<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ najmladšieho žiactva skupina 4

Žilina (11. 6. 2024)

50 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ut, 11.6.2024 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 234 Baranek MatejBaranek Matej 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 07.88 18.00
2 237 Machlica MarekMachlica Marek 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 07.92 16.50
3 155 Španiheľ MatejŠpaniheľ Matej 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 08.52 3.50
4 276 Kadurik PeterKadurik Peter 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.96
5 130 Solár MatúšSolár Matúš 16 16 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.18
6 145 Mikula JonášMikula Jonáš 16 16 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.61
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ut, 11.6.2024 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 261 Capanda DávidCapanda Dávid 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.14 11.00
2 148 Mojžiš FilipMojžiš Filip 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 08.27 9.00
3 280 Kačerík MarekKačerík Marek 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.35 6.00
4 170 Ragan DávidRagan Dávid 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 08.70
5 142 Markovič ViliamMarkovič Viliam 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 08.71
6 150 Novosád TobiášNovosád Tobiáš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 08.92
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ut, 11.6.2024 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Novosád LukášNovosád Lukáš 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 08.03 13.50
2 164 Novotný OliverNovotný Oliver 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 08.30 8.00
3 167 Hort MaximiliánHort Maximilián 15 15 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 08.34 7.00
4 152 Sopko FilipSopko Filip 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 08.81
5 126 Švancar JakubŠvancar Jakub 16 16 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 09.03
6 123 Záhradník MarkusZáhradník Markus 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.71
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ut, 11.6.2024 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 275 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.77 19.00
2 125 Šelinga TeoŠelinga Teo 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.88
3 143 Palko TobiasPalko Tobias 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.39
4 188 Litvik MatejLitvik Matej 16 16 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 09.71
5 122 Beliš TomášBeliš Tomáš 16 16 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.85
6 153 Matušík AdamMatušík Adam 16 16 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 10.07
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ut, 11.6.2024 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 95 Rezák FilipRezák Filip 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 08.44 5.00
2 107 Zúbek JánZúbek Ján 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 08.52 3.50
3 190 Mutňanský FilipMutňanský Filip 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.80
4 183 Capanda MichalCapanda Michal 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.85
5 124 Belobrad BartolomejBelobrad Bartolomej 16 16 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 09.58
6 127 Palko ŠimonPalko Šimon 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.73
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ut, 11.6.2024 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 90 Ďuriš ŠimonĎuriš Šimon 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 08.62 1.00
2 129 Bartoš EduardBartoš Eduard 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 08.93
3 182 Metruk TomášMetruk Tomáš 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 09.11
4 84 Galko AdamGalko Adam 16 16 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 09.30
5 87 Okál LeonardOkál Leonard 15 15 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.43
David FilipDavid Filip 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ut, 11.6.2024 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 112 Štedrák NicolasŠtedrák Nicolas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 07.68 20.00
2 274 Belanik AlexBelanik Alex 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 07.92 16.50
3 83 Hošták TobiasHošták Tobias 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.03 13.50
4 113 Ďurovec DamiánĎurovec Damián 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.22 10.00
5 81 Pagáč JakubPagáč Jakub 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.75
6 103 Tomaník RóbertTomaník Róbert 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.94
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ut, 11.6.2024 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 94 Majčiník ArtúrMajčiník Artúr 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 07.93 15.00
2 108 Bezecný LukášBezecný Lukáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.09 12.00
3 121 Svitek TimurSvitek Timur 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 08.79
4 92 Hrehor JakubHrehor Jakub 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.04
5 116 Pastierik MatejPastierik Matej 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.30
6 106 Sýkora DávidSýkora Dávid 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.44
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ut, 11.6.2024 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 85 Sako JozefSako Jozef 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 08.56 2.00
2 110 Lečko MichaelLečko Michael 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.74
3 88 Sýkora DanielSýkora Daniel 16 16 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.58
4 86 Sádecký SamuelSádecký Samuel 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.99
105 Škorík ŠimonŠkorík Šimon 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 112 Štedrák NicolasŠtedrák Nicolas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 07.68 20.00
2 275 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 07.77 19.00
3 234 Baranek MatejBaranek Matej 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 07.88 18.00
4 237 Machlica MarekMachlica Marek 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 07.92 16.50
4 274 Belanik AlexBelanik Alex 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 07.92 16.50
6 94 Majčiník ArtúrMajčiník Artúr 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 07.93 15.00
7 156 Novosád LukášNovosád Lukáš 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 08.03 13.50
7 83 Hošták TobiasHošták Tobias 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.03 13.50
9 108 Bezecný LukášBezecný Lukáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.09 12.00
10 261 Capanda DávidCapanda Dávid 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.14 11.00
11 113 Ďurovec DamiánĎurovec Damián 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.22 10.00
12 148 Mojžiš FilipMojžiš Filip 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 08.27 9.00
13 164 Novotný OliverNovotný Oliver 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 08.30 8.00
14 167 Hort MaximiliánHort Maximilián 15 15 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 08.34 7.00
15 280 Kačerík MarekKačerík Marek 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.35 6.00
16 95 Rezák FilipRezák Filip 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 08.44 5.00
17 155 Španiheľ MatejŠpaniheľ Matej 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 08.52 3.50
17 107 Zúbek JánZúbek Ján 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 08.52 3.50
19 85 Sako JozefSako Jozef 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 08.56 2.00
20 90 Ďuriš ŠimonĎuriš Šimon 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 08.62 1.00
21 170 Ragan DávidRagan Dávid 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 08.70
22 142 Markovič ViliamMarkovič Viliam 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 08.71
23 110 Lečko MichaelLečko Michael 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.74
24 81 Pagáč JakubPagáč Jakub 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.75
25 121 Svitek TimurSvitek Timur 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 08.79
26 190 Mutňanský FilipMutňanský Filip 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.80
27 152 Sopko FilipSopko Filip 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 08.81
28 183 Capanda MichalCapanda Michal 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.85
29 125 Šelinga TeoŠelinga Teo 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 08.88
30 150 Novosád TobiášNovosád Tobiáš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 08.92
31 129 Bartoš EduardBartoš Eduard 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 08.93
32 276 Kadurik PeterKadurik Peter 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.96
33 126 Švancar JakubŠvancar Jakub 16 16 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 09.03
34 92 Hrehor JakubHrehor Jakub 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.04
35 182 Metruk TomášMetruk Tomáš 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 09.11
36 130 Solár MatúšSolár Matúš 16 16 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.18
37 84 Galko AdamGalko Adam 16 16 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 09.30
37 116 Pastierik MatejPastierik Matej 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 09.30
39 143 Palko TobiasPalko Tobias 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.39
40 87 Okál LeonardOkál Leonard 15 15 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.43
41 106 Sýkora DávidSýkora Dávid 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.44
42 124 Belobrad BartolomejBelobrad Bartolomej 16 16 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 09.58
42 88 Sýkora DanielSýkora Daniel 16 16 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.58
44 145 Mikula JonášMikula Jonáš 16 16 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.61
45 123 Záhradník MarkusZáhradník Markus 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.71
45 188 Litvik MatejLitvik Matej 16 16 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 09.71
47 127 Palko ŠimonPalko Šimon 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.73
48 122 Beliš TomášBeliš Tomáš 16 16 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.85
49 86 Sádecký SamuelSádecký Samuel 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.99
50 153 Matušík AdamMatušík Adam 16 16 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 10.07
51 103 Tomaník RóbertTomaník Róbert 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.94
David FilipDavid Filip 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 DNS
105 Škorík ŠimonŠkorík Šimon 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 DNS

50 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ut, 11.6.2024 - 17:30) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 231 Bajzová SofiaBajzová Sofia 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.00 20.00
2 204 Gregoričková AnnaGregoričková Anna 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 08.49 8.00
3 201 Kuraťová ŠarlotaKuraťová Šarlota 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 08.53 6.00
4 256 Buchtová DianaBuchtová Diana 16 16 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 08.86
5 245 Barčíkova NinaBarčíkova Nina 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.00
6 246 Sabolová LarisaSabolová Larisa 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.65
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ut, 11.6.2024 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 235 Šupinová SimonaŠupinová Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 08.22 18.00
2 266 Manga MichaelaManga Michaela 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 08.41 11.00
3 250 Belišová LauraBelišová Laura 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.68 1.50
4 203 Matušáková SimonaMatušáková Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 08.69
5 253 Cmariková ZojaCmariková Zoja 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.34
6 248 Martišková NinaMartišková Nina 16 16 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 10.07
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ut, 11.6.2024 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 181 Švancarová LilianaŠvancarová Liliana 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 08.31 14.00
2 211 Živčicová AlexandraŽivčicová Alexandra 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 08.45 9.00
3 263 Antalová AnetaAntalová Aneta 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 08.72
4 224 Rentka SimonaRentka Simona 16 16 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.04
5 243 Medvecová SáraMedvecová Sára 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 09.05
6 216 Blahutová Lili AnnaBlahutová Lili Anna 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 09.49
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ut, 11.6.2024 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 226 Maťková VeronikaMaťková Veronika 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 08.37 12.00
2 225 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.43 10.00
3 232 Bohačová BiankaBohačová Bianka 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 08.74
4 213 Švaňová EmaŠvaňová Ema 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.30
5 252 Schmidtová ElisaSchmidtová Elisa 16 16 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.44
6 205 Pekarová DorotkaPekarová Dorotka 15 15 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 09.99
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ut, 11.6.2024 - 17:30) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
4 Hollá NatáliaHollá Natália 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09.77
1 255 Valentová DominikaValentová Dominika 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 08.72
2 241 Koscelníková JúliaKoscelníková Júlia 16 16 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.07
3 242 Muntagová MiaMuntagová Mia 16 16 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.15
5 233 Murková ZaraMurková Zara 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.97
6 212 Bagínová AlžbetaBagínová Alžbeta 16 16 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 10.13
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ut, 11.6.2024 - 17:30) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 192 Fiantoková BiankaFiantoková Bianka 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 08.52 7.00
2 168 Hodásová LuciaHodásová Lucia 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 08.63 4.50
3 195 Galková AdelaGalková Adela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 08.83
4 184 Juríková SofiaJuríková Sofia 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 08.95
5 147 Švaňová NelaŠvaňová Nela 15 15 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.52
6 172 Rechtoríkova DominikaRechtoríkova Dominika 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 09.53
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ut, 11.6.2024 - 17:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 273 Burianová NinaBurianová Nina 15 15 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 08.26 15.00
2 161 Hlušková SimonaHlušková Simona 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.68 1.50
3 194 Tamašiová LujzaTamašiová Lujza 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.05
4 202 Červencová VivienČervencová Vivien 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 09.09
5 154 Ondrišková AlexandraOndrišková Alexandra 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.36
6 163 Šelingová NikolŠelingová Nikol 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.03
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ut, 11.6.2024 - 17:30) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 193 Harvánková AmyHarvánková Amy 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.04 19.00
2 262 Trochanová EllaTrochanová Ella 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.23 17.00
3 186 Janeková ViktóriaJaneková Viktória 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.24 16.00
4 146 Kerty KarinKerty Karin 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.72
5 191 Zdurjenčíková EmaZdurjenčíková Ema 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.06
6 267 Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.08
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (ut, 11.6.2024 - 17:30) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 162 Šuranová ZuzanaŠuranová Zuzana 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.64 3.00
2 264 Tatrnová EliškaTatrnová Eliška 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.18
3 141 Schillerová DianaSchillerová Diana 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.63
4 187 Púčková EliškaPúčková Eliška 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.75
5 151 Trochanová IsabellTrochanová Isabell 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.77
6 215 Čechutyová Kristína ElaČechutyová Kristína Ela 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.80
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (ut, 11.6.2024 - 17:30) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 165 Schmidtová AlicaSchmidtová Alica 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 08.35 13.00
2 171 Branická BibianaBranická Bibiana 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 08.63 4.50
3 268 Panáková ViktóriaPanáková Viktória 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.03
4 149 Škultétyová KarolínaŠkultétyová Karolína 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.33
5 169 Sedláková AlžbetaSedláková Alžbeta 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.57
6 144 Pokorná PaulínaPokorná Paulína 16 16 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 11.89
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 231 Bajzová SofiaBajzová Sofia 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.00 20.00
2 193 Harvánková AmyHarvánková Amy 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.04 19.00
3 235 Šupinová SimonaŠupinová Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 08.22 18.00
4 262 Trochanová EllaTrochanová Ella 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.23 17.00
5 186 Janeková ViktóriaJaneková Viktória 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 08.24 16.00
6 273 Burianová NinaBurianová Nina 15 15 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 08.26 15.00
7 181 Švancarová LilianaŠvancarová Liliana 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 08.31 14.00
8 165 Schmidtová AlicaSchmidtová Alica 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 08.35 13.00
9 226 Maťková VeronikaMaťková Veronika 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 08.37 12.00
10 266 Manga MichaelaManga Michaela 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 08.41 11.00
11 225 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 08.43 10.00
12 211 Živčicová AlexandraŽivčicová Alexandra 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 08.45 9.00
13 204 Gregoričková AnnaGregoričková Anna 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 08.49 8.00
14 192 Fiantoková BiankaFiantoková Bianka 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 08.52 7.00
15 201 Kuraťová ŠarlotaKuraťová Šarlota 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 08.53 6.00
16 168 Hodásová LuciaHodásová Lucia 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 08.63 4.50
16 171 Branická BibianaBranická Bibiana 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 08.63 4.50
18 162 Šuranová ZuzanaŠuranová Zuzana 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 08.64 3.00
19 250 Belišová LauraBelišová Laura 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.68 1.50
19 161 Hlušková SimonaHlušková Simona 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.68 1.50
21 203 Matušáková SimonaMatušáková Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 08.69
22 263 Antalová AnetaAntalová Aneta 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 08.72
22 255 Valentová DominikaValentová Dominika 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 08.72
22 146 Kerty KarinKerty Karin 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 08.72
25 232 Bohačová BiankaBohačová Bianka 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 08.74
26 195 Galková AdelaGalková Adela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 08.83
27 256 Buchtová DianaBuchtová Diana 16 16 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 08.86
28 184 Juríková SofiaJuríková Sofia 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 08.95
29 245 Barčíkova NinaBarčíkova Nina 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.00
30 268 Panáková ViktóriaPanáková Viktória 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.03
31 224 Rentka SimonaRentka Simona 16 16 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 09.04
32 243 Medvecová SáraMedvecová Sára 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 09.05
32 194 Tamašiová LujzaTamašiová Lujza 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.05
34 191 Zdurjenčíková EmaZdurjenčíková Ema 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 09.06
35 241 Koscelníková JúliaKoscelníková Júlia 16 16 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.07
36 267 Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.08
37 202 Červencová VivienČervencová Vivien 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 09.09
38 242 Muntagová MiaMuntagová Mia 16 16 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.15
39 264 Tatrnová EliškaTatrnová Eliška 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.18
40 213 Švaňová EmaŠvaňová Ema 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.30
41 149 Škultétyová KarolínaŠkultétyová Karolína 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.33
42 253 Cmariková ZojaCmariková Zoja 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.34
43 154 Ondrišková AlexandraOndrišková Alexandra 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.36
44 252 Schmidtová ElisaSchmidtová Elisa 16 16 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 09.44
45 216 Blahutová Lili AnnaBlahutová Lili Anna 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 09.49
46 147 Švaňová NelaŠvaňová Nela 15 15 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.52
47 172 Rechtoríkova DominikaRechtoríkova Dominika 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 09.53
48 141 Schillerová DianaSchillerová Diana 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.63
49 246 Sabolová LarisaSabolová Larisa 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.65
50 187 Púčková EliškaPúčková Eliška 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 09.75
51 Hollá NatáliaHollá Natália 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 09.77
51 151 Trochanová IsabellTrochanová Isabell 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.77
53 215 Čechutyová Kristína ElaČechutyová Kristína Ela 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 09.80
54 233 Murková ZaraMurková Zara 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 09.97
55 205 Pekarová DorotkaPekarová Dorotka 15 15 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 09.99
56 163 Šelingová NikolŠelingová Nikol 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.03
57 248 Martišková NinaMartišková Nina 16 16 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 10.07
58 212 Bagínová AlžbetaBagínová Alžbeta 16 16 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 10.13
59 169 Sedláková AlžbetaSedláková Alžbeta 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 10.57
60 144 Pokorná PaulínaPokorná Paulína 16 16 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 11.89

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ut, 11.6.2024 - 18:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 261 Capanda DávidCapanda Dávid 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 1:54.70 20.00
2 234 Baranek MatejBaranek Matej 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:02.46 18.00
3 155 Španiheľ MatejŠpaniheľ Matej 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2:03.70 16.00
4 280 Kačerík MarekKačerík Marek 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 2:14.00 6.00
5 130 Solár MatúšSolár Matúš 16 16 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12 2:16.77 4.00
6 156 Novosád LukášNovosád Lukáš 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 10 2:17.03 3.00
7 145 Mikula JonášMikula Jonáš 16 16 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 2:19.58
8 152 Sopko FilipSopko Filip 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 13 2:20.63
9 148 Mojžiš FilipMojžiš Filip 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 2:29.06
10 170 Ragan DávidRagan Dávid 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 11 2:29.56
11 237 Machlica MarekMachlica Marek 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:30.44
12 276 Kadurik PeterKadurik Peter 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:32.06
13 150 Novosád TobiášNovosád Tobiáš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 9 2:36.35
14 142 Markovič ViliamMarkovič Viliam 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 2:37.29
Celkom 14 pretekárov
Beh 02 (ut, 11.6.2024 - 18:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 275 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:59.48 19.00
2 183 Capanda MichalCapanda Michal 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:04.60 15.00
3 126 Švancar JakubŠvancar Jakub 16 16 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 12 2:08.98 12.00
4 123 Záhradník MarkusZáhradník Markus 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 13 2:18.70 1.00
5 167 Hort MaximiliánHort Maximilián 15 15 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 2:18.80
6 164 Novotný OliverNovotný Oliver 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 2:19.90
7 143 Palko TobiasPalko Tobias 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 9 2:28.60
8 190 Mutňanský FilipMutňanský Filip 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:30.02
9 125 Šelinga TeoŠelinga Teo 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 2:36.39
10 122 Beliš TomášBeliš Tomáš 16 16 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:37.49
11 127 Palko ŠimonPalko Šimon 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10 2:47.52
12 188 Litvik MatejLitvik Matej 16 16 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 2:52.27
13 153 Matušík AdamMatušík Adam 16 16 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 2:55.46
Celkom 13 pretekárov
Beh 03 (ut, 11.6.2024 - 18:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 274 Belanik AlexBelanik Alex 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:04.74 14.00
2 90 Ďuriš ŠimonĎuriš Šimon 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 2:07.61 13.00
3 107 Zúbek JánZúbek Ján 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 13 2:11.85 9.00
4 124 Belobrad BartolomejBelobrad Bartolomej 16 16 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 2:16.58 5.00
5 95 Rezák FilipRezák Filip 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 11 2:17.45 2.00
6 129 Bartoš EduardBartoš Eduard 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 2:19.76
7 81 Pagáč JakubPagáč Jakub 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 2:26.45
8 83 Hošták TobiasHošták Tobias 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 2:29.84
9 87 Okál LeonardOkál Leonard 15 15 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 9 2:30.49
10 84 Galko AdamGalko Adam 16 16 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 2:39.08
11 182 Metruk TomášMetruk Tomáš 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 2:42.94
12 103 Tomaník RóbertTomaník Róbert 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 3:27.76
David FilipDavid Filip 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 DNS
Celkom 13 pretekárov
Beh 04 (ut, 11.6.2024 - 18:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 105 Škorík ŠimonŠkorík Šimon 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 12 2:02.72 17.00
2 112 Štedrák NicolasŠtedrák Nicolas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13 2:09.34 11.00
3 113 Ďurovec DamiánĎurovec Damián 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:11.74 10.00
4 110 Lečko MichaelLečko Michael 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:13.65 8.00
5 85 Sako JozefSako Jozef 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 2:13.90 7.00
6 94 Majčiník ArtúrMajčiník Artúr 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 2:21.99
7 88 Sýkora DanielSýkora Daniel 16 16 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 11 2:24.48
8 92 Hrehor JakubHrehor Jakub 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:27.62
9 106 Sýkora DávidSýkora Dávid 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 10 2:28.23
10 108 Bezecný LukášBezecný Lukáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:32.41
11 121 Svitek TimurSvitek Timur 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:35.91
12 116 Pastierik MatejPastierik Matej 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:44.39
13 86 Sádecký SamuelSádecký Samuel 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 2:58.42
Celkom 13 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 261 Capanda DávidCapanda Dávid 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 1:54.70 20.00
2 275 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:59.48 19.00
3 234 Baranek MatejBaranek Matej 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:02.46 18.00
4 105 Škorík ŠimonŠkorík Šimon 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 12 2:02.72 17.00
5 155 Španiheľ MatejŠpaniheľ Matej 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2:03.70 16.00
6 183 Capanda MichalCapanda Michal 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:04.60 15.00
7 274 Belanik AlexBelanik Alex 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:04.74 14.00
8 90 Ďuriš ŠimonĎuriš Šimon 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 2:07.61 13.00
9 126 Švancar JakubŠvancar Jakub 16 16 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 12 2:08.98 12.00
10 112 Štedrák NicolasŠtedrák Nicolas 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 13 2:09.34 11.00
11 113 Ďurovec DamiánĎurovec Damián 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:11.74 10.00
12 107 Zúbek JánZúbek Ján 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 13 2:11.85 9.00
13 110 Lečko MichaelLečko Michael 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:13.65 8.00
14 85 Sako JozefSako Jozef 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 2:13.90 7.00
15 280 Kačerík MarekKačerík Marek 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 2:14.00 6.00
16 124 Belobrad BartolomejBelobrad Bartolomej 16 16 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 2:16.58 5.00
17 130 Solár MatúšSolár Matúš 16 16 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12 2:16.77 4.00
18 156 Novosád LukášNovosád Lukáš 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 10 2:17.03 3.00
19 95 Rezák FilipRezák Filip 14 14 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 11 2:17.45 2.00
20 123 Záhradník MarkusZáhradník Markus 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 13 2:18.70 1.00
21 167 Hort MaximiliánHort Maximilián 15 15 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 2:18.80
22 145 Mikula JonášMikula Jonáš 16 16 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 2:19.58
23 129 Bartoš EduardBartoš Eduard 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 2:19.76
24 164 Novotný OliverNovotný Oliver 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 2:19.90
25 152 Sopko FilipSopko Filip 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 13 2:20.63
26 94 Majčiník ArtúrMajčiník Artúr 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 2:21.99
27 88 Sýkora DanielSýkora Daniel 16 16 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 11 2:24.48
28 81 Pagáč JakubPagáč Jakub 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 2:26.45
29 92 Hrehor JakubHrehor Jakub 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:27.62
30 106 Sýkora DávidSýkora Dávid 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 10 2:28.23
31 143 Palko TobiasPalko Tobias 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 9 2:28.60
32 148 Mojžiš FilipMojžiš Filip 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 2:29.06
33 170 Ragan DávidRagan Dávid 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 11 2:29.56
34 83 Hošták TobiasHošták Tobias 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 2:29.84
35 190 Mutňanský FilipMutňanský Filip 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 2:30.02
36 237 Machlica MarekMachlica Marek 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:30.44
37 87 Okál LeonardOkál Leonard 15 15 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 9 2:30.49
38 276 Kadurik PeterKadurik Peter 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:32.06
39 108 Bezecný LukášBezecný Lukáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:32.41
40 121 Svitek TimurSvitek Timur 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 9 2:35.91
41 150 Novosád TobiášNovosád Tobiáš 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 9 2:36.35
42 125 Šelinga TeoŠelinga Teo 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 2:36.39
43 142 Markovič ViliamMarkovič Viliam 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 2:37.29
44 122 Beliš TomášBeliš Tomáš 16 16 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 2:37.49
45 84 Galko AdamGalko Adam 16 16 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 2:39.08
46 182 Metruk TomášMetruk Tomáš 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 2:42.94
47 116 Pastierik MatejPastierik Matej 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:44.39
48 127 Palko ŠimonPalko Šimon 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10 2:47.52
49 188 Litvik MatejLitvik Matej 16 16 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 2:52.27
50 153 Matušík AdamMatušík Adam 16 16 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 2:55.46
51 86 Sádecký SamuelSádecký Samuel 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 2:58.42
52 103 Tomaník RóbertTomaník Róbert 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 3:27.76
David FilipDavid Filip 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 DNS

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ut, 11.6.2024 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 211 Živčicová AlexandraŽivčicová Alexandra 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 14 2:11.16 15.00
2 231 Bajzová SofiaBajzová Sofia 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:11.80 13.00
3 203 Matušáková SimonaMatušáková Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11 2:12.54 12.00
4 235 Šupinová SimonaŠupinová Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2:14.67 10.00
5 245 Barčíkova NinaBarčíkova Nina 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 2:23.50
6 201 Kuraťová ŠarlotaKuraťová Šarlota 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:25.10
7 266 Manga MichaelaManga Michaela 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 9 2:27.26
8 224 Rentka SimonaRentka Simona 16 16 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12 2:29.59
9 250 Belišová LauraBelišová Laura 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:31.96
10 263 Antalová AnetaAntalová Aneta 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 2:35.86
11 256 Buchtová DianaBuchtová Diana 16 16 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:46.02
12 204 Gregoričková AnnaGregoričková Anna 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 2:48.53
13 246 Sabolová LarisaSabolová Larisa 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 13 2:49.79
14 253 Cmariková ZojaCmariková Zoja 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 2:50.50
248 Martišková NinaMartišková Nina 16 16 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 10 DNF
Celkom 15 pretekárov
Beh 02 (ut, 11.6.2024 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
10 Hollá NatáliaHollá Natália 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:44.98
1 213 Švaňová EmaŠvaňová Ema 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2:09.81 18.00
2 225 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12 2:10.16 17.00
3 232 Bohačová BiankaBohačová Bianka 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 2:10.42 16.00
4 226 Maťková VeronikaMaťková Veronika 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 2:11.39 14.00
5 181 Švancarová LilianaŠvancarová Liliana 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 13 2:16.34 7.00
6 243 Medvecová SáraMedvecová Sára 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 2:16.64 4.00
7 252 Schmidtová ElisaSchmidtová Elisa 16 16 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 11 2:26.03
8 255 Valentová DominikaValentová Dominika 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 14 2:29.86
9 216 Blahutová Lili AnnaBlahutová Lili Anna 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 2:37.98
11 242 Muntagová MiaMuntagová Mia 16 16 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 2:55.06
12 241 Koscelníková JúliaKoscelníková Júlia 16 16 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:55.92
13 233 Murková ZaraMurková Zara 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:57.40
14 205 Pekarová DorotkaPekarová Dorotka 15 15 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 10 2:58.17
15 212 Bagínová AlžbetaBagínová Alžbeta 16 16 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 3:04.15
Celkom 15 pretekárov
Beh 03 (ut, 11.6.2024 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 273 Burianová NinaBurianová Nina 15 15 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 2:12.97 11.00
2 202 Červencová VivienČervencová Vivien 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 2:15.39 8.00
3 184 Juríková SofiaJuríková Sofia 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 9 2:16.43 6.00
4 194 Tamašiová LujzaTamašiová Lujza 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2:16.52 5.00
5 195 Galková AdelaGalková Adela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 2:21.88 2.00
6 168 Hodásová LuciaHodásová Lucia 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 2:24.84
7 186 Janeková ViktóriaJaneková Viktória 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 2:25.70
8 147 Švaňová NelaŠvaňová Nela 15 15 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 13 2:30.87
9 192 Fiantoková BiankaFiantoková Bianka 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 2:32.60
10 172 Rechtoríkova DominikaRechtoríkova Dominika 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 11 2:33.02
11 193 Harvánková AmyHarvánková Amy 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 2:37.07
12 161 Hlušková SimonaHlušková Simona 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:39.87
13 191 Zdurjenčíková EmaZdurjenčíková Ema 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 14 2:43.36
14 163 Šelingová NikolŠelingová Nikol 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12 2:44.49
154 Ondrišková AlexandraOndrišková Alexandra 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 10 DNF
Celkom 15 pretekárov
Beh 04 (ut, 11.6.2024 - 18:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 262 Trochanová EllaTrochanová Ella 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 13 1:56.87 20.00
2 165 Schmidtová AlicaSchmidtová Alica 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 9 2:09.43 19.00
3 171 Branická BibianaBranická Bibiana 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 2:14.81 9.00
4 162 Šuranová ZuzanaŠuranová Zuzana 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 2:19.40 3.00
5 267 Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 14 2:22.09 1.00
6 151 Trochanová IsabellTrochanová Isabell 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:23.36
7 149 Škultétyová KarolínaŠkultétyová Karolína 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 2:29.94
8 268 Panáková ViktóriaPanáková Viktória 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:31.35
9 141 Schillerová DianaSchillerová Diana 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:46.53
10 215 Čechutyová Kristína ElaČechutyová Kristína Ela 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:49.03
11 187 Púčková EliškaPúčková Eliška 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:50.22
12 146 Kerty KarinKerty Karin 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:54.49
13 169 Sedláková AlžbetaSedláková Alžbeta 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 3:02.58
14 264 Tatrnová EliškaTatrnová Eliška 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 3:05.81
15 144 Pokorná PaulínaPokorná Paulína 16 16 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 3:12.69
Celkom 15 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 262 Trochanová EllaTrochanová Ella 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 13 1:56.87 20.00
2 165 Schmidtová AlicaSchmidtová Alica 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 9 2:09.43 19.00
3 213 Švaňová EmaŠvaňová Ema 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2:09.81 18.00
4 225 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12 2:10.16 17.00
5 232 Bohačová BiankaBohačová Bianka 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 4 2:10.42 16.00
6 211 Živčicová AlexandraŽivčicová Alexandra 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 14 2:11.16 15.00
7 226 Maťková VeronikaMaťková Veronika 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 2:11.39 14.00
8 231 Bajzová SofiaBajzová Sofia 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 2:11.80 13.00
9 203 Matušáková SimonaMatušáková Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11 2:12.54 12.00
10 273 Burianová NinaBurianová Nina 15 15 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 2:12.97 11.00
11 235 Šupinová SimonaŠupinová Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2:14.67 10.00
12 171 Branická BibianaBranická Bibiana 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 2:14.81 9.00
13 202 Červencová VivienČervencová Vivien 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 2:15.39 8.00
14 181 Švancarová LilianaŠvancarová Liliana 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 13 2:16.34 7.00
15 184 Juríková SofiaJuríková Sofia 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 9 2:16.43 6.00
16 194 Tamašiová LujzaTamašiová Lujza 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2:16.52 5.00
17 243 Medvecová SáraMedvecová Sára 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 2:16.64 4.00
18 162 Šuranová ZuzanaŠuranová Zuzana 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 2:19.40 3.00
19 195 Galková AdelaGalková Adela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 2:21.88 2.00
20 267 Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 14 2:22.09 1.00
21 151 Trochanová IsabellTrochanová Isabell 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:23.36
22 245 Barčíkova NinaBarčíkova Nina 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 2:23.50
23 168 Hodásová LuciaHodásová Lucia 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 2:24.84
24 201 Kuraťová ŠarlotaKuraťová Šarlota 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:25.10
25 186 Janeková ViktóriaJaneková Viktória 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 2:25.70
26 252 Schmidtová ElisaSchmidtová Elisa 16 16 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 11 2:26.03
27 266 Manga MichaelaManga Michaela 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 9 2:27.26
28 224 Rentka SimonaRentka Simona 16 16 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12 2:29.59
29 255 Valentová DominikaValentová Dominika 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 14 2:29.86
30 149 Škultétyová KarolínaŠkultétyová Karolína 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 10 2:29.94
31 147 Švaňová NelaŠvaňová Nela 15 15 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 13 2:30.87
32 268 Panáková ViktóriaPanáková Viktória 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 2:31.35
33 250 Belišová LauraBelišová Laura 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 2:31.96
34 192 Fiantoková BiankaFiantoková Bianka 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 2:32.60
35 172 Rechtoríkova DominikaRechtoríkova Dominika 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 11 2:33.02
36 263 Antalová AnetaAntalová Aneta 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 2:35.86
37 193 Harvánková AmyHarvánková Amy 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 2:37.07
38 216 Blahutová Lili AnnaBlahutová Lili Anna 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 2:37.98
39 161 Hlušková SimonaHlušková Simona 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:39.87
40 191 Zdurjenčíková EmaZdurjenčíková Ema 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 14 2:43.36
41 163 Šelingová NikolŠelingová Nikol 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12 2:44.49
42 Hollá NatáliaHollá Natália 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2:44.98
43 256 Buchtová DianaBuchtová Diana 16 16 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:46.02
44 141 Schillerová DianaSchillerová Diana 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 2:46.53
45 204 Gregoričková AnnaGregoričková Anna 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 2:48.53
46 215 Čechutyová Kristína ElaČechutyová Kristína Ela 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:49.03
47 246 Sabolová LarisaSabolová Larisa 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 13 2:49.79
48 187 Púčková EliškaPúčková Eliška 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:50.22
49 253 Cmariková ZojaCmariková Zoja 15 15 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 2:50.50
50 146 Kerty KarinKerty Karin 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:54.49
51 242 Muntagová MiaMuntagová Mia 16 16 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 2:55.06
52 241 Koscelníková JúliaKoscelníková Júlia 16 16 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 2:55.92
53 233 Murková ZaraMurková Zara 16 16 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 2:57.40
54 205 Pekarová DorotkaPekarová Dorotka 15 15 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 10 2:58.17
55 169 Sedláková AlžbetaSedláková Alžbeta 15 15 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 3:02.58
56 212 Bagínová AlžbetaBagínová Alžbeta 16 16 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 3:04.15
57 264 Tatrnová EliškaTatrnová Eliška 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12 3:05.81
58 144 Pokorná PaulínaPokorná Paulína 16 16 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 3:12.69
248 Martišková NinaMartišková Nina 16 16 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 10 DNF
154 Ondrišková AlexandraOndrišková Alexandra 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 10 DNF

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(ut, 11.6.2024 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 156 Novosád LukášNovosád Lukáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
13 13 29 PB 424 +0.3 m/s 384  0,20 296  0,10 424  0,30 424 20.00
2 237 Machlica MarekMachlica Marek
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 21 PB 407 +0.3 m/s 403  0,10 404  0,30 407  0,30 407 19.00
3 112 Štedrák NicolasŠtedrák Nicolas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 49 PB 403 +0.6 m/s 388  0,50 402  0,30 403  0,60 403 18.00
4 275 Geller PatrikGeller Patrik
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 13 PB 398 +0.1 m/s 394  0,20 398  0,10 398  0,20 398 17.00
5 261 Capanda DávidCapanda Dávid
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 7 PB 385 +0.2 m/s 378  0,40 385  0,20 358  0,20 385 16.00
6 113 Ďurovec DamiánĎurovec Damián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 11 PB 383 +0.2 m/s 382  0,20 365  0,30 383  0,20 383 15.00
7 83 Hošták TobiasHošták Tobias
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 15 PB 374 +0.1 m/s 374  0,10 367  0,10 323  0,40 374 14.00
8 164 Novotný OliverNovotný Oliver
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 31 PB 372 +0.6 m/s 342  0,80 356  0,10 372  0,60 372 13.00
9 148 Mojžiš FilipMojžiš Filip
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 27 PB 368 +0.2 m/s 355  0,20 368  0,20 292  0,30 368 12.00
10 234 Baranek MatejBaranek Matej
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 1 PB 367 +0.2 m/s 367  0,20 354  0,50 318  0,10 367 11.00
11 108 Bezecný LukášBezecný Lukáš
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 6 PB 365 +0.2 m/s 365  0,20 348  0,20 x 365 10.00
12 90 Ďuriš ŠimonĎuriš Šimon
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 10 PB 364 +0.2 m/s 364  0,20 364  0,20 340  0,30 364 9.00
13 167 Hort MaximiliánHort Maximilián
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
15 15 14 PB 358 +0.1 m/s 358  0,10 345  0,20 342  0,30 358 8.00
14 94 Majčiník ArtúrMajčiník Artúr
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 22 PB 353 +0.2 m/s 353  0,20 348  0,20 346  0,20 353 7.00
15 274 Belanik AlexBelanik Alex
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
15 15 3 PB 352 +0.2 m/s 342  0,10 344  0,30 352  0,20 352 6.00
16 105 Škorík ŠimonŠkorík Šimon
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 47 PB 344 +0.4 m/s 344  0,40 330  0,50 322  0,00 344 5.00
17 155 Španiheľ MatejŠpaniheľ Matej
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 48 PB 338 +0.3 m/s 309  0,50 338  0,30 334  0,20 338 4.00
18 107 Zúbek JánZúbek Ján
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 53 PB 338 +0.9 m/s 338  0,90 324  0,20 325  0,20 338 3.00
19 121 Svitek TimurSvitek Timur
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 43 PB 336 +0.1 m/s 309  0,20 314  0,00 336  0,10 336 2.00
20 85 Sako JozefSako Jozef
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 40 PB 333 +0.6 m/s 332  0,70 333  0,60 332  0,20 333 1.00
21 280 Kačerík MarekKačerík Marek
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 17 PB 328 +0.6 m/s 318  0,20 316  0,30 328  0,60 328
22 183 Capanda MichalCapanda Michal
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
15 15 8 PB 328 +0.1 m/s 286  0,60 318  0,20 328  0,10 328
23 276 Kadurik PeterKadurik Peter
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 18 PB 324 +0.2 m/s 324  0,20 298  0,20 309  0,50 324
24 129 Bartoš EduardBartoš Eduard
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 2 PB 323 +0.1 m/s 323  0,10 318  0,20 312  0,00 323
25 81 Pagáč JakubPagáč Jakub
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 33 PB 316 +0.2 m/s 316  0,20 312  0,30 308  0,50 316
26 110 Lečko MichaelLečko Michael
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 19 PB 315 +0.5 m/s 315  0,50 288  0,30 218  0,60 315
27 92 Hrehor JakubHrehor Jakub
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
15 15 16 PB 314 +0.3 m/s 294  0,30 314  0,30 293  0,10 314
28 126 Švancar JakubŠvancar Jakub
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
16 16 50 PB 308 +0.2 m/s 298  0,30 308  0,20 308  0,50 308
29 152 Sopko FilipSopko Filip
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 42 PB 305 +0.3 m/s 292  0,20 305  0,30 304  0,20 305
30 95 Rezák FilipRezák Filip
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 38 PB 304 +0.6 m/s 304  0,60 303  0,50 298  0,10 304
31 123 Záhradník MarkusZáhradník Markus
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 52 PB 298 +0.3 m/s 298  0,30 297  0,30 293  0,10 298
32 150 Novosád TobiášNovosád Tobiáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 30 PB 298 +0.9 m/s 298  0,90 x 293  0,40 298
33 170 Ragan DávidRagan Dávid
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 37 PB 295 +0.6 m/s 295  0,60 253  0,30 264  0,30 295
34 125 Šelinga TeoŠelinga Teo
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
15 15 46 PB 294 +0.3 m/s 294  0,30 288  0,20 x 294
35 142 Markovič ViliamMarkovič Viliam
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
14 14 23 PB 288 +0.3 m/s 238  0,10 262  0,30 288  0,30 288
36 143 Palko TobiasPalko Tobias
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
15 15 35 PB 287 +0.2 m/s 272  0,30 284  0,60 287  0,20 287
37 116 Pastierik MatejPastierik Matej
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
16 16 36 PB 286 +0.2 m/s 278  0,60 278  0,30 286  0,20 286
38 106 Sýkora DávidSýkora Dávid
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 45 PB 286 +0.3 m/s 286  0,30 243  0,30 276  0,20 286
39 127 Palko ŠimonPalko Šimon
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 34 PB 278 +0.3 m/s 255  0,50 x 278  0,30 278
40 182 Metruk TomášMetruk Tomáš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 25 PB 278 +0.3 m/s 278  0,30 254  0,30 254  0,30 278
41 130 Solár MatúšSolár Matúš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
16 16 41 PB 274 +0.2 m/s 246  0,50 238  0,60 274  0,20 274
42 87 Okál LeonardOkál Leonard
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
15 15 32 PB 273 +0.3 m/s 273  0,30 268  0,30 268  0,30 273
43 190 Mutňanský FilipMutňanský Filip
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
16 16 28 PB 268 +0.1 m/s 244  0,30 268  0,10 268  0,40 268
44 84 Galko AdamGalko Adam
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
16 16 12 PB 268 +0.1 m/s 264  0,30 268  0,10 x 268
45 122 Beliš TomášBeliš Tomáš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
16 16 4 PB 268 +0.1 m/s 188  0,30 268  0,10 225  0,30 268
46 88 Sýkora DanielSýkora Daniel
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
16 16 44 PB 264 +0.3 m/s 264  0,30 252  0,30 x 264
47 103 Tomaník RóbertTomaník Róbert
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 51 PB 255 +0.2 m/s 232  0,60 232  0,60 255  0,20 255
48 145 Mikula JonášMikula Jonáš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
16 16 26 PB 243 +0.3 m/s 243  0,30 239  0,60 242  0,60 243
49 153 Matušík AdamMatušík Adam
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
16 16 24 PB 228 +0.5 m/s 216  0,30 228  0,50 217  0,00 228
50 188 Litvik MatejLitvik Matej
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
16 16 20 PB 223 +0.3 m/s 223  0,30 215  0,20 206  0,20 223
51 86 Sádecký SamuelSádecký Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 39 PB 218 +0.6 m/s 218  0,60 204  0,60 213  0,30 218
52 124 Belobrad BartolomejBelobrad Bartolomej
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
16 16 5 PB 178 +0.2 m/s 135  0,20 124  0,30 178  0,20 178
David FilipDavid Filip
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 9 DNS
Celkom 53 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(ut, 11.6.2024 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
51 Hollá NatáliaHollá Natália
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
15 15 PB 256
1 262 Trochanová EllaTrochanová Ella
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 55 PB 397 +0.2 m/s 397  0,20 394  0,20 394  0,60 397 20.00
2 231 Bajzová SofiaBajzová Sofia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 3 PB 381 +0.2 m/s 381  0,20 357  0,60 262  0,60 381 19.00
3 235 Šupinová SimonaŠupinová Simona
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 48 PB 378 +0.1 m/s 343  0,20 378  0,10 345  0,70 378 18.00
4 168 Hodásová LuciaHodásová Lucia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 19 PB 375 +0.6 m/s 342  0,10 362  0,50 375  0,60 375 17.00
5 165 Schmidtová AlicaSchmidtová Alica
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 43 PB 374 +0.4 m/s 334  0,30 324  0,10 374  0,40 374 16.00
6 193 Harvánková AmyHarvánková Amy
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 17 PB 362 +0.2 m/s 356  0,80 362  0,20 338  0,40 362 15.00
7 181 Švancarová LilianaŠvancarová Liliana
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 50 PB 358 +0.2 m/s 358  0,20 335  0,30 346  0,60 358 14.00
8 201 Kuraťová ŠarlotaKuraťová Šarlota
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
14 14 25 PB 354 +0.6 m/s 333  0,60 342  0,60 354  0,60 354 13.00
9 203 Matušáková SimonaMatušáková Simona
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 29 PB 348 +0.2 m/s 336  0,20 344  0,20 348  0,20 348 12.00
10 186 Janeková ViktóriaJaneková Viktória
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 21 PB 348 +0.2 m/s 296  0,30 324  0,20 348  0,20 348 11.00
11 171 Branická BibianaBranická Bibiana
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 8 PB 346 +0.1 m/s 342  0,20 346  0,60 346  0,10 346 10.00
12 266 Manga MichaelaManga Michaela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 26 PB 346 +0.2 m/s 342  0,60 346  0,20 342  0,10 346 9.00
13 225 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 45 PB 344 +0.3 m/s 336  0,30 313  0,10 344  0,30 344 8.00
14 243 Medvecová SáraMedvecová Sára
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 30 PB 342 +0.3 m/s 318  0,20 332  0,60 342  0,30 342 7.00
15 162 Šuranová ZuzanaŠuranová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 49 PB 337 +0.6 m/s 325  0,60 336  0,60 337  0,60 337 6.00
16 273 Burianová NinaBurianová Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
15 15 10 PB 336 +0.1 m/s 322  0,30 313  0,20 336  0,10 336 5.00
17 226 Maťková VeronikaMaťková Veronika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 28 PB 335 +0.2 m/s 316  0,10 287  0,30 335  0,20 335 4.00
18 263 Antalová AnetaAntalová Aneta
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 1 PB 334 +0.2 m/s 334  0,20 328  0,50 312  0,60 334 3.00
19 195 Galková AdelaGalková Adela
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 15 PB 330 +0.3 m/s 296  0,30 278  0,30 330  0,30 330 2.00
20 192 Fiantoková BiankaFiantoková Bianka
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 14 PB 328 +0.2 m/s 328  0,20 328  0,30 324  0,30 328 1.00
21 202 Červencová VivienČervencová Vivien
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 13 PB 318 +0.2 m/s 318  0,20 296  0,20 292  0,30 318
22 256 Buchtová DianaBuchtová Diana
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
16 16 9 PB 317 +0.5 m/s 297  0,30 312  0,20 317  0,50 317
23 149 Škultétyová KarolínaŠkultétyová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
15 15 47 PB 317 +0.4 m/s 241  0,30 278  0,30 317  0,40 317
24 184 Juríková SofiaJuríková Sofia
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 22 PB 316 +0.2 m/s 277  0,20 282  0,60 316  0,20 316
25 146 Kerty KarinKerty Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 23 PB 315 +0.3 m/s 313  0,20 315  0,30 297  0,30 315
26 255 Valentová DominikaValentová Dominika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
14 14 57 PB 315 +0.2 m/s 278  0,60 303  0,30 315  0,20 315
27 253 Cmariková ZojaCmariková Zoja
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
15 15 11 PB 314 +0.5 m/s 293  0,50 282  0,20 314  0,50 314
28 191 Zdurjenčíková EmaZdurjenčíková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 59 PB 314 +0.6 m/s 274  0,40 258  0,30 314  0,60 314
29 232 Bohačová BiankaBohačová Bianka
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 7 PB 308 +0.2 m/s 308  0,60 296  0,20 308  0,20 308
30 216 Blahutová Lili AnnaBlahutová Lili Anna
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 6 PB 302 +0.4 m/s 287  0,30 286  0,30 302  0,40 302
31 204 Gregoričková AnnaGregoričková Anna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 16 PB 298 +0.3 m/s 298  0,30 293  0,10 292  0,40 298
32 213 Švaňová EmaŠvaňová Ema
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 51 PB 297 +0.6 m/s 296  0,30 278  0,30 297  0,60 297
33 224 Rentka SimonaRentka Simona
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
16 16 39 PB 296 +0.3 m/s 258  0,60 262  0,30 296  0,30 296
34 252 Schmidtová ElisaSchmidtová Elisa
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
16 16 44 PB 288 +0.1 m/s 286  0,60 288  0,10 276  0,40 288
35 241 Koscelníková JúliaKoscelníková Júlia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
16 16 24 PB 288 +0.3 m/s 277  0,20 274  0,60 288  0,30 288
36 268 Panáková ViktóriaPanáková Viktória
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
15 15 34 PB 287 +0.3 m/s 283  0,30 287  0,30 274  0,30 287
37 250 Belišová LauraBelišová Laura
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 5 PB 286 +0.3 m/s 238  0,20 226  0,20 286  0,30 286
38 154 Ondrišková AlexandraOndrišková Alexandra
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 33 PB 283 +0.6 m/s 196  0,30 283  0,60 276  0,30 283
39 161 Hlušková SimonaHlušková Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 18 PB 283 +0.6 m/s 283  0,60 242  0,30 246  0,50 283
40 242 Muntagová MiaMuntagová Mia
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
16 16 31 PB 282 +0.3 m/s 213  0,60 254  0,30 282  0,30 282
41 211 Živčicová AlexandraŽivčicová Alexandra
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
13 13 60 PB 281 +0.2 m/s 281  0,20 278  0,30 278  0,30 281
42 267 Varošová RiaVarošová Ria
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 58 PB 278 +0.3 m/s 262  0,60 264  0,30 278  0,30 278
43 194 Tamašiová LujzaTamašiová Lujza
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 53 PB 275 +0.3 m/s 265  0,30 272  0,30 275  0,30 275
44 147 Švaňová NelaŠvaňová Nela
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
15 15 52 PB 275 +0.1 m/s 244  0,60 275  0,10 264  0,30 275
45 248 Martišková NinaMartišková Nina
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
16 16 27 PB 274 +0.3 m/s 225  0,30 274  0,30 197  0,20 274
46 264 Tatrnová EliškaTatrnová Eliška
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 54 PB 268 +0.4 m/s 268  0,40 246  0,30 254  0,30 268
47 245 Barčíkova NinaBarčíkova Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
15 15 4 PB 267 +0.3 m/s 250  0,20 267  0,30 248  0,60 267
48 246 Sabolová LarisaSabolová Larisa
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
15 15 40 PB 265 +0.9 m/s 265  0,90 233  0,40 236  0,60 265
49 151 Trochanová IsabellTrochanová Isabell
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
16 16 56 PB 259 +0.3 m/s 254  0,30 259  0,30 237  0,30 259
50 172 Rechtoríkova DominikaRechtoríkova Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 38 PB 257 +0.3 m/s 257  0,30 242  0,60 237  0,60 257
52 233 Murková ZaraMurková Zara
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
16 16 32 PB 254 +0.3 m/s 254  0,30 240  0,30 242  0,30 254
53 141 Schillerová DianaSchillerová Diana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
16 16 42 PB 248 +0.3 m/s 248  0,30 243  0,60 236  0,50 248
54 215 Čechutyová Kristína ElaČechutyová Kristína Ela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
15 15 12 PB 246 +0.5 m/s 246  0,50 238  0,60 186  0,20 246
55 169 Sedláková AlžbetaSedláková Alžbeta
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
15 15 41 PB 245 +0.5 m/s 242  0,30 237  0,60 245  0,50 245
56 187 Púčková EliškaPúčková Eliška
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 37 PB 242 +0.3 m/s 237  0,10 242  0,30 236  0,30 242
57 212 Bagínová AlžbetaBagínová Alžbeta
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
16 16 2 PB 242 +0.3 m/s 236  0,60 242  0,30 218  0,30 242
58 163 Šelingová NikolŠelingová Nikol
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
16 16 46 PB 228 +0.3 m/s 223  0,60 228  0,30 223  0,40 228
59 144 Pokorná PaulínaPokorná Paulína
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
16 16 36 PB 186 +0.6 m/s 162  0,10 143  0,60 186  0,60 186
60 205 Pekarová DorotkaPekarová Dorotka
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
15 15 35 PB 174 +0.3 m/s 164  0,20 172  0,30 174  0,30 174
Celkom 60 pretekárov

Hod vortexom - Najmladší žiaci

(ut, 11.6.2024 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 280 Kačerík MarekKačerík Marek
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 17 PB 38.95 20.00
2 108 Bezecný LukášBezecný Lukáš
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 6 PB 38.80 19.00
3 110 Lečko MichaelLečko Michael
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 19 PB 36.01 18.00
4 261 Capanda DávidCapanda Dávid
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 7 PB 35.50 17.00
5 275 Geller PatrikGeller Patrik
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 13 PB 34.90 16.00
6 95 Rezák FilipRezák Filip
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 38 PB 29.78 15.00
7 170 Ragan DávidRagan Dávid
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 37 PB 29.56 14.00
8 112 Štedrák NicolasŠtedrák Nicolas
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 49 PB 29.00 13.00
9 234 Baranek MatejBaranek Matej
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 1 PB 28.30 12.00
10 107 Zúbek JánZúbek Ján
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 53 PB 27.93 11.00
11 94 Majčiník ArtúrMajčiník Artúr
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 22 PB 27.71 10.00
12 113 Ďurovec DamiánĎurovec Damián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 11 PB 27.50 9.00
13 237 Machlica MarekMachlica Marek
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 21 PB 25.91 8.00
14 90 Ďuriš ŠimonĎuriš Šimon
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 10 PB 25.80 7.00
15 150 Novosád TobiášNovosád Tobiáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 30 PB 24.84 6.00
16 92 Hrehor JakubHrehor Jakub
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
15 15 16 PB 24.80 5.00
17 155 Španiheľ MatejŠpaniheľ Matej
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
14 14 48 PB 24.63 4.00
18 148 Mojžiš FilipMojžiš Filip
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 27 PB 24.51 3.00
19 274 Belanik AlexBelanik Alex
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
15 15 3 PB 24.20 2.00
20 156 Novosád LukášNovosád Lukáš
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
13 13 29 PB 24.08 1.00
21 276 Kadurik PeterKadurik Peter
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 18 PB 24.02
22 83 Hošták TobiasHošták Tobias
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 15 PB 23.01
23 167 Hort MaximiliánHort Maximilián
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
15 15 14 PB 23.00
24 164 Novotný OliverNovotný Oliver
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 31 PB 22.31
25 121 Svitek TimurSvitek Timur
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 43 PB 20.84
26 123 Záhradník MarkusZáhradník Markus
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 52 PB 19.14
27 127 Palko ŠimonPalko Šimon
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 34 PB 18.95
28 125 Šelinga TeoŠelinga Teo
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
15 15 46 PB 18.75
29 105 Škorík ŠimonŠkorík Šimon
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 47 PB 18.54
30 103 Tomaník RóbertTomaník Róbert
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 51 PB 18.35
31 81 Pagáč JakubPagáč Jakub
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 33 PB 18.21
32 106 Sýkora DávidSýkora Dávid
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 45 PB 18.04
33 85 Sako JozefSako Jozef
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 40 PB 17.58
34 88 Sýkora DanielSýkora Daniel
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
16 16 44 PB 17.41
35 143 Palko TobiasPalko Tobias
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
15 15 35 PB 17.26
36 183 Capanda MichalCapanda Michal
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
15 15 8 PB 17.10
37 129 Bartoš EduardBartoš Eduard
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 2 PB 16.00
38 142 Markovič ViliamMarkovič Viliam
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
14 14 23 PB 15.04
39 116 Pastierik MatejPastierik Matej
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
16 16 36 PB 14.45
40 130 Solár MatúšSolár Matúš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
16 16 41 PB 13.56
41 86 Sádecký SamuelSádecký Samuel
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 39 PB 13.15
42 152 Sopko FilipSopko Filip
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 42 PB 12.94
43 84 Galko AdamGalko Adam
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
16 16 12 PB 12.70
44 145 Mikula JonášMikula Jonáš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
16 16 26 PB 12.64
45 87 Okál LeonardOkál Leonard
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
15 15 32 PB 12.51
46 122 Beliš TomášBeliš Tomáš
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
16 16 4 PB 12.50
47 126 Švancar JakubŠvancar Jakub
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
16 16 50 PB 12.11
48 124 Belobrad BartolomejBelobrad Bartolomej
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
16 16 5 PB 12.10
49 182 Metruk TomášMetruk Tomáš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 25 PB 11.54
50 190 Mutňanský FilipMutňanský Filip
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
16 16 28 PB 10.61
51 188 Litvik MatejLitvik Matej
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
16 16 20 PB 09.32
52 153 Matušík AdamMatušík Adam
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
16 16 24 PB 05.36
David FilipDavid Filip
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 9 DNS
Celkom 53 pretekárov

Hod vortexom - Najmladšie žiačky

(ut, 11.6.2024 - 16:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
47 Hollá NatáliaHollá Natália
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
15 15 PB 10.52
1 231 Bajzová SofiaBajzová Sofia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 3 PB 26.21 20.00
2 192 Fiantoková BiankaFiantoková Bianka
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 14 PB 25.01 19.00
3 201 Kuraťová ŠarlotaKuraťová Šarlota
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
14 14 25 PB 24.65 18.00
4 186 Janeková ViktóriaJaneková Viktória
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 21 PB 23.41 17.00
5 255 Valentová DominikaValentová Dominika
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
14 14 57 PB 22.84 16.00
6 235 Šupinová SimonaŠupinová Simona
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 48 PB 22.54 15.00
7 232 Bohačová BiankaBohačová Bianka
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 7 PB 21.75 14.00
8 262 Trochanová EllaTrochanová Ella
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 55 PB 21.35 13.00
9 162 Šuranová ZuzanaŠuranová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 49 PB 20.36 12.00
10 225 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 45 PB 20.05 11.00
11 146 Kerty KarinKerty Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 23 PB 20.01 10.00
12 168 Hodásová LuciaHodásová Lucia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 19 PB 19.90 9.00
13 184 Juríková SofiaJuríková Sofia
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 22 PB 19.58 8.00
14 195 Galková AdelaGalková Adela
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 15 PB 19.06 7.00
15 203 Matušáková SimonaMatušáková Simona
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 29 PB 18.15 6.00
16 226 Maťková VeronikaMaťková Veronika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 28 PB 17.58 5.00
17 263 Antalová AnetaAntalová Aneta
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 1 PB 16.80 4.00
18 161 Hlušková SimonaHlušková Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 18 PB 16.74 3.00
19 215 Čechutyová Kristína ElaČechutyová Kristína Ela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
15 15 12 PB 15.56 2.00
20 149 Škultétyová KarolínaŠkultétyová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
15 15 47 PB 15.54 1.00
21 171 Branická BibianaBranická Bibiana
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 8 PB 15.36
22 211 Živčicová AlexandraŽivčicová Alexandra
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
13 13 60 PB 15.08
23 147 Švaňová NelaŠvaňová Nela
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
15 15 52 PB 15.06
24 202 Červencová VivienČervencová Vivien
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 13 PB 14.84
25 165 Schmidtová AlicaSchmidtová Alica
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 43 PB 14.35
26 213 Švaňová EmaŠvaňová Ema
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 51 PB 14.25
27 264 Tatrnová EliškaTatrnová Eliška
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 54 PB 14.06
28 252 Schmidtová ElisaSchmidtová Elisa
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
16 16 44 PB 14.05
29 216 Blahutová Lili AnnaBlahutová Lili Anna
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 6 PB 13.96
30 243 Medvecová SáraMedvecová Sára
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 30 PB 13.65
31 266 Manga MichaelaManga Michaela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 26 PB 13.59
32 172 Rechtoríkova DominikaRechtoríkova Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 38 PB 13.58
33 267 Varošová RiaVarošová Ria
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 58 PB 13.14
34 273 Burianová NinaBurianová Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
15 15 10 PB 13.00
35 193 Harvánková AmyHarvánková Amy
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 17 PB 12.98
36 154 Ondrišková AlexandraOndrišková Alexandra
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 33 PB 12.85
37 194 Tamašiová LujzaTamašiová Lujza
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 53 PB 12.84
38 256 Buchtová DianaBuchtová Diana
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
16 16 9 PB 12.58
39 204 Gregoričková AnnaGregoričková Anna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 16 PB 12.54
40 181 Švancarová LilianaŠvancarová Liliana
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 50 PB 12.00
41 268 Panáková ViktóriaPanáková Viktória
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
15 15 34 PB 11.54
42 250 Belišová LauraBelišová Laura
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 5 PB 11.32
43 241 Koscelníková JúliaKoscelníková Júlia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
16 16 24 PB 11.04
44 253 Cmariková ZojaCmariková Zoja
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
15 15 11 PB 10.80
45 242 Muntagová MiaMuntagová Mia
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
16 16 31 PB 10.58
46 224 Rentka SimonaRentka Simona
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
16 16 39 PB 10.56
48 245 Barčíkova NinaBarčíkova Nina
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
15 15 4 PB 10.41
49 151 Trochanová IsabellTrochanová Isabell
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
16 16 56 PB 10.08
50 246 Sabolová LarisaSabolová Larisa
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
15 15 40 PB 09.84
51 191 Zdurjenčíková EmaZdurjenčíková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 59 PB 09.74
52 169 Sedláková AlžbetaSedláková Alžbeta
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
15 15 41 PB 09.65
53 233 Murková ZaraMurková Zara
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
16 16 32 PB 09.56
54 187 Púčková EliškaPúčková Eliška
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 37 PB 09.32
55 205 Pekarová DorotkaPekarová Dorotka
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
15 15 35 PB 08.91
56 141 Schillerová DianaSchillerová Diana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
16 16 42 PB 08.00
57 144 Pokorná PaulínaPokorná Paulína