<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ družstiev staršieho a najmladšieho žiactva - 2. kolo

Košice (18. 5. 2024)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 18.5.2024 - 11:10) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 4 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 07.69
2 57 Pohorenec MartinPohorenec Martin 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 08.31 QA
3 43 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.08
4 53 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.24
5 186 Ostatník RichardOstatník Richard 11 11 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 8 09.62
6 217 Hudačin LukášHudačin Lukáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 10.46
203 Trembuľák RamónTrembuľák Ramón 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 18.5.2024 - 11:10) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 261 Proks GregorProks Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.75 QA
2 185 Gallo AndrejGallo Andrej 09 09 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 5 PB 08.16 qA
3 212 Arendáš AdamArendáš Adam 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.48 qB
4 198 Rosinský AlexRosinský Alex 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 PB 09.07
5 7 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 09.38
6 140 Pelák PeterPelák Peter 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 10.32
202 Tran Kim HoaTran Kim Hoa 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 18.5.2024 - 11:10) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 191 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 07.66 QA
2 125 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 08.20 qA
MS 222 Križák DominikKrižák Dominik 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 08.25
4 139 Maturkanič MartinMaturkanič Martin 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 08.32 qB
5 55 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.89 qB
6 155 Bandura KristiánBandura Kristián 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 08.92
7 127 Molokáč MatejMolokáč Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 10.02
62 Tomčo AdamTomčo Adam 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 18.5.2024 - 11:10) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 3 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 07.67
2 218 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 07.74 QA
3 226 Michta MarkoMichta Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 08.30 qA
4 219 Kmec StanislavKmec Stanislav 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.37 qB
5 61 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.79 qB
6 234 Šiba KristiánŠiba Kristián 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 PB 08.87 qB
7 128 Tomčík DanielTomčík Daniel 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 09.29
8 47 Kmak AndrejKmak Andrej 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.74
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 18.5.2024 - 11:10) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 38 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 07.59
2 124 Belichenko GrigoriiBelichenko Grigorii 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 07.97 QA
3 28 Somogyi MaximSomogyi Maxim 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 08.59 qB
4 201 Torok StanislavTorok Stanislav 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 08.70 qB
5 141 Zuurbier DaniZuurbier Dani 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.90
6 6 Lipár AntonLipár Anton 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 09.25
7 5 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 09.51
197 Preverčík MarekPreverčík Marek 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 07.59
2 191 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 07.66 QA
3 3 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 07.67
4 4 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 07.69
5 218 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 07.74 QA
6 261 Proks GregorProks Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.75 QA
7 124 Belichenko GrigoriiBelichenko Grigorii 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 07.97 QA
8 185 Gallo AndrejGallo Andrej 09 09 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 5 PB 08.16 qA
9 125 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 08.20 qA
10 222 Križák DominikKrižák Dominik 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 08.25
11 226 Michta MarkoMichta Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 08.30 qA
12 57 Pohorenec MartinPohorenec Martin 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 08.31 QA
13 139 Maturkanič MartinMaturkanič Martin 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 08.32 qB
14 219 Kmec StanislavKmec Stanislav 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.37 qB
15 212 Arendáš AdamArendáš Adam 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.48 qB
16 28 Somogyi MaximSomogyi Maxim 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 08.59 qB
17 201 Torok StanislavTorok Stanislav 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 08.70 qB
18 61 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.79 qB
19 234 Šiba KristiánŠiba Kristián 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 PB 08.87 qB
20 55 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.89 qB
21 141 Zuurbier DaniZuurbier Dani 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 08.90
22 155 Bandura KristiánBandura Kristián 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 08.92
23 198 Rosinský AlexRosinský Alex 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 PB 09.07
24 43 Katoč TomášKatoč Tomáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.08
25 53 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.24
26 6 Lipár AntonLipár Anton 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 PB 09.25
27 128 Tomčík DanielTomčík Daniel 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 09.29
28 7 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 09.38
29 5 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 09.51
30 186 Ostatník RichardOstatník Richard 11 11 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 8 09.62
31 47 Kmak AndrejKmak Andrej 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.74
32 127 Molokáč MatejMolokáč Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 10.02
33 140 Pelák PeterPelák Peter 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 10.32
34 217 Hudačin LukášHudačin Lukáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 10.46
203 Trembuľák RamónTrembuľák Ramón 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNS
202 Tran Kim HoaTran Kim Hoa 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 DNS
62 Tomčo AdamTomčo Adam 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 DNS
197 Preverčík MarekPreverčík Marek 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (so, 18.5.2024 - 12:35) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 191 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 SB 07.62 11.00
2 261 Proks GregorProks Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.81 9.00
3 218 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.83 8.00
4 124 Belichenko GrigoriiBelichenko Grigorii 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 08.11 7.00
5 185 Gallo AndrejGallo Andrej 09 09 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 2 SB 08.14 6.00
6= 125 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 08.28 4.50
6= 57 Pohorenec MartinPohorenec Martin 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 SB 08.28 4.50
8 226 Michta MarkoMichta Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.44 3.00
Poznámky:
št.č.125: 8,280 sec; št.č.57: 8,280 sec
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 18.5.2024 - 12:35) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Maturkanič MartinMaturkanič Martin 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 08.36 2.00
2 219 Kmec StanislavKmec Stanislav 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.51 1.00
3 212 Arendáš AdamArendáš Adam 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.60
4 28 Somogyi MaximSomogyi Maxim 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 08.72
5 201 Torok StanislavTorok Stanislav 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 08.76
6 55 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 08.91
7 234 Šiba KristiánŠiba Kristián 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.97
8 61 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 08.97
Poznámky:
št.č.234: 8,961 sec; št.č.61: 8,963 sec
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 18.5.2024 - 10:55) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.13 qA
2 270 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 08.47 qA
3 97 Múdra AlžbetaMúdra Alžbeta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.93 qB
4 131 Oriyomi StellaOriyomi Stella 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 08.99 qB
5 70 Čižmárová KláraČižmárová Klára 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.14
6 173 Hreňová AnnaHreňová Anna 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.63
MS 117 Takáčová TatianaTakáčová Tatiana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 09.84
MS 82 Juhásová LuciaJuhásová Lucia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.90
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 18.5.2024 - 10:55) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.28 qA
2 86 Komárová KristínaKomárová Kristína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.03 qB
3 285 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.20
4 249 Tóthová NatáliaTóthová Natália 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.31
5 266 Bartková NinaBartková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.48
6 71 Čižmárová ZaraČižmárová Zara 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 09.52
7 32 Matušeková AdelaMatušeková Adela 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 10.05
MS 113 Szabadosová KristínaSzabadosová Kristína 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.33
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 18.5.2024 - 10:55) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 122 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.47 qA
2 33 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 09.02 qB
3 276 Kuseková TeodoraKuseková Teodora 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 09.18
4 26 Pavúková TamaraPavúková Tamara 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 09.21
5 18 Pirohová TimoteaPirohová Timotea 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 09.26
6 35 Ščepko NinaŠčepko Nina 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 09.38
7 172 Grešová Timea EliškaGrešová Timea Eliška 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 09.69
8 271 Kaňuchová MichaelaKaňuchová Michaela 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.96
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 18.5.2024 - 10:55) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1= 275 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 08.56 qA
1= 251 Udičová PatríciaUdičová Patrícia 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.56 qA
3 72 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.25
4 120 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.37
5 94 Micenková ZuzanaMicenková Zuzana 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.67
6 23 Tomčíková NikolaTomčíková Nikola 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 09.96
7 207 Popiková BiankaPopiková Bianka 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 09.97
8 272 Kentošová AlexandraKentošová Alexandra 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.10
Poznámky:
št.č.251: 8,555 sec; št.č.275: 8,555 sec POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 18.5.2024 - 10:55) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 118 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.56
2 77 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.67 qB
3 106 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.06
4 189 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 6 09.30
5 268 Čerňanská SáraČerňanská Sára 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 09.48
6 21 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 10.04
MS 81 Hričinová DominikaHričinová Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.07
8 302 Mišľanová KristínaMišľanová Kristína 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 11.63
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 18.5.2024 - 10:55) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 95 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.54 qA
2 281 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 08.63 qA
3 188 Koreňová ZuzanaKoreňová Zuzana 10 10 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 3 PB 08.85 qB
4 278 Majancsiková AnnamáriaMajancsiková Annamária 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.29
5 170 Bochňová ElianaBochňová Eliana 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 09.68
6 205 Chorvatovičová VanesaChorvatovičová Vanesa 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 10.08
MS 119 Titová SaraTitová Sara 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 10.63
301 Majchráková SimonaMajchráková Simona 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 18.5.2024 - 10:55) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Sinaiová TamaraSinaiová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.76 qB
2 243 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.86 qB
3 267 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.19
4 96 Mrázová EmmaMrázová Emma 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.81
5 19 Rencz StellaRencz Stella 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 09.83
6 100 Olejníková DorotkaOlejníková Dorotka 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.37
7 239 Horvátová NelaHorvátová Nela 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.82
269 Drosč RebecaDrosč Rebeca 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.13 qA
2 66 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.28 qA
3 270 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 08.47 qA
3 122 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.47 qA
5 95 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 08.54 qA
6 275 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 08.56 qA
6 251 Udičová PatríciaUdičová Patrícia 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.56 qA
6 118 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.56
9 281 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 08.63 qA
10 77 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 08.67 qB
11 110 Sinaiová TamaraSinaiová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.76 qB
12 188 Koreňová ZuzanaKoreňová Zuzana 10 10 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 3 PB 08.85 qB
13 243 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 08.86 qB
14 97 Múdra AlžbetaMúdra Alžbeta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.93 qB
15 131 Oriyomi StellaOriyomi Stella 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 1 08.99 qB
16 33 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 09.02 qB
17 86 Komárová KristínaKomárová Kristína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.03 qB
18 106 Račinskis DominikaRačinskis Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.06
19 70 Čižmárová KláraČižmárová Klára 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.14
20 276 Kuseková TeodoraKuseková Teodora 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 09.18
21 267 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.19
22 285 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.20
23 26 Pavúková TamaraPavúková Tamara 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 09.21
24 72 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.25
25 18 Pirohová TimoteaPirohová Timotea 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 09.26
26 278 Majancsiková AnnamáriaMajancsiková Annamária 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.29
27 189 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 6 09.30
28 249 Tóthová NatáliaTóthová Natália 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.31
29 120 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.37
30 35 Ščepko NinaŠčepko Nina 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 09.38
31 266 Bartková NinaBartková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.48
31 268 Čerňanská SáraČerňanská Sára 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 09.48
33 71 Čižmárová ZaraČižmárová Zara 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 09.52
34 173 Hreňová AnnaHreňová Anna 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.63
35 94 Micenková ZuzanaMicenková Zuzana 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.67
36 170 Bochňová ElianaBochňová Eliana 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 09.68
37 172 Grešová Timea EliškaGrešová Timea Eliška 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 09.69
38 96 Mrázová EmmaMrázová Emma 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.81
39 19 Rencz StellaRencz Stella 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 09.83
40 117 Takáčová TatianaTakáčová Tatiana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 09.84
41 82 Juhásová LuciaJuhásová Lucia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.90
42 271 Kaňuchová MichaelaKaňuchová Michaela 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 09.96
42 23 Tomčíková NikolaTomčíková Nikola 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 09.96
44 207 Popiková BiankaPopiková Bianka 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 09.97
45 21 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 10.04
46 32 Matušeková AdelaMatušeková Adela 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 10.05
47 81 Hričinová DominikaHričinová Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.07
48 205 Chorvatovičová VanesaChorvatovičová Vanesa 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 10.08
49 272 Kentošová AlexandraKentošová Alexandra 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 10.10
50 113 Szabadosová KristínaSzabadosová Kristína 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.33
51 100 Olejníková DorotkaOlejníková Dorotka 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.37
52 119 Titová SaraTitová Sara 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 10.63
53 239 Horvátová NelaHorvátová Nela 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.82
54 302 Mišľanová KristínaMišľanová Kristína 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 11.63
301 Majchráková SimonaMajchráková Simona 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 DNS
269 Drosč RebecaDrosč Rebeca 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (so, 18.5.2024 - 12:25) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 SB 08.10 11.00
2 66 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 SB 08.12 9.00
3 122 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 SB 08.41 8.00
4 270 Hrabovská ZuzanaHrabovská Zuzana 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.56 7.00
5 275 Kozáková HanaKozáková Hana 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 08.57 6.00
6 251 Udičová PatríciaUdičová Patrícia 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 08.68 5.00
7 95 Miliczka HanaMiliczka Hana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.73 4.00
8 281 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.88 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 18.5.2024 - 12:25) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 77 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 SB 08.58 2.00
2 110 Sinaiová TamaraSinaiová Tamara 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 SB 08.67 1.00
3 243 Križáková CharlotteKrižáková Charlotte 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.89
4 33 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 SB 08.91
5 86 Komárová KristínaKomárová Kristína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 SB 08.95
6 188 Koreňová ZuzanaKoreňová Zuzana 10 10 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 3 09.01
7 97 Múdra AlžbetaMúdra Alžbeta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.10
8 131 Oriyomi StellaOriyomi Stella 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 09.21
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 18.5.2024 - 12:15) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 257 Deák LeoDeák Leo 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 SB 09.26 11.00
2 59 Sabol RoderikSabol Roderik 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 SB 09.36 9.00
3 262 Suranovský ŠimonSuranovský Šimon 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 SB 09.47 8.00
4 8 Slivka ŠimonSlivka Šimon 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 SB 09.54 7.00
5 27 Dratva MichalDratva Michal 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 SB 09.58 6.00
6 137 Mandula JakubMandula Jakub 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 SB 09.62 5.00
7 52 Mihaľ MatejMihaľ Matej 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 SB 09.66 4.00
8 54 Palaščák EliášPalaščák Eliáš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 09.70 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 18.5.2024 - 12:15) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 168 Pavlinský PeterPavlinský Peter 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 SB 09.74 2.00
2 41 Holomani SamuelHolomani Samuel 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.84 1.00
3 46 Kišš MartinKišš Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.84
4 227 Mlynár TobiasMlynár Tobias 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 SB 09.95
5 165 Mihalik BorisMihalik Boris 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 SB 10.02
6 199 Sikorai FilipSikorai Filip 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 10.05
7 51 Micenko PeterMicenko Peter 16 16 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 SB 10.12
8 231 Sivák MatúšSivák Matúš 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 10.30
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 18.5.2024 - 10:40) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 59 Sabol RoderikSabol Roderik 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.48 QA
2 168 Pavlinský PeterPavlinský Peter 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.80 qB
3 199 Sikorai FilipSikorai Filip 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 10.01 qB
4 165 Mihalik BorisMihalik Boris 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 10.21 qB
5 264 Varholak Tomáš MartinVarholak Tomáš Martin 16 16 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.47
6 169 Tomčo DávidTomčo Dávid 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 10.51
164 Macko MichalMacko Michal 15 15 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 18.5.2024 - 10:40) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 257 Deák LeoDeák Leo 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.39 QA
2 137 Mandula JakubMandula Jakub 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.75 qA
3 227 Mlynár TobiasMlynár Tobias 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.98 qB
4 231 Sivák MatúšSivák Matúš 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.25 qB
5 263 Škriab RóbertŠkriab Róbert 15 15 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.45
6 64 Tripčev FilipTripčev Filip 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.54
160 Katona PeterKatona Peter 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 18.5.2024 - 10:40) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Mihaľ MatejMihaľ Matej 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.68 QA
2 41 Holomani SamuelHolomani Samuel 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.76 qB
3 46 Kišš MartinKišš Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.82 qB
4 51 Micenko PeterMicenko Peter 16 16 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.13 qB
5 161 Latta SimonLatta Simon 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 10.60
6 259 Kristan OndrejKristan Ondrej 15 15 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.31
196 Lukáč MatiasLukáč Matias 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 18.5.2024 - 10:40) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 262 Suranovský ŠimonSuranovský Šimon 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.66 QA
2 27 Dratva MichalDratva Michal 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 09.70 qA
3 223 Lenart MarkoLenart Marko 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.39
4 56 Petránsky MartinPetránsky Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.42
5 65 Wencel RichardWencel Richard 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.56
6 193 Gomboš TomášGomboš Tomáš 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 10.76
7 258 Kristan MarekKristan Marek 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.84
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 18.5.2024 - 10:40) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 8 Slivka ŠimonSlivka Šimon 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 09.64 QA
2 54 Palaščák EliášPalaščák Eliáš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.67 qA
3 209 Parkanský JakubParkanský Jakub 13 13 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 8 PB 10.26
4 256 Bohunék TomášBohunék Tomáš 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.41
5 37 Cily ŠimonCily Šimon 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.30
162 Linkesch LeonardLinkesch Leonard 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 DNS
138 Matias FilipMatias Filip 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťaz rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 257 Deák LeoDeák Leo 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.39 QA
2 59 Sabol RoderikSabol Roderik 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.48 QA
3 8 Slivka ŠimonSlivka Šimon 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 09.64 QA
4 262 Suranovský ŠimonSuranovský Šimon 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.66 QA
5 54 Palaščák EliášPalaščák Eliáš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.67 qA
6 52 Mihaľ MatejMihaľ Matej 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.68 QA
7 27 Dratva MichalDratva Michal 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 09.70 qA
8 137 Mandula JakubMandula Jakub 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 09.75 qA
9 41 Holomani SamuelHolomani Samuel 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.76 qB
10 168 Pavlinský PeterPavlinský Peter 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.80 qB
11 46 Kišš MartinKišš Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.82 qB
12 227 Mlynár TobiasMlynár Tobias 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 09.98 qB
13 199 Sikorai FilipSikorai Filip 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 10.01 qB
14 51 Micenko PeterMicenko Peter 16 16 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.13 qB
15 165 Mihalik BorisMihalik Boris 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 10.21 qB
16 231 Sivák MatúšSivák Matúš 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.25 qB
17 209 Parkanský JakubParkanský Jakub 13 13 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 8 PB 10.26
18 223 Lenart MarkoLenart Marko 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.39
19 256 Bohunék TomášBohunék Tomáš 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.41
20 56 Petránsky MartinPetránsky Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.42
21 263 Škriab RóbertŠkriab Róbert 15 15 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.45
22 264 Varholak Tomáš MartinVarholak Tomáš Martin 16 16 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.47
23 169 Tomčo DávidTomčo Dávid 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 10.51
24 64 Tripčev FilipTripčev Filip 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.54
25 65 Wencel RichardWencel Richard 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.56
26 161 Latta SimonLatta Simon 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 10.60
27 193 Gomboš TomášGomboš Tomáš 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 10.76
28 258 Kristan MarekKristan Marek 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.84
29 37 Cily ŠimonCily Šimon 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 11.30
30 259 Kristan OndrejKristan Ondrej 15 15 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 11.31
164 Macko MichalMacko Michal 15 15 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 DNS
160 Katona PeterKatona Peter 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNS
196 Lukáč MatiasLukáč Matias 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 DNS
162 Linkesch LeonardLinkesch Leonard 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 DNS
138 Matias FilipMatias Filip 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 DNS

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 18.5.2024 - 10:20) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Krupeľáková SofiaKrupeľáková Sofia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.15 QA
2 174 Kličková ZoeKličková Zoe 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 09.88 qA
3 17 Palenčárová BiankaPalenčárová Bianka 14 14 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 10.06 qB
4 83 Kačkošová AdelaKačkošová Adela 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.08 qB
5 34 Smoleňová ViktóriaSmoleňová Viktória 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 10.36 qB
6 204 Blahutová KláraBlahutová Klára 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 PB 10.38
7 253 Vencúriková EmmaVencúriková Emma 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 11.01
8 31 Horvathová KarinHorvathová Karin 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 11.02
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 18.5.2024 - 10:20) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 279 Morovska AdelaMorovska Adela 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.47 QA
2 99 Öhlschlägerová LeaÖhlschlägerová Lea 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.05 qB
3 265 Banik NinaBanik Nina 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.55
4 112 Szabadosová DianaSzabadosová Diana 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.75
5 145 Dydňanská BiankaDydňanská Bianka 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 11.67
255 Zapotoková NelaZapotoková Nela 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 DNS
109 Rizmanová ZoeRizmanová Zoe 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS
171 Gállová GabrielaGállová Gabriela 15 15 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 18.5.2024 - 10:20) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 67 Baltesová EmilyBaltesová Emily 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.67 QA
2 116 Šoffová ZaraŠoffová Zara 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.02 qA
3 98 Múdra JulianaMúdra Juliana 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.37
4 153 Sokolovičová KristínaSokolovičová Kristína 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 10.58
5 176 Malinovská NatašaMalinovská Nataša 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 10.59
6 274 Kolesárová EmaKolesárová Ema 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.78
7 151 Piatková ZuzanaPiatková Zuzana 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 11.94
8 89 Kováčová ElaKováčová Ela 16 16 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 12.41
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 18.5.2024 - 10:20) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 29 Allen HannahAllen Hannah 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 10.10 QA
2 79 Harachová TamaraHarachová Tamara 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.24 qB
3 187 Golianová KristínaGolianová Kristína 13 13 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 3 10.32 qB
4 190 Kuzmová Radomíra RodoslavaKuzmová Radomíra Rodoslava 16 16 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 6 10.57
5 148 Chrabáčková NatáliaChrabáčková Natália 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 10.64
6 9 Bindasová BiankaBindasová Bianka 16 16 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 11.31
7 115 Šelenková SoňaŠelenková Soňa 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 12.04
8 90 Köverová KatarínaKöverová Katarína 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 12.32
Poznámky:
POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 18.5.2024 - 10:20) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Bindasová TimeaBindasová Timea 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 09.88 QA
2 121 Vojtechovská ElaVojtechovská Ela 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.02 qA
3 181 Semenenko SofiaSemenenko Sofia 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 10.04 qB
4 30 Bordáčová LauraBordáčová Laura 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 PB 10.36 qB
5 284 Ražeková ZuzanaRažeková Zuzana 17 17 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.15
254 Volochan ArinaVolochan Arina 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DNS
246 Pangrácová ViktóriaPangrácová Viktória 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 DNS
108 Repeľová ElenkaRepeľová Elenka 16 16 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 DQ
Poznámky:
št.č. 108 DQ podľa TP 17.2.3 POSTUP: Finále A: víťazka rozbehu (QA) + 3 s časom (qA); Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Krupeľáková SofiaKrupeľáková Sofia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.15 QA
2 279 Morovska AdelaMorovska Adela 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.47 QA
3 67 Baltesová EmilyBaltesová Emily 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.67 QA
4 174 Kličková ZoeKličková Zoe 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 09.88 qA
4 10 Bindasová TimeaBindasová Timea 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 09.88 QA
6 116 Šoffová ZaraŠoffová Zara 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.02 qA
6 121 Vojtechovská ElaVojtechovská Ela 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.02 qA
8 181 Semenenko SofiaSemenenko Sofia 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 10.04 qB
9 99 Öhlschlägerová LeaÖhlschlägerová Lea 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.05 qB
10 17 Palenčárová BiankaPalenčárová Bianka 14 14 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 10.06 qB
11 83 Kačkošová AdelaKačkošová Adela 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.08 qB
12 29 Allen HannahAllen Hannah 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 10.10 QA
13 79 Harachová TamaraHarachová Tamara 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.24 qB
14 187 Golianová KristínaGolianová Kristína 13 13 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 3 10.32 qB
15 34 Smoleňová ViktóriaSmoleňová Viktória 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 10.36 qB
15 30 Bordáčová LauraBordáčová Laura 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 PB 10.36 qB
17 98 Múdra JulianaMúdra Juliana 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.37
18 204 Blahutová KláraBlahutová Klára 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 PB 10.38
19 265 Banik NinaBanik Nina 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.55
20 190 Kuzmová Radomíra RodoslavaKuzmová Radomíra Rodoslava 16 16 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 6 10.57
21 153 Sokolovičová KristínaSokolovičová Kristína 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 10.58
22 176 Malinovská NatašaMalinovská Nataša 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 10.59
23 148 Chrabáčková NatáliaChrabáčková Natália 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 10.64
24 112 Szabadosová DianaSzabadosová Diana 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.75
25 274 Kolesárová EmaKolesárová Ema 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.78
26 253 Vencúriková EmmaVencúriková Emma 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 11.01
27 31 Horvathová KarinHorvathová Karin 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 11.02
28 284 Ražeková ZuzanaRažeková Zuzana 17 17 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.15
29 9 Bindasová BiankaBindasová Bianka 16 16 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 11.31
30 145 Dydňanská BiankaDydňanská Bianka 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 11.67
31 151 Piatková ZuzanaPiatková Zuzana 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 11.94
32 115 Šelenková SoňaŠelenková Soňa 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 12.04
33 90 Köverová KatarínaKöverová Katarína 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 12.32
34 89 Kováčová ElaKováčová Ela 16 16 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 12.41
255 Zapotoková NelaZapotoková Nela 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 DNS
109 Rizmanová ZoeRizmanová Zoe 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS
171 Gállová GabrielaGállová Gabriela 15 15 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 DNS
254 Volochan ArinaVolochan Arina 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DNS
246 Pangrácová ViktóriaPangrácová Viktória 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 DNS
108 Repeľová ElenkaRepeľová Elenka 16 16 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 DQ

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 18.5.2024 - 12:05) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Krupeľáková SofiaKrupeľáková Sofia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 SB 08.96 11.00
2 67 Baltesová EmilyBaltesová Emily 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 SB 09.33 9.00
3 279 Morovska AdelaMorovska Adela 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.48 8.00
4 29 Allen HannahAllen Hannah 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 SB 09.56 7.00
5 174 Kličková ZoeKličková Zoe 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 SB 09.71 6.00
6 121 Vojtechovská ElaVojtechovská Ela 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 SB 09.73 5.00
7 10 Bindasová TimeaBindasová Timea 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 SB 09.73 4.00
8 116 Šoffová ZaraŠoffová Zara 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 SB 09.80 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 18.5.2024 - 12:05) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 83 Kačkošová AdelaKačkošová Adela 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 SB 09.77 2.00
2 99 Öhlschlägerová LeaÖhlschlägerová Lea 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 SB 09.78 1.00
3 17 Palenčárová BiankaPalenčárová Bianka 14 14 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 SB 09.85
4 181 Semenenko SofiaSemenenko Sofia 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 SB 09.87
5 34 Smoleňová ViktóriaSmoleňová Viktória 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 SB 09.88
6 79 Harachová TamaraHarachová Tamara 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 SB 09.99
7 187 Golianová KristínaGolianová Kristína 13 13 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 7 SB 10.16
8 30 Bordáčová LauraBordáčová Laura 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 SB 10.22
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2024 - 14:45) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 17.55 11.00
2 224 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 18.55 9.00
MS 38 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 18.69
4 191 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 18.70 8.00
5 142 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 18.83 7.00
6 218 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 18.98 6.00
7 125 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 19.92
8 139 Maturkanič MartinMaturkanič Martin 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 19.97
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 18.5.2024 - 14:45) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 19.49 5.00
2 226 Michta MarkoMichta Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 19.66 3.00
3 185 Gallo AndrejGallo Andrej 09 09 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 4 PB 19.78 2.00
4 220 Kotik LukášKotik Lukáš 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 19.86 1.00
5 212 Arendáš AdamArendáš Adam 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 20.01
6 57 Pohorenec MartinPohorenec Martin 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 20.39
7 61 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 20.69
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 18.5.2024 - 14:45) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 28 Somogyi MaximSomogyi Maxim 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 PB 20.54
2 234 Šiba KristiánŠiba Kristián 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 21.31
3 198 Rosinský AlexRosinský Alex 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 PB 21.51
4 229 Pillár OliverPillár Oliver 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 21.84
5 236 Uhriňák MatejUhriňák Matej 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 22.44
6 7 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 23.17
202 Tran Kim HoaTran Kim Hoa 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 18.5.2024 - 14:45) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 6 Lipár AntonLipár Anton 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 22.78
2 186 Ostatník RichardOstatník Richard 11 11 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 7 23.54
3 217 Hudačin LukášHudačin Lukáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 24.12
4 47 Kmak AndrejKmak Andrej 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.86
5 5 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 25.66
6 140 Pelák PeterPelák Peter 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 26.31
62 Tomčo AdamTomčo Adam 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 18.5.2024 - 14:45) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 19.59 4.00
2 219 Kmec StanislavKmec Stanislav 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.50
MS 42 Kačkoš AdamKačkoš Adam 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 21.06
4 195 Laporčák MatúšLaporčák Matúš 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 21.52
5 141 Zuurbier DaniZuurbier Dani 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 21.78
6 228 Peniak SebastiánPeniak Sebastián 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 22.05
7 225 Maxin LeonardMaxin Leonard 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 25.60
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 2 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 17.55 11.00
2 224 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 18.55 9.00
3 38 Dobranský KristiánDobranský Kristián 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 18.69
4 191 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 18.70 8.00
5 142 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 18.83 7.00
6 218 Jurčišin MarkoJurčišin Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 18.98 6.00
7 36 Babuščák MarekBabuščák Marek 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 19.49 5.00
8 39 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 19.59 4.00
9 226 Michta MarkoMichta Marko 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 19.66 3.00
10 185 Gallo AndrejGallo Andrej 09 09 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 4 PB 19.78 2.00
11 220 Kotik LukášKotik Lukáš 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 19.86 1.00
12 125 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 19.92
13 139 Maturkanič MartinMaturkanič Martin 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 19.97
14 212 Arendáš AdamArendáš Adam 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 20.01
15 57 Pohorenec MartinPohorenec Martin 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 20.39
16 219 Kmec StanislavKmec Stanislav 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.50
17 28 Somogyi MaximSomogyi Maxim 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 PB 20.54
18 61 Tomáš LukášTomáš Lukáš 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 20.69
19 42 Kačkoš AdamKačkoš Adam 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 21.06
20 234 Šiba KristiánŠiba Kristián 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 21.31
21 198 Rosinský AlexRosinský Alex 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 PB 21.51
22 195 Laporčák MatúšLaporčák Matúš 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 21.52
23 141 Zuurbier DaniZuurbier Dani 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 21.78
24 229 Pillár OliverPillár Oliver 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 21.84
25 228 Peniak SebastiánPeniak Sebastián 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 22.05
26 236 Uhriňák MatejUhriňák Matej 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 22.44
27 6 Lipár AntonLipár Anton 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 22.78
28 7 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 23.17
29 186 Ostatník RichardOstatník Richard 11 11 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 7 23.54
30 217 Hudačin LukášHudačin Lukáš 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 24.12
31 47 Kmak AndrejKmak Andrej 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.86
32 225 Maxin LeonardMaxin Leonard 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 25.60
33 5 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 25.66
34 140 Pelák PeterPelák Peter 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 26.31
202 Tran Kim HoaTran Kim Hoa 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS
62 Tomčo AdamTomčo Adam 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2024 - 14:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 19.06 11.00
2 66 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 19.93 9.00
3 88 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 20.12 8.00
MS 118 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 20.68
5 242 Jajková NinaJajková Nina 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.61 5.00
6 72 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 21.84 3.00
7 189 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 8 22.16 1.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 18.5.2024 - 14:30) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 77 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 21.39 6.00
2 120 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 22.11 2.00
3 26 Pavúková TamaraPavúková Tamara 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 PB 22.17
4 14 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 22.17
5 33 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 22.57
6 285 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 22.87
288 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNF
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 18.5.2024 - 14:30) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 PB 20.84 7.00
2 273 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 21.75 4.00
3 267 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 22.56
4 268 Čerňanská SáraČerňanská Sára 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 22.59
5 188 Koreňová ZuzanaKoreňová Zuzana 10 10 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 2 PB 22.76
6 249 Tóthová NatáliaTóthová Natália 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.14
7 35 Ščepko NinaŠčepko Nina 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 23.37
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 18.5.2024 - 14:30) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 240 Chovancová EmaChovancová Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 22.60
2 23 Tomčíková NikolaTomčíková Nikola 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 PB 23.84
MS 82 Juhásová LuciaJuhásová Lucia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.45
4 207 Popiková BiankaPopiková Bianka 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 24.58
5 32 Matušeková AdelaMatušeková Adela 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 24.88
6 21 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 25.36
7 205 Chorvatovičová VanesaChorvatovičová Vanesa 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 25.84
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 18.5.2024 - 14:30) official Vietor: -2.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 277 Lajčáková PetraLajčáková Petra 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 23.41
2 301 Majchráková SimonaMajchráková Simona 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 25.08
MS 117 Takáčová TatianaTakáčová Tatiana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 25.15
4 173 Hreňová AnnaHreňová Anna 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 25.17
5 239 Horvátová NelaHorvátová Nela 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 26.61
MS 119 Titová SaraTitová Sara 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 26.69
7 302 Mišľanová KristínaMišľanová Kristína 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 29.44
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (so, 18.5.2024 - 14:30) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Pirohová TimoteaPirohová Timotea 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 22.74
2 123 Zubriková TamaraZubriková Tamara 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 23.15
3 170 Bochňová ElianaBochňová Eliana 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.48
4 272 Kentošová AlexandraKentošová Alexandra 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 24.01
5 24 Trojanová SimonaTrojanová Simona 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 24.51
6 152 Siváková MichaelaSiváková Michaela 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 24.77
7 100 Olejníková DorotkaOlejníková Dorotka 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.97
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 19.06 11.00
2 66 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 19.93 9.00
3 88 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 20.12 8.00
4 118 Telepunová LuciaTelepunová Lucia 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 20.68
5 13 Hanudeľová Tamara ChiaraHanudeľová Tamara Chiara 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 PB 20.84 7.00
6 77 Géciova BarboraGéciova Barbora 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 21.39 6.00
7 242 Jajková NinaJajková Nina 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.61 5.00
8 273 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 21.75 4.00
9 72 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 21.84 3.00
10 120 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 22.11 2.00
11 189 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 8 22.16 1.00
12 26 Pavúková TamaraPavúková Tamara 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 PB 22.17
12 14 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 22.17
14 267 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 22.56
15 33 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 22.57
16 268 Čerňanská SáraČerňanská Sára 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 22.59
17 240 Chovancová EmaChovancová Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 22.60
18 18 Pirohová TimoteaPirohová Timotea 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 22.74
19 188 Koreňová ZuzanaKoreňová Zuzana 10 10 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 2 PB 22.76
20 285 Seward-Kissová Emily GraceSeward-Kissová Emily Grace 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 22.87
21 249 Tóthová NatáliaTóthová Natália 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 23.14
22 123 Zubriková TamaraZubriková Tamara 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 23.15
23 35 Ščepko NinaŠčepko Nina 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 23.37
24 277 Lajčáková PetraLajčáková Petra 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 23.41
25 170 Bochňová ElianaBochňová Eliana 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 23.48
26 23 Tomčíková NikolaTomčíková Nikola 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 PB 23.84
27 272 Kentošová AlexandraKentošová Alexandra 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 24.01
28 82 Juhásová LuciaJuhásová Lucia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.45
29 24 Trojanová SimonaTrojanová Simona 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 24.51
30 207 Popiková BiankaPopiková Bianka 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 24.58
31 152 Siváková MichaelaSiváková Michaela 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 24.77
32 32 Matušeková AdelaMatušeková Adela 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 24.88
33 100 Olejníková DorotkaOlejníková Dorotka 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.97
34 301 Majchráková SimonaMajchráková Simona 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 25.08
35 117 Takáčová TatianaTakáčová Tatiana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 25.15
36 173 Hreňová AnnaHreňová Anna 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 25.17
37 21 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 25.36
38 205 Chorvatovičová VanesaChorvatovičová Vanesa 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 25.84
39 239 Horvátová NelaHorvátová Nela 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 26.61
40 119 Titová SaraTitová Sara 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 26.69
41 302 Mišľanová KristínaMišľanová Kristína 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 29.44
288 Vargovčáková NinaVargovčáková Nina 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNF

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2024 - 14:15) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 257 Deák LeoDeák Leo 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 22.69 11.00
2 194 Hönsch SamuelHönsch Samuel 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 22.82 9.00
3 8 Slivka ŠimonSlivka Šimon 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 22.89 8.00
4 27 Dratva MichalDratva Michal 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 23.75 7.00
5 54 Palaščák EliášPalaščák Eliáš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 24.24 6.00
6 262 Suranovský ŠimonSuranovský Šimon 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.26 5.00
7 137 Mandula JakubMandula Jakub 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 24.53 4.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 18.5.2024 - 14:15) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 52 Mihaľ MatejMihaľ Matej 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 24.74 3.00
2 58 Repeľ FilipRepeľ Filip 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 24.92 2.00
3 41 Holomani SamuelHolomani Samuel 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 25.00 1.00
4 227 Mlynár TobiasMlynár Tobias 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 25.32
5 64 Tripčev FilipTripčev Filip 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 26.49
138 Matias FilipMatias Filip 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 18.5.2024 - 14:15) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 256 Bohunék TomášBohunék Tomáš 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 25.34
2 264 Varholak Tomáš MartinVarholak Tomáš Martin 16 16 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 26.25
3 223 Lenart MarkoLenart Marko 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 26.81
4 169 Tomčo DávidTomčo Dávid 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 27.47
5 49 Levkut OliverLevkut Oliver 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 27.47
6 40 Galdun OndrejGaldun Ondrej 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 27.57
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 18.5.2024 - 14:15) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Wencel RichardWencel Richard 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 25.90
2 161 Latta SimonLatta Simon 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 26.36
3 211 Ščerbák MaximŠčerbák Maxim 13 13 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 27.58
162 Linkesch LeonardLinkesch Leonard 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 DNS
160 Katona PeterKatona Peter 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
164 Macko MichalMacko Michal 15 15 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 257 Deák LeoDeák Leo 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 22.69 11.00
2 194 Hönsch SamuelHönsch Samuel 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 22.82 9.00
3 8 Slivka ŠimonSlivka Šimon 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 22.89 8.00
4 27 Dratva MichalDratva Michal 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 23.75 7.00
5 54 Palaščák EliášPalaščák Eliáš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 24.24 6.00
6 262 Suranovský ŠimonSuranovský Šimon 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 24.26 5.00
7 137 Mandula JakubMandula Jakub 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 PB 24.53 4.00
8 52 Mihaľ MatejMihaľ Matej 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 24.74 3.00
9 58 Repeľ FilipRepeľ Filip 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 24.92 2.00
10 41 Holomani SamuelHolomani Samuel 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 25.00 1.00
11 227 Mlynár TobiasMlynár Tobias 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 25.32
12 256 Bohunék TomášBohunék Tomáš 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 25.34
13 65 Wencel RichardWencel Richard 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 25.90
14 264 Varholak Tomáš MartinVarholak Tomáš Martin 16 16 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 26.25
15 161 Latta SimonLatta Simon 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 26.36
16 64 Tripčev FilipTripčev Filip 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 26.49
17 223 Lenart MarkoLenart Marko 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 26.81
18 169 Tomčo DávidTomčo Dávid 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 PB 27.47
18 49 Levkut OliverLevkut Oliver 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 27.47
20 40 Galdun OndrejGaldun Ondrej 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 27.57
21 211 Ščerbák MaximŠčerbák Maxim 13 13 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 27.58
138 Matias FilipMatias Filip 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 DNS
162 Linkesch LeonardLinkesch Leonard 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 DNS
160 Katona PeterKatona Peter 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
164 Macko MichalMacko Michal 15 15 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2024 - 14:00) official Vietor: -1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Devečková ViktóriaDevečková Viktória 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.14 11.00
2 29 Allen HannahAllen Hannah 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 24.06 9.00
3 10 Bindasová TimeaBindasová Timea 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 24.17 7.00
4 83 Kačkošová AdelaKačkošová Adela 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 25.03 6.00
5 30 Bordáčová LauraBordáčová Laura 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 25.27 5.00
6 121 Vojtechovská ElaVojtechovská Ela 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 25.55 4.00
7 187 Golianová KristínaGolianová Kristína 13 13 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 8 25.81 3.00
8 153 Sokolovičová KristínaSokolovičová Kristína 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 26.58
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 18.5.2024 - 14:00) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 283 Ražeková RenátaRažeková Renáta 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 24.09 8.00
2 190 Kuzmová Radomíra RodoslavaKuzmová Radomíra Rodoslava 16 16 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 4 PB 26.09 2.00
3 17 Palenčárová BiankaPalenčárová Bianka 14 14 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 26.21 1.00
4 265 Banik NinaBanik Nina 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.66
5 15 Komárová BibianaKomárová Bibiana 14 14 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 27.14
6 31 Horvathová KarinHorvathová Karin 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 27.62
7 148 Chrabáčková NatáliaChrabáčková Natália 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 28.10
8 9 Bindasová BiankaBindasová Bianka 16 16 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 28.42
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 73 Devečková ViktóriaDevečková Viktória 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 23.14 11.00
2 29 Allen HannahAllen Hannah 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 24.06 9.00
3 283 Ražeková RenátaRažeková Renáta 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 24.09 8.00
4 10 Bindasová TimeaBindasová Timea 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 24.17 7.00
5 83 Kačkošová AdelaKačkošová Adela 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 25.03 6.00
6 30 Bordáčová LauraBordáčová Laura 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 25.27 5.00
7 121 Vojtechovská ElaVojtechovská Ela 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 25.55 4.00
8 187 Golianová KristínaGolianová Kristína 13 13 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 8 25.81 3.00
9 190 Kuzmová Radomíra RodoslavaKuzmová Radomíra Rodoslava 16 16 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 4 PB 26.09 2.00
10 17 Palenčárová BiankaPalenčárová Bianka 14 14 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 PB 26.21 1.00
11 153 Sokolovičová KristínaSokolovičová Kristína 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 26.58
12 265 Banik NinaBanik Nina 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.66
13 15 Komárová BibianaKomárová Bibiana 14 14 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 27.14
14 31 Horvathová KarinHorvathová Karin 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 27.62
15 148 Chrabáčková NatáliaChrabáčková Natália 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 28.10
16 9 Bindasová BiankaBindasová Bianka 16 16 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 28.42

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2024 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 4 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 35.98
2 2 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 36.65 11.00
MS 136 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 36.76
MS 3 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 37.32
MS 48 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 39.46
6 134 Durkot MIlanDurkot MIlan 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 40.52 9.00
7 139 Maturkanič MartinMaturkanič Martin 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 PB 41.99 7.00
8 212 Arendáš AdamArendáš Adam 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 PB 43.57 5.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 18.5.2024 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 41.23 8.00
2 125 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 42.12 6.00
3 128 Tomčík DanielTomčík Daniel 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 47.03 4.00
4 220 Kotik LukášKotik Lukáš 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 47.08 2.00
5 55 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 51.40
6 47 Kmak AndrejKmak Andrej 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 53.87
185 Gallo AndrejGallo Andrej 09 09 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 5 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 18.5.2024 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 141 Zuurbier DaniZuurbier Dani 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 47.05 3.00
2 228 Peniak SebastiánPeniak Sebastián 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 47.57 1.00
3 6 Lipár AntonLipár Anton 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 48.77
4 53 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 50.95
5 7 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 54.07
42 Kačkoš AdamKačkoš Adam 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS
62 Tomčo AdamTomčo Adam 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 4 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 35.98
2 2 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 36.65 11.00
3 136 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 36.76
4 3 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 37.32
5 48 Kóča FilipKóča Filip 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 39.46
6 134 Durkot MIlanDurkot MIlan 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 40.52 9.00
7 39 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 41.23 8.00
8 139 Maturkanič MartinMaturkanič Martin 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 PB 41.99 7.00
9 125 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 42.12 6.00
10 212 Arendáš AdamArendáš Adam 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 PB 43.57 5.00
11 128 Tomčík DanielTomčík Daniel 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 47.03 4.00
12 141 Zuurbier DaniZuurbier Dani 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 47.05 3.00
13 220 Kotik LukášKotik Lukáš 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 47.08 2.00
14 228 Peniak SebastiánPeniak Sebastián 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 47.57 1.00
15 6 Lipár AntonLipár Anton 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 48.77
16 53 Miliczky JakubMiliczky Jakub 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 50.95
17 55 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 51.40
18 47 Kmak AndrejKmak Andrej 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 53.87
19 7 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 54.07
185 Gallo AndrejGallo Andrej 09 09 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 5 DNS
42 Kačkoš AdamKačkoš Adam 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS
62 Tomčo AdamTomčo Adam 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 18.5.2024 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 120 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 46.98 9.00
2 149 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 47.77 8.00
3 143 Crea BeatriceCrea Beatrice 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 49.29 5.00
4 273 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 49.47 4.00
5 277 Lajčáková PetraLajčáková Petra 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 49.59 3.00
6 287 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 51.47 2.00
7 152 Siváková MichaelaSiváková Michaela 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 56.12
8 170 Bochňová ElianaBochňová Eliana 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 58.65
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 18.5.2024 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 76 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 44.60
2 88 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 45.12 11.00
3 111 Straková DorotaStraková Dorota 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 47.81 7.00
4 278 Majancsiková AnnamáriaMajancsiková Annamária 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 48.82 6.00
MS 82 Juhásová LuciaJuhásová Lucia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 53.57
6 21 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 55.30 1.00
MS 117 Takáčová TatianaTakáčová Tatiana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 56.14
8 282 Pokorná TerezaPokorná Tereza 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 56.24
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 76 Gajdošová TimeaGajdošová Timea 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 44.60
2 88 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 45.12 11.00
3 120 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 46.98 9.00
4 149 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 47.77 8.00
5 111 Straková DorotaStraková Dorota 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 47.81 7.00
6 278 Majancsiková AnnamáriaMajancsiková Annamária 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 48.82 6.00
7 143 Crea BeatriceCrea Beatrice 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 49.29 5.00
8 273 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 49.47 4.00
9 277 Lajčáková PetraLajčáková Petra 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 49.59 3.00
10 287 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 51.47 2.00
11 82 Juhásová LuciaJuhásová Lucia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 53.57
12 21 Somerauer KláraSomerauer Klára 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 55.30 1.00
13 152 Siváková MichaelaSiváková Michaela 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 56.12
14 117 Takáčová TatianaTakáčová Tatiana 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 56.14
15 282 Pokorná TerezaPokorná Tereza 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 56.24
16 170 Bochňová ElianaBochňová Eliana 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 58.65

1000 m - Najmladší žiaci

(so, 18.5.2024 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 51 Micenko PeterMicenko Peter 16 16 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 3:46.87 11.00
2 50 Majláth MatúšMajláth Matúš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 3:55.19 9.00
3 211 Ščerbák MaximŠčerbák Maxim 13 13 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 1 PB 4:07.39 8.00
4 199 Sikorai FilipSikorai Filip 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 4:12.39 7.00
160 Katona PeterKatona Peter 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 DNS
162 Linkesch LeonardLinkesch Leonard 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 DNS
164 Macko MichalMacko Michal 15 15 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 DNS
161 Latta SimonLatta Simon 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 DNF
Celkom 8 pretekárov

1000 m - Najmladšie žiačky

(so, 18.5.2024 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 15 Komárová BibianaKomárová Bibiana 14 14 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 PB 4:03.50 11.00
2 181 Semenenko SofiaSemenenko Sofia 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 4:05.62 9.00
3 102 Paľová KatarínaPaľová Katarína 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 4:30.60 8.00
Celkom 3 pretekári

2000 m - Staršie žiačky

(so, 18.5.2024 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 105 Pencáková PaulínaPencáková Paulína 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 7:24.97 11.00
2 12 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 8:25.81 9.00
3 149 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 9 8:25.83 8.00
4 144 Durkotová KarolínaDurkotová Karolína 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 8:38.24 7.00
5 182 Trusová MichaelaTrusová Michaela 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 8:39.11 6.00
6 271 Kaňuchová MichaelaKaňuchová Michaela 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 8:57.12 5.00
7 175 Križovenská ElenaKrižovenská Elena 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 9:00.17 4.00
8 11 Butoracová PetraButoracová Petra 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 9:07.25 3.00
9 177 Mruzova LianaMruzova Liana 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 10 9:08.54 2.00
10 143 Crea BeatriceCrea Beatrice 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 10:05.91 1.00
Celkom 10 pretekárov

3000 m - Starší žiaci

(so, 18.5.2024 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 134 Durkot MIlanDurkot MIlan 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 10:52.44 11.00
2 158 Goč TomášGoč Tomáš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 11:01.63 9.00
3 300 Makkay SimonMakkay Simon 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1 11:50.51 8.00
4 155 Bandura KristiánBandura Kristián 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 12:00.51 7.00
5 5 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 12:04.91 6.00
6 135 Lukacko GregorLukacko Gregor 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 12:54.73 5.00
200 Štec DenisŠtec Denis 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 DNS
163 Lipták JánLipták Ján 12 12 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 DNF
Celkom 8 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci