<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Finále Žiacka chodecká liga

Banská Bystrica (23. 5. 2019)

Chôdza dráha 1000 m - Dorastenci

(št, 23.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Duda MichalDuda Michal 040304 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:09.7
2 Krestianko FilipKrestianko Filip 051213 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:14.9
3 Pastorek RichardPastorek Richard 041111 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:54.2
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Starší žiaci

(št, 23.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 080226 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:42.2
2 Mažgút JakubMažgút Jakub 070806 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:42.1
3 Harman SamuelHarman Samuel 081017 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:10.5
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 1000 m - Mladší žiaci

(št, 23.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Pernická DominikaPernická Dominika 100503 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:21.7
2 Lopatková PetraLopatková Petra 090115 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:55.2
3 Škvarková EmaŠkvarková Ema 090111 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:58.4
4 Houšková DanielaHoušková Daniela 090303 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:59.8
5 Fusková LeaFusková Lea 100913 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:05.1
6 Medveďová BronislavaMedveďová Bronislava 090216 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:15.4
7 Kalinová AlexandraKalinová Alexandra 090402 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:26.7
8 Erneková LauraErneková Laura 101102 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:26.9
10 Klimeková AdrianaKlimeková Adriana 101204 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 07:58.2
Celkom 9 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Dorastenky

(št, 23.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Poštová NinaPoštová Nina 051214 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:56.7
2 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 040928 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:01.3
3 Vavreková Nina NatáliaVavreková Nina Natália 051015 05 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 05:43.2
4 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 06:13.7
5 Kamenská TeréziaKamenská Terézia 050810 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:19.5
6 Karová KlaudiaKarová Klaudia 041102 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:37.3
Celkom 6 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Staršie žiačky

(št, 23.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 070927 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 04:44.9
2 Jančová BibiánaJančová Bibiána 060417 06 Atletický klub BacúchAtletický klub Bacúch 05:08.5
4 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 060919 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:34.8
5 Sládečková BibianaSládečková Bibiana 070503 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:38.9
6 Knoppová NinaKnoppová Nina 080911 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:47.5
7 Lapinová MichaelaLapinová Michaela 070501 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:48.7
8 Bartovičová PaulínaBartovičová Paulína 080913 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:10.8
9 Kováčiková EmaKováčiková Ema 081230 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:15.1
10 Viestová ZuzanaViestová Zuzana 060922 06 AK Iskra pri ZŠ RevúcaAK Iskra pri ZŠ Revúca 06:40.1
11 Jahodová LenkaJahodová Lenka 081101 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 06:46.7
12 Pôbišová ZuzkaPôbišová Zuzka 080401 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 07:04.1
Celkom 11 pretekárov

Chôdza dráha 1000 m - Mladšie žiačky

(št, 23.5.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Zámečník RichardZámečník Richard 091025 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:35.5
2 Hriň LukášHriň Lukáš 100818 10 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 05:36.4
3 Ivanič MichalIvanič Michal 091217 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:56.8
4 Masár AdamMasár Adam 100826 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 05:57.7
5 Hruza AlexHruza Alex 090902 09 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:07.3
6 Tomášik AdriánTomášik Adrián 100707 10 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 06:16.9
Celkom 6 pretekárov