<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

ASVÖ VIENNA INDOOR GALA

Viedeň AUT (2. 2. 2019)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh (so, 2.2.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
10 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.12
21 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 07.29
23 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 07.40
24 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.41
39 Puvák BranislavPuvák Branislav 78 78 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.83
42 Štrba MiroslavŠtrba Miroslav 91 91 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 07.91
43 Bician JánBician Ján 82 82 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 08.12
Celkom 7 pretekárov

60 m - Muži (Finále)

Finále B (so, 2.2.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Fendek JakubFendek Jakub 91 91 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.08
Celkom 1 pretekári

60 m - Dorastenci

(so, 2.2.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
13 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 07.85
Celkom 1 pretekári

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh (so, 2.2.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
8 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.93
15 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.17
17 Močáryová PetraMočáryová Petra 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.21
22 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.50
Celkom 4 pretekári

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 2.2.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.87
Celkom 1 pretekári
Finále B (so, 2.2.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.07
Celkom 1 pretekári

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh (so, 2.2.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.08
12 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.48
Celkom 2 pretekári