<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

I. ročník Kubínska shotorama

Dolný Kubín (20. 10. 2018)

Vrh guľou 3 kg - Juniorky

(so, 20.10.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Aneštíková KatarínaAneštíková Katarína
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
99 99 08.41 0.0
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 20.10.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Kereškényiová SimonaKereškényiová Simona
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
02 02 07.12 0.0
Ganobčíková NikolaGanobčíková Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
01 01 08.95 0.0
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(so, 20.10.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Smolková EmaSmolková Ema
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
04 04 07.88 0.0
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(so, 20.10.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Škulcová PetraŠkulcová Petra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 06.71 0.0
Štajerová RomanaŠtajerová Romana
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 05.03 0.0
Hubová NatáliaHubová Natália
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 05.20 0.0
Nuttová NinaNuttová Nina
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 05.77 0.0
Magová BibiánaMagová Bibiána
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 05.10 0.0
Stašová NikolaStašová Nikola
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 05.39 0.0
Lörinčíková NelaLörinčíková Nela
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 04.96 0.0
Pétryová AlexandraPétryová Alexandra
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 04.50 0.0
Baloghová LesiaBaloghová Lesia
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
06 06 04.71 0.0
Záchelová AnetaZáchelová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
05 05 07.20 0.0
Celkom 10 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Veteránky

(so, 20.10.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Marettová KatarínaMarettová Katarína
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
75 75 11.10 0.0
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Najmladší žiaci

(so, 20.10.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Lešňovský Jaroslav, JuLešňovský Jaroslav, Ju
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 06.70 0.0
Bruncko RastislavBruncko Rastislav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 04.58 0.0
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Najmladšie žiačky

(so, 20.10.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
Kočičková MichaelaKočičková Michaela
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
07 07 03.18 0.0
Pétryová BibiánaPétryová Bibiána
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 02.84 0.0
Urbanová LindaUrbanová Linda
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
08 08 03.35 0.0
Celkom 3 pretekárov