<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Danube Valley Athletic Conference

Bratislava (11. 5. 2024)

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
VISSER JIVISSER JI 90 90 QSIBQSIB 12.02
Celkom 1 pretekári

100 m - Študenti SŠ (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 11.5.2024 - 11:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ngala IsraelNgala Israel 07 07 ICSBICSB 7 PB 11.74 q
2 Zink IliasZink Ilias 08 08 BudapestBudapest 8 PB 11.78 q
3 Dudas AtiDudas Ati 07 07 ICSBICSB 6 PB 12.10 q
MS Shelest MaksymShelest Maksym 08 08 QSIBQSIB 2 PB 12.19
5 Garcia AidenGarcia Aiden 08 08 ICSVICSV 3 PB 12.96
6 Cisse SeybaneCisse Seybane 08 08 ICSVICSV 4 PB 13.06
MS Baca AlexBaca Alex 08 08 QSIBQSIB 5 13.92
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 11.5.2024 - 11:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Loizou AnthonyLoizou Anthony 06 06 AIS ViennaAIS Vienna 4 11.93 q
2 Wright DamienWright Damien 08 08 BudapestBudapest 7 PB 12.41 q
3 Yusef NaimYusef Naim 08 08 VISVIS 2 PB 13.53
MS Repka ViktorRepka Viktor 08 08 QSIBQSIB 6 13.69
5 King OctavianKing Octavian 08 08 CISCIS 5 13.77
Vild JanVild Jan 07 07 ISPISP 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 11.5.2024 - 11:45) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Spelic NoahSpelic Noah 07 07 AIS ViennaAIS Vienna 7 12.23 q
2 Kim Yeong LaeKim Yeong Lae 07 07 QSIBQSIB 5 PB 12.39 q
3 Novak MichalNovak Michal 08 08 QSIBQSIB 4 PB 12.43 q
4 Ochieng IanOchieng Ian 08 08 VISVIS 6 PB 12.47
5 Yan Michal JingkeYan Michal Jingke 08 08 BISBrBISBr 2 12.79
6 Schwarzacher AlexanderSchwarzacher Alexander 07 07 AMVAMV 3 13.27
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ngala IsraelNgala Israel 07 07 ICSBICSB 7 PB 11.74 q
2 Zink IliasZink Ilias 08 08 BudapestBudapest 8 PB 11.78 q
3 Loizou AnthonyLoizou Anthony 06 06 AIS ViennaAIS Vienna 4 11.93 q
4 Dudas AtiDudas Ati 07 07 ICSBICSB 6 PB 12.10 q
5 Shelest MaksymShelest Maksym 08 08 QSIBQSIB 2 PB 12.19
6 Spelic NoahSpelic Noah 07 07 AIS ViennaAIS Vienna 7 12.23 q
7 Kim Yeong LaeKim Yeong Lae 07 07 QSIBQSIB 5 PB 12.39 q
8 Wright DamienWright Damien 08 08 BudapestBudapest 7 PB 12.41 q
9 Novak MichalNovak Michal 08 08 QSIBQSIB 4 PB 12.43 q
10 Ochieng IanOchieng Ian 08 08 VISVIS 6 PB 12.47
11 Yan Michal JingkeYan Michal Jingke 08 08 BISBrBISBr 2 12.79
12 Garcia AidenGarcia Aiden 08 08 ICSVICSV 3 PB 12.96
13 Cisse SeybaneCisse Seybane 08 08 ICSVICSV 4 PB 13.06
14 Schwarzacher AlexanderSchwarzacher Alexander 07 07 AMVAMV 3 13.27
15 Yusef NaimYusef Naim 08 08 VISVIS 2 PB 13.53
16 Repka ViktorRepka Viktor 08 08 QSIBQSIB 6 13.69
17 King OctavianKing Octavian 08 08 CISCIS 5 13.77
18 Baca AlexBaca Alex 08 08 QSIBQSIB 5 13.92
Vild JanVild Jan 07 07 ISPISP 3 DNS

100 m - Študenti SŠ (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ngala IsraelNgala Israel 07 07 ICSBICSB 5 SB 11.51
2 Loizou AnthonyLoizou Anthony 06 06 AIS ViennaAIS Vienna 6 SB 11.61
3 Zink IliasZink Ilias 08 08 BudapestBudapest 4 SB 11.61
4 Dudas AtiDudas Ati 07 07 ICSBICSB 3 SB 12.09
5 Spelic NoahSpelic Noah 07 07 AIS ViennaAIS Vienna 7 SB 12.11
6 Kim Yeong LaeKim Yeong Lae 07 07 QSIBQSIB 2 SB 12.23
7 Novak MichalNovak Michal 08 08 QSIBQSIB 1 SB 12.35
8 Wright DamienWright Damien 08 08 BudapestBudapest 8 12.53
Celkom 8 pretekárov

100 m - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 12:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Assimakopolus AlexanderAssimakopolus Alexander 08 08 BISBrBISBr 4 12.30
2 Han SeunghwanHan Seunghwan 08 08 BudapestBudapest 3 12.46
3 Shukrun OriShukrun Ori 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 8 12.64
4 Lampesis AngelosLampesis Angelos 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 7 12.72
5 129 Lauzon Henri-PierreLauzon Henri-Pierre 10 10 VISVIS 2 13.50
6 Bogdanov LukaBogdanov Luka 08 08 ICSVICSV 6 13.61
7 140 Vrbensky KirilVrbensky Kiril 08 08 BISBrBISBr 1 13.62
8 168 Elsakhawy OmarElsakhawy Omar 10 10 VISVIS 5 14.82
Celkom 8 pretekárov

100 m - Žiaci ZŠ (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 11.5.2024 - 11:35) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Han SeunghwanHan Seunghwan 08 08 BudapestBudapest 4 PB 12.89 q
2 Shukrun OriShukrun Ori 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 2 PB 13.01 q
3 Lampesis AngelosLampesis Angelos 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 3 13.43 q
4 Kelley AllisterKelley Allister 10 10 ICSBICSB 6 PB 15.45
5 deJager DanieldeJager Daniel 11 11 ICSBICSB 5 PB 16.71
MS Scarborough TyrScarborough Tyr 10 10 QSIBQSIB 7 17.47
Vaskor DagVaskor Dag 11 11 QSIBQSIB 8 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 11.5.2024 - 11:35) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Santini ArtyomSantini Artyom 10 10 VISVIS 2 PB 13.51
2 168 Elsakhawy OmarElsakhawy Omar 10 10 VISVIS 4 PB 14.45 q
3 Li MingyueLi Mingyue 08 08 BudapestBudapest 3 PB 14.63
4 Sallas GeorgySallas Georgy 10 10 QSIBQSIB 7 PB 15.03
MS Fialkov OmerFialkov Omer 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 6 15.13
6 113 Tomczak JustinTomczak Justin 10 10 AMVAMV 8 16.05
Baca SimiBaca Simi 12 12 QSIBQSIB 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 11.5.2024 - 11:35) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Assimakopolus AlexanderAssimakopolus Alexander 08 08 BISBrBISBr 5 12.50 q
2 140 Vrbensky KirilVrbensky Kiril 08 08 BISBrBISBr 2 13.44 q
3 129 Lauzon Henri-PierreLauzon Henri-Pierre 10 10 VISVIS 6 PB 13.54 q
4 Bogdanov LukaBogdanov Luka 08 08 ICSVICSV 4 PB 13.78 q
MS Pillay VishaanPillay Vishaan 11 11 VISVIS 3 PB 14.36
6 Shen JamesShen James 08 08 ICSVICSV 7 PB 14.50
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Assimakopolus AlexanderAssimakopolus Alexander 08 08 BISBrBISBr 5 12.50 q
2 Han SeunghwanHan Seunghwan 08 08 BudapestBudapest 4 PB 12.89 q
3 Shukrun OriShukrun Ori 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 2 PB 13.01 q
4 Lampesis AngelosLampesis Angelos 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 3 13.43 q
5 140 Vrbensky KirilVrbensky Kiril 08 08 BISBrBISBr 2 13.44 q
6 Santini ArtyomSantini Artyom 10 10 VISVIS 2 PB 13.51
7 129 Lauzon Henri-PierreLauzon Henri-Pierre 10 10 VISVIS 6 PB 13.54 q
8 Bogdanov LukaBogdanov Luka 08 08 ICSVICSV 4 PB 13.78 q
9 Pillay VishaanPillay Vishaan 11 11 VISVIS 3 PB 14.36
10 168 Elsakhawy OmarElsakhawy Omar 10 10 VISVIS 4 PB 14.45 q
11 Shen JamesShen James 08 08 ICSVICSV 7 PB 14.50
12 Li MingyueLi Mingyue 08 08 BudapestBudapest 3 PB 14.63
13 Sallas GeorgySallas Georgy 10 10 QSIBQSIB 7 PB 15.03
14 Fialkov OmerFialkov Omer 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 6 15.13
15 Kelley AllisterKelley Allister 10 10 ICSBICSB 6 PB 15.45
16 113 Tomczak JustinTomczak Justin 10 10 AMVAMV 8 16.05
17 deJager DanieldeJager Daniel 11 11 ICSBICSB 5 PB 16.71
18 Scarborough TyrScarborough Tyr 10 10 QSIBQSIB 7 17.47
Vaskor DagVaskor Dag 11 11 QSIBQSIB 8 DNS
Baca SimiBaca Simi 12 12 QSIBQSIB 5 DNS

100 m - Študentky SŠ (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 11.5.2024 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vincke HelenVincke Helen 08 08 BudapestBudapest 2 PB 13.64 q
2 Oshchepkova LizaOshchepkova Liza 06 06 QSIBQSIB 3 14.14 q
3 Bohler FlorentinaBohler Florentina 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 5 PB 14.18 q
4 Neamtu AnnaNeamtu Anna 08 08 QSIBQSIB 6 14.40 q
5 Waligorski LanaWaligorski Lana 07 07 ICSBICSB 8 15.28 q
MS Silva AmandaSilva Amanda 07 07 QSIBQSIB 7 PB 15.56
MS Malikova DianaMalikova Diana 08 08 QSIBQSIB 4 PB 16.18
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 11.5.2024 - 11:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Lange LouiseLange Louise 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 6 13.97 q
MS Koziakova SabinaKoziakova Sabina 07 07 QSIBQSIB 4 PB 14.49
3 Omonya FlaviaOmonya Flavia 08 08 ICSVICSV 3 PB 15.21 q
MS Shupp DariaShupp Daria 06 06 QSIBQSIB 7 PB 15.87
5 Skousen AvianaSkousen Aviana 07 07 ISPISP 2 15.91
Gray AmayaGray Amaya 08 08 BudapestBudapest 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 11.5.2024 - 11:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Woodward-Garza RebecaWoodward-Garza Rebeca 08 08 ISPISP 2 14.56 q
MS Hererra LauraHererra Laura 07 07 QSIBQSIB 4 PB 15.16
MS Khalus AmielilaKhalus Amielila 08 08 QSIBQSIB 6 PB 15.48
4 Malieieva DariiaMalieieva Dariia 08 08 QSIBQSIB 3 16.18
5 Haddad SashaHaddad Sasha 08 08 ICSVICSV 5 PB 16.32
Sandreiser ElisaSandreiser Elisa 10 10 AIS ViennaAIS Vienna 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vincke HelenVincke Helen 08 08 BudapestBudapest 2 PB 13.64 q
2 Lange LouiseLange Louise 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 6 13.97 q
3 Oshchepkova LizaOshchepkova Liza 06 06 QSIBQSIB 3 14.14 q
4 Bohler FlorentinaBohler Florentina 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 5 PB 14.18 q
5 Neamtu AnnaNeamtu Anna 08 08 QSIBQSIB 6 14.40 q
6 Koziakova SabinaKoziakova Sabina 07 07 QSIBQSIB 4 PB 14.49
7 Woodward-Garza RebecaWoodward-Garza Rebeca 08 08 ISPISP 2 14.56 q
8 Hererra LauraHererra Laura 07 07 QSIBQSIB 4 PB 15.16
9 Omonya FlaviaOmonya Flavia 08 08 ICSVICSV 3 PB 15.21 q
10 Waligorski LanaWaligorski Lana 07 07 ICSBICSB 8 15.28 q
11 Khalus AmielilaKhalus Amielila 08 08 QSIBQSIB 6 PB 15.48
12 Silva AmandaSilva Amanda 07 07 QSIBQSIB 7 PB 15.56
13 Shupp DariaShupp Daria 06 06 QSIBQSIB 7 PB 15.87
14 Skousen AvianaSkousen Aviana 07 07 ISPISP 2 15.91
15 Malikova DianaMalikova Diana 08 08 QSIBQSIB 4 PB 16.18
15 Malieieva DariiaMalieieva Dariia 08 08 QSIBQSIB 3 16.18
17 Haddad SashaHaddad Sasha 08 08 ICSVICSV 5 PB 16.32
Gray AmayaGray Amaya 08 08 BudapestBudapest 5 DNS
Sandreiser ElisaSandreiser Elisa 10 10 AIS ViennaAIS Vienna 7 DNS

100 m - Študentky SŠ (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 12:35) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vincke HelenVincke Helen 08 08 BudapestBudapest 5 SB 13.47
2 Oshchepkova LizaOshchepkova Liza 06 06 QSIBQSIB 6 SB 13.67
3 Bohler FlorentinaBohler Florentina 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 3 SB 13.85
4 Neamtu AnnaNeamtu Anna 08 08 QSIBQSIB 7 SB 13.91
5 Lange LouiseLange Louise 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 4 14.11
6 Woodward-Garza RebecaWoodward-Garza Rebeca 08 08 ISPISP 2 14.61
7 Waligorski LanaWaligorski Lana 07 07 ICSBICSB 1 SB 14.97
8 Omonya FlaviaOmonya Flavia 08 08 ICSVICSV 8 SB 15.21
Celkom 8 pretekárov

100 m - Žiačky ZŠ (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 11.5.2024 - 11:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Cortes OliviaCortes Olivia 08 08 BudapestBudapest 4 PB 14.79 q
2 Gimeno Clara DietzGimeno Clara Dietz 10 10 VISVIS 3 PB 15.31
MS Iovu RebeccaIovu Rebecca 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 7 PB 15.47
MS Blazejova KarolinaBlazejova Karolina 10 10 QSIBQSIB 5 PB 15.69
MS Ellinas ChristallaEllinas Christalla 11 11 ICSBICSB 6 PB 16.07
6 Tariq AyeshaTariq Ayesha 08 08 ICSVICSV 8 PB 16.27
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 11.5.2024 - 11:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Eorwine MadisynEorwine Madisyn 08 08 ICSVICSV 6 PB 14.59 q
2 Newson Leila MinaNewson Leila Mina 12 12 VISVIS 7 PB 14.81 q
3 Traser VeronikaTraser Veronika 08 08 BudapestBudapest 2 PB 14.93 q
4 Aranyi DorkaAranyi Dorka 11 11 ICSBICSB 5 PB 15.11
MS Xia ZileXia Zile 10 10 QSIBQSIB 8 16.31
MS Matusova JanaMatusova Jana 11 11 QSIBQSIB 3 17.13
275 Daamech EyaDaamech Eya 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 11.5.2024 - 11:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Costa MargheritaCosta Margherita 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 4 PB 14.36 q
2 111 Masariková SofiaMasariková Sofia 09 09 CISCIS 6 14.80 q
3 Tonnesen Alexandra EikeTonnesen Alexandra Eike 08 08 BISBrBISBr 2 14.88 q
4 Burgess RyanBurgess Ryan 10 10 ICSBICSB 5 15.54
5 Misovic SofiaMisovic Sofia 09 09 QSIBQSIB 3 16.20
138 Papadimitriou MariaPapadimitriou Maria 10 10 VISVIS 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 11.5.2024 - 11:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Niederleitner IsabellaNiederleitner Isabella 09 09 CISCIS 6 14.01 q
2 Jurikova StelaJurikova Stela 08 08 BISBrBISBr 4 14.95
3 Bielcikova PetraBielcikova Petra 10 10 QSIBQSIB 5 PB 15.33
4 Kačenko SofiaKačenko Sofia 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 15.35
MS Zhu YanxiZhu Yanxi 10 10 VISVIS 2 15.43
6 Oškalne AnnaOškalne Anna 10 10 AMVAMV 3 16.39
Paul TheresaPaul Theresa 12 12 VISVIS 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Niederleitner IsabellaNiederleitner Isabella 09 09 CISCIS 6 14.01 q
2 Costa MargheritaCosta Margherita 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 4 PB 14.36 q
3 Eorwine MadisynEorwine Madisyn 08 08 ICSVICSV 6 PB 14.59 q
4 Cortes OliviaCortes Olivia 08 08 BudapestBudapest 4 PB 14.79 q
5 111 Masariková SofiaMasariková Sofia 09 09 CISCIS 6 14.80 q
6 Newson Leila MinaNewson Leila Mina 12 12 VISVIS 7 PB 14.81 q
7 Tonnesen Alexandra EikeTonnesen Alexandra Eike 08 08 BISBrBISBr 2 14.88 q
8 Traser VeronikaTraser Veronika 08 08 BudapestBudapest 2 PB 14.93 q
9 Jurikova StelaJurikova Stela 08 08 BISBrBISBr 4 14.95
10 Aranyi DorkaAranyi Dorka 11 11 ICSBICSB 5 PB 15.11
11 Gimeno Clara DietzGimeno Clara Dietz 10 10 VISVIS 3 PB 15.31
12 Bielcikova PetraBielcikova Petra 10 10 QSIBQSIB 5 PB 15.33
13 Kačenko SofiaKačenko Sofia 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 15.35
14 Zhu YanxiZhu Yanxi 10 10 VISVIS 2 15.43
15 Iovu RebeccaIovu Rebecca 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 7 PB 15.47
16 Burgess RyanBurgess Ryan 10 10 ICSBICSB 5 15.54
17 Blazejova KarolinaBlazejova Karolina 10 10 QSIBQSIB 5 PB 15.69
18 Ellinas ChristallaEllinas Christalla 11 11 ICSBICSB 6 PB 16.07
19 Misovic SofiaMisovic Sofia 09 09 QSIBQSIB 3 16.20
20 Tariq AyeshaTariq Ayesha 08 08 ICSVICSV 8 PB 16.27
21 Xia ZileXia Zile 10 10 QSIBQSIB 8 16.31
22 Oškalne AnnaOškalne Anna 10 10 AMVAMV 3 16.39
23 Matusova JanaMatusova Jana 11 11 QSIBQSIB 3 17.13
275 Daamech EyaDaamech Eya 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 4 DNS
138 Papadimitriou MariaPapadimitriou Maria 10 10 VISVIS 7 DNS
Paul TheresaPaul Theresa 12 12 VISVIS 7 DNS

100 m - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 12:25) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Niederleitner IsabellaNiederleitner Isabella 09 09 CISCIS 1 SB 13.75
2 Costa MargheritaCosta Margherita 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 2 SB 14.21
3 Eorwine MadisynEorwine Madisyn 08 08 ICSVICSV 3 SB 14.43
4 Cortes OliviaCortes Olivia 08 08 BudapestBudapest 4 SB 14.57
5 111 Masariková SofiaMasariková Sofia 09 09 CISCIS 5 SB 14.67
6 Jurikova StelaJurikova Stela 08 08 BISBrBISBr 14.71
7 Tonnesen Alexandra EikeTonnesen Alexandra Eike 08 08 BISBrBISBr 7 SB 14.83
8 Traser VeronikaTraser Veronika 08 08 BudapestBudapest 8 15.13
Celkom 8 pretekárov

200 m - Študenti SŠ (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 15:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Conger-Vass PhilipConger-Vass Philip 08 08 BudapestBudapest 3 PB 24.10
2 Yan Michal JingkeYan Michal Jingke 08 08 BISBrBISBr 1 25.88
3 Vild JanVild Jan 07 07 ISPISP 2 PB 26.16
4 Schwarzacher AlexanderSchwarzacher Alexander 07 07 AMVAMV 4 27.26
Whylon VerwerWhylon Verwer 08 08 BudapestBudapest 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2024 - 15:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kryvonos SashaKryvonos Sasha 07 07 ICSBICSB 4 PB 23.79
2 DiFederico LorenzoDiFederico Lorenzo 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 3 24.57
3 Nittenberg SamuelNittenberg Samuel 08 08 VISVIS 5 25.21
4 Park NathanPark Nathan 06 06 ICSBICSB 1 PB 25.55
5 Mack PrestonMack Preston 09 09 AIS ViennaAIS Vienna 2 26.49
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2024 - 15:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Grimaud-Paleka ValentinGrimaud-Paleka Valentin 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 2 25.78
2 Novak MichalNovak Michal 08 08 QSIBQSIB 1 25.92
3 Cisse SeybaneCisse Seybane 08 08 ICSVICSV 3 PB 26.32
4 Garcia AidenGarcia Aiden 08 08 ICSVICSV 4 PB 27.74
Loizou AnthonyLoizou Anthony 06 06 AIS ViennaAIS Vienna 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 11.5.2024 - 15:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
MS Shelest MaksymShelest Maksym 08 08 QSIBQSIB 1 26.39
MS Funk IljaFunk Ilja 06 06 QSIBQSIB 4 PB 27.17
MS Baca AlexBaca Alex 08 08 QSIBQSIB 3 PB 28.77
MS Repka ViktorRepka Viktor 08 08 QSIBQSIB 5 28.85
Kim Yeong LaeKim Yeong Lae 07 07 QSIBQSIB 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kryvonos SashaKryvonos Sasha 07 07 ICSBICSB 4 PB 23.79
2 Conger-Vass PhilipConger-Vass Philip 08 08 BudapestBudapest 3 PB 24.10
3 DiFederico LorenzoDiFederico Lorenzo 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 3 24.57
4 Nittenberg SamuelNittenberg Samuel 08 08 VISVIS 5 25.21
5 Park NathanPark Nathan 06 06 ICSBICSB 1 PB 25.55
6 Grimaud-Paleka ValentinGrimaud-Paleka Valentin 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 2 25.78
7 Yan Michal JingkeYan Michal Jingke 08 08 BISBrBISBr 1 25.88
8 Novak MichalNovak Michal 08 08 QSIBQSIB 1 25.92
9 Vild JanVild Jan 07 07 ISPISP 2 PB 26.16
10 Cisse SeybaneCisse Seybane 08 08 ICSVICSV 3 PB 26.32
11 Shelest MaksymShelest Maksym 08 08 QSIBQSIB 1 26.39
12 Mack PrestonMack Preston 09 09 AIS ViennaAIS Vienna 2 26.49
13 Funk IljaFunk Ilja 06 06 QSIBQSIB 4 PB 27.17
14 Schwarzacher AlexanderSchwarzacher Alexander 07 07 AMVAMV 4 27.26
15 Garcia AidenGarcia Aiden 08 08 ICSVICSV 4 PB 27.74
16 Baca AlexBaca Alex 08 08 QSIBQSIB 3 PB 28.77
17 Repka ViktorRepka Viktor 08 08 QSIBQSIB 5 28.85
Whylon VerwerWhylon Verwer 08 08 BudapestBudapest 5 DNS
Loizou AnthonyLoizou Anthony 06 06 AIS ViennaAIS Vienna 5 DNS
Kim Yeong LaeKim Yeong Lae 07 07 QSIBQSIB 2 DNS

200 m - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 14:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Han SeunghwanHan Seunghwan 08 08 BudapestBudapest 2 26.28
2 Ferrers-Dunn MarkFerrers-Dunn Mark 08 08 BISBrBISBr 4 27.34
3 Zhou Lucas JingZhou Lucas Jing 08 08 BISBrBISBr 6 29.10
4 6 Ye MarioYe Mario 08 08 BudapestBudapest 1 33.10
MS Hooft TjallingHooft Tjalling 08 08 BudapestBudapest 5 PB 33.98
6 deJager DanieldeJager Daniel 11 11 ICSBICSB 3 37.70
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2024 - 14:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Shukrun OriShukrun Ori 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 6 PB 27.27
2 Ayers PaulAyers Paul 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 3 27.91
3 Bogdanov LukaBogdanov Luka 08 08 ICSVICSV 4 PB 29.23
4 168 Elsakhawy OmarElsakhawy Omar 10 10 VISVIS 2 PB 29.63
5 Pillay VishaanPillay Vishaan 11 11 VISVIS 5 PB 29.99
MS Sherlala ZahedSherlala Zahed 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 1 PB 31.95
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2024 - 14:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Sallas GeorgySallas Georgy 10 10 QSIBQSIB 4 PB 31.98
2 Zubrytskyi MakarZubrytskyi Makar 08 08 ICSVICSV 1 PB 32.88
3 Scarborough TyrScarborough Tyr 10 10 QSIBQSIB 2 PB 37.02
Baca SimiBaca Simi 12 12 QSIBQSIB 3 DNS
Vaskor DagVaskor Dag 11 11 QSIBQSIB 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Han SeunghwanHan Seunghwan 08 08 BudapestBudapest 2 26.28
2 Shukrun OriShukrun Ori 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 6 PB 27.27
3 Ferrers-Dunn MarkFerrers-Dunn Mark 08 08 BISBrBISBr 4 27.34
4 Ayers PaulAyers Paul 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 3 27.91
5 Zhou Lucas JingZhou Lucas Jing 08 08 BISBrBISBr 6 29.10
6 Bogdanov LukaBogdanov Luka 08 08 ICSVICSV 4 PB 29.23
7 168 Elsakhawy OmarElsakhawy Omar 10 10 VISVIS 2 PB 29.63
8 Pillay VishaanPillay Vishaan 11 11 VISVIS 5 PB 29.99
9 Sherlala ZahedSherlala Zahed 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 1 PB 31.95
10 Sallas GeorgySallas Georgy 10 10 QSIBQSIB 4 PB 31.98
11 Zubrytskyi MakarZubrytskyi Makar 08 08 ICSVICSV 1 PB 32.88
12 6 Ye MarioYe Mario 08 08 BudapestBudapest 1 33.10
13 Hooft TjallingHooft Tjalling 08 08 BudapestBudapest 5 PB 33.98
14 Scarborough TyrScarborough Tyr 10 10 QSIBQSIB 2 PB 37.02
15 deJager DanieldeJager Daniel 11 11 ICSBICSB 3 37.70
Baca SimiBaca Simi 12 12 QSIBQSIB 3 DNS
Vaskor DagVaskor Dag 11 11 QSIBQSIB 5 DNS

200 m - Študentky SŠ (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 14:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vincke HelenVincke Helen 08 08 BudapestBudapest 1 PB 28.28
2 Cho SeoyounCho Seoyoun 08 08 BISBrBISBr 4 33.30
MS Alto AlmaAlto Alma 08 08 BudapestBudapest 3 PB 34.84
4 Kurys MariyaKurys Mariya 08 08 QSIBQSIB 2 35.32
Valezy ClaraValezy Clara 08 08 BudapestBudapest 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2024 - 14:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hyldon AmeliaHyldon Amelia 08 08 VISVIS 3 29.73
2 Ren SherryRen Sherry 09 09 ISPISP 2 PB 30.17
3 Waligorski LanaWaligorski Lana 07 07 ICSBICSB 1 33.05
Landrichter SelinaLandrichter Selina 08 08 VISVIS 4 DNS
Skousen AvianaSkousen Aviana 07 07 ISPISP 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2024 - 14:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petschnikar MiaPetschnikar Mia 09 09 AIS ViennaAIS Vienna 5 29.18
2 Omonya FlaviaOmonya Flavia 08 08 ICSVICSV 2 PB 33.42
3 Kandulu MazikoKandulu Maziko 08 08 ICSVICSV 3 PB 37.04
Sandreiser ElisaSandreiser Elisa 10 10 AIS ViennaAIS Vienna 1 DNS
Lange LouiseLange Louise 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 11.5.2024 - 14:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Neamtu AnnaNeamtu Anna 08 08 QSIBQSIB 5 30.47
MS Malieieva DariiaMalieieva Dariia 08 08 QSIBQSIB 4 35.55
MS Malikova DianaMalikova Diana 08 08 QSIBQSIB 2 36.87
Koziakova SabinaKoziakova Sabina 07 07 QSIBQSIB 3 DNS
Oshchepkova LizaOshchepkova Liza 06 06 QSIBQSIB 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Vincke HelenVincke Helen 08 08 BudapestBudapest 1 PB 28.28
2 Petschnikar MiaPetschnikar Mia 09 09 AIS ViennaAIS Vienna 5 29.18
3 Hyldon AmeliaHyldon Amelia 08 08 VISVIS 3 29.73
4 Ren SherryRen Sherry 09 09 ISPISP 2 PB 30.17
5 Neamtu AnnaNeamtu Anna 08 08 QSIBQSIB 5 30.47
6 Waligorski LanaWaligorski Lana 07 07 ICSBICSB 1 33.05
7 Cho SeoyounCho Seoyoun 08 08 BISBrBISBr 4 33.30
8 Omonya FlaviaOmonya Flavia 08 08 ICSVICSV 2 PB 33.42
9 Alto AlmaAlto Alma 08 08 BudapestBudapest 3 PB 34.84
10 Kurys MariyaKurys Mariya 08 08 QSIBQSIB 2 35.32
11 Malieieva DariiaMalieieva Dariia 08 08 QSIBQSIB 4 35.55
12 Malikova DianaMalikova Diana 08 08 QSIBQSIB 2 36.87
13 Kandulu MazikoKandulu Maziko 08 08 ICSVICSV 3 PB 37.04
Valezy ClaraValezy Clara 08 08 BudapestBudapest 5 DNS
Landrichter SelinaLandrichter Selina 08 08 VISVIS 4 DNS
Skousen AvianaSkousen Aviana 07 07 ISPISP 5 DNS
Sandreiser ElisaSandreiser Elisa 10 10 AIS ViennaAIS Vienna 1 DNS
Lange LouiseLange Louise 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 4 DNS
Koziakova SabinaKoziakova Sabina 07 07 QSIBQSIB 3 DNS
Oshchepkova LizaOshchepkova Liza 06 06 QSIBQSIB 1 DNS

200 m - Žiačky ZŠ (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 14:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Peralta AmeliaPeralta Amelia 08 08 BISBrBISBr 1 31.72
2 Burgess RyanBurgess Ryan 10 10 ICSBICSB 3 34.02
3 260 Davidson BethanyDavidson Bethany 08 08 BudapestBudapest 4 PB 35.42
4 Kim DanaKim Dana 08 08 BudapestBudapest 2 36.18
5 Oškalne AnnaOškalne Anna 10 10 AMVAMV 5 36.60
Soukopova HanaSoukopova Hana 08 08 BISBrBISBr 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2024 - 14:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Aranyi DorkaAranyi Dorka 11 11 ICSBICSB 4 32.04
MS Zhu YanxiZhu Yanxi 10 10 VISVIS 6 32.42
MS Abubakar MaryamAbubakar Maryam 10 10 VISVIS 3 33.38
4 Gimeno Clara DietzGimeno Clara Dietz 10 10 VISVIS 2 PB 33.42
5 Lauzon EloiseLauzon Eloise 11 11 VISVIS 5 34.44
MS Rickard SiennaRickard Sienna 11 11 ICSBICSB 1 34.74
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2024 - 14:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 112 Gabor MirabelGabor Mirabel 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 4 PB 30.29
2 Costa MargheritaCosta Margherita 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 3 PB 31.21
MS Tkachenko SofiyaTkachenko Sofiya 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 2 PB 33.17
Tonnesen Alexandra EikeTonnesen Alexandra Eike 08 08 BISBrBISBr 5 DNS
Yameoga AlixYameoga Alix 08 08 ICSVICSV 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 11.5.2024 - 14:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Bielcikova PetraBielcikova Petra 10 10 QSIBQSIB 3 32.90
2 Junásová NinaJunásová Nina 10 10 CISCIS 4 33.47
3 Xia ZileXia Zile 10 10 QSIBQSIB 1 34.86
4 Tariq SabaTariq Saba 08 08 ICSVICSV 5 PB 36.68
Niederleitner IsabellaNiederleitner Isabella 09 09 CISCIS 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 112 Gabor MirabelGabor Mirabel 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 4 PB 30.29
2 Costa MargheritaCosta Margherita 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 3 PB 31.21
3 Peralta AmeliaPeralta Amelia 08 08 BISBrBISBr 1 31.72
4 Aranyi DorkaAranyi Dorka 11 11 ICSBICSB 4 32.04
5 Zhu YanxiZhu Yanxi 10 10 VISVIS 6 32.42
6 Bielcikova PetraBielcikova Petra 10 10 QSIBQSIB 3 32.90
7 Tkachenko SofiyaTkachenko Sofiya 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 2 PB 33.17
8 Abubakar MaryamAbubakar Maryam 10 10 VISVIS 3 33.38
9 Gimeno Clara DietzGimeno Clara Dietz 10 10 VISVIS 2 PB 33.42
10 Junásová NinaJunásová Nina 10 10 CISCIS 4 33.47
11 Burgess RyanBurgess Ryan 10 10 ICSBICSB 3 34.02
12 Lauzon EloiseLauzon Eloise 11 11 VISVIS 5 34.44
13 Rickard SiennaRickard Sienna 11 11 ICSBICSB 1 34.74
14 Xia ZileXia Zile 10 10 QSIBQSIB 1 34.86
15 260 Davidson BethanyDavidson Bethany 08 08 BudapestBudapest 4 PB 35.42
16 Kim DanaKim Dana 08 08 BudapestBudapest 2 36.18
17 Oškalne AnnaOškalne Anna 10 10 AMVAMV 5 36.60
18 Tariq SabaTariq Saba 08 08 ICSVICSV 5 PB 36.68
Soukopova HanaSoukopova Hana 08 08 BISBrBISBr 6 DNS
Tonnesen Alexandra EikeTonnesen Alexandra Eike 08 08 BISBrBISBr 5 DNS
Yameoga AlixYameoga Alix 08 08 ICSVICSV 1 DNS
Niederleitner IsabellaNiederleitner Isabella 09 09 CISCIS 2 DNS

400 m - Študenti SŠ (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hintz EthanHintz Ethan 08 08 BudapestBudapest 1 0:57.27
2 Funk IljaFunk Ilja 06 06 QSIBQSIB 2 PB 0:57.97
MS Grimaud-Paleka ValentinGrimaud-Paleka Valentin 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 4 0:58.27
MS Baca AlexBaca Alex 08 08 QSIBQSIB 3 PB 1:07.75
King OctavianKing Octavian 08 08 CISCIS 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 11.5.2024 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kryvonos SashaKryvonos Sasha 07 07 ICSBICSB 2 PB 0:52.60
2 Loizou AnthonyLoizou Anthony 06 06 AIS ViennaAIS Vienna 4 PB 0:52.84
3 286 Mathews RubinMathews Rubin 08 08 BISBrBISBr 5 0:55.86
MS 280 Maragoni MartinMaragoni Martin 09 09 AIS ViennaAIS Vienna 1 1:04.50
Kristbjarnarson HafsteinnKristbjarnarson Hafsteinn 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 11.5.2024 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Novak MichalNovak Michal 08 08 QSIBQSIB 5 PB 0:56.73
2 Nittenberg SamuelNittenberg Samuel 08 08 VISVIS 3 PB 0:58.29
3 Schwarzacher AlexanderSchwarzacher Alexander 07 07 AMVAMV 6 1:00.23
MS Shelest MaksymShelest Maksym 08 08 QSIBQSIB 2 PB 1:00.31
MS 260 Namba AlexNamba Alex 07 07 QSIBQSIB 4 1:01.63
Zink IliasZink Ilias 08 08 BudapestBudapest 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Kryvonos SashaKryvonos Sasha 07 07 ICSBICSB 2 PB 0:52.60
2 Loizou AnthonyLoizou Anthony 06 06 AIS ViennaAIS Vienna 4 PB 0:52.84
3 286 Mathews RubinMathews Rubin 08 08 BISBrBISBr 5 0:55.86
4 Novak MichalNovak Michal 08 08 QSIBQSIB 5 PB 0:56.73
5 Hintz EthanHintz Ethan 08 08 BudapestBudapest 1 0:57.27
6 Funk IljaFunk Ilja 06 06 QSIBQSIB 2 PB 0:57.97
7 Grimaud-Paleka ValentinGrimaud-Paleka Valentin 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 4 0:58.27
8 Nittenberg SamuelNittenberg Samuel 08 08 VISVIS 3 PB 0:58.29
9 Schwarzacher AlexanderSchwarzacher Alexander 07 07 AMVAMV 6 1:00.23
10 Shelest MaksymShelest Maksym 08 08 QSIBQSIB 2 PB 1:00.31
11 260 Namba AlexNamba Alex 07 07 QSIBQSIB 4 1:01.63
12 280 Maragoni MartinMaragoni Martin 09 09 AIS ViennaAIS Vienna 1 1:04.50
13 Baca AlexBaca Alex 08 08 QSIBQSIB 3 PB 1:07.75
King OctavianKing Octavian 08 08 CISCIS 5 DNS
Kristbjarnarson HafsteinnKristbjarnarson Hafsteinn 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 3 DNS
Zink IliasZink Ilias 08 08 BudapestBudapest 1 DNS

400 m - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále A (so, 11.5.2024 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Ayers PaulAyers Paul 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 3 PB 1:02.15
2 Zhang YumoZhang Yumo 08 08 BudapestBudapest 5 PB 1:03.11
3 Euell TeoEuell Teo 08 08 BISBrBISBr 4 1:09.07
113 Byrnes MasonByrnes Mason 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 2 DNS
Han SeunghwanHan Seunghwan 08 08 BudapestBudapest 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Finále B (so, 11.5.2024 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Shukrun OriShukrun Ori 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 1:04.62
2 Zhou Lucas JingZhou Lucas Jing 08 08 BISBrBISBr 4 1:07.14
3 Fialkov OmerFialkov Omer 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 3 1:14.44
4 Zubrytskyi MakarZubrytskyi Makar 08 08 ICSVICSV 1 PB 1:20.70
5 Kubes JuliusKubes Julius 11 11 QSIBQSIB 2 PB 1:30.20
Celkom 5 pretekárov

400 m - Študentky SŠ (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Hyldon AmeliaHyldon Amelia 08 08 VISVIS 3 PB 1:06.96
2 Neamtu AnnaNeamtu Anna 08 08 QSIBQSIB 2 1:09.08
3 Rosenbaum Anna-MariaRosenbaum Anna-Maria 08 08 ISPISP 6 1:10.50
MS 159 Bielcikova BeataBielcikova Beata 06 06 QSIBQSIB 4 1:17.62
5 Kandulu MazikoKandulu Maziko 08 08 ICSVICSV 5 1:27.62
Woodward-Garza RebecaWoodward-Garza Rebeca 08 08 ISPISP 1 DNS
Celkom 6 pretekárov

400 m - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále A (so, 11.5.2024 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Culbertson AnnaCulbertson Anna 11 11 ICSBICSB 1 PB 1:12.80
2 116 Bradley SabrinaBradley Sabrina 08 08 BudapestBudapest 4 1:19.12
Draeck PaulineDraeck Pauline 12 12 VISVIS 5 DNS
Blazejova KarolinaBlazejova Karolina 10 10 QSIBQSIB 2 DNS
12 Alford ZaraAlford Zara 10 10 VISVIS 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Finále B (so, 11.5.2024 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 112 Gabor MirabelGabor Mirabel 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 3 PB 1:06.71
MS 169 Grassi Milagros SosaGrassi Milagros Sosa 11 11 VISVIS 6 1:18.89
MS Garrett IsabellaGarrett Isabella 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 5 1:30.41
Eran BuseEran Buse 08 08 BISBrBISBr 4 DNS
162 Golublsova VictoriaGolublsova Victoria 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 2 DNS
Herr MargueriteHerr Marguerite 08 08 BISBrBISBr 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Finále C (so, 11.5.2024 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Wang EllaWang Ella 08 08 BudapestBudapest 1 PB 1:14.62
2 Oškalne AnnaOškalne Anna 10 10 AMVAMV 4 1:26.24
3 261 Kelley AnnaKelley Anna 12 12 ICSBICSB 3 PB 1:28.88
4 280 King AnnabelleKing Annabelle 10 10 CISCIS 2 1:31.80
Celkom 4 pretekári
Finále D (so, 11.5.2024 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Junásová NinaJunásová Nina 10 10 CISCIS 2 1:12.95
2 275 Daamech EyaDaamech Eya 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 3 1:14.21
3 Misovic SofiaMisovic Sofia 09 09 QSIBQSIB 4 1:15.57
4 Tariq AyeshaTariq Ayesha 08 08 ICSVICSV 1 PB 1:18.29
Celkom 4 pretekári

800 m - Študenti SŠ (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 286 Mathews RubinMathews Rubin 08 08 BISBrBISBr 4 2:15.79
2 281 Chewning QuinnChewning Quinn 08 08 BudapestBudapest 2 PB 2:16.15
3 167 Whitlock AndrewWhitlock Andrew 08 08 BudapestBudapest 9 PB 2:27.27
4 260 Namba AlexNamba Alex 07 07 QSIBQSIB 6 PB 2:29.69
5 169 Ravaliev BoyanRavaliev Boyan 09 09 CISCIS 8 2:31.90
6 162 Pasfamyuk TymurPasfamyuk Tymur 08 08 QSIBQSIB 7 PB 2:32.79
7 280 Maragoni MartinMaragoni Martin 09 09 AIS ViennaAIS Vienna 3 2:33.63
MS 12 Guyer TristanGuyer Tristan 07 07 QSIBQSIB 1 PB 2:33.69
MS 261 Nagy MartinNagy Martin 08 08 QSIBQSIB 5 PB 2:45.59
Celkom 9 pretekárov

800 m - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 140 Mayers StefanMayers Stefan 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 6 PB 2:36.85
2 112 Venturini RomeoVenturini Romeo 11 11 VISVIS 8 PB 2:37.57
3 166 Hearn WilliamHearn William 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 2 PB 2:38.29
MS 3 Schurz RudySchurz Rudy 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 7 PB 2:38.95
5 165 Hloska MatejHloska Matej 08 08 BISBrBISBr 3 2:39.71
6 6 Ye MarioYe Mario 08 08 BudapestBudapest 11 2:49.65
MS 168 Elsakhawy OmarElsakhawy Omar 10 10 VISVIS 1 2:50.41
8 167 Weichselbaum BlitzyWeichselbaum Blitzy 08 08 BudapestBudapest 10 2:50.89
9 1 Kalmari JohannesKalmari Johannes 11 11 ICSBICSB 4 2:55.65
140 Vrbensky KirilVrbensky Kiril 08 08 BISBrBISBr 9 DNS
129 Lauzon Henri-PierreLauzon Henri-Pierre 10 10 VISVIS 5 DNS
Celkom 11 pretekárov

800 m - Študentky SŠ (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 12 Martin VivianMartin Vivian 07 07 ISPISP 3 PB 2:40.69
2 158 Danieluk KellenDanieluk Kellen 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 4 2:47.75
3 1 Duras IsabellaDuras Isabella 08 08 ISPISP 6 2:53.31
4 167 O'Donnell IsoldeO'Donnell Isolde 08 08 VISVIS 2 PB 2:53.51
5 123 Neff LillianNeff Lillian 08 08 BudapestBudapest 7 3:19.09
159 Bielcikova BeataBielcikova Beata 06 06 QSIBQSIB 5 DNS
3 Ozkurt LaraOzkurt Lara 08 08 BudapestBudapest 8 DNS
Celkom 7 pretekárov

800 m - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále A (so, 11.5.2024 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 168 Driscoll AllieDriscoll Allie 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 6 PB 2:31.19
2 6 Davidson KiraDavidson Kira 08 08 BudapestBudapest 4 PB 2:35.05
3 112 Gabor MirabelGabor Mirabel 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 7 PB 2:43.17
4 169 Grassi Milagros SosaGrassi Milagros Sosa 11 11 VISVIS 8 PB 3:02.71
12 Alford ZaraAlford Zara 10 10 VISVIS 5 DNS
162 Golublsova VictoriaGolublsova Victoria 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 2 DNS
5 Felnerova KarolinaFelnerova Karolina 08 08 BISBrBISBr 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Finále B (so, 11.5.2024 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 111 Masariková SofiaMasariková Sofia 09 09 CISCIS 7 2:42.43
2 261 Kelley AnnaKelley Anna 12 12 ICSBICSB 4 PB 3:46.67
3 260 Kovalenko EvaKovalenko Eva 11 11 ICSBICSB 3 4:07.77
4 280 King AnnabelleKing Annabelle 10 10 CISCIS 6 4:19.29
286 Karagiorgis MelinaKaragiorgis Melina 08 08 BISBrBISBr 5 DNS
271 Wang EllaWang Ella 08 08 BudapestBudapest 2 DNS
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Študenti SŠ (Beh)

Beh (so, 11.5.2024 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 164 Brys HenryBrys Henry 07 07 AIS ViennaAIS Vienna 1 PB 4:29.75
2 281 Chewning QuinnChewning Quinn 08 08 BudapestBudapest 5 4:29.79
3 137 DeJong MatsDeJong Mats 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 2 4:44.87
4 138 Scanga AidenScanga Aiden 08 08 BudapestBudapest 8 4:52.37
5 134 Svatek EliaSvatek Elia 08 08 ICSVICSV 9 4:56.47
6 162 Pasfamyuk TymurPasfamyuk Tymur 08 08 QSIBQSIB 6 5:24.89
7 164 Goroyan ArseniiGoroyan Arsenii 08 08 AMVAMV 3 5:31.77
8 169 Ravaliev BoyanRavaliev Boyan 09 09 CISCIS 7 5:32.13
9 12 Guyer TristanGuyer Tristan 07 07 QSIBQSIB 4 5:42.03
10 268 Wiedeman NicholasWiedeman Nicholas 08 08 BISBrBISBr 10 6:26.23
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Žiaci ZŠ (Beh)

Beh (so, 11.5.2024 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 140 Mayers StefanMayers Stefan 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 9 PB 5:10.58
2 166 Hearn WilliamHearn William 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 5 PB 5:13.96
3 118 Rusnák tomášRusnák tomáš 08 08 BISBrBISBr 10 5:22.08
4 165 Hloska MatejHloska Matej 08 08 BISBrBISBr 6 5:29.08
5 139 Aranyi KornelAranyi Kornel 10 10 ICSBICSB 1 PB 5:29.42
6 112 Venturini RomeoVenturini Romeo 11 11 VISVIS 12 PB 5:29.48
7 165 Enfinger CodyEnfinger Cody 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 3 5:50.26
8 37 Francey SvenFrancey Sven 08 08 BudapestBudapest 4 6:01.60
9 1 Kalmari JohannesKalmari Johannes 11 11 ICSBICSB 7 6:03.16
10 123 Eichler TamasEichler Tamas 08 08 BudapestBudapest 2 6:34.74
11 113 Tomczak JustinTomczak Justin 10 10 AMVAMV 11 6:50.70
285 Kudla EmilKudla Emil 10 10 CISCIS 8 DNS
Celkom 12 pretekárov

1500 m - Študentky SŠ (Beh)

Beh (so, 11.5.2024 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 290 Driscoll LaylaDriscoll Layla 07 07 AIS ViennaAIS Vienna 1 5:11.48
2 12 Martin VivianMartin Vivian 07 07 ISPISP 3 5:27.20
3 1 Duras IsabellaDuras Isabella 08 08 ISPISP 2 6:05.30
4 167 O'Donnell IsoldeO'Donnell Isolde 08 08 VISVIS 5 PB 6:08.34
5 123 Neff LillianNeff Lillian 08 08 BudapestBudapest 4 6:44.74
3 Ozkurt LaraOzkurt Lara 08 08 BudapestBudapest 6 DNS
Celkom 6 pretekárov

1500 m - Žiačky ZŠ (Beh)

Beh 01 (so, 11.5.2024 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 111 Masariková SofiaMasariková Sofia 09 09 CISCIS 8 5:21.15
2 6 Davidson KiraDavidson Kira 08 08 BudapestBudapest 3 PB 5:23.95
3 299 Lloyd MaryLloyd Mary 10 10 ICSBICSB 7 PB 6:01.47
4 116 Bradley SabrinaBradley Sabrina 08 08 BudapestBudapest 1 6:26.55
5 275 Daamech EyaDaamech Eya 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 2 6:45.29
161 Miller CiaraMiller Ciara 12 12 VISVIS 9 6:01.81
138 Papadimitriou MariaPapadimitriou Maria 10 10 VISVIS 10 NM
168 Driscoll AllieDriscoll Allie 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 5 DNS
286 de Jong Bentede Jong Bente 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 4 DNS
5 Felnerova KarolinaFelnerova Karolina 08 08 BISBrBISBr 6 DNS
Celkom 10 pretekárov

3000 m - Študenti SŠ (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 137 DeJong MatsDeJong Mats 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 3 10:21.54
2 164 Goroyan ArseniiGoroyan Arsenii 08 08 AMVAMV 4 12:16.98
138 Scanga AidenScanga Aiden 08 08 BudapestBudapest 2 DNS
Celkom 3 pretekári

3000 m - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 140 Mayers StefanMayers Stefan 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 6 PB 11:30.90
2 166 Hearn WilliamHearn William 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 4 PB 12:21.20
3 139 Aranyi KornelAranyi Kornel 10 10 ICSBICSB 1 PB 12:30.74
MS 113 Byrnes MasonByrnes Mason 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 2 PB 12:30.76
5 165 Hloska MatejHloska Matej 08 08 BISBrBISBr 5 13:18.26
6 118 Rusnák tomášRusnák tomáš 08 08 BISBrBISBr 7 13:20.60
7 167 Weichselbaum BlitzyWeichselbaum Blitzy 08 08 BudapestBudapest 8 13:22.24
8 123 Eichler TamasEichler Tamas 08 08 BudapestBudapest 3 15:57.13
Celkom 8 pretekárov

3000 m - Študentky SŠ (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 Drisol LeilaDrisol Leila 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 11:22.06
12 Martin VivianMartin Vivian 07 07 ISPISP 4 DNS
Celkom 2 pretekári

3000 m - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 168 Driscoll AllieDriscoll Allie 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 4 11:40.62
2 299 Lloyd MaryLloyd Mary 10 10 ICSBICSB 5 PB 13:20.94
3 260 Davidson BethanyDavidson Bethany 08 08 BudapestBudapest 3 13:22.74
4 271 Wang EllaWang Ella 08 08 BudapestBudapest 6 13:30.20
162 Golublsova VictoriaGolublsova Victoria 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 2 DNS
111 Masariková SofiaMasariková Sofia 09 09 CISCIS 1 DNS
Celkom 6 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Študenti SŠ (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 11:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Jefferson LuceJefferson Luce 08 08 BudapestBudapest 5 17.81
Yan Michal JingkeYan Michal Jingke 08 08 BISBrBISBr 3 17.27
Jung JiwooJung Jiwoo 07 07 AIS ViennaAIS Vienna 4 18.09
Whylon VerwerWhylon Verwer 08 08 BudapestBudapest 6 16.39
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 11:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Zhang YumoZhang Yumo 08 08 BudapestBudapest 8 16.33
Pillay VishaanPillay Vishaan 11 11 VISVIS 3 21.99
Santini ArtyomSantini Artyom 10 10 VISVIS 7 18.93
Ayers PaulAyers Paul 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 5 20.87
Sherlala ZahedSherlala Zahed 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 2 22.85
MS Fialkov OmerFialkov Omer 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 6 21.53
DiPretoro ArlinDiPretoro Arlin 08 08 BudapestBudapest 4 DNS
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Študentky SŠ (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 11:05) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Brazzioli Stela VogliazzoBrazzioli Stela Vogliazzo 08 08 ISPISP 5 21.66
Petschnikar MiaPetschnikar Mia 09 09 AIS ViennaAIS Vienna 4 19.42
Sliter StephanieSliter Stephanie 08 08 VISVIS 6 NM
Wells EmilyWells Emily 09 09 ISPISP 3 DNS
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále A (so, 11.5.2024 - 11:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Kalmár KiaraKalmár Kiara 08 08 BudapestBudapest 2 19.02
Abubakar MaryamAbubakar Maryam 10 10 VISVIS 5 21.64
Draeck PaulineDraeck Pauline 12 12 VISVIS 3 21.54
Iovu RebeccaIovu Rebecca 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 7 23.94
MS 286 de Jong Bentede Jong Bente 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 6 23.04
6 Davidson KiraDavidson Kira 08 08 BudapestBudapest 4 20.34
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 11.5.2024 - 11:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
Rickard SiennaRickard Sienna 11 11 ICSBICSB 7 22.16
MS Lauzon MariaLauzon Maria 11 11 VISVIS 5 21.30
Sanderford LydiaSanderford Lydia 10 10 ICSBICSB 2 25.38
Poelman LaraPoelman Lara 08 08 AIS ViennaAIS Vienna 3 21.88
Peralta AmeliaPeralta Amelia 08 08 BISBrBISBr 6 DNS
138 Papadimitriou MariaPapadimitriou Maria 10 10 VISVIS 4 DNS
Celkom 6 pretekárov

400 m prekážok [83,8 cm] - Študenti SŠ (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 14:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Jefferson LuceJefferson Luce 08 08 BudapestBudapest 4 PB 1:08.19
2 Jung JiwooJung Jiwoo 07 07 AIS ViennaAIS Vienna 3 1:12.13
3 138 Scanga AidenScanga Aiden 08 08 BudapestBudapest 6 1:13.21
4 Ridgeway LandonRidgeway Landon 08 08 ICSBICSB 2 1:21.71
Milou JulienMilou Julien 08 08 VISVIS 5 DNS
Celkom 5 pretekárov

400 m prekážok [76,2 cm] - Študentky SŠ (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 13:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 Petschnikar MiaPetschnikar Mia 09 09 AIS ViennaAIS Vienna 4 1:17.56
2 Wellner JuliaWellner Julia 09 09 ISPISP 6 1:18.82
3 Hyldon AmeliaHyldon Amelia 08 08 VISVIS 5 PB 1:24.42
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Študenti SŠ (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 130 133 136 139 142 145 148 151 154 157 160 165 168
1 Whylon VerwerWhylon Verwer
BudapestBudapest
08 08 6 PB 165 o - o - o xo o o xo o xo xo xxx
2 Mack PrestonMack Preston
AIS ViennaAIS Vienna
09 09 5 PB 157 - - - - - - o - xo xxo xxx
3 Jung JiwooJung Jiwoo
AIS ViennaAIS Vienna
07 07 2 PB 145 o - o - xxo o xxx
4 Grimaud-Paleka ValentinGrimaud-Paleka Valentin
AIS ViennaAIS Vienna
08 08 1 PB 139 - - - xo x- xx
5 Yusef NaimYusef Naim
VISVIS
08 08 7 PB 136 xxo o xxo xx
6= King OctavianKing Octavian
CISCIS
08 08 4 PB 000
6= Khalmukhamedov ArslanKhalmukhamedov Arslan
BudapestBudapest
08 08 3 PB 000
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 115 118 121 124 127 130 133 136 139 142 145 148 153 153 159 161
1 Zhang YumoZhang Yumo
BudapestBudapest
08 08 5 PB 159 o o o o o xo - o o o o o o xo xxo xxx
2 129 Lauzon Henri-PierreLauzon Henri-Pierre
VISVIS
10 10 4 PB 145 - - - - - - - - xxo o o xxx
3 Ayers PaulAyers Paul
AIS ViennaAIS Vienna
08 08 1 PB 139 o o o o o o o o xxo
4 165 Enfinger CodyEnfinger Cody
AIS ViennaAIS Vienna
08 08 2 PB 130 o o o o o xo xxx
5 Hooft TjallingHooft Tjalling
BudapestBudapest
08 08 3 PB 118 o o xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Študentky SŠ (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 115 118 121 124 127 130 133 136 139 142 145 148 151 154
1 Sliter StephanieSliter Stephanie
VISVIS
08 08 6 PB 151 o o xo o o o o o o o o xo o xxx
2 Oshchepkova LizaOshchepkova Liza
QSIBQSIB
06 06 3 PB 139 o o o o o o o xo xo xxx
3 Silva AmandaSilva Amanda
QSIBQSIB
07 07 5 PB 136 o o xo xo xo xo xxo o xxx
4 Landrichter SelinaLandrichter Selina
VISVIS
08 08 2 PB 130 o o xo o xxo o xxr
5 Brazzioli Stela VogliazzoBrazzioli Stela Vogliazzo
ISPISP
08 08 1 PB 118 o o xxx
6 Rosenbaum Anna-MariaRosenbaum Anna-Maria
ISPISP
08 08 4 PB 000 xxr
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 100 105 110 115 120 125 130 133 135 138
1 Niederleitner IsabellaNiederleitner Isabella
CISCIS
09 09 12 PB 135 o o o o o o xo xxo o xxx
2 Culbertson AnnaCulbertson Anna
ICSBICSB
11 11 2 PB 130 xo o o o o o xo xxx
3 Kalmár KiaraKalmár Kiara
BudapestBudapest
08 08 9 PB 125 o o o o xxo o xxx
4 Hooft FloorHooft Floor
BudapestBudapest
08 08 7 PB 125 o o o o o xo xxx
5 Newson Leila MinaNewson Leila Mina
VISVIS
12 12 11 PB 125 o o o xo o xo xxx
6 Draeck PaulineDraeck Pauline
VISVIS
12 12 4 PB 125 o o o o o xxo xxx
7= Abubakar MaryamAbubakar Maryam
VISVIS
10 10 1 PB 120 o o o o o xxx
7= Poelman LaraPoelman Lara
AIS ViennaAIS Vienna
08 08 13 PB 120 o o o o o - xxx
9 Iovu RebeccaIovu Rebecca
AIS ViennaAIS Vienna
08 08 8 PB 120 o o o xo xxo xxx
10 Garrett IsabellaGarrett Isabella
AIS ViennaAIS Vienna
08 08 6 PB 115 - - - o xxx
11 Eksiogli SelinEksiogli Selin
BudapestBudapest
08 08 5 PB 115 o o xo xxo xxx
12 286 de Jong Bentede Jong Bente
AIS ViennaAIS Vienna
08 08 3 PB 110 o o xo xxx
13 Misovic SofiaMisovic Sofia
QSIBQSIB
09 09 10 PB 000 -
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Študenti SŠ (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ochieng IanOchieng Ian
VISVIS
08 08 9 PB 546 +0.0 m/s 517  0,00 x 546  0,00 546 538  0,00 520  0,00 -
2 Ngala IsraelNgala Israel
ICSBICSB
07 07 8 PB 531 +0.0 m/s x 531  0,00 x 531 531  0,00 530  0,00 -
3 DiFederico LorenzoDiFederico Lorenzo
AIS ViennaAIS Vienna
08 08 1 PB 505 +0.0 m/s 504  0,00 x 494  0,00 504 505  0,00 470  0,00 -
4 Funk IljaFunk Ilja
QSIBQSIB
06 06 2 PB 503 +0.0 m/s 480  0,00 503  0,00 502  0,00 503 482  0,00 480  0,00 -
MS Kim Yeong LaeKim Yeong Lae
QSIBQSIB
07 07 5 PB 500 +0.0 m/s 498  0,00 500  0,00 487  0,00 500 - -  0,00 -
6 Yan Michal JingkeYan Michal Jingke
BISBrBISBr
08 08 15 PB 489 +0.0 m/s 465  0,00 471  0,00 489  0,00 489 405  0,00 472  0,00 -
7 Whylon VerwerWhylon Verwer
BudapestBudapest
08 08 14 PB 470 +0.0 m/s 355  0,00 468  0,00 453  0,00 468 417  0,00 470  0,00 -
8 Schwarzacher AlexanderSchwarzacher Alexander
AMVAMV
07 07 11 PB 437 +0.0 m/s 332  0,00 387  0,00 x 387 x 437  0,00 -
9 Yusef NaimYusef Naim
VISVIS
08 08 16 PB 418 +0.0 m/s 372  0,00 x 418  0,00 418 358  0,00 410  0,00 -
286 Mathews RubinMathews Rubin
BISBrBISBr
08 08 7 NM - - - - - -  0,00 -
Vild JanVild Jan
ISPISP
07 07 13 NM - - - - - -  0,00 -
Spelic NoahSpelic Noah
AIS ViennaAIS Vienna
07 07 12 NM - - - - - -  0,00 -
King OctavianKing Octavian
CISCIS
08 08 6 NM - - - - - -  0,00 -
Shelest MaksymShelest Maksym
QSIBQSIB
08 08 10 NM - - - - - -  0,00 -
MS 12 Guyer TristanGuyer Tristan
QSIBQSIB
07 07 3 NM - - - - - -  0,00 -
Khalmukhamedov ArslanKhalmukhamedov Arslan
BudapestBudapest
08 08 4 NM - - - - - -  0,00 -
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Assimakopolus AlexanderAssimakopolus Alexander
BISBrBISBr
08 08 1 PB 492 +0.0 m/s 426  0,00 464  0,00 x 464 468  0,00 492  0,00 -
2 Shukrun OriShukrun Ori
AIS ViennaAIS Vienna
08 08 14 PB 491 +0.0 m/s 491  0,00 474  0,00 456  0,00 491 479  0,00 479  0,00 -
3 Bogdanov LukaBogdanov Luka
ICSVICSV
08 08 4 PB 428 +0.0 m/s 417  0,00 422  0,00 426  0,00 426 428  0,00 427  0,00 -
4 Lampesis AngelosLampesis Angelos
AIS ViennaAIS Vienna
08 08 9 PB 385 +0.0 m/s 385  0,00 365  0,00 370  0,00 385 - -  0,00 -
5 Sallas GeorgySallas Georgy
QSIBQSIB
10 10 10 PB 377 +0.0 m/s 364  0,00 377  0,00 353  0,00 377 357  0,00 360  0,00 -
6 Santini ArtyomSantini Artyom
VISVIS
10 10 11 PB 367 +0.0 m/s 366  0,00 x 367  0,00 367 359  0,00 -  0,00 -
7 Zubrytskyi MakarZubrytskyi Makar
ICSVICSV
08 08 19 PB 367 +0.0 m/s 355  0,00 x x 355 367  0,00 343  0,00 -
8 112 Venturini RomeoVenturini Romeo
VISVIS
11 11 16 PB 365 +0.0 m/s 361  0,00 345  0,00 364  0,00 364 365  0,00 355  0,00 -
MS Sherlala ZahedSherlala Zahed
AIS ViennaAIS Vienna
08 08 13 PB 365 +0.0 m/s x 365  0,00 349  0,00 365 294  0,00 x  0,00 -
MS Kubes JuliusKubes Julius
QSIBQSIB
11 11 7 PB 325 +0.0 m/s 325  0,00 285  0,00 310  0,00 325 - -  0,00 -
11 37 Francey SvenFrancey Sven
BudapestBudapest
08 08 6 PB 318 +0.0 m/s 296  0,00 318  0,00 305  0,00 318 296  0,00 x  0,00 -
12 Scarborough TyrScarborough Tyr
QSIBQSIB
10 10 12 PB 312 +0.0 m/s 296  0,00 312  0,00 309  0,00 312 x 297  0,00 -
13 deJager DanieldeJager Daniel
ICSBICSB
11 11 5 PB 310 +0.0 m/s x 285  0,00 x 285 310  0,00 290  0,00 -
14 167 Weichselbaum BlitzyWeichselbaum Blitzy
BudapestBudapest
08 08 18 PB 308 +0.0 m/s 304  0,00 301  0,00 x 304 300  0,00 308  0,00 -
15 113 Tomczak JustinTomczak Justin
AMVAMV
10 10 15 PB 296 +0.0 m/s 296  0,00 256  0,00 259  0,00 296 275  0,00 283  0,00 -
MS Blaho DavidBlaho David
QSIBQSIB
13 13 3 PB 265 +0.0 m/s 265  0,00 234  0,00 205  0,00 265 221  0,00 248  0,00 -
285 Kudla EmilKudla Emil
CISCIS
10 10 8 NM - - - - - -  0,00 -
MS Baca SimiBaca Simi
QSIBQSIB
12 12 2 NM - - - - - -  0,00 -
140 Vrbensky KirilVrbensky Kiril
BISBrBISBr
08 08 17 NM x - - - - -  0,00 -
Celkom 19 pretekárov

Skok do diaľky - Študentky SŠ (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Oshchepkova LizaOshchepkova Liza
QSIBQSIB
06 06 9 PB 440 421 430 440 440 429 426 -
2 Ren SherryRen Sherry
ISPISP
09 09 10 PB 432 429 432 419 432 382 369 -
3 Kurys MariyaKurys Mariya
QSIBQSIB
08 08 4 PB 424 330 323 x 330 423 424 -
MS Kryshchenko PolinaKryshchenko Polina
QSIBQSIB
07 07 3 PB 409 384 402 409 409 384 404 -
MS Hererra LauraHererra Laura
QSIBQSIB
07 07 1 PB 400 376 x 397 397 400 399 -
6 Lange LouiseLange Louise
AIS ViennaAIS Vienna
08 08 5 PB 400 400 399 - 400 - - -
7 Sliter StephanieSliter Stephanie
VISVIS
08 08 13 PB 396 381 390 393 393 396 378 -
8 Vincke HelenVincke Helen
BudapestBudapest
08 08 14 PB 391 389 391 390 391 - - -
9 Waligorski LanaWaligorski Lana
ICSBICSB
07 07 15 PB 390 389 368 390 390 - - -
10 Cho SeoyounCho Seoyoun
BISBrBISBr
08 08 2 PB 370 361 364 347 364 370 - -
11 Marguerre ChloeMarguerre Chloe
AIS ViennaAIS Vienna
09 09 6 PB 364 355 x 354 355 354 364 -
12 Omonya FlaviaOmonya Flavia
ICSVICSV
08 08 8 PB 344 x 324 344 344 - - -
MS Shupp DariaShupp Daria
QSIBQSIB
06 06 12 PB 341 327 328 341 341 333 289 -
MS Sandreiser ElisaSandreiser Elisa
AIS ViennaAIS Vienna
10 10 11 NM - - - - - - -
167 O'Donnell IsoldeO'Donnell Isolde
VISVIS
08 08 7 NM - - - - - - -
Wells EmilyWells Emily
ISPISP
09 09 16 NM - - - - - - -
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Niederleitner IsabellaNiederleitner Isabella
CISCIS
09 09 12 PB 440 +0.0 m/s 364  0,00 440  0,00 391  0,00 440 402  0,00 -  0,00 -
2 Costa MargheritaCosta Margherita
AIS ViennaAIS Vienna
08 08 3 PB 410 +0.0 m/s x x x - 410  0,00 410  0,00 -  0,00
3 Gimeno Clara DietzGimeno Clara Dietz
VISVIS
10 10 7 PB 368 +0.0 m/s 340  0,00 x 357  0,00 357 368  0,00 343  0,00 -
MS Garrett IsabellaGarrett Isabella
AIS ViennaAIS Vienna
08 08 6 PB 365 +0.0 m/s 299  0,00 305  0,00 311  0,00 311 365  0,00 343  0,00 -
MS Newson Leila MinaNewson Leila Mina
VISVIS
12 12 11 PB 362 +0.0 m/s 346  0,00 x 355  0,00 355 362  0,00 -  0,00 -
6 Traser VeronikaTraser Veronika
BudapestBudapest
08 08 20 PB 358 +0.0 m/s x 357  0,00 x 357 358  0,00 349  0,00 -
7 Peralta AmeliaPeralta Amelia
BISBrBISBr
08 08 14 PB 357 +0.0 m/s 308  0,00 x 331  0,00 331 x 357  0,00 328
8 Blazejova KarolinaBlazejova Karolina
QSIBQSIB
10 10 2 PB 351 +0.0 m/s 351  0,00 x 340  0,00 351 348  0,00 302  0,00 -  0,00
9 Misovic SofiaMisovic Sofia
QSIBQSIB
09 09 10 PB 344 +0.0 m/s 336  0,00 327  0,00 329  0,00 336 344  0,00 -  0,00 -
MS Zhu YanxiZhu Yanxi
VISVIS
10 10 22 PB 332 +0.0 m/s x x 332  0,00 332 304  0,00 329  0,00 -
11 Kim DanaKim Dana
BudapestBudapest
08 08 8 PB 327 +0.0 m/s 323  0,00 327  0,00 x 327 x 324  0,00 -
12 Tariq AyeshaTariq Ayesha
ICSVICSV
08 08 17 PB 318 +0.0 m/s x 300  0,00 308  0,00 308 295  0,00 318  0,00 -
13 Tonnesen Alexandra EikeTonnesen Alexandra Eike
BISBrBISBr
08 08 19 PB 308 +0.0 m/s 271  0,00 290  0,00 308  0,00 308 296  0,00 -  0,00 -
14 Ellinas ChristallaEllinas Christalla
ICSBICSB
11 11 5 PB 301 +0.0 m/s 295  0,00 276  0,00 298  0,00 298 277  0,00 301  0,00 -
15 Sanderford LydiaSanderford Lydia
ICSBICSB
10 10 15 PB 293 +0.0 m/s 293  0,00 x x 293 x x  0,00 -
16 Yameoga AlixYameoga Alix
ICSVICSV
08 08 21 PB 284 +0.0 m/s 280  0,00 280  0,00 284  0,00 284 x x  0,00 -
MS Paul TheresaPaul Theresa
VISVIS
12 12 13 PB 258 +0.0 m/s 238  0,00 x 258  0,00 258 x 223  0,00 -
MS Tariq SabaTariq Saba
ICSVICSV
08 08 18 PB 214 +0.0 m/s 206  0,00 214  0,00 x 214 x -  0,00 -
12 Alford ZaraAlford Zara
VISVIS
10 10 1 NM - - - - - - -  0,00
MS 161 Miller CiaraMiller Ciara
VISVIS
12 12 9 NM - - - - - -  0,00 -
275 Daamech EyaDaamech Eya
AIS ViennaAIS Vienna
08 08 4 NM - - - - - -  0,00 -
Soukopova HanaSoukopova Hana
BISBrBISBr
08 08 16 NM - - - - - -  0,00 -
Celkom 22 pretekárov

Trojskok - Študenti SŠ (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kim Yeong LaeKim Yeong Lae
QSIBQSIB
07 07 4 PB 11.20 +0.0 m/s x 10.49  0,00 11.00  0,00 11.00 10.60  0,00 11.20  0,00 -
2 Mack PrestonMack Preston
AIS ViennaAIS Vienna
09 09 5 PB 11.18 +0.0 m/s 11.18  0,00 10.60  0,00 10.76  0,00 11.18 x 10.60  0,00 -
3 Jefferson LuceJefferson Luce
BudapestBudapest
08 08 3 PB 10.42 +0.0 m/s x 09.52  0,00 09.92  0,00 9.92 10.30  0,00 10.42  0,00 -
4 Funk IljaFunk Ilja
QSIBQSIB
06 06 1 PB 10.15 +0.0 m/s 10.15  0,00 09.38  0,00 - 10.15 - -  0,00 -
5 Hintz EthanHintz Ethan
BudapestBudapest
08 08 2 PB 09.45 +0.0 m/s 08.41  0,00 09.45  0,00 09.45  0,00 9.45 x 09.26  0,00 -
Celkom 5 pretekárov

Trojskok - Študentky SŠ (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
MS Oshchepkova LizaOshchepkova Liza
QSIBQSIB
06 06 6 PB 09.12 +0.0 m/s 08.52  0,00 08.49  0,00 08.80  0,00 8.80 09.12  0,00 09.00  0,00 -
2 Kryshchenko PolinaKryshchenko Polina
QSIBQSIB
07 07 3 PB 08.09 +0.0 m/s 07.80  0,00 x 08.09  0,00 8.09 x 08.05  0,00 -
3 Silva AmandaSilva Amanda
QSIBQSIB
07 07 7 PB 07.92 +0.0 m/s 07.92  0,00 07.85  0,00 x 7.92 x x  0,00 -
MS Khalus AmielilaKhalus Amielila
QSIBQSIB
08 08 2 PB 07.84 +0.0 m/s 06.94  0,00 07.02  0,00 07.74  0,00 7.74 x 07.84  0,00 -
5 Yameoga AlixYameoga Alix
ICSVICSV
08 08 9 PB 07.62 +0.0 m/s x x 07.62  0,00 7.62 07.40  0,00 07.35  0,00 -
6 Haddad SashaHaddad Sasha
ICSVICSV
08 08 1 PB 06.05 +0.0 m/s x x 06.05  0,00 6.05 x x -  0,00
MS Yameoga AlexYameoga Alex
ICSVICSV
08 08 8 NM - - - - - -  0,00 -
MS Malikova DianaMalikova Diana
QSIBQSIB
08 08 4 NM x - - - - -  0,00 -
167 O'Donnell IsoldeO'Donnell Isolde
VISVIS
08 08 5 NM - - - - - -  0,00 -
Celkom 9 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Žiačky ZŠ (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Burgess RyanBurgess Ryan
ICSBICSB
10 10 2 PB 08.15 07.35 07.87 08.12 8.12 08.15 06.80 -
2 Cortes OliviaCortes Olivia
BudapestBudapest
08 08 3 PB 07.13 07.13 06.79 06.40 7.13 06.40 07.02 -
MS Matusova JanaMatusova Jana
QSIBQSIB
11 11 11 PB 06.88 06.88 06.34 06.19 6.88 05.90 05.90 -
MS Blazejova KarolinaBlazejova Karolina
QSIBQSIB
10 10 1 PB 06.33 05.67 06.33 03.42 6.33 06.05 05.70 -
5 Holkova TerezaHolkova Tereza
QSIBQSIB
10 10 6 PB 06.30 05.13 05.53 06.30 6.30 05.97 05.92 -
6 Poelman LaraPoelman Lara
AIS ViennaAIS Vienna
08 08 12 PB 06.13 05.41 05.73 05.60 5.73 06.12 06.13 -
7 Lauzon EloiseLauzon Eloise
VISVIS
11 11 9 PB 06.12 05.82 05.34 05.13 5.82 06.12 05.65 -
8 Hooft FloorHooft Floor
BudapestBudapest
08 08 7 PB 06.05 06.05 05.36 04.65 6.05 05.41 06.03 -
9 Tonnesen Alexandra EikeTonnesen Alexandra Eike
BISBrBISBr
08 08 15 PB 05.96 05.75 x 05.60 5.75 05.64 05.96 -
MS Lee MinaLee Mina
QSIBQSIB
10 10 10 PB 05.18 04.80 04.63 05.18 5.18 x 04.88 -
MS 286 de Jong Bentede Jong Bente
AIS ViennaAIS Vienna
08 08 4 PB 05.08 04.39 04.36 05.08 5.08 05.02 04.97 -
12 Sarin ShivSarin Shiv
QSIBQSIB
12 12 13 PB 05.06 04.85 05.06 04.55 5.06 04.99 04.13 -
13 162 Golublsova VictoriaGolublsova Victoria
AIS ViennaAIS Vienna
08 08 5 PB 03.95 03.79 03.95 03.63 3.95 03.18 03.55 -
Jurikova StelaJurikova Stela
BISBrBISBr
08 08 8 NM - - - - - - -
Soukopova HanaSoukopova Hana
BISBrBISBr
08 08 14 NM - - - - - - -
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Žiaci ZŠ (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Assimakopolus AlexanderAssimakopolus Alexander
BISBrBISBr
08 08 1 PB 09.62 09.14 09.62 09.40 9.62 09.13 x -
2 Zhang KevinZhang Kevin
BudapestBudapest
08 08 14 PB 08.21 07.54 07.82 08.02 8.02 08.21 07.91 -
3 Ferrers-Dunn MarkFerrers-Dunn Mark
BISBrBISBr
08 08 4 PB 07.68 06.79 00.68 x 6.79 06.18 07.68 -
4 Kelley AllisterKelley Allister
ICSBICSB
10 10 7 PB 07.46 07.15 06.18 07.20 7.20 07.46 07.41 -
5 Sallas GeorgySallas Georgy
QSIBQSIB
10 10 11 PB 07.02 07.02 06.27 06.21 7.02 06.01 06.18 -
6 Lampesis AngelosLampesis Angelos
AIS ViennaAIS Vienna
08 08 9 PB 06.41 05.42 06.41 05.91 6.41 - - -
7 Sommer FinnSommer Finn
AMVAMV
08 08 12 PB 06.36 05.41 05.65 06.36 6.36 06.01 06.18 -
8 Lee JiunLee Jiun
QSIBQSIB
12 12 10 PB 06.15 05.73 06.02 06.15 6.15 05.51 05.72 -
9 166 Hearn WilliamHearn William
AIS ViennaAIS Vienna
08 08 6 PB 05.33 05.33 04.60 04.89 5.33 - - -
MS Kubes JuliusKubes Julius
QSIBQSIB
11 11 8 PB 05.01 04.93 04.88 04.87 4.93 05.01 04.97 -
MS 113 Byrnes MasonByrnes Mason
AIS ViennaAIS Vienna
08 08 3 PB 04.88 04.39 04.44 04.82 4.82 04.75 04.88 -
12 37 Francey SvenFrancey Sven
BudapestBudapest
08 08 5 PB 04.41 04.41 04.10 04.25 4.41 04.20 03.64 -
MS Blaho DavidBlaho David
QSIBQSIB
13 13 2 PB 03.99 02.92 03.99 03.07 3.99 03.27 02.98 -
MS Vaskor DagVaskor Dag
QSIBQSIB
11 11 13 NM - - - - - - -
Celkom 14 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Študentky SŠ (Finále)

Finále (so, 11.5.2024 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Skousen AvianaSkousen Aviana
ISPISP
07 07 10 PB 06.59 06.50 06.38 06.59 6.59 06.15 06.35
2 Ren SherryRen Sherry
ISPISP
09 09 8 PB 06.48 06.48 05.54 05.95 6.48 05.73 06.24
3 Marguerre ChloeMarguerre Chloe
AIS ViennaAIS Vienna
09 09 6 PB 06.41 06.34 06.37 06.41 6.41 06.36 06.04
MS Silva AmandaSilva Amanda
QSIBQSIB
07 07 9 PB 06.28 06.01 05.71 05.74 6.01 06.28 06.18
5 Khalus AmielilaKhalus Amielila<