<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Vienna Indoor Meeting

Viedeň AUT (12. 1. 2019)

200 m - Muži

(so, 12.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Volko JánVolko Ján 961102 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 21.23
2 Bujna ŠimonBujna Šimon 951227 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 21.88
4 Danáč DenisDanáč Denis 930506 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22.05
6 Benda JakubBenda Jakub 000714 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22.79
17 Pavelka AdriánPavelka Adrián 911008 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 23.75
19 Antolík PavolAntolík Pavol 990617 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 23.87
23 Krošlák Samuel PatriKrošlák Samuel Patri 010218 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 24.50
24 Pázmány RichardPázmány Richard 010219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 24.97
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenci

(so, 12.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Federič FilipFederič Filip 040210 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 23.83
9 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 24.52
16 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 25.03
Celkom 3 pretekári

200 m - Ženy

(so, 12.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 990221 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 26.19
4 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 010122 Naša atletikaNaša atletika 26.48
Celkom 2 pretekári

200 m - Dorastenky

(so, 12.1.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 26.93
Celkom 1 pretekári