<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Zoznam prihlášok

Zo školských lavíc do atletickej haly Elán, Bratislava, 9. 12. 2018

Kategórie Disciplína Meno Narodený Príslušnosť Výkon Výkon štat.
J 60 m Alezár Tomáš (SVK) 00 SOŠ Svätoplukova 2 Ba
J 60 m Dokoupil Dávid 00 MAC REDOX Lučenec 07.15
J 60 m Figa Lucas 00 MAC REDOX Lučenec 07.28
J 60 m Kišš Máté 99 AK Slávia TU Košice 07.11
J 60 m Kurucz Norbert 00 ŠK ŠOG Nitra
J 60 m Megela Patrik 00 1.Atletický klub Humenné 07.28
J 60 m Rigo Peter 99 ŠK ŠOG Nitra 07.36
J 200 m Cmár Ľubomír (SVK) 00 SOŠ Svätoplukova 2 Ba
J 200 m Dokoupil Dávid 00 MAC REDOX Lučenec 23.39
J 200 m Figa Lucas 00 MAC REDOX Lučenec 23.05
J 200 m Kišš Máté 99 AK Slávia TU Košice 21.12
J 200 m Kurucz Norbert 00 ŠK ŠOG Nitra 25.25
J 200 m Rigo Peter 99 ŠK ŠOG Nitra 22.87
J 200 m Vlkovič Tomáš (SVK) 00 KSŠ sv.Mikuláša Prešov 24.29
J diaľka Alezár Tomáš (SVK) 00 SOŠ Svätoplukova
J guľa 6 kg Cmár Ľubomír (SVK) 00 SOŠ Svätoplukova 2 Ba
J guľa 6 kg Guňovský Marek 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.55
J guľa 6 kg Skoupa Norbert 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 13.75
Dci 60 m Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky 07.53
Dci 60 m Hriň Adam 02 AK MŠK,Žiar nad Hronom
Dci 60 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 07.79
Dci 60 m Konečný Jakub 02 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dci 60 m Martončík Patrik 01 AK Slávia TU Košice
Dci 60 m Matuščák Tomáš 01 1.Atletický klub Humenné 06.95
Dci 60 m Miklóš Martin 02 MAC REDOX Lučenec 07.53
Dci 60 m Rácz Filip (SVK) 02 SOŠ Svätoplukova 2 Ba
Dci 60 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 07.68
Dci 200 m Fridmanský Denis 01 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 26.15
Dci 200 m Jakubov Miloš 02 1.Atletický klub Humenné 24.93
Dci 200 m Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra 23.94
Dci 200 m Miklóš Martin 02 MAC REDOX Lučenec 23.81
Dci 200 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice 25.73
Dci 200 m Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice 24.87
Dci 200 m Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky
Dci 200 m Žiačik Andrej 02 Atletický club Nové Zámky 24.75
Dci 400 m Martončík Patrik 01 AK Slávia TU Košice 59.93
Dci 400 m Sedlák Erik 01 AK Slávia TU Košice 54.89
Dci 400 m Šabík Bohumír 04 Atletický club Nové Zámky
Dci 600 m Patarák Matúš 01 AK Slávia TU Košice
Dci 1000 m Dráfi Karol 01 Atletický club Nové Zámky
Dci 1000 m Drobný Peter 02 AO TJ Slávia STU Bratislava
Dci 1000 m Fridmanský Denis 01 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Dci 60 m pr. 91,4 Kutruc Tomáš 01 ŠK ŠOG Nitra
Dci výška Žilka Filip 01 MAC REDOX Lučenec 170
Dci diaľka 687 Hriň Adam 02 AK MŠK,Žiar nad Hronom
Dci diaľka Konečný Jakub 02 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Dci diaľka Rácz Filip (SVK) 02 SOŠ Svätoplukova 2 Ba
Dci trojskok Pavuk Timo 02 Atletický club Nové Zámky 11.03
Dci trojskok Žilka Filip 01 MAC REDOX Lučenec 11.80
Dci guľa 5 kg Balog Jozef (SVK) 02 SOŠ Svätoplukova 2 Ba
Žci 60 m Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky 07.96
Žci 60 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice
Žci 60 m Čulák Tomáš 04 Atletický klub Zlaté Moravce 08.47
Žci 60 m Guštafík Mário 03 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Žci 60 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice 08.22
Žci 60 m Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 08.05
Žci 60 m Liška Adam 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.54
Žci 60 m Lobotka Matúš 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.28
Žci 60 m Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.33
Žci 60 m Matejko Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 08.60
Žci 60 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky 08.56
Žci 60 m Novitzky Samuel 03 AK Slávia TU Košice
Žci 60 m Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.61
Žci 60 m Tóth Gergó 04 Atletický club Nové Zámky 08.07
Žci 60 m Tovarňák Marián 04 1.Atletický klub Humenné 08.64
Žci 60 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky 07.58
Žci 600 m Čerevka Kristián 03 AK Slávia TU Košice
Žci 600 m Haják Juraj 04 AK Slávia TU Košice
Žci 600 m Matejko Daniel 04 1.Atletický klub Humenné
Žci 600 m Muránsky Milan 04 Atletický club Nové Zámky
Žci 600 m Novitzky Samuel 03 AK Slávia TU Košice
Žci 600 m Valo Marek 03 Atletický club Nové Zámky
Žci 600 m Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice
Žci 800 m Červený Samuel 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:30.40
Žci 800 m Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné 3:27.27
Žci 800 m Šabík Bohumír 04 Atletický club Nové Zámky
Žci 800 m Vajda Martin 03 AK Inter-SC Bratislava 2:35.40
Žci 1000 m Lobotka Matúš 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 60 m pr. 83,8 Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky
Žci 60 m pr. 83,8 Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 10.31
Žci 60 m pr. 83,8 Váňa Lukáš 03 AK Slávia TU Košice
Žci 4 x 200 m kluby Bartoníček Michal 03 Atletický club Nové Zámky
Žci 4 x 200 m kluby Čulák Tomáš 04 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci 4 x 200 m kluby Košút Samuel 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Žci 4 x 200 m kluby Liška Dávid 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 4 x 200 m kluby Lobotka Matúš 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 4 x 200 m kluby Lukšo Mário 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 4 x 200 m kluby Orlej Daniel 04 1.Atletický klub Humenné
Žci 4 x 200 m kluby Šarmír Jakub 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žci 4 x 200 m kluby Ševčík Lukáš 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 4 x 400 m kombi Červený Samuel 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci 4 x 400 m kombi Pažítka Štefan 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žci výška Guštafík Mário 03 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Žci výška Liška Adam 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 155
Žci výška Pažítka Štefan 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 170
Žci výška Slimák Erik 04 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok
Žci výška Tovarňák Marián 04 1.Atletický klub Humenné 130
Žci diaľka Kalakay Daniel 04 AK Slávia TU Košice 506
Žci diaľka Liška Dávid 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 532
Žci diaľka Pažítka Štefan 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 544
Žci diaľka Šarmír Jakub 03 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 461
Žci diaľka Tvrdý Kristián 03 AK Slávia UK Bratislava 607
Žci guľa 4 kg Čulák Tomáš 04 Atletický klub Zlaté Moravce 07.22
Žci guľa 4 kg Šula Karel 03 AK Slávia UK Bratislava 17.43
Mžci 60 m Čambálik Matúš 06 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.16
Mžci 60 m Dániel Regö 05 Atletický club Nové Zámky 08.43
Mžci 60 m Ferianc Adam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.31
Mžci 60 m Francisci Alex 06 Atletický club Nové Zámky
Mžci 60 m Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.64
Mžci 60 m Jančik Daniel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.20
Mžci 60 m Košút Samuel 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 60 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 09.15
Mžci 60 m Mikušať Jakub 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.24
Mžci 60 m Samuel Sebastian 05 Atletický club Nové Zámky 08.87
Mžci 60 m Szakszon Simon 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.74
Mžci 60 m Šnírer Martin 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 08.68
Mžci 60 m Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.60
Mžci 600 m Banetka Filip 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 1:54.68
Mžci 600 m Boledovič Tomáš 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 600 m Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 1:46.61
Mžci 600 m Dániel Regö 05 Atletický club Nové Zámky 1:42.18
Mžci 600 m Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 1:44.35
Mžci 600 m Košút Samuel 05 Atletický klub Zlaté Moravce
Mžci 600 m Lelkes Adam 07 AK Veterán Bratislava 1:46.15
Mžci 600 m Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 1:45.75
Mžci 600 m Petrezsél René 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžci 600 m Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 1:44.82
Mžci 800 m Šabík Benjamín 06 Atletický club Nové Zámky
Mžci 1000 m Jančik Daniel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 3:09.87
Mžci 1000 m Špacír Nicolas 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžci 4 x 200 m kluby Dániel Regö 05 Atletický club Nové Zámky
Mžci 4 x 200 m kluby Fuksa Miroslav 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci 4 x 200 m kluby Jančik Daniel 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci 4 x 200 m kluby Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžci 4 x 200 m kluby Takács András 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžci výška Dendiš Viktor 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 158
Mžci výška Hayden Peter 05 Atletický club Nové Zámky 150
Mžci výška Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné
Mžci diaľka Csontos Lukáš 05 AK Slávia TU Košice 498
Mžci diaľka Fedák Matej 05 AK Slávia TU Košice 480
Mžci diaľka Ferianc Adam 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 403
Mžci diaľka Golian Šimon 05 MAC REDOX Lučenec 484
Mžci diaľka Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 506
Mžci diaľka Peregrín Martin 05 Atletický club Nové Zámky 522
Mžci diaľka Szakszon Simon 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 388
Mžci diaľka Šnírer Martin 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 472
Mžci guľa 3 kg Černý Ivan 06 Atletický club Nové Zámky 07.76
Mžci guľa 3 kg Mikula Gabriel 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.27
Mžci guľa 3 kg Mikušať Jakub 06 Slávia šport. gymnázium Trenčín 05.93
Mžci guľa 3 kg Vrabeľ Ondrej 06 1.Atletický klub Humenné
Jky 60 m Antušeková Martina 00 AK Slávia UK Bratislava
Jky guľa 4 kg Hanuliaková Júlia 00 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.08
Dky 60 m Kálmánová Viktória 02 Atletický club Nové Zámky
Dky 60 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava 09.04
Dky 60 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 08.54
Dky 200 m Kálmánová Viktória 02 Atletický club Nové Zámky 33.49
Dky 200 m Puha Réka 02 Atletický club Nové Zámky 28.05
Dky 600 m Lepotová Amália 02 AK Slávia UK Bratislava
Dky výška Lenhartová Michaela 02 MAC REDOX Lučenec 170
Dky diaľka Kováčová Nicol 02 AK MŠK,Žiar nad Hronom
Dky guľa 3 kg Bartfayová Lucia 02 AK MŠK,Žiar nad Hronom
Dky guľa 3 kg Hamrózyová Karolína 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.86
Dky guľa 3 kg Hanuliaková Petra 02 Slávia šport. gymnázium Trenčín 12.39
Dky guľa 3 kg Kačányová Vanesa 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.49
Dky guľa 3 kg Kováčová Nicol 02 AK MŠK,Žiar nad Hronom
Dky guľa 3 kg Vrecková Michaela 01 Slávia šport. gymnázium Trenčín 14.32
Žky 60 m Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice
Žky 60 m Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.89
Žky 60 m Benčeková Tatiana 03 AK Slávia TU Košice
Žky 60 m Brunerová Nina 04 MAC REDOX Lučenec 08.45
Žky 60 m Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 07.99
Žky 60 m Danková Katarína 03 Atletický klub Zlaté Moravce 08.65
Žky 60 m Farkas Lea 03 Atletický club Nové Zámky 08.12
Žky 60 m Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 08.25
Žky 60 m Futáková Viktória 04 AK MŠK,Žiar nad Hronom
Žky 60 m Gazíková Katarína 04 MAC REDOX Lučenec 08.66
Žky 60 m Gomonaiová Dominika 03 AK Slávia TU Košice
Žky 60 m Holubcová Petra 04 Atletický club Nové Zámky
Žky 60 m Janíková Lucia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 60 m Kočišová Erika 03 MAC REDOX Lučenec 09.08
Žky 60 m Kočová Lenka 03 MAC REDOX Lučenec
Žky 60 m Kusyová Janka 03 Atletický club Nové Zámky 08.27
Žky 60 m Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice
Žky 60 m Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky 09.21
Žky 60 m Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 08.52
Žky 60 m Moróczová Nataša 04 AK Inter-SC Bratislava
Žky 60 m Plšková Linda 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.05
Žky 60 m Prohácková Lea 04 Atletický club Nové Zámky 08.57
Žky 60 m Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 07.98
Žky 60 m Sásová Kristína 04 MAC REDOX Lučenec 09.07
Žky 60 m Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 08.84
Žky 60 m Štifnerová Chiara 03 Atletický club Nové Zámky
Žky 60 m Urblíková Lenka 03 AK MŠK,Žiar nad Hronom
Žky 60 m Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.86
Žky 600 m Benčeková Tatiana 03 AK Slávia TU Košice
Žky 600 m Cipková Ema 04 1.Atletický klub Humenné
Žky 600 m Gomonaiová Dominika 03 AK Slávia TU Košice
Žky 600 m Kusyová Janka 03 Atletický club Nové Zámky
Žky 600 m Šranková Angelika 04 Atletický club Nové Zámky
Žky 800 m Černá Nina 03 Atletický club Nové Zámky
Žky 800 m Harendarčíková Paulína 04 Atletický club Nové Zámky 2:49.45
Žky 800 m Kočová Lenka 03 MAC REDOX Lučenec 2:42.06
Žky 800 m Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:34.53
Žky 800 m Švigárová Ivana 03 1.Atletický klub Humenné 2:33.84
Žky 1000 m Andrushchak Olena 03 AK Slávia TU Košice
Žky 60 m pr. 76,2 Cipková Ema 04 1.Atletický klub Humenné
Žky 60 m pr. 76,2 Fotulová Mia 03 AK Slávia TU Košice 09.27
Žky 60 m pr. 76,2 Gazíková Katarína 04 MAC REDOX Lučenec 12.16
Žky 60 m pr. 76,2 Malovecká Dominika 04 Atletický club Nové Zámky 11.30
Žky 60 m pr. 76,2 Rusnáková Viktória 04 AK Slávia TU Košice 09.35
Žky 60 m pr. 76,2 Semanova Jaroslava 04 AK Slávia TU Košice 11.85
Žky 60 m pr. 76,2 Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.26
Žky 4 x 200 m kluby Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 200 m kluby Cellerová Agáta 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 200 m kluby Danková Katarína 03 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky 4 x 200 m kluby Farkas Lea 03 Atletický club Nové Zámky
Žky 4 x 200 m kluby Janíková Lucia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 200 m kluby Masárová Laura 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 4 x 200 m kluby Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce
Žky 4 x 200 m kluby Plšková Linda 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 200 m kluby Záhorcová Stela 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Žky 4 x 200 m kluby Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 400 m kombi Šarinová Daniela 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky 4 x 400 m kombi Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Žky výška Frivaldská Petra 03 1.Atletický klub Humenné 146
Žky výška Janíková Lucia 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 145
Žky výška Sarvašová Simona 03 MAC REDOX Lučenec 145
Žky výška Zavřelová Ema 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 158
Žky diaľka Balajová Tamara 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín 539
Žky diaľka Brunerová Nina 04 MAC REDOX Lučenec 442
Žky diaľka Farkas Lea 03 Atletický club Nové Zámky 555
Žky diaľka Kočišová Erika 03 MAC REDOX Lučenec 495
Žky diaľka Luptáková Kristína 03 AK Slávia TU Košice 441
Žky diaľka Molnárová Michaela 04 AO Športové gymnázium Košice 503
Žky diaľka Sarvašová Simona 03 MAC REDOX Lučenec 437
Žky diaľka Sásová Kristína 04 MAC REDOX Lučenec 451
Žky diaľka Šupicová Lenka 03 Slávia šport. gymnázium Trenčín 520
Žky diaľka Záhorcová Stela 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 434
Žky guľa 3 kg Futáková Viktória 04 AK MŠK,Žiar nad Hronom
Žky guľa 3 kg Holubcová Petra 04 Atletický club Nové Zámky 08.07
Žky guľa 3 kg Urblíková Lenka 03 AK MŠK,Žiar nad Hronom
Mžky 60 m Balázs Rita 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 08.50
Mžky 60 m Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce 09.95
Mžky 60 m Danižíková Barbora (SVK) 05 ZŠ Školská Holíč
Mžky 60 m Demitrová Zara 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.41
Mžky 60 m Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 08.14
Mžky 60 m Ďurišková Alžbeta 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 08.52
Mžky 60 m Fabiánová Šejla 06 Atletický club Nové Zámky 08.72
Mžky 60 m Kulcsárová Karolína 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 09.36
Mžky 60 m Leváková Nina 05 Atletický club Nové Zámky 09.59
Mžky 60 m Luptáková Patrícia 05 AK Slávia TU Košice 09.33
Mžky 60 m Matuščáková Veronika 06 1.Atletický klub Humenné 09.39
Mžky 60 m Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 09.29
Mžky 60 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné 08.90
Mžky 60 m Rezničeková Simona 06 Atletický club Nové Zámky 10.08
Mžky 60 m Strapeková Johanna 06 Atletický club Nové Zámky 09.96
Mžky 60 m Šnírerová Alžbeta 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.79
Mžky 60 m Trgová Viktória (SVK) 06 ZŠ Bachova 4, Bratislava 08.66
Mžky 60 m Ursíny Lea 05 Atletický club Nové Zámky 08.64
Mžky 60 m Zathurecká Vanessa 05 AO TJ Slávia STU Bratislava
Mžky 600 m Balázs Rita 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 2:05.27
Mžky 600 m Belicová Dorota 05 Atletický klub Zlaté Moravce 2:01.13
Mžky 600 m Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 1:53.65
Mžky 600 m Brezanová Natália 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 1:57.48
Mžky 600 m Luptáková Patrícia 05 AK Slávia TU Košice
Mžky 600 m Mihaľková Jana 06 1.Atletický klub Humenné 2:05.42
Mžky 600 m Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 1:58.82
Mžky 600 m Páleníková Emma 06 Atletický klub Zlaté Moravce 1:59.79
Mžky 600 m Trusková Viktoria 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 1:56.89
Mžky 600 m Vaculčiaková Nia 05 Gymnázium Partizánske
Mžky 600 m Záležáková Jasmine 05 Atletický club Nové Zámky
Mžky 800 m Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné
Mžky 1000 m Kubovčíková Katarína 05 AK MŠK,Žiar nad Hronom
Mžky 1000 m Líškayová Lenka 06 AK MŠK,Žiar nad Hronom
Mžky 60 m pr. 76,2 Bieliková Natália 06 AK MŠK,Žiar nad Hronom
Mžky 60 m pr. 76,2 Kuboučíková Katarína 05 AK MŠK,Žiar nad Hronom
Mžky 4 x 200 m kluby Balázs Rita 05 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 4 x 200 m kluby Brezanová Natália 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 200 m kluby Demitrová Zara 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 200 m kluby Ďurišková Alžbeta 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky 4 x 200 m kluby Fabiánová Šejla 06 Atletický club Nové Zámky
Mžky 4 x 200 m kluby Kulcsárová Karolína 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou
Mžky 4 x 200 m kluby Polovková Bianka 05 1.Atletický klub Humenné
Mžky 4 x 200 m kluby Trusková Viktoria 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín
Mžky výška Brezanová Natália 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 151
Mžky výška Demitrová Zara 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 143
Mžky výška Ďurišková Alžbeta 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 140
Mžky výška Kulcsárová Karolína 06 Atl.leg.klub Moldava nad Bodvou 144
Mžky výška Šnírerová Alžbeta 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Mžky diaľka 513 Bieliková Natália 06 AK MŠK,Žiar nad Hronom
Mžky diaľka Bobaľová Natália 06 1.Atletický klub Humenné 371
Mžky diaľka Devaldová Diana 05 AK Slávia TU Košice 470
Mžky diaľka Miškovičová Katarína 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 454
Mžky diaľka Trusková Viktoria 05 Slávia šport. gymnázium Trenčín 380
Mžky diaľka Vaculčiaková Nia 05 Gymnázium Partizánske
Mžky diaľka Zemanová Mia 06 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 395
Mžky diaľka Žibritová Rebeka 05 Atletický club Nové Zámky 514
Mžky guľa 3 kg Danižíková Barbora (SVK) 05 ZŠ Školská Holíč
Mžky guľa 3 kg Dibalová Sofia 05 MAC REDOX Lučenec 09.67
Mžky guľa 3 kg Chrenková Bronislava 05 Atletický club Nové Zámky 07.64
Nžci 60 m Ashford Nicholas 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 60 m Dostál Dávid 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.34
Nžci 60 m Gabriž Juraj 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.64
Nžci 60 m Gage William 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.48
Nžci 60 m Gašparík Michal 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 60 m Ivák Juraj 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 60 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 09.37
Nžci 60 m Križan Jakub 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 60 m Marko Peter 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.88
Nžci 60 m Pech Rastislav 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 60 m Repka Patrik 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 09.57
Nžci 60 m Rojík Jakub 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 10.21
Nžci 60 m Salák Matúš 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 60 m Špaček Samuel 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 09.10
Nžci 60 m Votčenikov Michal 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 60 m Zeman Šimon 08 Atletický klub Zlaté Moravce 11.21
Nžci 600 m Dostál Dávid 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 600 m Gabriž Juraj 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:07.17
Nžci 600 m Gage William 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:11.95
Nžci 600 m Križan Jakub 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 600 m Marko Peter 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 600 m Pech Rastislav 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:21.44
Nžci 600 m Rojík Jakub 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžci 600 m Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:04.02
Nžci 600 m Špaček Samuel 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 2:03.45
Nžci 600 m Zeman Šimon 08 Atletický klub Zlaté Moravce 2:25.58
Nžci 1000 m Knapčok Matej 08 ZŠ Jána Kupeckého Pezinok 3:42.11
Nžci diaľka Sedláček Victor Heinz 07 Slávia šport. gymnázium Trenčín 400
Nžky 60 m Benkovičová Edit 07 Atletický club Nové Zámky 09.56
Nžky 60 m Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.59
Nžky 60 m Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.86
Nžky 60 m Budiaková Anna 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60 m Budiaková Martina 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60 m Dobi Olívia 07 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60 m Durczoková Veronika 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60 m Fabio Alessia Veronic 07 Atletický club Nové Zámky
Nžky 60 m Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce 09.67
Nžky 60 m Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.88
Nžky 60 m Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.84
Nžky 60 m Méryová Nela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60 m Mikušaťová Terézia 08 Slávia šport. gymnázium Trenčín 10.51
Nžky 60 m Némethová Tereza 07 Atletický club Nové Zámky 10.15
Nžky 60 m Nováková Karin 07 Atletický club Nové Zámky 09.84
Nžky 60 m Paľovská Nina Mária 08 AK Run For Fun Petržalka Bratislava
Nžky 60 m Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce 10.07
Nžky 60 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 09.86
Nžky 60 m Szakszonová Sofia 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60 m Topoľská Lýdia 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 60 m Vassová Karolína 07 Atletický club Nové Zámky 10.34
Nžky 600 m Benkovičová Edit 07 Atletický club Nové Zámky
Nžky 600 m Blichárová Ela 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 600 m Bovanová Nicol 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:22.44
Nžky 600 m Dinková Emma 08 AK Inter-SC Bratislava 2:14.13
Nžky 600 m Fabio Alessia Veronic 07 Atletický club Nové Zámky
Nžky 600 m Krajčovičová Bibiana 07 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 600 m Liptajová Margaréta 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava 2:10.26
Nžky 600 m Pániková Nina 08 Atletický klub Zlaté Moravce 2:22.88
Nžky 600 m Psársky Nicole 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 600 m Szakszonová Sofia 08 Atletika ŠPORT HROU Bratislava
Nžky 1000 m Kubovčíková Hana 07 AK MŠK,Žiar nad Hronom
Nžky diaľka Dinková Emma 08 AK Inter-SC Bratislava 389
Nžky diaľka Glembová Klára 07 AK Run For Fun Petržalka Bratislava 333
Nžky diaľka Horváthová Henrieta 07 Atletický klub Zlaté Moravce 381