<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Medzioblastné stretnutie dorastencov a dorasteniek

Trnava (20. 5. 2018)

100 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 07:30) Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Beladič SamuelBeladič Samuel 020130 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.34
2 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11.41
3 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 11.76
4 Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 11.85
5 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 010622 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 11.88
6 Igaz AdamIgaz Adam 020709 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11.89
7 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11.92
8 Sňahničan MatejSňahničan Matej 010907 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 12.84
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 07:35) Vietor: -2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.60
2 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.67
3 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12.84
4 Krajčovičová PetraKrajčovičová Petra 030916 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 13.10
5 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 020109 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 13.33
6 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 13.37
7 Tomečeková LenkaTomečeková Lenka 010828 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 13.65
8 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13.74
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 08:40) Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Murcko OliverMurcko Oliver 010503 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 22.76
2 Bellus ŠtefanBellus Štefan 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 23.17
3 Moravčík TomášMoravčík Tomáš 010405 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 23.31
4 Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 23.45
5 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 23.60
6 Dudra Ján PavelDudra Ján Pavel 010622 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 23.93
7 Moravčík JakubMoravčík Jakub 010929 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24.07
8 Miklóš MartinMiklóš Martin 020627 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 24.66
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 08:45) Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 010511 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25.33
2 Kišková KatarínaKišková Katarína 020527 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 25.63
3 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 26.44
4 Brehuvová ErikaBrehuvová Erika 020109 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 27.38
5 Okásová LenkaOkásová Lenka 010301 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 27.48
6 Comová MichaelaComová Michaela 010522 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 27.75
7 Dudíková EmaDudíková Ema 020701 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 28.10
8 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 28.57
Celkom 8 pretekárov

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 09:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Havlík MarekHavlík Marek 010204 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 50.25
2 Revaj ErikRevaj Erik 010220 AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves 51.62
3 Mizner MartinMizner Martin 011101 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 52.04
4 Borčány AdamBorčány Adam 010126 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 52.94
5 Dulina SamuelDulina Samuel 010814 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 53.23
6 Guga SebastiánGuga Sebastián 010517 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 53.81
7 Kršiak JánKršiak Ján 010323 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 53.97
8 Ručka PhilippRučka Philipp 020922 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 55.45
Celkom 8 pretekárov

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 09:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 57.71
2 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 59.46
3 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 021029 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1:01.01
4 Halásová BarboraHalásová Barbora 030807 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1:03.60
5 Mikušova BarboraMikušova Barbora 020629 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:04.35
6 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 030611 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:04.41
7 Samčíková AlexSamčíková Alex 021017 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1:06.46
Celkom 7 pretekárov

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 07:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Revaj FilipRevaj Filip 020613 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 2:00.27
2 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2:02.17
3 Cesnek DamiánCesnek Damián 010209 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2:03.36
4 Jackanin PatrickJackanin Patrick 020913 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2:10.04
5 Drobný PeterDrobný Peter 020731 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:10.79
6 Laktiš JakubLaktiš Jakub 020826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:14.53
7 Bugár MartinBugár Martin 020213 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2:19.67
8 Smetana MarekSmetana Marek 010705 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:30.35
Celkom 8 pretekárov

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 07:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 021029 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2:22.25
2 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2:27.93
3 Cápayová MáriaCápayová Mária 030402 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2:30.63
4 Ištvánová KatarínaIštvánová Katarína 010202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:35.18
5 Urbanová NaďaUrbanová Naďa 020316 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2:36.57
6 Samčíková AlexSamčíková Alex 021017 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:37.04
7 Spišáková LíviaSpišáková Lívia 051015 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2:37.44
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 08:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Janíček AdamJaníček Adam 020103 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 4:24.19
2 Dráfi KarolDráfi Karol 011005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 4:27.72
3 Semančák FilipSemančák Filip 020821 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 4:32.61
4 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 3 4:32.65
5 Slivka PavolSlivka Pavol 010311 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 4:36.87
6 Baláž AdamBaláž Adam 010126 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 5:13.35
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 09:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Dušková ElenaDušková Elena 010725 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4:38.60
2 Špitková KristínaŠpitková Kristína 010130 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 5:16.58
3 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5:18.49
4 Harceková MáriaHarceková Mária 020703 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5:27.84
5 Majzlíková KristínaMajzlíková Kristína 011025 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5:31.62
Celkom 5 pretekárov

3000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 09:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Čerep VladimirČerep Vladimir 010211 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 09:36.14
2 Urban OliverUrban Oliver 010413 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09:39.21
3 Habrda BorisHabrda Boris 020816 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09:59.23
4 Kubička LukášKubička Lukáš 010419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09:59.80
5 Polončák DamiánPolončák Damián 020716 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 10:06.35
6 Patúc JakubPatúc Jakub 030404 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 10:11.25
7 Satko AndrejSatko Andrej 010411 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 11:47.34
Celkom 7 pretekárov

3000 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 10:05) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Štrpková LuciaŠtrpková Lucia 020101 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13:13.44
2 Kočová LenkaKočová Lenka 030525 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 13:21.58
Celkom 2 pretekári

100 m prekážok [76,2cm] - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 09:25) Vietor: -2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.21
2 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15.68
3 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 020329 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 15.88
4 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 16.19
5 Dudíková EmaDudíková Ema 020701 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 16.34
6 Miklová MariettaMiklová Marietta 020219 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16.87
7 Hozáková MichaelaHozáková Michaela 021019 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 17.69
8 Remišová MartinaRemišová Martina 010210 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 17.94
Celkom 8 pretekárov

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 09:15) Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav 010114 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 15.01
2 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 16.45
3 Lukáč MartinLukáč Martin 010919 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 16.50
4 Harant PatrikHarant Patrik 010927 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 16.98
5 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 17.11
Celkom 5 pretekárov

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 07:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šimune KristiánŠimune Kristián 010601 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 57.93
2 Halvoň PavolHalvoň Pavol 010810 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 59.07
3 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek 010904 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1:00.25
4 Melega DominikMelega Dominik 020418 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1:01.47
5 Harant AndrejHarant Andrej 010927 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1:03.29
6 Kubička LukášKubička Lukáš 010419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1:05.09
7 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:07.14
Celkom 7 pretekárov

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 07:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:06.41
2 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela 010413 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1:08.60
3 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1:11.96
4 Ongáľová OlíviaOngáľová Olívia 011002 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1:12.77
6 Remišová MartinaRemišová Martina 010210 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1:20.21
Celkom 5 pretekárov

2000 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 08:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Saluga KristiánSaluga Kristián 010518 AK Svetlošák Banská BystricaAK Svetlošák Banská Bystrica 7:00.75
2 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 011030 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7:01.20
3 Surový SamuelSurový Samuel 020713 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7:04.41
4 Franek MichalFranek Michal 010315 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7:32.41
5 Majda GabrielMajda Gabriel 030514 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8:25.82
6 Kaliňák PeterKaliňák Peter 010605 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8:37.39
Celkom 6 pretekárov

2000 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 08:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Šuleková PetraŠuleková Petra 071009 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8:54.00
2 Špakovská SoňaŠpakovská Soňa 020207 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 9:15.93
Celkom 2 pretekári

4 x 100 m kombinovaná - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 10:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bezručka, Beladič, Igaz, Ďurdina Bezručka, Beladič, Igaz, Ďurdina Atlet.zväz BratislavaAtlet.zväz Bratislava 44.65
2 Jelínek, Dudra, Dulina, Voľanský Jelínek, Dudra, Dulina, Voľanský Východoslov.atletický zväzVýchodoslov.atletický zväz 45.19
3 Gruchalák, Borčany, Šima, Grajcarík Gruchalák, Borčany, Šima, Grajcarík Západoslov.atletický zväzZápadoslov.atletický zväz 46.20
4 Harant, Saluga, Moravčík, Sňahničan Harant, Saluga, Moravčík, Sňahničan Stredoslov.atletický zväazStredoslov.atletický zväaz 46.88
Celkom 4 pretekári

4 x 100 m kombinovaná - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 10:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Luptáková, Forster, Kovačovičová, Švecová Luptáková, Forster, Kovačovičová, Švecová Západoslov.atletický zväzZápadoslov.atletický zväz 49.41
2 Kišková, Turičíková, Comová, Remišová Kišková, Turičíková, Comová, Remišová Stredoslov.atletický zväazStredoslov.atletický zväaz 52.88
3 Krajčovičová, Tomečeková, Libičová, Majdáková Krajčovičová, Tomečeková, Libičová, Majdáková Atlet.zväz BratislavaAtlet.zväz Bratislava 53.67
Celkom 3 pretekári

100-200-300-400 m kombinovaná - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 11:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Cesnek, Moravčík, Kršiak, Guga Cesnek, Moravčík, Kršiak, Guga Stredoslov.atletický zväazStredoslov.atletický zväaz 2:07.50
2 Gruchalák, Šimune, Moravčík, Ručka Gruchalák, Šimune, Moravčík, Ručka Západoslov.atletický zväzZápadoslov.atletický zväz 2:08.78
3 Vašičkanin, Ravaj, Legnavský, Vaňa Vašičkanin, Ravaj, Legnavský, Vaňa Východoslov.atletický zväzVýchodoslov.atletický zväz 2:10.00
Celkom 3 pretekári

100-200-300-400 m kombinovaná - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 20.5.2018 - 11:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mihoková, Ištvánová, Broďániová, Kudlová Mihoková, Ištvánová, Broďániová, Kudlová Západoslov.atletický zväzZápadoslov.atletický zväz 2:26.63
2 Devaldová, Géciová, Brachová, Mikušová Devaldová, Géciová, Brachová, Mikušová Východoslov.atletický zväzVýchodoslov.atletický zväz 2:33.28
3 Turičíková, Paulínyová, Fonferová, Hozáková Turičíková, Paulínyová, Fonferová, Hozáková Stredoslov.atletický zväazStredoslov.atletický zväaz 2:37.80
4 Cápayová, Okásová, Tichá, Halásová Cápayová, Okásová, Tichá, Halásová Atlet.zväz BratislavaAtlet.zväz Bratislava 2:38.04
Celkom 4 pretekári

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 20.5.2018 - 09:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon
1 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
010816 189
2 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
020525 183
3 Voľanský RadoslavVoľanský Radoslav
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
010114 180
4 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020318 170
5 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
010331 165
6 Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
011114 160
7 Miko DominikMiko Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
031021 160
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 20.5.2018 - 09:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020904 165
2 Naďová NatáliaNaďová Natália
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
021206 160
3 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020429 160
4 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
030921 155
5 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031122 155
6 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030607 150
7 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010828 140
Celkom 7 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(ne, 20.5.2018 - 06:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon
1 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 350
2 Chodelka JakubChodelka Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030514 290
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(ne, 20.5.2018 - 06:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon
1 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
021003 310
2 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 280
3 Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020219 280
4 Kuníková LuciaKuníková Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
020131 260
5 Lacková JulianaLacková Juliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
020518 220
6 Dudášová PetronelaDudášová Petronela
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020213 220
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 20.5.2018 - 06:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010308 607 -1.5 m/s 607  -1.50.00.06070.00.00.0
2 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010726 594 -0.2 m/s 594  -0.20.00.05940.00.00.0
3 Franek MichalFranek Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010315 564 -1.4 m/s 564  -1.40.00.05640.00.00.0
4 Gruchalák FilipGruchalák Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
010619 563 -1.9 m/s 563  -1.90.00.05630.00.00.0
5 Harant PatrikHarant Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010927 560 -0.4 m/s 560  -0.40.00.05600.00.00.0
6 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
040612 549 -0.8 m/s 549  -0.80.00.05490.00.00.0
7 Bezručka AdamBezručka Adam
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030629 520 +0.2 m/s 520  +0.20.00.05200.00.00.0
8 Vašičkanin MarekVašičkanin Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
010904 517 -0.1 m/s 517  -0.10.00.05170.00.00.0
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 20.5.2018 - 07:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 527 +3.1 m/s 525 +1.1 m/s 527  +3.1525  +1.10.05270.00.00.0
2 Mihoková PetraMihoková Petra
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
010125 511 +1.7 m/s 511  +1.70.00.05110.00.00.0
3 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030607 508 +2.8 m/s 502 +1.1 m/s 508  +2.8502  +1.10.05080.00.00.0
4 Comová MichaelaComová Michaela
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
010522 503 +2.9 m/s 497 +1.6 m/s 503  +2.9497  +1.60.05030.00.00.0
5 Majdáková NinaMajdáková Nina
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020429 499 +2.2 m/s 484 +1.7 m/s 499  +2.2484  +1.70.04990.00.00.0
6 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010828 489 +2.4 m/s 470 +0.8 m/s 489  +2.4470  +0.80.04890.00.00.0
7 Libičová LeaLibičová Lea
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030827 481 +0.4 m/s 481  +0.40.00.04810.00.00.0
8 Kuníková LuciaKuníková Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
020131 373 +2.0 m/s 373  +2.00.00.03730.00.00.0
Celkom 8 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(ne, 20.5.2018 - 08:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Richtárech MartinRichtárech Martin
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010726 12.08 +1.4 m/s 12,08  +1.40.00.012,080.00.00.0
2 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020318 11.84 +2.8 m/s 11.29 +1.3 m/s 11,84  +2.811,29  +1.30.011,840.00.00.0
3 Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
011114 11.39 +0.9 m/s 11,39  +0.90.00.011,390.00.00.0
4 Dzurišin SamuelDzurišin Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
010331 11.15 +2.0 m/s 11,15  +2.00.00.011,150.00.00.0
5 Larsen MagnusLarsen Magnus
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
021029 11.12 +0.8 m/s 11,12  +0.80.00.011,120.00.00.0
Celkom 5 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(ne, 20.5.2018 - 08:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Maláková DarleneMaláková Darlene
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
010509 10.64 +0.1 m/s 10,64  +0.10.00.010,640.00.00.0
2 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020904 10.51 -0.4 m/s 10,51  -0.40.00.010,510.00.00.0
3 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010828 10.38 +0.4 m/s 10,38  +0.40.00.010,380.00.00.0
4 Szturcová MichaelaSzturcová Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010413 09.96 +0.6 m/s 09,96  +0.60.00.009,960.00.00.0
5 Kopčáková VeronikaKopčáková Veronika
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
010721 09.33 +0.3 m/s 09,33  +0.30.00.009,330.00.00.0
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ne, 20.5.2018 - 08:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Váleková NatáliaVáleková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
010217 14.88 0.0
2 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010123 14.19 0.0
3 Lenková DenisaLenková Denisa
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
020114 13.17 0.0
4 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
040413 10.86 0.0
5 Krchňáková SofiaKrchňáková Sofia
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
030908 10.63 0.0
6 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
020329 10.27 0.0
Celkom 6 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(ne, 20.5.2018 - 09:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010406 17.24 0.0
2 Lopaška AdamLopaška Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010521 15.06 0.0
3 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
021115 14.77 0.0
4 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
020215 14.05 0.0
5 Dudáš PatrikDudáš Patrik
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
030221 13.63 0.0
6 Legnavský BernardLegnavský Bernard
AŠK Slávia Spiššká Nová VesAŠK Slávia Spiššká Nová Ves
020819 12.30 0.0
7 Šujanský BorisŠujanský Boris
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010312 12.20 0.0
8 Drobný PeterDrobný Peter
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
020731 09.51 0.0
9 Ďurdina JakubĎurdina Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
010416 06.40 0.0
Celkom 9 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

Dorastenky 02 (ne, 20.5.2018 - 06:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010123 34.05 0.0
2 Ďurovská EmmaĎurovská Emma
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
031212 33.28 0.0
3 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
010905 28.42 0.0
4 Lacková JulianaLacková Juliana
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
020518 26.75 0.0
5 Lazúrová KristínaLazúrová Kristína
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
010821 25.28 0.0
6 Szendyová LauraSzendyová Laura
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020702 20.89 0.0
7 Konečná VeronikaKonečná Veronika
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
021222 18.94 0.0
Celkom 7 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(ne, 20.5.2018 - 07:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010406 51.09 0.0
2 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
021115 43.19 0.0
3 Dudáš PatrikDudáš Patrik
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
030221 43.04 0.0
4 Lopaška AdamLopaška Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
010521 37.21 0.0
5 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
020215 35.33 0.0
6 Jackanič LeoJackanič Leo
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
011004 33.55 0.0
7 Škandera Tomᚊkandera Tomáš
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020415 27.08 0.0
8 Juran JakubJuran Jakub
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020926 24.74 0.0
9 Habáň PatrikHabáň Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010725 23.92 0.0
Celkom 9 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky

(ne, 20.5.2018 - 07:35) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
010123 48.71 0.0
2 Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
010905 43.95 0.0
3 Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
020319 40.61 0.0
4 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
030906 37.60 0.0
5 Lenková DenisaLenková Denisa
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
020114 27.67 0.0
6 Lazorová AlexandraLazorová Alexandra
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
020925 25.79 0.0
7 Szendyová LauraSzendyová Laura
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020702 25.39 0.0
8 Salóciová ZuzanaSalóciová Zuzana
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050127 21.78 0.0
9 Konečná VeronikaKonečná Veronika
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
021222 21.12 0.0
Celkom 9 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci

(ne, 20.5.2018 - 06:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Konopka MiloslavKonopka Miloslav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
011220 63.40 0.0
2 Mentel LukášMentel Lukáš
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
020510 34.41 0.0
3 Škandera Tomᚊkandera Tomáš
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020415 32.23 0.0
4 Šujanský BorisŠujanský Boris
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010312 32.14 0.0
5 Juran JakubJuran Jakub
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
020926 28.76 0.0
6 Habáň PatrikHabáň Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010725 25.04 0.0
7 Kažimír PatrikKažimír Patrik
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
021002 24.35 0.0
8 Kaliňák PeterKaliňák Peter
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
010605 23.53 0.0
Celkom 8 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Dorastenky

(ne, 20.5.2018 - 09:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
020624 45.19 0.0
2 Váleková NatáliaVáleková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
010217 33.96 0.0
3 Juráková LeaJuráková Lea
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
040126 32.91 0.0
4 Hozáková MichaelaHozáková Michaela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
021019 31.33 0.0
5 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
030924 27.95 0.0
6 Okásová LenkaOkásová Lenka
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
010301 27.19 0.0
7 Kažimírová ViktóriaKažimírová Viktória
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
030314 25.27 0.0
8 Libičová LeaLibičová Lea
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030827 24.31 0.0
Celkom 8 pretekárov

Hod oštepom 700 g - Dorastenci

(ne, 20.5.2018 - 08:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Majkút MarekMajkút Marek
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
020823 43.64 0.0
2 Harant AndrejHarant Andrej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010927 43.28 0.0
3 Tkáč AdamTkáč Adam
TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves
040831 42.18 0.0
4 Ragan MartinRagan Martin
MŠK Vranov nad TopĺouMŠK Vranov nad Topĺou
020314 39.64 0.0
5 Zeleňák SamuelZeleňák Samuel
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
020326 38.55 0.0
6 Lukáč MartinLukáč Martin
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
010919 33.22 0.0
7 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
040612 26.22 0.0
8 Habrda BorisHabrda Boris
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
020816 23.18 0.0
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenci

(ne, 20.5.2018 - 06:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Kubiš ĽubomírKubiš Ľubomír 010419 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12:28.41
2 Nemčok Jakub ĽubomírNemčok Jakub Ľubomír 120910 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 13:58.14
3 Káčer AndrejKáčer Andrej 040517 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 19:38.33
4 Juhás KristiánJuhás Kristián 030531 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 20:59.51
Celkom 4 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Dorastenky

(ne, 20.5.2018 - 06:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Dudová IvanaDudová Ivana 050608 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15:56.91
2 Devaldová KarinDevaldová Karin 030712 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15:56.91
3 Avenová PaulínaAvenová Paulína 040822 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15:56.98
4 Zemková KláraZemková Klára 020513 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 17:10.42
5 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 030503 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 18:06.47
6 Ščepková DanielaŠčepková Daniela 050209 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 18:43.72
Celkom 6 pretekárov