<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

5. kolo M-AZB družstiev najmladšieho a mladšieho žiactva,kontrolné preteky pre staršie žiactvo

Bratislava (15. 6. 2024)

60 m - Starší žiaci (I. Séria)

I. Séria (so, 15.6.2024 - 12:05) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 226 Vričan ArturVričan Artur 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.05
2 4 Mešár JakubMešár Jakub 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 08.78
Celkom 2 pretekári

60 m - Starší žiaci (II. Séria)

II. Séria (so, 15.6.2024 - 13:15) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 4 Mešár JakubMešár Jakub 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 08.95
226 Vričan ArturVričan Artur 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS
Celkom 2 pretekári

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 15.6.2024 - 12:45) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 08.38
2 76 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 08.47
3 1 Heinemann AlexHeinemann Alex 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 PB 08.52
4 140 Červeň OliverČerveň Oliver 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 08.77
5 47 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 08.92
6 170 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 Longital sport clubLongital sport club 6 09.04
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 15.6.2024 - 12:45) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 132 Čakan MichalČakan Michal 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 PB 08.96
2 2 Hollý MatejHollý Matej 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 PB 08.97
3 32 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 09.13
4 34 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 09.25
5 171 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej 12 12 Longital sport clubLongital sport club 5 09.46
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 15.6.2024 - 12:45) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 131 Bendík RomanBendík Roman 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 09.57
2 177 Dráb MichaelDráb Michael 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 09.77
3 69 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.88
4 183 Maruniak AdamMaruniak Adam 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.96
5 51 Koršňák MichalKoršňák Michal 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 10.17
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 15.6.2024 - 12:45) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Hrončo Leopold OrgilHrončo Leopold Orgil 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 09.11
2 64 Musil SimonMusil Simon 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 09.44
3 113 Strapoň DanielStrapoň Daniel 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.09
4 166 Lovas MatusLovas Matus 12 12 Longital sport clubLongital sport club 3 PB 10.28
5 59 Lopatník TomášLopatník Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 11.95
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 44 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 08.38
2 76 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 08.47
3 1 Heinemann AlexHeinemann Alex 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 PB 08.52
4 140 Červeň OliverČerveň Oliver 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 08.77
5 47 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 08.92
6 132 Čakan MichalČakan Michal 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 PB 08.96
7 2 Hollý MatejHollý Matej 12 12 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 PB 08.97
8 170 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 Longital sport clubLongital sport club 6 09.04
9 143 Hrončo Leopold OrgilHrončo Leopold Orgil 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 09.11
10 32 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 09.13
11 34 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 09.25
12 64 Musil SimonMusil Simon 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 09.44
13 171 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej 12 12 Longital sport clubLongital sport club 5 09.46
14 131 Bendík RomanBendík Roman 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 09.57
15 177 Dráb MichaelDráb Michael 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 09.77
16 69 Sklenár LukášSklenár Lukáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.88
17 183 Maruniak AdamMaruniak Adam 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.96
18 113 Strapoň DanielStrapoň Daniel 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.09
19 51 Koršňák MichalKoršňák Michal 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 10.17
20 166 Lovas MatusLovas Matus 12 12 Longital sport clubLongital sport club 3 PB 10.28
21 59 Lopatník TomášLopatník Tomáš 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 11.95

60 m - Staršie žiačky (II. Séria)

II. Séria 01 (so, 15.6.2024 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 163 West ValentinaWest Valentina 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 08.32
2 136 Barathová DominikaBarathová Dominika 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 PB 08.37
3 160 Striežencová TerezaStriežencová Tereza 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 08.53
4 149 Čudrnáková VeronikaČudrnáková Veronika 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 08.59
5 139 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 08.65
Celkom 5 pretekárov
II. Séria 02 (so, 15.6.2024 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 229 Várossová LeaVárossová Lea 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.77
2 151 Dupačová StelaDupačová Stela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 08.87
3 197 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 08.95
4 228 Szászová LauraSzászová Laura 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 09.12
5 202 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.32
6 31 Vavrová HanaVavrová Hana 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 PB 09.65
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 163 West ValentinaWest Valentina 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 08.32
2 136 Barathová DominikaBarathová Dominika 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 PB 08.37
3 160 Striežencová TerezaStriežencová Tereza 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 08.53
4 149 Čudrnáková VeronikaČudrnáková Veronika 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 08.59
5 139 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 08.65
6 229 Várossová LeaVárossová Lea 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.77
7 151 Dupačová StelaDupačová Stela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 08.87
8 197 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 08.95
9 228 Szászová LauraSzászová Laura 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 09.12
10 202 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.32
11 31 Vavrová HanaVavrová Hana 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 PB 09.65

60 m - Staršie žiačky (Vložený beh)

Vložený beh (so, 15.6.2024 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 229 Várossová LeaVárossová Lea 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.86
2 228 Szászová LauraSzászová Laura 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 09.04
Celkom 2 pretekári

60 m - Staršie žiačky (I. Séria)

I. Séria 01 (so, 15.6.2024 - 12:00) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 163 West ValentinaWest Valentina 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 08.47
3 136 Barathová DominikaBarathová Dominika 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 08.55
4 160 Striežencová TerezaStriežencová Tereza 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 08.54
5 149 Čudrnáková VeronikaČudrnáková Veronika 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 08.69
6 139 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 08.74
229 Várossová LeaVárossová Lea 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB DNS
Celkom 6 pretekárov
I. Séria 02 (so, 15.6.2024 - 12:00) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 151 Dupačová StelaDupačová Stela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 08.93
2 197 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.14
3 202 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.19
4 31 Vavrová HanaVavrová Hana 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 09.64
13 Grebáčová VeronikaGrebáčová Veronika 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 DNS
228 Szászová LauraSzászová Laura 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 163 West ValentinaWest Valentina 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 08.47
2 160 Striežencová TerezaStriežencová Tereza 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 08.54
3 136 Barathová DominikaBarathová Dominika 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 08.55
4 149 Čudrnáková VeronikaČudrnáková Veronika 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 08.69
5 139 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 08.74
6 151 Dupačová StelaDupačová Stela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 08.93
7 197 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 09.14
8 202 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.19
9 31 Vavrová HanaVavrová Hana 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 09.64
229 Várossová LeaVárossová Lea 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB DNS
13 Grebáčová VeronikaGrebáčová Veronika 10 10 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 DNS
228 Szászová LauraSzászová Laura 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 15.6.2024 - 12:40) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 77 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 08.45
2 159 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 08.51
3 91 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 08.68
4 100 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 08.95
5 173 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 09.02
6 93 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 09.03
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 15.6.2024 - 12:40) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 08.96
2 138 Jeskova JuliaJeskova Julia 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 PB 08.99
3 19 Magdolenová KatarínaMagdolenová Katarína 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 09.08
4 214 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.11
5 192 Bedlovičová VieraBedlovičová Viera 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 09.12
6 205 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.30
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 15.6.2024 - 12:40) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 216 Sarr Mareme MaguetteSarr Mareme Maguette 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 09.17
2 26 Sitárová JúliaSitárová Júlia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 PB 09.24
3 162 Špindorová LauraŠpindorová Laura 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 09.31
4 211 Opálková EliškaOpálková Eliška 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 09.48
5 209 Maruniaková MiroslavaMaruniaková Miroslava 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.73
6 218 Skraková RebekaSkraková Rebeka 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 09.81
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 15.6.2024 - 12:40) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 157 Lukačovičová DanielaLukačovičová Daniela 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 09.85
2 204 Klimovská AdrianaKlimovská Adriana 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.94
3 89 Králiková NatáliaKráliková Natália 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 10.09
4 154 Gulášová HanaGulášová Hana 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 10.18
5 195 Borošová KatarínaBorošová Katarína 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 10.38
6 219 Starečková MichaelaStarečková Michaela 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 10.40
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 15.6.2024 - 12:40) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 129 Lindáková PaulinaLindáková Paulina 11 11 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 PB 09.27
2 213 Porovčáková AlexandraPorovčáková Alexandra 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 09.63
3 83 Feciskaninová HanaFeciskaninová Hana 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 10.34
4 227 Dorková DianaDorková Diana 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 10.43
5 123 Samčíková HanaSamčíková Hana 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.73
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 77 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 08.45
2 159 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 08.51
3 91 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 08.68
4 100 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 08.95
5 92 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 08.96
6 138 Jeskova JuliaJeskova Julia 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 PB 08.99
7 173 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 09.02
8 93 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 09.03
9 19 Magdolenová KatarínaMagdolenová Katarína 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 09.08
10 214 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.11
11 192 Bedlovičová VieraBedlovičová Viera 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 09.12
12 216 Sarr Mareme MaguetteSarr Mareme Maguette 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 09.17
13 26 Sitárová JúliaSitárová Júlia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 PB 09.24
14 129 Lindáková PaulinaLindáková Paulina 11 11 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 PB 09.27
15 205 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.30
16 162 Špindorová LauraŠpindorová Laura 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 09.31
17 211 Opálková EliškaOpálková Eliška 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 09.48
18 213 Porovčáková AlexandraPorovčáková Alexandra 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 09.63
19 209 Maruniaková MiroslavaMaruniaková Miroslava 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.73
20 218 Skraková RebekaSkraková Rebeka 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 09.81
21 157 Lukačovičová DanielaLukačovičová Daniela 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 09.85
22 204 Klimovská AdrianaKlimovská Adriana 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.94
23 89 Králiková NatáliaKráliková Natália 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 10.09
24 154 Gulášová HanaGulášová Hana 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 10.18
25 83 Feciskaninová HanaFeciskaninová Hana 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 10.34
26 195 Borošová KatarínaBorošová Katarína 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 10.38
27 219 Starečková MichaelaStarečková Michaela 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 10.40
28 227 Dorková DianaDorková Diana 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 10.43
29 123 Samčíková HanaSamčíková Hana 12 12 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.73

60 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 15.6.2024 - 10:05) official Vietor: +2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Sedmák PatrikSedmák Patrik 17 17 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 10.81
2 168 Muller MathiasMuller Mathias 17 17 Longital sport clubLongital sport club 3 11.75
3 169 Vilinovič MarkoVilinovič Marko 18 18 Longital sport clubLongital sport club 4 12.22
4 126 Halás LukášHalás Lukáš 18 18 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 12.29
5 10 Van Knippenbergh MaxVan Knippenbergh Max 18 18 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 13.15
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 15.6.2024 - 10:05) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Klukay AdamKlukay Adam 17 17 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 11.08
2 8 Šiška JozefŠiška Jozef 18 18 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 11.43
3 176 Dopirak AdamDopirak Adam 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.74
4 188 Šimkovič MartinŠimkovič Martin 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.79
5 175 Brtko Dávid SilvesterBrtko Dávid Silvester 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.81
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 15.6.2024 - 10:05) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 186 Seres PavolSeres Pavol 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.47
2 184 Pastorek TheoPastorek Theo 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.34
3 190 Váňa MichalVáňa Michal 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 13.35
4 189 Válek ŠimonVálek Šimon 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 15.70
5 181 Kállay KarolKállay Karol 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 15.82
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 15.6.2024 - 10:05) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 49 Havlík MatejHavlík Matej 17 17 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.19
2 109 Matovič AlexMatovič Alex 17 17 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 11.29
3 167 Mikláš SamuelMikláš Samuel 17 17 Longital sport clubLongital sport club 2 13.39
4 112 Samčík MaximiliánSamčík Maximilián 18 18 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 14.84
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Sedmák PatrikSedmák Patrik 17 17 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 10.81
2 33 Klukay AdamKlukay Adam 17 17 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 11.08
3 49 Havlík MatejHavlík Matej 17 17 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.19
4 109 Matovič AlexMatovič Alex 17 17 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 11.29
5 8 Šiška JozefŠiška Jozef 18 18 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 11.43
6 176 Dopirak AdamDopirak Adam 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.74
7 168 Muller MathiasMuller Mathias 17 17 Longital sport clubLongital sport club 3 11.75
8 169 Vilinovič MarkoVilinovič Marko 18 18 Longital sport clubLongital sport club 4 12.22
9 126 Halás LukášHalás Lukáš 18 18 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 12.29
10 186 Seres PavolSeres Pavol 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.47
11 188 Šimkovič MartinŠimkovič Martin 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.79
12 175 Brtko Dávid SilvesterBrtko Dávid Silvester 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 12.81
13 10 Van Knippenbergh MaxVan Knippenbergh Max 18 18 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 13.15
14 184 Pastorek TheoPastorek Theo 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.34
15 190 Váňa MichalVáňa Michal 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 13.35
16 167 Mikláš SamuelMikláš Samuel 17 17 Longital sport clubLongital sport club 2 13.39
17 112 Samčík MaximiliánSamčík Maximilián 18 18 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 14.84
18 189 Válek ŠimonVálek Šimon 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 15.70
19 181 Kállay KarolKállay Karol 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 15.82

60 m - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 15.6.2024 - 09:35) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 55 Kulík TomášKulík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.72
2 46 Farštiak MilošFarštiak Miloš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 09.83
3 134 Vrtik RichardVrtik Richard 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 PB 09.84
4 191 Vida DanielVida Daniel 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 10.44
5 182 Kuhajda BohumilKuhajda Bohumil 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 11.05
6 7 Šurgan RóbertŠurgan Róbert 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 11.32
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 15.6.2024 - 09:35) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 70 Spišák JánSpišák Ján 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 11.00
2 72 Šoltis MichalŠoltis Michal 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 11.24
3 42 Bezák DávidBezák Dávid 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 11.31
4 63 Moravčík RomanMoravčík Roman 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 11.74
5 174 Brieška DamiánBrieška Damián 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 11.80
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 15.6.2024 - 09:35) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 147 Vaculovič OliverVaculovič Oliver 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 09.63
2 52 Kováč MatejKováč Matej 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 10.98
3 39 Andrejčík OliverAndrejčík Oliver 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 11.62
4 180 Homoľa GabrielHomoľa Gabriel 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 11.98
56 Lachkovič ŠimonLachkovič Šimon 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 15.6.2024 - 09:35) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 75 Urbančok JánUrbančok Ján 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.49
2 68 Rebroš ViliamRebroš Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 10.66
3 67 Novotný ViktorNovotný Viktor 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.92
4 43 Bizub PeterBizub Peter 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.34
5 74 Trnovec MichalTrnovec Michal 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 12.34
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 15.6.2024 - 09:35) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 58 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 10.41
2 106 Horňák PatrikHorňák Patrik 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 11.39
3 50 Kamenistý ViliamKamenistý Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 11.54
4 225 Antony DavidAntony David 16 16 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 12.06
5 45 Cotiofan ChristianCotiofan Christian 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 12.10
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (so, 15.6.2024 - 09:35) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Matovič MaximMatovič Maxim 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 10.22
2 5 Rajňák MichalRajňák Michal 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 PB 10.60
3 41 Beliš DamiánBeliš Damián 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 11.30
4 114 Vereský PatrikVereský Patrik 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 12.12
5 127 Lindák DávidLindák Dávid 15 15 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 4 13.36
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 147 Vaculovič OliverVaculovič Oliver 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 09.63
2 55 Kulík TomášKulík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.72
3 46 Farštiak MilošFarštiak Miloš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 09.83
4 134 Vrtik RichardVrtik Richard 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 PB 09.84
5 110 Matovič MaximMatovič Maxim 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 10.22
6 58 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 10.41
7 191 Vida DanielVida Daniel 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 10.44
8 75 Urbančok JánUrbančok Ján 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.49
9 5 Rajňák MichalRajňák Michal 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 PB 10.60
10 68 Rebroš ViliamRebroš Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 10.66
11 67 Novotný ViktorNovotný Viktor 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.92
12 52 Kováč MatejKováč Matej 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 10.98
13 70 Spišák JánSpišák Ján 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 11.00
14 182 Kuhajda BohumilKuhajda Bohumil 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 11.05
15 72 Šoltis MichalŠoltis Michal 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 11.24
16 41 Beliš DamiánBeliš Damián 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 11.30
17 42 Bezák DávidBezák Dávid 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 11.31
18 7 Šurgan RóbertŠurgan Róbert 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 11.32
19 43 Bizub PeterBizub Peter 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.34
20 106 Horňák PatrikHorňák Patrik 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 11.39
21 50 Kamenistý ViliamKamenistý Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 11.54
22 39 Andrejčík OliverAndrejčík Oliver 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 11.62
23 63 Moravčík RomanMoravčík Roman 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 11.74
24 174 Brieška DamiánBrieška Damián 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 11.80
25 180 Homoľa GabrielHomoľa Gabriel 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 11.98
26 225 Antony DavidAntony David 16 16 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 12.06
27 45 Cotiofan ChristianCotiofan Christian 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 12.10
28 114 Vereský PatrikVereský Patrik 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 12.12
29 74 Trnovec MichalTrnovec Michal 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 12.34
30 127 Lindák DávidLindák Dávid 15 15 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 4 13.36
56 Lachkovič ŠimonLachkovič Šimon 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 15.6.2024 - 12:15) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 179 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.14
2 105 Fianta FelixFianta Felix 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.61
3 141 Čudrnák TomášČudrnák Tomáš 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 PB 09.68
4 62 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.93
5 61 Mihók MatejMihók Matej 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.18
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 15.6.2024 - 12:15) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 48 Gadomský TomášGadomský Tomáš 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 10.02
2 66 Novák AlexNovák Alex 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 10.33
3 40 Balko FilipBalko Filip 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 10.39
4 53 Krajčík FilipKrajčík Filip 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 10.53
5 60 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 10.59
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 15.6.2024 - 12:15) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Gotlieber MaxGotlieber Max 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 09.92
2 57 Lašak AdrianLašak Adrian 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 10.70
3 178 Hajský JaroslavHajský Jaroslav 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.52
4 144 Košovský PeterKošovský Peter 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 11.96
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 15.6.2024 - 12:15) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 145 Majerech MatejMajerech Matej 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 10.00
2 187 Vričan OskarVričan Oskar 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 10.07
3 54 Kulík MatúšKulík Matúš 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 10.31
4 146 Šmirjak TeodorŠmirjak Teodor 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 10.66
5 71 Strýček TomášStrýček Tomáš 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 11.40
65 Nerad MatusNerad Matus 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 179 Hanušiak MichalHanušiak Michal 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.14
2 105 Fianta FelixFianta Felix 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.61
3 141 Čudrnák TomášČudrnák Tomáš 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 PB 09.68
4 142 Gotlieber MaxGotlieber Max 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 09.92
5 62 Michalko SamuelMichalko Samuel 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.93
6 145 Majerech MatejMajerech Matej 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 10.00
7 48 Gadomský TomášGadomský Tomáš 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 10.02
8 187 Vričan OskarVričan Oskar 14 14 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 10.07
9 61 Mihók MatejMihók Matej 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.18
10 54 Kulík MatúšKulík Matúš 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 10.31
11 66 Novák AlexNovák Alex 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 10.33
12 40 Balko FilipBalko Filip 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 10.39
13 53 Krajčík FilipKrajčík Filip 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 10.53
14 60 Masaryk ŠimonMasaryk Šimon 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 10.59
15 146 Šmirjak TeodorŠmirjak Teodor 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 10.66
16 57 Lašak AdrianLašak Adrian 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 10.70
17 71 Strýček TomášStrýček Tomáš 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 11.40
18 178 Hajský JaroslavHajský Jaroslav 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.52
19 144 Košovský PeterKošovský Peter 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 11.96
65 Nerad MatusNerad Matus 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 DNS

60 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (so, 15.6.2024 - 10:00) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Sokola EmaSokola Ema 17 17 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 11.68
2 18 Macková KristínaMacková Kristína 17 17 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 11.99
3 118 Frimmel Diana ZinaFrimmel Diana Zina 18 18 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 12.18
4 28 Šelmeciová EmaŠelmeciová Ema 19 19 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 14.06
5 111 Reguli AnnaReguli Anna 17 17 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 14.36
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 15.6.2024 - 10:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Praženicová NataliaPraženicová Natalia 17 17 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 5 11.48
2 36 Kuruczová KarolínaKuruczová Karolína 17 17 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 11.66
3 11 Brenkušová DorotaBrenkušová Dorota 17 17 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 12.18
4 24 Rajňáková DominikaRajňáková Dominika 18 18 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 13.37
5 12 Godálová SofiaGodálová Sofia 17 17 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 15.25
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 15.6.2024 - 10:00) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 95 Rábeková NelaRábeková Nela 17 17 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 12.02
2 206 Kuhajdová DianaKuhajdová Diana 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 12.91
3 208 Löwy RebekaLöwy Rebeka 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.98
4 199 Hausnerova ZoeHausnerova Zoe 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 14.00
5 220 Strémy MarínaStrémy Marína 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 14.97
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 15.6.2024 - 10:00) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 215 Ryboš KajaRyboš Kaja 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.62
2 117 Cvengroš LeaCvengroš Lea 17 17 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 11.91
3 84 Halová NatalyHalová Nataly 17 17 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.39
4 121 Marhevková MiaMarhevková Mia 17 17 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 12.86
5 172 Bundová KlárkaBundová Klárka 19 19 Longital sport clubLongital sport club 3 12.97
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Praženicová NataliaPraženicová Natalia 17 17 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 5 11.48
2 215 Ryboš KajaRyboš Kaja 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 11.62
3 36 Kuruczová KarolínaKuruczová Karolína 17 17 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 11.66
4 27 Sokola EmaSokola Ema 17 17 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 11.68
5 117 Cvengroš LeaCvengroš Lea 17 17 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 11.91
6 18 Macková KristínaMacková Kristína 17 17 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 11.99
7 95 Rábeková NelaRábeková Nela 17 17 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 12.02
8 118 Frimmel Diana ZinaFrimmel Diana Zina 18 18 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 12.18
8 11 Brenkušová DorotaBrenkušová Dorota 17 17 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 12.18
10 84 Halová NatalyHalová Nataly 17 17 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 12.39
11 121 Marhevková MiaMarhevková Mia 17 17 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 12.86
12 206 Kuhajdová DianaKuhajdová Diana 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 12.91
13 172 Bundová KlárkaBundová Klárka 19 19 Longital sport clubLongital sport club 3 12.97
14 208 Löwy RebekaLöwy Rebeka 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 12.98
15 24 Rajňáková DominikaRajňáková Dominika 18 18 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 13.37
16 199 Hausnerova ZoeHausnerova Zoe 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 14.00
17 28 Šelmeciová EmaŠelmeciová Ema 19 19 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 14.06
18 111 Reguli AnnaReguli Anna 17 17 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 14.36
19 220 Strémy MarínaStrémy Marína 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 14.97
20 12 Godálová SofiaGodálová Sofia 17 17 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 15.25

60 m - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh 01 (so, 15.6.2024 - 09:30) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 30 Van Knippenbergh NikkiVan Knippenbergh Nikki 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 PB 09.74
2 158 Mikušiaková LeaMikušiaková Lea 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 10.18
3 148 Belianová ViktoriaBelianová Viktoria 16 16 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 10.36
4 38 Šefčovičová AlexandraŠefčovičová Alexandra 15 15 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 10.80
5 135 Andrejkovičová Kristína EsterAndrejkovičová Kristína Ester 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 SB 10.95
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 15.6.2024 - 09:30) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 196 Dopiráková EmmaDopiráková Emma 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 10.57
2 207 Lackovičová Lily AnnaLackovičová Lily Anna 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 10.90
3 137 Jeskova JanaJeskova Jana 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 11.23
4 150 Dimić OliviaDimić Olivia 16 16 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 11.55
5 198 Hausnerova VivienHausnerova Vivien 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.37
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 15.6.2024 - 09:30) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 155 Knošková MichaelaKnošková Michaela 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 10.15
2 161 Szlivová ZojaSzlivová Zoja 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 10.50
3 97 Rzavská TamaraRzavská Tamara 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 10.75
4 212 Pirníková JuliaPirníková Julia 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.70
5 164 Žitňan OlíviaŽitňan Olívia 16 16 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 11.75
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 15.6.2024 - 09:30) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 221 Šulek AdelaŠulek Adela 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.61
2 96 Revická LuciaRevická Lucia 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.82
3 217 Seresová ŠarlotaSeresová Šarlota 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.30
4 223 Váleková KristínaVáleková Kristína 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 12.31
200 Hegedušová EmaHegedušová Ema 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 15.6.2024 - 09:30) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 29 Šelmeciová HanaŠelmeciová Hana 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 PB 09.96
2 115 Belkovicsová NatáliaBelkovicsová Natália 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 10.24
3 94 Papinčáková MáriaPapinčáková Mária 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 10.52
4 25 Sedmáková EmaSedmáková Ema 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 11.11
5 78 Danihelová BibianaDanihelová Bibiana 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 12.39
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 30 Van Knippenbergh NikkiVan Knippenbergh Nikki 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 PB 09.74
2 29 Šelmeciová HanaŠelmeciová Hana 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 PB 09.96
3 155 Knošková MichaelaKnošková Michaela 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 10.15
4 158 Mikušiaková LeaMikušiaková Lea 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 10.18
5 115 Belkovicsová NatáliaBelkovicsová Natália 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 10.24
6 148 Belianová ViktoriaBelianová Viktoria 16 16 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 10.36
7 161 Szlivová ZojaSzlivová Zoja 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 10.50
8 94 Papinčáková MáriaPapinčáková Mária 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 10.52
9 196 Dopiráková EmmaDopiráková Emma 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 10.57
10 221 Šulek AdelaŠulek Adela 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.61
11 97 Rzavská TamaraRzavská Tamara 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 10.75
12 38 Šefčovičová AlexandraŠefčovičová Alexandra 15 15 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 10.80
13 96 Revická LuciaRevická Lucia 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.82
14 207 Lackovičová Lily AnnaLackovičová Lily Anna 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 10.90
15 135 Andrejkovičová Kristína EsterAndrejkovičová Kristína Ester 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 SB 10.95
16 25 Sedmáková EmaSedmáková Ema 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 11.11
17 137 Jeskova JanaJeskova Jana 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 11.23
18 217 Seresová ŠarlotaSeresová Šarlota 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.30
19 150 Dimić OliviaDimić Olivia 16 16 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 11.55
20 212 Pirníková JuliaPirníková Julia 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.70
21 164 Žitňan OlíviaŽitňan Olívia 16 16 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 11.75
22 223 Váleková KristínaVáleková Kristína 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 12.31
23 198 Hausnerova VivienHausnerova Vivien 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.37
24 78 Danihelová BibianaDanihelová Bibiana 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 12.39
200 Hegedušová EmaHegedušová Ema 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 15.6.2024 - 12:10) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Kadlečíková LillyKadlečíková Lilly 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 PB 08.94
2 17 Krpelanová MatildaKrpelanová Matilda 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 09.27
3 35 Dillane NataliaDillane Natalia 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 09.37
4 120 Králová SimonaKrálová Simona 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 09.46
5 153 Gerezdesová HanaGerezdesová Hana 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 09.87
6 37 Lehotska LauraLehotska Laura 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 09.88
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 15.6.2024 - 12:10) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 81 Farštiaková TamaraFarštiaková Tamara 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.42
2 14 Iskrová VeronikaIskrová Veronika 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 09.92
3 98 Ščevíková GretaŠčevíková Greta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.98
4 210 NEUPAUEROVÁ VesperNEUPAUEROVÁ Vesper 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 10.06
5 101 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.21
6 88 Končal MiaKončal Mia 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 10.29
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 15.6.2024 - 12:10) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 116 Cvengroš LaraCvengroš Lara 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 09.90
2 119 Horňáková DianaHorňáková Diana 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 10.16
3 152 Geletová LuciaGeletová Lucia 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 10.50
4 79 Dršková AdelaDršková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 10.64
85 Hanajíková KarinHanajíková Karin 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 15.6.2024 - 12:10) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 87 Kočí LuciaKočí Lucia 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 10.25
2 21 Míková AdelaMíková Adela 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 10.38
3 203 Kaliská KatarínaKaliská Katarína 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.48
4 104 Ženišová ZinaŽenišová Zina 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.53
5 23 Pšenková EllaPšenková Ella 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 10.70
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 15.6.2024 - 12:10) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 09.96
2 224 Vorek LuciaVorek Lucia 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 10.46
3 80 Ďurisová DariaĎurisová Daria 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 10.53
4 222 Šulek Stella AlexandraŠulek Stella Alexandra 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 10.54
5 128 Balažovičová AlžbetaBalažovičová Alžbeta 14 14 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 1 11.20
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (so, 15.6.2024 - 12:10) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 122 Pleschová LuciaPleschová Lucia 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.08
2 194 Bodnarová Eva OliviaBodnarová Eva Olivia 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.45
3 156 Kotschová LindaKotschová Linda 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 11.01
4 20 Mešárová ViktóriaMešárová Viktória 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 11.04
5 86 Kmotorková AlžbetaKmotorková Alžbeta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 11.30
Celkom 5 pretekárov
Beh 07 (so, 15.6.2024 - 12:10) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 108 Rybová EmaRybová Ema 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.09
2 103 Voleská LindaVoleská Linda 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.40
3 90 Kubíková HanaKubíková Hana 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.91
4 82 Feciskaninová AgátaFeciskaninová Agáta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.06
5 124 Samčíková TatianaSamčíková Tatiana 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 13.08
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Kadlečíková LillyKadlečíková Lilly 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 PB 08.94
2 17 Krpelanová MatildaKrpelanová Matilda 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 09.27
3 35 Dillane NataliaDillane Natalia 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 09.37
4 81 Farštiaková TamaraFarštiaková Tamara 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 09.42
5 120 Králová SimonaKrálová Simona 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 09.46
6 153 Gerezdesová HanaGerezdesová Hana 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 09.87
7 37 Lehotska LauraLehotska Laura 13 13 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 09.88
8 116 Cvengroš LaraCvengroš Lara 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 09.90
9 14 Iskrová VeronikaIskrová Veronika 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 09.92
10 99 Šišková AdelaŠišková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 09.96
11 98 Ščevíková GretaŠčevíková Greta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.98
12 210 NEUPAUEROVÁ VesperNEUPAUEROVÁ Vesper 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 10.06
13 122 Pleschová LuciaPleschová Lucia 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 10.08
14 108 Rybová EmaRybová Ema 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.09
15 119 Horňáková DianaHorňáková Diana 13 13 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 10.16
16 101 Šurganová MarcelaŠurganová Marcela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.21
17 87 Kočí LuciaKočí Lucia 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 10.25
18 88 Končal MiaKončal Mia 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 10.29
19 21 Míková AdelaMíková Adela 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 10.38
20 103 Voleská LindaVoleská Linda 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.40
21 194 Bodnarová Eva OliviaBodnarová Eva Olivia 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.45
22 224 Vorek LuciaVorek Lucia 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 10.46
23 203 Kaliská KatarínaKaliská Katarína 14 14 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.48
24 152 Geletová LuciaGeletová Lucia 13 13 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 10.50
25 104 Ženišová ZinaŽenišová Zina 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 10.53
25 80 Ďurisová DariaĎurisová Daria 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 10.53
27 222 Šulek Stella AlexandraŠulek Stella Alexandra 13 13 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 10.54
28 79 Dršková AdelaDršková Adela 13 13 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 10.64
29 23 Pšenková EllaPšenková Ella 14 14 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 10.70
30 90 Kubíková HanaKubíková Hana 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 10.91
31 156 Kotschová LindaKotschová Linda 14 14 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 11.01
32 20 Mešárová ViktóriaMešárová Viktória 13 13 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 11.04
33 82 Feciskaninová AgátaFeciskaninová Agáta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 11.06
34 128 Balažovičová AlžbetaBalažovičová Alžbeta 14 14 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 1 11.20
35 86 Kmotorková AlžbetaKmotorková Alžbeta 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 11.30
36 124 Samčíková TatianaSamčíková Tatiana 14 14 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 13.08
85 Hanajíková KarinHanajíková Karin 14 14 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 DNS

150 m - Miniprípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 15.6.2024 - 11:05) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 168 Muller MathiasMuller Mathias 17 17 Longital sport clubLongital sport club 4 28.54
2 33 Klukay AdamKlukay Adam 17 17 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 28.60
3 8 Šiška JozefŠiška Jozef 18 18 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 30.14
4 176 Dopirak AdamDopirak Adam 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 31.22
5 10 Van Knippenbergh MaxVan Knippenbergh Max 18 18 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 34.52
6 184 Pastorek TheoPastorek Theo 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 35.01
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 15.6.2024 - 11:05) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Sedmák PatrikSedmák Patrik 17 17 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 27.70
2 186 Seres PavolSeres Pavol 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 31.64
3 126 Halás LukášHalás Lukáš 18 18 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 32.91
4 175 Brtko Dávid SilvesterBrtko Dávid Silvester 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 35.96
5 189 Válek ŠimonVálek Šimon 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 44.97
181 Kállay KarolKállay Karol 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 15.6.2024 - 11:05) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 49 Havlík MatejHavlík Matej 17 17 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 27.91
2 109 Matovič AlexMatovič Alex 17 17 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 30.11
3 169 Vilinovič MarkoVilinovič Marko 18 18 Longital sport clubLongital sport club 6 33.01
4 188 Šimkovič MartinŠimkovič Martin 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 36.40
5 167 Mikláš SamuelMikláš Samuel 17 17 Longital sport clubLongital sport club 3 38.02
6 112 Samčík MaximiliánSamčík Maximilián 18 18 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 41.85
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Sedmák PatrikSedmák Patrik 17 17 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 27.70
2 49 Havlík MatejHavlík Matej 17 17 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 27.91
3 168 Muller MathiasMuller Mathias 17 17 Longital sport clubLongital sport club 4 28.54
4 33 Klukay AdamKlukay Adam 17 17 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 28.60
5 109 Matovič AlexMatovič Alex 17 17 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 30.11
6 8 Šiška JozefŠiška Jozef 18 18 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 30.14
7 176 Dopirak AdamDopirak Adam 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 31.22
8 186 Seres PavolSeres Pavol 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 31.64
9 126 Halás LukášHalás Lukáš 18 18 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 2 32.91
10 169 Vilinovič MarkoVilinovič Marko 18 18 Longital sport clubLongital sport club 6 33.01
11 10 Van Knippenbergh MaxVan Knippenbergh Max 18 18 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 6 34.52
12 184 Pastorek TheoPastorek Theo 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 35.01
13 175 Brtko Dávid SilvesterBrtko Dávid Silvester 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 35.96
14 188 Šimkovič MartinŠimkovič Martin 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 36.40
15 167 Mikláš SamuelMikláš Samuel 17 17 Longital sport clubLongital sport club 3 38.02
16 112 Samčík MaximiliánSamčík Maximilián 18 18 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 41.85
17 189 Válek ŠimonVálek Šimon 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 44.97
181 Kállay KarolKállay Karol 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS

150 m - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh 01 (so, 15.6.2024 - 10:35) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 147 Vaculovič OliverVaculovič Oliver 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 23.97
2 46 Farštiak MilošFarštiak Miloš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 24.63
3 58 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 25.06
4 55 Kulík TomášKulík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 25.60
5 191 Vida DanielVida Daniel 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 27.07
56 Lachkovič ŠimonLachkovič Šimon 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 15.6.2024 - 10:35) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Rebroš ViliamRebroš Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 28.08
2 41 Beliš DamiánBeliš Damián 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 29.43
3 182 Kuhajda BohumilKuhajda Bohumil 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 30.41
4 106 Horňák PatrikHorňák Patrik 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 30.84
5 225 Antony DavidAntony David 16 16 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 31.76
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 15.6.2024 - 10:35) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 134 Vrtik RichardVrtik Richard 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 25.79
2 72 Šoltis MichalŠoltis Michal 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 30.19
3 45 Cotiofan ChristianCotiofan Christian 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 31.02
4 174 Brieška DamiánBrieška Damián 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 31.03
5 180 Homoľa GabrielHomoľa Gabriel 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 31.04
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 15.6.2024 - 10:35) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 70 Spišák JánSpišák Ján 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 27.54
2 67 Novotný ViktorNovotný Viktor 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 27.62
3 52 Kováč MatejKováč Matej 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 27.66
4 39 Andrejčík OliverAndrejčík Oliver 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 28.54
5 42 Bezák DávidBezák Dávid 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 28.63
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (so, 15.6.2024 - 10:35) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 75 Urbančok JánUrbančok Ján 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 27.01
2 63 Moravčík RomanMoravčík Roman 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 29.42
3 50 Kamenistý ViliamKamenistý Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 29.51
4 43 Bizub PeterBizub Peter 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 29.98
5 74 Trnovec MichalTrnovec Michal 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 33.68
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (so, 15.6.2024 - 10:35) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Matovič MaximMatovič Maxim 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.56
2 7 Šurgan RóbertŠurgan Róbert 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 27.83
3 5 Rajňák MichalRajňák Michal 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 27.88
4 127 Lindák DávidLindák Dávid 15 15 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 1 32.51
5 114 Vereský PatrikVereský Patrik 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 32.84
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 147 Vaculovič OliverVaculovič Oliver 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 23.97
2 46 Farštiak MilošFarštiak Miloš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 24.63
3 58 Lopatník AlexLopatník Alex 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 25.06
4 55 Kulík TomášKulík Tomáš 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 25.60
5 134 Vrtik RichardVrtik Richard 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 25.79
6 110 Matovič MaximMatovič Maxim 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 26.56
7 75 Urbančok JánUrbančok Ján 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 27.01
8 191 Vida DanielVida Daniel 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 27.07
9 70 Spišák JánSpišák Ján 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 27.54
10 67 Novotný ViktorNovotný Viktor 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 27.62
11 52 Kováč MatejKováč Matej 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 27.66
12 7 Šurgan RóbertŠurgan Róbert 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 27.83
13 5 Rajňák MichalRajňák Michal 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 27.88
14 68 Rebroš ViliamRebroš Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 PB 28.08
15 39 Andrejčík OliverAndrejčík Oliver 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 28.54
16 42 Bezák DávidBezák Dávid 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 28.63
17 63 Moravčík RomanMoravčík Roman 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 29.42
18 41 Beliš DamiánBeliš Damián 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 29.43
19 50 Kamenistý ViliamKamenistý Viliam 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 29.51
20 43 Bizub PeterBizub Peter 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 29.98
21 72 Šoltis MichalŠoltis Michal 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 30.19
22 182 Kuhajda BohumilKuhajda Bohumil 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 30.41
23 106 Horňák PatrikHorňák Patrik 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 30.84
24 45 Cotiofan ChristianCotiofan Christian 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 31.02
25 174 Brieška DamiánBrieška Damián 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 31.03
26 180 Homoľa GabrielHomoľa Gabriel 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 31.04
27 225 Antony DavidAntony David 16 16 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 31.76
28 127 Lindák DávidLindák Dávid 15 15 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 1 32.51
29 114 Vereský PatrikVereský Patrik 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 32.84
30 74 Trnovec MichalTrnovec Michal 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 33.68
56 Lachkovič ŠimonLachkovič Šimon 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 DNS

150 m - Miniprípravka-dievčatá (Beh)

Beh 01 (so, 15.6.2024 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Reguli AnnaReguli Anna 17 17 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 30.86
2 95 Rábeková NelaRábeková Nela 17 17 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 31.91
3 117 Cvengroš LeaCvengroš Lea 17 17 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 32.41
4 199 Hausnerova ZoeHausnerova Zoe 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 36.93
5 118 Frimmel Diana ZinaFrimmel Diana Zina 18 18 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 37.44
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 15.6.2024 - 11:00) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Sokola EmaSokola Ema 17 17 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 31.39
2 18 Macková KristínaMacková Kristína 17 17 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 33.89
3 24 Rajňáková DominikaRajňáková Dominika 18 18 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 39.95
4 12 Godálová SofiaGodálová Sofia 17 17 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 40.67
5 28 Šelmeciová EmaŠelmeciová Ema 19 19 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 40.85
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (so, 15.6.2024 - 11:00) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 11 Brenkušová DorotaBrenkušová Dorota 17 17 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 31.34
2 36 Kuruczová KarolínaKuruczová Karolína 17 17 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 31.46
3 208 Löwy RebekaLöwy Rebeka 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 34.39
4 206 Kuhajdová DianaKuhajdová Diana 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 34.80
5 220 Strémy MarínaStrémy Marína 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 40.89
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (so, 15.6.2024 - 11:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Praženicová NataliaPraženicová Natalia 17 17 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 4 29.44
2 215 Ryboš KajaRyboš Kaja 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 29.58
3 84 Halová NatalyHalová Nataly 17 17 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 31.81
4 172 Bundová KlárkaBundová Klárka 19 19 Longital sport clubLongital sport club 1 32.74
5 121 Marhevková MiaMarhevková Mia 17 17 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 32.76
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 130 Praženicová NataliaPraženicová Natalia 17 17 Bežecká akadémia Marcela MataninaBežecká akadémia Marcela Ma... 4 29.44
2 215 Ryboš KajaRyboš Kaja 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 29.58
3 111 Reguli AnnaReguli Anna 17 17 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 30.86
4 11 Brenkušová DorotaBrenkušová Dorota 17 17 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 31.34
5 27 Sokola EmaSokola Ema 17 17 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 31.39
6 36 Kuruczová KarolínaKuruczová Karolína 17 17 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 31.46
7 84 Halová NatalyHalová Nataly 17 17 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 31.81
8 95 Rábeková NelaRábeková Nela 17 17 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 31.91
9 117 Cvengroš LeaCvengroš Lea 17 17 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 32.41
10 172 Bundová KlárkaBundová Klárka 19 19 Longital sport clubLongital sport club 1 32.74
11 121 Marhevková MiaMarhevková Mia 17 17 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 32.76
12 18 Macková KristínaMacková Kristína 17 17 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 33.89
13 208 Löwy RebekaLöwy Rebeka 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 34.39
14 206 Kuhajdová DianaKuhajdová Diana 17 17 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 34.80
15 199 Hausnerova ZoeHausnerova Zoe 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 36.93
16 118 Frimmel Diana ZinaFrimmel Diana Zina 18 18 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 37.44
17 24 Rajňáková DominikaRajňáková Dominika 18 18 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 3 39.95
18 12 Godálová SofiaGodálová Sofia 17 17 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 40.67
19 28 Šelmeciová EmaŠelmeciová Ema 19 19 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 40.85
20 220 Strémy MarínaStrémy Marína 18 18 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 40.89

150 m - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh 01 (so, 15.6.2024 - 10:30) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 30 Van Knippenbergh NikkiVan Knippenbergh Nikki 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 PB 24.67
2 158 Mikušiaková LeaMikušiaková Lea 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 PB 26.63
3 135 Andrejkovičová Kristína EsterAndrejkovičová Kristína Ester 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 27.85
4 97 Rzavská TamaraRzavská Tamara 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 27.92
5 221 Šulek AdelaŠulek Adela 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 28.36
6 207 Lackovičová Lily AnnaLackovičová Lily Anna 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 29.46
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 15.6.2024 - 10:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 155 Knošková MichaelaKnošková Michaela 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 26.64
2 161 Szlivová ZojaSzlivová Zoja 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 27.05
3 150 Dimić OliviaDimić Olivia 16 16 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 28.64
4 137 Jeskova JanaJeskova Jana 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 PB 28.91
5 212 Pirníková JuliaPirníková Julia 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 31.06
6 198 Hausnerova VivienHausnerova Vivien 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 32.49
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 15.6.2024 - 10:30) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 29 Šelmeciová HanaŠelmeciová Hana 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 25.43
2 196 Dopiráková EmmaDopiráková Emma 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 26.67
3 148 Belianová ViktoriaBelianová Viktoria 16 16 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 26.94
4 217 Seresová ŠarlotaSeresová Šarlota 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 30.29
5 164 Žitňan OlíviaŽitňan Olívia 16 16 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 30.39
200 Hegedušová EmaHegedušová Ema 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 15.6.2024 - 10:30) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 115 Belkovicsová NatáliaBelkovicsová Natália 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 27.07
2 94 Papinčáková MáriaPapinčáková Mária 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 27.28
3 96 Revická LuciaRevická Lucia 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 28.44
4 25 Sedmáková EmaSedmáková Ema 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 29.05
5 223 Váleková KristínaVáleková Kristína 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 33.63
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 30 Van Knippenbergh NikkiVan Knippenbergh Nikki 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 PB 24.67
2 29 Šelmeciová HanaŠelmeciová Hana 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 5 25.43
3 158 Mikušiaková LeaMikušiaková Lea 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 PB 26.63
4 155 Knošková MichaelaKnošková Michaela 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 26.64
5 196 Dopiráková EmmaDopiráková Emma 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 26.67
6 148 Belianová ViktoriaBelianová Viktoria 16 16 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 26.94
7 161 Szlivová ZojaSzlivová Zoja 15 15 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 27.05
8 115 Belkovicsová NatáliaBelkovicsová Natália 15 15 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 27.07
9 94 Papinčáková MáriaPapinčáková Mária 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 27.28
10 135 Andrejkovičová Kristína EsterAndrejkovičová Kristína Ester 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 27.85
11 97 Rzavská TamaraRzavská Tamara 15 15 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 27.92
12 221 Šulek AdelaŠulek Adela 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 28.36
13 96 Revická LuciaRevická Lucia 16 16 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 28.44
14 150 Dimić OliviaDimić Olivia 16 16 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 28.64
15 137 Jeskova JanaJeskova Jana 15 15 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 PB 28.91
16 25 Sedmáková EmaSedmáková Ema 15 15 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 4 29.05
17 207 Lackovičová Lily AnnaLackovičová Lily Anna 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 29.46
18 217 Seresová ŠarlotaSeresová Šarlota 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 30.29
19 164 Žitňan OlíviaŽitňan Olívia 16 16 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 30.39
20 212 Pirníková JuliaPirníková Julia 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 31.06
21 198 Hausnerova VivienHausnerova Vivien 16 16 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 32.49
22 223 Váleková KristínaVáleková Kristína 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 33.63
200 Hegedušová EmaHegedušová Ema 15 15 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS

600 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 15.6.2024 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 165 Klasta FedorKlasta Fedor 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 PB 1:37.11
133 Vančo JakubVančo Jakub 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 DNS
Celkom 2 pretekári

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 15.6.2024 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 76 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 1:55.63
2 34 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 1:56.79
3 32 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 1:57.63
4 170 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 Longital sport clubLongital sport club 5 2:04.99
5 166 Lovas MatusLovas Matus 12 12 Longital sport clubLongital sport club 7 PB 2:06.30
6 171 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej 12 12 Longital sport clubLongital sport club 6 2:18.60
44 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 15.6.2024 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 132 Čakan MichalČakan Michal 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 PB 2:02.44
2 143 Hrončo Leopold OrgilHrončo Leopold Orgil 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 2:04.40
3 140 Červeň OliverČerveň Oliver 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 2:07.48
4 64 Musil SimonMusil Simon 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 2:10.47
5 131 Bendík RomanBendík Roman 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 SB 2:17.16
6 51 Koršňák MichalKoršňák Michal 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 2:20.00
47 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 76 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 1:55.63
2 34 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 1:56.79
3 32 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 1:57.63
4 132 Čakan MichalČakan Michal 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 PB 2:02.44
5 143 Hrončo Leopold OrgilHrončo Leopold Orgil 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 2:04.40
6 170 Zemjanek JánZemjanek Ján 11 11 Longital sport clubLongital sport club 5 2:04.99
7 166 Lovas MatusLovas Matus 12 12 Longital sport clubLongital sport club 7 PB 2:06.30
8 140 Červeň OliverČerveň Oliver 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 2:07.48
9 64 Musil SimonMusil Simon 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 2:10.47
10 131 Bendík RomanBendík Roman 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 SB 2:17.16
11 171 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej 12 12 Longital sport clubLongital sport club 6 2:18.60
12 51 Koršňák MichalKoršňák Michal 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 2:20.00
44 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 DNS
47 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 DNS

600 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 15.6.2024 - 13:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 163 West ValentinaWest Valentina 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 1:58.98
2 136 Barathová DominikaBarathová Dominika 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 1:59.17
3 151 Dupačová StelaDupačová Stela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 2:00.27
4 201 Junasová NinaJunasová Nina 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 2:02.98
5 149 Čudrnáková VeronikaČudrnáková Veronika 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 2:05.09
6 202 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 2:06.74
Celkom 6 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 15.6.2024 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 26 Sitárová JúliaSitárová Júlia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 2:02.14
2 162 Špindorová LauraŠpindorová Laura 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 PB 2:02.31
3 214 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 2:04.36
4 22 Pavlíková LauraPavlíková Laura 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 2:12.24
5 195 Borošová KatarínaBorošová Katarína 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 2:14.04
6 213 Porovčáková AlexandraPorovčáková Alexandra 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 2:15.02
7 89 Králiková NatáliaKráliková Natália 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 2:15.98
8 204 Klimovská AdrianaKlimovská Adriana 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 2:22.52
9 216 Sarr Mareme MaguetteSarr Mareme Maguette 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 9 PB 2:24.31
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (so, 15.6.2024 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 157 Lukačovičová DanielaLukačovičová Daniela 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 2:04.88
2 192 Bedlovičová VieraBedlovičová Viera 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 2:11.70
3 83 Feciskaninová HanaFeciskaninová Hana 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 2:11.89
4 211 Opálková EliškaOpálková Eliška 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 2:15.82
5 219 Starečková MichaelaStarečková Michaela 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 2:18.86
6 227 Dorková DianaDorková Diana 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:20.21
7 218 Skraková RebekaSkraková Rebeka 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 2:20.99
8 154 Gulášová HanaGulášová Hana 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 2:30.00
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 26 Sitárová JúliaSitárová Júlia 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 1 2:02.14
2 162 Špindorová LauraŠpindorová Laura 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 PB 2:02.31
3 214 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 2:04.36
4 157 Lukačovičová DanielaLukačovičová Daniela 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 2:04.88
5 192 Bedlovičová VieraBedlovičová Viera 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 2:11.70
6 83 Feciskaninová HanaFeciskaninová Hana 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 2:11.89
7 22 Pavlíková LauraPavlíková Laura 11 11 Atletika JOJO LamačAtletika JOJO Lamač 2 2:12.24
8 195 Borošová KatarínaBorošová Katarína 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava