<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

European kids athletics games

Brno CZE (10. - 12. 9. 2018)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (Kvalifikácia)

Kvalifikácia A (po, 10.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
17 Pecko RóbertPecko Róbert
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 43.06 0.0
Celkom 1 pretekárov
Kvalifikácia A (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
9 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 53.40 0.0
12 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 52.14 0.0
16 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 50.61 0.0
19 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 49.98 0.0
32 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 41.77 0.0
Celkom 5 pretekárov
Kvalifikácia B (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
2 Varady TomášVarady Tomáš
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 51.43 0.0
4 Varačka MatúšVaračka Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 49.87 0.0
14 Andi MartinAndi Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 41.92 0.0
15 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 41.74 0.0
17 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 40.56 0.0
18 Černý MatejČerný Matej
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 40.49 0.0
27 Kucman MatúšKucman Matúš
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 37.02 0.0
Celkom 7 pretekárov
Kvalifikácia B (po, 10.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 50.22 0.0
Celkom 1 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (Kvalifikácia)

Kvalifikácia A (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marcinová MichaelaMarcinová Michaela
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
05 05 55.80 0.0
5 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 50.10 0.0
25 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 37.45 0.0
28 Bubeníková KatarinaBubeníková Katarina
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 34.55 0.0
Celkom 4 pretekárov
Kvalifikácia B (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
5 Dolníková NinaDolníková Nina
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 37.67 0.0
19 Gallová KarolínaGallová Karolína
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
05 05 28.25 0.0
24 Slobodová DianaSlobodová Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 23.09 0.0
26 Kurucová TeréziaKurucová Terézia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 17.67 0.0
Celkom 4 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Najmladší žiaci (Kvalifikácia)

Kvalifikácia A (ut, 11.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
15 Pavlík EduardPavlík Eduard
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 39.97 0.0
22 Harman JánHarman Ján
ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha...
08 08 34.11 0.0
Celkom 2 pretekárov