<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-AZB družstiev starších žiakov a žiačok + kontrolky

Bratislava (15. 5. 2024)

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 15.5.2024 - 16:20) official Vietor: -3.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 4 07.64 11.00
2 Záborský JonášZáborský Jonáš 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 07.78 9.00
3 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 07.91 8.00
4 Polaček FilipPolaček Filip 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 07.97 7.00
5 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.03 6.00
6 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.16 5.00
7 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 08.17 4.00
8 Vričan ArturVričan Artur 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.19 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 15.5.2024 - 16:20) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimor SamuelŠimor Samuel 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 08.29 2.00
2 Mikolášik AdamMikolášik Adam 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 PB 08.37 1.00
3 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.40
4 25 Kubala FilipKubala Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.40
5 12 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.45
6 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 08.63
Horváth JonášHorváth Jonáš 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (st, 15.5.2024 - 16:20) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sasinek SorenSasinek Soren 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 08.59
2 Lipka LukášLipka Lukáš 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.60
3 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 08.73
4 26 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.80
5 Huorka ViliamHuorka Viliam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.97
6 98 Keseli FilipKeseli Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.99
7 Kňažek DavidKňažek David 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.02
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (st, 15.5.2024 - 16:20) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 08.62
2 Brix MichalBrix Michal 10 10 TrackademyTrackademy 4 PB 08.74
3 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 08.79
4 111 Gvoth LukášGvoth Lukáš 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 09.04
5 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.09
6 114 Streška FilipStreška Filip 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.10
7 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.38
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (st, 15.5.2024 - 16:20) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koudelka FilipKoudelka Filip 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 08.96
2 Rybár PavolRybár Pavol 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.30
3 Herchel MichalHerchel Michal 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 09.32
4 104 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 09.35
5 Timek EmanuelTimek Emanuel 11 11 TrackademyTrackademy 5 09.47
6 Vöröš RadovanVöröš Radovan 10 10 TrackademyTrackademy 1 PB 09.58
7 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej 12 12 Longital sport clubLongital sport club 6 09.80
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (st, 15.5.2024 - 16:20) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baláž MichalBaláž Michal 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.48
2 Klepáč OliverKlepáč Oliver 12 12 Longital sport clubLongital sport club 4 PB 09.50
3 110 Kelemen AlexKelemen Alex 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.89
4 Brix MartinBrix Martin 12 12 TrackademyTrackademy 2 PB 09.99
5 Maruniak AdamMaruniak Adam 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 10.07
6 112 Lovas MatusLovas Matus 12 12 Longital sport clubLongital sport club 1 PB 10.47
Pazdernatý MartinPazdernatý Martin 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (st, 15.5.2024 - 16:20) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fabián OndrejFabián Ondrej 09 09 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 3 08.45
2 77 Klasta FedorKlasta Fedor 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.57
3 Kričtofič AdriánKričtofič Adrián 10 10 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 7 08.70
4 113 Jambrich RichardJambrich Richard 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.00
5 Vlček PatrikVlček Patrik 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 1 09.98
6 Dudáš TomášDudáš Tomáš 12 12 Longital sport clubLongital sport club 5 PB 10.04
7 116 Vyšinský MichalVyšinský Michal 12 12 TrackademyTrackademy 4 PB 10.27
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 4 07.64 11.00
2 Záborský JonášZáborský Jonáš 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 07.78 9.00
3 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 07.91 8.00
4 Polaček FilipPolaček Filip 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 07.97 7.00
5 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.03 6.00
6 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 08.16 5.00
7 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 08.17 4.00
8 Vričan ArturVričan Artur 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 08.19 3.00
9 Šimor SamuelŠimor Samuel 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 08.29 2.00
10 Mikolášik AdamMikolášik Adam 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 2 PB 08.37 1.00
11 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.40
11 25 Kubala FilipKubala Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 08.40
13 12 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 08.45
13 Fabián OndrejFabián Ondrej 09 09 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 3 08.45
15 77 Klasta FedorKlasta Fedor 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.57
16 Sasinek SorenSasinek Soren 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 08.59
17 Lipka LukášLipka Lukáš 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.60
18 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 08.62
19 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 08.63
20 Kričtofič AdriánKričtofič Adrián 10 10 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 7 08.70
21 Vacula LeoVacula Leo 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 08.73
22 Brix MichalBrix Michal 10 10 TrackademyTrackademy 4 PB 08.74
23 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 08.79
24 26 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.80
25 Koudelka FilipKoudelka Filip 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 08.96
26 Huorka ViliamHuorka Viliam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 08.97
27 98 Keseli FilipKeseli Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.99
28 113 Jambrich RichardJambrich Richard 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 09.00
29 Kňažek DavidKňažek David 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 09.02
30 111 Gvoth LukášGvoth Lukáš 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 PB 09.04
31 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.09
32 114 Streška FilipStreška Filip 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.10
33 Rybár PavolRybár Pavol 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.30
34 Herchel MichalHerchel Michal 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 09.32
35 104 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 09.35
36 Badura RóbertBadura Róbert 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.38
37 Timek EmanuelTimek Emanuel 11 11 TrackademyTrackademy 5 09.47
38 Baláž MichalBaláž Michal 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.48
39 Klepáč OliverKlepáč Oliver 12 12 Longital sport clubLongital sport club 4 PB 09.50
40 Vöröš RadovanVöröš Radovan 10 10 TrackademyTrackademy 1 PB 09.58
41 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej 12 12 Longital sport clubLongital sport club 6 09.80
42 110 Kelemen AlexKelemen Alex 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 09.89
43 Vlček PatrikVlček Patrik 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 1 09.98
44 Brix MartinBrix Martin 12 12 TrackademyTrackademy 2 PB 09.99
45 Dudáš TomášDudáš Tomáš 12 12 Longital sport clubLongital sport club 5 PB 10.04
46 Maruniak AdamMaruniak Adam 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 10.07
47 116 Vyšinský MichalVyšinský Michal 12 12 TrackademyTrackademy 4 PB 10.27
48 112 Lovas MatusLovas Matus 12 12 Longital sport clubLongital sport club 1 PB 10.47
Horváth JonášHorváth Jonáš 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNS
Pazdernatý MartinPazdernatý Martin 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 15.5.2024 - 16:00) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.94 11.00
2 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.15 9.00
3 Vladárová LauraVladárová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.33 8.00
4 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 08.43 7.00
5 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 08.55 5.00
6 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.65 2.00
7 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.79
8 Marázová MartinaMarázová Martina 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.06
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 15.5.2024 - 16:00) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Plankenbuchlerová MiriamPlankenbuchlerová Miriam 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 08.57 4.00
2 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 08.66 1.00
3 Hudečková GrétaHudečková Gréta 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.76
4 Šoucová EmaŠoucová Ema 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 08.78
5 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 08.80
6 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 08.90
7 122 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 08.94
8 Malíková NellyMalíková Nelly 09 09 Longital sport clubLongital sport club 8 09.14
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 15.5.2024 - 16:00) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jakus EszterJakus Eszter 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 08.59 3.00
2 Čudrnáková VeronikaČudrnáková Veronika 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 08.71
3 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 08.78
4 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 08.79
5 Hubaľová AmeliaHubaľová Amelia 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 08.89
6 118 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 08.91
7 Várossová LeaVárossová Lea 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.95
8 Ladecká EmilyLadecká Emily 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.18
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (st, 15.5.2024 - 16:00) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 08.85
2 Bezáková JúliaBezáková Júlia 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.01
3 Kuhnová DianaKuhnová Diana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 09.02
4 Zapletalová Liana MáriaZapletalová Liana Mária 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 PB 09.04
5 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.06
6 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.17
7 125 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 SB 09.18
8 Molčanová AdelaMolčanová Adela 11 11 TrackademyTrackademy 4 09.20
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (st, 15.5.2024 - 16:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 09.13
2 Saláková MichaelaSaláková Michaela 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 09.14
3 Jaderková AnabelaJaderková Anabela 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 09.20
4 Hiadlovská NatáliaHiadlovská Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 09.29
5 Korábová TamaraKorábová Tamara 11 11 TrackademyTrackademy 8 PB 09.31
6 Bolebruchova ZuzanaBolebruchova Zuzana 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 09.41
7 Slotíková KarolínaSlotíková Karolína 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 09.53
Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (st, 15.5.2024 - 16:00) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sojáková Sofia RitaSojáková Sofia Rita 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.41
2 Tóth Kincső VirágTóth Kincső Virág 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.47
3 Valachova VanesaValachova Vanesa 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 PB 09.70
4 Ranisavič MilaRanisavič Mila 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 09.76
5 Marázová NatáliaMarázová Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.78
6 121 Hliváková EliškaHliváková Eliška 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.81
7 Slotíková ViktóriaSlotíková Viktória 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 10.05
8 Maruniaková MiroslavaMaruniaková Miroslava 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 10.09
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (st, 15.5.2024 - 16:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 165 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.74
2 Mozolová LujzaMozolová Lujza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.15
3 Antalová NellaAntalová Nella 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 PB 10.35
4 Marušincová AlžbetaMarušincová Alžbeta 11 11 TrackademyTrackademy 4 10.51
5 Kellö EmaKellö Ema 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 10.54
6 Čermáková DominikaČermáková Dominika 12 12 TrackademyTrackademy 2 PB 10.56
7 126 Lešková AlexandraLešková Alexandra 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 10.57
8 Hellingerová KristínaHellingerová Kristína 11 11 TrackademyTrackademy 6 10.81
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (st, 15.5.2024 - 16:00) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.46 6.00
2 Husková NelaHusková Nela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.55
3 Vašáková SofiaVašáková Sofia 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 09.78
4 Kurata ElinKurata Elin 12 12 TrackademyTrackademy 6 10.45
5 Tomášeková NelaTomášeková Nela 09 09 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 7 10.74
6 Kostolná DorotaKostolná Dorota 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.26
Kurata KayaKurata Kaya 09 09 TrackademyTrackademy 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.94 11.00
2 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.15 9.00
3 Vladárová LauraVladárová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 08.33 8.00
4 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 08.43 7.00
5 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 08.46 6.00
6 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 08.55 5.00
7 Plankenbuchlerová MiriamPlankenbuchlerová Miriam 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 08.57 4.00
8 Jakus EszterJakus Eszter 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 1 PB 08.59 3.00
9 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 08.65 2.00
10 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 08.66 1.00
11 Čudrnáková VeronikaČudrnáková Veronika 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 08.71
12 165 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.74
13 Hudečková GrétaHudečková Gréta 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.76
14 Šoucová EmaŠoucová Ema 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 08.78
14 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 08.78
16 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.79
16 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 08.79
18 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 08.80
19 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 08.85
20 Hubaľová AmeliaHubaľová Amelia 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 08.89
21 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 08.90
22 118 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 08.91
23 122 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 08.94
24 Várossová LeaVárossová Lea 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.95
25 Bezáková JúliaBezáková Júlia 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.01
26 Kuhnová DianaKuhnová Diana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 09.02
27 Zapletalová Liana MáriaZapletalová Liana Mária 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 8 PB 09.04
28 Marázová MartinaMarázová Martina 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 09.06
28 Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 09.06
30 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 09.13
31 Malíková NellyMalíková Nelly 09 09 Longital sport clubLongital sport club 8 09.14
31 Saláková MichaelaSaláková Michaela 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 09.14
33 Mozolová LujzaMozolová Lujza 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 09.15
34 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.17
35 Ladecká EmilyLadecká Emily 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.18
35 125 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 SB 09.18
37 Molčanová AdelaMolčanová Adela 11 11 TrackademyTrackademy 4 09.20
37 Jaderková AnabelaJaderková Anabela 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 09.20
39 Hiadlovská NatáliaHiadlovská Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 09.29
40 Korábová TamaraKorábová Tamara 11 11 TrackademyTrackademy 8 PB 09.31
41 Bolebruchova ZuzanaBolebruchova Zuzana 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 09.41
41 Sojáková Sofia RitaSojáková Sofia Rita 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 09.41
43 Tóth Kincső VirágTóth Kincső Virág 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 09.47
44 Slotíková KarolínaSlotíková Karolína 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 09.53
45 Husková NelaHusková Nela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.55
46 Valachova VanesaValachova Vanesa 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 PB 09.70
47 Ranisavič MilaRanisavič Mila 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 09.76
48 Marázová NatáliaMarázová Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.78
48 Vašáková SofiaVašáková Sofia 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 09.78
50 121 Hliváková EliškaHliváková Eliška 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 09.81
51 Slotíková ViktóriaSlotíková Viktória 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 10.05
52 Maruniaková MiroslavaMaruniaková Miroslava 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 10.09
53 Antalová NellaAntalová Nella 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 PB 10.35
54 Kurata ElinKurata Elin 12 12 TrackademyTrackademy 6 10.45
55 Marušincová AlžbetaMarušincová Alžbeta 11 11 TrackademyTrackademy 4 10.51
56 Kellö EmaKellö Ema 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 10.54
57 Čermáková DominikaČermáková Dominika 12 12 TrackademyTrackademy 2 PB 10.56
58 126 Lešková AlexandraLešková Alexandra 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 10.57
59 Tomášeková NelaTomášeková Nela 09 09 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 7 10.74
60 Hellingerová KristínaHellingerová Kristína 11 11 TrackademyTrackademy 6 10.81
61 Kostolná DorotaKostolná Dorota 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.26
Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Kurata KayaKurata Kaya 09 09 TrackademyTrackademy 2 DNS

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 15.5.2024 - 17:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 PB 11.07
2 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 11.36
3 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 11.61
4 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 11.85
5 Belluš SamoBelluš Samo 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 11.93
6 Dišpiter AndrejDišpiter Andrej 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 12.12
7 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 12.44
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (st, 15.5.2024 - 17:00) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 12.09
2 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 12.18
3 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 12.27
4 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 12.42
5 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 12.53
6 Slotík TomášSlotík Tomáš 83 83 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.83
7 Zachar PeterZachar Peter 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 13.05
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (st, 15.5.2024 - 17:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 12.00
2 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 12.45
3 Krasňanský RadovanKrasňanský Radovan 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 12.79
4 Holts TimofijHolts Timofij 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 12.90
Kováč AdamKováč Adam 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 DNS
Popély BalázsPopély Balázs 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 15.5.2024 - 17:00) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 11.43
2 Smolárik SamuelSmolárik Samuel 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 12.27
3 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 12.44
4 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 PB 12.55
5 Hučko AndrejHučko Andrej 07 07 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 3 13.07
Sámel TomášSámel Tomáš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 PB 11.07
2 Hatrik MichalHatrik Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 11.36
3 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 11.43
4 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 11.61
5 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 11.85
6 Belluš SamoBelluš Samo 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 11.93
7 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 12.00
8 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 12.09
9 Dišpiter AndrejDišpiter Andrej 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 12.12
10 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 12.18
11 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 12.27
11 Smolárik SamuelSmolárik Samuel 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 12.27
13 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 12.42
14 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 12.44
14 Danečko JankoDanečko Janko 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 12.44
16 Houndjo AlexHoundjo Alex 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 12.45
17 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 12.53
18 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 PB 12.55
19 Krasňanský RadovanKrasňanský Radovan 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 12.79
20 Slotík TomášSlotík Tomáš 83 83 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.83
21 Holts TimofijHolts Timofij 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 12.90
22 Zachar PeterZachar Peter 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 13.05
23 Hučko AndrejHučko Andrej 07 07 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 3 13.07
Kováč AdamKováč Adam 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 DNS
Popély BalázsPopély Balázs 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 DNS
Sámel TomášSámel Tomáš 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 DNS

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (st, 15.5.2024 - 16:50) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grebeči Amy BellGrebeči Amy Bell 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 12.51
2 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 12.53
3 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 12.56
4 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 12.92
5 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 13.17
6 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 13.39
7 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 13.41
8 Hanudeľová NelaHanudeľová Nela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 14.05
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 15.5.2024 - 16:50) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 14.27
2 Hatrikova EliškaHatrikova Eliška 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 14.34
3 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 14.49
4 Petrovičová DominikaPetrovičová Dominika 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 15.00
5 Feltovičová PaulínaFeltovičová Paulína 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 15.19
6 Jarábková NataliaJarábková Natalia 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 15.23
7 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 15.24
Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 15.5.2024 - 16:50) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 12.52
2 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 13.52
3 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 13.91
4 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 14.15
5 Antušeková AdelaAntušeková Adela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 14.33
6 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 14.47
Pistovčáková NaďaPistovčáková Naďa 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS
Flórez Romero IzabelaFlórez Romero Izabela 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Grebeči Amy BellGrebeči Amy Bell 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 PB 12.51
2 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 12.52
3 Szaboová RebekaSzaboová Rebeka 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 12.53
4 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 12.56
5 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 12.92
6 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 13.17
7 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 13.39
8 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 13.41
9 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 13.52
10 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 13.91
11 Hanudeľová NelaHanudeľová Nela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 14.05
12 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 14.15
13 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 14.27
14 Antušeková AdelaAntušeková Adela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 14.33
15 Hatrikova EliškaHatrikova Eliška 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 14.34
16 Ort-Mertlová PavlínaOrt-Mertlová Pavlína 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 14.47
17 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 14.49
18 Petrovičová DominikaPetrovičová Dominika 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 15.00
19 Feltovičová PaulínaFeltovičová Paulína 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 15.19
20 Jarábková NataliaJarábková Natalia 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 15.23
21 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 15.24
Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNS
Pistovčáková NaďaPistovčáková Naďa 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS
Flórez Romero IzabelaFlórez Romero Izabela 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS

150 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 15.5.2024 - 18:40) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 16.13
2 Čerňanský RichardČerňanský Richard 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 16.95
3 Maršálek MaximMaršálek Maxim 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 17.57
4 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 SB 17.58
5 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 17.69
Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 15.5.2024 - 18:40) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 PB 17.87
2 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 17.99
3 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 18.37
4 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 18.66
5 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 18.68
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 15.5.2024 - 18:40) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Roman MartinRoman Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 18.59
2 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 18.73
3 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 18.83
4 Holts TimofijHolts Timofij 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.01
Kondela PavolKondela Pavol 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 16.13
2 Čerňanský RichardČerňanský Richard 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 16.95
3 Maršálek MaximMaršálek Maxim 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 17.57
4 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 SB 17.58
5 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 17.69
6 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 PB 17.87
7 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 17.99
8 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 18.37
9 Roman MartinRoman Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 18.59
10 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 18.66
11 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 18.68
12 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 18.73
13 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 18.83
14 Holts TimofijHolts Timofij 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.01
Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 DNS
Kondela PavolKondela Pavol 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 DNS

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 15.5.2024 - 18:20) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 4 PB 18.00 11.00
2 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 PB 18.94 8.00
3 Vričan ArturVričan Artur 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 19.03 7.00
4 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 19.34 6.00
5 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 19.72 3.00
Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 15.5.2024 - 18:20) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 19.40 5.00
2 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 19.75 2.00
3 12 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 20.21 1.00
4 Sasinek SorenSasinek Soren 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 20.40
5 Huorka ViliamHuorka Viliam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 21.32
Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 15.5.2024 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 21.67
2 Rybár PavolRybár Pavol 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 21.93
3 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 PB 22.06
4 Brix MichalBrix Michal 10 10 TrackademyTrackademy 3 PB 22.19
5 111 Gvoth LukášGvoth Lukáš 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 22.81
6 104 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 23.52
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 15.5.2024 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šmida OliverŠmida Oliver 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 21.07
2 109 Tóth TomášTóth Tomáš 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 22.83
3 Timek EmanuelTimek Emanuel 11 11 TrackademyTrackademy 2 PB 23.09
4 107 Konečný DanielKonečný Daniel 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.40
Kňažek DavidKňažek David 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (st, 15.5.2024 - 18:20) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vöröš RadovanVöröš Radovan 10 10 TrackademyTrackademy 3 PB 23.55
2 Baláž MichalBaláž Michal 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 23.68
3 Vincze MatúšVincze Matúš 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 PB 23.79
4 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej 12 12 Longital sport clubLongital sport club 5 PB 23.80
5 Klepáč OliverKlepáč Oliver 12 12 Longital sport clubLongital sport club 2 PB 24.66
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (st, 15.5.2024 - 18:20) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záborský JonášZáborský Jonáš 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 18.39 9.00
2 Šimor SamuelŠimor Samuel 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 19.46 4.00
3 Fabián OndrejFabián Ondrej 09 09 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 3 20.25
4 Mikolášik AdamMikolášik Adam 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 20.53
5 Dudáš TomášDudáš Tomáš 12 12 Longital sport clubLongital sport club 5 25.36
6 Brix MartinBrix Martin 12 12 TrackademyTrackademy 4 PB 25.41
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 4 PB 18.00 11.00
2 Záborský JonášZáborský Jonáš 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 18.39 9.00
3 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 6 PB 18.94 8.00
4 Vričan ArturVričan Artur 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 19.03 7.00
5 Kolek BohuslavKolek Bohuslav 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 19.34 6.00
6 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 19.40 5.00
7 Šimor SamuelŠimor Samuel 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 19.46 4.00
8 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 19.72 3.00
9 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 19.75 2.00
10 12 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 20.21 1.00
11 Fabián OndrejFabián Ondrej 09 09 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 3 20.25
12 Sasinek SorenSasinek Soren 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 20.40
13 Mikolášik AdamMikolášik Adam 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 20.53
14 Šmida OliverŠmida Oliver 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 21.07
15 Huorka ViliamHuorka Viliam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 21.32
16 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 21.67
17 Rybár PavolRybár Pavol 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 21.93
18 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 PB 22.06
19 Brix MichalBrix Michal 10 10 TrackademyTrackademy 3 PB 22.19
20 111 Gvoth LukášGvoth Lukáš 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 22.81
21 109 Tóth TomášTóth Tomáš 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 22.83
22 Timek EmanuelTimek Emanuel 11 11 TrackademyTrackademy 2 PB 23.09
23 107 Konečný DanielKonečný Daniel 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 23.40
24 104 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 23.52
25 Vöröš RadovanVöröš Radovan 10 10 TrackademyTrackademy 3 PB 23.55
26 Baláž MichalBaláž Michal 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 23.68
27 Vincze MatúšVincze Matúš 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 PB 23.79
28 Zemjanek OndrejZemjanek Ondrej 12 12 Longital sport clubLongital sport club 5 PB 23.80
29 Klepáč OliverKlepáč Oliver 12 12 Longital sport clubLongital sport club 2 PB 24.66
30 Dudáš TomášDudáš Tomáš 12 12 Longital sport clubLongital sport club 5 25.36
31 Brix MartinBrix Martin 12 12 TrackademyTrackademy 4 PB 25.41
Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 DNS
Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 DNS
Kňažek DavidKňažek David 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 DNS

150 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (st, 15.5.2024 - 18:40) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 19.23
2 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 19.88
3 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 20.21
Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 15.5.2024 - 18:40) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 20.24
2 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 20.37
3 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 20.40
4 Hanudeľová NelaHanudeľová Nela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 21.29
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (st, 15.5.2024 - 18:40) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 21.64
2 Jarábková NataliaJarábková Natalia 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 23.58
Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DNS
Melicherová DanielaMelicherová Daniela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 19.23
2 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 19.88
3 Šturdíková ZuzanaŠturdíková Zuzana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 20.21
4 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 20.24
5 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 20.37
6 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 20.40
7 Hanudeľová NelaHanudeľová Nela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 21.29
8 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 21.64
9 Jarábková NataliaJarábková Natalia 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 23.58
Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 DNF
Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DNS
Melicherová DanielaMelicherová Daniela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 15.5.2024 - 18:05) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 18.74 11.00
2 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 19.64 9.00
3 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 19.68 8.00
4 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 20.00 7.00
5 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 20.42 6.00
6 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 20.53 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 15.5.2024 - 18:05) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 20.64 4.00
2 Plankenbuchlerová MiriamPlankenbuchlerová Miriam 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 21.21 1.00
3 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 21.83
4 Čičmancová ElaČičmancová Ela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 21.84
5 Badurová KristínaBadurová Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.10
6 Hubaľová AmeliaHubaľová Amelia 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 22.13
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 15.5.2024 - 18:05) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čudrnáková VeronikaČudrnáková Veronika 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 PB 20.69 3.00
2 Jakus EszterJakus Eszter 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 20.81 2.00
3 Kuhnová DianaKuhnová Diana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 21.66
4 Hiadlovská NatáliaHiadlovská Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 22.24
5 Bolebruchova ZuzanaBolebruchova Zuzana 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 23.60
Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (st, 15.5.2024 - 18:05) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóth Kincső VirágTóth Kincső Virág 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 23.08
2 Sojáková Sofia RitaSojáková Sofia Rita 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 23.31
3 Korábová TamaraKorábová Tamara 11 11 TrackademyTrackademy 5 PB 23.58
4 141 Tressard GwennTressard Gwenn 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 PB 23.67
Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (st, 15.5.2024 - 18:05) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zapletalová Liana MáriaZapletalová Liana Mária 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 21.98
2 Jaderková AnabelaJaderková Anabela 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 23.43
3 Slotíková KarolínaSlotíková Karolína 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 23.81
4 Ranisavič MilaRanisavič Mila 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 24.24
5 Beňová EmaBeňová Ema 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 5 24.50
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (st, 15.5.2024 - 18:05) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Valachova VanesaValachova Vanesa 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 PB 23.46
2 Vašáková SofiaVašáková Sofia 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 24.16
3 Lučeničová MichaelaLučeničová Michaela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.65
4 124 Šubová ElisaŠubová Elisa 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 28.28
Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 18.74 11.00
2 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 19.64 9.00
3 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 19.68 8.00
4 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 20.00 7.00
5 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 20.42 6.00
6 Šturdíková HanaŠturdíková Hana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 20.53 5.00
7 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 20.64 4.00
8 Čudrnáková VeronikaČudrnáková Veronika 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 PB 20.69 3.00
9 Jakus EszterJakus Eszter 11 11 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 20.81 2.00
10 Plankenbuchlerová MiriamPlankenbuchlerová Miriam 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 PB 21.21 1.00
11 Kuhnová DianaKuhnová Diana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 21.66
12 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 21.83
13 Čičmancová ElaČičmancová Ela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 21.84
14 Zapletalová Liana MáriaZapletalová Liana Mária 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 2 21.98
15 Badurová KristínaBadurová Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.10
16 Hubaľová AmeliaHubaľová Amelia 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 22.13
17 Hiadlovská NatáliaHiadlovská Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 22.24
18 Tóth Kincső VirágTóth Kincső Virág 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 23.08
19 Sojáková Sofia RitaSojáková Sofia Rita 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 23.31
20 Jaderková AnabelaJaderková Anabela 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 23.43
21 Valachova VanesaValachova Vanesa 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 PB 23.46
22 Korábová TamaraKorábová Tamara 11 11 TrackademyTrackademy 5 PB 23.58
23 Bolebruchova ZuzanaBolebruchova Zuzana 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 23.60
24 141 Tressard GwennTressard Gwenn 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 PB 23.67
25 Slotíková KarolínaSlotíková Karolína 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 23.81
26 Vašáková SofiaVašáková Sofia 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 24.16
27 Ranisavič MilaRanisavič Mila 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 24.24
28 Beňová EmaBeňová Ema 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 5 24.50
29 Lučeničová MichaelaLučeničová Michaela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 24.65
30 124 Šubová ElisaŠubová Elisa 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 28.28
Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DNS
Mravcová OlíviaMravcová Olívia 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS
Slotíková NikolSlotíková Nikol 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS

300 m - Muži (Beh)

Beh 01 (st, 15.5.2024 - 17:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 33.57
2 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 35.33
3 Čerňanský RichardČerňanský Richard 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 35.73
4 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 35.98
5 Maršálek MaximMaršálek Maxim 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 36.77
6 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 38.40
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 15.5.2024 - 17:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 36.43
2 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 37.55
3 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 PB 37.66
4 Kondela PavolKondela Pavol 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 PB 38.30
5 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 PB 38.49
6 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 1 PB 39.44
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (st, 15.5.2024 - 17:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Roman MartinRoman Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 39.57
2 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 39.64
3 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 39.79
4 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 40.42
5 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 41.11
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (st, 15.5.2024 - 17:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Belluš SamoBelluš Samo 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 38.97
2 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 39.39
3 Smolárik SamuelSmolárik Samuel 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 39.85
4 Sojka TomášSojka Tomáš 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 42.51
Krasňanský RadovanKrasňanský Radovan 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 33.57
2 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 35.33
3 Čerňanský RichardČerňanský Richard 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 35.73
4 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 35.98
5 Krajčík MichalKrajčík Michal 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 36.43
6 Maršálek MaximMaršálek Maxim 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 36.77
7 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 37.55
8 Brna TomášBrna Tomáš 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 PB 37.66
9 Kondela PavolKondela Pavol 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 PB 38.30
10 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 38.40
11 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 PB 38.49
12 Belluš SamoBelluš Samo 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 38.97
13 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 39.39
14 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 1 PB 39.44
15 Roman MartinRoman Martin 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 39.57
16 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 39.64
17 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 39.79
18 Smolárik SamuelSmolárik Samuel 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 39.85
19 Apalovič OndrejApalovič Ondrej 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 40.42
20 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 PB 41.11
21 Sojka TomášSojka Tomáš 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 42.51
Krasňanský RadovanKrasňanský Radovan 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 15.5.2024 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 40.36 9.00
2 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 42.61 8.00
3 Lipka LukášLipka Lukáš 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 44.56 7.00
4 Pilka DavidPilka David 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 44.90 6.00
5 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 45.31 5.00
6 Kollár MatejKollár Matej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 46.48 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (st, 15.5.2024 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 48.26 1.00
2 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 48.72
3 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 49.03
4 Brix MichalBrix Michal 10 10 TrackademyTrackademy 3 51.15
5 Koudelka FilipKoudelka Filip 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 51.33
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 15.5.2024 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záborský JonášZáborský Jonáš 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 39.67 11.00
2 101 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 47.65 3.00
3 Hrušovský MatteoHrušovský Matteo 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 48.19 2.00
4 Vincze MatúšVincze Matúš 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 53.62
116 Vyšinský MichalVyšinský Michal 12 12 TrackademyTrackademy 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záborský JonášZáborský Jonáš 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 39.67 11.00
2 Melichar MaximMelichar Maxim 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 4 PB 40.36 9.00
3 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 PB 42.61 8.00
4 Lipka LukášLipka Lukáš 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 44.56 7.00
5 Pilka DavidPilka David 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 44.90 6.00
6 Proňuk TomášProňuk Tomáš 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 45.31 5.00
7 Kollár MatejKollár Matej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 46.48 4.00
8 101 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 47.65 3.00
9 Hrušovský MatteoHrušovský Matteo 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 48.19 2.00
10 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 48.26 1.00
11 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 48.72
12 Matliak AdamMatliak Adam 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 49.03
13 Brix MichalBrix Michal 10 10 TrackademyTrackademy 3 51.15
14 Koudelka FilipKoudelka Filip 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 51.33
15 Vincze MatúšVincze Matúš 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 53.62
116 Vyšinský MichalVyšinský Michal 12 12 TrackademyTrackademy 6 DNS

300 m - Ženy

(st, 15.5.2024 - 17:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 41.76
2 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 43.28
3 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 44.44
4 Mináriková NicoletaMináriková Nicoleta 07 07 Športový klub polície BratislavaŠportový klub polície Brati... 2 48.77
5 Antušeková AdelaAntušeková Adela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 50.18
Celkom 5 pretekárov

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 15.5.2024 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 43.30 11.00
2 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 44.61 8.00
3 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 45.07 7.00
4 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 46.52 6.00
5 Šoucová EmaŠoucová Ema 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 48.48 2.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 15.5.2024 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Glasová DanielaGlasová Daniela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 47.00 5.00
2 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 49.06
3 Molčanová AdelaMolčanová Adela 11 11 TrackademyTrackademy 5 49.18
4 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 50.08
Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (st, 15.5.2024 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kozmann AdelaKozmann Adela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 48.32 3.00
2 Ladecká EmilyLadecká Emily 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 48.51 1.00
3 Bezáková JúliaBezáková Júlia 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 50.37
4 Lučeničová MichaelaLučeničová Michaela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 51.59
5 Marázová NatáliaMarázová Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 54.35
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (st, 15.5.2024 - 17:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 44.26 9.00
2 Kuhnová DianaKuhnová Diana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 47.71 4.00
3 Hudečková GrétaHudečková Gréta 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 50.20
Hantáková Nikola MiaHantáková Nikola Mia 10 10 TrackademyTrackademy 4 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 43.30 11.00
2 Janegová TatianaJanegová Tatiana 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 44.26 9.00
3 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 44.61 8.00
4 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 45.07 7.00
5 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 46.52 6.00
6 Glasová DanielaGlasová Daniela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 47.00 5.00
7 Kuhnová DianaKuhnová Diana 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 47.71 4.00
8 Kozmann AdelaKozmann Adela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 48.32 3.00
9 Šoucová EmaŠoucová Ema 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 48.48 2.00
10 Ladecká EmilyLadecká Emily 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 48.51 1.00
11 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 49.06
12 Molčanová AdelaMolčanová Adela 11 11 TrackademyTrackademy 5 49.18
13 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 50.08
14 Hudečková GrétaHudečková Gréta 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 50.20
15 Bezáková JúliaBezáková Júlia 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 50.37
16 Lučeničová MichaelaLučeničová Michaela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 51.59
17 Marázová NatáliaMarázová Natália 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 54.35
Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNS
Hantáková Nikola MiaHantáková Nikola Mia 10 10 TrackademyTrackademy 4 DNS

600 m - Starší žiaci

(st, 15.5.2024 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 77 Klasta FedorKlasta Fedor 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 1:41.14 11.00
2 12 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 1:42.85 9.00
3 26 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 1:49.74 8.00
4 114 Streška FilipStreška Filip 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 14 PB 1:50.44 7.00
5 21 Méry MarošMéry Maroš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 1:51.22 6.00
6 25 Kubala FilipKubala Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:54.74 5.00
7 104 Steller SamuelSteller Samuel 12 12 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 7 PB 1:55.73 4.00
8 98 Keseli FilipKeseli Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 1:56.19 3.00
9 110 Kelemen AlexKelemen Alex 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 PB 1:57.88 2.00
10 115 Tressard YannTressard Yann 10 10 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 15 PB 1:59.43 1.00
11 113 Jambrich RichardJambrich Richard 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 13 2:00.97
12 109 Tóth TomášTóth Tomáš 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 2:01.49
13 107 Konečný DanielKonečný Daniel 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 2:06.92
14 112 Lovas MatusLovas Matus 12 12 Longital sport clubLongital sport club 12 PB 2:09.69
15 111 Gvoth LukášGvoth Lukáš 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 11 2:13.53
16 116 Vyšinský MichalVyšinský Michal 12 12 TrackademyTrackademy 16 2:17.26
Celkom 16 pretekárov

600 m - Staršie žiačky

(st, 15.5.2024 - 17:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 127 Zajačková SabinaZajačková Sabina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 12 1:48.46 11.00
2 117 Zelenáková AméliaZelenáková Amélia 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 1:51.55 9.00
3 119 Boháčová DianaBoháčová Diana 10 10 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 3 PB 1:56.13 8.00
4 118 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 2:00.48 7.00
5 120 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 2:04.08 6.00
6 122 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 PB 2:04.57 5.00
7 125 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 9 PB 2:05.59 4.00
8 123 Králiková NatáliaKráliková Natália 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 2:08.09 3.00
9 124 Šubová ElisaŠubová Elisa 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 2:18.97 2.00
10 121 Hliváková EliškaHliváková Eliška 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 2:20.52 1.00
11 126 Lešková AlexandraLešková Alexandra 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 2:23.05
Celkom 11 pretekárov

800 m - Muži

(st, 15.5.2024 - 16:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
62 Schenk JakubSchenk Jakub 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 2:09.32
54 Krútek ŠimonKrútek Šimon 04 04 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 2:07.68
50 Kosír OliverKosír Oliver 07 07 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 2:15.30
Celkom 3 pretekári

2000 m - Muži

(st, 15.5.2024 - 19:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 143 Gašaj AndrejGašaj Andrej 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 7:15.42
141 Jančovič PeterJančovič Peter 83 83 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ 5 DNS
Celkom 2 pretekári

2000 m - Starší žiaci

(st, 15.5.2024 - 19:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 101 Haba KrištofHaba Krištof 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 7:34.95 11.00
2 111 Vrbičan ViktorVrbičan Viktor 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 8:29.12 9.00
Celkom 2 pretekári

2000 m - Staršie žiačky

(st, 15.5.2024 - 19:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 165 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 7:52.87 11.00
2 166 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 7:54.13 9.00
3 177 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 8:07.39 8.00
4 141 Tressard GwennTressard Gwenn 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 8:29.48 7.00
5 176 Javorová PaulínaJavorová Paulína 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 8:34.99 6.00
6 164 Kosová KatarínaKosová Katarína 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 8:41.95 5.00
Celkom 6 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci

(st, 15.5.2024 - 15:50) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nehyba ŠimonNehyba Šimon 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 14.95
2 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 16.50
Celkom 2 pretekári

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 15.5.2024 - 15:40) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 16.05
2 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 16.83
3 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 16.89
4 Šoková KristínaŠoková Kristína 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 17.17
5 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 17.60
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (st, 15.5.2024 - 15:40) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 17.72
2 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 18.00
3 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 19.42
4 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 20.00
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (st, 15.5.2024 - 15:40) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vladárová LauraVladárová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 16.42
2 117 Zelenáková AméliaZelenáková Amélia 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 19.09
3 Kuchta Stella AnikaKuchta Stella Anika 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 20.12
4 Chrenová VeronikaChrenová Veronika 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 21.27
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 16.05
2 Vladárová LauraVladárová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 16.42
3 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 16.83
4 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 16.89
5 Šoková KristínaŠoková Kristína 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 17.17
6 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 17.60
7 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 17.72
8 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 18.00
9 117 Zelenáková AméliaZelenáková Amélia 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 19.09
10 Lukáčková IzabelaLukáčková Izabela 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 19.42
11 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 20.00
12 Kuchta Stella AnikaKuchta Stella Anika 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 20.12
13 Chrenová VeronikaChrenová Veronika 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 21.27

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky

(st, 15.5.2024 - 15:50) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 PB 17.19
Celkom 1 pretekári

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori

(st, 15.5.2024 - 15:30) official Vietor: -1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 15.19
2 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 16.71
Celkom 2 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(st, 15.5.2024 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 15.26
2 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 15.42
Celkom 2 pretekári

300 m prekážok [91,4 cm] - Muži

(st, 15.5.2024 - 19:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bartek DenisBartek Denis 03 03 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 PB 0:38.46
2 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 0:39.98
3 Labo DavidLabo David 00