<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

YOUTH ATHLETICS INDOOR OSTRAVA III.

Ostrava (21. 2. 2019)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 03 (št, 21.2.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 22.22
Celkom 1 pretekári
Beh 04 (št, 21.2.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Vanko MarekVanko Marek 040920 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21.09
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vanko MarekVanko Marek 040920 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21.09
2 Janovický AdamJanovický Adam 071003 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 22.22

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 06 (št, 21.2.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 19.84
Celkom 1 pretekári
Beh 09 (št, 21.2.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 20.69
4 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.09
Celkom 2 pretekári
Beh 11 (št, 21.2.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 23.02
Celkom 1 pretekári
Beh 16 (št, 21.2.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
6 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 071022 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 26.41
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 19.84
2 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 20.69
3 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 21.09
4 Krišková KristínaKrišková Kristína 050829 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 23.02
5 Huňadyová Magdaléna MáriaHuňadyová Magdaléna Mária 071022 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 26.41