mikušova BarboraMikušova Barbora 020629 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:05.18 0.269
4 310 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 1:06.85 0.265
5 276 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 021210 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 1:08.95 0.271
6 234 Mudráková LuciaMudráková Lucia 021017 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 1:12.84 0.248
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 23.6.2018 - 14:29) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 193 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:02.77 0.254
2 355 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 021001 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:09.23 0.244
297 Dudíková EmaDudíková Ema 020701 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 DNS
Celkom 3 pretekári

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 23.6.2018 - 16:10) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 163 Revaj FilipRevaj Filip 020613 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 4 1:57.83
2 26 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 1:59.48
3 17 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:00.53
4 174 Guga SebastiánGuga Sebastián 010517 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:01.90
5 116 Laktiš JakubLaktiš Jakub 020826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:06.48
6 180 Kubička LukášKubička Lukáš 010419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:07.25
7 142 Šadlák AdriánŠadlák Adrián 010725 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 2:09.70
8 144 Jackanin PatrickJackanin Patrick 020913 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 2:13.11
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 23.6.2018 - 16:10) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 147 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek 010904 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 2:10.62
2 176 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:13.75
3 76 Macko MatúšMacko Matúš 010125 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:14.16
4 52 Sucháň IvanSucháň Ivan 020122 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 2:16.75
5 132 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:24.05
6 134 Židek MiroslavŽidek Miroslav 030415 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 2:25.00
61 Noris TomášNoris Tomáš 020125 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 DNS
29 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 020119 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 7 DQ
Poznámky:
163/3
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 23.6.2018 - 16:10) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 33 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 4 2:11.11
2 187 Nevedel AlexNevedel Alex 021230 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 2:18.37
3 17 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:18.83
4 188 Plánka PeterPlánka Peter 040917 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 2:29.29
72 Gáll PeterGáll Peter 010911 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DQ
Poznámky:
163/3
Celkom 5 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 23.6.2018 - 15:55) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 303 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 020325 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 2:19.35
2 354 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:23.31
3 261 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:26.15
4 217 Cápayová MáriaCápayová Mária 030402 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:27.82
5 259 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:29.79
6 252 Urbanová NaďaUrbanová Naďa 020316 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 2:35.24
7 218 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 2:40.50
315 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 021214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 23.6.2018 - 15:55) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 204 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:30.17
2 243 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:31.26
3 260 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 2:34.02
4 264 Špitková KristínaŠpitková Kristína 010130 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 2 2:34.18
5 279 Tokárová AndreaTokárová Andrea 040525 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 8 2:34.28
6 356 Samčíková AlexSamčíková Alex 021017 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:35.00
7 309 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:36.25
266 Šmiralová KristínaŠmiralová Kristína 020308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 23.6.2018 - 15:55) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 341 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 2:38.28
2 337 Špakovská SoňaŠpakovská Soňa 020207 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:38.46
3 212 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 2:42.48
4 299 Kalinová SarahKalinová Sarah 041221 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 2:43.55
5 295 Švenková BarboraŠvenková Barbora 030717 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 2:45.77
Celkom 5 pretekárov

1500 m - Dorastenci

(ne, 24.6.2018 - 11:55) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 163 Revaj FilipRevaj Filip 020613 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 5 4:11.67
2 17 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 4:13.57
3 186 Urban OliverUrban Oliver 010413 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 4:13.86
4 131 Cesnek DamiánCesnek Damián 010209 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 4:15.23
5 96 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 9 4:23.46
6 92 Semančák FilipSemančák Filip 020821 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 11 4:24.80
7 33 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 12 4:27.35
8 180 Kubička LukášKubička Lukáš 010419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 4:28.64
9 144 Jackanin PatrickJackanin Patrick 020913 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 4:35.17
10 97 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 4:35.38
11 53 Gregor MatejGregor Matej 020619 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 4:40.28
12 5 Fulop IstvánFulop István 010418 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 4:44.18
13 52 Sucháň IvanSucháň Ivan 020122 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 13 4:46.07
Celkom 13 pretekárov

1500 m - Dorastenky

(ne, 24.6.2018 - 11:35) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 262 Dušková ElenaDušková Elena 010725 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 4:53.44
2 210 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 4:59.57
3 214 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 4 5:01.03
4 260 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 5:13.45
5 264 Špitková KristínaŠpitková Kristína 010130 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 7 5:15.29
6 249 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 5:27.14
7 309 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 5:28.35
8 356 Samčíková AlexSamčíková Alex 021017 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 5:28.78
Celkom 8 pretekárov

3000 m - Dorastenci

(so, 23.6.2018 - 17:05) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 2 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09:13.23
2 131 Cesnek DamiánCesnek Damián 010209 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 09:14.41
3 186 Urban OliverUrban Oliver 010413 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 09:16.63
4 96 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 09:39.94
5 185 Ulbricht AdamUlbricht Adam 020226 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 09:42.92
6 120 Čerep VladimirČerep Vladimir 010211 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 7 09:55.69
7 4 Habrda BorisHabrda Boris 020816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 10:06.16
8 122 Polončák DamiánPolončák Damián 020716 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 10 10:10.11
9 183 Redecha JánRedecha Ján 040709 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 16 10:13.88
10 118 Slivka PavolSlivka Pavol 010311 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10:14.82
11 86 Evin ŠtefanEvin Štefan 010409 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 15 10:17.46
12 53 Gregor MatejGregor Matej 020619 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 17 10:20.66
13 9 Kecskés MartinKecskés Martin 010927 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12 10:43.44
14 27 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 030222 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 13 10:45.04
15 138 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 11 10:51.48
16 121 Fabrici MilanFabrici Milan 010304 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 2 11:13.80
17 14 Poracký LiborPoracký Libor 030103 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14 11:36.09
Celkom 17 pretekárov

3000 m - Dorastenky

(so, 23.6.2018 - 16:50) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 262 Dušková ElenaDušková Elena 010725 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 10:11.90
2 302 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 021030 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 10:41.07
3 300 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 11:13.41
4 251 Pločeková NatáliaPločeková Natália 011015 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 12:05.30
5 249 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 12:12.90
6 274 Šuleková PetraŠuleková Petra 020928 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 12:29.40
7 255 Golhová SáraGolhová Sára 010802 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 14:17.72
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm] - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 23.6.2018 - 13:30) unofficial Vietor: +0.2 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 346 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010502 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 14.64 0.169
2 283 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.99 0.147
3 296 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 15.72 0.198
4 207 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 15.81 0.158
5 352 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 15.91 0.178
6 195 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 021128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 16.43 0.125
7 335 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 011002 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 16.80 0.158
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 23.6.2018 - 13:31) unofficial Vietor: +0.8 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 333 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 14.75 0.144
2 338 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 14.99 0.198
3 287 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 15.00 0.178
4 316 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 15.92 0.154
5 304 Remišová MartinaRemišová Martina 010210 Športový klub polície Žilina AŠportový klub polície Žilina A 3 17.15 0.165
297 Dudíková EmaDudíková Ema 020701 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 23.6.2018 - 13:32) unofficial Vietor: +1.5 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 257 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 15.48 0.190
2 233 Bartková AlexandraBartková Alexandra 010111 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 15.61 0.159
3 291 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 15.64 0.279
4 224 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 010324 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 16.31 0.229
5 270 Hádeková SabinaHádeková Sabina 010403 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 16.42 0.214
6 198 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 18.37 0.128
Celkom 6 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm] - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 23.6.2018 - 15:40) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 346 Tvrdoňová BibianaTvrdoňová Bibiana 010502 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 14.38 0.187
2 338 Gyomraiová NatáliaGyomraiová Natália 020415 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 14.67 0.259
3 333 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.70 0.192
4 283 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 15.02 0.157
5 287 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 15.02 0.144
6 291 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 15.77 0.216
7 257 Kováčová CarolinaKováčová Carolina 010305 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 15.78 0.196
8 233 Bartková AlexandraBartková Alexandra 010111 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 16.01 0.177
Celkom 8 pretekárov

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 23.6.2018 - 13:45) unofficial Vietor: +1.2 m/s Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 148 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 010114 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 14.82 0.219
2 47 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 020317 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 14.92 0.198
3 165 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 15.53 0.257
4 68 Šimek ErikŠimek Erik 020913 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 15.96 0.195
5 78 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 16.38 0.185
6 87 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 17.05 0.223
7 126 Harant PatrikHarant Patrik 010927 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 17.58 0.187
Celkom 7 pretekárov

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 24.6.2018 - 13:15) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 147 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek 010904 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 58.12 0.247
2 119 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 58.82 0.198
3 179 Truchlík MichalTruchlík Michal 021203 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 59.15 0.200
4 78 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 59.90 0.165
5 68 Šimek ErikŠimek Erik 020913 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 60.29 0.254
6 87 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2 62.23 0.220
20 Halvoň PavolHalvoň Pavol 010810 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNF 0.187
165 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 DQ 0.201
Poznámky:
168/7a
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 24.6.2018 - 13:15) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 153 Frajberg NikolajFrajberg Nikolaj 020416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 61.25 0.188
2 17 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 66.49 0.254
3 151 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 71.30 0.236
47 Németh Ján DanielNémeth Ján Daniel 020317 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 DQ 0.222
Poznámky:
163/3
Celkom 4 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 24.6.2018 - 13:00) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 333 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 65.19 0.241
2 330 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 66.31 0.198
3 313 Stachová AnitaStachová Anita 010829 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 67.50 0.214
4 352 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 010112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 68.07 0.200
5 291 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 71.36 0.222
6 287 Holešová NatáliaHolešová Natália 020218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 72.26 0.254
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 24.6.2018 - 13:00) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 276 Dunajská ViktóriaDunajská Viktória 021210 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 77.07 0.214
2 286 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 79.80 0.200
335 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 011002 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DQ 0.188
Poznámky:
168/7
Celkom 3 pretekári

2000 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(ne, 24.6.2018 - 14:10) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 2 Ondrovič MarekOndrovič Marek 010614 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 6:40.72
2 164 Saluga KristiánSaluga Kristián 010518 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 7 6:42.76
3 40 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 011030 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 6:52.51
4 176 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 6:58.32
5 4 Habrda BorisHabrda Boris 020816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 7:10.01
6 39 Surový SamuelSurový Samuel 020713 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 7:10.89
7 98 Biblyák MartinBiblyák Martin 030527 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 7:17.02
8 86 Evin ŠtefanEvin Štefan 010409 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 1 7:22.10
9 61 Noris TomášNoris Tomáš 020125 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 10 7:42.66
72 Gáll PeterGáll Peter 010911 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 10 pretekárov

2000 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky

(ne, 24.6.2018 - 13:55) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 313 Stachová AnitaStachová Anita 010829 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 7:48.50
2 195 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana 021128 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 7:56.52
3 422 Jenčušová NorikaJenčušová Norika 020414 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 8:03.88
4 359 Brnčalová LeaBrnčalová Lea 010405 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 4 8:26.99
5 274 Šuleková PetraŠuleková Petra 020928 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 8:34.75
6 243 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 8:42.93
7 286 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 020329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 9:39.76
261 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 DNF
Celkom 8 pretekárov

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 23.6.2018 - 12:45) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 390 Krchňavý, Stanislav Krchňavý, Stanislav AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 35.45
2 374 Michalica, Sidor Michalica, Sidor Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 11 35.88
3 378 Belluš, Meško Belluš, Meško KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 35.98
4 388 Briš, Kocifaj Briš, Kocifaj Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 36.05
5 370 Pohorelec, Smataník Pohorelec, Smataník BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 12 36.07
6 368 Kubica, Martiš Kubica, Martiš Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 36.70
7 366 Marko, Považan Marko, Považan Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 10 37.08
8 380 Bobovský, Knapčok Bobovský, Knapčok ZŠ Jána Kupeckého PezinokZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3 37.22
9 383 Méri, Varšo Méri, Varšo MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 16 37.29
10 364 Sokira, Veľk Sokira, Veľk AK pri ZŠ Komenského TrebišovAK pri ZŠ Komenského Trebišov 15 37.52
11 386 Habrún, Pokorný Habrún, Pokorný ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 38.60
12 361 Valach, Róža Valach, Róža Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 38.83
13 372 Balaban, Černý Balaban, Černý Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 40.33
14 362 Kováč, Zeman Kováč, Zeman Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 40.38
15 384 Polák, Vaňo Polák, Vaňo ŠŠAK Malá IdaŠŠAK Malá Ida 13 40.53
16 376 Polák, Šandrik Polák, Šandrik Funny athleticsFunny athletics 14 41.14
17 Turčan, Grečnár Turčan, Grečnár Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 17 42.23
Celkom 17 pretekárov

4 x 100 m kluby - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 23.6.2018 - 17:40) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 152 Ďurdina, Beladič, Bellus, Igaz Ďurdina, Beladič, Bellus, Igaz AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 43.99 0.241
2 159 Jelínek, Váňa, Nihila, Sedlák Jelínek, Váňa, Nihila, Sedlák AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 45.87 0.222
3 17 Dráfi, Kováč, Valo, Žiačik Dráfi, Kováč, Valo, Žiačik Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 45.88 0.256
4 103 Špak, Sabo, Miklóš, Kršiak Špak, Sabo, Miklóš, Kršiak MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 45.96 0.217
5 56 Fáber, Rojka, Borčány, Gruchalák Fáber, Rojka, Borčány, Gruchalák Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 46.41 0.200
6 147 Vašičkanin, Vanek, Voľanský, Dzurišin Vašičkanin, Vanek, Voľanský, Dzurišin ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 47.96 0.258
7 68 Šimek, Palaj, Mistrík, Franko Šimek, Palaj, Mistrík, Franko AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 49.22 0.236
73 Hrudkay, Vrťo, Sloboda, Ďurovský Hrudkay, Vrťo, Sloboda, Ďurovský ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 DNF 0.214
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 23.6.2018 - 17:40) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 116 Laktiš, Kutruc, Šimune, Larsen Laktiš, Kutruc, Šimune, Larsen ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 45.53
3 17 Vojtek, Ostrovský, Kecskés, Fulop Vojtek, Ostrovský, Kecskés, Fulop Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 50.06
157 Pázmány, Kostolný, Krošlák, Frajberg Pázmány, Kostolný, Krošlák, Frajberg AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DQ
Poznámky:
170/7
Celkom 3 pretekári

4 x 100 m kluby - Dorastenky

(so, 23.6.2018 - 17:30) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 287 Holešová, Húsková, Forster, Švecová Holešová, Húsková, Forster, Švecová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 48.92 0.251
2 333 Fotulová, Kánássyová, Kuczik, Devaldová Fotulová, Kánássyová, Kuczik, Devaldová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 50.98 0.235
3 196 Farkas, Kusyová, Kolocsicsová, Puha Farkas, Kusyová, Kolocsicsová, Puha Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 51.52 0.198
4 322 Tési, Okásová, Majdáková, Krajčovičová Tési, Okásová, Majdáková, Krajčovičová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 51.60 0.264
5 284 Bucholcerová, Ištvánová, Broďániová, Luptáková Bucholcerová, Ištvánová, Broďániová, Luptáková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 52.79 0.241
6 243 Geseová, Janeková, Mišovičová, Zelenáková Geseová, Janeková, Mišovičová, Zelenáková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 53.57 0.241
7 198 Horváth, Melíšková, Tomanová, Prohácková Horváth, Melíšková, Tomanová, Prohácková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 54.92 0.236
8 328 Diňová, Špakovská, Ongáľová, Belišová Diňová, Špakovská, Ongáľová, Belišová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 57.88 0.214
Celkom 8 pretekárov

100-200-300-400 m kluby - Dorastenci

(ne, 24.6.2018 - 14:40) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 152 Ďurdina, Krošlák, Bellus, Beladič Ďurdina, Krošlák, Bellus, Beladič AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:03.35
2 12 Ostrovský, Vojtek, Fulop, Habrda Ostrovský, Vojtek, Fulop, Habrda Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 2:05.08
3 103 Špak, Miklóš, Sabo, Kršiak Špak, Miklóš, Sabo, Kršiak MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:05.23
4 153 Frajberg, Igaz, Kostolný, Pázmány Frajberg, Igaz, Kostolný, Pázmány AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:11.50
5 30 Kováč, Kampczyk, Legnavský, Revaj Kováč, Kampczyk, Legnavský, Revaj AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 6 2:16.46
6 11 Kováč, Žiačik, Valo, Dráfi Kováč, Žiačik, Valo, Dráfi Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:20.25
57 Gruchalák, Fáber, Borčány, Rojka Gruchalák, Fáber, Borčány, Rojka Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 DNF
Celkom 7 pretekárov

100-200-300-400 m kluby - Dorastenky

(ne, 24.6.2018 - 14:30) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 289 Ištvánová, Luptáková, Švecová, Húsková Ištvánová, Luptáková, Švecová, Húsková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 2:20.55
2 228 Lafeková, Križanová, Kudlová, Mečiarová Lafeková, Križanová, Kudlová, Mečiarová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:24.31
3 328 Diňová, Kuczik, Devaldová, Fotulová Diňová, Kuczik, Devaldová, Fotulová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:26.84
4 304 Remišová, Šmehílová, Paulínyová, Comová Remišová, Šmehílová, Paulínyová, Comová Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 2:27.13
5 199 Kolocsicsová, Kusyová, Tomanová, Prohácková Kolocsicsová, Kusyová, Tomanová, Prohácková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:28.40
6 244 Janeková, Zelenáková, Štrpková, Mišovičová Janeková, Zelenáková, Štrpková, Mišovičová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:29.30
7 Tamasiová, Tokárová, Barnáková, Dunajská Tamasiová, Tokárová, Barnáková, Dunajská AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 8 2:39.60
327 Devaldová, Ongáľová, Špakovská, Mikušova Devaldová, Ongáľová, Špakovská, Mikušova AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNF
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 24.6.2018 - 11:00) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník Por. Výkon 165170175180184188192195200205210
1 128 Andu NuhAndu Nuh
QatarQatar
990406 12 205 ---oooooooxxx
2 158 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
010816 11 184 -ooooxxx
3 90 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
021012 9 180 -oxxooxxx
4 102 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020318 5 180 xoxxoxoxoxxx
5 44 Chynoradský MatúšChynoradský Matúš
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
011012 1 175 xoooxxx
6 60 Grieš MatúšGrieš Matúš
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
021129 4 175 ooxxoxx
7 148 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
010114 7 175 oxoxxoxxx
8 70 Ďuračka JozefĎuračka Jozef
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
020701 6 170 xooxxx
9 36 Bleščák TomášBleščák Tomáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
021013 3 170 oxoxxx
10 83 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 8 165 ox-
6 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
020525 10 DNS
133 Sňahničan MatejSňahničan Matej
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
010907 2 NM xxx
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 24.6.2018 - 13:15) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník Por. Výkon 145150155159163167170173176178
1 273 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020904 9 159 -oooxxx
2 254 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
030921 8 159 -xoooxxx
3 323 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031122 7 155 oooxxx
4 320 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020429 6 155 ooxoxxx
5 216 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 2 155 xxooxxoxxx
6 228 Lafeková MartinaLafeková Martina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
010415 1 150 ooxxx
7 192 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
031211 5 150 oxoxxx
8 322 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031002 3 150 xoxoxxx
9 340 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
030724 4 150 xoxxoxxx
Celkom 9 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(so, 23.6.2018 - 15:45) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník Por. Výkon 280300320340360380400410420430440455465
1 24 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010112 6 455 ------xo-xoxooxoxxx
2 48 Sedlák SamuelSedlák Samuel
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
010829 7 420 -----oo-o-xxx
3 22 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 4 360 -xooooxxx
4 74 Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010109 5 360 -oooxoxxx
5 46 Lisík ŠtefanLisík Štefan
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
030117 3 340 oxoooxxx
6 83 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 2 340 ooxxoxxoxxx
7 21 Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030514 1 300 oxoxxx
Celkom 7 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(so, 23.6.2018 - 12:30) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník Por. Výkon 220240260270280290300310320330360
1 296 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 8 330 ---o--xoxooxoxxx
2 342 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
021003 7 320 --ooooxxooxoxxx
3 207 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020219 6 290 -ooooxxoxxx
4 348 Kuníková LuciaKuníková Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
020131 5 260 ooxxoxxx
5= 349 Kuníková MariannaKuníková Marianna
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
050531 3 240 ooxxx
5= 353 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
041224 4 240 ooxxx
7 209 Rampašeková ZojaRampašeková Zoja
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
040912 2 220 xoxxx
236 Lacková JulianaLacková Juliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
020518 1 NM xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 23.6.2018 - 12:30) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 83 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010810 16 682 +1.3 m/s 682  +1.3xx682xx6,47  -0.2
2 140 Hriň AdamHriň Adam
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
020311 17 674 +0.1 m/s xx6,12  -0.66,12xx6,74  +0.1
3 159 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010308 15 671 +1.4 m/s 555  +1.46,35  -1.06,46  -1.66,466,50  -0.2x6,71  +0.0
4 71 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 13 643 +0.1 m/s 606  +0.1x6,16  +0.76066,11  +0.2x6,43  +1.0
5 136 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010726 14 631 +0.9 m/s x6,27  +0.26,31  +0.96,31xx6,21  +0.4
6 41 Michalko SamuelMichalko Samuel
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
030102 9 628 +0.4 m/s 614  +0.45,89  +0.66,11  -0.56146,13  -0.3590  +0.46,28  +0.3
7 126 Harant PatrikHarant Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010927 4 603 +0.7 m/s 572  +1.3599  +0.7-5996,03  +0.0--
8 57 Gruchalák FilipGruchalák Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
010619 11 595 +0.8 m/s x5,95  +0.8x5,955,88  +0.05,90  +0.1x
9 45 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
020813 12 568 +1.0 m/s 440  +1.05,68  +1.55,48  -0.85,68
10 123 Franek MichalFranek Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010315 10 564 +0.8 m/s 564  +0.8--564
11 80 Poloha OliverPoloha Oliver
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
020718 8 556 +1.5 m/s 559  +1.55,60  +0.35,66  -0.5559
12 24 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010112 6 551 +1.5 m/s 551  +1.5525  +0.35,47  -0.4551
13 13 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
021129 2 546 +0.8 m/s 521  +1.1540  +0.85,46  -0.3540
14 91 Federič FilipFederič Filip
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
040210 5 542 +1.0 m/s 542  +1.0xx542
15 117 Larsen MagnusLarsen Magnus
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
021029 3 539 -0.9 m/s xx5,39  -0.95,39
16 130 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
010422 1 524 +0.9 m/s 524  +0.9503  +0.64,91  +0.3524
17 25 Dvoran MatejDvoran Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
040703 7 497 +1.3 m/s 497  +1.33,32  +0.0x497
Celkom 17 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 23.6.2018 - 15:40) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 196 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
030430 22 540 +1.6 m/s 4,95  +0.25,09  -0.25,05  +2.05,09x5,40  +1.65,05  +1.7
2 296 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 17 530 +1.4 m/s 5,10  +0.15,05  -0.55,16  +1.95,165,28  -0.75,30  +1.45,15  +1.5
3 257 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010305 21 526 +1.5 m/s 5,03  +0.25,07  +0.15,02  +2.55,075,06  -0.75,03  +1.85,26  +1.5
4 230 Mihoková PetraMihoková Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
010125 19 519 +1.3 m/s 5,08  -1.45,18  -0.65,03  +0.35,185,16  +1.75,19  +1.3x
5 265 Čederlová ElaČederlová Ela
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
041107 11 506 +1.4 m/s 4,88  +0.2x4,79  +0.84,88-x5,06  +1.4
6 194 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
030205 15 502 +0.9 m/s 4,56  +0.04,83  -0.94,72  -0.24,834,89  +2.7x5,02  +0.9
7 284 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
011025 16 492 -0.8 m/s 4,46  -0.14,92  -0.84,68  -0.14,924,91  +0.2xx
8 244 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
031130 13 479 +0.9 m/s 4,68  +0.14,78  +0.54,69  +0.94,784,67  +0.94,79  +0.9x
9 233 Bartková AlexandraBartková Alexandra
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
010111 3 471 +0.0 m/s 4,56  +0.44,44  -1.04,71  +0.04,71
10 192 Juríčková GabrielaJuríčková Gabriela
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
031211 18 463 -1.4 m/s 4,31  -0.44,63  -1.44,51  +1.94,63
11 216 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 10 461 +0.3 m/s 4,61  +0.34,57  -0.6x4,61
12 267 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
040124 6 460 -1.2 m/s 4,16  +1.5x4,60  -1.24,60
13 198 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
031129 12 457 +0.7 m/s 4,46  +1.84,57  +0.74,41  +0.34,57
14 237 Petrášová JuliánaPetrášová Juliána
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
010318 14 457 +0.4 m/s 3,64  +0.8x4,57  +0.44,57
15 303 Comová MichaelaComová Michaela
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
010522 20 456 +0.4 m/s 3,24  -0.74,56  +0.4x4,56
16 246 Mačaiová PetraMačaiová Petra
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
020818 4 455 -1.7 m/s 4,49  +0.44,51  +0.94,55  -1.74,55
17 322 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031002 9 454 -1.4 m/s 4,51  +0.04,51  -0.14,54  -1.44,54
18 190 Guothová AlexandraGuothová Alexandra
Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto...
030914 8 450 +1.8 m/s x4,50  +1.84,03  -2.44,50
19 189 Bátoryová KarinBátoryová Karin
Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto...
040918 5 440 -0.3 m/s 3,97  +0.34,40  -0.3x4,40
20 224 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
010324 7 438 +0.1 m/s x4,38  +0.14,27  -1.64,38
21 208 Privalincová SoňaPrivalincová Soňa
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010615 2 411 +1.0 m/s 4,11  +1.03,90  -0.43,89  -0.94,11
22 282 Bédiová EmaBédiová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
010826 1 391 -1.1 m/s x3,85  +2.23,91  -1.13,91
275 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
040111 23 DNS ---0
Celkom 23 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(ne, 24.6.2018 - 13:15) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 129 Faisal AhmedFaisal Ahmed
QatarQatar
990120 10 15.03 +2.2 m/s 14.65 -1.5 m/s 15,03  +2.2xx15,0314,65  -1.5xx
2 140 Hriň AdamHriň Adam
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
020311 9 13.89 +2.0 m/s 13,50  +1.813,75  +1.313,83  +0.413,8313,89  +2.0xx
3 136 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010726 8 12.19 +0.9 m/s 12,06  +2.2xx12,0612,19  +0.9x12,17  +1.0
4 60 Grieš MatúšGrieš Matúš
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
021129 3 12.12 +1.2 m/s 11,95  +1.211,87  +1.011,94  +1.611,9512,08  +2.511,86  +1.212,12  +1.2
5 148 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
010114 5 11.99 -0.1 m/s 11,99  -0.1x-11,99x11,44  +1.911,79  +1.3
6 143 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
010331 2 11.46 +1.7 m/s x11,23  +1.311,46  +1.711,46xxx
7 117 Larsen MagnusLarsen Magnus
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
021029 4 11.17 +1.4 m/s xxx0.0xx11,17  +1.4
102 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020318 7 NM xxx0.0---
104 Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
011114 6 NM xxx0.0---
130 Zvonár ŠtefanZvonár Štefan
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
010422 1 NM xxx0.0xxx
Celkom 10 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(ne, 24.6.2018 - 11:00) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 312 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010828 1 11.60 +0.5 m/s 11,50  +2.2-11,60  +0.511,60-11,37  +0.711,56  -0.4
2 195 Švejdová ZuzanaŠvejdová Zuzana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
021128 3 10.42 +0.9 m/s xx10,28  +1.010,2810,09  +0.110,40  +0.210,42  +0.9
3 306 Balážová EmaBalážová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020718 2 10.09 +0.3 m/s 09,95  +1.709,83  +0.609,56  +1.209,95x09,89  +1.310,09  +0.3
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ne, 24.6.2018 - 11:00) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 222 Váleková NatáliaVáleková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
010217 10 14.13 x13,8114,1314,1313,66xx
2 317 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010123 9 13.52 12,66x12,0912,6613,14x13,52
3 206 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
031212 7 12.69 12,1211,9112,4812,4812,4711,9912,69
4 215 Lenková DenisaLenková Denisa
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
020114 8 11.51 xx10,7310,7311,51xx
5 280 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
040413 6 10.81 x10,2010,8110,8110,13xx
6 307 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020302 3 10.60 10,6009,50x10,60xx09,49
7 256 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica AŠK Dukla o.z. Banská Bystri...
011027 5 10.53 10,4510,5309,9810,5310,0910,2610,52
8 245 Jankovičová KristínaJankovičová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
010527 4 10.06 10,06xx10,06xx09,75
9 292 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
020304 2 07.84 07,8407,6007,3107,84
10 197 Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
041214 1 07.63 07,6307,4807,6107,63
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(ne, 24.6.2018 - 13:15) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 19 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010406 17 17.36 16,8616,3816,4916,8616,0817,3017,36
2 7 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
021115 16 15.22 13,3514,8714,5114,8715,2214,91x
3 67 Ruman RomanRuman Roman
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
011007 12 14.26 13,46x14,1914,1913,9814,2613,93
4 63 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
020215 15 14.20 13,4913,8514,2014,20x13,69x
5 107 Dudáš PatrikDudáš Patrik
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
030221 14 13.73 12,2113,3912,3913,3913,21x13,73
6 127 Šujanský BorisŠujanský Boris
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010312 10 13.18 xx12,1312,13x13,18x
7 31 Legnavský BernardLegnavský Bernard
AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves
020819 13 12.24 10,7411,9611,8611,9612,1312,2411,93
8 111 Soloninka SamuelSoloninka Samuel
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
030304 1 11.90 x11,2811,5111,5111,73x11,90
9 34 Kozár MartinKozár Martin
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
010913 11 11.21 10,0210,9111,2111,21
10 124 Habáň PatrikHabáň Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010725 7 11.01 10,88x11,0111,01
11 141 Prokein JozefProkein Jozef
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
021207 2 10.46 09,9309,8410,4610,46
12 113 Gabriel ŠtefanGabriel Štefan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
010323 5 10.11 09,0409,8110,1110,11
13 173 Škandera Tomᚊkandera Tomáš
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020415 6 09.66 09,0109,6608,9809,66
14 77 Martinka EduardMartinka Eduard
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
020912 8 09.65 09,6309,6509,65
15 145 Kaliňák PeterKaliňák Peter
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
010605 4 09.43 08,9009,43x09,43
16 171 Juran JakubJuran Jakub
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020926 3 09.41 09,4109,1708,9609,41
17 105 Medveď MichalMedveď Michal
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
020802 9 09.37 09,37x09,37
Celkom 17 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(ne, 24.6.2018 - 13:15) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 317 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010123 10 35.62 x29,9535,6235,6232,55xx
2 220 Palanská LenkaPalanská Lenka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
021007 12 34.63 26,63x32,2132,2132,3431,0834,63
3 222 Váleková NatáliaVáleková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
010217 9 32.43 29,6832,43x32,43x29,58x
4 206 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
031212 11 32.30 30,3531,26x31,2629,8630,8532,30
5 311 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010801 5 27.82 26,18xx26,18x26,2227,82
6 308 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020624 7 26.08 24,0826,0824,9426,08xx25,96
7 307 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020302 3 24.90 24,6522,7024,9024,90x23,89x
8 236 Lacková JulianaLacková Juliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
020518 6 24.80 23,85x22,6223,85xx24,80
9 245 Jankovičová KristínaJankovičová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
010527 4 22.73 21,26x22,7322,73
10 197 Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
041214 2 16.10 13,5515,2316,1016,10
201 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040427 1 NM xxx0.0
256 Kováčiková VanesaKováčiková Vanesa
ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica AŠK Dukla o.z. Banská Bystri...
011027 8 NM x--0.0
Celkom 12 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(ne, 24.6.2018 - 11:00) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 19 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010406 14 49.67 xx30,9130,9149,67x49,47
2 7 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
021115 12 46.06 xx39,1839,18xx46,06
3 67 Ruman RomanRuman Roman
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
011007 13 41.57 x41,20x41,2038,9441,5740,73
4 145 Kaliňák PeterKaliňák Peter
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
010605 10 38.46 29,7838,4635,9138,4633,1136,81x
5 107 Dudáš PatrikDudáš Patrik
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
030221 11 37.59 31,9737,59x37,59x37,55x
6 63 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
020215 9 36.26 31,5236,26x36,26xx35,89
7 143 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
010331 7 33.34 30,1727,7533,3433,34xxx
8 56 Fáber RenéFáber René
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
031204 5 33.07 30,3130,7629,1030,7632,0233,0728,37
9 113 Gabriel ŠtefanGabriel Štefan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
010323 1 29.36 27,8723,2329,3629,36
10 127 Šujanský BorisŠujanský Boris
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010312 4 28.99 28,99xx28,99
11 173 Škandera Tomᚊkandera Tomáš
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020415 6 27.98 27,98x26,3627,98
12 171 Juran JakubJuran Jakub
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020926 3 27.41 x27,4125,2927,41
13 124 Habáň PatrikHabáň Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010725 2 26.82 26,8126,0226,8226,82
14 105 Medveď MichalMedveď Michal
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
020802 8 00.00 xxx0.0
Celkom 14 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky

(so, 23.6.2018 - 14:00) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 317 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010123 10 52.52 48,9449,0648,9749,06x46,6752,52
2 268 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola
TJ Orava Dolný Kubín ATJ Orava Dolný Kubín A
010905 9 43.63 xx35,8935,8943,63xx
3 223 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
030906 8 43.58 40,5140,2240,4040,5143,5838,3840,30
4 269 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona
TJ Orava Dolný Kubín ATJ Orava Dolný Kubín A
020319 7 39.95 39,0937,74x39,0939,6639,95x
5 232 Ščasnovičová SoňaŠčasnovičová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
020118 4 32.05 x32,0528,7332,0531,5031,36x
6 271 Puková MichaelaPuková Michaela
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
010112 3 29.70 x29,5429,6229,6227,3929,3729,70
7 308 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020624 2 29.07 24,6328,6329,0729,0727,54xx
8 258 Krstičevič EmaKrstičevič Ema
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
030722 1 28.91 x27,95x27,9528,9123,3628,29
9 307 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020302 6 27.62 25,7427,2827,6227,62
10 311 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010801 5 27.03 xx27,0327,03
Celkom 10 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci

(so, 23.6.2018 - 12:30) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 10 Konopka MiloslavKonopka Miloslav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
011220 8 64.41 59,34x62,5362,53x64,41x
2 107 Dudáš PatrikDudáš Patrik
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
030221 6 37.88 31,1130,6837,8837,88xx34,51
3 127 Šujanský BorisŠujanský Boris
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010312 5 32.62 32,2732,6231,6932,6230,6531,92x
4 171 Juran JakubJuran Jakub
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020926 3 31.87 30,59x31,6831,6831,8729,7723,61
5 173 Škandera Tomᚊkandera Tomáš
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020415 4 30.82 28,62x28,8928,8926,3628,4730,82
6 94 Mentel LukášMentel Lukáš
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
020510 7 30.65 xx29,2129,2130,6530,03x
7 59 Čermák VladislavČermák Vladislav
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
030103 1 27.51 22,2025,9427,1027,10x27,5125,76
8 124 Habáň PatrikHabáň Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010725 2 24.34 24,34x21,5224,3422,0924,0723,32
Celkom 8 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(so, 23.6.2018 - 16:50) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 308 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020624 12 45.00 45,0043,81x45,00xxx
2 222 Váleková NatáliaVáleková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
010217 11 35.55 32,0732,47x32,4735,5533,7232,17
3 270 Hádeková SabinaHádeková Sabina
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
010403 6 32.28 x32,2831,0332,2830,1530,87x
4 201 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
040427 9 32.09 30,0132,0930,7832,0927,25x
5 294 Hozáková MichaelaHozáková Michaela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
021019 10 29.29 26,8726,2229,2929,2927,7428,2228,98
6 221 Poláčková SabínaPoláčková Sabína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
030415 8 27.67 24,2924,5525,6425,6427,67x25,97
7 219 Nemcová AdrianaNemcová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
020217 3 27.59 27,5921,2121,1827,5922,2724,5923,08
8 309 Harceková MáriaHarceková Mária
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020703 7 27.06 24,6126,3322,2526,3324,4527,0624,16
9 245 Jankovičová KristínaJankovičová Kristína
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
010527 5 23.63 x23,63x23,63
10 242 Mešťanová MichaelaMešťanová Michaela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
030718 2 22.49 22,2617,6422,4922,49
11 321 Okásová LenkaOkásová Lenka
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
010301 4 21.32 18,3120,3721,3221,32
12 324 Belišová RadkaBelišová Radka
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
021004 1 16.24 16,2414,17x16,24
Celkom 12 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci

(so, 23.6.2018 - 15:40) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 175 Jelínek PatrikJelínek Patrik
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
010723 17 49.65 xx45,4645,46x49,6548,72
2 71 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 16 48.82 48,8241,18x48,82xx43,50
3 77 Martinka EduardMartinka Eduard
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
020912 11 44.32 x43,9243,9643,96x44,3243,60
4 100 Majkút MarekMajkút Marek
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020823 13 43.21 40,1540,5942,5942,5943,2136,68x
5 125 Harant AndrejHarant Andrej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010927 15 42.83 x34,9637,5637,5642,83xx
6 146 Vanek MiroslavVanek Miroslav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
020910 6 40.99 37,0939,5240,9940,9940,5838,17x
7 105 Medveď MichalMedveď Michal
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
020802 14 40.92 36,9340,49x40,49x-40,92
8 110 Ragan MartinRagan Martin
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
020314 8 38.70 36,57x38,7038,70x34,95x
9 166 Tkáč AdamTkáč Adam
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
040831 12 35.51 xx35,5135,51
10 95 Zeleňák SamuelZeleňák Samuel
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
020326 9 35.11 32,0735,1134,0635,11
11 5 Fulop IstvánFulop István
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
010418 3 35.01 29,33x35,0135,01
12 111 Soloninka SamuelSoloninka Samuel
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
030304 1 33.97 28,6733,4333,9733,97
13 106 Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
030906 10 33.15 x33,1531,9433,15
14 57 Gruchalák FilipGruchalák Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
010619 7 31.90 31,9030,4230,1431,90
15 160 Nihila SamuelNihila Samuel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
020122 5 31.53 31,53xx31,53
16 30 Kováč OliverKováč Oliver
AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves
010902 4 30.24 x29,7830,2430,24
17 65 Mistrík MichalMistrík Michal
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
020507 2 28.20 28,20xx28,20
Celkom 17 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži

(so, 23.6.2018 - 18:00) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 81 Slezák MaximilianSlezák Maximilian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
960702 4 72.60 67,9972,6070,8972,6070,07x68,84
2 112 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
930319 3 69.66 64,7568,3567,6468,3569,6659,7360,08
3 79 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
000407 2 64.44 56,1759,7057,6459,7064,44xx
69 Brunner IgorBrunner Igor
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
850408 1 DNS 0.0
Celkom 4 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenci

(so, 23.6.2018 - 18:25) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 177 Kubiš ĽubomírKubiš Ľubomír 010419 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 20:59.46
2 114 Kováč DanielKováč Daniel 010701 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 21:14.79
3 50 Nemčok PatrikNemčok Patrik 030613 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 23:40.10
4 51 Pastorek RichardPastorek Richard 041111 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 31:48.67
49 Duda MichalDuda Michal 040304 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 DQ
Poznámky:
230/7
Celkom 5 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenky

(so, 23.6.2018 - 18:00) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 351 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 020406 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 25:43.57
2 327 Devaldová KarinDevaldová Karin 030712 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 27:07.19
3 281 Avenová PaulínaAvenová Paulína 040822 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 28:39.95
4 357 Zemková KláraZemková Klára 020513 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 28:54.85
5 331 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 030503 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 29:19.14
6 241 Rusková LuciaRusková Lucia 011103 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 30:09.79
7 238 Masaryková AnnamáriaMasaryková Annamária 020821 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch 6 31:16.92
8 239 Beličková MichaelaBeličková Michaela 040416 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 31:48.68
Celkom 8 pretekárov