<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1.kolo AZB družstiev starších žiakov a žiačok

Bratislava (2. 5. 2024)

60 m - Muži (Beh)

Beh 01 (št, 2.5.2024 - 16:50) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.35
2 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 PB 07.35
3 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.40
4 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 07.48
5 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 07.61
6 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 07.71
7 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 07.78
Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (št, 2.5.2024 - 16:50) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 07.59
2 Dišpiter AndrejDišpiter Andrej 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 PB 07.60
3 Salát DávidSalát Dávid 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.85
4 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 07.90
5 Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 07.91
6 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 08.07
7 Holts TimofijHolts Timofij 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.20
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.35
1 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 PB 07.35
3 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 07.40
4 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 07.48
5 Pistovčák MartinPistovčák Martin 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 07.59
6 Dišpiter AndrejDišpiter Andrej 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 4 PB 07.60
7 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 8 07.61
8 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 07.71
9 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 07.78
10 Salát DávidSalát Dávid 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 07.85
11 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 07.90
12 Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 07.91
13 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 6 08.07
14 Holts TimofijHolts Timofij 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 08.20
Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 DNS

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (št, 2.5.2024 - 16:20) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.77 11.00
2 Polaček FilipPolaček Filip 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 07.87 9.00
3 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 07.98 8.00
4 Vričan ArturVričan Artur 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 08.15 7.00
5 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 08.17 6.00
6 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.53
7 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 08.71
8 Pilka DavidPilka David 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.77
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (št, 2.5.2024 - 16:20) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šišulák MichalŠišulák Michal 09 09 TrackademyTrackademy 4 PB 08.29 5.00
2 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.33 4.00
3 Mikolášik AdamMikolášik Adam 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 8 PB 08.44 3.00
4 Horváth JonášHorváth Jonáš 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 08.51 1.00
5 298 Keseli FilipKeseli Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.71
6 Kollár MatejKollár Matej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.84
7 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.96
8 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.99
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (št, 2.5.2024 - 16:20) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brix MichalBrix Michal 10 10 TrackademyTrackademy 6 PB 08.94
2 Gvoth LukášGvoth Lukáš 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 09.11
3 Kopold LeoKopold Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.18
4 Čakan MichalČakan Michal 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 09.24
5 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.29
6 97 Vöröš RadovanVöröš Radovan 10 10 TrackademyTrackademy 8 09.69
7 Koudelka FilipKoudelka Filip 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.72
8 Timek EmanuelTimek Emanuel 11 11 TrackademyTrackademy 1 10.28
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (št, 2.5.2024 - 16:20) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimor SamuelŠimor Samuel 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 08.50 2.00
2 Jamrich RichardJamrich Richard 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.40
3 Hrušovský MatteoHrušovský Matteo 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 09.40
4 487 Mazág MartinMazág Martin 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.41
5 Bendík RomanBendík Roman 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 PB 09.69
6 Baláž MichalBaláž Michal 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.79
7 Maruniak AdamMaruniak Adam 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 10.25
8 Brix MartinBrix Martin 12 12 TrackademyTrackademy 6 10.45
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.77 11.00
2 Polaček FilipPolaček Filip 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 07.87 9.00
3 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 07.98 8.00
4 Vričan ArturVričan Artur 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 08.15 7.00
5 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 08.17 6.00
6 Šišulák MichalŠišulák Michal 09 09 TrackademyTrackademy 4 PB 08.29 5.00
7 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 08.33 4.00
8 Mikolášik AdamMikolášik Adam 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 8 PB 08.44 3.00
9 Šimor SamuelŠimor Samuel 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 08.50 2.00
10 Horváth JonášHorváth Jonáš 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 08.51 1.00
11 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.53
12 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 08.71
12 298 Keseli FilipKeseli Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.71
14 Pilka DavidPilka David 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 08.77
15 Kollár MatejKollár Matej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 08.84
16 Brix MichalBrix Michal 10 10 TrackademyTrackademy 6 PB 08.94
17 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 08.96
18 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 08.99
19 Gvoth LukášGvoth Lukáš 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 09.11
20 Kopold LeoKopold Leo 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.18
21 Čakan MichalČakan Michal 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 09.24
22 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.29
23 Jamrich RichardJamrich Richard 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 09.40
23 Hrušovský MatteoHrušovský Matteo 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 09.40
25 487 Mazág MartinMazág Martin 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.41
26 97 Vöröš RadovanVöröš Radovan 10 10 TrackademyTrackademy 8 09.69
26 Bendík RomanBendík Roman 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 PB 09.69
28 Koudelka FilipKoudelka Filip 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 09.72
29 Baláž MichalBaláž Michal 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 09.79
30 Maruniak AdamMaruniak Adam 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 10.25
31 Timek EmanuelTimek Emanuel 11 11 TrackademyTrackademy 1 10.28
32 Brix MartinBrix Martin 12 12 TrackademyTrackademy 6 10.45

60 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (št, 2.5.2024 - 16:40) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.10
2 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.32
3 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 08.45
4 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 08.51
5 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.51
6 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 08.61
7 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 08.83
8 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.91
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (št, 2.5.2024 - 16:40) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hanudeľová NelaHanudeľová Nela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 08.68
2 Antušeková AdelaAntušeková Adela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 08.77
3 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 08.79
4 Flórez Romero IzabelaFlórez Romero Izabela 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 09.04
5 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 SB 09.04
6 Petrovičová DominikaPetrovičová Dominika 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.10
7 Melicherová DanielaMelicherová Daniela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.45
8 Pistovčáková NaďaPistovčáková Naďa 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.77
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.10
2 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.32
3 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 08.45
4 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 PB 08.51
4 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.51
6 Bošmanská SimonaBošmanská Simona 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 08.61
7 Hanudeľová NelaHanudeľová Nela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 08.68
8 Antušeková AdelaAntušeková Adela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 08.77
9 Méryová NelaMéryová Nela 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 08.79
10 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 08.83
11 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.91
12 Flórez Romero IzabelaFlórez Romero Izabela 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 09.04
12 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 SB 09.04
14 Petrovičová DominikaPetrovičová Dominika 06 06 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 09.10
15 Melicherová DanielaMelicherová Daniela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.45
16 Pistovčáková NaďaPistovčáková Naďa 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 09.77

60 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (št, 2.5.2024 - 16:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.85 11.00
2 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 08.09 9.00
3 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.15 8.00
4 Vladárová LauraVladárová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 08.17 7.00
5 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 08.43 6.00
6 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 PB 08.48 5.00
7 93 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.58 3.00
8 Csanyiova VeronikaCsanyiova Veronika 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 08.67 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (št, 2.5.2024 - 16:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 08.57 4.00
2 Plavuchová ZuzanaPlavuchová Zuzana 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.62 2.00
3 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 08.78
4 Hudečková GrétaHudečková Gréta 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.79
5 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 08.84
6 Šatková SofiaŠatková Sofia 11 11 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 08.86
7 Piešťanská SáraPiešťanská Sára 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 08.94
8 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 09.05
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (št, 2.5.2024 - 16:00) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 08.81
2 Jarombeková LauraJarombeková Laura 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.86
3 Badurová KristínaBadurová Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.91
4 Hubaľová AmeliaHubaľová Amelia 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 08.92
5 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.95
6 Kozmann AdelaKozmann Adela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.03
7 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.14
8 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.22
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (št, 2.5.2024 - 16:00) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šoucová EmaŠoucová Ema 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 08.81
2 Molčanová AdelaMolčanová Adela 11 11 TrackademyTrackademy 3 PB 08.98
3 Rojíková MargarétaRojíková Margaréta 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.11
4 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.14
5 Bayerová OlíviaBayerová Olívia 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.25
6 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.30
7 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.31
8 Chrenová VeronikaChrenová Veronika 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.39
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (št, 2.5.2024 - 16:00) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.21
2 Čičmancová ElaČičmancová Ela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.26
3 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.40
4 Jaderková AnabelaJaderková Anabela 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.52
5 234 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.53
6 Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.75
7 Cviková AlexandraCviková Alexandra 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 09.80
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (št, 2.5.2024 - 16:00) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Saláková MichaelaSaláková Michaela 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 09.25
2 Sedláková EvaSedláková Eva 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 09.41
3 Bolebruchova ZuzanaBolebruchova Zuzana 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 09.44
4 Jeskova JuliaJeskova Julia 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 09.46
5 Smiešková TamaraSmiešková Tamara 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 09.50
6 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.60
7 Styková NatáliaStyková Natália 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.66
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (št, 2.5.2024 - 16:00) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dzuričková AlexandraDzuričková Alexandra 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.17
2 Korábová TamaraKorábová Tamara 11 11 TrackademyTrackademy 4 09.79
3 Beňová EmaBeňová Ema 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 PB 09.88
4 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 09.99
5 Skraková RebekaSkraková Rebeka 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.18
6 Marušincová AlžbetaMarušincová Alžbeta 11 11 TrackademyTrackademy 1 PB 10.37
7 Maruniaková MiroslavaMaruniaková Miroslava 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 10.64
Celkom 7 pretekárov
Beh 08 (št, 2.5.2024 - 16:00) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Husková NelaHusková Nela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.69
2 Chovancová ZuzanaChovancová Zuzana 12 12 TrackademyTrackademy 2 09.76
3 Poloncová StellaPoloncová Stella 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.30
4 Hellingerová KristínaHellingerová Kristína 11 11 TrackademyTrackademy 6 10.79
5 Čermáková DominikaČermáková Dominika 12 12 TrackademyTrackademy 4 PB 10.81
6 Kellö EmaKellö Ema 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.85
7 Hammerová AnežkaHammerová Anežka 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 10.94
8 Ondrejková JohanaOndrejková Johana 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.81
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 07.85 11.00
2 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 08.09 9.00
3 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 08.15 8.00
4 Vladárová LauraVladárová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 08.17 7.00
5 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 08.43 6.00
6 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 PB 08.48 5.00
7 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 08.57 4.00
8 93 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.58 3.00
9 Plavuchová ZuzanaPlavuchová Zuzana 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 08.62 2.00
10 Csanyiova VeronikaCsanyiova Veronika 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 08.67 1.00
11 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 08.78
12 Hudečková GrétaHudečková Gréta 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 08.79
13 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 PB 08.81
13 Šoucová EmaŠoucová Ema 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 08.81
15 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 08.84
16 Šatková SofiaŠatková Sofia 11 11 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 08.86
16 Jarombeková LauraJarombeková Laura 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 08.86
18 Badurová KristínaBadurová Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 08.91
19 Hubaľová AmeliaHubaľová Amelia 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 08.92
20 Piešťanská SáraPiešťanská Sára 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 08.94
21 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 08.95
22 Molčanová AdelaMolčanová Adela 11 11 TrackademyTrackademy 3 PB 08.98
23 Kozmann AdelaKozmann Adela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.03
24 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 7 09.05
25 Rojíková MargarétaRojíková Margaréta 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 09.11
26 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 09.14
26 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 09.14
28 Dzuričková AlexandraDzuričková Alexandra 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 09.17
29 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 09.21
30 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.22
31 Bayerová OlíviaBayerová Olívia 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.25
31 Saláková MichaelaSaláková Michaela 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 09.25
33 Čičmancová ElaČičmancová Ela 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 09.26
34 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.30
35 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.31
36 Chrenová VeronikaChrenová Veronika 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 09.39
37 Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 09.40
38 Sedláková EvaSedláková Eva 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 09.41
39 Bolebruchova ZuzanaBolebruchova Zuzana 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 09.44
40 Jeskova JuliaJeskova Julia 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 6 09.46
41 Smiešková TamaraSmiešková Tamara 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 09.50
42 Jaderková AnabelaJaderková Anabela 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 09.52
43 234 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 09.53
44 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 09.60
45 Styková NatáliaStyková Natália 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 09.66
46 Husková NelaHusková Nela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 09.69
47 Balnová NatašaBalnová Nataša 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 09.75
48 Chovancová ZuzanaChovancová Zuzana 12 12 TrackademyTrackademy 2 09.76
49 Korábová TamaraKorábová Tamara 11 11 TrackademyTrackademy 4 09.79
50 Cviková AlexandraCviková Alexandra 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 1 09.80
51 Beňová EmaBeňová Ema 11 11 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 PB 09.88
52 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 09.99
53 Skraková RebekaSkraková Rebeka 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 10.18
54 Poloncová StellaPoloncová Stella 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 10.30
55 Marušincová AlžbetaMarušincová Alžbeta 11 11 TrackademyTrackademy 1 PB 10.37
56 Maruniaková MiroslavaMaruniaková Miroslava 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 10.64
57 Hellingerová KristínaHellingerová Kristína 11 11 TrackademyTrackademy 6 10.79
58 Čermáková DominikaČermáková Dominika 12 12 TrackademyTrackademy 4 PB 10.81
59 Kellö EmaKellö Ema 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.85
60 Hammerová AnežkaHammerová Anežka 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 10.94
61 Ondrejková JohanaOndrejková Johana 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.81

150 m - Muži (Beh)

Beh 01 (št, 2.5.2024 - 18:40) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 16.28
2 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 16.31
3 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 16.90
4 Talajka SamuelTalajka Samuel 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 17.33
5 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 17.86
6 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 18.54
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 2.5.2024 - 18:40) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 3 PB 17.08
2 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 PB 17.92
3 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 18.13
4 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 18.34
5 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 18.96
6 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 19.18
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (št, 2.5.2024 - 18:40) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Maršálek MaximMaršálek Maxim 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 17.23
2 Čerňanský RichardČerňanský Richard 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 17.25
3 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 18.66
4 Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 18.70
5 Kročka TomášKročka Tomáš 81 81 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 20.14
Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (št, 2.5.2024 - 18:40) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 17.41
2 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 17.59
3 Salát DávidSalát Dávid 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 18.01
4 Holts TimofijHolts Timofij 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 19.06
5 Kováč AdamKováč Adam 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 19.81
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 16.28
2 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 16.31
3 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 16.90
4 Lukáč MartinLukáč Martin 01 01 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 3 PB 17.08
5 Maršálek MaximMaršálek Maxim 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 17.23
6 Čerňanský RichardČerňanský Richard 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 17.25
7 Talajka SamuelTalajka Samuel 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 17.33
8 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 17.41
9 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 17.59
10 Nagy MichalNagy Michal 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 PB 17.86
11 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 4 PB 17.92
12 Salát DávidSalát Dávid 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 18.01
13 Kristin AlexKristin Alex 08 08 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 5 18.13
14 Rutai MartinRutai Martin 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 PB 18.34
15 Ivák JurajIvák Juraj 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 18.54
16 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 18.66
17 Vyparina MarkoVyparina Marko 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 18.70
18 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 18.96
19 Holts TimofijHolts Timofij 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 19.06
20 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 1 PB 19.18
21 Kováč AdamKováč Adam 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 19.81
22 Kročka TomášKročka Tomáš 81 81 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 20.14
Haramia NicolasHaramia Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 DNS

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (št, 2.5.2024 - 18:20) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 18.26 11.00
2 Polaček FilipPolaček Filip 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 18.94 9.00
3 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 19.01 8.00
4 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 19.96 4.00
5 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 20.40 1.00
6 Pilka DavidPilka David 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 20.80
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 2.5.2024 - 18:20) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vričan ArturVričan Artur 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 19.35 7.00
2 423 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 19.59 6.00
3 425 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 20.08 3.00
4 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 20.30 2.00
5 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 20.93
6 Kollár MatejKollár Matej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 20.96
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (št, 2.5.2024 - 18:20) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Horváth JonášHorváth Jonáš 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 20.58
2 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 21.43
3 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 21.69
4 Čakan MichalČakan Michal 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 PB 21.88
5 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 22.22
6 Koudelka FilipKoudelka Filip 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.79
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (št, 2.5.2024 - 18:20) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gvoth LukášGvoth Lukáš 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 22.44
2 Jamrich RichardJamrich Richard 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 22.44
3 Tóth TomášTóth Tomáš 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 23.49
4 Slatinský AlexanderSlatinský Alexander 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 24.57
5 Mikuška TimotejMikuška Timotej 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 24.75
6 Brix MartinBrix Martin 12 12 TrackademyTrackademy 5 PB 25.97
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (št, 2.5.2024 - 18:20) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šimor SamuelŠimor Samuel 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 19.83 5.00
2 Brix MichalBrix Michal 10 10 TrackademyTrackademy 4 PB 22.32
3 Hrušovský MatteoHrušovský Matteo 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.53
4 Konečný DanielKonečný Daniel 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.18
5 Bendík RomanBendík Roman 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 PB 23.87
6 Timek EmanuelTimek Emanuel 11 11 TrackademyTrackademy 1 24.04
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 18.26 11.00
2 Polaček FilipPolaček Filip 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 18.94 9.00
3 Králik MarianKrálik Marian 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 19.01 8.00
4 Vričan ArturVričan Artur 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 19.35 7.00
5 423 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 19.59 6.00
6 Šimor SamuelŠimor Samuel 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 19.83 5.00
7 Michalko DominikMichalko Dominik 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 PB 19.96 4.00
8 425 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 20.08 3.00
9 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 20.30 2.00
10 Boháč MichalBoháč Michal 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 20.40 1.00
11 Horváth JonášHorváth Jonáš 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 20.58
12 Pilka DavidPilka David 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 20.80
13 Mráz RichardMráz Richard 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 20.93
14 Kollár MatejKollár Matej 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 20.96
15 Gadomský JakubGadomský Jakub 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 21.43
16 Machan OliverMachan Oliver 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 21.69
17 Čakan MichalČakan Michal 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 PB 21.88
18 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 2 22.22
19 Brix MichalBrix Michal 10 10 TrackademyTrackademy 4 PB 22.32
20 Gvoth LukášGvoth Lukáš 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 22.44
20 Jamrich RichardJamrich Richard 11 11 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 22.44
22 Hrušovský MatteoHrušovský Matteo 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.53
23 Konečný DanielKonečný Daniel 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.18
24 Tóth TomášTóth Tomáš 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 23.49
25 Koudelka FilipKoudelka Filip 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.79
26 Bendík RomanBendík Roman 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 PB 23.87
27 Timek EmanuelTimek Emanuel 11 11 TrackademyTrackademy 1 24.04
28 Slatinský AlexanderSlatinský Alexander 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 24.57
29 Mikuška TimotejMikuška Timotej 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 24.75
30 Brix MartinBrix Martin 12 12 TrackademyTrackademy 5 PB 25.97

150 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (št, 2.5.2024 - 18:40) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 18.96
2 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 19.29
3 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 19.57
4 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 19.95
5 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 20.21
6 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 20.45
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 2.5.2024 - 18:40) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 20.25
2 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 21.03
3 Hanudeľová NelaHanudeľová Nela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 21.18
4 Antušeková AdelaAntušeková Adela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 22.04
5 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 SB 22.22
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (št, 2.5.2024 - 18:40) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 21.73
2 Flórez Romero IzabelaFlórez Romero Izabela 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 22.40
3 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.13
4 Melicherová DanielaMelicherová Daniela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.28
Miklošková Rita MargarétaMiklošková Rita Margaréta 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 18.96
2 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 19.29
3 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 19.57
4 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 19.95
5 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 20.21
6 Kmecová AlicaKmecová Alica 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 20.25
7 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 20.45
8 Psársky NicolePsársky Nicole 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 21.03
9 Hanudeľová NelaHanudeľová Nela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 21.18
10 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 21.73
11 Antušeková AdelaAntušeková Adela 08 08 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 22.04
12 Dubinová DianaDubinová Diana 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 SB 22.22
13 Flórez Romero IzabelaFlórez Romero Izabela 08 08 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 PB 22.40
14 Krajčovičová BibianaKrajčovičová Bibiana 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 23.13
15 Melicherová DanielaMelicherová Daniela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 23.28
Miklošková Rita MargarétaMiklošková Rita Margaréta 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (št, 2.5.2024 - 18:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 18.97 11.00
2 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 19.91 8.00
3 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 20.18 7.00
4 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 20.50 6.00
5 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 20.82 3.00
388 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 2.5.2024 - 18:00) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 19.77 9.00
2 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 20.62 5.00
3 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 21.33
4 Badurová KristínaBadurová Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 21.41
5 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 21.71
6 Kuchta Stella AnikaKuchta Stella Anika 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 22.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (št, 2.5.2024 - 18:00) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 21.28
2 Šoucová EmaŠoucová Ema 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21.57
3 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 21.73
4 Piešťanská SáraPiešťanská Sára 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 21.75
5 Husková NelaHusková Nela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 23.50
Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (št, 2.5.2024 - 18:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Plavuchová ZuzanaPlavuchová Zuzana 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 21.14 2.00
2 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 21.27 1.00
3 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 21.61
4 Šatková SofiaŠatková Sofia 11 11 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 PB 21.67
5 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 22.15
6 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 22.18
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (št, 2.5.2024 - 18:00) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudečková GrétaHudečková Gréta 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 21.39
2 Hubaľová AmeliaHubaľová Amelia 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 21.45
3 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 21.55
4 1 Ďurečková VandaĎurečková Vanda 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 22.06
5 Bayerová OlíviaBayerová Olívia 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.65
6 Styková NatáliaStyková Natália 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 23.28
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (št, 2.5.2024 - 18:00) official Vietor: -3.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Chrenová VeronikaChrenová Veronika 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 23.01
2 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 23.17
3 Junasová NinaJunasová Nina 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 23.73
4 Bolebruchova ZuzanaBolebruchova Zuzana 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 23.77
Kalmárová MartinaKalmárová Martina 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (št, 2.5.2024 - 18:00) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 22.40
2 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 22.76
3 Smiešková TamaraSmiešková Tamara 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 22.79
4 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 23.34
5 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 23.77
Bezáková JúliaBezáková Júlia 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (št, 2.5.2024 - 18:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kozmann AdelaKozmann Adela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 21.92
2 302 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 22.47
3 Sedláková EvaSedláková Eva 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 22.71
4 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 22.72
5 Sojáková Sofia RitaSojáková Sofia Rita 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 23.46
6 Korábová TamaraKorábová Tamara 11 11 TrackademyTrackademy 6 PB 24.07
Celkom 6 pretekárov
Beh 09 (št, 2.5.2024 - 18:00) official Vietor: -2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dzuričková AlexandraDzuričková Alexandra 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.97
2 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 22.99
3 Chovancová ZuzanaChovancová Zuzana 12 12 TrackademyTrackademy 2 24.96
4 Marušincová AlžbetaMarušincová Alžbeta 11 11 TrackademyTrackademy 6 26.40
5 Hellingerová KristínaHellingerová Kristína 11 11 TrackademyTrackademy 5 27.85
Skraková RebekaSkraková Rebeka 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 10 (št, 2.5.2024 - 18:00) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vladárová LauraVladárová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 20.77 4.00
2 Rojíková MargarétaRojíková Margaréta 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 21.29
3 Jeskova JuliaJeskova Julia 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 PB 22.83
4 Cviková AlexandraCviková Alexandra 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 PB 24.20
5 Poloncová StellaPoloncová Stella 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 25.07
6 Čermáková DominikaČermáková Dominika 12 12 TrackademyTrackademy 4 26.98
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 18.97 11.00
2 Prvoničová SimonaPrvoničová Simona 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 19.77 9.00
3 Lubelan LilianeLubelan Liliane 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 19.91 8.00
4 Valette Laura Eva IsabelleValette Laura Eva Isabelle 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 20.18 7.00
5 Slezáková ReginaSlezáková Regina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 20.50 6.00
6 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 20.62 5.00
7 Vladárová LauraVladárová Laura 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 PB 20.77 4.00
8 Slimáková NikolSlimáková Nikol 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 20.82 3.00
9 Plavuchová ZuzanaPlavuchová Zuzana 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 21.14 2.00
10 Kňažeková TerezaKňažeková Tereza 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 PB 21.27 1.00
11 Mihóková NikolaMihóková Nikola 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 21.28
12 Rojíková MargarétaRojíková Margaréta 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 21.29
13 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 21.33
14 Hudečková GrétaHudečková Gréta 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 21.39
15 Badurová KristínaBadurová Kristína 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 21.41
16 Hubaľová AmeliaHubaľová Amelia 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 21.45
17 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 PB 21.55
18 Šoucová EmaŠoucová Ema 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21.57
19 Jeskova KristinaJeskova Kristina 09 09 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 21.61
20 Šatková SofiaŠatková Sofia 11 11 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 PB 21.67
21 Novotná LeaNovotná Lea 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 21.71
22 Šišková LíviaŠišková Lívia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 21.73
23 Piešťanská SáraPiešťanská Sára 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 21.75
24 Kozmann AdelaKozmann Adela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 21.92
25 Kuchta Stella AnikaKuchta Stella Anika 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 22.00
26 1 Ďurečková VandaĎurečková Vanda 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 22.06
27 Nováčková NikolaNováčková Nikola 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 6 22.15
28 Masaryková GabrielaMasaryková Gabriela 12 12 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 1 22.18
29 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 22.40
30 302 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 22.47
31 Bayerová OlíviaBayerová Olívia 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.65
32 Sedláková EvaSedláková Eva 09 09 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 PB 22.71
33 Lovasová NatáliaLovasová Natália 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 22.72
34 Nováková NinaNováková Nina 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 22.76
35 Smiešková TamaraSmiešková Tamara 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 PB 22.79
36 Jeskova JuliaJeskova Julia 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 5 PB 22.83
37 Dzuričková AlexandraDzuričková Alexandra 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.97
38 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 22.99
39 Chrenová VeronikaChrenová Veronika 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 23.01
40 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 23.17
41 Styková NatáliaStyková Natália 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 23.28
42 Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 23.34
43 Sojáková Sofia RitaSojáková Sofia Rita 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 23.46
44 Husková NelaHusková Nela 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 23.50
45 Junasová NinaJunasová Nina 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 23.73
46 Bolebruchova ZuzanaBolebruchova Zuzana 10 10 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 4 23.77
46 Tarnovská LuciaTarnovská Lucia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 23.77
48 Korábová TamaraKorábová Tamara 11 11 TrackademyTrackademy 6 PB 24.07
49 Cviková AlexandraCviková Alexandra 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 3 PB 24.20
50 Chovancová ZuzanaChovancová Zuzana 12 12 TrackademyTrackademy 2 24.96
51 Poloncová StellaPoloncová Stella 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 25.07
52 Marušincová AlžbetaMarušincová Alžbeta 11 11 TrackademyTrackademy 6 26.40
53 Čermáková DominikaČermáková Dominika 12 12 TrackademyTrackademy 4 26.98
54 Hellingerová KristínaHellingerová Kristína 11 11 TrackademyTrackademy 5 27.85
388 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DNS
Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Kalmárová MartinaKalmárová Martina 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Rebrošová MichaelaRebrošová Michaela 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 2 DNS
Bezáková JúliaBezáková Júlia 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Skraková RebekaSkraková Rebeka 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 DNS

300 m - Muži (Beh)

Beh 01 (št, 2.5.2024 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 34.41
2 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 34.50
3 Talajka SamuelTalajka Samuel 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 36.10
4 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 36.23
5 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 36.66
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (št, 2.5.2024 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 3 PB 38.65
2 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 39.45
3 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 39.60
4 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 40.62
5 Koberčík AdamKoberčík Adam 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 5 41.48
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (št, 2.5.2024 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čerňanský RichardČerňanský Richard 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 36.38
2 Maršálek MaximMaršálek Maxim 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 36.42
3 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 41.41
4 226 Hlivák JakubHlivák Jakub 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 47.67
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 34.41
2 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 34.50
3 Talajka SamuelTalajka Samuel 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 36.10
4 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 PB 36.23
5 Čerňanský RichardČerňanský Richard 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 36.38
6 Maršálek MaximMaršálek Maxim 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 36.42
7 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 36.66
8 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 3 PB 38.65
9 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 6 39.45
10 Púchy GregorPúchy Gregor 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 39.60
11 Kožuch FilipKožuch Filip 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 40.62
12 Fleško TimotejFleško Timotej 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 3 PB 41.41
13 Koberčík AdamKoberčík Adam 08 08 Atletika Inter BratislavaAtletika Inter Bratislava 5 41.48
14 226 Hlivák JakubHlivák Jakub 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 47.67

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (št, 2.5.2024 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 43.04 11.00
2 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 43.79 9.00
3 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 PB 48.58 7.00
4 Konečný DanielKonečný Daniel 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 51.45 4.00
5 Bendík RomanBendík Roman 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 53.48 2.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (št, 2.5.2024 - 17:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šišulák MichalŠišulák Michal 09 09 TrackademyTrackademy 5 44.24 8.00
2 Brix MichalBrix Michal 10 10 TrackademyTrackademy 3 48.91 6.00
3 Tóth TomášTóth Tomáš 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 50.10 5.00
4 Gvoth LukášGvoth Lukáš 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 52.15 3.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 43.04 11.00
2 Straský ViliamStraský Viliam 12 12 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 43.79 9.00
3 Šišulák MichalŠišulák Michal 09 09 TrackademyTrackademy 5 44.24 8.00
4 Horváth TheodorHorváth Theodor 11 11 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 PB 48.58 7.00
5 Brix MichalBrix Michal 10 10 TrackademyTrackademy 3 48.91 6.00
6 Tóth TomášTóth Tomáš 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 50.10 5.00
7 Konečný DanielKonečný Daniel 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 51.45 4.00
8 Gvoth LukášGvoth Lukáš 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 52.15 3.00
9 Bendík RomanBendík Roman 12 12 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 53.48 2.00

300 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (št, 2.5.2024 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 40.50
2 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 42.22
3 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 42.56
4 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 43.47
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (št, 2.5.2024 - 17:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 44.81
2 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 45.11
3 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 45.89
4 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 48.29
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 SB 40.50
2 Chlpáňová KatarínaChlpáňová Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 42.22
3 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 42.56
4 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 43.47
5 Kodnárová KlaudiaKodnárová Klaudia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 44.81
6 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 45.11
7 Miklová NatáliaMiklová Natália 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 45.89
8 Bertoková BarboraBertoková Barbora 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 48.29

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (št, 2.5.2024 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 45.04 11.00
2 387 Zajačková SabinaZajačková Sabina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 45.68 9.00
3 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 45.70 8.00
4 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 47.55 6.00
5 Glasová DanielaGlasová Daniela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 47.82 5.00
388 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (št, 2.5.2024 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Molčanová AdelaMolčanová Adela 11 11 TrackademyTrackademy 3 PB 47.98 4.00
2 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 48.38 3.00
3 Bayerová OlíviaBayerová Olívia 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 50.13 1.00
4 Junasová NinaJunasová Nina 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 50.92
Skraková RebekaSkraková Rebeka 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (št, 2.5.2024 - 17:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šatková SofiaŠatková Sofia 11 11 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 47.37 7.00
2 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 49.76 2.00
3 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 50.73
4 Sojáková Sofia RitaSojáková Sofia Rita 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 51.06
5 Valachova VanesaValachova Vanesa 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 53.91
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 45.04 11.00
2 387 Zajačková SabinaZajačková Sabina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 45.68 9.00
3 Praženicová MichaelaPraženicová Michaela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 45.70 8.00
4 Šatková SofiaŠatková Sofia 11 11 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 2 47.37 7.00
5 Perknovská LauraPerknovská Laura 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 47.55 6.00
6 Glasová DanielaGlasová Daniela 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 47.82 5.00
7 Molčanová AdelaMolčanová Adela 11 11 TrackademyTrackademy 3 PB 47.98 4.00
8 Rybos NataszaRybos Natasza 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 PB 48.38 3.00
9 Hvožďarová NatašaHvožďarová Nataša 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 49.76 2.00
10 Bayerová OlíviaBayerová Olívia 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 50.13 1.00
11 Greppelová KarolínaGreppelová Karolína 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 50.73
12 Junasová NinaJunasová Nina 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 50.92
13 Sojáková Sofia RitaSojáková Sofia Rita 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 51.06
14 Valachova VanesaValachova Vanesa 11 11 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 53.91
388 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 DNS
Skraková RebekaSkraková Rebeka 12 12 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 DNS

800 m - Muži

(št, 2.5.2024 - 17:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 391 Schenk JakubSchenk Jakub 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:16.48
2 226 Hlivák JakubHlivák Jakub 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 2:43.01
Celkom 2 pretekári

800 m - Starší žiaci

(št, 2.5.2024 - 17:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 225 Méry MarošMéry Maroš 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 2:39.35 11.00
2 298 Keseli FilipKeseli Filip 10 10 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 PB 2:44.84 9.00
3 487 Mazág MartinMazág Martin 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:47.35 8.00
4 291 Kelemen AlexKelemen Alex 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:51.75 7.00
5 97 Vöröš RadovanVöröš Radovan 10 10 TrackademyTrackademy 1 2:56.88 6.00
6 154 Kopásek AlexanderKopásek Alexander 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 3:04.74 5.00
Celkom 6 pretekárov

800 m - Staršie žiačky

(št, 2.5.2024 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 295 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 2:36.57 11.00
2 247 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 2:37.29 9.00
3 93 Matušincová EllaMatušincová Ella 10 10 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 2:38.01 8.00
4 234 Netoušková EliškaNetoušková Eliška 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 11 2:39.22 7.00
5 81 Barathová DominikaBarathová Dominika 10 10 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 PB 2:41.42 6.00
6 1 Ďurečková VandaĎurečková Vanda 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 2:59.44 5.00
7 194 Králiková NatáliaKráliková Natália 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 9 3:01.86 4.00
8 516 Forró BarboraForró Barbora 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 3:01.88 3.00
9 184 Kubičková KarolínaKubičková Karolína 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 3:04.11 2.00
10 213 Hliváková EliškaHliváková Eliška 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 3:06.56 1.00
11 230 Šubová ElisaŠubová Elisa 12 12 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 12 3:08.49
12 26 Hantáková Nikola MiaHantáková Nikola Mia 10 10 TrackademyTrackademy 7 3:16.37
Celkom 12 pretekárov

2000 m - Starší žiaci

(št, 2.5.2024 - 19:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 425 Ondreáš JakubOndreáš Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 7:03.07 11.00
2 423 Baláž JakubBaláž Jakub 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 7:33.70 9.00
3 408 Vrbičan ViktorVrbičan Viktor 10 10 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 3 PB 8:51.38 8.00
4 406 Kováč ŠimonKováč Šimon 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 9:05.09 7.00
Celkom 4 pretekári

2000 m - Ženy

(št, 2.5.2024 - 19:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 457 Olle KatarínaOlle Katarína 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 8:12.19
Celkom 1 pretekári

2000 m - Staršie žiačky

(št, 2.5.2024 - 19:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 472 Začková ZojaZačková Zoja 11 11 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 7:58.27 11.00
2 522 Šnegoňová NelaŠnegoňová Nela 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 8:03.54 9.00
3 388 Dvorská BarboraDvorská Barbora 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 8:45.91 8.00
4 387 Zajačková SabinaZajačková Sabina 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 8:54.46 7.00
5 302 Kaliská BarboraKaliská Barbora 10 10 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 9:19.02 6.00
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (št, 2.5.2024 - 15:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 17.42 6.00
2 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 18.13 4.00
3 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 18.93 2.00
4 1 Ďurečková VandaĎurečková Vanda 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 19.33 1.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (št, 2.5.2024 - 15:40) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 16.02 11.00
2 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 16.88 8.00
3 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 17.38 7.00
Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (št, 2.5.2024 - 15:40) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 16.10 9.00
2 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 17.90 5.00
3 295 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 18.78 3.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 16.02 11.00
2 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 16.10 9.00
3 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 16.88 8.00
4 Rajecová GabrielaRajecová Gabriela 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 17.38 7.00
5 Stašková NelaStašková Nela 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 17.42 6.00
6 Šelcová AlexandraŠelcová Alexandra 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 17.90 5.00
7 Dugátová AgátaDugátová Agáta 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 18.13 4.00
8 295 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 18.78 3.00
9 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 18.93 2.00
10 1 Ďurečková VandaĎurečková Vanda 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 19.33 1.00
Königsmarková LeaKönigsmarková Lea 11 11 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 DNS

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky

(št, 2.5.2024 - 15:50) official Vietor: -1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemethova EliškaNemethova Eliška 08 08 Atletický klub Puma SenecAtletický klub Puma Senec 5 17.51
Moravčíková MartinaMoravčíková Martina 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 DNF
Celkom 2 pretekári

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori

(št, 2.5.2024 - 15:30) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 16.63
Celkom 1 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(št, 2.5.2024 - 15:30) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 15.33
2 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 15.71
Celkom 2 pretekári

200 m prekážok [76,2 cm] - Muži

(št, 2.5.2024 - 19:15) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Labo DavidLabo David 00 00 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 26.98
2 Kováč AdamKováč Adam 08 08 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 32.23
3 391 Schenk JakubSchenk Jakub 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 32.61
Celkom 3 pretekári

200 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (št, 2.5.2024 - 19:10) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bezák DominikBezák Dominik 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 28.87 11.00
2 Šnegoň MartinŠnegoň Martin 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 31.74 9.00
Celkom 2 pretekári

200 m prekážok [76,2 cm] - Ženy

(št, 2.5.2024 - 19:10) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pešková MichaelaPešková Michaela 97 97 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 PB 28.91
Celkom 1 pretekári

200 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (št, 2.5.2024 - 19:00) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 31.63 11.00
2 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 32.13 9.00
3 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 32.86 8.00
4 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 33.13 7.00
5 295 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 33.84 5.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (št, 2.5.2024 - 19:00) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 247 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 33.82 6.00
2 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 34.33 4.00
3 Jarombeková LauraJarombeková Laura 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 37.38 3.00
4 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 38.56 2.00
Bezáková JúliaBezáková Júlia 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kasanová NatašaKasanová Nataša 10 10 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 31.63 11.00
2 Stachová AlexandraStachová Alexandra 09 09 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 32.13 9.00
3 Mrázová AndreaMrázová Andrea 10 10 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 32.86 8.00
4 Kováčiková MichaelaKováčiková Michaela 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 33.13 7.00
5 247 Príkopská LuciaPríkopská Lucia 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 33.82 6.00
6 295 Vavricová AlicaVavricová Alica 09 09 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 PB 33.84 5.00
7 Grondžáková EmaGrondžáková Ema 09 09 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 PB 34.33 4.00
8 Jarombeková LauraJarombeková Laura 11 11 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 37.38 3.00
9 Pagáčová AlžbetaPagáčová Alžbeta 11 11 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 38.56 2.00
Bezáková JúliaBezáková Júlia 12 12 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS

Skok do výšky - Muži

(št, 2.5.2024 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 133 138 143 148 153 158 161 164 167 170 173 176 179 182 185 Body
1 Brezina MatejBrezina Matej
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 5 167 - - - o o xo o o xo xxx
2 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 4 167 - - - o o o o xxo xxo xxx
3 Rutai MartinRutai Martin
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 2 153 o o o o xo xxx
4 Ivák JurajIvák Juraj
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 1 148 o o xo o xxx
5 Holts TimofijHolts Timofij
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
08 08 3 143 - - xo xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(št, 2.5.2024 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 123 128 133 138 143 148 153 158 161 164 167 170 Body
1 Pazdernatý MartinPazdernatý Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
11 11 2 PB 128 xo o xxx 11.00
2 Čakan MichalČakan Michal
BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava
12 12 1 PB 123 xxo xxx 9.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(št, 2.5.2024 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 133 138 143 148 153 158 161 164 167 170 Body
1 Moravčíková MartinaMoravčíková Martina
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 2 133 xo xxx
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(št, 2.5.2024 - 17:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 113 118 123 128 133 138 143 148 153 158 161 164 167 170 Body
1 Kuchta Stella AnikaKuchta Stella Anika
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
10 10 8 153