<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

ASVÖ VIENNA INDOOR GALA

Viedeň AUT (2. 2. 2019)

60 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh (so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
10 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.12
21 Mészáros LukášMészáros Lukáš 950510 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 07.29
23 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 010416 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 07.40
24 Buvala JozefBuvala Jozef 961011 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.41
39 Puvák BranislavPuvák Branislav 780922 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 07.83
42 Štrba MiroslavŠtrba Miroslav 911101 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 07.91
43 Bician JánBician Ján 821115 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 08.12
Celkom 7 pretekárov

60 m - Muži (Finále)

Finále B (so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Fendek JakubFendek Jakub 910521 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.08
Celkom 1 pretekári

60 m - Dorastenci

(so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
13 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 07.85
Celkom 1 pretekári

60 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh (so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
8 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.93
15 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.17
17 Močáryová PetraMočáryová Petra 990614 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.21
22 Nováková NinaNováková Nina 960531 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 08.50
Celkom 4 pretekári

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
7 Malatincová SimonaMalatincová Simona 971002 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 07.87
Celkom 1 pretekári
Finále B (so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Tomková BarboraTomková Barbora 960920 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 08.07
Celkom 1 pretekári

60 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh (so, 2.2.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 08.08
12 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 041205 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 08.48
Celkom 2 pretekári