<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

II. kolo XII. ročníka Žiackej chodeckej ligy

Banská Bystrica (22. 11. 2018)

Chôdza dráha 1000 m - Starší žiaci

(št, 22.11.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4:29.0
2 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:33.0
3 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4:37.0
4 Pastorek RichardPastorek Richard 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:14.0
Celkom 4 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Mladší žiaci

(št, 22.11.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5:14.0
2 Kolár SamuelKolár Samuel 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5:30.0
3 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:53.0
4 Harman SamuelHarman Samuel 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:54.0
Celkom 4 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Staršie žiačky

(št, 22.11.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Poštová NinaPoštová Nina 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5:09.0
2 Beličková MichaelaBeličková Michaela 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:16.0
3 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5:20.0
4 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5:20.0
5 Černajová EmaČernajová Ema 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5:29.0
6 Jakušová NinaJakušová Nina 03 03 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5:46.0
7 Ďurišková LuciaĎurišková Lucia 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6:33.0
9 Raganová MartinaRaganová Martina 05 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 7:00.0
Celkom 8 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Mladšie žiačky

(št, 22.11.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4:50.0
2 Jančová BibiánaJančová Bibiána 06 06 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch 5:13.0
3 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:32.0
4 Štempelová AlexandraŠtempelová Alexandra 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 5:41.0
5 Lapinová MichaelaLapinová Michaela 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:54.0
7 Haschová NinaHaschová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6:01.0
8 Marušková SáraMarušková Sára 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6:28.0
9 Knoppová NinaKnoppová Nina 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:30.0
10 Trnková TatianaTrnková Tatiana 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6:42.0
11 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6:43.0
12 Beňová SallyBeňová Sally 08 08 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch 6:44.0
13 Viestová ZuzanaViestová Zuzana 06 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 6:47.0
14 Pôbišová ZuzkaPôbišová Zuzka 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7:37.0
Celkom 13 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladší žiaci

Najmladší žiaci 01 (št, 22.11.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Zámečník RichardZámečník Richard 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:29.0
2 Ivanič MichalIvanič Michal 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:58.0
3 Hriň LukášHriň Lukáš 10 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6:11.0
5 Muška MatejMuška Matej 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6:38.0
6 Hruza AlexHruza Alex 09 09 AK ZŠ Radvanská Banská BystricaAK ZŠ Radvanská Banská Byst... 6:45.0
9 Kováč JánKováč Ján 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8:40.0
Celkom 6 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Najmladšie žiačky

Najmladšie žiačky 01 (št, 22.11.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Pernická DominikaPernická Dominika 10 10 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5:37.0
2 Lopatková PetraLopatková Petra 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5:54.0
3 Houšková DanielaHoušková Daniela 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:04.0
4 Jakušová SofiaJakušová Sofia 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6:10.0
5 Medveďová BronislavaMedveďová Bronislava 09 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:16.0
6 Fusková LeaFusková Lea 10 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6:38.0
7 Gombalová JasminkaGombalová Jasminka 10 10 AK ZŠ Radvanská Banská BystricaAK ZŠ Radvanská Banská Byst... 6:47.0
8 Varsová ViktóriaVarsová Viktória 09 09 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6:50.0
Celkom 8 pretekárov