<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 1. kolo st. žiactva a najml. žiactva

Trnava (1. 5. 2018)

60 m - Starší žiaci

Starší žiaci 01 (út, 1.5.2018 - 08:55) Vietor: -2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 07.83
2 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 07.88
3 Bartovič DávidBartovič Dávid 040124 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 08.19
4 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.23
5 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 08.33
6 11 Aštáry SamuelAštáry Samuel 040528 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.62
7 10 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 08.92
8 Varo MatúšVaro Matúš 041125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.95
Celkom 8 pretekárov
Starší žiaci 02 (út, 1.5.2018 - 08:55) Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 07.66
2 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 07.75
3 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 07.82
4 Ďuriš TimotejĎuriš Timotej 030306 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 07.95
5 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.36
6 Kiss DavidKiss David 030617 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 08.46
7 Dvořák MariánDvořák Marián 040206 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 08.67
8 14 Geleta LukášGeleta Lukáš 041008 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.77
Celkom 8 pretekárov
Starší žiaci 03 (út, 1.5.2018 - 08:55) Vietor: -2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 07.74
2 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 07.91
3 Mráz MárioMráz Mário 030820 AK Junior HoličAK Junior Holič 1 08.05
4 Nikodém MichalNikodém Michal 030419 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 08.24
5 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.35
6 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.47
7 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.57
8 Kotúček AdamKotúček Adam 040624 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 08.74
Celkom 8 pretekárov
Starší žiaci 04 (út, 1.5.2018 - 08:55) Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 07.93
2 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 07.95
3 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 07.97
4 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.46
5 Seko JakubSeko Jakub 030924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.65
6 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 08.80
7 6 Tóth AdamTóth Adam 031211 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 09.02
8 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 09.41
Celkom 8 pretekárov

60 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (út, 1.5.2018 - 08:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 07.66
2 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 07.74
3 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 07.75
4 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 07.82
5 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.83
6 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 07.88
7 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.91
8 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 07.93
9= Ďuriš TimotejĎuriš Timotej 030306 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 07.95
9= Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.95
11 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 07.97
12 Mráz MárioMráz Mário 030820 AK Junior HoličAK Junior Holič 08.05
13 Bartovič DávidBartovič Dávid 040124 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.19
14 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.23
15 Nikodém MichalNikodém Michal 030419 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 08.24
16 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 08.33
17 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.35
18 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.36
19 Kiss DavidKiss David 030617 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 08.46
20 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.46
21 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.47
22 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.57
23 11 Aštáry SamuelAštáry Samuel 040528 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.62
24 Seko JakubSeko Jakub 030924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.65
25 Dvořák MariánDvořák Marián 040206 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 08.67
26 Kotúček AdamKotúček Adam 040624 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 08.74
27 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 08.80
28 10 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 08.92
29 Varo MatúšVaro Matúš 041125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.95
30 6 Tóth AdamTóth Adam 031211 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 09.02
31 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.41
32 14 Geleta LukášGeleta Lukáš 041008 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 09.77
Celkom 32 pretekárov

60 m - Staršie žiačky

Staršie žiačky 01 (út, 1.5.2018 - 08:55) Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.08
2 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.66
3 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 08.69
4 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 08.86
5 19 Tešíková IvanaTešíková Ivana 030929 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 08.92
6 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 08.97
7 Juríková TimeaJuríková Timea 050413 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 09.52
8 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 050120 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.68
Celkom 8 pretekárov
Staršie žiačky 02 (út, 1.5.2018 - 08:55) Vietor: -1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.27
2 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 08.79
3 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.98
4 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.34
5 Díteová NikoletaDíteová Nikoleta 030212 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 09.41
6 Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.60
7 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.16
8 Bagalová KristínaBagalová Kristína 061115 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 10.66
Celkom 8 pretekárov
Staršie žiačky 03 (út, 1.5.2018 - 08:55) Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 08.33
2 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 08.58
3 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.79
4 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.85
5 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 050321 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.01
6 1 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 09.16
7 Chynoranská ErikaChynoranská Erika 040808 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.41
8 Krajčovičová AlexandraKrajčovičová Alexandra 060528 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.55
Celkom 8 pretekárov
Staršie žiačky 04 (út, 1.5.2018 - 08:55) Vietor: -2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 08.26
2 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.80
3 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.84
4 Kršková LuciaKršková Lucia 040530 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.23
5 Michalčíková SofiaMichalčíková Sofia 041006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.34
6 Laiterova AdelaLaiterova Adela 040227 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.45
MS Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.72
Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Staršie žiačky 05 (út, 1.5.2018 - 08:55) Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.30
2 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.99
3 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 09.23
4 Penciaková RebekaPenciaková Rebeka 040611 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.56
5 Némethová ViktóriaNémethová Viktória 030731 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 09.75
6 Náterová KarinNáterová Karin 040909 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.76
7 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.81
MS Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 020228 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.37
Celkom 8 pretekárov
Staršie žiačky 06 (út, 1.5.2018 - 08:55) Vietor: -2.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šišoláková PetraŠišoláková Petra 040210 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 08.89
2 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.37
3 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 041025 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.59
4 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.66
5 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.58
6 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.83
Celkom 6 pretekárov
Staršie žiačky 07 (út, 1.5.2018 - 08:55) Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 09.00
2 91 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.15
3 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.26
4 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.34
5 Vargončíková AlexandraVargončíková Alexandra 030714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.60
6 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 030821 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.63
7 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 09.81
Celkom 7 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (út, 1.5.2018 - 08:55) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.08
2 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.26
3 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.27
4 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.30
5 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 08.33
6 Ptáčková PatríciaPtáčková Patrícia 020228 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.37
7 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.58
8 Demitrová ZaraDemitrová Zara 050525 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.66
9 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.69
10 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.72
11= Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.79
11= Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 08.79
13 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.80
14 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.84
15 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.85
16 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 08.86
17 Šišoláková PetraŠišoláková Petra 040210 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 08.89
18 19 Tešíková IvanaTešíková Ivana 030929 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 08.92
19 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 08.97
20 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.98
21 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 08.99
22 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.00
23 Duchoňová EmaDuchoňová Ema 050321 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.01
24 91 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.15
25 1 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.16
26= Kršková LuciaKršková Lucia 040530 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.23
26= Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 09.23
28 Zápražná TamaraZápražná Tamara 061018 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.26
29= Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.34
29= Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.34
29= Michalčíková SofiaMichalčíková Sofia 041006 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.34
32 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 050825 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.37
33= Chynoranská ErikaChynoranská Erika 040808 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.41
33= Díteová NikoletaDíteová Nikoleta 030212 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 09.41
35 Laiterova AdelaLaiterova Adela 040227 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.45
36 Juríková TimeaJuríková Timea 050413 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.52
37 Krajčovičová AlexandraKrajčovičová Alexandra 060528 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.55
38 Penciaková RebekaPenciaková Rebeka 040611 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.56
39 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 041025 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.59
40= Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.60
40= Vargončíková AlexandraVargončíková Alexandra 030714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.60
42 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 030821 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.63
43 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.66
44 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 050120 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.68
45 Némethová ViktóriaNémethová Viktória 030731 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 09.75
46 Náterová KarinNáterová Karin 040909 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.76
47= Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.81
47= Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.81
49 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.16
50 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 10.58
51 Bagalová KristínaBagalová Kristína 061115 AK Junior HoličAK Junior Holič 10.66
52 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.83
Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica DNS
Celkom 53 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci

Najmladší žiaci 01 (út, 1.5.2018 - 09:10) Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 24 Drábik FilipDrábik Filip 080623 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.79
2 25 Handl RichardHandl Richard 070805 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.01
3 Bilanič JánBilanič Ján 070511 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.31
4 23 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 10.52
5 26 Šuba PeterŠuba Peter 080101 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 10.93
6 Brežný MatejBrežný Matej 100908 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 11.17
7 Bakai MárioBakai Mário 070523 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.73
8 Brežný MichalBrežný Michal 120702 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 11.85
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 02 (út, 1.5.2018 - 09:10) Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 080502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.58
2 29 Gabriž JurajGabriž Juraj 070708 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.64
3 27 Fico AdriánFico Adrián 070605 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 09.75
4 Frimmer LukášFrimmer Lukáš 071225 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.35
5 33 Hajbane AdamHajbane Adam 090613 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 10.76
6 Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 100319 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.31
7 Dubovský ZoranDubovský Zoran 090602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.82
Ďuriš MarekĎuriš Marek 080725 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 03 (út, 1.5.2018 - 09:10) Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Holý DominikHolý Dominik 090518 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.71
2 31 Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.86
3 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.96
4 81 Hartl AndrejHartl Andrej 070211 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.20
5 34 Hornák MatejHornák Matej 080112 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 10.34
6 Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 10.90
7 Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.96
8 Chreno OliverChreno Oliver 091022 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.51
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 04 (út, 1.5.2018 - 09:10) Vietor: -4.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 39 Kováč MatúšKováč Matúš 080227 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 09.91
2 36 Kňažík MatejKňažík Matej 070721 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.17
3 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.22
4 Repa SamuelRepa Samuel 070709 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 10.41
5 37 Kovács SebastiánKovács Sebastián 070317 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.46
6 69 Stjepanovič MárioStjepanovič Mário 081012 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 10.79
7 71 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 10.96
8 Némethy SamuelNémethy Samuel 080518 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.00
Celkom 8 pretekárov
Najmladší žiaci 05 (út, 1.5.2018 - 09:10) Vietor: -2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 43 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.66
2 Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.96
3 Šilhavý MichalŠilhavý Michal 090914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10.90
4 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 070315 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.27
5 Sýkora DenisSýkora Denis 100612 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 11.41
6 Kukučka MatejKukučka Matej 110823 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.54
Celkom 6 pretekárov
Najmladší žiaci 06 (út, 1.5.2018 - 09:10) Vietor: -2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 44 Takáč SimeonTakáč Simeon 070519 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.01
2 46 Zuberec MilanZuberec Milan 070114 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 11.31
3 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 110108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.53
Celkom 3 pretekári

60 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (út, 1.5.2018 - 09:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 28 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 080502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.58
2 29 Gabriž JurajGabriž Juraj 070708 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.64
3 43 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.66
4 Holý DominikHolý Dominik 090518 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.71
5 27 Fico AdriánFico Adrián 070605 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 09.75
6 24 Drábik FilipDrábik Filip 080623 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.79
7 31 Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.86
8 39 Kováč MatúšKováč Matúš 080227 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 09.91
9= Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.96
9= Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 09.96
11 25 Handl RichardHandl Richard 070805 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.01
12 44 Takáč SimeonTakáč Simeon 070519 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10.01
13 36 Kňažík MatejKňažík Matej 070721 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10.17
14 81 Hartl AndrejHartl Andrej 070211 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10.20
15 Prokop MartinProkop Martin 090220 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.22
16 Bilanič JánBilanič Ján 070511 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.31
17 34 Hornák MatejHornák Matej 080112 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 10.34
18 Frimmer LukášFrimmer Lukáš 071225 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.35
19 Repa SamuelRepa Samuel 070709 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10.41
20 37 Kovács SebastiánKovács Sebastián 070317 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10.46
21 23 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10.52
22 33 Hajbane AdamHajbane Adam 090613 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.76
23 69 Stjepanovič MárioStjepanovič Mário 081012 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.79
24= Hlavatovič RichardHlavatovič Richard 110128 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.90
24= Šilhavý MichalŠilhavý Michal 090914 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.90
26 26 Šuba PeterŠuba Peter 080101 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10.93
27= 71 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.96
27= Horný JakubHorný Jakub 070330 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.96
29 Brežný MatejBrežný Matej 100908 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 11.17
30 Šilhavý PeterŠilhavý Peter 070315 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.27
31= Fedorišin TadeášFedorišin Tadeáš 100319 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.31
31= 46 Zuberec MilanZuberec Milan 070114 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11.31
33 Sýkora DenisSýkora Denis 100612 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 11.41
34 Chreno OliverChreno Oliver 091022 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.51
35 Kukučka MatejKukučka Matej 110823 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.54
36 Bakai MárioBakai Mário 070523 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.73
37 Brežný MichalBrežný Michal 120702 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 11.85
38 Némethy SamuelNémethy Samuel 080518 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.00
39 Šimo Sebastian MaŠimo Sebastian Ma 110108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.53
40 Dubovský ZoranDubovský Zoran 090602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.82
Ďuriš MarekĎuriš Marek 080725 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky DNS
Celkom 41 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky

Najmladšie žiačky 01 (út, 1.5.2018 - 09:25) Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 47 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.71
2 Brezovská SofiaBrezovská Sofia 070523 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.80
3 Ayiba LorealAyiba Loreal 070818 AK Junior HoličAK Junior Holič 6 10.78
4 51 Bučková TamaraBučková Tamara 070329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 10.83
5 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.06
6 65 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 11.47
7 58 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 080103 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 3 11.59
8 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 100223 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 11.97
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 02 (út, 1.5.2018 - 09:25) Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 52 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 09.54
2 Ďuricová DanielaĎuricová Daniela 070913 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 10.22
3 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra 070414 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 10.29
4 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.77
5 Hajdu LilaHajdu Lila 070812 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 10.82
6 Doffek PetraDoffek Petra 090209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.15
7 40 Danielová Ša ViktóriaDanielová Ša Viktória 071217 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 6 11.45
8 21 Cintulová AgátaCintulová Agáta 090818 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 5 12.43
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 03 (út, 1.5.2018 - 09:25) Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 070302 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 09.26
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 09.53
MS Holická LauraHolická Laura 080301 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09.71
4 56 Hrotková NatáliaHrotková Natália 080515 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 10.10
5 Hrachovcová EmmaHrachovcová Emma 090419 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.65
6 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana 070529 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.96
7 94 Hrušovská SimonaHrušovská Simona 070101 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 8 12.11
8 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 110228 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 13.10
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 04 (út, 1.5.2018 - 09:25) Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Ilenčíková LuciaIlenčíková Lucia 070205 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 09.96
2 58 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 070813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 10.19
3 57 Hulíková KarolínaHulíková Karolína 080226 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.55
4 94 Kolláriková EllaKolláriková Ella 070101 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 1 11.15
5 Jamrichová ZuzkaJamrichová Zuzka 110127 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 11.22
6 Indrišková TimeaIndrišková Timea 080806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.64
7 Karnošová TamaraKarnošová Tamara 070807 AK Junior HoličAK Junior Holič 7 12.29
Celkom 7 pretekárov
Najmladšie žiačky 05 (út, 1.5.2018 - 09:25) Vietor: -2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 59 Kročková NatáliaKročková Natália 080715 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.59
2 Kulichová KristínaKulichová Kristína 071025 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 10.07
3 Matyšaková AlžbetaMatyšaková Alžbeta 081216 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 10.87
4 60 Kučerová NelaKučerová Nela 090411 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.88
5 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 100126 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 10.93
6 Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 070519 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 11.28
7 Melayová ZuzanaMelayová Zuzana 070725 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 11.73
MS Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 110506 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.16
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 06 (út, 1.5.2018 - 09:25) Vietor: -2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 070104 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 09.95
2 Penzešová AlexandraPenzešová Alexandra 070703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 10.13
3 64 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 10.33
4 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka 070417 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.74
5 Mičková DianaMičková Diana 081010 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 10.86
6 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 080716 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 10.86
7 Moravíková SáraMoravíková Sára 090423 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.91
8 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 12.09
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 07 (út, 1.5.2018 - 09:25) Vietor: -0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 48 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 09.78
2 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 2 09.82
3 Satmarová HannahSatmarová Hannah 080821 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 10.45
4 Petríková SimonaPetríková Simona 070617 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.61
5 Pintérová SofiaPintérová Sofia 070618 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.28
6 Seková BarboraSeková Barbora 080624 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 11.30
7 Petrášová KarolínaPetrášová Karolína 080229 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 4 11.76
8 Rusňáková AlžbetaRusňáková Alžbeta 100830 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.01
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 08 (út, 1.5.2018 - 09:25) Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Tranžík EmmaTranžík Emma 080530 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 10.82
2 Tušková LuciaTušková Lucia 070329 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 11.24
3 Tóthová KristínaTóthová Kristína 080420 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 11.58
4 66 Thuringer VanesaThuringer Vanesa 090130 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 4 11.75
5 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 110427 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 12.15
Celkom 5 pretekárov
Najmladšie žiačky 09 (út, 1.5.2018 - 09:25) Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 10.04
2 Višňovská ElaVišňovská Ela 080704 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 10.20
3 Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 10.54
4 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 080921 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 12.13
5 Vološinová TeréziaVološinová Terézia 091005 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 12.48
6 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 101125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 12.84
Celkom 6 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (út, 1.5.2018 - 09:25) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hlaváčková AliciaHlaváčková Alicia 070302 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.26
2 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 070710 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.53
3 52 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.54
4 59 Kročková NatáliaKročková Natália 080715 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.59
5= Holická LauraHolická Laura 080301 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 09.71
5= 47 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.71
7 48 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 09.78
8 Brezovská SofiaBrezovská Sofia 070523 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.80
9 Raymonds EllaRaymonds Ella 070108 AK Junior HoličAK Junior Holič 09.82
10 Mihočková PatríciaMihočková Patrícia 070104 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 09.95
MS Ilenčíková LuciaIlenčíková Lucia 070205 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 09.96
12 67 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.04
13 Kulichová KristínaKulichová Kristína 071025 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.07
14 56 Hrotková NatáliaHrotková Natália 080515 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.10
15 Penzešová AlexandraPenzešová Alexandra 070703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.13
16 58 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 070813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.19
17 Višňovská ElaVišňovská Ela 080704 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.20
18 Ďuricová DanielaĎuricová Daniela 070913 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 10.22
19 Fúsková AlexandraFúsková Alexandra 070414 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.29
20 64 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10.33
21 Satmarová HannahSatmarová Hannah 080821 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10.45
22 Zacharová LujzaZacharová Lujza 070112 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.54
23 57 Hulíková KarolínaHulíková Karolína 080226 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.55
24 Petríková SimonaPetríková Simona 070617 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.61
25 Hrachovcová EmmaHrachovcová Emma 090419 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.65
26 Michalčíková BiankaMichalčíková Bianka 070417 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.74
27 Budaiová ViktóriaBudaiová Viktória 100102 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.77
28 Ayiba LorealAyiba Loreal 070818 AK Junior HoličAK Junior Holič 10.78
29= Tranžík EmmaTranžík Emma 080530 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.82
29= Hajdu LilaHajdu Lila 070812 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.82
31 51 Bučková TamaraBučková Tamara 070329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.83
32= Mičková DianaMičková Diana 081010 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.86
32= Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 080716 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.86
34 Matyšaková AlžbetaMatyšaková Alžbeta 081216 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 10.87
35 60 Kučerová NelaKučerová Nela 090411 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 10.88
36 Moravíková SáraMoravíková Sára 090423 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.91
37 Krepopová NatáliaKrepopová Natália 100126 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 10.93
38 Hidvégiová HanaHidvégiová Hana 070529 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10.96
39 Báčiková NinaBáčiková Nina 090312 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.06
40= 94 Kolláriková EllaKolláriková Ella 070101 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 11.15
40= Doffek PetraDoffek Petra 090209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.15
42 Jamrichová ZuzkaJamrichová Zuzka 110127 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.22
43 Tušková LuciaTušková Lucia 070329 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11.24
44= Maršalová ViktóriaMaršalová Viktória 070519 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11.28
44= Pintérová SofiaPintérová Sofia 070618 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.28
46 Seková BarboraSeková Barbora 080624 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11.30
47 40 Danielová Ša ViktóriaDanielová Ša Viktória 071217 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 11.45
48 65 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 11.47
49 Tóthová KristínaTóthová Kristína 080420 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 11.58
50 58 Gazárková AdrianaGazárková Adriana 080103 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 11.59
51 Indrišková TimeaIndrišková Timea 080806 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.64
52 Melayová ZuzanaMelayová Zuzana 070725 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11.73
53 66 Thuringer VanesaThuringer Vanesa 090130 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 11.75
54 Petrášová KarolínaPetrášová Karolína 080229 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 11.76
55 Bilická Alica IzabelaBilická Alica Izabela 100223 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11.97
56 Rusňáková AlžbetaRusňáková Alžbeta 100830 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.01
57 Peciarová KatarínaPeciarová Katarína 100428 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.09
58 94 Hrušovská SimonaHrušovská Simona 070101 AK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý JurAK pri ZŠ s MŠ Borský Svätý... 12.11
59 Zuzčáková NelaZuzčáková Nela 080921 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.13
60 Úradníková NatáliaÚradníková Natália 110427 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 12.15
61 Krajčovičová HanaKrajčovičová Hana 110506 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.16
62 Karnošová TamaraKarnošová Tamara 070807 AK Junior HoličAK Junior Holič 12.29
63 21 Cintulová AgátaCintulová Agáta 090818 Miestny ŠK Borský MikulášMiestny ŠK Borský Mikuláš 12.43
64 Vološinová TeréziaVološinová Terézia 091005 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 12.48
65 Vadovičová MartinaVadovičová Martina 101125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.84
66 Homolová AlexandraHomolová Alexandra 110228 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.10
Celkom 66 pretekárov

150 m - Starší žiaci

Starší žiaci 01 (út, 1.5.2018 - 12:00) Vietor: -2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 19.04
2 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 19.05
3 Blšták MatúšBlšták Matúš 030904 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 19.46
4 Bartovič DávidBartovič Dávid 040124 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 19.59
5 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 19.68
6 12 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.78
7 Varo MatúšVaro Matúš 041125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 22.40
8 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.75
Celkom 8 pretekárov
Starší žiaci 02 (út, 1.5.2018 - 12:00) Vietor: -4.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 18.43
2 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 18.80
3 Ďuriš TimotejĎuriš Timotej 030306 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 19.39
4 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 20.04
5 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 20.50
6 Kováč EduardKováč Eduard 031119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.53
7 7 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 22.17
8 Kubala MatúšKubala Matúš 060706 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 23.17
Celkom 8 pretekárov
Starší žiaci 03 (út, 1.5.2018 - 12:00) Vietor: -2.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 17.97
2 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 18.88
3 Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 19.12
4 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 19.61
5 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 20.15
6 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 20.71
7 Petrík MatejPetrík Matej 040919 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 21.56
Kunovský MartinKunovský Martin 031001 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Starší žiaci 04 (út, 1.5.2018 - 12:00) Vietor: -2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 17.98
2 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 18.56
3 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 18.65
4 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 18.71
5 Prochác FilipProchác Filip 030630 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 19.38
6 Róka AlexRóka Alex 040907 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 19.64
7 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 22.37
Celkom 7 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (út, 1.5.2018 - 12:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 17.97
2 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 17.98
3 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 18.43
4 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18.56
5 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 18.65
6 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 18.71
7 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18.80
8 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18.88
9 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19.04
10 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19.05
11 Müller PatrikMüller Patrik 040409 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 19.12
12 Prochác FilipProchác Filip 030630 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 19.38
13 Ďuriš TimotejĎuriš Timotej 030306 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 19.39
14 Blšták MatúšBlšták Matúš 030904 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 19.46
15 Bartovič DávidBartovič Dávid 040124 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19.59
16 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19.61
17 Róka AlexRóka Alex 040907 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 19.64
18 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 19.68
19 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 050313 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 20.04
20 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 20.15
21 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 20.50
22 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 20.71
23 Kováč EduardKováč Eduard 031119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21.53
24 Petrík MatejPetrík Matej 040919 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21.56
25 12 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.78
26 7 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 22.17
27 Samuel SebastianSamuel Sebastian 050207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.37
28 Varo MatúšVaro Matúš 041125 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22.40
29 Kubala MatúšKubala Matúš 060706 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 23.17
30 Broďáni MartinBroďáni Martin 060703 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.75
Kunovský MartinKunovský Martin 031001 AK Junior HoličAK Junior Holič DNS
Celkom 31 pretekárov

150 m - Staršie žiačky

Staršie žiačky 01 (út, 1.5.2018 - 12:15) Vietor: -3.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 19.29
2 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG Nitra AŠK ŠOG Nitra A 3 20.95
3 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 21.80
4 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 22.27
5 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.35
6 Dinková JúliaDinková Júlia 050206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 24.68
7 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 24.93
8 Bagalová KristínaBagalová Kristína 061115 AK Junior HoličAK Junior Holič 8 27.13
Celkom 8 pretekárov
Staršie žiačky 02 (út, 1.5.2018 - 12:15) Vietor: -2.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 19.85
2 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 20.60
3 Bezáková LenkaBezáková Lenka 031031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 20.77
4 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 21.85
5 Beťková JúliaBeťková Júlia 030721 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.38
6 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 031104 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 22.97
7 Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 23.79
8 Boráková VeronikaBoráková Veronika 040514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 24.55
Celkom 8 pretekárov
Staršie žiačky 03 (út, 1.5.2018 - 12:15) Vietor: -4.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.65
2 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 20.46
3 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 20.81
4 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 21.46
5 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 21.49
6 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 21.95
7 82 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 22.70
Illéšová LuciaIlléšová Lucia 120112 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Staršie žiačky 04 (út, 1.5.2018 - 12:15) Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.93
2 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 20.29
3 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 21.47
4 Kršková LuciaKršková Lucia 040530 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 21.67
5 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 22.25
6 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 23.26
7 Laiterova AdelaLaiterova Adela 040227 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 23.36
Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Staršie žiačky 05 (út, 1.5.2018 - 12:15) Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 97 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 20.62
MS Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 20.82
MS Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 21.35
4 Piterková DominikaPiterková Dominika 041029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 22.17
5 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 23.62
6 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 25.85
7 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 26.38
8 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 26.98
Celkom 8 pretekárov
Staršie žiačky 06 (út, 1.5.2018 - 12:15) Vietor: -2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 22.27
2 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 22.28
3 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 041025 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 23.37
4 Vargončíková AlexandraVargončíková Alexandra 030714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 24.10
5 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 4 25.82
6 Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 061230 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.94
Celkom 6 pretekárov
Staršie žiačky 07 (út, 1.5.2018 - 12:15) Vietor: -3.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.76
2 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 21.57
3 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 22.40
Celkom 3 pretekári

150 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (út, 1.5.2018 - 12:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 19.29
2 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19.65
3 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 19.85
4 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 19.93
5 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 20.29
6 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 20.46
7 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 20.60
8 97 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 20.62
9 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 20.76
10 Bezáková LenkaBezáková Lenka 031031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 20.77
11 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 20.81
12 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 20.82
13 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG Nitra AŠK ŠOG Nitra A 20.95
14 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 21.35
15 Čudaiová EmaČudaiová Ema 050309 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 21.46
16 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.47
17 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.49
18 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 21.57
19 Kršková LuciaKršková Lucia 040530 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 21.67
20 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 21.80
21 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21.85
22 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 21.95
23 Piterková DominikaPiterková Dominika 041029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.17
24 Krokvicová HanaKrokvicová Hana 050308 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22.25
25= Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 22.27
25= Švajdová HankaŠvajdová Hanka 031110 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 22.27
27 Trnková NikoletaTrnková Nikoleta 040829 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.28
28 Gogová EllaGogová Ella 050909 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22.35
29 Beťková JúliaBeťková Júlia 030721 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 22.38
30 Záborská DianaZáborská Diana 051125 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22.40
31 82 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 22.70
32 Bučeková RáchelBučeková Ráchel 031104 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 22.97
33 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 23.26
34 Laiterova AdelaLaiterova Adela 040227 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 23.36
35 Šreyerová TamaraŠreyerová Tamara 041025 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 23.37
36 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 23.62
37 Černá NinaČerná Nina 030819 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 23.79
38 Vargončíková AlexandraVargončíková Alexandra 030714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.10
39 Boráková VeronikaBoráková Veronika 040514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 24.55
40 Dinková JúliaDinková Júlia 050206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 24.68
41 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 060922 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24.93
42 Šeniglová BiankaŠeniglová Bianka 061005 AK Junior HoličAK Junior Holič 25.82
43 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 060328 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 25.85
44 Tomášiková VeronikaTomášiková Veronika 061230 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25.94
45 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 061221 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 26.38
46 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 26.98
47 Bagalová KristínaBagalová Kristína 061115 AK Junior HoličAK Junior Holič 27.13
Illéšová LuciaIlléšová Lucia 120112 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra DNS
Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica DNS
Celkom 49 pretekárov

150 m - Najmladší žiaci

Najmladší žiaci 01 (út, 1.5.2018 - 12:30) Vietor: -1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hindák MiroslavHindák Miroslav 070203 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 24.43
2 68 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.62
3 Dekan AndrejDekan Andrej 090108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 25.80
4 21 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 080817 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 25.94
5 Ďuriš MartinĎuriš Martin 100818 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 27.56
6 Bilanič JakubBilanič Jakub 100108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 27.64
7 Halanda MartinHalanda Martin 081113 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 28.67
Celkom 7 pretekárov
Najmladší žiaci 02 (út, 1.5.2018 - 12:30) Vietor: -2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 22.74
2 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 24.76
3 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 24.94
4 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 27.37
5 Zemene MatúšZemene Matúš 091007 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 27.66
Celkom 5 pretekárov

150 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (út, 1.5.2018 - 12:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krepop SamuelKrepop Samuel 070115 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 22.74
2 Hindák MiroslavHindák Miroslav 070203 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 24.43
3 68 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 24.62
4 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 071007 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 24.76
5 Hvozdík AndrejHvozdík Andrej 081015 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 24.94
6 Dekan AndrejDekan Andrej 090108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 25.80
7 21 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 080817 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 25.94
8 Zápražný TobiášZápražný Tobiáš 090509 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 27.37
9 Ďuriš MartinĎuriš Martin 100818 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 27.56
10 Bilanič JakubBilanič Jakub 100108 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 27.64
11 Zemene MatúšZemene Matúš 091007 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 27.66
12 Halanda MartinHalanda Martin 081113 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 28.67
Celkom 12 pretekárov

150 m - Najmladšie žiačky

Najmladšie žiačky 01 (út, 1.5.2018 - 12:45) Vietor: -2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 22.09
2 Čerenková NellaČerenková Nella 080529 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 23.95
MS Holická LauraHolická Laura 080301 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 24.43
4 Brežná DanielaBrežná Daniela 080801 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 25.00
5 Bojdová LuciaBojdová Lucia 070705 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.53
6 Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.93
7 Huttová NatáliaHuttová Natália 090604 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 28.72
8 Jankovičová DominikaJankovičová Dominika 101219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 29.91
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 02 (út, 1.5.2018 - 12:45) Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 4 23.65
2 Nováková KarinNováková Karin 070327 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.02
3 76 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 25.61
4 Pillerová MartinaPillerová Martina 070810 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 29.13
5 666 Mészárosová SoňaMészárosová Soňa 100623 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 29.32
6 Mištinová NelaMištinová Nela 100523 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 33.84
Celkom 6 pretekárov
Najmladšie žiačky 03 (út, 1.5.2018 - 12:45) Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 24.78
2 Ilenčíková LuciaIlenčíková Lucia 070205 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 25.25
3 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 25.60
4 Vassová KarolínaVassová Karolína 070626 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 26.67
5 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 070307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 28.14
Celkom 5 pretekárov

150 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (út, 1.5.2018 - 12:45) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baláková PetraBaláková Petra 070305 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 22.09
2 Krupová ZoraKrupová Zora 080315 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 23.65
3 Čerenková NellaČerenková Nella 080529 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 23.95
4 Holická LauraHolická Laura 080301 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 24.43
5 Rapavá LenkaRapavá Lenka 070212 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 24.78
6 Brežná DanielaBrežná Daniela 080801 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 25.00
7 Nováková KarinNováková Karin 070327 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 25.02
8 Ilenčíková LuciaIlenčíková Lucia 070205 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 25.25
9 Bojdová LuciaBojdová Lucia 070705 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 25.53
10 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 25.60
11 76 Pastieriková AlexandraPastieriková Alexandra 080721 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 25.61
12 Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 25.93
13 Vassová KarolínaVassová Karolína 070626 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 26.67
14 Šušorená ViktóriaŠušorená Viktória 070307 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 28.14
15 Huttová NatáliaHuttová Natália 090604 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 28.72
16 Pillerová MartinaPillerová Martina 070810 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 29.13
17 666 Mészárosová SoňaMészárosová Soňa 100623 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 29.32
18 Jankovičová DominikaJankovičová Dominika 101219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 29.91
19 Mištinová NelaMištinová Nela 100523 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 33.84
Celkom 19 pretekárov

300 m - Starší žiaci

Starší žiaci 01 (út, 1.5.2018 - 10:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 36.70
2 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 36.92
3 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 39.46
4 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 40.16
5 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 40.18
6 Hruška PeterHruška Peter 031008 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 41.33
7 Kvočka BranislavKvočka Branislav 030421 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 48.44
Celkom 7 pretekárov
Starší žiaci 02 (út, 1.5.2018 - 10:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ďuriš TimotejĎuriš Timotej 030306 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 40.03
2 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 40.50
3 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 41.96
4 Petrík MatejPetrík Matej 040919 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 47.91
5 Kunovský MartinKunovský Martin 031001 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 50.92
Celkom 5 pretekárov
Starší žiaci 03 (út, 1.5.2018 - 10:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 43.69
2 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 46.49
3 10 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 4 46.62
4 Haberern RichardHaberern Richard 060427 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 46.84
5 Holý PeterHolý Peter 050513 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 53.01
Celkom 5 pretekárov

300 m - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (út, 1.5.2018 - 10:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 36.70
2 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 36.92
3 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 39.46
4 Ďuriš TimotejĎuriš Timotej 030306 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 40.03
5 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 40.16
6 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 40.18
7 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 40.50
8 Hruška PeterHruška Peter 031008 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 41.33
9 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 41.96
10 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 43.69
11 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 46.49
12 10 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 46.62
13 Haberern RichardHaberern Richard 060427 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 46.84
14 Petrík MatejPetrík Matej 040919 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 47.91
15 Kvočka BranislavKvočka Branislav 030421 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 48.44
16 Kunovský MartinKunovský Martin 031001 AK Junior HoličAK Junior Holič 50.92
17 Holý PeterHolý Peter 050513 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 53.01
Celkom 17 pretekárov

300 m - Staršie žiačky

Staršie žiačky 01 (út, 1.5.2018 - 10:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 42.54
2 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 43.64
3 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 44.58
4 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 45.41
5 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 49.28
6 19 Tešíková IvanaTešíková Ivana 030929 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 51.32
7 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 56.42
Celkom 7 pretekárov
Staršie žiačky 02 (út, 1.5.2018 - 10:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 43.52
MS Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 44.79
3 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 45.60
4 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 46.74
5 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 041014 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 47.61
6 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 041120 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 52.50
Celkom 6 pretekárov
Staršie žiačky 03 (út, 1.5.2018 - 10:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 48.65
2 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 50.08
3 1 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 50.44
4 85 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 54.71
5 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 1:01.48
Doležalová PetraDoležalová Petra 040219 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 DNS
Celkom 6 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (út, 1.5.2018 - 10:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 42.54
2 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 43.52
3 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 43.64
4 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 44.58
5 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 44.79
6 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 45.41
7 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 45.60
8 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 46.74
9 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 041014 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 47.61
10 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 48.65
11 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 49.28
12 Miškovičová NinaMiškovičová Nina 050808 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 50.08
13 1 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 50.44
14 19 Tešíková IvanaTešíková Ivana 030929 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 51.32
15 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 041120 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 52.50
16 85 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 54.71
17 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 56.42
18 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 060626 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1:01.48
Doležalová PetraDoležalová Petra 040219 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta DNS
Celkom 19 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci

Najmladší žiaci 01 (út, 1.5.2018 - 10:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 25 Handl RichardHandl Richard 070805 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:03.07
2 24 Drábik FilipDrábik Filip 080623 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:04.54
3 29 Gabriž JurajGabriž Juraj 070708 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:07.17
4 35 Kňaško MarcelKňaško Marcel 070525 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:09.73
5 27 Fico AdriánFico Adrián 070605 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:19.87
6 41 Rehák MatejRehák Matej 070215 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 8 2:21.17
7 44 Takáč SimeonTakáč Simeon 070519 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 9 2:26.73
8 31 Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:30.59
9 37 Kovács SebastiánKovács Sebastián 070317 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 2:32.05
10 46 Zuberec MilanZuberec Milan 070114 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 10 2:47.31
Celkom 10 pretekárov
Najmladší žiaci 02 (út, 1.5.2018 - 10:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 36 Kňažík MatejKňažík Matej 070721 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:05.29
2 39 Kováč MatúšKováč Matúš 080227 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 9 2:08.92
3 23 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:11.34
4 40 Petríček ŠimonPetríček Šimon 071006 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 10 2:11.49
5 43 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 12 2:16.50
6 34 Hornák MatejHornák Matej 080112 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 2:17.19
7 33 Hajbane AdamHajbane Adam 090613 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:17.23
8 32 Kacina MichalKacina Michal 080215 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 2:18.77
9 28 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 080502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:20.59
10 21 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 080817 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:25.22
11 45 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 090105 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 13 2:27.78
12 26 Šuba PeterŠuba Peter 080101 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2 2:28.44
13 42 Rotter RichardRotter Richard 080515 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 2:39.42
Celkom 13 pretekárov

600 m - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (út, 1.5.2018 - 10:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 25 Handl RichardHandl Richard 070805 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:03.07
2 24 Drábik FilipDrábik Filip 080623 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:04.54
3 36 Kňažík MatejKňažík Matej 070721 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:05.29
4 29 Gabriž JurajGabriž Juraj 070708 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:07.17
5 39 Kováč MatúšKováč Matúš 080227 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:08.92
6 35 Kňaško MarcelKňaško Marcel 070525 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:09.73
7 23 Černý LukášČerný Lukáš 080226 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:11.34
8 40 Petríček ŠimonPetríček Šimon 071006 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2:11.49
9 43 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:16.50
10 34 Hornák MatejHornák Matej 080112 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2:17.19
11 33 Hajbane AdamHajbane Adam 090613 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:17.23
12 32 Kacina MichalKacina Michal 080215 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:18.77
13 27 Fico AdriánFico Adrián 070605 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:19.87
14 28 Fischer Martin DanieFischer Martin Danie 080502 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:20.59
15 41 Rehák MatejRehák Matej 070215 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2:21.17
16 21 Čerešňa AlexanderČerešňa Alexander 080817 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:25.22
17 44 Takáč SimeonTakáč Simeon 070519 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:26.73
18 45 Úradník TadeášÚradník Tadeáš 090105 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2:27.78
19 26 Šuba PeterŠuba Peter 080101 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:28.44
20 31 Chobot DominikChobot Dominik 070717 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:30.59
21 37 Kovács SebastiánKovács Sebastián 070317 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:32.05
22 42 Rotter RichardRotter Richard 080515 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:39.42
23 46 Zuberec MilanZuberec Milan 070114 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2:47.31
Celkom 23 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky

Najmladšie žiačky 01 (út, 1.5.2018 - 10:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 105 Jamrichová RenataJamrichová Renata 070620 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 1:56.90
2 55 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 070405 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 2:00.29
3 47 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 2:05.27
4 48 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:09.64
5 52 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:12.62
6 50 Bartošíková LolaBartošíková Lola 070529 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 2:15.83
7 49 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:21.84
8 63 Nižnanová EmaNižnanová Ema 071219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12 2:26.47
9 53 Dobiašová MartinaDobiašová Martina 070721 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 2:27.79
10 62 Navarová TeaNavarová Tea 070509 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11 2:28.10
11 51 Bučková TamaraBučková Tamara 070329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:30.40
58 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 070813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 DNF
Celkom 12 pretekárov
Najmladšie žiačky 02 (út, 1.5.2018 - 10:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 67 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10 2:07.43
2 59 Kročková NatáliaKročková Natália 080715 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:12.00
3 54 Dobošová KamilaDobošová Kamila 090318 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:20.24
4 60 Kučerová NelaKučerová Nela 090411 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:22.15
5 61 Mádelová JúliaMádelová Júlia 081104 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:22.42
6 56 Hrotková NatáliaHrotková Natália 080515 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:25.37
7 64 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 2:27.70
8 666 Mészárosová SoňaMészárosová Soňa 100623 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2:28.07
9 57 Hulíková KarolínaHulíková Karolína 080226 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:30.89
10 65 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 8 2:46.11
Celkom 10 pretekárov

600 m - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (út, 1.5.2018 - 10:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 105 Jamrichová RenataJamrichová Renata 070620 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1:56.90
2 55 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 070405 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2:00.29
3 47 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 071130 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:05.27
4 67 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 070715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:07.43
5 48 Prvá LuciaPrvá Lucia 070619 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:09.64
6 59 Kročková NatáliaKročková Natália 080715 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:12.00
7 52 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 070329 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:12.62
8 50 Bartošíková LolaBartošíková Lola 070529 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:15.83
9 54 Dobošová KamilaDobošová Kamila 090318 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:20.24
10 49 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 070820 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:21.84
11 60 Kučerová NelaKučerová Nela 090411 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:22.15
12 61 Mádelová JúliaMádelová Júlia 081104 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:22.42
13 56 Hrotková NatáliaHrotková Natália 080515 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:25.37
14 63 Nižnanová EmaNižnanová Ema 071219 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:26.47
15 64 Pániková NinaPániková Nina 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:27.70
16 53 Dobiašová MartinaDobiašová Martina 070721 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:27.79
17 666 Mészárosová SoňaMészárosová Soňa 100623 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2:28.07
18 62 Navarová TeaNavarová Tea 070509 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:28.10
19 51 Bučková TamaraBučková Tamara 070329 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2:30.40
20 57 Hulíková KarolínaHulíková Karolína 080226 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2:30.89
21 65 Pivarčiová HanaPivarčiová Hana 080707 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 2:46.11
58 Kováčová VeronikaKováčová Veronika 070813 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra DNF
Celkom 22 pretekárov

800 m - Starší žiaci

(út, 1.5.2018 - 11:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 13 Kováč AdamKováč Adam 030925 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:22.84
2 5 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:25.65
3 8 Mehager Adam SalahMehager Adam Salah 030130 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:26.35
4 3 Jobb JakubJobb Jakub 040312 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 2:27.01
5 11 Aštáry SamuelAštáry Samuel 040528 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:31.96
6 104 Straka RoanStraka Roan 050828 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:32.11
7 7 Černý MatejČerný Matej 050418 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:33.52
8 9 Režnák TomášRežnák Tomáš 040927 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 2:33.90
9 4 Remiš MichalRemiš Michal 030329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 2:34.89
10 15 Horváth ErikHorváth Erik 030620 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 2:35.12
11 6 Tóth AdamTóth Adam 031211 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:46.79
12 14 Geleta LukášGeleta Lukáš 041008 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 2:53.95
13 10 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 3:01.20
12 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 14 pretekárov

800 m - Staršie žiačky

(út, 1.5.2018 - 11:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 89 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 050718 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 2:30.07
2 82 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:33.16
3 17 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 2:33.84
4 88 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 2:34.53
5 20 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:36.52
6 93 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 2:39.34
7 84 Lukáčová MichaelaLukáčová Michaela 040211 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 2:47.15
8 83 Bartošíková EllaBartošíková Ella 041106 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:47.91
9 91 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:57.51
10 85 Gorbatenková SofiaGorbatenková Sofia 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 3 3:05.93
19 Tešíková IvanaTešíková Ivana 030929 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 10 DNF
Celkom 11 pretekárov

1000 m - Najmladší žiaci

(út, 1.5.2018 - 10:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 68 Štercel RóbertŠtercel Róbert 070108 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 3:31.65
2 70 Buday PeterBuday Peter 070905 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:51.72
3 72 Surman MartinSurman Martin 070427 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 3:55.27
4 71 Krajčovič MartinKrajčovič Martin 090928 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 4:09.86
5 69 Stjepanovič MárioStjepanovič Mário 081012 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 4:13.57
Celkom 5 pretekárov

2000 m - Staršie žiačky

(út, 1.5.2018 - 13:15) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 97 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 7:20.53
2 86 Šranková AngelikaŠranková Angelika 040508 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 7:46.78
3 95 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 7:56.97
4 94 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 7:58.70
5 96 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 060808 AK Junior HoličAK Junior Holič 5 8:28.19
6 98 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 8:44.76
Celkom 6 pretekárov

3000 m - Starší žiaci

(út, 1.5.2018 - 13:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 100 Zubák AdamZubák Adam 041021 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 10:29.94
2 101 Ďuriš MichalĎuriš Michal 030912 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11:05.44
3 103 Vesperín AndrejVesperín Andrej 040324 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 11:32.09
4 102 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 040703 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11:52.86
5 99 Šima AndrejŠima Andrej 030602 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12:03.95
Celkom 5 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Najmladší žiaci

Najmladší žiaci 01 (út, 1.5.2018 - 08:20) Vietor: -3.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kubica MichalKubica Michal 070514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 12.93
2 41 Rehák MatejRehák Matej 070215 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 13.99
3 43 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 15.16
32 Kacina MichalKacina Michal 080215 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 DNF
Celkom 4 pretekári
Najmladší žiaci 02 (út, 1.5.2018 - 08:20) Vietor: -1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.65
2 Holý DominikHolý Dominik 090518 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 13.36
3 Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.67
4 42 Rotter RichardRotter Richard 080515 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 17.19
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [76,2 cm] - Najmladší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (út, 1.5.2018 - 08:20) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Karol ŠimonKarol Šimon 080612 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 12.65
2 Kubica MichalKubica Michal 070514 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 12.93
3 Holý DominikHolý Dominik 090518 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 13.36
4 Valach DanielValach Daniel 080908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13.67
5 41 Rehák MatejRehák Matej 070215 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 13.99
6 43 Špaček SamuelŠpaček Samuel 080621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 15.16
7 42 Rotter RichardRotter Richard 080515 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 17.19
32 Kacina MichalKacina Michal 080215 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... DNF
Celkom 8 pretekárov

60 m prekážok [76,2 cm] - Najmladšie žiačky

Najmladšie žiačky 01 (út, 1.5.2018 - 08:30) Vietor: -0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Mészárosová NelaMészárosová Nela 070703 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 5 13.77
2 Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.90
3 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 15.03
4 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 16.85
Celkom 4 pretekári
Najmladšie žiačky 02 (út, 1.5.2018 - 08:30) Vietor: -2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kulichová KristínaKulichová Kristína 071025 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.17
2 Moravíková SáraMoravíková Sára 090423 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.47
3 Tóthová KristínaTóthová Kristína 080420 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 3 15.40
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2 cm] - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (út, 1.5.2018 - 08:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kulichová KristínaKulichová Kristína 071025 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13.17
2 Moravíková SáraMoravíková Sára 090423 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 13.47
3 Mészárosová NelaMészárosová Nela 070703 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 13.77
4 Dobi OlíviaDobi Olívia 070908 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13.90
5 Šurinová AlenaŠurinová Alena 070209 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15.03
6 Tóthová KristínaTóthová Kristína 080420 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 15.40
7 Střelcová EmaStřelcová Ema 070808 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 16.85
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci

Starší žiaci 01 (út, 1.5.2018 - 08:00) Vietor: -2.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zachar LukášZachar Lukáš 030213 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 15.25
2 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 17.37
3 Kachlík FilipKachlík Filip 030310 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 21.04
4 Holý PeterHolý Peter 050513 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 22.45
Celkom 4 pretekári
Starší žiaci 02 (út, 1.5.2018 - 08:00) Vietor: -1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Prusák JurajPrusák Juraj 040802 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 2 18.34
2 Vanko MarekVanko Marek 040920 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 20.64
3 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 20.96
4 74 Gašpar Ján JurajGašpar Ján Juraj 040428 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 21.91
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (út, 1.5.2018 - 08:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Zachar LukášZachar Lukáš 030213 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 15.25
2 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 17.37
3 Prusák JurajPrusák Juraj 040802 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 18.34
4 Vanko MarekVanko Marek 040920 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 20.64
5 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 20.96
6 Kachlík FilipKachlík Filip 030310 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 21.04
7 74 Gašpar Ján JurajGašpar Ján Juraj 040428 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 21.91
8 Holý PeterHolý Peter 050513 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 22.45
Celkom 8 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm] - Staršie žiačky

Staršie žiačky 01 (út, 1.5.2018 - 08:10) Vietor: -2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 15.96
2 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 16.13
3 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 16.64
4 Kukučková ElenaKukučková Elena 030607 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 18.28
5 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18.95
Celkom 5 pretekárov
Staršie žiačky 02 (út, 1.5.2018 - 08:10) Vietor: -2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15.51
2 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 16.81
3 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 17.22
4 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18.86
5 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 21.25
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm] - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (út, 1.5.2018 - 08:10) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG Nitra AŠK ŠOG Nitra A 4 15.51
2 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 15.96
3 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 16.13
4 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 16.64
5 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 16.81
6 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 17.22
7 Kukučková ElenaKukučková Elena 030607 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 18.28
8 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 18.86
9 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 18.95
10 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 21.25
Celkom 10 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

Starší žiaci 01 (út, 1.5.2018 - 09:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 42.61
2 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 46.22
3 Kachlík FilipKachlík Filip 030310 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 52.98
4 Miko DominikMiko Dominik 031021 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 54.62
Kiss DavidKiss David 030617 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 DQ
Celkom 5 pretekárov
Starší žiaci 02 (út, 1.5.2018 - 09:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Krška PeterKrška Peter 020819 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 42.92
2 Takács NorbertTakács Norbert 040226 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 49.25
3 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 54.87
Celkom 3 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (út, 1.5.2018 - 09:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 42.61
2 Krška PeterKrška Peter 020819 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 42.92
3 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 46.22
4 Takács NorbertTakács Norbert 040226 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 49.25
5 Kachlík FilipKachlík Filip 030310 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 52.98
6 Miko DominikMiko Dominik 031021 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 54.62
7 Plačko LukášPlačko Lukáš 050417 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 54.87
Kiss DavidKiss David 030617 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta DQ
Celkom 8 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

Staršie žiačky 01 (út, 1.5.2018 - 09:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 47.18
2 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 47.20
3 Bezáková LenkaBezáková Lenka 031031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 47.39
4 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 49.56
5 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 51.52
6 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 53.31
7 Kukučková ElenaKukučková Elena 030607 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 57.21
Celkom 7 pretekárov
Staršie žiačky 02 (út, 1.5.2018 - 09:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 53.15
2 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 53.39
3 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 56.52
4 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 030821 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 58.86
5 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 62.62
6 Juríková TimeaJuríková Timea 050413 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 63.81
7 Repková DianaRepková Diana 050620 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 64.73
Celkom 7 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (út, 1.5.2018 - 09:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 47.18
2 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 47.20
3 Bezáková LenkaBezáková Lenka 031031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 47.39
4 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 49.56
5 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 51.52
6 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 53.15
7 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 53.31
8 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 53.39
9 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 56.52
10 Kukučková ElenaKukučková Elena 030607 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 57.21
11 Frimmerová SarahFrimmerová Sarah 030821 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 58.86
12 Karabová EliškaKarabová Eliška 060405 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 62.62
13 Juríková TimeaJuríková Timea 050413 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 63.81
14 Repková DianaRepková Diana 050620 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 64.73
Celkom 14 pretekárov

1500 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

(út, 1.5.2018 - 11:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 77 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 030222 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 5:15.25
2 76 Červený SamuelČervený Samuel 040715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 5:26.69
3 75 Černiansky PeterČerniansky Peter 030816 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 5:28.73
4 333 Kravárik OliverKravárik Oliver 040628 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5:32.88
5 78 Sabota KristiánSabota Kristián 031005 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 6:08.55
6 74 Gašpar Ján JurajGašpar Ján Juraj 040428 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 6:17.65
7 73 Marťák ErikMarťák Erik 030318 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 7:07.37
Celkom 7 pretekárov

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

(út, 1.5.2018 - 11:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 80 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 050214 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 6:29.76
2 1 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 060209 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 7:12.59
3 79 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 051114 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 7:22.98
4 2 Grňová KláraGrňová Klára 050322 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 8:08.73
Celkom 4 pretekári

4 x 60 m kluby - Najmladší žiaci

(út, 1.5.2018 - 13:50) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 31 Chobot, Hvozdík, Nduka, Buday Chobot, Hvozdík, Nduka, Buday AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 38.22
2 Kovács, Repa, Kňažík, Hindák Kovács, Repa, Kňažík, Hindák TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 39.39
3 69 Stjepanovič, Valach, Štercel Stjepanovič, Valach, Štercel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 40.28
4 Buday, Katuščák, Vontorčík, Čičo Buday, Katuščák, Vontorčík, Čičo AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 43.45
Celkom 4 pretekári

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky

Najmladšie žiačky 01 (út, 1.5.2018 - 14:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čudaiová, Bartošíková, Mikušincová, Vendžúrová Čudaiová, Bartošíková, Mikušincová, Vendžúrová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 37.87
2 Satmarová, Šimová, Seková, Čerešňová Satmarová, Šimová, Seková, Čerešňová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 39.00
3 63 Nižnanová, Prvá, Jamrichová, Kulichová Nižnanová, Prvá, Jamrichová, Kulichová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 39.57
4 Rakusová, Bojdová, Hlaváčková, Kováčová Rakusová, Bojdová, Hlaváčková, Kováčová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 39.88
5 Šarudiová, Slezáková, Ďuricová, Mihočková Šarudiová, Slezáková, Ďuricová, Mihočková Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 41.02
6 60 Kučerová, Dobi, Nováková, Vassová Kučerová, Dobi, Nováková, Vassová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 41.18
7 Lencsésová, Tušková, Melayová Lencsésová, Tušková, Melayová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 43.11
8 Střelcová, Mištinová, Pastieriková, Holková Střelcová, Mištinová, Pastieriková, Holková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 44.25
Celkom 8 pretekárov
Najmladšie žiačky 02 (út, 1.5.2018 - 14:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baláková, Drahovská, Brežná, Krupová Baláková, Drahovská, Brežná, Krupová TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 37.60
2 Dobiašová, Mikušaťová, Mádelová, Hrachovcová Dobiašová, Mikušaťová, Mádelová, Hrachovcová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 39.88
3 Kúkelová, Moravíková, Bilická, Harceková Kúkelová, Moravíková, Bilická, Harceková Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 42.82
Zacharová, Mičková, Dobošová, Šurinová Zacharová, Mičková, Dobošová, Šurinová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 DQ
Celkom 4 pretekári

4 x 60 m kluby - Najmladšie žiačky (Celkový stav)

Celkový stav (út, 1.5.2018 - 14:00) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Baláková, Drahovská, Brežná, Krupová Baláková, Drahovská, Brežná, Krupová TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 37.60
2 Čudaiová, Bartošíková, Mikušincová, Vendžúrová Čudaiová, Bartošíková, Mikušincová, Vendžúrová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 37.87
3 Satmarová, Šimová, Čerešňová, Seková Satmarová, Šimová, Čerešňová, Seková AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 39.00
4 63 Nižnanová, Prvá, Jamrichová, Kulichová Nižnanová, Prvá, Jamrichová, Kulichová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 39.57
5= 53 Dobiašová, Mikušaťová, Mádelová, Hrachovcová Dobiašová, Mikušaťová, Mádelová, Hrachovcová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 39.88
5= Rakusová, Bojdová, Hlaváčková, Kováčová Rakusová, Bojdová, Hlaváčková, Kováčová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 39.88
7 Šarudiová, Slezáková, Ďuricová, Mihočková Šarudiová, Slezáková, Ďuricová, Mihočková Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 41.02
8 60 Kučerová, Dobi, Nováková, Vassová Kučerová, Dobi, Nováková, Vassová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 41.18
9 Kúkelová, Moravíková, Bilická, Harceková Kúkelová, Moravíková, Bilická, Harceková Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 42.82
10 Lencsésová, Tušková, Melayová Lencsésová, Tušková, Melayová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 43.11
11 Střelcová, Mištinová, Pastieriková, Holková Střelcová, Mištinová, Pastieriková, Holková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 44.25
Zacharová, Mičková, Dobošová, Šurinová Zacharová, Mičková, Dobošová, Šurinová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava DQ
Celkom 12 pretekárov

4 x 300 m kluby - Starší žiaci

Starší žiaci 01 (út, 1.5.2018 - 13:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery, Svoreň, Seko, Fiala Čery, Svoreň, Seko, Fiala AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 2:47.69
2 Ostrovský, Samuel, Bartoníček, Valo Ostrovský, Samuel, Bartoníček, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 2:50.91
3 Blšták, Prochác, Černý, Kováč Blšták, Prochác, Černý, Kováč Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 2:55.13
4 Halabrín, Nikodém, Režnák, Zubák Halabrín, Nikodém, Režnák, Zubák Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 3:00.68
5 Kiss, Čmelka, Róka, Takács Kiss, Čmelka, Róka, Takács TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 3:05.17
Celkom 5 pretekárov
Starší žiaci 02 (út, 1.5.2018 - 13:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Plačko, Jobb, Sabota, Plačko, Šido Plačko, Jobb, Sabota, Plačko, Šido Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 3:05.02
2 Broďáni, Petrík, Vanko, Kováč Broďáni, Petrík, Vanko, Kováč ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 3:15.05
3 Tóth, Kvočka, Miko, Klempa Tóth, Kvočka, Miko, Klempa TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 3:16.56
4 88 Truban, Baláž, Juhás, Gašpar Truban, Baláž, Juhás, Gašpar Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 3:36.06
Peregrín, Očkay, Hayden, Valent Peregrín, Očkay, Hayden, Valent Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 5 pretekárov

4 x 300 m kluby - Starší žiaci (Celkový stav)

Celkový stav (út, 1.5.2018 - 13:30) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Čery, Svoreň, Seko, Fiala Čery, Svoreň, Seko, Fiala AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2:47.69
2 Ostrovský, Samuel, Bartoníček, Valo Ostrovský, Samuel, Bartoníček, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2:50.91
3 Blšták, Prochác, Černý, Kováč Blšták, Prochác, Černý, Kováč Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2:55.13
4 Halabrín, Nikodém, Režnák, Zubák Halabrín, Nikodém, Režnák, Zubák Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3:00.68
5 Plačko, Jobb, Sabota, Plačko, Šido Plačko, Jobb, Sabota, Plačko, Šido Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3:05.02
6 Kiss, Čmelka, Róka, Takács Kiss, Čmelka, Róka, Takács TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3:05.17
7 Broďáni, Petrík, Vanko, Kováč Broďáni, Petrík, Vanko, Kováč ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3:15.05
8 Tóth, Kvočka, Miko, Klempa Tóth, Kvočka, Miko, Klempa TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3:16.56
9 88 Truban, Baláž, Juhás, Gašpar Truban, Baláž, Juhás, Gašpar Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3:36.06
Peregrín, Očkay, Hayden, Valent Peregrín, Očkay, Hayden, Valent Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNS
Celkom 10 pretekárov

4 x 300 m kluby - Staršie žiačky

Staršie žiačky 01 (út, 1.5.2018 - 13:40) Excel Info Prihlášky Výsledky
Umí. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Demitrová, Bučeková, Brezanová, Bartošíková Demitrová, Bučeková, Brezanová, Bartošíková