<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Břeclav (25. 8. 2018)

100 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 25.8.2018 - 10:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11.46
Celkom 1 pretekári

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
4 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11.38
Celkom 1 pretekári

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 25.8.2018 - 10:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 12.18
5 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.90
Celkom 2 pretekári

100 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 03 (so, 25.8.2018 - 10:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 12.26
2 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.58
Celkom 2 pretekári

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 25.8.2018 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22.92
Celkom 1 pretekári
Beh 03 (so, 25.8.2018 - 10:00) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 23.71
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Benda JakubBenda Jakub 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 22.92
2 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 23.71

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 25.8.2018 - 10:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 24.95
3 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.42
4 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 26.28
Celkom 3 pretekári
Beh 05 (so, 25.8.2018 - 10:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Vaceková DominikaVaceková Dominika 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 28.95
MS Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 29.33
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 24.95
2 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 25.42
3 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 26.28
4 Vaceková DominikaVaceková Dominika 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 28.95
5 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 29.33

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 25.8.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:51.29
3 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:50.46
Celkom 2 pretekári
Beh 02 (so, 25.8.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:51.29
2 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:52.24
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:50.46
2 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:51.29
2 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 0:51.29
4 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:52.24

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 25.8.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
3 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:57.59
4 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:58.47
Celkom 2 pretekári
Beh 03 (so, 25.8.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1:07.73
1 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1:01.97
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Cidoríková MiriamCidoríková Miriam 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 0:57.59
2 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 0:58.47
3 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1:01.97
4 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 1:07.73

800 m - Muži (Beh)

Beh 02 (so, 25.8.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1:59.12
MS Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2:09.79
Celkom 2 pretekári

800 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 25.8.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
2 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:16.06
5 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:20.49
Celkom 2 pretekári
Beh 02 (so, 25.8.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:29.89
MS Vaceková DominikaVaceková Dominika 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:25.68
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2:16.06
2 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2:20.49
3 Vaceková DominikaVaceková Dominika 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:25.68
4 Ďuricová LuciaĎuricová Lucia 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2:29.89

1500 m - Muži (Beh)

Beh (so, 25.8.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
MS Paulíny AndrejPaulíny Andrej 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3:57.15
Celkom 1 pretekári

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 25.8.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
3 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4:45.05
8 Debnáriková SofiaDebnáriková Sofia 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4:54.80
Celkom 2 pretekári

3000 m - Muži

(so, 25.8.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
5 Valachovič JakubValachovič Jakub 85 85 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09:00.03
Celkom 1 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 25.8.2018 - 10:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Kuštárová KatarínaKuštárová Katarína 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15.54
Celkom 1 pretekári
Beh 02 (so, 25.8.2018 - 10:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 20.62
Celkom 1 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kuštárová KatarínaKuštárová Katarína 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15.54
2 Jencaková LuciánaJencaková Luciána 00 00 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 20.62

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 25.8.2018 - 10:00) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 15.18
3 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 15.55
Celkom 2 pretekári

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 25.8.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
2 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 0:55.56
3 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 0:56.18
Celkom 2 pretekári

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy

(so, 25.8.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
5 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1:06.99
Celkom 1 pretekári

Skok o žrdi - Muži

(so, 25.8.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
3 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 423
Celkom 1 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(so, 25.8.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon
3 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 322
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 25.8.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
6 Benda JakubBenda Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 622 +0.2 m/s 622  +0.2622
10 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 591 +0.2 m/s 591  +0.2591
Celkom 2 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 25.8.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 577 +0.5 m/s 577  +0.5577
Celkom 1 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(so, 25.8.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS Kuštárová KatarínaKuštárová Katarína
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
95 95 10.81 0.0
8 Weigertová MonikaWeigertová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
92 92 10.47 0.0
Celkom 2 pretekárov