<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Detská P-T-S, Krajské kolo - Košický kraj

Moldava nad Bodvou (2. 5. 2024)

40 m - Detská atletika starší

(št, 2.5.2024 - 08:00) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Králik TobiasKrálik Tobias 14 14 SOPKA SeňaSOPKA Seňa NM
Fialka DamiánFialka Damián 14 14 SOPKA SeňaSOPKA Seňa NM
Hlubeň DávidHlubeň Dávid 15 15 Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri HornádeAtletická akadémia ZŠ Družs... NM
Bittóová LauraBittóová Laura 14 14 SOPKA SeňaSOPKA Seňa NM
Celkom 4 pretekári

40 m - Detská atletika mladší

(št, 2.5.2024 - 08:00) unofficial Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
Fio ChristopherFio Christopher 18 18 SOPKA SeňaSOPKA Seňa NM
Lišovská AriannaLišovská Arianna 17 17 SOPKA SeňaSOPKA Seňa NM
Fialka SebastiánFialka Sebastián 16 16 SOPKA SeňaSOPKA Seňa NM
Celkom 3 pretekári

Skok z miesta - Detská atletika starší

(št, 2.5.2024 - 08:00) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
Králik TobiasKrálik Tobias
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
14 14 NM
Fialka DamiánFialka Damián
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
14 14 NM
Bittóová LauraBittóová Laura
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
14 14 NM
Celkom 3 pretekárov

Skok z miesta - Detská atletika mladší

(št, 2.5.2024 - 08:00) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
Fio ChristopherFio Christopher
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
18 18 NM
Lišovská AriannaLišovská Arianna
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
17 17 NM
Fialka SebastiánFialka Sebastián
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
16 16 NM
Celkom 3 pretekárov
Detská p-t-s - Detská atletika starší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Vietor Ztráta
1 Naď, Novotný, Vinca, Andrejaninová, Kožejová, Artyukh Tomáš Naď, Novotný, Vinca, Andrejaninová, Kožejová, Artyukh Tomáš ŠŠAK Malá Ida (A)ŠŠAK Malá Ida (A) 014.00
2= Ribár, Falatová, Boros, Pelegrin, Gumaň, Hudáková Gustavo Ribár, Falatová, Boros, Pelegrin, Gumaň, Hudáková Gustavo Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)Atletický legionársky klub ... 020.00
2= Bočkorášová, Miklosová, Fazekas, Knizner, Ondová, Varga Laura Bočkorášová, Miklosová, Fazekas, Knizner, Ondová, Varga Laura Atletický legionársky klub Moldava n/B (E)Atletický legionársky klub ... 020.00
4 Balogová, Andrišov, Fecková, Ušiak, Chripáková, Kolesár Terézia Balogová, Andrišov, Fecková, Ušiak, Chripáková, Kolesár Terézia ZŠ T. J. Moussona Michalovce (A)ZŠ T. J. Moussona Michalovc... 026.00
5 Kurucová, Múdra, Kidala, Holomani, Sabol, Kazimír Kornélia Kurucová, Múdra, Kidala, Holomani, Sabol, Kazimír Kornélia Atletika Košice o.z. (A)Atletika Košice o.z. (A) 030.00
6 Marcinčáková, Vislay, Drága, Feteriková, Paulinský, Rybár Juliana Marcinčáková, Vislay, Drága, Feteriková, Paulinský, Rybár Juliana Atletický legionársky klub Moldava n/B (B)Atletický legionársky klub ... 032.00
7 Schvartz, Képeš, Beke, Šoltés, Ondernická, Jasečková Ladislav Schvartz, Képeš, Beke, Šoltés, Ondernická, Jasečková Ladislav Atletický legionársky klub Moldava n/B (D)Atletický legionársky klub ... 036.00
8 Šipoš, Šepeľák, Michalov, Nemčík, Borko Kristián Šipoš, Šepeľák, Michalov, Nemčík, Borko Kristián ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 046.00
9= Ivanková, Ličko, Antoničová, Jacko, Steranka, Szücsová Marek Ivanková, Ličko, Antoničová, Jacko, Steranka, Szücsová Marek ZŠ T. J. Moussona Michalovce (B)ZŠ T. J. Moussona Michalovc... 060.00
9= Mačura, Verba, Vavráková, Bognová, Hercegová, Dudeková Martin Mačura, Verba, Vavráková, Bognová, Hercegová, Dudeková Martin Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (A)Atletická akadémia ZŠ Družs... 060.00
11 György, Koval, Kuskuličová, Parkanský, Ščerbák, Vojtek Tobias György, Koval, Kuskuličová, Parkanský, Ščerbák, Vojtek Tobias SOPKA Seňa (A)SOPKA Seňa (A) 062.00
12 Kanaloš, Sýkora, Szabó, Hudáková, Varga, Prokop Christopher Kanaloš, Sýkora, Szabó, Hudáková, Varga, Prokop Christopher Atletický legionársky klub Moldava n/B (C)Atletický legionársky klub ... 067.00
13 Kožej, Artiukh, Tresa, Novotný, Červená, Čuriová Matúš Kožej, Artiukh, Tresa, Novotný, Červená, Čuriová Matúš ŠŠAK Malá Ida B (B)ŠŠAK Malá Ida B (B) 072.00
14 Blahutová, Sikorai, Balint, Karafa, Šponták, Uhľárová Klára Blahutová, Sikorai, Balint, Karafa, Šponták, Uhľárová Klára ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (B)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 078.00
15 Pavlov, Čajka, Martinko, Mrúzová, Joneková, Ondová Maxim Pavlov, Čajka, Martinko, Mrúzová, Joneková, Ondová Maxim ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (C)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 084.00
16 Vika, Trojčák, Gergeľová, Kuray, Murínová, Slovinská Patrik Vika, Trojčák, Gergeľová, Kuray, Murínová, Slovinská Patrik Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (B)Atletická akadémia ZŠ Družs... 092.00
17 Dudáš, Leško, Palinská, Radulyová, Vojteková, Župčanová Leon Dudáš, Leško, Palinská, Radulyová, Vojteková, Župčanová Leon SOPKA Seňa (B)SOPKA Seňa (B) 096.00
Poznámky:
Družstvá ALK Moldava: A - AŠ Českolovenskej armády 15 B - Cirkevná spojená škola C - AŠ Československej armády 15 SVJM D - AŠ Severná 22 E - ZŠ Čečejovce
Celkom 17 pretekárov
Detská p-t-s - Detská atletika mladší
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Vietor Ztráta
1 Majoroš, Polláková, Stupeňová, Kišpéri Tobias Majoroš, Polláková, Stupeňová, Kišpéri Tobias Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)Atletický legionársky klub ... 012.00
2 Švec, Pálos, Belišová, Gábor Leonard Švec, Pálos, Belišová, Gábor Leonard Atletický legionársky klub Moldava n/B (B)Atletický legionársky klub ... 013.00
3 Abari, Arkaiová, Beke, Boros Milan Abari, Arkaiová, Beke, Boros Milan Atletický legionársky klub Moldava n/B (D)Atletický legionársky klub ... 018.00
4 Čupková, Skasková, Babjak, Méder Ema Čupková, Skasková, Babjak, Méder Ema ŠŠAK Malá Ida (A)ŠŠAK Malá Ida (A) 022.00
5 Kolesárová, Bamburáková, Marcin, Barkai Ella Kolesárová, Bamburáková, Marcin, Barkai Ella ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (B)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 031.00
6 Kokošková, Pajtášová, Borovič, Chripáková Sofia Kokošková, Pajtášová, Borovič, Chripáková Sofia ZŠ T. J. Moussona Michalovce (B)ZŠ T. J. Moussona Michalovc... 035.00
7 Szücsová, Varešinský, Čornejová, Harvan Ema Szücsová, Varešinský, Čornejová, Harvan Ema ZŠ T. J. Moussona Michalovce (A)ZŠ T. J. Moussona Michalovc... 036.00
8 Polláková, Ötvös, Göbl, Pelegrin Dorothy Polláková, Ötvös, Göbl, Pelegrin Dorothy Atletický legionársky klub Moldava n/B (C)Atletický legionársky klub ... 038.00
9 Balint, Garanič, Sopinka Kristián Balint, Garanič, Sopinka Kristián ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 048.00
10 Petrikovičová, Šváb, Šváňa, Župčanová Martin Petrikovičová, Šváb, Šváňa, Župčanová Martin SOPKA Seňa (A)SOPKA Seňa (A) 049.00
11 Figmik, Kostúrová, Leško, Leško Diana Figmik, Kostúrová, Leško, Leško Diana SOPKA Seňa (B)SOPKA Seňa (B) 065.00
12 Juhásová, Kostúrová, Limáneková, Sedlák Jasmína Juhásová, Kostúrová, Limáneková, Sedlák Jasmína SOPKA Seňa (D)SOPKA Seňa (D) 071.00
13 Bertová, Kolačkovská, Sedláková, Teľman Lea Bertová, Kolačkovská, Sedláková, Teľman Lea SOPKA Seňa (C)SOPKA Seňa (C) 072.00
Celkom 13 pretekárov

Hod plnou loptou 1kg - Detská atletika mladší

(št, 2.5.2024 - 08:00) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
Fio ChristopherFio Christopher
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
18 18 NM
Lišovská AriannaLišovská Arianna
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
17 17 NM
Fialka SebastiánFialka Sebastián
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
16 16 NM
Celkom 3 pretekárov

Hod plnou loptou 2kg - Detská atletika starší

(št, 2.5.2024 - 08:00) unofficial Info Prihlášky Priebežný výsledok
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
Králik TobiasKrálik Tobias
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
14 14 NM
Fialka DamiánFialka Damián
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
14 14 NM
Bittóová LauraBittóová Laura
SOPKA SeňaSOPKA Seňa
14 14 NM
Celkom 3 pretekárov

Štafeta šprint/prekážky - Detská atletika mladší

(št, 2.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Čupková, Skasková, Babjak, Méder Čupková, Skasková, Babjak, Méder ŠŠAK Malá Ida (A)ŠŠAK Malá Ida (A) 1:13.00 1.00
2 Abari, Arkaiová, Beke, Boros Abari, Arkaiová, Beke, Boros Atletický legionársky klub Moldava n/B (D)Atletický legionársky klub ... 1:15.00 2.00
3 Majoroš, Polláková, Stupeňová, Kišpéri Majoroš, Polláková, Stupeňová, Kišpéri Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)Atletický legionársky klub ... 1:16.00 3.00
4 Švec, Pálos, Belišová, Gábor Švec, Pálos, Belišová, Gábor Atletický legionársky klub Moldava n/B (B)Atletický legionársky klub ... 1:20.00 4.00
5= Kokošková, Pajtášová, Borovič, Chripáková Kokošková, Pajtášová, Borovič, Chripáková ZŠ T. J. Moussona Michalovce (B)ZŠ T. J. Moussona Michalovc... 1:22.00 5.00
5= Kolesárová, Bamburáková, Marcin, Barkai Kolesárová, Bamburáková, Marcin, Barkai ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (B)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1:22.00 5.00
7 Polláková, Ötvös, Göbl, Pelegrin Polláková, Ötvös, Göbl, Pelegrin Atletický legionársky klub Moldava n/B (C)Atletický legionársky klub ... 1:26.00 7.00
8= Petrikovičová, Šváb, Šváňa, Župčanová Petrikovičová, Šváb, Šváňa, Župčanová SOPKA Seňa (A)SOPKA Seňa (A) 1:27.00 8.00
8= Szücsová, Varešinský, Čornejová, Harvan Szücsová, Varešinský, Čornejová, Harvan ZŠ T. J. Moussona Michalovce (A)ZŠ T. J. Moussona Michalovc... 1:27.00 8.00
10 Balint, Garanič, Sopinka Balint, Garanič, Sopinka ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1:33.00 10.00
11 Figmik, Kostúrová, Leško, Leško Figmik, Kostúrová, Leško, Leško SOPKA Seňa (B)SOPKA Seňa (B) 1:40.00 11.00
12 Juhásová, Kostúrová, Limáneková, Sedlák Juhásová, Kostúrová, Limáneková, Sedlák SOPKA Seňa (D)SOPKA Seňa (D) 1:46.00 12.00
13 Bertová, Kolačkovská, Sedláková, Teľman Bertová, Kolačkovská, Sedláková, Teľman SOPKA Seňa (C)SOPKA Seňa (C) 1:52.00 13.00
Celkom 13 pretekárov

Štafeta cez prekážky - Detská atletika starší

(št, 2.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Ribár, Falatová, Boros, Pelegrin, Gumaň, Hudáková Ribár, Falatová, Boros, Pelegrin, Gumaň, Hudáková Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)Atletický legionársky klub ... 1:35.00 1.00
2= Marcinčáková, Vislay, Drága, Feteriková, Paulinský, Rybár Marcinčáková, Vislay, Drága, Feteriková, Paulinský, Rybár Atletický legionársky klub Moldava n/B (B)Atletický legionársky klub ... 1:36.00 2.00
2= Naď, Novotný, Vinca, Andrejaninová, Kožejová, Artyukh Naď, Novotný, Vinca, Andrejaninová, Kožejová, Artyukh ŠŠAK Malá Ida (A)ŠŠAK Malá Ida (A) 1:36.00 2.00
2= Kurucová, Múdra, Kidala, Holomani, Sabol, Kazimír Kurucová, Múdra, Kidala, Holomani, Sabol, Kazimír Atletika Košice o.z. (A)Atletika Košice o.z. (A) 1:36.00 2.00
5 Schvartz, Képeš, Beke, Šoltés, Ondernická, Jasečková Schvartz, Képeš, Beke, Šoltés, Ondernická, Jasečková Atletický legionársky klub Moldava n/B (D)Atletický legionársky klub ... 1:37.00 5.00
6 Bočkorášová, Miklosová, Fazekas, Knizner, Ondová, Varga Bočkorášová, Miklosová, Fazekas, Knizner, Ondová, Varga Atletický legionársky klub Moldava n/B (E)Atletický legionársky klub ... 1:39.00 6.00
7 Balogová, Andrišov, Fecková, Ušiak, Chripáková, Kolesár Balogová, Andrišov, Fecková, Ušiak, Chripáková, Kolesár ZŠ T. J. Moussona Michalovce (A)ZŠ T. J. Moussona Michalovc... 1:40.00 7.00
8 Šipoš, Šepeľák, Michalov, Nemčík, Borko Šipoš, Šepeľák, Michalov, Nemčík, Borko ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1:41.00 8.00
9 Ivanková, Ličko, Antoničová, Jacko, Steranka, Szücsová Ivanková, Ličko, Antoničová, Jacko, Steranka, Szücsová ZŠ T. J. Moussona Michalovce (B)ZŠ T. J. Moussona Michalovc... 1:45.00 9.00
10 Mačura, Verba, Vavráková, Bognová, Hercegová, Dudeková Mačura, Verba, Vavráková, Bognová, Hercegová, Dudeková Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (A)Atletická akadémia ZŠ Družs... 1:46.00 10.00
11 Kožej, Artiukh, Tresa, Novotný, Červená, Čuriová Kožej, Artiukh, Tresa, Novotný, Červená, Čuriová ŠŠAK Malá Ida B (B)ŠŠAK Malá Ida B (B) 1:50.00 11.00
12= György, Koval, Kuskuličová, Parkanský, Ščerbák, Vojtek György, Koval, Kuskuličová, Parkanský, Ščerbák, Vojtek SOPKA Seňa (A)SOPKA Seňa (A) 1:53.00 12.00
12= Blahutová, Sikorai, Balint, Karafa, Šponták, Uhľárová Blahutová, Sikorai, Balint, Karafa, Šponták, Uhľárová ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (B)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1:53.00 12.00
14 Kanaloš, Sýkora, Szabó, Hudáková, Varga, Prokop Kanaloš, Sýkora, Szabó, Hudáková, Varga, Prokop Atletický legionársky klub Moldava n/B (C)Atletický legionársky klub ... 1:55.00 14.00
15= Pavlov, Čajka, Martinko, Mrúzová, Joneková, Ondová Pavlov, Čajka, Martinko, Mrúzová, Joneková, Ondová ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (C)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2:02.00 15.00
15= Dudáš, Leško, Palinská, Radulyová, Vojteková, Župčanová Dudáš, Leško, Palinská, Radulyová, Vojteková, Župčanová SOPKA Seňa (B)SOPKA Seňa (B) 2:02.00 15.00
17 Vika, Trojčák, Gergeľová, Kuray, Murínová, Slovinská Vika, Trojčák, Gergeľová, Kuray, Murínová, Slovinská Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (B)Atletická akadémia ZŠ Družs... 2:10.00 17.00
Celkom 17 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika starší

(št, 2.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Naď, Novotný, Vinca, Andrejaninová, Kožejová, Artyukh Naď, Novotný, Vinca, Andrejaninová, Kožejová, Artyukh ŠŠAK Malá Ida (A)ŠŠAK Malá Ida (A) 1:20.00 1.00
2= Kurucová, Múdra, Kidala, Holomani, Sabol, Kazimír Kurucová, Múdra, Kidala, Holomani, Sabol, Kazimír Atletika Košice o.z. (A)Atletika Košice o.z. (A) 1:21.00 2.00
2= Ribár, Falatová, Boros, Pelegrin, Gumaň, Hudáková Ribár, Falatová, Boros, Pelegrin, Gumaň, Hudáková Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)Atletický legionársky klub ... 1:21.00 2.00
4= Schvartz, Képeš, Beke, Šoltés, Ondernická, Jasečková Schvartz, Képeš, Beke, Šoltés, Ondernická, Jasečková Atletický legionársky klub Moldava n/B (D)Atletický legionársky klub ... 1:22.00 4.00
4= Bočkorášová, Miklosová, Fazekas, Knizner, Ondová, Varga Bočkorášová, Miklosová, Fazekas, Knizner, Ondová, Varga Atletický legionársky klub Moldava n/B (E)Atletický legionársky klub ... 1:22.00 4.00
6= Mačura, Verba, Vavráková, Bognová, Hercegová, Dudeková Mačura, Verba, Vavráková, Bognová, Hercegová, Dudeková Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (A)Atletická akadémia ZŠ Družs... 1:23.00 6.00
6= Balogová, Andrišov, Fecková, Ušiak, Chripáková, Kolesár Balogová, Andrišov, Fecková, Ušiak, Chripáková, Kolesár ZŠ T. J. Moussona Michalovce (A)ZŠ T. J. Moussona Michalovc... 1:23.00 6.00
8= Ivanková, Ličko, Antoničová, Jacko, Steranka, Szücsová Ivanková, Ličko, Antoničová, Jacko, Steranka, Szücsová ZŠ T. J. Moussona Michalovce (B)ZŠ T. J. Moussona Michalovc... 1:24.00 8.00
8= Marcinčáková, Vislay, Drága, Feteriková, Paulinský, Rybár Marcinčáková, Vislay, Drága, Feteriková, Paulinský, Rybár Atletický legionársky klub Moldava n/B (B)Atletický legionársky klub ... 1:24.00 8.00
10= Šipoš, Šepeľák, Michalov, Nemčík, Borko Šipoš, Šepeľák, Michalov, Nemčík, Borko ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1:27.00 10.00
10= György, Koval, Kuskuličová, Parkanský, Ščerbák, Vojtek György, Koval, Kuskuličová, Parkanský, Ščerbák, Vojtek SOPKA Seňa (A)SOPKA Seňa (A) 1:27.00 10.00
12 Kožej, Artiukh, Tresa, Novotný, Červená, Čuriová Kožej, Artiukh, Tresa, Novotný, Červená, Čuriová ŠŠAK Malá Ida B (B)ŠŠAK Malá Ida B (B) 1:28.00 12.00
13= Pavlov, Čajka, Martinko, Mrúzová, Joneková, Ondová Pavlov, Čajka, Martinko, Mrúzová, Joneková, Ondová ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (C)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1:31.00 13.00
13= Blahutová, Sikorai, Balint, Karafa, Šponták, Uhľárová Blahutová, Sikorai, Balint, Karafa, Šponták, Uhľárová ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (B)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1:31.00 13.00
15= Kanaloš, Sýkora, Szabó, Hudáková, Varga, Prokop Kanaloš, Sýkora, Szabó, Hudáková, Varga, Prokop Atletický legionársky klub Moldava n/B (C)Atletický legionársky klub ... 1:34.00 15.00
15= Vika, Trojčák, Gergeľová, Kuray, Murínová, Slovinská Vika, Trojčák, Gergeľová, Kuray, Murínová, Slovinská Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (B)Atletická akadémia ZŠ Družs... 1:34.00 15.00
15= Dudáš, Leško, Palinská, Radulyová, Vojteková, Župčanová Dudáš, Leško, Palinská, Radulyová, Vojteková, Župčanová SOPKA Seňa (B)SOPKA Seňa (B) 1:34.00 15.00
Celkom 17 pretekárov

Štafetový beh - Detská atletika mladší

(št, 2.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Majoroš, Polláková, Stupeňová, Kišpéri Majoroš, Polláková, Stupeňová, Kišpéri Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)Atletický legionársky klub ... 0:58.00 1.00
2= Čupková, Skasková, Babjak, Méder Čupková, Skasková, Babjak, Méder ŠŠAK Malá Ida (A)ŠŠAK Malá Ida (A) 1:01.00 2.00
2= Švec, Pálos, Belišová, Gábor Švec, Pálos, Belišová, Gábor Atletický legionársky klub Moldava n/B (B)Atletický legionársky klub ... 1:01.00 2.00
4 Kokošková, Pajtášová, Borovič, Chripáková Kokošková, Pajtášová, Borovič, Chripáková ZŠ T. J. Moussona Michalovce (B)ZŠ T. J. Moussona Michalovc... 1:02.00 4.00
5 Polláková, Ötvös, Göbl, Pelegrin Polláková, Ötvös, Göbl, Pelegrin Atletický legionársky klub Moldava n/B (C)Atletický legionársky klub ... 1:03.00 5.00
6= Balint, Garanič, Sopinka Balint, Garanič, Sopinka ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1:04.00 6.00
6= Petrikovičová, Šváb, Šváňa, Župčanová Petrikovičová, Šváb, Šváňa, Župčanová SOPKA Seňa (A)SOPKA Seňa (A) 1:04.00 6.00
6= Szücsová, Varešinský, Čornejová, Harvan Szücsová, Varešinský, Čornejová, Harvan ZŠ T. J. Moussona Michalovce (A)ZŠ T. J. Moussona Michalovc... 1:04.00 6.00
6= Abari, Arkaiová, Beke, Boros Abari, Arkaiová, Beke, Boros Atletický legionársky klub Moldava n/B (D)Atletický legionársky klub ... 1:04.00 6.00
10= Kolesárová, Bamburáková, Marcin, Barkai Kolesárová, Bamburáková, Marcin, Barkai ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (B)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 1:11.00 10.00
10= Figmik, Kostúrová, Leško, Leško Figmik, Kostúrová, Leško, Leško SOPKA Seňa (B)SOPKA Seňa (B) 1:11.00 10.00
10= Bertová, Kolačkovská, Sedláková, Teľman Bertová, Kolačkovská, Sedláková, Teľman SOPKA Seňa (C)SOPKA Seňa (C) 1:11.00 10.00
13 Juhásová, Kostúrová, Limáneková, Sedlák Juhásová, Kostúrová, Limáneková, Sedlák SOPKA Seňa (D)SOPKA Seňa (D) 1:16.00 13.00
Celkom 13 pretekárov

3’ vytrvalostný beh - Detská atletika mladší

(št, 2.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Švec, Pálos, Belišová, Gábor Leonard Švec, Pálos, Belišová, Gábor Leonard Atletický legionársky klub Moldava n/B (B)Atletický legionársky klub ... 14 1.00
2= Majoroš, Polláková, Stupeňová, Kišpéri Tobias Majoroš, Polláková, Stupeňová, Kišpéri Tobias Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)Atletický legionársky klub ... 13 2.00
2= Abari, Arkaiová, Beke, Boros Milan Abari, Arkaiová, Beke, Boros Milan Atletický legionársky klub Moldava n/B (D)Atletický legionársky klub ... 13 2.00
4= Kokošková, Pajtášová, Borovič, Chripáková Sofia Kokošková, Pajtášová, Borovič, Chripáková Sofia ZŠ T. J. Moussona Michalovce (B)ZŠ T. J. Moussona Michalovc... 12 4.00
4= Čupková, Skasková, Babjak, Méder Adela Čupková, Skasková, Babjak, Méder Adela ŠŠAK Malá Ida (A)ŠŠAK Malá Ida (A) 12 4.00
4= Balint, Garanič, Sopinka Kristián Balint, Garanič, Sopinka Kristián ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 12 4.00
4= Kolesárová, Bamburáková, Marcin, Barkai Lucia Kolesárová, Bamburáková, Marcin, Barkai Lucia ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (B)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 12 4.00
4= Petrikovičová, Šváb, Šváňa, Župčanová Martin Petrikovičová, Šváb, Šváňa, Župčanová Martin SOPKA Seňa (A)SOPKA Seňa (A) 12 4.00
4= Szücsová, Varešinský, Čornejová, Harvan Ema Szücsová, Varešinský, Čornejová, Harvan Ema ZŠ T. J. Moussona Michalovce (A)ZŠ T. J. Moussona Michalovc... 12 4.00
4= Polláková, Ötvös, Göbl, Pelegrin Dorothy Polláková, Ötvös, Göbl, Pelegrin Dorothy Atletický legionársky klub Moldava n/B (C)Atletický legionársky klub ... 12 4.00
11= Juhásová, Kostúrová, Limáneková, Sedlák Stella Juhásová, Kostúrová, Limáneková, Sedlák Stella SOPKA Seňa (D)SOPKA Seňa (D) 11 11.00
11= Bertová, Kolačkovská, Sedláková, Teľman Eliška Bertová, Kolačkovská, Sedláková, Teľman Eliška SOPKA Seňa (C)SOPKA Seňa (C) 11 11.00
13 Figmik, Kostúrová, Leško, Leško Diana Figmik, Kostúrová, Leško, Leško Diana SOPKA Seňa (B)SOPKA Seňa (B) 10 13.00
Celkom 13 pretekárov

6’ vytrvalostný beh - Detská atletika starší

(št, 2.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1= Schvartz, Képeš, Beke, Šoltés, Ondernická, Jasečková Ladislav Schvartz, Képeš, Beke, Šoltés, Ondernická, Jasečková Ladislav Atletický legionársky klub Moldava n/B (D)Atletický legionársky klub ... 44 1.00
1= Balogová, Andrišov, Fecková, Ušiak, Chripáková, Kolesár Terézia Balogová, Andrišov, Fecková, Ušiak, Chripáková, Kolesár Terézia ZŠ T. J. Moussona Michalovce (A)ZŠ T. J. Moussona Michalovc... 44 1.00
1= Bočkorášová, Miklosová, Fazekas, Knizner, Ondová, Varga Laura Bočkorášová, Miklosová, Fazekas, Knizner, Ondová, Varga Laura Atletický legionársky klub Moldava n/B (E)Atletický legionársky klub ... 44 1.00
4 Naď, Novotný, Vinca, Andrejaninová, Kožejová, Artyukh Tomáš Naď, Novotný, Vinca, Andrejaninová, Kožejová, Artyukh Tomáš ŠŠAK Malá Ida (A)ŠŠAK Malá Ida (A) 43 4.00
5= Kanaloš, Sýkora, Szabó, Hudáková, Varga, Prokop Christopher Kanaloš, Sýkora, Szabó, Hudáková, Varga, Prokop Christopher Atletický legionársky klub Moldava n/B (C)Atletický legionársky klub ... 42 5.00
5= Marcinčáková, Vislay, Drága, Feteriková, Paulinský, Rybár Juliana Marcinčáková, Vislay, Drága, Feteriková, Paulinský, Rybár Juliana Atletický legionársky klub Moldava n/B (B)Atletický legionársky klub ... 42 5.00
7= Kurucová, Múdra, Kidala, Holomani, Sabol, Kazimír Kornélia Kurucová, Múdra, Kidala, Holomani, Sabol, Kazimír Kornélia Atletika Košice o.z. (A)Atletika Košice o.z. (A) 41 7.00
7= Ribár, Falatová, Boros, Pelegrin, Gumaň, Hudáková Gustavo Ribár, Falatová, Boros, Pelegrin, Gumaň, Hudáková Gustavo Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)Atletický legionársky klub ... 41 7.00
9 Ivanková, Ličko, Antoničová, Jacko, Steranka, Szücsová Marek Ivanková, Ličko, Antoničová, Jacko, Steranka, Szücsová Marek ZŠ T. J. Moussona Michalovce (B)ZŠ T. J. Moussona Michalovc... 40 9.00
10= Mačura, Verba, Vavráková, Bognová, Hercegová, Dudeková Martin Mačura, Verba, Vavráková, Bognová, Hercegová, Dudeková Martin Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (A)Atletická akadémia ZŠ Družs... 38 10.00
10= Šipoš, Šepeľák, Michalov, Nemčík, Borko Ivo Šipoš, Šepeľák, Michalov, Nemčík, Borko Ivo ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 38 10.00
10= Kožej, Artiukh, Tresa, Novotný, Červená, Čuriová Matúš Kožej, Artiukh, Tresa, Novotný, Červená, Čuriová Matúš ŠŠAK Malá Ida B (B)ŠŠAK Malá Ida B (B) 38 10.00
13 Blahutová, Sikorai, Balint, Karafa, Šponták, Uhľárová Klára Blahutová, Sikorai, Balint, Karafa, Šponták, Uhľárová Klára ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (B)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 37 13.00
14 György, Koval, Kuskuličová, Parkanský, Ščerbák, Vojtek Ela György, Koval, Kuskuličová, Parkanský, Ščerbák, Vojtek Ela SOPKA Seňa (A)SOPKA Seňa (A) 36 14.00
15 Dudáš, Leško, Palinská, Radulyová, Vojteková, Župčanová Dárius Dudáš, Leško, Palinská, Radulyová, Vojteková, Župčanová Dárius SOPKA Seňa (B)SOPKA Seňa (B) 32 15.00
16 Pavlov, Čajka, Martinko, Mrúzová, Joneková, Ondová Maxim Pavlov, Čajka, Martinko, Mrúzová, Joneková, Ondová Maxim ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (C)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 31 16.00
17 Vika, Trojčák, Gergeľová, Kuray, Murínová, Slovinská Richard Vika, Trojčák, Gergeľová, Kuray, Murínová, Slovinská Richard Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (B)Atletická akadémia ZŠ Družs... 24 17.00
Celkom 17 pretekárov

Diaľky(a) z miesta štafeta - Detská atletika mladší

(št, 2.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Kolesárová, Bamburáková, Marcin, Barkai Ella Kolesárová, Bamburáková, Marcin, Barkai Ella ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (B)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 06.45 1.00
2 Majoroš, Polláková, Stupeňová, Kišpéri Tobias Majoroš, Polláková, Stupeňová, Kišpéri Tobias Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)Atletický legionársky klub ... 06.10 2.00
3 Abari, Arkaiová, Beke, Boros Milan Abari, Arkaiová, Beke, Boros Milan Atletický legionársky klub Moldava n/B (D)Atletický legionársky klub ... 06.07 3.00
4 Švec, Pálos, Belišová, Gábor Leonard Švec, Pálos, Belišová, Gábor Leonard Atletický legionársky klub Moldava n/B (B)Atletický legionársky klub ... 05.80 4.00
5 Szücsová, Varešinský, Čornejová, Harvan Ema Szücsová, Varešinský, Čornejová, Harvan Ema ZŠ T. J. Moussona Michalovce (A)ZŠ T. J. Moussona Michalovc... 05.56 5.00
6 Čupková, Skasková, Babjak, Méder Ema Čupková, Skasková, Babjak, Méder Ema ŠŠAK Malá Ida (A)ŠŠAK Malá Ida (A) 05.47 6.00
7 Kokošková, Pajtášová, Borovič, Chripáková Sofia Kokošková, Pajtášová, Borovič, Chripáková Sofia ZŠ T. J. Moussona Michalovce (B)ZŠ T. J. Moussona Michalovc... 05.37 7.00
8 Polláková, Ötvös, Göbl, Pelegrin Dorothy Polláková, Ötvös, Göbl, Pelegrin Dorothy Atletický legionársky klub Moldava n/B (C)Atletický legionársky klub ... 05.02 8.00
9 Balint, Garanič, Sopinka Kristián Balint, Garanič, Sopinka Kristián ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 05.00 9.00
10 Petrikovičová, Šváb, Šváňa, Župčanová Martin Petrikovičová, Šváb, Šváňa, Župčanová Martin SOPKA Seňa (A)SOPKA Seňa (A) 04.85 10.00
11 Juhásová, Kostúrová, Limáneková, Sedlák Stella Juhásová, Kostúrová, Limáneková, Sedlák Stella SOPKA Seňa (D)SOPKA Seňa (D) 04.84 11.00
12 Bertová, Kolačkovská, Sedláková, Teľman Eliška Bertová, Kolačkovská, Sedláková, Teľman Eliška SOPKA Seňa (C)SOPKA Seňa (C) 04.75 12.00
13 Figmik, Kostúrová, Leško, Leško Diana Figmik, Kostúrová, Leško, Leško Diana SOPKA Seňa (B)SOPKA Seňa (B) 04.36 13.00
Celkom 13 pretekárov

Trojskok znožmo - Detská atletika starší

(št, 2.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Kurucová, Múdra, Kidala, Holomani, Sabol, Kazimír Kornélia Kurucová, Múdra, Kidala, Holomani, Sabol, Kazimír Kornélia Atletika Košice o.z. (A)Atletika Košice o.z. (A) 10.60 1.00
2 Bočkorášová, Miklosová, Fazekas, Knizner, Ondová, Varga Laura Bočkorášová, Miklosová, Fazekas, Knizner, Ondová, Varga Laura Atletický legionársky klub Moldava n/B (E)Atletický legionársky klub ... 10.50 2.00
3 Šipoš, Šepeľák, Michalov, Nemčík, Borko Kristián Šipoš, Šepeľák, Michalov, Nemčík, Borko Kristián ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 10.42 3.00
4 Ribár, Falatová, Boros, Pelegrin, Gumaň, Hudáková Gustavo Ribár, Falatová, Boros, Pelegrin, Gumaň, Hudáková Gustavo Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)Atletický legionársky klub ... 10.35 4.00
5= Naď, Novotný, Vinca, Andrejaninová, Kožejová, Artyukh Tomáš Naď, Novotný, Vinca, Andrejaninová, Kožejová, Artyukh Tomáš ŠŠAK Malá Ida (A)ŠŠAK Malá Ida (A) 10.20 5.00
5= Balogová, Andrišov, Fecková, Ušiak, Chripáková, Kolesár Terézia Balogová, Andrišov, Fecková, Ušiak, Chripáková, Kolesár Terézia ZŠ T. J. Moussona Michalovce (A)ZŠ T. J. Moussona Michalovc... 10.20 5.00
7 Marcinčáková, Vislay, Drága, Feteriková, Paulinský, Rybár Juliana Marcinčáková, Vislay, Drága, Feteriková, Paulinský, Rybár Juliana Atletický legionársky klub Moldava n/B (B)Atletický legionársky klub ... 10.10 7.00
8 Ivanková, Ličko, Antoničová, Jacko, Steranka, Szücsová Marek Ivanková, Ličko, Antoničová, Jacko, Steranka, Szücsová Marek ZŠ T. J. Moussona Michalovce (B)ZŠ T. J. Moussona Michalovc... 09.62 8.00
9 Schvartz, Képeš, Beke, Šoltés, Ondernická, Jasečková Ladislav Schvartz, Képeš, Beke, Šoltés, Ondernická, Jasečková Ladislav Atletický legionársky klub Moldava n/B (D)Atletický legionársky klub ... 09.52 9.00
10 Mačura, Verba, Vavráková, Bognová, Hercegová, Dudeková Martin Mačura, Verba, Vavráková, Bognová, Hercegová, Dudeková Martin Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (A)Atletická akadémia ZŠ Družs... 09.50 10.00
11 György, Koval, Kuskuličová, Parkanský, Ščerbák, Vojtek Ela György, Koval, Kuskuličová, Parkanský, Ščerbák, Vojtek Ela SOPKA Seňa (A)SOPKA Seňa (A) 09.11 11.00
12 Kožej, Artiukh, Tresa, Novotný, Červená, Čuriová Matúš Kožej, Artiukh, Tresa, Novotný, Červená, Čuriová Matúš ŠŠAK Malá Ida B (B)ŠŠAK Malá Ida B (B) 09.04 12.00
13 Pavlov, Čajka, Martinko, Mrúzová, Joneková, Ondová Maxim Pavlov, Čajka, Martinko, Mrúzová, Joneková, Ondová Maxim ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (C)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 08.87 13.00
14 Blahutová, Sikorai, Balint, Karafa, Šponták, Uhľárová Klára Blahutová, Sikorai, Balint, Karafa, Šponták, Uhľárová Klára ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (B)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 08.73 14.00
15 Vika, Trojčák, Gergeľová, Kuray, Murínová, Slovinská Patrik Vika, Trojčák, Gergeľová, Kuray, Murínová, Slovinská Patrik Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (B)Atletická akadémia ZŠ Družs... 08.56 15.00
16 Kanaloš, Sýkora, Szabó, Hudáková, Varga, Prokop Villiam Kanaloš, Sýkora, Szabó, Hudáková, Varga, Prokop Villiam Atletický legionársky klub Moldava n/B (C)Atletický legionársky klub ... 08.55 16.00
17 Dudáš, Leško, Palinská, Radulyová, Vojteková, Župčanová Leon Dudáš, Leško, Palinská, Radulyová, Vojteková, Župčanová Leon SOPKA Seňa (B)SOPKA Seňa (B) 07.27 17.00
Celkom 17 pretekárov

Odhod plnou loptou z kolien - Detská atletika mladší

(št, 2.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Švec, Pálos, Belišová, Gábor Leonard Švec, Pálos, Belišová, Gábor Leonard Atletický legionársky klub Moldava n/B (B)Atletický legionársky klub ... 26.05 1.00
2 Majoroš, Polláková, Stupeňová, Kišpéri Tobias Majoroš, Polláková, Stupeňová, Kišpéri Tobias Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)Atletický legionársky klub ... 24.80 2.00
3 Abari, Arkaiová, Beke, Boros Milan Abari, Arkaiová, Beke, Boros Milan Atletický legionársky klub Moldava n/B (D)Atletický legionársky klub ... 23.80 3.00
4 Čupková, Skasková, Babjak, Méder Ema Čupková, Skasková, Babjak, Méder Ema ŠŠAK Malá Ida (A)ŠŠAK Malá Ida (A) 21.50 4.00
5 Polláková, Ötvös, Göbl, Pelegrin Dorothy Polláková, Ötvös, Göbl, Pelegrin Dorothy Atletický legionársky klub Moldava n/B (C)Atletický legionársky klub ... 20.10 5.00
6 Szücsová, Varešinský, Čornejová, Harvan Ema Szücsová, Varešinský, Čornejová, Harvan Ema ZŠ T. J. Moussona Michalovce (A)ZŠ T. J. Moussona Michalovc... 17.90 6.00
7 Kolesárová, Bamburáková, Marcin, Barkai Ella Kolesárová, Bamburáková, Marcin, Barkai Ella ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (B)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 17.70 7.00
8 Figmik, Kostúrová, Leško, Leško Jakub Figmik, Kostúrová, Leško, Leško Jakub SOPKA Seňa (B)SOPKA Seňa (B) 17.60 8.00
9 Kokošková, Pajtášová, Borovič, Chripáková Sofia Kokošková, Pajtášová, Borovič, Chripáková Sofia ZŠ T. J. Moussona Michalovce (B)ZŠ T. J. Moussona Michalovc... 17.50 9.00
10 Petrikovičová, Šváb, Šváňa, Župčanová Alexandra Petrikovičová, Šváb, Šváňa, Župčanová Alexandra SOPKA Seňa (A)SOPKA Seňa (A) 16.50 10.00
11 Balint, Garanič, Sopinka Kristián Balint, Garanič, Sopinka Kristián ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 15.50 11.00
12 Juhásová, Kostúrová, Limáneková, Sedlák Jasmína Juhásová, Kostúrová, Limáneková, Sedlák Jasmína SOPKA Seňa (D)SOPKA Seňa (D) 14.70 12.00
13 Bertová, Kolačkovská, Sedláková, Teľman Lea Bertová, Kolačkovská, Sedláková, Teľman Lea SOPKA Seňa (C)SOPKA Seňa (C) 13.00 13.00
Celkom 13 pretekárov

Odhod plnou loptou vzad - Detská atletika starší

(št, 2.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Naď, Novotný, Vinca, Andrejaninová, Kožejová, Artyukh Tomáš Naď, Novotný, Vinca, Andrejaninová, Kožejová, Artyukh Tomáš ŠŠAK Malá Ida (A)ŠŠAK Malá Ida (A) 47.00 1.00
2 Ribár, Falatová, Boros, Pelegrin, Gumaň, Hudáková Gustavo Ribár, Falatová, Boros, Pelegrin, Gumaň, Hudáková Gustavo Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)Atletický legionársky klub ... 45.35 2.00
3 Marcinčáková, Vislay, Drága, Feteriková, Paulinský, Rybár Juliana Marcinčáková, Vislay, Drága, Feteriková, Paulinský, Rybár Juliana Atletický legionársky klub Moldava n/B (B)Atletický legionársky klub ... 43.70 3.00
4 Bočkorášová, Miklosová, Fazekas, Knizner, Ondová, Varga Laura Bočkorášová, Miklosová, Fazekas, Knizner, Ondová, Varga Laura Atletický legionársky klub Moldava n/B (E)Atletický legionársky klub ... 42.90 4.00
5 Balogová, Andrišov, Fecková, Ušiak, Chripáková, Kolesár Terézia Balogová, Andrišov, Fecková, Ušiak, Chripáková, Kolesár Terézia ZŠ T. J. Moussona Michalovce (A)ZŠ T. J. Moussona Michalovc... 41.70 5.00
6 Kurucová, Múdra, Kidala, Holomani, Sabol, Kazimír Kornélia Kurucová, Múdra, Kidala, Holomani, Sabol, Kazimír Kornélia Atletika Košice o.z. (A)Atletika Košice o.z. (A) 40.00 6.00
7 György, Koval, Kuskuličová, Parkanský, Ščerbák, Vojtek Ela György, Koval, Kuskuličová, Parkanský, Ščerbák, Vojtek Ela SOPKA Seňa (A)SOPKA Seňa (A) 38.15 7.00
8 Schvartz, Képeš, Beke, Šoltés, Ondernická, Jasečková Ladislav Schvartz, Képeš, Beke, Šoltés, Ondernická, Jasečková Ladislav Atletický legionársky klub Moldava n/B (D)Atletický legionársky klub ... 37.80 8.00
9 Mačura, Verba, Vavráková, Bognová, Hercegová, Dudeková Martin Mačura, Verba, Vavráková, Bognová, Hercegová, Dudeková Martin Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (A)Atletická akadémia ZŠ Družs... 36.30 9.00
10 Šipoš, Šepeľák, Michalov, Nemčík, Borko Kristián Šipoš, Šepeľák, Michalov, Nemčík, Borko Kristián ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 35.70 10.00
11 Kanaloš, Sýkora, Szabó, Hudáková, Varga, Prokop Christopher Kanaloš, Sýkora, Szabó, Hudáková, Varga, Prokop Christopher Atletický legionársky klub Moldava n/B (C)Atletický legionársky klub ... 33.20 11.00
12 Vika, Trojčák, Gergeľová, Kuray, Murínová, Slovinská Patrik Vika, Trojčák, Gergeľová, Kuray, Murínová, Slovinská Patrik Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (B)Atletická akadémia ZŠ Družs... 32.60 12.00
13 Pavlov, Čajka, Martinko, Mrúzová, Joneková, Ondová Maxim Pavlov, Čajka, Martinko, Mrúzová, Joneková, Ondová Maxim ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (C)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 32.50 13.00
14 Kožej, Artiukh, Tresa, Novotný, Červená, Čuriová Matúš Kožej, Artiukh, Tresa, Novotný, Červená, Čuriová Matúš ŠŠAK Malá Ida B (B)ŠŠAK Malá Ida B (B) 30.00 14.00
15 Ivanková, Ličko, Antoničová, Jacko, Steranka, Szücsová Marek Ivanková, Ličko, Antoničová, Jacko, Steranka, Szücsová Marek ZŠ T. J. Moussona Michalovce (B)ZŠ T. J. Moussona Michalovc... 29.90 15.00
16 Blahutová, Sikorai, Balint, Karafa, Šponták, Uhľárová Klára Blahutová, Sikorai, Balint, Karafa, Šponták, Uhľárová Klára ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (B)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 29.50 16.00
17 Dudáš, Leško, Palinská, Radulyová, Vojteková, Župčanová Leon Dudáš, Leško, Palinská, Radulyová, Vojteková, Župčanová Leon SOPKA Seňa (B)SOPKA Seňa (B) 28.40 17.00
Celkom 17 pretekárov

Hod vortexom - štafeta - Detská atletika starší

(št, 2.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Naď, Novotný, Vinca, Andrejaninová, Kožejová, Artyukh Tomáš Naď, Novotný, Vinca, Andrejaninová, Kožejová, Artyukh Tomáš ŠŠAK Malá Ida (A)ŠŠAK Malá Ida (A) 195.00 1.00
2 Balogová, Andrišov, Fecková, Ušiak, Chripáková, Kolesár Terézia Balogová, Andrišov, Fecková, Ušiak, Chripáková, Kolesár Terézia ZŠ T. J. Moussona Michalovce (A)ZŠ T. J. Moussona Michalovc... 136.00 2.00
3 Bočkorášová, Miklosová, Fazekas, Knizner, Ondová, Varga Laura Bočkorášová, Miklosová, Fazekas, Knizner, Ondová, Varga Laura Atletický legionársky klub Moldava n/B (E)Atletický legionársky klub ... 129.80 3.00
4 Ribár, Falatová, Boros, Pelegrin, Gumaň, Hudáková Gustavo Ribár, Falatová, Boros, Pelegrin, Gumaň, Hudáková Gustavo Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)Atletický legionársky klub ... 126.20 4.00
5 Šipoš, Šepeľák, Michalov, Nemčík, Borko Kristián Šipoš, Šepeľák, Michalov, Nemčík, Borko Kristián ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 125.40 5.00
6 Kanaloš, Sýkora, Szabó, Hudáková, Varga, Prokop Christopher Kanaloš, Sýkora, Szabó, Hudáková, Varga, Prokop Christopher Atletický legionársky klub Moldava n/B (C)Atletický legionársky klub ... 124.60 6.00
7 Marcinčáková, Vislay, Drága, Feteriková, Paulinský, Rybár Juliana Marcinčáková, Vislay, Drága, Feteriková, Paulinský, Rybár Juliana Atletický legionársky klub Moldava n/B (B)Atletický legionársky klub ... 112.40 7.00
8 György, Koval, Kuskuličová, Parkanský, Ščerbák, Vojtek Ela György, Koval, Kuskuličová, Parkanský, Ščerbák, Vojtek Ela SOPKA Seňa (A)SOPKA Seňa (A) 112.30 8.00
9 Schvartz, Képeš, Beke, Šoltés, Ondernická, Jasečková Ladislav Schvartz, Képeš, Beke, Šoltés, Ondernická, Jasečková Ladislav Atletický legionársky klub Moldava n/B (D)Atletický legionársky klub ... 099.40 9.00
10 Blahutová, Sikorai, Balint, Karafa, Šponták, Uhľárová Klára Blahutová, Sikorai, Balint, Karafa, Šponták, Uhľárová Klára ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (B)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 097.40 10.00
11 Ivanková, Ličko, Antoničová, Jacko, Steranka, Szücsová Marek Ivanková, Ličko, Antoničová, Jacko, Steranka, Szücsová Marek ZŠ T. J. Moussona Michalovce (B)ZŠ T. J. Moussona Michalovc... 092.50 11.00
12 Kurucová, Múdra, Kidala, Holomani, Sabol, Kazimír Kornélia Kurucová, Múdra, Kidala, Holomani, Sabol, Kazimír Kornélia Atletika Košice o.z. (A)Atletika Košice o.z. (A) 091.30 12.00
13 Kožej, Artiukh, Tresa, Novotný, Červená, Čuriová Matúš Kožej, Artiukh, Tresa, Novotný, Červená, Čuriová Matúš ŠŠAK Malá Ida B (B)ŠŠAK Malá Ida B (B) 084.40 13.00
14 Pavlov, Čajka, Martinko, Mrúzová, Joneková, Ondová Maxim Pavlov, Čajka, Martinko, Mrúzová, Joneková, Ondová Maxim ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (C)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 084.20 14.00
15 Mačura, Verba, Vavráková, Bognová, Hercegová, Dudeková Martin Mačura, Verba, Vavráková, Bognová, Hercegová, Dudeková Martin Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (A)Atletická akadémia ZŠ Družs... 081.60 15.00
16 Vika, Trojčák, Gergeľová, Kuray, Murínová, Slovinská Richard Vika, Trojčák, Gergeľová, Kuray, Murínová, Slovinská Richard Atletická akadémia ZŠ Družstevná pri Hornáde (B)Atletická akadémia ZŠ Družs... 071.70 16.00
17 Dudáš, Leško, Palinská, Radulyová, Vojteková, Župčanová Leon Dudáš, Leško, Palinská, Radulyová, Vojteková, Župčanová Leon SOPKA Seňa (B)SOPKA Seňa (B) 069.50 17.00
Celkom 17 pretekárov

Hod vortexom - štafeta - Detská atletika mladší

(št, 2.5.2024 - 08:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Švec, Pálos, Belišová, Gábor Leonard Švec, Pálos, Belišová, Gábor Leonard Atletický legionársky klub Moldava n/B (B)Atletický legionársky klub ... 055.00 1.00
2= Majoroš, Polláková, Stupeňová, Kišpéri Tobias Majoroš, Polláková, Stupeňová, Kišpéri Tobias Atletický legionársky klub Moldava n/B (A)Atletický legionársky klub ... 052.00 2.00
2= Abari, Arkaiová, Beke, Boros Milan Abari, Arkaiová, Beke, Boros Milan Atletický legionársky klub Moldava n/B (D)Atletický legionársky klub ... 052.00 2.00
4 Kolesárová, Bamburáková, Marcin, Barkai Ella Kolesárová, Bamburáková, Marcin, Barkai Ella ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (B)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 046.50 4.00
5 Čupková, Skasková, Babjak, Méder Ema Čupková, Skasková, Babjak, Méder Ema ŠŠAK Malá Ida (A)ŠŠAK Malá Ida (A) 043.50 5.00
6 Kokošková, Pajtášová, Borovič, Chripáková Sofia Kokošková, Pajtášová, Borovič, Chripáková Sofia ZŠ T. J. Moussona Michalovce (B)ZŠ T. J. Moussona Michalovc... 040.50 6.00
7 Szücsová, Varešinský, Čornejová, Harvan Ema Szücsová, Varešinský, Čornejová, Harvan Ema ZŠ T. J. Moussona Michalovce (A)ZŠ T. J. Moussona Michalovc... 035.50 7.00
8 Balint, Garanič, Sopinka Kristián Balint, Garanič, Sopinka Kristián ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michalovce (A)ŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 033.50 8.00
9 Polláková, Ötvös, Göbl, Pelegrin Dorothy Polláková, Ötvös, Göbl, Pelegrin Dorothy Atletický legionársky klub Moldava n/B (C)Atletický legionársky klub ... 031.50 9.00
10 Figmik, Kostúrová, Leško, Leško Jakub Figmik, Kostúrová, Leško, Leško Jakub SOPKA Seňa (B)SOPKA Seňa (B) 030.50 10.00
11 Petrikovičová, Šváb, Šváňa, Župčanová Martin Petrikovičová, Šváb, Šváňa, Župčanová Martin SOPKA Seňa (A)SOPKA Seňa (A) 026.00 11.00
12 Juhásová, Kostúrová, Limáneková, Sedlák Jasmína Juhásová, Kostúrová, Limáneková, Sedlák Jasmína SOPKA Seňa (D)SOPKA Seňa (D) 025.50 12.00
13 Bertová, Kolačkovská, Sedláková, Teľman Lea Bertová, Kolačkovská, Sedláková, Teľman Lea SOPKA Seňa (C)SOPKA Seňa (C) 019.50 13.00
Celkom 13 pretekárov