<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-VsAZ v cezpoľnom behu

Moldava nad Bodvou (6. 11. 2018)

Cezpoľný beh - Starší žiaci

(ut, 6.11.2018 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 28 Kassay ArthurKassay Arthur 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:08:58
2 42 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:09:03
3 44 Bujdoš AdamBujdoš Adam 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 0:09:06
4 47 Rosinský DenisRosinský Denis 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 0:09:10
5 46 Mrúz MichalMrúz Michal 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 0:09:25
6 70 Matejko DanielMatejko Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:10:29
Celkom 6 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladší žiaci

(ut, 6.11.2018 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 6 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:03:50
2 61 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 0:03:54
3 11 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:03:55
4 9 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:03:56
5 43 Bujdoš DávidBujdoš Dávid 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 0:04:08
6 30 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:04:10
7 49 Varady TomášVarady Tomáš 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 0:04:10
8 58 Dzubák MatejDzubák Matej 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 0:04:13
9 22 Kobularčík PeterKobularčík Peter 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 0:04:26
10 10 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:04:28
11 5 Horvath RichardHorvath Richard 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:04:45
12 3 Elek MarkoElek Marko 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:04:46
Celkom 12 pretekárov

Cezpoľný beh - Staršie žiačky

(ut, 6.11.2018 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 36 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:06:55
2 41 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:07:02
3 65 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 0:07:09
4 55 Paľovčíková HanaPaľovčíková Hana 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 0:07:24
5 67 Lenková SlávkaLenková Slávka 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 0:07:26
6 34 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:07:31
7 32 Cipková EmaCipková Ema 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:07:34
8 26 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 0:07:39
9 51 Bežovská DanielaBežovská Daniela 04 04 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 0:07:56
10 37 Krajniková HankaKrajniková Hanka 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:09:03
Celkom 10 pretekárov

Cezpoľný beh - Mladšie žiačky

(ut, 6.11.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 35 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:04:07
2 16 Horváthová AnnamáriaHorváthová Annamária 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:04:14
3 31 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:04:19
4 39 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:04:29
5 40 Polovková BiankaPolovková Bianka 05 05 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:04:33
6 53 Laporčáková DanielaLaporčáková Daniela 05 05 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 0:04:39
7 23 Ivanová SabinaIvanová Sabina 05 05 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 0:04:44
8 64 Jakubášeková EmaJakubášeková Ema 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 0:04:46
9 62 Bodíková EmaBodíková Ema 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 0:04:47
10 33 Černegová MichaelaČernegová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:04:48
11 72 Knišová JanaKnišová Jana 05 05 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 0:04:48
12 25 Molnárová Sujak DanielaMolnárová Sujak Daniela 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 0:04:51
13 17 Hutkaiová AlexandraHutkaiová Alexandra 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:04:53
14 13 Balázs RitaBalázs Rita 05 05 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:04:54
15 38 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:05:11
16 12 Ádámová PatrícaÁdámová Patríca 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:05:15
17 19 Kulcsárová KarolínaKulcsárová Karolína 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:05:17
18 20 Pelegrinová LeonaPelegrinová Leona 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:05:25
19 15 Gállová DanielaGállová Daniela 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:05:30
20 52 Drábiková SimonaDrábiková Simona 06 06 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 0:05:40
21 18 Kiralyová KlaudiaKiralyová Klaudia 06 06 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:05:45
Celkom 21 pretekárov

Cezpoľný beh - Najmladší žiaci

(ut, 6.11.2018 - 10:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 8 Kollár MatejKollár Matej 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:01:52
2 56 Babuščák TomášBabuščák Tomáš 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 0:01:54
3 7 Kepes PeterKepes Peter 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:01:57
4 45 Kuliňák PatrikKuliňák Patrik 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 0:01:59
5 60 Kokinda SamuelKokinda Samuel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 0:02:01
6 48 Uhľár MatejUhľár Matej 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 0:02:01
7 57 Brehuv JakubBrehuv Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 0:02:03
8 59 Jedinák JakubJedinák Jakub 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 0:02:06
9 29 Bača DanielBača Daniel 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:02:06
Celkom 9 pretekárov

Cezpoľný beh - Najmladšie žiačky

(ut, 6.11.2018 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 24 Molnárová Sujak IvanaMolnárová Sujak Ivana 07 07 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 0:02:02
2 68 Macečková BožidaraMacečková Božidara 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 0:02:03
3 63 Chromová LuciaChromová Lucia 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 0:02:07
4 27 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 0:02:11
5 69 Ščerbatá LauraŠčerbatá Laura 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 0:02:11
6 14 Demková NeilaDemková Neila 07 07 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:02:12
7 54 Majchráková BiankaMajchráková Bianka 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 0:02:19
8 50 Babjaková LauraBabjaková Laura 07 07 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 0:02:20
9 21 Takács AnnaTakács Anna 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:02:22
10 71 Péter KittyPéter Kitty 08 08 Atletický legio.klub Moldava nad BodvouAtletický legio.klub Moldav... 0:02:33
Celkom 10 pretekárov