<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ družstiev dorast a ml. žiaci – 3. kolo

Košice (8. 6. 2024)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.6.2024 - 11:45) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 137 Belichenko GrigoriiBelichenko Grigorii 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 07.89 QA
2 79 Sabol RoderikSabol Roderik 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.00 qB
3 84 Vaľa MichalVaľa Michal 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.11 qB
4 1 Humeňanský PatrikHumeňanský Patrik 12 12 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 09.34
5 172 Kopčák JurajKopčák Juraj 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.48
6 202 Ušiak AdamUšiak Adam 14 14 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 2 PB 09.66
36 Bečarik ŠimonBečarik Šimon 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 7 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.6.2024 - 11:45) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 139 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 08.09
2 73 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.02 QA
3 13 Lipár AntonLipár Anton 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 09.04 qB
4 142 Paľa MartinPaľa Martin 12 12 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 09.47
5 59 Holomani SamuelHolomani Samuel 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.54
6 78 Rozmuš SamuelRozmuš Samuel 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 09.89
7 235 Glitta BrunoGlitta Bruno 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 10.12
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 8.6.2024 - 11:45) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 175 Leško MatúšLeško Matúš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 08.83 QA
2 200 Bocko MaximBocko Maxim 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 4 09.07 qB
3 277 Pilipčuk MichalPilipčuk Michal 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.16 qB
4 14 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 SB 09.18 qB
5 80 Staňa OliverStaňa Oliver 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.51
6 65 Kmak AndrejKmak Andrej 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.54
7 230 Baláž AlexBaláž Alex 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 09.86
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 8.6.2024 - 11:45) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 177 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 08.64 QA
2 82 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.66 qA
3 211 Cebeňák SamuelCebeňák Samuel 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 09.22
4 37 Bryndza KrištofBryndza Krištof 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 PB 09.52
5 171 Kendický AdamKendický Adam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 09.58
6 219 Šponták AdamŠponták Adam 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.02
7 233 Gajdár DanielGajdár Daniel 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 10.21
8 63 Kidala JakubKidala Jakub 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 10.40
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 8.6.2024 - 11:45) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 08.61 QA
2 248 Paľuv ViliamPaľuv Viliam 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.69 qA
3 169 Fabián AlexFabián Alex 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.28
4 74 Palaščák EliášPalaščák Eliáš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.58
5 280 Suranovský ŠimonSuranovský Šimon 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.62
6 70 Levkut OliverLevkut Oliver 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 10.55
7 253 Stach FilipStach Filip 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 11.61
231 Bilý MiroslavBilý Miroslav 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 8.6.2024 - 11:45) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 241 Kviatkovský BenjamínKviatkovský Benjamín 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.72 QA
2 173 Kožár TomášKožár Tomáš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 08.81 qB
3 240 Kopas TimotejKopas Timotej 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 09.09 qB
4 16 Slivka ŠimonSlivka Šimon 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 09.50
5 257 Vonsovych AlanVonsovych Alan 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 PB 09.96
6 38 Cunik BenjaminCunik Benjamin 13 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 2 PB 10.50
7 69 Kundrát JakubKundrát Jakub 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 10.56
255 Šimco SamuelŠimco Samuel 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 2 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 137 Belichenko GrigoriiBelichenko Grigorii 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 07.89 QA
2 139 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 08.09
3 36 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 08.61 QA
4 177 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 08.64 QA
5 82 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.66 qA
6 248 Paľuv ViliamPaľuv Viliam 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.69 qA
7 241 Kviatkovský BenjamínKviatkovský Benjamín 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.72 QA
8 173 Kožár TomášKožár Tomáš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 08.81 qB
9 175 Leško MatúšLeško Matúš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 08.83 QA
10 79 Sabol RoderikSabol Roderik 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.00 qB
11 73 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.02 QA
12 13 Lipár AntonLipár Anton 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 09.04 qB
13 200 Bocko MaximBocko Maxim 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 4 09.07 qB
14 240 Kopas TimotejKopas Timotej 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 09.09 qB
15 84 Vaľa MichalVaľa Michal 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.11 qB
16 277 Pilipčuk MichalPilipčuk Michal 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.16 qB
17 14 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 SB 09.18 qB
18 211 Cebeňák SamuelCebeňák Samuel 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 09.22
19 169 Fabián AlexFabián Alex 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.28
20 1 Humeňanský PatrikHumeňanský Patrik 12 12 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 09.34
21 142 Paľa MartinPaľa Martin 12 12 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 09.47
22 172 Kopčák JurajKopčák Juraj 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 09.48
23 16 Slivka ŠimonSlivka Šimon 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 09.50
24 80 Staňa OliverStaňa Oliver 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.51
25 37 Bryndza KrištofBryndza Krištof 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 PB 09.52
26 59 Holomani SamuelHolomani Samuel 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.54
26 65 Kmak AndrejKmak Andrej 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.54
28 171 Kendický AdamKendický Adam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 09.58
28 74 Palaščák EliášPalaščák Eliáš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.58
30 280 Suranovský ŠimonSuranovský Šimon 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.62
31 202 Ušiak AdamUšiak Adam 14 14 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 2 PB 09.66
32 230 Baláž AlexBaláž Alex 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 09.86
33 78 Rozmuš SamuelRozmuš Samuel 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 09.89
34 257 Vonsovych AlanVonsovych Alan 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 PB 09.96
35 219 Šponták AdamŠponták Adam 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 10.02
36 235 Glitta BrunoGlitta Bruno 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 10.12
37 233 Gajdár DanielGajdár Daniel 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 10.21
38 63 Kidala JakubKidala Jakub 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 10.40
39 38 Cunik BenjaminCunik Benjamin 13 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 2 PB 10.50
40 70 Levkut OliverLevkut Oliver 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 10.55
41 69 Kundrát JakubKundrát Jakub 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 10.56
42 253 Stach FilipStach Filip 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 11.61
36 Bečarik ŠimonBečarik Šimon 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 7 DNS
231 Bilý MiroslavBilý Miroslav 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 DNS
255 Šimco SamuelŠimco Samuel 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 8.6.2024 - 13:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 SB 08.44 11.00
2 248 Paľuv ViliamPaľuv Viliam 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.72 9.00
3 82 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.73 8.00
4 177 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 08.89 7.00
5 175 Leško MatúšLeško Matúš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 08.89 6.00
6 241 Kviatkovský BenjamínKviatkovský Benjamín 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.95 5.00
7 73 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.39 4.00
Celkom 7 pretekárov
Finále B (so, 8.6.2024 - 13:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 173 Kožár TomášKožár Tomáš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08.84 3.00
2 240 Kopas TimotejKopas Timotej 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 SB 09.00 2.00
3 277 Pilipčuk MichalPilipčuk Michal 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 SB 09.03 1.00
4 79 Sabol RoderikSabol Roderik 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.13
5 13 Lipár AntonLipár Anton 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 09.14
6 14 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 09.22
7 84 Vaľa MichalVaľa Michal 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.56
8 200 Bocko MaximBocko Maxim 11 11 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 6 09.76
Celkom 8 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.6.2024 - 11:25) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.00 QA
2 282 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 08.92 qB
3 87 Devečková ViktóriaDevečková Viktória 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.34
4 131 Takáčová TatianaTakáčová Tatiana 11 11 Atletika Košice o.z. BAtletika Košice o.z. B 6 PB 09.53
5 27 Palenčárová BiankaPalenčárová Bianka 14 14 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 09.66
6 288 Hakulinová LenkaHakulinová Lenka 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 11.39
7 161 Dankovičová LianaDankovičová Liana 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.38
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.6.2024 - 11:25) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 136 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.53 QA
2 151 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 09.29
3 46 Spišáková DianaSpišáková Diana 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 09.37
4 190 Pavlinská MiriamPavlinská Miriam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 09.52
5 93 Harachová TamaraHarachová Tamara 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.22
6 115 Mireková SofiaMireková Sofia 13 13 Atletika Košice o.z. BAtletika Košice o.z. B 8 10.58
7 164 Krajníková TeréziaKrajníková Terézia 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 10.79
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 8.6.2024 - 11:25) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.37 QA
2 285 Drosč RebecaDrosč Rebeca 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 08.79 qB
3 222 Hajdoková AlexandraHajdoková Alexandra 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.36
4 32 Tomčíková NikolaTomčíková Nikola 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 09.51
5 31 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 09.88
6 266 Kaľatová CassieKaľatová Cassie 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 10.62
7 85 Bugnová NinaBugnová Nina 14 14 Atletika Košice o.z. BAtletika Košice o.z. B 8 13.73
270 Michtová TeréziaMichtová Terézia 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 8.6.2024 - 11:25) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 152 Tkáčová DorotaTkáčová Dorota 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 08.46 QA
2 86 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.90 qB
3 133 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.02 qB
4 300 Marko SofiaMarko Sofia 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.50
5 296 Ledecká DorotaLedecká Dorota 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.62
6 135 Vojtechovská ElaVojtechovská Ela 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.68
7 271 Olejárová LenkaOlejárová Lenka 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 09.90
8 225 Pavlovova EliškaPavlovova Eliška 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 PB 10.28
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 8.6.2024 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 265 Jurčišinová BarboraJurčišinová Barbora 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 08.55 QA
2 206 Dargajová GabrielaDargajová Gabriela 11 11 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 PB 08.68 qB
3 197 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 3 PB 09.09
4 34 Urdová TimeaUrdová Timea 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 09.68
5 160 Borisová BarboraBorisová Barbora 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 09.94
6 268 Kuncová Ema MáriaKuncová Ema Mária 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 10.00
7 113 Mikuľaková JúliaMikuľaková Júlia 14 14 Atletika Košice o.z. BAtletika Košice o.z. B 1 11.59
198 Stiglitz Emma AdrianaStiglitz Emma Adriana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 7 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 8.6.2024 - 11:25) official Vietor: +3.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 28 Paruševová ElaParuševová Ela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 08.46 QA
2 305 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.92 qB
3 291 Hricová MichaelaHricová Michaela 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.40
4 274 Udičová Sofia MáriaUdičová Sofia Mária 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.63
5 267 Kopačková KatkaKopačková Katka 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.93
6 132 Titová SaraTitová Sara 11 11 Atletika Košice o.z. BAtletika Košice o.z. B 7 10.24
7 108 Koribaničová MichaelaKoribaničová Michaela 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 11.22
302 Morovska AdelaMorovska Adela 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 8.6.2024 - 11:25) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 129 Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.84 QA
2 20 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 08.99 qB
3 221 Grunská MichaelaGrunská Michaela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 09.25
4 220 Džubáková VanessaDžubáková Vanessa 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 09.31
5 263 Hlaďová NelaHlaďová Nela 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 PB 09.98
6 123 Pašková MiaPašková Mia 13 13 Atletika Košice o.z. BAtletika Košice o.z. B 2 PB 10.04
262 Gdovinová TatianaGdovinová Tatiana 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNS
226 Puľáková Sofia MáriaPuľáková Sofia Mária 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 8.6.2024 - 11:25) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 103 Komárová KristínaKomárová Kristína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.84 QA
2 109 Krupeľáková SofiaKrupeľáková Sofia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.04 qB
3 134 Vasilová EmaVasilová Ema 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.10
4 283 Čerňanská SáraČerňanská Sára 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 09.30
5 119 Olejníková DorotkaOlejníková Dorotka 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.71
6 223 Jassušová NelaJassušová Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 SB 10.44
7 228 Treľová LauraTreľová Laura 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 PB 10.73
8 104 Kontrová SimonaKontrová Simona 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 10.74
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.00 QA
2 97 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.37 QA
3 152 Tkáčová DorotaTkáčová Dorota 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 08.46 QA
3 28 Paruševová ElaParuševová Ela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 08.46 QA
5 136 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.53 QA
6 265 Jurčišinová BarboraJurčišinová Barbora 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 08.55 QA
7 206 Dargajová GabrielaDargajová Gabriela 11 11 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 PB 08.68 qB
8 285 Drosč RebecaDrosč Rebeca 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 08.79 qB
9 129 Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.84 QA
9 103 Komárová KristínaKomárová Kristína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.84 QA
11 86 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.90 qB
12 282 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 08.92 qB
12 305 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.92 qB
14 20 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 08.99 qB
15 133 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.02 qB
16 109 Krupeľáková SofiaKrupeľáková Sofia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.04 qB
17 197 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 3 PB 09.09
18 134 Vasilová EmaVasilová Ema 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.10
19 221 Grunská MichaelaGrunská Michaela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 09.25
20 151 Šenkocová SofiaŠenkocová Sofia 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 09.29
21 283 Čerňanská SáraČerňanská Sára 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 09.30
22 220 Džubáková VanessaDžubáková Vanessa 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 09.31
23 87 Devečková ViktóriaDevečková Viktória 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.34
24 222 Hajdoková AlexandraHajdoková Alexandra 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 09.36
25 46 Spišáková DianaSpišáková Diana 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 09.37
26 291 Hricová MichaelaHricová Michaela 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.40
27 300 Marko SofiaMarko Sofia 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 09.50
28 32 Tomčíková NikolaTomčíková Nikola 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 09.51
29 190 Pavlinská MiriamPavlinská Miriam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 PB 09.52
30 131 Takáčová TatianaTakáčová Tatiana 11 11 Atletika Košice o.z. BAtletika Košice o.z. B 6 PB 09.53
31 296 Ledecká DorotaLedecká Dorota 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.62
32 274 Udičová Sofia MáriaUdičová Sofia Mária 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.63
33 27 Palenčárová BiankaPalenčárová Bianka 14 14 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 09.66
34 135 Vojtechovská ElaVojtechovská Ela 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.68
34 34 Urdová TimeaUrdová Timea 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 09.68
36 119 Olejníková DorotkaOlejníková Dorotka 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.71
37 31 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 09.88
38 271 Olejárová LenkaOlejárová Lenka 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 09.90
39 267 Kopačková KatkaKopačková Katka 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 09.93
40 160 Borisová BarboraBorisová Barbora 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 09.94
41 263 Hlaďová NelaHlaďová Nela 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 PB 09.98
42 268 Kuncová Ema MáriaKuncová Ema Mária 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 10.00
43 123 Pašková MiaPašková Mia 13 13 Atletika Košice o.z. BAtletika Košice o.z. B 2 PB 10.04
44 93 Harachová TamaraHarachová Tamara 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 10.22
45 132 Titová SaraTitová Sara 11 11 Atletika Košice o.z. BAtletika Košice o.z. B 7 10.24
46 225 Pavlovova EliškaPavlovova Eliška 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 PB 10.28
47 223 Jassušová NelaJassušová Nela 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 SB 10.44
48 115 Mireková SofiaMireková Sofia 13 13 Atletika Košice o.z. BAtletika Košice o.z. B 8 10.58
49 266 Kaľatová CassieKaľatová Cassie 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 10.62
50 228 Treľová LauraTreľová Laura 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 PB 10.73
51 104 Kontrová SimonaKontrová Simona 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 10.74
52 164 Krajníková TeréziaKrajníková Terézia 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 10.79
53 108 Koribaničová MichaelaKoribaničová Michaela 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 11.22
54 288 Hakulinová LenkaHakulinová Lenka 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 11.39
55 113 Mikuľaková JúliaMikuľaková Júlia 14 14 Atletika Košice o.z. BAtletika Košice o.z. B 1 11.59
56 161 Dankovičová LianaDankovičová Liana 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 12.38
57 85 Bugnová NinaBugnová Nina 14 14 Atletika Košice o.z. BAtletika Košice o.z. B 8 13.73
270 Michtová TeréziaMichtová Terézia 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 DNS
198 Stiglitz Emma AdrianaStiglitz Emma Adriana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 7 DNS
302 Morovska AdelaMorovska Adela 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
262 Gdovinová TatianaGdovinová Tatiana 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNS
226 Puľáková Sofia MáriaPuľáková Sofia Mária 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 8.6.2024 - 12:50) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 SB 07.94 11.00
2 136 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 SB 08.32 9.00
3 97 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 SB 08.33 8.00
4 28 Paruševová ElaParuševová Ela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 SB 08.35 7.00
5 152 Tkáčová DorotaTkáčová Dorota 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 08.51 6.00
6 265 Jurčišinová BarboraJurčišinová Barbora 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 08.60 5.00
7 129 Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 SB 08.84 4.00
8 103 Komárová KristínaKomárová Kristína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 08.90 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 8.6.2024 - 12:50) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 285 Drosč RebecaDrosč Rebeca 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 08.74 2.00
2 206 Dargajová GabrielaDargajová Gabriela 11 11 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 4 08.83 1.00
3 86 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.02
4 20 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 09.03
5 282 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.05
6 109 Krupeľáková SofiaKrupeľáková Sofia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 09.14
7 133 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.21
8 305 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.24
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (so, 8.6.2024 - 12:35) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 SB 11.13 11.00
2 279 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 11.14 9.00
3 138 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 11.31 8.00
4 158 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 11.87 7.00
5 51 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.95 6.00
6 50 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.18 5.00
7 242 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 12.19 4.00
8 310 Gajan JánGajan Ján 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 12.24 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 8.6.2024 - 12:35) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 55 Holenda RichardHolenda Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 12.23 2.00
2 9 Gots MartinGots Martin 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 12.73 1.00
3 239 Kmec StanislavKmec Stanislav 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 13.19
4 15 Rychtárik MichalRychtárik Michal 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 13.55
5 254 Šiba KristiánŠiba Kristián 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 13.91
203 Hajník René MichaelHajník René Michael 09 09 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 DNS
Celkom 6 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.6.2024 - 11:15) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 279 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 10.99 QA
2 51 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 11.76 qA
3 55 Holenda RichardHolenda Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 12.16 qB
4 203 Hajník René MichaelHajník René Michael 09 09 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 PB 12.83 qB
5 239 Kmec StanislavKmec Stanislav 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 13.14 qB
276 Malachovsky OndrejMalachovsky Ondrej 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNF
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 5 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.6.2024 - 11:15) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.14 QA
2 158 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 11.75 qA
3 310 Gajan JánGajan Ján 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 PB 12.02 qA
4 15 Rychtárik MichalRychtárik Michal 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 13.30 qB
5 254 Šiba KristiánŠiba Kristián 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 13.75 qB
278 Proks GregorProks Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 5 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 8.6.2024 - 11:15) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 138 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 11.29 QA
MS 140 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 SB 11.48
3 50 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 11.98 qA
4 242 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 12.12 qA
MS 53 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 12.21
6 9 Gots MartinGots Martin 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 12.71 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 5 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 279 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 10.99 QA
2 60 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 11.14 QA
3 138 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 11.29 QA
4 140 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 SB 11.48
5 158 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 11.75 qA
6 51 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 11.76 qA
7 50 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 11.98 qA
8 310 Gajan JánGajan Ján 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 PB 12.02 qA
9 242 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 12.12 qA
10 55 Holenda RichardHolenda Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 12.16 qB
11 53 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 12.21
12 9 Gots MartinGots Martin 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 12.71 qB
13 203 Hajník René MichaelHajník René Michael 09 09 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 PB 12.83 qB
14 239 Kmec StanislavKmec Stanislav 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 13.14 qB
15 15 Rychtárik MichalRychtárik Michal 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 13.30 qB
16 254 Šiba KristiánŠiba Kristián 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 13.75 qB
276 Malachovsky OndrejMalachovsky Ondrej 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNF
278 Proks GregorProks Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNS

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 8.6.2024 - 11:00) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 311 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 SB 12.04
2 286 Dvorožňaková SimonaDvorožňaková Simona 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 13.05 QA
3 88 Ďuránová VanesaĎuránová Vanesa 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 13.57 qA
4 188 Herdický Sofia AlexandraHerdický Sofia Alexandra 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 13.58 qB
5 312 Pavlová MichaelaPavlová Michaela 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 PB 13.66 qB
284 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
207 Krištová NellaKrištová Nella 10 10 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 5 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 8.6.2024 - 11:00) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 12.54 QA
2 287 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 12.87 qA
3 18 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 13.23 qA
4 101 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 13.42 qA
5 47 Vanková LilienVanková Lilien 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 PB 13.66 qB
6 166 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 13.73 qB
7 89 Ďurišová TeréziaĎurišová Terézia 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 14.53 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 5 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 8.6.2024 - 11:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 23 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 12.70 QA
2 309 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.93 qA
3 91 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 13.69 qB
4 297 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 13.69 qB
5 196 Koreňová HanaKoreňová Hana 08 08 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 3 PB 13.82 qB
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 5 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 311 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 SB 12.04
2 110 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 12.54 QA
3 23 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 12.70 QA
4 287 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 12.87 qA
5 309 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 12.93 qA
6 286 Dvorožňaková SimonaDvorožňaková Simona 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 13.05 QA
7 18 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 13.23 qA
8 101 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 13.42 qA
9 88 Ďuránová VanesaĎuránová Vanesa 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 13.57 qA
10 188 Herdický Sofia AlexandraHerdický Sofia Alexandra 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 13.58 qB
11 312 Pavlová MichaelaPavlová Michaela 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 PB 13.66 qB
11 47 Vanková LilienVanková Lilien 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 PB 13.66 qB
13 91 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 13.69 qB
13 297 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 13.69 qB
15 166 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 13.73 qB
16 196 Koreňová HanaKoreňová Hana 08 08 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 3 PB 13.82 qB
17 89 Ďurišová TeréziaĎurišová Terézia 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 14.53 qB
284 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
207 Krištová NellaKrištová Nella 10 10 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 DNS

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (so, 8.6.2024 - 12:25) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 12.59 11.00
2 287 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 13.21 9.00
3 309 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 13.21 8.00
4 18 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 13.29 7.00
5 286 Dvorožňaková SimonaDvorožňaková Simona 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.32 6.00
6 101 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 13.46 5.00
7 88 Ďuránová VanesaĎuránová Vanesa 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 13.90 4.00
8 23 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 15.13 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 8.6.2024 - 12:25) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 297 Ledecká KatarínaLedecká Katarína 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 SB 13.57 2.00
2 47 Vanková LilienVanková Lilien 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 SB 13.66 1.00
3 166 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 13.81
4 312 Pavlová MichaelaPavlová Michaela 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 13.89
5 188 Herdický Sofia AlexandraHerdický Sofia Alexandra 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 13.98
6 196 Koreňová HanaKoreňová Hana 08 08 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 8 14.08
91 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
89 Ďurišová TeréziaĎurišová Terézia 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 DNS
Celkom 8 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2024 - 14:10) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 139 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 19.84
2 82 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 21.16 9.00
3 248 Paľuv ViliamPaľuv Viliam 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 22.59 5.00
4 173 Kožár TomášKožár Tomáš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 22.89 3.00
5 240 Kopas TimotejKopas Timotej 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.96 2.00
6 13 Lipár AntonLipár Anton 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 23.09
7 16 Slivka ŠimonSlivka Šimon 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 23.12
8 37 Bryndza KrištofBryndza Krištof 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 1 23.84
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2024 - 14:10) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 14 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 SB 23.05 1.00
2 211 Cebeňák SamuelCebeňák Samuel 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 23.98
3 80 Staňa OliverStaňa Oliver 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 24.25
4 41 Varga MatúšVarga Matúš 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 1 PB 24.79
5 78 Rozmuš SamuelRozmuš Samuel 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 25.04
6 74 Palaščák EliášPalaščák Eliáš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 25.51
10 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 NM
255 Šimco SamuelŠimco Samuel 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2024 - 14:10) official Vietor: -2.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Humeňanský PatrikHumeňanský Patrik 12 12 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 24.55
2 71 Majláth MatúšMajláth Matúš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 26.30
3 245 Mačejovský TimotejMačejovský Timotej 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 SB 26.51
4 238 Jančošek OliverJančošek Oliver 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 27.65
77 Repeľ FilipRepeľ Filip 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS
38 Cunik BenjaminCunik Benjamin 13 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 DNS
69 Kundrát JakubKundrát Jakub 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 8.6.2024 - 14:10) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 20.81 11.00
2 175 Leško MatúšLeško Matúš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 22.67 4.00
3 178 Semka DamianSemka Damian 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 23.77
4 172 Kopčák JurajKopčák Juraj 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 24.08
5 171 Kendický AdamKendický Adam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 24.15
6 170 Hoger ĽubomírHoger Ľubomír 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 24.39
7 174 Latta RichardLatta Richard 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 24.46
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 8.6.2024 - 14:10) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 137 Belichenko GrigoriiBelichenko Grigorii 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 19.80
2 217 Kuljovský JakubKuljovský Jakub 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 PB 22.47 7.00
3 234 Gajdoš ŠimonGajdoš Šimon 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 22.54 6.00
4 243 Leško AlexLeško Alex 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 24.67
5 235 Glitta BrunoGlitta Bruno 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 25.89
6 246 Matyaš MichalMatyaš Michal 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 25.97
7 253 Stach FilipStach Filip 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 30.92
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 8.6.2024 - 14:10) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 2 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 17.12
MS 4 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 17.13
MS 3 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 17.71
4 40 Varga DanielVarga Daniel 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 2 PB 22.29 8.00
5 251 Sivák MatúšSivák Matúš 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 24.44
258 Zuskin TomášZuskin Tomáš 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 NM
2 2 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 17.12
3 4 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 17.13
4 3 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 17.71
5 137 Belichenko GrigoriiBelichenko Grigorii 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 19.80
6 139 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 19.84
7 36 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 20.81 11.00
8 82 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 21.16 9.00
9 40 Varga DanielVarga Daniel 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 2 PB 22.29 8.00
10 217 Kuljovský JakubKuljovský Jakub 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 PB 22.47 7.00
11 234 Gajdoš ŠimonGajdoš Šimon 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 22.54 6.00
12 248 Paľuv ViliamPaľuv Viliam 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 22.59 5.00
13 175 Leško MatúšLeško Matúš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 22.67 4.00
14 173 Kožár TomášKožár Tomáš 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 22.89 3.00
15 240 Kopas TimotejKopas Timotej 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 22.96 2.00
16 14 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 SB 23.05 1.00
17 13 Lipár AntonLipár Anton 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 23.09
18 16 Slivka ŠimonSlivka Šimon 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 23.12
19 178 Semka DamianSemka Damian 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 23.77
20 37 Bryndza KrištofBryndza Krištof 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 1 23.84
21 211 Cebeňák SamuelCebeňák Samuel 12 12 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 PB 23.98
22 172 Kopčák JurajKopčák Juraj 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 24.08
23 171 Kendický AdamKendický Adam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 24.15
24 80 Staňa OliverStaňa Oliver 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 24.25
25 170 Hoger ĽubomírHoger Ľubomír 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 24.39
26 251 Sivák MatúšSivák Matúš 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 24.44
27 174 Latta RichardLatta Richard 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 24.46
28 1 Humeňanský PatrikHumeňanský Patrik 12 12 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 24.55
29 243 Leško AlexLeško Alex 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 24.67
30 41 Varga MatúšVarga Matúš 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 1 PB 24.79
31 78 Rozmuš SamuelRozmuš Samuel 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 25.04
32 74 Palaščák EliášPalaščák Eliáš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 25.51
33 235 Glitta BrunoGlitta Bruno 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 25.89
34 246 Matyaš MichalMatyaš Michal 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 25.97
35 71 Majláth MatúšMajláth Matúš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 26.30
36 245 Mačejovský TimotejMačejovský Timotej 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 SB 26.51
37 238 Jančošek OliverJančošek Oliver 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 27.65
38 253 Stach FilipStach Filip 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 30.92
255 Šimco SamuelŠimco Samuel 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 DNS
77 Repeľ FilipRepeľ Filip 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS
38 Cunik BenjaminCunik Benjamin 13 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 DNS
69 Kundrát JakubKundrát Jakub 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
258 Zuskin TomášZuskin Tomáš 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNS

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2024 - 13:50) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 19.85 11.00
2 152 Tkáčová DorotaTkáčová Dorota 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 21.00 8.00
3 298 Majancsiková AnnamáriaMajancsiková Annamária 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 21.93 7.00
4 197 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 6 21.95 6.00
5 86 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.07 5.00
6 44 Pavúková TamaraPavúková Tamara 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 7 22.28 3.00
7 24 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 22.79
8 87 Devečková ViktóriaDevečková Viktória 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 23.18
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2024 - 13:50) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 148 Blanárová MiriamBlanárová Miriam 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 22.27 4.00
2 20 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 22.40 2.00
3 292 Hvizdakova AlexHvizdakova Alex 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.60
4 285 Drosč RebecaDrosč Rebeca 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22.70
5 134 Vasilová EmaVasilová Ema 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 22.79
6 282 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 23.52
7 99 Kardošová JúliaKardošová Júlia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 23.54
8 283 Čerňanská SáraČerňanská Sára 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.94
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2024 - 13:50) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 182 Bošnovičová LindaBošnovičová Linda 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 23.62
2 32 Tomčíková NikolaTomčíková Nikola 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 23.83
3 291 Hricová MichaelaHricová Michaela 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 23.86
4 34 Urdová TimeaUrdová Timea 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 23.95
5 33 Trojanová SimonaTrojanová Simona 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 24.01
6 189 Huvenne NinaHuvenne Nina 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 24.56
7 31 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 24.75
163 Kilianová AlžbetaKilianová Alžbeta 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 8.6.2024 - 13:50) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 293 Kaňuchová MichaelaKaňuchová Michaela 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 23.17
2 300 Marko SofiaMarko Sofia 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.54
3 131 Takáčová TatianaTakáčová Tatiana 11 11 Atletika Košice o.z. BAtletika Košice o.z. B 4 PB 24.04
4 135 Vojtechovská ElaVojtechovská Ela 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 24.67
5 160 Borisová BarboraBorisová Barbora 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 25.09
6 27 Palenčárová BiankaPalenčárová Bianka 14 14 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 25.30
7 25 Komárová BibianaKomárová Bibiana 14 14 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 27.89
262 Gdovinová TatianaGdovinová Tatiana 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 8.6.2024 - 13:50) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 192 Pinteová MiriamPinteová Miriam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 23.12
2 29 Rencz StellaRencz Stella 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 23.17
3 193 Sabolová EmmaSabolová Emma 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 25.27
4 187 Dlugošová ŠarlotaDlugošová Šarlota 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 26.17
5 164 Krajníková TeréziaKrajníková Terézia 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 27.00
6 191 Pavljúková AlexandraPavljúková Alexandra 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 28.19
7 161 Dankovičová LianaDankovičová Liana 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 34.27
198 Stiglitz Emma AdrianaStiglitz Emma Adriana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 1 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 8.6.2024 - 13:50) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 97 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 20.76 9.00
2 105 Kopkášová BiankaKopkášová Bianka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.42 1.00
3 30 Rohrböck StellaRohrböck Stella 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 23.40
4 275 Varjanová VeronikaVarjanová Veronika 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 23.93
5 268 Kuncová Ema MáriaKuncová Ema Mária 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 25.45
6 273 Popadičová MelániaPopadičová Melánia 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 26.34
7 130 Šebíková EmmaŠebíková Emma 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 28.81
104 Kontrová SimonaKontrová Simona 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 19.85 11.00
2 97 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 20.76 9.00
3 152 Tkáčová DorotaTkáčová Dorota 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 PB 21.00 8.00
4 298 Majancsiková AnnamáriaMajancsiková Annamária 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 21.93 7.00
5 197 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 6 21.95 6.00
6 86 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.07 5.00
7 148 Blanárová MiriamBlanárová Miriam 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 22.27 4.00
8 44 Pavúková TamaraPavúková Tamara 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 7 22.28 3.00
9 20 Gernátová ZaraGernátová Zara 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 22.40 2.00
10 105 Kopkášová BiankaKopkášová Bianka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 22.42 1.00
11 292 Hvizdakova AlexHvizdakova Alex 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 22.60
12 285 Drosč RebecaDrosč Rebeca 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 22.70
13 24 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 22.79
13 134 Vasilová EmaVasilová Ema 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 22.79
15 192 Pinteová MiriamPinteová Miriam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 23.12
16 293 Kaňuchová MichaelaKaňuchová Michaela 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 23.17
16 29 Rencz StellaRencz Stella 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 23.17
18 87 Devečková ViktóriaDevečková Viktória 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 23.18
19 30 Rohrböck StellaRohrböck Stella 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 23.40
20 282 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 23.52
21 99 Kardošová JúliaKardošová Júlia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 23.54
21 300 Marko SofiaMarko Sofia 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 23.54
23 182 Bošnovičová LindaBošnovičová Linda 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 23.62
24 32 Tomčíková NikolaTomčíková Nikola 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 23.83
25 291 Hricová MichaelaHricová Michaela 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 23.86
26 275 Varjanová VeronikaVarjanová Veronika 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 23.93
27 283 Čerňanská SáraČerňanská Sára 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.94
28 34 Urdová TimeaUrdová Timea 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 23.95
29 33 Trojanová SimonaTrojanová Simona 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 24.01
30 131 Takáčová TatianaTakáčová Tatiana 11 11 Atletika Košice o.z. BAtletika Košice o.z. B 4 PB 24.04
31 189 Huvenne NinaHuvenne Nina 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 24.56
32 135 Vojtechovská ElaVojtechovská Ela 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 24.67
33 31 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 24.75
34 160 Borisová BarboraBorisová Barbora 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 25.09
35 193 Sabolová EmmaSabolová Emma 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 25.27
36 27 Palenčárová BiankaPalenčárová Bianka 14 14 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 25.30
37 268 Kuncová Ema MáriaKuncová Ema Mária 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 25.45
38 187 Dlugošová ŠarlotaDlugošová Šarlota 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 26.17
39 273 Popadičová MelániaPopadičová Melánia 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 26.34
40 164 Krajníková TeréziaKrajníková Terézia 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 27.00
41 25 Komárová BibianaKomárová Bibiana 14 14 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 27.89
42 191 Pavljúková AlexandraPavljúková Alexandra 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 28.19
43 130 Šebíková EmmaŠebíková Emma 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 28.81
44 161 Dankovičová LianaDankovičová Liana 12 12 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 34.27
163 Kilianová AlžbetaKilianová Alžbeta 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 DNS
262 Gdovinová TatianaGdovinová Tatiana 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DNS
198 Stiglitz Emma AdrianaStiglitz Emma Adriana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 1 DNS
104 Kontrová SimonaKontrová Simona 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2024 - 14:40) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 22.35 11.00
2 138 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 22.84 9.00
3 159 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 22.86 8.00
4 54 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 23.41 7.00
5 158 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 23.82 6.00
276 Malachovsky OndrejMalachovsky Ondrej 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2024 - 14:40) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 242 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 24.72 4.00
2 50 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 24.88 3.00
3 72 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 25.17 2.00
4 52 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 25.28 1.00
5 203 Hajník René MichaelHajník René Michael 09 09 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 27.04
278 Proks GregorProks Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2024 - 14:40) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 247 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 24.68 5.00
2 9 Gots MartinGots Martin 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 25.74
3 249 Poláček FilipPoláček Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 26.87
4 239 Kmec StanislavKmec Stanislav 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 27.95
5 15 Rychtárik MichalRychtárik Michal 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 28.27
6 254 Šiba KristiánŠiba Kristián 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 29.19
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Janura RichardJanura Richard 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 22.35 11.00
2 138 Janovický AdamJanovický Adam 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 22.84 9.00
3 159 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 22.86 8.00
4 54 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 23.41 7.00
5 158 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 23.82 6.00
6 247 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 24.68 5.00
7 242 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 24.72 4.00
8 50 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 24.88 3.00
9 72 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 25.17 2.00
10 52 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 25.28 1.00
11 9 Gots MartinGots Martin 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 25.74
12 249 Poláček FilipPoláček Filip 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 26.87
13 203 Hajník René MichaelHajník René Michael 09 09 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 27.04
14 239 Kmec StanislavKmec Stanislav 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 27.95
15 15 Rychtárik MichalRychtárik Michal 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 28.27
16 254 Šiba KristiánŠiba Kristián 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 29.19
276 Malachovsky OndrejMalachovsky Ondrej 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 DNS
278 Proks GregorProks Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNS

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2024 - 14:30) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 311 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 PB 24.22
2 110 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 25.01 11.00
3 301 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.25 9.00
4 106 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 26.64 8.00
5 90 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 27.23 7.00
6 286 Dvorožňaková SimonaDvorožňaková Simona 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 27.42 6.00
7 312 Pavlová MichaelaPavlová Michaela 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 PB 27.84 4.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2024 - 14:30) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 150 Krivdová MáriaKrivdová Mária 08 08 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 28.13 3.00
2 47 Vanková LilienVanková Lilien 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 PB 28.39 2.00
3 88 Ďuránová VanesaĎuránová Vanesa 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 28.46 1.00
4 166 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 28.58
5 122 Parkanská SáraParkanská Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 28.76
6 112 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 29.82
7 35 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 30.02
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 8.6.2024 - 14:30) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 294 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 27.81 5.00
2 196 Koreňová HanaKoreňová Hana 08 08 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 4 PB 29.69
3 289 Halušková EllaHalušková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 29.90
4 128 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 29.91
5 22 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 SB 30.40
6 26 Macková Anna ElizabethMacková Anna Elizabeth 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 31.24
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 311 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 4 PB 24.22
2 110 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 25.01 11.00
3 301 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 26.25 9.00
4 106 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 26.64 8.00
5 90 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 27.23 7.00
6 286 Dvorožňaková SimonaDvorožňaková Simona 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 27.42 6.00
7 294 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 27.81 5.00
8 312 Pavlová MichaelaPavlová Michaela 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 8 PB 27.84 4.00
9 150 Krivdová MáriaKrivdová Mária 08 08 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 28.13 3.00
10 47 Vanková LilienVanková Lilien 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 PB 28.39 2.00
11 88 Ďuránová VanesaĎuránová Vanesa 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 28.46 1.00
12 166 Mandulová BarboraMandulová Barbora 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 28.58
13 122 Parkanská SáraParkanská Sára 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 28.76
14 196 Koreňová HanaKoreňová Hana 08 08 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 4 PB 29.69
15 112 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 29.82
16 289 Halušková EllaHalušková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 29.90
17 128 Szekelyová ViktóriaSzekelyová Viktória 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 29.91
18 35 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 30.02
19 22 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 SB 30.40
20 26 Macková Anna ElizabethMacková Anna Elizabeth 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 31.24

400 m - Dorastenci

(so, 8.6.2024 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 159 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 0:50.04 11.00
2 54 Hogya ZoltánHogya Zoltán 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 0:51.81 9.00
3 72 Miko NatanielMiko Nataniel 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 0:54.91 8.00
4 52 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 0:56.76 7.00
5 9 Gots MartinGots Martin 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 0:58.24 6.00
6 204 Kľučár DanielKľučár Daniel 08 08 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 1:00.04 5.00
279 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DNF
Celkom 7 pretekárov

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2024 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 287 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:02.96 11.00
2 309 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 1:03.10 9.00
3 312 Pavlová MichaelaPavlová Michaela 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 1:03.42 8.00
4 90 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 1:05.40 7.00
5 188 Herdický Sofia AlexandraHerdický Sofia Alexandra 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 1:07.90 6.00
6 308 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 1:10.04 3.00
7 35 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 1:10.18 2.00
284 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2024 - 12:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 306 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:00.12
2 88 Ďuránová VanesaĎuránová Vanesa 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 1:08.47 5.00
3 127 Straková DorotaStraková Dorota 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 1:09.20 4.00
4 112 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 1:10.30 1.00
5 125 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 1:11.06
6 307 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 1:12.96
7 26 Macková Anna ElizabethMacková Anna Elizabeth 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 1:13.57
290 Hanuščinová NelaHanuščinová Nela 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNF
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 306 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:00.12
2 287 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:02.96 11.00
3 309 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 1:03.10 9.00
4 312 Pavlová MichaelaPavlová Michaela 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 6 1:03.42 8.00
5 90 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 1:05.40 7.00
6 188 Herdický Sofia AlexandraHerdický Sofia Alexandra 08 08 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 1:07.90 6.00
7 88 Ďuránová VanesaĎuránová Vanesa 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 1:08.47 5.00
8 127 Straková DorotaStraková Dorota 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 1:09.20 4.00
9 308 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 1:10.04 3.00
10 35 Vojteková TerezaVojteková Tereza 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 1:10.18 2.00
11 112 Matejová MichaelaMatejová Michaela 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 1:10.30 1.00
12 125 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 1:11.06
13 307 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 1:12.96
14 26 Macková Anna ElizabethMacková Anna Elizabeth 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 1:13.57
284 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DNS
290 Hanuščinová NelaHanuščinová Nela 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNF

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2024 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 214 Hreňko MartinHreňko Martin 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 PB 1:47.92 11.00
2 241 Kviatkovský BenjamínKviatkovský Benjamín 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 1:52.31 8.00
3 256 Vanko MilanVanko Milan 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 13 PB 1:53.47 7.00
4 252 Soták TobiasSoták Tobias 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 1:54.90 5.00
5 201 Fecko RichardFecko Richard 12 12 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 7 PB 1:56.06 2.00
6 10 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 1:59.62 1.00
7 181 Šoltys AdamŠoltys Adam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 1:59.71
8 71 Majláth MatúšMajláth Matúš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 12 PB 2:05.50
9 235 Glitta BrunoGlitta Bruno 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 2:06.06
10 177 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 2:06.71
11 43 Zemjanek DominikZemjanek Dominik 13 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 10 2:07.65
12 39 Jančár AdamJančár Adam 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 9 2:08.11
13 65 Kmak AndrejKmak Andrej 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 14 2:08.22
170 Hoger ĽubomírHoger Ľubomír 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 11 DNS
Celkom 14 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2024 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 144 Tatarka SamuelTatarka Samuel 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 13 PB 1:48.05 9.00
2 1 Humeňanský PatrikHumeňanský Patrik 12 12 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 1:53.67 6.00
3 176 Majdák Maxim H.Majdák Maxim H. 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 1:54.91 4.00
4 213 Hönsch SamuelHönsch Samuel 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 1:54.95 3.00
5 13 Lipár AntonLipár Anton 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 2:01.09
6 243 Leško AlexLeško Alex 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 2:03.65
7 142 Paľa MartinPaľa Martin 12 12 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 10 PB 2:06.43
8 251 Sivák MatúšSivák Matúš 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11 2:07.26
9 245 Mačejovský TimotejMačejovský Timotej 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 2:13.80
10 238 Jančošek OliverJančošek Oliver 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:14.59
11 59 Holomani SamuelHolomani Samuel 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 2:15.51
MS 83 Tripčev FilipTripčev Filip 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 14 2:19.98
169 Fabián AlexFabián Alex 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS
280 Suranovský ŠimonSuranovský Šimon 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12 DNS
Celkom 14 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 214 Hreňko MartinHreňko Martin 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 PB 1:47.92 11.00
2 144 Tatarka SamuelTatarka Samuel 11 11 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 13 PB 1:48.05 9.00
3 241 Kviatkovský BenjamínKviatkovský Benjamín 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 1:52.31 8.00
4 256 Vanko MilanVanko Milan 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 13 PB 1:53.47 7.00
5 1 Humeňanský PatrikHumeňanský Patrik 12 12 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 1:53.67 6.00
6 252 Soták TobiasSoták Tobias 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 1:54.90 5.00
7 176 Majdák Maxim H.Majdák Maxim H. 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 1:54.91 4.00
8 213 Hönsch SamuelHönsch Samuel 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 1:54.95 3.00
9 201 Fecko RichardFecko Richard 12 12 ZŠ T. J. Moussona MichalovceZŠ T. J. Moussona Michalovce 7 PB 1:56.06 2.00
10 10 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 1:59.62 1.00
11 181 Šoltys AdamŠoltys Adam 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 1:59.71
12 13 Lipár AntonLipár Anton 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 2:01.09
13 243 Leško AlexLeško Alex 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 2:03.65
14 71 Majláth MatúšMajláth Matúš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 12 PB 2:05.50
15 235 Glitta BrunoGlitta Bruno 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 2:06.06
16 142 Paľa MartinPaľa Martin 12 12 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 10 PB 2:06.43
17 177 Papcun JakubPapcun Jakub 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 2:06.71
18 251 Sivák MatúšSivák Matúš 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 11 2:07.26
19 43 Zemjanek DominikZemjanek Dominik 13 13 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 10 2:07.65
20 39 Jančár AdamJančár Adam 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 9 2:08.11
21 65 Kmak AndrejKmak Andrej 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 14 2:08.22
22 245 Mačejovský TimotejMačejovský Timotej 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 2:13.80
23 238 Jančošek OliverJančošek Oliver 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:14.59
24 59 Holomani SamuelHolomani Samuel 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 2:15.51
25 83 Tripčev FilipTripčev Filip 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 14 2:19.98
170 Hoger ĽubomírHoger Ľubomír 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 11 DNS
169 Fabián AlexFabián Alex 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS
280 Suranovský ŠimonSuranovský Šimon 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12 DNS

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 8.6.2024 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 295 Lacková EmaLacková Ema 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 1:48.76 11.00
2 114 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 2:01.92 6.00
3 120 Ondočková DanielaOndočková Daniela 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 2:02.46 5.00
4 134 Vasilová EmaVasilová Ema 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 2:05.48 3.00
5 32 Tomčíková NikolaTomčíková Nikola 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 2:06.89 1.00
6 271 Olejárová LenkaOlejárová Lenka 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 2:07.52
7 298 Majancsiková AnnamáriaMajancsiková Annamária 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:08.25
8 186 Dienešová LauraDienešová Laura 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 PB 2:10.28
9 224 Kočišová AlexandraKočišová Alexandra 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 10 PB 2:14.39
96 Chytilová NelaChytilová Nela 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (so, 8.6.2024 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 28 Paruševová ElaParuševová Ela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 9 1:57.23 9.00
2 98 Juhásová LuciaJuhásová Lucia 11 11 Atletika Košice o.z. BAtletika Košice o.z. B 4 1:58.85 8.00
3 133 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10 2:01.44 7.00
4 260 Bilasová StanislavaBilasová Stanislava 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 2:03.48 4.00
5 265 Jurčišinová BarboraJurčišinová Barbora 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:05.77 2.00
6 118 Neupauerová MiriamNeupauerová Miriam 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 2:10.58
7 259 Bardúnová SoňaBardúnová Soňa 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 2:13.21
8 25 Komárová BibianaKomárová Bibiana 14 14 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 2:17.61
9 34 Urdová TimeaUrdová Timea 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 11 2:17.65
10 111 Kurucová KornéliaKurucová Kornélia 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 2:24.85
163 Kilianová AlžbetaKilianová Alžbeta 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNS
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 295 Lacková EmaLacková Ema 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 1:48.76 11.00
2 28 Paruševová ElaParuševová Ela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 9 1:57.23 9.00
3 98 Juhásová LuciaJuhásová Lucia 11 11 Atletika Košice o.z. BAtletika Košice o.z. B 4 1:58.85 8.00
4 133 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 10 2:01.44 7.00
5 114 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 2:01.92 6.00
6 120 Ondočková DanielaOndočková Daniela 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 2:02.46 5.00
7 260 Bilasová StanislavaBilasová Stanislava 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 2:03.48 4.00
8 134 Vasilová EmaVasilová Ema 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 2:05.48 3.00
9 265 Jurčišinová BarboraJurčišinová Barbora 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:05.77 2.00
10 32 Tomčíková NikolaTomčíková Nikola 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 2:06.89 1.00
11 271 Olejárová LenkaOlejárová Lenka 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 2:07.52
12 298 Majancsiková AnnamáriaMajancsiková Annamária 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:08.25
13 186 Dienešová LauraDienešová Laura 11 11 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 9 PB 2:10.28
14 118 Neupauerová MiriamNeupauerová Miriam 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 2:10.58
15 259 Bardúnová SoňaBardúnová Soňa 12 12 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 2:13.21
16 224 Kočišová AlexandraKočišová Alexandra 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 10 PB 2:14.39
17 25 Komárová BibianaKomárová Bibiana 14 14 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 2:17.61
18 34 Urdová TimeaUrdová Timea 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 11 2:17.65
19 111 Kurucová KornéliaKurucová Kornélia 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 2:24.85
96 Chytilová NelaChytilová Nela 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS
163 Kilianová AlžbetaKilianová Alžbeta 11 11 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNS

1500 m - Dorastenci

(so, 8.6.2024 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
<
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 310 Gajan JánGajan Ján 08 08 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 7 4:32.75 11.00
2 143 Pustai OliverPustai Oliver 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 PB 4:35.91 9.00
3 153 Lesník MarekLesník Marek 07 07 Creo Sport KošiceCreo Sport Košice 2 PB 4:37.41 8.00
4 11 Komka TomášKomka Tomáš 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov