<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3.kolo M-AZB družstiev starších žiakov a žiačok + kontrolky

Bratislava (5. 6. 2024)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 5.6.2024 - 16:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záborský JonášZáborský Jonáš 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.76 11.00
2 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 07.83 9.00
3 Polaček FilipPolaček Filip 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 07.97 8.00
4 Lehoťan MartinLehoťan Martin 09 09 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 7 08.20 7.00
5 Vričan ArturVričan Artur 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.23 6.00
6 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.31 5.00
7 Šišulák MichalŠišulák Michal 09 09 TrackademyTrackademy 8 08.57 0.50
8 Kubala FilipKubala Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.58
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 5.6.2024 - 16:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fabián OndrejFabián Ondrej 09 09 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 08.34 4.00
2 Kričtofič AdriánKričtofič Adrián 10 10 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 8 08.49 3.00
3 Šimor SamuelŠimor Samuel 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.54 2.00
4 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.57 0.50
5 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 08.62
6 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.84
7 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.91
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (st, 5.6.2024 - 16:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.70
2 Kňažek DavidKňažek David 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.04
3 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 09.10
4 Gvoth LukášGvoth Lukáš 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.19
5 Herchel MichalHerchel Michal 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.46
6 Koudelka FilipKoudelka Filip 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.49
7 Slatinský AlexanderSlatinský Alexander 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.76
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (st, 5.6.2024 - 16:40) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lisičan ĽubošLisičan Ľuboš 12 12 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 8 09.68
2 Bendík RomanBendík Roman 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 09.72
3 Dráb MichaelDráb Michael 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.77
4 Vöröš RadovanVöröš Radovan 10 10 TrackademyTrackademy 4 09.80
5 Maruniak AdamMaruniak Adam 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.88
6 239 Galovič LukášGalovič Lukáš 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.04
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záborský JonášZáborský Jonáš 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.76 11.00
2 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 07.83 9.00
3 Polaček FilipPolaček Filip 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 07.97 8.00
4 Lehoťan MartinLehoťan Martin 09 09 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 7 08.20 7.00
5 Vričan ArturVričan Artur 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.23 6.00
6 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 08.31 5.00
7 Fabián OndrejFabián Ondrej 09 09 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 08.34 4.00
8 Kričtofič AdriánKričtofič Adrián 10 10 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 8 08.49 3.00
9 Šimor SamuelŠimor Samuel 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.54 2.00
10 Šišulák MichalŠišulák Michal 09 09 TrackademyTrackademy 8 08.57 0.50
10 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.57 0.50
12 Kubala FilipKubala Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 08.58
13 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 08.62
14 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.70
15 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.84
16 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.91
17 Kňažek DavidKňažek David 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 09.04
18 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 09.10
19 Gvoth LukášGvoth Lukáš 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.19
20 Herchel MichalHerchel Michal 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.46
21 Koudelka FilipKoudelka Filip 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.49
22 Lisičan ĽubošLisičan Ľuboš 12 12 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 8 09.68
23 Bendík RomanBendík Roman 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 09.72
24 Slatinský AlexanderSlatinský Alexander 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.76
25 Dráb MichaelDráb Michael 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.77
26 Vöröš RadovanVöröš Radovan 10 10 TrackademyTrackademy 4 09.80
27 Maruniak AdamMaruniak Adam 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.88
28 239 Galovič LukášGalovič Lukáš 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.04

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 5.6.2024 - 16:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.36 11.00
2 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.36 9.00
3 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 08.50 8.00
4 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 08.63 7.00
5 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.68 4.00
6 West ValentinaWest Valentina 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 08.69 3.00
7 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.72 2.00
8 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.83
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 5.6.2024 - 16:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Plavuchová ZuzanaPlavuchová Zuzana 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.64 6.00
2 Csanyiova VeronikaCsanyiova Veronika 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 08.66 5.00
3 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 08.73 1.00
4= Plankenbuchlerová MiriamPlankenbuchlerová Miriam 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 08.74
4= Hudečková GrétaHudečková Gréta 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.74
6 Čudrnáková VeronikaČudrnáková Veronika 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 08.80
7 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 08.83
8 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 09.02
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 5.6.2024 - 16:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Várossová LeaVárossová Lea 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.81
2 Piešťanská SáraPiešťanská Sára 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.83
3 Zapletalová Liana MáriaZapletalová Liana Mária 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 08.92
4= Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.95
4= Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.95
6 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 08.99
7 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 09.05
8 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 09.07
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (st, 5.6.2024 - 16:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kuhnová DianaKuhnová Diana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.01
2 Glasová DanielaGlasová Daniela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.02
3 145 Boháčová DianaBoháčová Diana 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 09.17
4 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.22
5 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.40
6 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.47
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (st, 5.6.2024 - 16:20) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jeskova JuliaJeskova Julia 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 09.05
2 Husková NelaHusková Nela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.24
3 Drgoňová Vilma MáriaDrgoňová Vilma Mária 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.26
4 Bojnová ZojaBojnová Zoja 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 09.31
5 Hiadlovská NatáliaHiadlovská Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.34
6 47 Zelenáková AméliaZelenáková Amélia 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.40
7 Mozolová LujzaMozolová Lujza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.42
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (st, 5.6.2024 - 16:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 09.31
2 Korábová TamaraKorábová Tamara 11 11 TrackademyTrackademy 5 09.49
3 Sojáková Sofia RitaSojáková Sofia Rita 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.52
4 Smiešková TamaraSmiešková Tamara 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 09.55
5 Ranisavič MilaRanisavič Mila 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.61
6 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 09.65
7 Marázová NatáliaMarázová Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.87
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (st, 5.6.2024 - 16:20) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slotíková KarolínaSlotíková Karolína 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.64
2 Beňová EmaBeňová Ema 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 09.66
3 Chovancová ZuzanaChovancová Zuzana 12 12 TrackademyTrackademy 6 09.69
4 Ondrušová NataliOndrušová Natali 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 10.27
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (st, 5.6.2024 - 16:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kellö EmaKellö Ema 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.75
2 Tomášeková NelaTomášeková Nela 09 09 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 10.48
3 Kostolná DorotaKostolná Dorota 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.17
Celkom 3 pretekári
Beh 09 (st, 5.6.2024 - 16:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dupačová StelaDupačová Stela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 09.20
2 Szászová LauraSzászová Laura 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.23
3 Zemánek EmaZemánek Ema 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.27
4 Trlicová HanaTrlicová Hana 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 7 09.33
5 Morvayová Katarína JanaMorvayová Katarína Jana 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.65
6 Lukačovičová DanielaLukačovičová Daniela 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 10.19
7 Hincová KarolínaHincová Karolína 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.21
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 08.36 11.00
1 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 08.36 9.00
3 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 08.50 8.00
4 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 08.63 7.00
5 Plavuchová ZuzanaPlavuchová Zuzana 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.64 6.00
6 Csanyiova VeronikaCsanyiova Veronika 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 08.66 5.00
7 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.68 4.00
8 West ValentinaWest Valentina 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 08.69 3.00
9 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.72 2.00
10 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 08.73 1.00
11 Plankenbuchlerová MiriamPlankenbuchlerová Miriam 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 08.74
11 Hudečková GrétaHudečková Gréta 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.74
13 Čudrnáková VeronikaČudrnáková Veronika 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 08.80
14 Várossová LeaVárossová Lea 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 08.81
15 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.83
15 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 08.83
15 Piešťanská SáraPiešťanská Sára 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 08.83
18 Zapletalová Liana MáriaZapletalová Liana Mária 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 08.92
19 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.95
19 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.95
21 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 08.99
22 Kuhnová DianaKuhnová Diana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.01
23 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 09.02
23 Glasová DanielaGlasová Daniela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.02
25 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 09.05
25 Jeskova JuliaJeskova Julia 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 09.05
27 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 09.07
28 145 Boháčová DianaBoháčová Diana 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 09.17
29 Dupačová StelaDupačová Stela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 09.20
30 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.22
31 Szászová LauraSzászová Laura 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.23
32 Husková NelaHusková Nela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.24
33 Drgoňová Vilma MáriaDrgoňová Vilma Mária 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 09.26
34 Zemánek EmaZemánek Ema 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.27
35 Bojnová ZojaBojnová Zoja 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 09.31
35 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 09.31
37 Trlicová HanaTrlicová Hana 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 7 09.33
38 Hiadlovská NatáliaHiadlovská Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.34
39 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.40
39 47 Zelenáková AméliaZelenáková Amélia 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 09.40
41 Mozolová LujzaMozolová Lujza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 09.42
42 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 09.47
43 Korábová TamaraKorábová Tamara 11 11 TrackademyTrackademy 5 09.49
44 Sojáková Sofia RitaSojáková Sofia Rita 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.52
45 Smiešková TamaraSmiešková Tamara 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 09.55
46 Ranisavič MilaRanisavič Mila 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.61
47 Slotíková KarolínaSlotíková Karolína 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.64
48 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 09.65
48 Morvayová Katarína JanaMorvayová Katarína Jana 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.65
50 Beňová EmaBeňová Ema 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 09.66
51 Chovancová ZuzanaChovancová Zuzana 12 12 TrackademyTrackademy 6 09.69
52 Kellö EmaKellö Ema 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.75
53 Marázová NatáliaMarázová Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 09.87
54 Lukačovičová DanielaLukačovičová Daniela 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 10.19
55 Hincová KarolínaHincová Karolína 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 10.21
56 Ondrušová NataliOndrušová Natali 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 7 10.27
57 Tomášeková NelaTomášeková Nela 09 09 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 10.48
58 Kostolná DorotaKostolná Dorota 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11.17

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 5.6.2024 - 16:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.07
2 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.32
3 Čerňanský RichardČerňanský Richard 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.38
4 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.42
5 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.46
6 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.60
7 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.76
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 5.6.2024 - 16:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 11.60
2 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.68
3 Belluš SamoBelluš Samo 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.82
4 Dišpiter AndrejDišpiter Andrej 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 12.03
5 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.16
6 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.39
7 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 12.47
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (st, 5.6.2024 - 16:10) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 11.96
2 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 12.06
3 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 12.29
4 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 12.30
5 Németh RichardNémeth Richard 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 12.34
6 Roman MartinRoman Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.56
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 5.6.2024 - 16:10) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jalč MatejJalč Matej 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.95
2 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 12.45
3 Popély BalázsPopély Balázs 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.67
4 Zachar PeterZachar Peter 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 12.99
5 Sámel TomášSámel Tomáš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 13.28
6 Gašaj AndrejGašaj Andrej 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.60
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.07
2 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.32
3 Čerňanský RichardČerňanský Richard 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.38
4 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 11.42
5 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.46
6 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.60
6 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 11.60
8 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.68
9 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 11.76
10 Belluš SamoBelluš Samo 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 11.82
11 Jalč MatejJalč Matej 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.95
12 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 11.96
13 Dišpiter AndrejDišpiter Andrej 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 12.03
14 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 12.06
15 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.16
16 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 12.29
17 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 12.30
18 Németh RichardNémeth Richard 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 12.34
19 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 12.39
20 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 12.45
21 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 12.47
22 Roman MartinRoman Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.56
23 Popély BalázsPopély Balázs 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 12.67
24 Zachar PeterZachar Peter 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 12.99
25 Sámel TomášSámel Tomáš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 13.28
26 Gašaj AndrejGašaj Andrej 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.60

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (st, 5.6.2024 - 16:00) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.59
2 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.66
3 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.67
4 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13.24
5 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.30
6 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 13.34
7 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 13.64
8 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 13.98
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 5.6.2024 - 16:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 14.14
2 Antušeková AdelaAntušeková Adela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 14.15
3 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 14.31
4 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 14.53
5 Hatrikova EliškaHatrikova Eliška 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 14.67
6 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 15.81
Petrovičová DominikaPetrovičová Dominika 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 DNS
Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 5.6.2024 - 16:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 12.60
2 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.19
3 Petrakovičová KatarínaPetrakovičová Katarína 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.84
4 Wagnerová LeaWagnerová Lea 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 14.35
5 Markovičová MichaelaMarkovičová Michaela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 14.50
6 Flórez Romero IzabelaFlórez Romero Izabela 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 14.86
7 Stachová AnetaStachová Aneta 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 15.79
Pistovčáková NaďaPistovčáková Naďa 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.59
2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 12.60
3 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 12.66
4 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 12.67
5 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.19
6 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 13.24
7 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 13.30
8 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 13.34
9 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 13.64
10 Petrakovičová KatarínaPetrakovičová Katarína 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 13.84
11 Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 13.98
12 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 14.14
13 Antušeková AdelaAntušeková Adela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 14.15
14 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 14.31
15 Wagnerová LeaWagnerová Lea 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 14.35
16 Markovičová MichaelaMarkovičová Michaela 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 14.50
17 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 14.53
18 Hatrikova EliškaHatrikova Eliška 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 14.67
19 Flórez Romero IzabelaFlórez Romero Izabela 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 14.86
20 Stachová AnetaStachová Aneta 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 15.79
21 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 15.81
Petrovičová DominikaPetrovičová Dominika 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 DNS
Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 DNS
Pistovčáková NaďaPistovčáková Naďa 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 5.6.2024 - 18:40) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záborský JonášZáborský Jonáš 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 18.48 11.00
2 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 18.82 9.00
3 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 19.10 8.00
4 Vričan ArturVričan Artur 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 19.61 7.00
5 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 19.92 5.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 5.6.2024 - 18:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 19.68 6.00
2 Fabián OndrejFabián Ondrej 09 09 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 5 20.29 4.00
3 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 21.81 2.00
4 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 22.27 1.00
5 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 22.62
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 5.6.2024 - 18:40) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.52 3.00
2 Gvoth LukášGvoth Lukáš 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 23.00
3 Tóth TomášTóth Tomáš 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.59
4 Konečný DanielKonečný Daniel 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.89
5 Dráb MichaelDráb Michael 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 25.19
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záborský JonášZáborský Jonáš 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 18.48 11.00
2 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 18.82 9.00
3 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 19.10 8.00
4 Vričan ArturVričan Artur 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 19.61 7.00
5 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 19.68 6.00
6 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 19.92 5.00
7 Fabián OndrejFabián Ondrej 09 09 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 5 20.29 4.00
8 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 21.52 3.00
9 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 21.81 2.00
10 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 22.27 1.00
11 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 22.62
12 Gvoth LukášGvoth Lukáš 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 23.00
13 Tóth TomášTóth Tomáš 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.59
14 Konečný DanielKonečný Daniel 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.89
15 Dráb MichaelDráb Michael 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 25.19

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 5.6.2024 - 18:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 19.66 11.00
2 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 19.76 9.00
3 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 20.24 8.00
4 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.36 7.00
5 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 20.54 5.00
6 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 20.64 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 5.6.2024 - 18:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 West ValentinaWest Valentina 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 20.44 6.00
2 Šoucová EmaŠoucová Ema 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 21.23
3 Plankenbuchlerová MiriamPlankenbuchlerová Miriam 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 21.25
4 Piešťanská SáraPiešťanská Sára 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 21.37
5 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 21.39
6 Čudrnáková VeronikaČudrnáková Veronika 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 21.73
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 5.6.2024 - 18:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Plavuchová ZuzanaPlavuchová Zuzana 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 20.87 3.00
2 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 20.93 2.00
3 Hudečková GrétaHudečková Gréta 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 21.45
4 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 21.47
5 Glasová DanielaGlasová Daniela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21.59
Hubaľová AmeliaHubaľová Amelia 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 5.6.2024 - 18:20) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šatková SofiaŠatková Sofia 11 11 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 21.17 1.00
2 Dupačová StelaDupačová Stela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 21.74
3 Kuhnová DianaKuhnová Diana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 21.84
4 Várossová LeaVárossová Lea 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 22.04
5 Kozmann AdelaKozmann Adela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 22.14
6 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 22.64
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (st, 5.6.2024 - 18:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zapletalová Liana MáriaZapletalová Liana Mária 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 21.72
2 Chrenová VeronikaChrenová Veronika 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.27
3 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 22.34
4 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.37
5 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 23.13
6 Bezáková JúliaBezáková Júlia 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 23.52
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (st, 5.6.2024 - 18:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Husková NelaHusková Nela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.34
2 Jeskova JuliaJeskova Julia 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 22.54
3 Smiešková TamaraSmiešková Tamara 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 23.08
4 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 23.10
5 Slotíková KarolínaSlotíková Karolína 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.88
Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (st, 5.6.2024 - 18:20) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chrenková MartinaChrenková Martina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 22.95
2 317 Lučeničová MichaelaLučeničová Michaela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.52
3 Beňová EmaBeňová Ema 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 3 24.79
Slotíková ViktóriaSlotíková Viktória 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 08 (st, 5.6.2024 - 18:20) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 238 Zajačková SabinaZajačková Sabina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.13
2 Kalmárová MartinaKalmárová Martina 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 22.60
3 Bojnová ZojaBojnová Zoja 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 23.69
4 Ondrušová NataliOndrušová Natali 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 24.60
Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 09 (st, 5.6.2024 - 18:20) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 318 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 22.34
2 Kubičková KarolínaKubičková Karolína 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.73
3 Antalová NellaAntalová Nella 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 25.60
4 Kellö EmaKellö Ema 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 26.06
5 Kostolná DorotaKostolná Dorota 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 27.72
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 19.66 11.00
2 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 19.76 9.00
3 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 20.24 8.00
4 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.36 7.00
5 West ValentinaWest Valentina 09 09 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 20.44 6.00
6 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 20.54 5.00
7 Svobodová NelaSvobodová Nela 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 20.64 4.00
8 Plavuchová ZuzanaPlavuchová Zuzana 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 20.87 3.00
9 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 20.93 2.00
10 Šatková SofiaŠatková Sofia 11 11 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 21.17 1.00
11 Šoucová EmaŠoucová Ema 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 21.23
12 Plankenbuchlerová MiriamPlankenbuchlerová Miriam 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 21.25
13 Piešťanská SáraPiešťanská Sára 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 21.37
14 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 21.39
15 Hudečková GrétaHudečková Gréta 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 21.45
16 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 21.47
17 Glasová DanielaGlasová Daniela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21.59
18 Zapletalová Liana MáriaZapletalová Liana Mária 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 21.72
19 Čudrnáková VeronikaČudrnáková Veronika 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 21.73
20 Dupačová StelaDupačová Stela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 21.74
21 Kuhnová DianaKuhnová Diana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 21.84
22 Várossová LeaVárossová Lea 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 22.04
23 238 Zajačková SabinaZajačková Sabina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.13
24 Kozmann AdelaKozmann Adela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 22.14
25 Chrenová VeronikaChrenová Veronika 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.27
26 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 22.34
26 Husková NelaHusková Nela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.34
26 318 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 22.34
29 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.37
30 Jeskova JuliaJeskova Julia 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 22.54
31 Kalmárová MartinaKalmárová Martina 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 22.60
32 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 22.64
33 Chrenková MartinaChrenková Martina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 22.95
34 Smiešková TamaraSmiešková Tamara 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 23.08
35 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 23.10
36 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 23.13
37 Bezáková JúliaBezáková Júlia 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 23.52
38 Bojnová ZojaBojnová Zoja 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 23.69
39 Kubičková KarolínaKubičková Karolína 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.73
40 Slotíková KarolínaSlotíková Karolína 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.88
41 317 Lučeničová MichaelaLučeničová Michaela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.52
42 Ondrušová NataliOndrušová Natali 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 24.60
43 Beňová EmaBeňová Ema 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 3 24.79
44 Antalová NellaAntalová Nella 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 25.60
45 Kellö EmaKellö Ema 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 26.06
46 Kostolná DorotaKostolná Dorota 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 27.72
Hubaľová AmeliaHubaľová Amelia 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 DNS
Slotíková ViktóriaSlotíková Viktória 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 DNS
Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 5.6.2024 - 19:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 21.71
2 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 22.51
3 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 22.56
4 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.22
5 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.99
Maršálek MaximMaršálek Maxim 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 5.6.2024 - 19:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.83
2 Roman MartinRoman Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 25.03
3 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 25.24
4 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 25.57
5 Jókay MarcelJókay Marcel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 25.73
6 231 Hlivák JakubHlivák Jakub 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 28.75
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 5.6.2024 - 19:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kondela PavolKondela Pavol 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 24.94
2 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 25.15
Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 DNS
Koberčík AdamKoberčík Adam 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 DNS
Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 21.71
2 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 22.51
3 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 22.56
4 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 23.22
5 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 23.99
6 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 24.83
7 Kondela PavolKondela Pavol 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 24.94
8 Roman MartinRoman Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 25.03
9 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 25.15
10 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 25.24
11 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 25.57
12 Jókay MarcelJókay Marcel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 25.73
13 231 Hlivák JakubHlivák Jakub 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 28.75
Maršálek MaximMaršálek Maxim 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNF
Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 DNS
Koberčík AdamKoberčík Adam 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 DNS
Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (st, 5.6.2024 - 18:50) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 26.29
2 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 27.27
3 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 27.66
4 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 27.67
5 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 27.97
6 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 28.12
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 5.6.2024 - 18:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 29.34
2 Antušeková AdelaAntušeková Adela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 29.74
3 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 30.56
4 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 32.84
Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 5.6.2024 - 18:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 26.21
2 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 26.64
3 Hanudeľová NelaHanudeľová Nela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 28.76
Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 DNS
Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 26.21
2 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 26.29
3 Bortlíková LuciaBortlíková Lucia 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 26.64
4 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 27.27
5 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 27.66
6 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 27.67
7 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 27.97
8 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 28.12
9 Hanudeľová NelaHanudeľová Nela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 28.76
10 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 29.34
11 Antušeková AdelaAntušeková Adela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 29.74
12 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 30.56
13 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 32.84
Hustá DominikaHustá Dominika 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNS
Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 DNS
Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS

300 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 5.6.2024 - 17:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 34.15
2 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 35.67
3 Maršálek MaximMaršálek Maxim 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 36.47
4 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 36.48
5 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 37.55
6 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 37.73
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 5.6.2024 - 17:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 37.44
2 Belluš SamoBelluš Samo 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 38.45
3 370 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 38.46
4 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 39.52
Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 5.6.2024 - 17:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hergott HenrichHergott Henrich 08 08 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 5 38.83
MS Smolárik SamuelSmolárik Samuel 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 39.13
3 Kosír OliverKosír Oliver 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 40.00
4 Popély BalázsPopély Balázs 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 41.45
5 Gašaj AndrejGašaj Andrej 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 42.91
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 34.15
2 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 35.67
3 Maršálek MaximMaršálek Maxim 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 36.47
4 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 36.48
5 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 37.44
6 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 37.55
7 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 37.73
8 Belluš SamoBelluš Samo 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 38.45
9 370 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 38.46
10 Hergott HenrichHergott Henrich 08 08 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 5 38.83
11 Smolárik SamuelSmolárik Samuel 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 39.13
12 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 39.52
13 Kosír OliverKosír Oliver 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 40.00
14 Popély BalázsPopély Balázs 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 41.45
15 Gašaj AndrejGašaj Andrej 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 42.91
Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 5.6.2024 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záborský JonášZáborský Jonáš 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 39.17 11.00
2 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 40.96 9.00
3 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 44.31 6.00
4 Pilka DavidPilka David 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 45.37 5.00
5 Kollár MatejKollár Matej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 47.13 3.00
6 Hrušovský MatteoHrušovský Matteo 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 48.33
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 5.6.2024 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 46.85 4.00
2 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 47.59 2.00
3 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 47.85
4 Tóth TomášTóth Tomáš 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 48.15
5 Koudelka FilipKoudelka Filip 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 50.17
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 5.6.2024 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimor SamuelŠimor Samuel 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 41.83 8.00
2 Végh TimotejVégh Timotej 09 09 Smelá Žabka - Škola športu SenecSmelá Žabka - Škola športu ... 2 43.29 7.00
3 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 47.78 1.00
4 Konečný DanielKonečný Daniel 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 51.00
5 Bendík RomanBendík Roman 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 55.17
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záborský JonášZáborský Jonáš 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 39.17 11.00
2 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 40.96 9.00
3 Šimor SamuelŠimor Samuel 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 41.83 8.00
4 Végh TimotejVégh Timotej 09 09 Smelá Žabka - Škola športu SenecSmelá Žabka - Škola športu ... 2 43.29 7.00
5 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 44.31 6.00
6 Pilka DavidPilka David 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 45.37 5.00
7 27 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 46.85 4.00
8 Kollár MatejKollár Matej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 47.13 3.00
9 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 47.59 2.00
10 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 47.78 1.00
11 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 47.85
12 Tóth TomášTóth Tomáš 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 48.15
13 Hrušovský MatteoHrušovský Matteo 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 48.33
14 Koudelka FilipKoudelka Filip 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 50.17
15 Konečný DanielKonečný Daniel 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 51.00
16 Bendík RomanBendík Roman 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 55.17

300 m - Ženy (Beh)

Beh (st, 5.6.2024 - 17:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 42.90
2 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 43.41
3 Labaničová BarboraLabaničová Barbora 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 43.61
4 Jeskova DanielaJeskova Daniela 07 07 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 45.80
5 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 45.95
Celkom 5 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 5.6.2024 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 43.70 11.00
2 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 44.93 9.00
3 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 45.04 8.00
4 238 Zajačková SabinaZajačková Sabina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 45.25 7.00
5 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 46.45 3.00
6 Dupačová StelaDupačová Stela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 47.55 1.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 5.6.2024 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šatková SofiaŠatková Sofia 11 11 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 46.00 5.00
2 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 49.18
3 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 49.28
4 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 50.30
5 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 50.60
6 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 50.75
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 5.6.2024 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 46.63 2.00
2 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 48.87
3 Hiadlovská NatáliaHiadlovská Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 49.05
4 Sojáková Sofia RitaSojáková Sofia Rita 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 50.29
5 Chrenková MartinaChrenková Martina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 51.72
6 Marázová NatáliaMarázová Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 54.65
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 5.6.2024 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čudrnáková VeronikaČudrnáková Veronika 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 45.62 6.00
2 Drgoňová Vilma MáriaDrgoňová Vilma Mária 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 46.40 4.00
3 Kubičková KarolínaKubičková Karolína 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 50.96
4 Lukačovičová DanielaLukačovičová Daniela 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 54.50
5 Ranisavič MilaRanisavič Mila 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 56.40
Hubaľová AmeliaHubaľová Amelia 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 43.70 11.00
2 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 44.93 9.00
3 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 45.04 8.00
4 238 Zajačková SabinaZajačková Sabina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 45.25 7.00
5 Čudrnáková VeronikaČudrnáková Veronika 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 45.62 6.00
6 Šatková SofiaŠatková Sofia 11 11 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 46.00 5.00
7 Drgoňová Vilma MáriaDrgoňová Vilma Mária 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 46.40 4.00
8 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 46.45 3.00
9 Rončkevičová LuciaRončkevičová Lucia 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 46.63 2.00
10 Dupačová StelaDupačová Stela 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 47.55 1.00
11 Pelikánová LaraPelikánová Lara 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 48.87
12 Hiadlovská NatáliaHiadlovská Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 49.05
13 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 49.18
14 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 49.28
15 Sojáková Sofia RitaSojáková Sofia Rita 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 50.29
16 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 50.30
17 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 50.60
18 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 50.75
19 Kubičková KarolínaKubičková Karolína 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 50.96
20 Chrenková MartinaChrenková Martina 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 51.72
21 Lukačovičová DanielaLukačovičová Daniela 12 12 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 54.50
22 Marázová NatáliaMarázová Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 54.65
23 Ranisavič MilaRanisavič Mila 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 56.40
Hubaľová AmeliaHubaľová Amelia 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNS

400 m - Muži

(st, 5.6.2024 - 19:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bayer MatúšBayer Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:53.36
2 372 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 0:54.20
3 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 5 0:54.52
Celkom 3 pretekári

1000 m - Muži

(st, 5.6.2024 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 176 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:28.07
2 173 Ivančík DominikIvančík Dominik 08 08 Bratislava runnersBratislava runners 6 2:34.93
3 52 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:39.65
4 22 Plassmann LucasPlassmann Lucas 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:44.33
5 369 Krútek ŠimonKrútek Šimon 04 04 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 9 2:49.57
6 43 Dubček MichalDubček Michal 05 05 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 2:51.21
7 35 Ballesteros MarcoBallesteros Marco 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 2:53.63
8 372 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 12 2:55.05
9 370 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 10 2:55.35
10 371 Peško MiroslavPeško Miroslav 72 72 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 11 2:55.67
11 266 Kollár JozefKollár Jozef 77 77 TrackademyTrackademy 8 2:59.01
12 231 Hlivák JakubHlivák Jakub 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 3:31.81
Celkom 12 pretekárov

1000 m - Starší žiaci

(st, 5.6.2024 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 25 Klasta FedorKlasta Fedor 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 3:06.25 11.00
2 238 Cesnek ŠimonCesnek Šimon 10 10 Bratislava runnersBratislava runners 2 3:15.17 9.00
3 237 Brňák DavidBrňák David 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 3:21.29 8.00
4 27 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 3:31.25 7.00
5 22 Kelemen AlexKelemen Alex 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 3:36.79 6.00
6 28 Mazág MartinMazág Martin 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 3:38.95 5.00
10 Hrehovčík BrunoHrehovčík Bruno 11 11 Bratislava runnersBratislava runners 4 DNS
239 Galovič LukášGalovič Lukáš 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov

1000 m - Ženy

(st, 5.6.2024 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 375 Papánková MichaelaPapánková Michaela 05 05 Bratislava runnersBratislava runners 4 3:23.34
2 374 Mináriková NicoletaMináriková Nicoleta 07 07 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 3 3:23.88
3 377 Zivčáková LillyZivčáková Lilly 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 3:31.74
4 376 Timková TatianaTimková Tatiana 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 3:38.76
5 373 Balážová NinaBalážová Nina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 3:50.70
Celkom 5 pretekárov

1000 m - Staršie žiačky

(st, 5.6.2024 - 17:07) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 47 Zelenáková AméliaZelenáková Amélia 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 11 3:23.67 11.00
2 60 Marázová MartinaMarázová Martina 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 3:26.75 9.00
3 318 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 3:27.43 8.00
4 145 Boháčová DianaBoháčová Diana 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 3:30.43 7.00
5 88 Barathová DominikaBarathová Dominika 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 3:32.69 6.00
6 320 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 10 3:34.21 5.00
7 319 Paulechová SoňaPaulechová Soňa 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 9 3:52.17 4.00
8 317 Lučeničová MichaelaLučeničová Michaela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 3:52.41 3.00
9 199 Hliváková EliškaHliváková Eliška 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 4:00.61 2.00
10 316 Lešková AlexandraLešková Alexandra 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:00.75 1.00
201 Ivančíková NatašaIvančíková Nataša 09 09 Bratislava runnersBratislava runners 5 DNS
Celkom 11 pretekárov

3000 m - Starší žiaci

(st, 5.6.2024 - 19:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 237 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12:16.73 11.00
Celkom 1 pretekári

3000 m - Staršie žiačky

(st, 5.6.2024 - 19:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 238 Zajačková SabinaZajačková Sabina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 13:26.59 11.00
239 Javorová PaulínaJavorová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 DNS
Celkom 2 pretekári

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (st, 5.6.2024 - 15:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 17.36 11.00
2 Huorka ViliamHuorka Viliam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 18.60 9.00
3 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 20.98 8.00
Horváth JonášHorváth Jonáš 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 4 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 5.6.2024 - 15:40) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vladárová LauraVladárová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 15.57 11.00
2 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 15.91 9.00
3 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 16.06 8.00
4 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 16.15 7.00
5 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 16.45 6.00
6 Šoková KristínaŠoková Kristína 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 16.46 5.00
7 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 16.99 3.00
8 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 18.11
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 5.6.2024 - 15:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 16.82 4.00
2 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 17.32 2.00
3 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 17.80 1.00
4 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 18.76
5 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 19.05
6 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 19.26
7 Sojáková Sofia RitaSojáková Sofia Rita 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 19.60
8 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 20.18
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vladárová LauraVladárová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 15.57 11.00
2 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 15.91 9.00
3 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 16.06 8.00
4 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 16.15 7.00
5 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 16.45 6.00
6 Šoková KristínaŠoková Kristína 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 16.46 5.00
7 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 16.82 4.00
8 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 16.99 3.00
9 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 17.32 2.00
10 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 17.80 1.00
11 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 18.11
12 Šerešová Sofia LeaŠerešová Sofia Lea 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 18.76
13 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 19.05
14 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 19.26
15 Sojáková Sofia RitaSojáková Sofia Rita 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 19.60
16 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 20.18

300 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh (st, 5.6.2024 - 18:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:40.40
Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
Celkom 2 pretekári

300 m prekážok [91,4 cm] - Juniori (Beh)

Beh (st, 5.6.2024 - 18:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:40.28
Celkom 1 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (st, 5.6.2024 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:44.32 11.00
2 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 0:46.58 9.00
Celkom 2 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh (st, 5.6.2024 - 18:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
2 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:54.06
1 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:50.80
Celkom 2 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 5.6.2024 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:47.59 11.00
2 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:49.73 9.00
3 47 Zelenáková AméliaZelenáková Amélia 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 0:54.69 7.00
4 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:56.75 5.00
5 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:00.57 2.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 5.6.2024 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vališová LuciaVališová Lucia 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 0:49.90 8.00
2 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:56.60 6.00
3 Bezáková JúliaBezáková Júlia 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:57.36 4.00
4 199 Hliváková EliškaHliváková Eliška 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:59.34 3.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:47.59 11.00
2 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:49.73 9.00
3 Vališová LuciaVališová Lucia 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 0:49.90 8.00
4 47 Zelenáková AméliaZelenáková Amélia 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 0:54.69 7.00
5 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 0:56.60 6.00
6 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 0:56.75 5.00
7 Bezáková JúliaBezáková Júlia 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:57.36 4.00
8 199 Hliváková EliškaHliváková Eliška 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:59.34 3.00
9 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:00.57 2.00

Skok do výšky - Starší žiaci

(st, 5.6.2024 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 120 125 130 135 140 145 150 155 158 161 164 167 Body
1 Dubina AdamDubina Adam
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
11 11 11 145 o - o o xo o xxx 11.00
2 Straský ViliamStraský Viliam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
12 12 12 145 o o o o o xo xxx 9.00
3 Pilka DavidPilka David
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 8 140 o o o o o xxx 8.00
4 Koudelka FilipKoudelka Filip
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 7 130 o o o xxx 7.00
5 Hrušovský MatteoHrušovský Matteo
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 3 130 o xo o xxx 6.00
6 Kollár MatejKollár Matej
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 6 130 o xo xo xxx 5.00
7 Badura RóbertBadura Róbert
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 1 125 o o xxx 4.00
8 22 Kelemen AlexKelemen Alex
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
12 12 5 125 o xo xxx 3.00
9 Tóth TomášTóth Tomáš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
12 12 9 120 o xxx 2.00
Huorka ViliamHuorka Viliam
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
10 10 4 DNS
Gadomský JakubGadomský Jakub
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 2 DNS