<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá VsAZ družstiev staršieho a najmladšieho žiactva - 1. kolo

Košice (4. 5. 2024)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 4.5.2024 - 11:05) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 276 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.19
2 233 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 07.75 qA
3 152 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 07.84 qA
4 40 Somogyi MaximSomogyi Maxim 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 PB 08.57 qB
5 226 Konfederák JakubKonfederák Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 09.36
6 62 Kmak AndrejKmak Andrej 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.00
201 Torok StanislavTorok Stanislav 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 4.5.2024 - 11:05) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 274 Proks GregorProks Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 07.62 qA
2 174 Papcun MartinPapcun Martin 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 07.90 qA
3 219 Arendáš AdamArendáš Adam 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 08.33 qB
4 32 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 08.59 qB
5 239 Šimco SamuelŠimco Samuel 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 09.46
6 140 Molokáč MatejMolokáč Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 PB 09.84
312 Šteso JánŠteso Ján 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 4.5.2024 - 11:05) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 313 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 07.41
2 192 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 07.71 qA
MS 275 Prúša ZdenekPrúša Zdenek 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 08.13
4 139 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 08.44 qB
5 141 Tomčík DanielTomčík Daniel 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 09.28
6 16 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 PB 09.40
199 Palka-Jusko NicolasPalka-Jusko Nicolas 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 4.5.2024 - 11:05) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 5 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 07.40 qA
2 53 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 07.66 qA
3 138 Belichenko GrigoriiBelichenko Grigorii 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 07.82 qA
MS 243 Vanta SebastiánVanta Sebastián 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.30
5 163 Borduliak MatúšBorduliak Matúš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 08.53 qB
6 78 Smorada ŠimonSmorada Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.93
7 80 Trembecki RichardTrembecki Richard 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 08.94
8 79 Šima SamuelŠima Samuel 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.12
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 4.5.2024 - 11:05) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 150 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.52
MS 148 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.60
3 224 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 08.11 qB
4 39 Kohút SvetislavKohút Svetislav 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 08.34 qB
5 185 Troščák OliverTroščák Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 08.76 qB
MS 59 Kačkoš AdamKačkoš Adam 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 08.78
7 17 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 09.44
202 Trembuľák RamónTrembuľák Ramón 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 276 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.19
2 5 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 PB 07.40 qA
3 313 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 07.41
4 150 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 07.52
5 148 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 07.60
6 274 Proks GregorProks Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 07.62 qA
7 53 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 07.66 qA
8 192 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 07.71 qA
9 233 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 07.75 qA
10 138 Belichenko GrigoriiBelichenko Grigorii 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 07.82 qA
11 152 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 PB 07.84 qA
12 174 Papcun MartinPapcun Martin 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 07.90 qA
13 224 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 08.11 qB
14 275 Prúša ZdenekPrúša Zdenek 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 08.13
15 243 Vanta SebastiánVanta Sebastián 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.30
16 219 Arendáš AdamArendáš Adam 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 08.33 qB
17 39 Kohút SvetislavKohút Svetislav 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 08.34 qB
18 139 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 08.44 qB
19 163 Borduliak MatúšBorduliak Matúš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 08.53 qB
20 40 Somogyi MaximSomogyi Maxim 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 PB 08.57 qB
21 32 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 6 08.59 qB
22 185 Troščák OliverTroščák Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 08.76 qB
23 59 Kačkoš AdamKačkoš Adam 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 08.78
24 78 Smorada ŠimonSmorada Šimon 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.93
25 80 Trembecki RichardTrembecki Richard 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 08.94
26 141 Tomčík DanielTomčík Daniel 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 09.28
27 226 Konfederák JakubKonfederák Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 09.36
28 16 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 PB 09.40
29 17 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 09.44
30 239 Šimco SamuelŠimco Samuel 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 09.46
31 140 Molokáč MatejMolokáč Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 PB 09.84
32 62 Kmak AndrejKmak Andrej 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.00
33 79 Šima SamuelŠima Samuel 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.12
201 Torok StanislavTorok Stanislav 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 DNS
312 Šteso JánŠteso Ján 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 DNS
199 Palka-Jusko NicolasPalka-Jusko Nicolas 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
202 Trembuľák RamónTrembuľák Ramón 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (so, 4.5.2024 - 12:10) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 5 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 07.50 11.00
2 192 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 SB 07.63 9.00
3 53 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 SB 07.64 8.00
4 233 Paľuv OliverPaľuv Oliver 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 SB 07.64 7.00
5 274 Proks GregorProks Gregor 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.73 6.00
6 152 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 07.85 5.00
7 138 Belichenko GrigoriiBelichenko Grigorii 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 07.87 4.00
8 174 Papcun MartinPapcun Martin 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 08.04 3.00
Poznámky:
št.č.53: 7,632 sec; št.č.233: 7,633 sec;
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 4.5.2024 - 12:10) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 224 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 SB 08.01 2.00
2 139 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 SB 08.14 1.00
3 39 Kohút SvetislavKohút Svetislav 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 08.39
4 219 Arendáš AdamArendáš Adam 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 08.50
5 32 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 8 08.60
6 163 Borduliak MatúšBorduliak Matúš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 08.68
7 185 Troščák OliverTroščák Oliver 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 08.83
40 Somogyi MaximSomogyi Maxim 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 DNS
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (so, 4.5.2024 - 12:00) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 SB 07.82 11.00
2 110 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 SB 07.90 9.00
3 83 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 SB 08.14 8.00
4 302 Majerníková EllaMajerníková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 SB 08.40 7.00
5 96 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 08.44 6.00
6 263 Udičová PatríciaUdičová Patrícia 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 08.49 5.00
7 99 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 08.62 4.00
8 26 Paruševová ElaParuševová Ela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 08.62 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 4.5.2024 - 12:00) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Vanková LilienVanková Lilien 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 SB 08.48 2.00
2 306 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 08.67 1.00
3 251 Jajková NinaJajková Nina 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 SB 08.71
4 130 Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 08.78
5 261 Tóthová VeronikaTóthová Veronika 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 08.80
6 290 Horníková ViktóriaHorníková Viktória 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 SB 08.81
7 47 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 SB 08.83
8 129 Šauličová BarboraŠauličová Barbora 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 08.86
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 4.5.2024 - 10:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.10 qA
2 306 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 08.73 qB
3 88 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 08.99
4 135 Vasilová EmaVasilová Ema 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.33
5 24 Macková Anna ElizabethMacková Anna Elizabeth 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 09.51
MS 50 Stachurová NinaStachurová Nina 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 09.82
MS 102 Komloš LilianaKomloš Liliana 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 11.18
209 Mišľanová KristínaMišľanová Kristína 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 4.5.2024 - 10:50) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 07.99 qA
2 251 Jajková NinaJajková Nina 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 08.81 qB
3 36 Topoliová EmaTopoliová Ema 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 08.99
4 298 Kuseková TeodoraKuseková Teodora 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.99
5 218 Pillárová SonjaPillárová Sonja 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 PB 09.16
6 260 Tóthová NatáliaTóthová Natália 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 09.29
7 289 Horníková PatríciaHorníková Patrícia 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 10.31
8 284 Dubošová ElenaDubošová Elena 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13.02
Poznámky:
št.č.36: 8,986 sec; št.č.298: 8,990 sec; POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 4.5.2024 - 10:50) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 83 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.20 qA
2 290 Horníková ViktóriaHorníková Viktória 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 08.85 qB
3 114 Múdra AlžbetaMúdra Alžbeta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 08.88
4 285 Dubošová LuciaDubošová Lucia 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 09.06
5 44 Levarská LujzaLevarská Lujza 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 09.25
6 300 Lajčáková PetraLajčáková Petra 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 09.34
7 292 Hricová MichaelaHricová Michaela 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 09.62
8 216 Koncsolová NinaKoncsolová Nina 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 PB 10.08
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 4.5.2024 - 10:50) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.42 qA
2 37 Vanková LilienVanková Lilien 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 PB 08.69 qB
3 158 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 PB 08.97
4 101 Komárová KristínaKomárová Kristína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.16
5 112 Micenková ZuzanaMicenková Zuzana 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.46
6 253 Kendrová KarolínaKendrová Karolína 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.66
7 308 Šemráková NatashaŠemráková Natasha 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 09.92
8 248 Horvátová NelaHorvátová Nela 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.67
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 4.5.2024 - 10:50) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 99 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.36 qA
2 47 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 08.88 qB
3 293 Hvizdakova AlexHvizdakova Alex 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.93
4 51 Ščepko NinaŠčepko Nina 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 09.03
5 283 Drosč RebecaDrosč Rebeca 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.11
6 27 Rohrböck StellaRohrböck Stella 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 09.35
7 287 Hanuščinová NelaHanuščinová Nela 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.00
8 214 Demková ElaDemková Ela 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 10.23
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 4.5.2024 - 10:50) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 263 Udičová PatríciaUdičová Patrícia 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 08.40 qA
2 261 Tóthová VeronikaTóthová Veronika 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 08.77 qB
3 129 Šauličová BarboraŠauličová Barbora 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 08.80 qB
4 35 Pavúková TamaraPavúková Tamara 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 PB 09.00
5 249 Chovancová EmaChovancová Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 09.16
6 103 Kopkášová BiankaKopkášová Bianka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.21
7 144 Molokáčová NelaMolokáčová Nela 12 12 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 09.84
MS 126 Shuklin AlexandraShuklin Alexandra 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 12.25
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 4.5.2024 - 10:50) official Vietor: +2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 26 Paruševová ElaParuševová Ela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 08.61 qA
2 130 Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.74 qB
3 23 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 09.03
4 190 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 6 09.10
5 309 Topolčanská DominikaTopolčanská Dominika 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.34
6 30 Trojanová SimonaTrojanová Simona 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 09.87
MS 128 Szabadosová KristínaSzabadosová Kristína 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.00
215 Elischerová DianaElischerová Diana 10 10 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 8 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 4.5.2024 - 10:50) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 302 Majerníková EllaMajerníková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 08.55 qA
2 281 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 09.12
3 29 Toporová SoňaToporová Soňa 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 09.29
4 258 Peláková KarinPeláková Karin 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 09.83
5 45 Matušeková AdelaMatušeková Adela 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 PB 09.89
6 95 Hričinová DominikaHričinová Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.97
7 217 Parkánska NinaParkánska Nina 10 10 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 1 10.95
208 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 100 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 07.99 qA
2 110 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.10 qA
3 83 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.20 qA
4 99 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.36 qA
5 263 Udičová PatríciaUdičová Patrícia 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 08.40 qA
6 96 Javorská SimonaJavorská Simona 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 08.42 qA
7 302 Majerníková EllaMajerníková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 08.55 qA
8 26 Paruševová ElaParuševová Ela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 08.61 qA
9 37 Vanková LilienVanková Lilien 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 PB 08.69 qB
10 306 Pokorná MiriamPokorná Miriam 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 08.73 qB
11 130 Šebeková Andrea KarlaŠebeková Andrea Karla 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 08.74 qB
12 261 Tóthová VeronikaTóthová Veronika 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 08.77 qB
13 129 Šauličová BarboraŠauličová Barbora 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 08.80 qB
14 251 Jajková NinaJajková Nina 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 08.81 qB
15 290 Horníková ViktóriaHorníková Viktória 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 08.85 qB
16 114 Múdra AlžbetaMúdra Alžbeta 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 08.88
16 47 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 08.88 qB
18 293 Hvizdakova AlexHvizdakova Alex 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.93
19 158 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 PB 08.97
20 88 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 08.99
20 36 Topoliová EmaTopoliová Ema 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 08.99
20 298 Kuseková TeodoraKuseková Teodora 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 08.99
23 35 Pavúková TamaraPavúková Tamara 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 PB 09.00
24 51 Ščepko NinaŠčepko Nina 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 09.03
24 23 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 09.03
26 285 Dubošová LuciaDubošová Lucia 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 09.06
27 190 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 6 09.10
28 283 Drosč RebecaDrosč Rebeca 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.11
29 281 Benková Zara MáriaBenková Zara Mária 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 PB 09.12
30 218 Pillárová SonjaPillárová Sonja 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 PB 09.16
30 101 Komárová KristínaKomárová Kristína 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.16
30 249 Chovancová EmaChovancová Ema 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 09.16
33 103 Kopkášová BiankaKopkášová Bianka 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 09.21
34 44 Levarská LujzaLevarská Lujza 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 09.25
35 260 Tóthová NatáliaTóthová Natália 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 09.29
35 29 Toporová SoňaToporová Soňa 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 09.29
37 135 Vasilová EmaVasilová Ema 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.33
38 300 Lajčáková PetraLajčáková Petra 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 09.34
38 309 Topolčanská DominikaTopolčanská Dominika 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 09.34
40 27 Rohrböck StellaRohrböck Stella 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 09.35
41 112 Micenková ZuzanaMicenková Zuzana 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 09.46
42 24 Macková Anna ElizabethMacková Anna Elizabeth 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 09.51
43 292 Hricová MichaelaHricová Michaela 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 09.62
44 253 Kendrová KarolínaKendrová Karolína 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 09.66
45 50 Stachurová NinaStachurová Nina 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 09.82
46 258 Peláková KarinPeláková Karin 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 09.83
47 144 Molokáčová NelaMolokáčová Nela 12 12 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 09.84
48 30 Trojanová SimonaTrojanová Simona 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 09.87
49 45 Matušeková AdelaMatušeková Adela 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 PB 09.89
50 308 Šemráková NatashaŠemráková Natasha 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 09.92
51 95 Hričinová DominikaHričinová Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.97
52 287 Hanuščinová NelaHanuščinová Nela 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.00
52 128 Szabadosová KristínaSzabadosová Kristína 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.00
54 216 Koncsolová NinaKoncsolová Nina 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 PB 10.08
55 214 Demková ElaDemková Ela 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 7 10.23
56 289 Horníková PatríciaHorníková Patrícia 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 10.31
57 248 Horvátová NelaHorvátová Nela 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.67
58 217 Parkánska NinaParkánska Nina 10 10 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 1 10.95
59 102 Komloš LilianaKomloš Liliana 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 11.18
60 126 Shuklin AlexandraShuklin Alexandra 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 12.25
61 284 Dubošová ElenaDubošová Elena 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 13.02
209 Mišľanová KristínaMišľanová Kristína 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 DNS
215 Elischerová DianaElischerová Diana 10 10 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 8 DNS
208 Malá TimeaMalá Timea 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 4 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 4.5.2024 - 10:35) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 268 Deák LeoDeák Leo 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.28 qA
2 74 Sabol RoderikSabol Roderik 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.46 qA
3= 61 Kišš MartinKišš Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.58 qB
3= 178 Šoltys MarekŠoltys Marek 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.58 qB
5 72 Petránsky MartinPetránsky Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 10.11
6 2 Gumaň TobiasGumaň Tobias 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 10.80
7 4 Jamber PatrikJamber Patrik 16 16 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 12.22
Poznámky:
št.č.61: 9,573 sec; št.č.178: 9,573 sec; POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 4.5.2024 - 10:35) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Slivka ŠimonSlivka Šimon 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 09.45 qA
2 168 Linkesch LeonardLinkesch Leonard 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.13
3 182 Troščák FilipTroščák Filip 15 15 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.26
4 167 Latta SimonLatta Simon 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 10.35
5 278 Varholak Tomáš MartinVarholak Tomáš Martin 16 16 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.40
6 7 Kuzma OliverKuzma Oliver 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 10.77
55 Holomani SamuelHolomani Samuel 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 4.5.2024 - 10:35) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Mihaľ MatejMihaľ Matej 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 09.35 qA
2 57 Javorek ViktorJavorek Viktor 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.50 qA
3 34 Parajňák MaxParajňák Max 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 PB 09.79 qB
4 82 Wencel RichardWencel Richard 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.33
5 169 Lukáč DávidLukáč Dávid 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.56
6 77 Seman AndrejSeman Andrej 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.99
7 162 Beňo TiborBeňo Tibor 15 15 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 11.44
194 Gomboš TomášGomboš Tomáš 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 4.5.2024 - 10:35) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 70 Palaščák EliášPalaščák Eliáš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.33 qA
2 69 Mušinský TomášMušinský Tomáš 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.39 qA
3 170 Mihalik BorisMihalik Boris 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.68 qB
4 228 Lenart MarkoLenart Marko 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.19
5 196 Lukáč MatiasLukáč Matias 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 10.29
6 181 Tomčo DávidTomčo Dávid 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 10.38
7 64 Kohl ViliamKohl Viliam 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.03
8 3 Horváth PéterHorváth Péter 15 15 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 11.14
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 4.5.2024 - 10:35) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Dratva MichalDratva Michal 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 PB 09.52 qA
2 31 Bryndza KrištofBryndza Krištof 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 09.60 qB
3 232 Mlynár TobiasMlynár Tobias 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.99 qB
4 81 Tripčev FilipTripčev Filip 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 10.37
5 171 Mihályi TimonMihályi Timon 16 16 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.41
6 65 Lazor RichardLazor Richard 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.87
7 270 Kožlej ĽubomírKožlej Ľubomír 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 11.53
8 63 Kohl RichardKohl Richard 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.66
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 4.5.2024 - 10:35) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 277 Suranovský ŠimonSuranovský Šimon 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 09.64 qB
2 200 Sikorai FilipSikorai Filip 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.84 qB
3 176 Rinďa JurajRinďa Juraj 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.34
4 177 Semenenko SemenSemenenko Semen 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.53
5 212 Demko TimotejDemko Timotej 13 13 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 6 PB 10.82
6 175 Richnavský ŠimonRichnavský Šimon 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 10.83
7 223 Jajko GregorJajko Gregor 15 15 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.47
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalší 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 268 Deák LeoDeák Leo 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 09.28 qA
2 70 Palaščák EliášPalaščák Eliáš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.33 qA
3 68 Mihaľ MatejMihaľ Matej 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 09.35 qA
4 69 Mušinský TomášMušinský Tomáš 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.39 qA
5 18 Slivka ŠimonSlivka Šimon 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 09.45 qA
6 74 Sabol RoderikSabol Roderik 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.46 qA
7 57 Javorek ViktorJavorek Viktor 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 09.50 qA
8 38 Dratva MichalDratva Michal 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 PB 09.52 qA
9 61 Kišš MartinKišš Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.58 qB
9 178 Šoltys MarekŠoltys Marek 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.58 qB
11 31 Bryndza KrištofBryndza Krištof 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 09.60 qB
12 277 Suranovský ŠimonSuranovský Šimon 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 09.64 qB
13 170 Mihalik BorisMihalik Boris 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 09.68 qB
14 34 Parajňák MaxParajňák Max 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 5 PB 09.79 qB
15 200 Sikorai FilipSikorai Filip 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 09.84 qB
16 232 Mlynár TobiasMlynár Tobias 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 09.99 qB
17 72 Petránsky MartinPetránsky Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 10.11
18 168 Linkesch LeonardLinkesch Leonard 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.13
19 228 Lenart MarkoLenart Marko 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.19
20 182 Troščák FilipTroščák Filip 15 15 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.26
21 196 Lukáč MatiasLukáč Matias 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 10.29
22 82 Wencel RichardWencel Richard 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.33
23 176 Rinďa JurajRinďa Juraj 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.34
24 167 Latta SimonLatta Simon 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 10.35
25 81 Tripčev FilipTripčev Filip 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 10.37
26 181 Tomčo DávidTomčo Dávid 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 10.38
27 278 Varholak Tomáš MartinVarholak Tomáš Martin 16 16 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 10.40
28 171 Mihályi TimonMihályi Timon 16 16 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.41
29 177 Semenenko SemenSemenenko Semen 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.53
30 169 Lukáč DávidLukáč Dávid 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 10.56
31 7 Kuzma OliverKuzma Oliver 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 10.77
32 2 Gumaň TobiasGumaň Tobias 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 10.80
33 212 Demko TimotejDemko Timotej 13 13 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 6 PB 10.82
34 175 Richnavský ŠimonRichnavský Šimon 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 PB 10.83
35 65 Lazor RichardLazor Richard 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.87
36 77 Seman AndrejSeman Andrej 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 10.99
37 64 Kohl ViliamKohl Viliam 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.03
38 3 Horváth PéterHorváth Péter 15 15 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 11.14
39 162 Beňo TiborBeňo Tibor 15 15 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 11.44
40 223 Jajko GregorJajko Gregor 15 15 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 11.47
41 270 Kožlej ĽubomírKožlej Ľubomír 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 11.53
42 63 Kohl RichardKohl Richard 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 11.66
43 4 Jamber PatrikJamber Patrik 16 16 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 12.22
55 Holomani SamuelHolomani Samuel 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 DNS
194 Gomboš TomášGomboš Tomáš 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS

60 m - Najmladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 4.5.2024 - 11:50) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 268 Deák LeoDeák Leo 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.44 11.00
2 74 Sabol RoderikSabol Roderik 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 09.48 9.00
3 70 Palaščák EliášPalaščák Eliáš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.51 8.00
4 18 Slivka ŠimonSlivka Šimon 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 09.57 7.00
5 38 Dratva MichalDratva Michal 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 09.57 6.00
6 69 Mušinský TomášMušinský Tomáš 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 09.59 5.00
7 68 Mihaľ MatejMihaľ Matej 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.75 4.00
8 57 Javorek ViktorJavorek Viktor 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 09.77 3.00
Poznámky:
št.č.18: 9,567 sec; št.č.38: 8,568 sec;
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 4.5.2024 - 11:50) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 277 Suranovský ŠimonSuranovský Šimon 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 SB 09.44 2.00
2 178 Šoltys MarekŠoltys Marek 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 SB 09.49 1.00
3 31 Bryndza KrištofBryndza Krištof 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 3 SB 09.52
4 61 Kišš MartinKišš Martin 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.68
5 200 Sikorai FilipSikorai Filip 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 8 SB 09.69
6 170 Mihalik BorisMihalik Boris 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 09.86
7 232 Mlynár TobiasMlynár Tobias 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 SB 09.94
8 34 Parajňák MaxParajňák Max 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 7 09.94
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 4.5.2024 - 11:40) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 109 Krupeľáková SofiaKrupeľáková Sofia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 SB 08.78 11.00
2 89 Devečková ViktóriaDevečková Viktória 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 SB 09.11 9.00
3 10 Feteriková ZinaFeteriková Zina 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 SB 09.23 8.00
4 48 Skokanová AdelSkokanová Adel 15 15 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 SB 09.33 7.00
5 84 Baltesová EmilyBaltesová Emily 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 SB 09.42 6.00
6 303 Morovska AdelaMorovska Adela 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.55 5.00
7 41 Allen HannahAllen Hannah 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 SB 09.61 4.00
14 Prokop VivienProkop Vivien 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Finále B (so, 4.5.2024 - 11:40) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 136 Vojtechovská ElaVojtechovská Ela 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 09.94 2.00
2 97 Kačkošová AdelaKačkošová Adela 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.98 1.00
3 187 Kličková ZoeKličková Zoe 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 10.01
4 267 Zapotoková NelaZapotoková Nela 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 10.02
5 132 Šoffová ZaraŠoffová Zara 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 10.03
6 116 Öhlschlägerová LeaÖhlschlägerová Lea 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.08
7 189 Semenenko SofiaSemenenko Sofia 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 10.22
8 9 Falatová PetraFalatová Petra 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 10.27
Celkom 8 pretekárov

60 m - Najmladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 4.5.2024 - 10:20) official Vietor: -1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 109 Krupeľáková SofiaKrupeľáková Sofia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 09.05 qA
2 116 Öhlschlägerová LeaÖhlschlägerová Lea 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 10.01 qB
3 120 Onušková AnnaOnušková Anna 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 10.13
4 43 Horvathová KarinHorvathová Karin 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 10.74
5 262 Udičová AlžbetaUdičová Alžbeta 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.81
6 252 Jajková RebekaJajková Rebeka 15 15 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.29
7 108 Köverová KatarínaKöverová Katarína 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 12.04
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 4.5.2024 - 10:20) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 84 Baltesová EmilyBaltesová Emily 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.50 qA
2 132 Šoffová ZaraŠoffová Zara 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.89 qB
3 267 Zapotoková NelaZapotoková Nela 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.96 qB
4 160 Sokolovičová KristínaSokolovičová Kristína 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 10.43
5 11 Gergely JázminGergely Jázmin 15 15 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 11.63
6 266 Volochan ArinaVolochan Arina 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 12.09
7 106 Kováčová MiaKováčová Mia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 12.57
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 4.5.2024 - 10:20) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 89 Devečková ViktóriaDevečková Viktória 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 09.33 qA
2 48 Skokanová AdelSkokanová Adel 15 15 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 PB 09.51 qA
3 187 Kličková ZoeKličková Zoe 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.97 qB
4 12 Marcinčáková JulianaMarcinčáková Juliana 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 10.10
5= 205 Blahutová KláraBlahutová Klára 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 PB 10.52
5= 91 Ďuricová AlexandraĎuricová Alexandra 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.52
203 Adamová NelaAdamová Nela 16 16 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
Poznámky:
št.č.205: 10,515 sec; št.č.91: 10,515 sec; POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 4.5.2024 - 10:20) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 10 Feteriková ZinaFeteriková Zina 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 09.51 qA
2 97 Kačkošová AdelaKačkošová Adela 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.74 qB
3 189 Semenenko SofiaSemenenko Sofia 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.90 qB
4 49 Smoleňová ViktóriaSmoleňová Viktória 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 10.01
5 188 Malinovská NatašaMalinovská Nataša 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 10.50
6 279 Banik NinaBanik Nina 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.51
7 119 Ondrejčáková JúliaOndrejčáková Júlia 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.59
8 105 Kováčová ElaKováčová Ela 16 16 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.14
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 4.5.2024 - 10:20) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 303 Morovska AdelaMorovska Adela 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 09.29 qA
2 14 Prokop VivienProkop Vivien 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 09.51 qA
3 9 Falatová PetraFalatová Petra 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 09.77 qB
4 22 Jurecová KarinJurecová Karin 16 16 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 10.15
5 122 Pašková MiaPašková Mia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 10.19
6 127 Szabadosová DianaSzabadosová Diana 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.49
7 288 Horňáková SimonaHorňáková Simona 15 15 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.42
125 Rizmanová ZoeRizmanová Zoe 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 4.5.2024 - 10:20) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Allen HannahAllen Hannah 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 PB 09.67 qA
2 115 Múdra JulianaMúdra Juliana 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.12
3 210 Širochmanová LíviaŠirochmanová Lívia 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 10.17
4 13 Mértenová EmaMértenová Ema 15 15 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 10.83
5 265 Vencúriková EmmaVencúriková Emma 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 11.07
6 131 Šebíková EmmaŠebíková Emma 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.68
7 134 Ťuchová HanaŤuchová Hana 16 16 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 12.42
143 Fabiniova VivienFabiniova Vivien 16 16 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 DNS
Poznámky:
POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 4.5.2024 - 10:20) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 136 Vojtechovská ElaVojtechovská Ela 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.84 qB
2 93 Harachová TamaraHarachová Tamara 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 10.01
3 42 Bordáčová LauraBordáčová Laura 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 PB 10.36
4 191 Kuzmová Radomíra RodoslavaKuzmová Radomíra Rodoslava 16 16 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 3 PB 10.36
5 257 Pangrácová ViktóriaPangrácová Viktória 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.58
6 295 Karčaková LuciaKarčaková Lucia 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.59
7 304 Nagyová Emma ŠtefániaNagyová Emma Štefánia 15 15 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.21
8 124 Repeľová ElenkaRepeľová Elenka 16 16 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 12.73
Poznámky:
št.č.42: 10,351 sec; št.č.191: 10,353 sec; POSTUP: Finále A: najlepších 8 časov z rozbehov (qA), Finále B: ďalšie 8 s časom (qB)
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 109 Krupeľáková SofiaKrupeľáková Sofia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 09.05 qA
2 303 Morovska AdelaMorovska Adela 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 09.29 qA
3 89 Devečková ViktóriaDevečková Viktória 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 09.33 qA
4 84 Baltesová EmilyBaltesová Emily 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 09.50 qA
5 48 Skokanová AdelSkokanová Adel 15 15 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 PB 09.51 qA
5 10 Feteriková ZinaFeteriková Zina 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 09.51 qA
5 14 Prokop VivienProkop Vivien 13 13 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 PB 09.51 qA
8 41 Allen HannahAllen Hannah 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 PB 09.67 qA
9 97 Kačkošová AdelaKačkošová Adela 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 09.74 qB
10 9 Falatová PetraFalatová Petra 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 2 09.77 qB
11 136 Vojtechovská ElaVojtechovská Ela 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.84 qB
12 132 Šoffová ZaraŠoffová Zara 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 09.89 qB
13 189 Semenenko SofiaSemenenko Sofia 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.90 qB
14 267 Zapotoková NelaZapotoková Nela 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 09.96 qB
15 187 Kličková ZoeKličková Zoe 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 09.97 qB
16 116 Öhlschlägerová LeaÖhlschlägerová Lea 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 10.01 qB
16 49 Smoleňová ViktóriaSmoleňová Viktória 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 10.01
16 93 Harachová TamaraHarachová Tamara 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 10.01
19 12 Marcinčáková JulianaMarcinčáková Juliana 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 10.10
20 115 Múdra JulianaMúdra Juliana 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 10.12
21 120 Onušková AnnaOnušková Anna 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 10.13
22 22 Jurecová KarinJurecová Karin 16 16 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 10.15
23 210 Širochmanová LíviaŠirochmanová Lívia 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 PB 10.17
24 122 Pašková MiaPašková Mia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 10.19
25 42 Bordáčová LauraBordáčová Laura 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 PB 10.36
25 191 Kuzmová Radomíra RodoslavaKuzmová Radomíra Rodoslava 16 16 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 3 PB 10.36
27 160 Sokolovičová KristínaSokolovičová Kristína 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 PB 10.43
28 127 Szabadosová DianaSzabadosová Diana 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 10.49
29 188 Malinovská NatašaMalinovská Nataša 14 14 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 10.50
30 279 Banik NinaBanik Nina 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.51
31 205 Blahutová KláraBlahutová Klára 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 6 PB 10.52
31 91 Ďuricová AlexandraĎuricová Alexandra 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 10.52
33 257 Pangrácová ViktóriaPangrácová Viktória 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.58
34 119 Ondrejčáková JúliaOndrejčáková Júlia 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 10.59
34 295 Karčaková LuciaKarčaková Lucia 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 10.59
36 43 Horvathová KarinHorvathová Karin 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 10.74
37 262 Udičová AlžbetaUdičová Alžbeta 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 10.81
38 13 Mértenová EmaMértenová Ema 15 15 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 7 10.83
39 265 Vencúriková EmmaVencúriková Emma 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 11.07
40 252 Jajková RebekaJajková Rebeka 15 15 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 11.29
41 288 Horňáková SimonaHorňáková Simona 15 15 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 11.42
42 11 Gergely JázminGergely Jázmin 15 15 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 11.63
43 131 Šebíková EmmaŠebíková Emma 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 11.68
44 108 Köverová KatarínaKöverová Katarína 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 12.04
45 266 Volochan ArinaVolochan Arina 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 12.09
46 105 Kováčová ElaKováčová Ela 16 16 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 12.14
47 304 Nagyová Emma ŠtefániaNagyová Emma Štefánia 15 15 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 12.21
48 134 Ťuchová HanaŤuchová Hana 16 16 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 12.42
49 106 Kováčová MiaKováčová Mia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 12.57
50 124 Repeľová ElenkaRepeľová Elenka 16 16 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 12.73
203 Adamová NelaAdamová Nela 16 16 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
125 Rizmanová ZoeRizmanová Zoe 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
143 Fabiniova VivienFabiniova Vivien 16 16 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 DNS

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.5.2024 - 14:15) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 313 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 17.04
MS 150 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 17.49
3 53 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 17.90 11.00
MS 148 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 17.96
5 192 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 PB 18.48 9.00
6 229 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 18.83 7.00
312 Šteso JánŠteso Ján 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 4.5.2024 - 14:15) official Vietor: -2.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 152 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 18.81 8.00
2 174 Papcun MartinPapcun Martin 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 19.24 6.00
3 139 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 19.40 5.00
MS 243 Vanta SebastiánVanta Sebastián 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 19.69
5 151 Maturkanič MartinMaturkanič Martin 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 19.80 3.00
MS 231 Mizerák LukášMizerák Lukáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 19.90
7 219 Arendáš AdamArendáš Adam 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 20.61
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 4.5.2024 - 14:15) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 224 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 19.82 2.00
2 32 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 20.91
3 163 Borduliak MatúšBorduliak Matúš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 21.27
4 141 Tomčík DanielTomčík Daniel 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 22.62
5 17 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 23.77
199 Palka-Jusko NicolasPalka-Jusko Nicolas 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
221 Hanko MiroslavHanko Miroslav 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 4.5.2024 - 14:15) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Kohút SvetislavKohút Svetislav 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 20.35 1.00
2 149 Lukacko GregorLukacko Gregor 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 23.11
3 241 Uhriňák MatejUhriňák Matej 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 23.30
4 239 Šimco SamuelŠimco Samuel 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 24.30
5 140 Molokáč MatejMolokáč Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 24.45
6 62 Kmak AndrejKmak Andrej 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 25.10
7 16 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 25.69
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 4.5.2024 - 14:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Gots MartinGots Martin 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 19.79 4.00
2 235 Peniak SebastiánPeniak Sebastián 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.52
3 236 Pillár OliverPillár Oliver 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 21.72
226 Konfederák JakubKonfederák Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 DNS
59 Kačkoš AdamKačkoš Adam 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS
54 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 313 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 PB 17.04
2 150 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 17.49
3 53 Beskid LukášBeskid Lukáš 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 17.90 11.00
4 148 Kapak DávidKapak Dávid 07 07 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 17.96
5 192 Bajužik MartinBajužik Martin 09 09 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 7 PB 18.48 9.00
6 152 Žužo OliverŽužo Oliver 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 18.81 8.00
7 229 Lenárt PatrikLenárt Patrik 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 18.83 7.00
8 174 Papcun MartinPapcun Martin 09 09 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 PB 19.24 6.00
9 139 Kočiš RichardKočiš Richard 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 19.40 5.00
10 243 Vanta SebastiánVanta Sebastián 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 19.69
11 15 Gots MartinGots Martin 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 19.79 4.00
12 151 Maturkanič MartinMaturkanič Martin 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 19.80 3.00
13 224 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 19.82 2.00
14 231 Mizerák LukášMizerák Lukáš 08 08 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 19.90
15 39 Kohút SvetislavKohút Svetislav 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 20.35 1.00
16 219 Arendáš AdamArendáš Adam 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 PB 20.61
17 32 Bryndza ŠimonBryndza Šimon 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 20.91
18 163 Borduliak MatúšBorduliak Matúš 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 PB 21.27
19 235 Peniak SebastiánPeniak Sebastián 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 21.52
20 236 Pillár OliverPillár Oliver 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 21.72
21 141 Tomčík DanielTomčík Daniel 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 2 PB 22.62
22 149 Lukacko GregorLukacko Gregor 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 23.11
23 241 Uhriňák MatejUhriňák Matej 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 PB 23.30
24 17 Lupták PeterLupták Peter 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 23.77
25 239 Šimco SamuelŠimco Samuel 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 PB 24.30
26 140 Molokáč MatejMolokáč Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 24.45
27 62 Kmak AndrejKmak Andrej 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 25.10
28 16 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 25.69
312 Šteso JánŠteso Ján 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 DNS
199 Palka-Jusko NicolasPalka-Jusko Nicolas 11 11 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 3 DNS
221 Hanko MiroslavHanko Miroslav 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 DNS
226 Konfederák JakubKonfederák Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 DNS
59 Kačkoš AdamKačkoš Adam 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 DNS
54 Dobranský TeodorDobranský Teodor 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.5.2024 - 14:00) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 18.93 11.00
2 100 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 19.41 9.00
3 83 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 19.82 8.00
4 263 Udičová PatríciaUdičová Patrícia 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 20.96 3.00
5 137 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 21.00 2.00
6 37 Vanková LilienVanková Lilien 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 8 PB 21.09 1.00
7 158 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 21.62
8 290 Horníková ViktóriaHorníková Viktória 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 21.64
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 4.5.2024 - 14:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 302 Majerníková EllaMajerníková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 20.66 5.00
2 186 Domaničová LíviaDomaničová Lívia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 20.74 4.00
3 251 Jajková NinaJajková Nina 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 21.56
4 88 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 21.67
5 190 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 8 PB 21.83
6 133 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 22.11
7 47 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 PB 22.26
8 285 Dubošová LuciaDubošová Lucia 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 22.28
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 4.5.2024 - 14:00) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Pavúková TamaraPavúková Tamara 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 1 PB 22.24
2 23 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 22.27
3 297 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 22.47
4 283 Drosč RebecaDrosč Rebeca 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 22.54
5 260 Tóthová NatáliaTóthová Natália 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 22.66
6 113 Miklošová AndreaMiklošová Andrea 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 22.73
7 51 Ščepko NinaŠčepko Nina 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 23.36
8 24 Macková Anna ElizabethMacková Anna Elizabeth 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 23.43
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 4.5.2024 - 14:00) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 301 Majancsiková AnnamáriaMajancsiková Annamária 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 22.19
2 293 Hvizdakova AlexHvizdakova Alex 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 22.51
3 135 Vasilová EmaVasilová Ema 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 23.23
4 98 Kardošová JúliaKardošová Júlia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 23.64
5 45 Matušeková AdelaMatušeková Adela 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 PB 24.47
6 258 Peláková KarinPeláková Karin 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 24.54
209 Mišľanová KristínaMišľanová Kristína 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
284 Dubošová ElenaDubošová Elena 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 4.5.2024 - 14:00) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 104 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 19.90 7.00
2 99 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 20.46 6.00
3 292 Hricová MichaelaHricová Michaela 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 23.81
4 95 Hričinová DominikaHričinová Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.71
5 308 Šemráková NatashaŠemráková Natasha 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 24.75
6 216 Koncsolová NinaKoncsolová Nina 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 25.12
7 248 Horvátová NelaHorvátová Nela 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 26.01
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Kucáková NelaKucáková Nela 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 18.93 11.00
2 100 Kissová AlexandraKissová Alexandra 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 19.41 9.00
3 83 Andrisová LuciaAndrisová Lucia 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 19.82 8.00
4 104 Kopkášová NelaKopkášová Nela 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 19.90 7.00
5 99 Katočová RomanaKatočová Romana 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 20.46 6.00
6 302 Majerníková EllaMajerníková Ella 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 20.66 5.00
7 186 Domaničová LíviaDomaničová Lívia 10 10 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 PB 20.74 4.00
8 263 Udičová PatríciaUdičová Patrícia 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 20.96 3.00
9 137 Weissová NataliaWeissová Natalia 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 21.00 2.00
10 37 Vanková LilienVanková Lilien 10 10 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 8 PB 21.09 1.00
11 251 Jajková NinaJajková Nina 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 PB 21.56
12 158 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 21.62
13 290 Horníková ViktóriaHorníková Viktória 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 21.64
14 88 Devečková SofiaDevečková Sofia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 21.67
15 190 Kuzmová JanaKuzmová Jana 12 12 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 8 PB 21.83
16 133 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 22.11
17 301 Majancsiková AnnamáriaMajancsiková Annamária 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 22.19
18 35 Pavúková TamaraPavúková Tamara 12 12 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 1 PB 22.24
19 47 Potočná NikolaPotočná Nikola 09 09 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 PB 22.26
20 23 Kokoruďová MichaelaKokoruďová Michaela 12 12 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 PB 22.27
21 285 Dubošová LuciaDubošová Lucia 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 PB 22.28
22 297 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 PB 22.47
23 293 Hvizdakova AlexHvizdakova Alex 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 22.51
24 283 Drosč RebecaDrosč Rebeca 12 12 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 22.54
25 260 Tóthová NatáliaTóthová Natália 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 22.66
26 113 Miklošová AndreaMiklošová Andrea 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 22.73
27 135 Vasilová EmaVasilová Ema 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 23.23
28 51 Ščepko NinaŠčepko Nina 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 23.36
29 24 Macková Anna ElizabethMacková Anna Elizabeth 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 23.43
30 98 Kardošová JúliaKardošová Júlia 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 23.64
31 292 Hricová MichaelaHricová Michaela 11 11 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 PB 23.81
32 45 Matušeková AdelaMatušeková Adela 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 PB 24.47
33 258 Peláková KarinPeláková Karin 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 24.54
34 95 Hričinová DominikaHričinová Dominika 10 10 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 24.71
35 308 Šemráková NatashaŠemráková Natasha 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 24.75
36 216 Koncsolová NinaKoncsolová Nina 11 11 SOPKA SeňaSOPKA Seňa 2 25.12
37 248 Horvátová NelaHorvátová Nela 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 26.01
209 Mišľanová KristínaMišľanová Kristína 10 10 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 2 DNS
284 Dubošová ElenaDubošová Elena 10 10 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DNS

150 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.5.2024 - 13:45) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Slivka ŠimonSlivka Šimon 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 22.91 11.00
2 38 Dratva MichalDratva Michal 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 PB 22.94 9.00
3 31 Bryndza KrištofBryndza Krištof 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 PB 22.99 8.00
4 277 Suranovský ŠimonSuranovský Šimon 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 23.82 5.00
5 34 Parajňák MaxParajňák Max 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 7 PB 24.72 2.00
70 Palaščák EliášPalaščák Eliáš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
55 Holomani SamuelHolomani Samuel 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 4.5.2024 - 13:45) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 69 Mušinský TomášMušinský Tomáš 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 24.11 4.00
2 67 Micenko PeterMicenko Peter 16 16 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.84 1.00
3 68 Mihaľ MatejMihaľ Matej 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 25.61
4 81 Tripčev FilipTripčev Filip 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 26.40
5 278 Varholak Tomáš MartinVarholak Tomáš Martin 16 16 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 27.69
6 64 Kohl ViliamKohl Viliam 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 29.99
7 63 Kohl RichardKohl Richard 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 31.28
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 4.5.2024 - 13:45) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 195 Hönsch SamuelHönsch Samuel 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 23.47 7.00
2 268 Deák LeoDeák Leo 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.60 6.00
3 178 Šoltys MarekŠoltys Marek 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 24.29 3.00
4 232 Mlynár TobiasMlynár Tobias 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 25.86
5 176 Rinďa JurajRinďa Juraj 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 27.16
6 228 Lenart MarkoLenart Marko 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 27.26
7 56 Hric OndrejHric Ondrej 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 33.76
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 18 Slivka ŠimonSlivka Šimon 13 13 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 PB 22.91 11.00
2 38 Dratva MichalDratva Michal 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 PB 22.94 9.00
3 31 Bryndza KrištofBryndza Krištof 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 4 PB 22.99 8.00
4 195 Hönsch SamuelHönsch Samuel 13 13 ŠK Comeni. pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comeni. pri IV.ZŠ Michal... 5 23.47 7.00
5 268 Deák LeoDeák Leo 14 14 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 23.60 6.00
6 277 Suranovský ŠimonSuranovský Šimon 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 23.82 5.00
7 69 Mušinský TomášMušinský Tomáš 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 24.11 4.00
8 178 Šoltys MarekŠoltys Marek 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 24.29 3.00
9 34 Parajňák MaxParajňák Max 14 14 AŠK Nad Medzou Spišská Nová VesAŠK Nad Medzou Spišská Nová... 7 PB 24.72 2.00
10 67 Micenko PeterMicenko Peter 16 16 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 24.84 1.00
11 68 Mihaľ MatejMihaľ Matej 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 25.61
12 232 Mlynár TobiasMlynár Tobias 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 25.86
13 81 Tripčev FilipTripčev Filip 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 26.40
14 176 Rinďa JurajRinďa Juraj 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 27.16
15 228 Lenart MarkoLenart Marko 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 27.26
16 278 Varholak Tomáš MartinVarholak Tomáš Martin 16 16 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 27.69
17 64 Kohl ViliamKohl Viliam 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 29.99
18 63 Kohl RichardKohl Richard 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 31.28
19 56 Hric OndrejHric Ondrej 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 33.76
70 Palaščák EliášPalaščák Eliáš 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 DNS
55 Holomani SamuelHolomani Samuel 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 DNS

150 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.5.2024 - 13:30) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 89 Devečková ViktóriaDevečková Viktória 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 22.46 11.00
2 48 Skokanová AdelSkokanová Adel 15 15 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 PB 23.06 9.00
3 10 Feteriková ZinaFeteriková Zina 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 23.11 8.00
4 84 Baltesová EmilyBaltesová Emily 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 23.34 7.00
5 41 Allen HannahAllen Hannah 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 PB 23.80 6.00
6 93 Harachová TamaraHarachová Tamara 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 24.46 3.00
7 132 Šoffová ZaraŠoffová Zara 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 24.47 2.00
8 97 Kačkošová AdelaKačkošová Adela 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 24.62 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 4.5.2024 - 13:30) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 111 Kurucová KornéliaKurucová Kornélia 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 24.94
2 136 Vojtechovská ElaVojtechovská Ela 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 25.04
3 42 Bordáčová LauraBordáčová Laura 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 PB 25.07
4 85 Bodnárová AdelaBodnárová Adela 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 25.51
5 160 Sokolovičová KristínaSokolovičová Kristína 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 26.04
6 116 Öhlschlägerová LeaÖhlschlägerová Lea 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 26.69
7 153 Alexovičová ZaraAlexovičová Zara 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 PB 26.71
8 122 Pašková MiaPašková Mia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 32.80
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 4.5.2024 - 13:30) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 303 Morovska AdelaMorovska Adela 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.04 5.00
2 49 Smoleňová ViktóriaSmoleňová Viktória 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 24.45 4.00
3 187 Kličková ZoeKličková Zoe 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 24.64
4 22 Jurecová KarinJurecová Karin 16 16 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 25.35
5 191 Kuzmová Radomíra RodoslavaKuzmová Radomíra Rodoslava 16 16 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 2 26.49
6 262 Udičová AlžbetaUdičová Alžbeta 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 26.57
7 43 Horvathová KarinHorvathová Karin 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 26.82
9 Falatová PetraFalatová Petra 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 89 Devečková ViktóriaDevečková Viktória 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 PB 22.46 11.00
2 48 Skokanová AdelSkokanová Adel 15 15 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 7 PB 23.06 9.00
3 10 Feteriková ZinaFeteriková Zina 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 23.11 8.00
4 84 Baltesová EmilyBaltesová Emily 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 PB 23.34 7.00
5 41 Allen HannahAllen Hannah 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 6 PB 23.80 6.00
6 303 Morovska AdelaMorovska Adela 13 13 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 24.04 5.00
7 49 Smoleňová ViktóriaSmoleňová Viktória 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 24.45 4.00
8 93 Harachová TamaraHarachová Tamara 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 PB 24.46 3.00
9 132 Šoffová ZaraŠoffová Zara 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 PB 24.47 2.00
10 97 Kačkošová AdelaKačkošová Adela 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 24.62 1.00
11 187 Kličková ZoeKličková Zoe 13 13 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 24.64
12 111 Kurucová KornéliaKurucová Kornélia 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 PB 24.94
13 136 Vojtechovská ElaVojtechovská Ela 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 25.04
14 42 Bordáčová LauraBordáčová Laura 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 PB 25.07
15 22 Jurecová KarinJurecová Karin 16 16 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 25.35
16 85 Bodnárová AdelaBodnárová Adela 15 15 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 PB 25.51
17 160 Sokolovičová KristínaSokolovičová Kristína 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 26.04
18 191 Kuzmová Radomíra RodoslavaKuzmová Radomíra Rodoslava 16 16 AK Maratón RožňavaAK Maratón Rožňava 2 26.49
19 262 Udičová AlžbetaUdičová Alžbeta 13 13 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 26.57
20 116 Öhlschlägerová LeaÖhlschlägerová Lea 14 14 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 4 26.69
21 153 Alexovičová ZaraAlexovičová Zara 13 13 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 PB 26.71
22 43 Horvathová KarinHorvathová Karin 13 13 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 26.82
23 122 Pašková MiaPašková Mia 13 13 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 5 32.80
9 Falatová PetraFalatová Petra 14 14 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.5.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 276 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 35.62
2 5 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 36.99 11.00
MS 313 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 37.32
MS 150 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 37.42
5 146 Durkot MIlanDurkot MIlan 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 40.46 9.00
6 224 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 42.09 8.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 4.5.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 15 Gots MartinGots Martin 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 42.17 7.00
2 151 Maturkanič MartinMaturkanič Martin 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 42.57 6.00
3 219 Arendáš AdamArendáš Adam 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 44.16 5.00
4 227 Kotik LukášKotik Lukáš 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 46.97 3.00
5 141 Tomčík DanielTomčík Daniel 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 48.27 2.00
6 149 Lukacko GregorLukacko Gregor 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 51.78
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 4.5.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Kohút SvetislavKohút Svetislav 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 44.53 4.00
2 71 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 49.47 1.00
3 226 Konfederák JakubKonfederák Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 50.04
4 16 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 53.53
5 140 Molokáč MatejMolokáč Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 54.56
312 Šteso JánŠteso Ján 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 276 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 35.62
2 5 Karp SebastianKarp Sebastian 09 09 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 3 PB 36.99 11.00
3 313 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 37.32
4 150 Makovec PetrMakovec Petr 08 08 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 37.42
5 146 Durkot MIlanDurkot MIlan 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 40.46 9.00
6 224 Kerbčár AlexKerbčár Alex 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 PB 42.09 8.00
7 15 Gots MartinGots Martin 10 10 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 PB 42.17 7.00
8 151 Maturkanič MartinMaturkanič Martin 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 PB 42.57 6.00
9 219 Arendáš AdamArendáš Adam 10 10 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 44.16 5.00
10 39 Kohút SvetislavKohút Svetislav 10 10 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 44.53 4.00
11 227 Kotik LukášKotik Lukáš 09 09 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 46.97 3.00
12 141 Tomčík DanielTomčík Daniel 09 09 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 PB 48.27 2.00
13 71 Parkanský ArturParkanský Artur 11 11 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 49.47 1.00
14 226 Konfederák JakubKonfederák Jakub 11 11 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 50.04
15 149 Lukacko GregorLukacko Gregor 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 51.78
16 16 Kička MatejKička Matej 11 11 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 53.53
17 140 Molokáč MatejMolokáč Matej 10 10 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 54.56
312 Šteso JánŠteso Ján 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.5.2024 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 20 Dučaiová DorotaDučaiová Dorota 09 09 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 4 PB 44.75 11.00
2 158 Ovšanyová LauraOvšanyová Laura 09 09 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 5 47.29 9.00
3 157 Makovcová TerezaMakovcová Tereza 10 10 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 48.27 7.00
4 297 Klobušníkova LenkaKlobušníkova Lenka 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 49.23 6.00
5 113 Miklošová AndreaMiklošová Andrea 09 09 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 51.57 3.00
6 311 Varechová MiriamVarechová Miriam 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 53.06
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 4.5.2024 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 133 Tripčev NinaTripčev Nina 12 12 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 48.19 8.00
2 300 Lajčáková PetraLajčáková Petra 09 09 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 51.19 4.00
3 281