<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo st. žiactva a najml. žiactva

Trnava (1. 5. 2018)

150 m - Starší žiaci

Starší žiaci 01 (ut, 1.5.2018 - 12:00) Vietor: -2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 19.04 2.00
2 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 19.05 1.00
3 Blšták MatúšBlšták Matúš 030904 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 19.46
4 Bartovič DávidBartovič Dávid 040124 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 19.59
5 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.68
6 12 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.78
7 Varo MatúšVaro Matúš 041125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.40
8 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.75
Celkom 8 pretekárov
Starší žiaci 02 (ut, 1.5.2018 - 12:00) Vietor: -4.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 18.43 8.00
2 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 18.80 4.00
3 Ďuriš TimotejĎuriš Timotej 030306 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 19.39
4 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 20.04
5 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 20.50
6 Kováč EduardKováč Eduard 031119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.53
7 7 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 22.17
8 Kubala MatúšKubala Matúš 060706 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 23.17
Celkom 8 pretekárov
Starší žiaci 03 (ut, 1.5.2018 - 12:00) Vietor: -2.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 17.97 11.00
2 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 18.88 3.00
3 Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 19.12
4 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 19.61
5 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 20.15
6 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 20.71
7 Petrík MatejPetrík Matej 040919 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.56
Kunovský MartinKunovský Martin 031001 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Starší žiaci 04 (ut, 1.5.2018 - 12:00) Vietor: -2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 17.98 9.00
2 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 18.56 7.00
3 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 18.65 6.00
4 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 18.71 5.00
5 Prochác FilipProchác Filip 030630 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 19.38
6 Róka AlexRóka Alex 040907 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 19.64
7 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 22.37
Celkom 7 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ut, 1.5.2018 - 12:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 17.97
2 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 17.98
3 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 18.43
4 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18.56
5 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 18.65
6 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 18.71
7 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18.80
8 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18.88
9 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19.04
10 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19.05
11 Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 19.12
12 Prochác FilipProchác Filip 030630 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 19.38
13 Ďuriš TimotejĎuriš Timotej 030306 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 19.39
14 Blšták MatúšBlšták Matúš 030904 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 19.46
15 Bartovič DávidBartovič Dávid 040124 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19.59
16 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19.61
17 Róka AlexRóka Alex 040907 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 19.64
18 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19.68
19 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 20.04
20 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 20.15
21 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 20.50
22 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 20.71
23 Kováč EduardKováč Eduard 031119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21.53
24 Petrík MatejPetrík Matej 040919 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21.56
25 12 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.78
26 7 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 22.17
27 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.37
28 Varo MatúšVaro Matúš 041125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22.40
29 Kubala MatúšKubala Matúš 060706 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 23.17
30 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.75
Kunovský MartinKunovský Martin 031001 AK Junior HoličAK Junior Holič DNS
Celkom 31 pretekárov

150 m - Staršie žiačky

Staršie žiačky 01 (ut, 1.5.2018 - 12:15) Vietor: -3.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 19.29 11.00
2 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG Nitra AŠK ŠOG Nitra A 3 20.95
3 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.80
4 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 22.27
5 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.35
6 Dinková JúliaDinková Júlia 050206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 24.68
7 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.93
8 Bagalová KristínaBagalová Kristína 061115 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 27.13
Celkom 8 pretekárov
Staršie žiačky 02 (ut, 1.5.2018 - 12:15) Vietor: -2.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 19.85 8.00
2 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 20.60 4.00
3 Bezáková LenkaBezáková Lenka 031031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 20.77 1.00
4 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 21.85
5 Beťková JúliaBeťková Júlia 030721 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.38
6 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 031104 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 22.97
7 Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 23.79
8 Boráková VeronikaBoráková Veronika 040514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 24.55
Celkom 8 pretekárov
Staršie žiačky 03 (ut, 1.5.2018 - 12:15) Vietor: -4.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.65 9.00
2 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 20.46 5.00
3 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 20.81
4 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 21.46
5 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 21.49
6 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 21.95
7 82 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 22.70
Illéšová LuciaIlléšová Lucia 120112 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Staršie žiačky 04 (ut, 1.5.2018 - 12:15) Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.93 7.00
2 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 20.29 6.00
3 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.47
4 Kršková LuciaKršková Lucia 040530 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 21.67
5 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.25
6 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 23.26
7 Laiterova AdelaLaiterova Adela 040227 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 23.36
Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Staršie žiačky 05 (ut, 1.5.2018 - 12:15) Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 20.62 3.00
MS Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 20.82
MS Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 21.35
4 Piterková DominikaPiterková Dominika 041029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.17
5 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.62
6 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 25.85
7 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 26.38
8 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 26.98
Celkom 8 pretekárov
Staršie žiačky 06 (ut, 1.5.2018 - 12:15) Vietor: -2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.27
2 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.28
3 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 041025 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 23.37
4 Vargončíková AlexandraVargončíková Alexandra 030714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 24.10
5 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 25.82
6 Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 061230 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.94
Celkom 6 pretekárov
Staršie žiačky 07 (ut, 1.5.2018 - 12:15) Vietor: -3.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.76 2.00
2 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 21.57
3 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.40
Celkom 3 pretekári

150 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ut, 1.5.2018 - 12:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 19.29
2 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19.65
3 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 19.85
4 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19.93
5 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 20.29
6 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 20.46
7 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 20.60
8 97 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 20.62
9 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 20.76
10 Bezáková LenkaBezáková Lenka 031031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 20.77
11 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 20.81
12 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 20.82
13 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG Nitra AŠK ŠOG Nitra A 20.95
14 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 21.35
15 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 21.46
16 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.47
17 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.49
18 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 21.57
19 Kršková LuciaKršková Lucia 040530 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 21.67
20 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.80
21 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21.85
22 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21.95
23 Piterková DominikaPiterková Dominika 041029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.17
24 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22.25
25= Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 22.27
25= Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.27
27 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.28
28 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.35
29 Beťková JúliaBeťková Júlia 030721 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22.38
30 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22.40
31 82 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 22.70
32 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 031104 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 22.97
33 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 23.26
34 Laiterova AdelaLaiterova Adela 040227 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 23.36
35 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 041025 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 23.37
36 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 23.62
37 Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23.79
38 Vargončíková AlexandraVargončíková Alexandra 030714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.10
39 Boráková VeronikaBoráková Veronika 040514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 24.55
40 Dinková JúliaDinková Júlia 050206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 24.68
41 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24.93
42 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 25.82
43 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 25.85
44 Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 061230 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25.94
45 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 26.38
46 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 26.98
47 Bagalová KristínaBagalová Kristína 061115 AK Junior HoličAK Junior Holič 27.13
Illéšová LuciaIlléšová Lucia 120112 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra DNS
Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica DNS
Celkom 49 pretekárov

150 m - Najmladší žiaci

Najmladší žiaci 01 (ut, 1.5.2018 - 12:30) Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hindák MiroslavHindák Miroslav 070203 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 24.43 9.00
2 68 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.62 8.00
3 Dekan AndrejDekan Andrej 090108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.80 5.00
4 21 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 080817 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.94 4.00
5 Ďuriš MartinĎuriš Martin 100818 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 27.56 2.00
6 Bilanič JakubBilanič Jakub 100108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.64 1.00
7 Halanda MartinHalanda Martin 081113 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 28.67
Celkom 7 pretekárov
Najmladší žiaci 02 (ut, 1.5.2018 - 12:30) Vietor: -2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 22.74 11.00
2 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 24.76 7.00
3 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.94 6.00
4 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 27.37 3.00
5 Zemene MatúšZemene Matúš 091007 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 27.66
Celkom 5 pretekárov

150 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (ut, 1.5.2018 - 12:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 22.74
2 Hindák MiroslavHindák Miroslav 070203 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 24.43
3 68 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 24.62
4 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 24.76
5 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 24.94
6 Dekan AndrejDekan Andrej 090108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25.80
7 21 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 080817 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 25.94
8 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 27.37
9 Ďuriš MartinĎuriš Martin 100818 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 27.56
10 Bilanič JakubBilanič Jakub 100108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 27.64
11 Zemene MatúšZemene Matúš 091007 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 27.66
12 Halanda MartinHalanda Martin 081113 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 28.67
Celkom 12 pretekárov

150 m - Najmladšie žiačky

Najmladšie žiačky 01 (ut, 1.5.2018 - 12:45) Vietor: -2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 22.09 11.00
2 Čerenková NellaČerenková Nella 080529 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 23.95 8.00
MS Holická LauraHolická Laura 080301 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 24.43
4 Brežná DanielaBrežná Daniela 080801 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 25.00 6.00
5 Bojdová LuciaBojdová Lucia 070705 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.53 3.00
6 Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.93
7 Huttová NatáliaHuttová Natália 090604 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 28.72
8 Jankovičová DominikaJankovičová Dominika 101219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 29.91
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 02 (ut, 1.5.2018 - 12:45) Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 23.65 9.00
2 Nováková KarinNováková Karin 070327 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.02 5.00
3 76 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 25.61 1.00
4 Pillerová MartinaPillerová Martina 070810 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 29.13
5 666 Mészárosová SoňaMészárosová Soňa 100623 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 29.32
6 Mištinová NelaMištinová Nela 100523 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 33.84
Celkom 6 pretekárov
Najmladšie žiačky 03 (ut, 1.5.2018 - 12:45) Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.78 7.00
2 Ilenčíková LuciaIlenčíková Lucia 070205 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 25.25 4.00
3 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 25.60 2.00
4 Vassová KarolínaVassová Karolína 070626 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.67
5 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 070307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 28.14
Celkom 5 pretekárov

150 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (ut, 1.5.2018 - 12:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 22.09
2 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 23.65
3 Čerenková NellaČerenková Nella 080529 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 23.95
4 Holická LauraHolická Laura 080301 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 24.43
5 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24.78
6 Brežná DanielaBrežná Daniela 080801 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 25.00
7 Nováková KarinNováková Karin 070327 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 25.02
8 Ilenčíková LuciaIlenčíková Lucia 070205 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 25.25
9 Bojdová LuciaBojdová Lucia 070705 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25.53
10 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 25.60
11 76 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 25.61
12 Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 25.93
13 Vassová KarolínaVassová Karolína 070626 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 26.67
14 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 070307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 28.14
15 Huttová NatáliaHuttová Natália 090604 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 28.72
16 Pillerová MartinaPillerová Martina 070810 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 29.13
17 666 Mészárosová SoňaMészárosová Soňa 100623 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 29.32
18 Jankovičová DominikaJankovičová Dominika 101219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 29.91
19 Mištinová NelaMištinová Nela 100523 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 33.84
Celkom 19 pretekárov