<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ družstiev najmladšieho žiactva skupina 1

Banská Bystrica (15. 5. 2024)

50 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 15.5.2024 - 15:30) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 9 Kučera MatúšKučera Matúš 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 08.36 18.00
2 4 Bošanský MiroslavBošanský Miroslav 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.64 15.00
3 13 Tkáč JánTkáč Ján 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 08.79 10.00
4 6 Dieneš DenisDieneš Denis 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.85 7.00
5 10 Lašák AlanLašák Alan 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 08.97 2.00
6 11 Mierny ŠimonMierny Šimon 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 09.40
7 3 Dinič DamianDinič Damian 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 09.93
8 2 Gaško JakubGaško Jakub 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 10.11
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 15.5.2024 - 15:30) official Vietor: -1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Kubaliak MatúšKubaliak Matúš 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 2 08.49 17.00
2 8 Kliment SamuelKliment Samuel 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 3 08.68 13.50
3 12 Purdek RadovanPurdek Radovan 16 16 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 8 09.12
4 15 Koppal SamuelKoppal Samuel 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.31
5 18 Brzuľa Maxim MarekBrzuľa Maxim Marek 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.49
6 7 Ďurica OndrejĎurica Ondrej 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 09.53
7 5 Babic AdamBabic Adam 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 5 09.56
8 14 Vigaš DavidVigaš David 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.79
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 15.5.2024 - 15:30) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Babothy DanielBabothy Daniel 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.76 11.00
2 22 Kollár MatejKollár Matej 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.16
3 23 Novák DanielNovák Daniel 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.55
4 20 Caban PeterCaban Peter 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.84
5 25 Rosputinský PeterRosputinský Peter 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.17
6 27 Ťurek ĽubošŤurek Ľuboš 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.26
7 17 Čurilla MarkoČurilla Marko 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 10.81
Krajňák AndrejKrajňák Andrej 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (st, 15.5.2024 - 15:30) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 24 Primus MichalPrimus Michal 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 08.52 16.00
2 26 Šatka MatejŠatka Matej 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 08.89 5.50
3 21 Gonda TeoGonda Teo 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.53
4 16 Hyriak MatejHyriak Matej 16 16 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.92
5 33 Mora DušanMora Dušan 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 10.41
6 29 Mičko FilipMičko Filip 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 11.33
Krúpa MichalKrúpa Michal 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
Chomiak MarkoChomiak Marko 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (st, 15.5.2024 - 15:30) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Tore FilipTore Filip 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.31 20.00
2 37 Svitač MatiasSvitač Matias 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 08.89 5.50
3 28 Očenáš Samuel SvetozárOčenáš Samuel Svetozár 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 09.12
4 35 Raškovský MichalRaškovský Michal 16 16 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 09.12
5 30 Ižák MarekIžák Marek 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 09.41
6 34 Polenkovič RichardPolenkovič Richard 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 09.71
7 31 Danko MatejDanko Matej 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 09.77
Celkom 7 pretekárov
Beh 06 (st, 15.5.2024 - 15:30) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Sedlaček FilipSedlaček Filip 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.32 19.00
2 50 Tabak MichalTabak Michal 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 08.68 13.50
3 32 Benčík MichalBenčík Michal 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 08.81 9.00
4 48 Sliacky LukášSliacky Lukáš 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 08.95 3.00
5 44 Kšenžigh AdamKšenžigh Adam 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.07 1.00
6 47 Schwartz DavidSchwartz David 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 09.40
7 45 Nuchalik RichardNuchalik Richard 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 10.30
Celkom 7 pretekárov
Beh 07 (st, 15.5.2024 - 15:30) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 36 Snopko MartinSnopko Martin 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 08.74 12.00
2 41 Lašák EwanLašák Ewan 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 08.84 8.00
3 46 Paľo MartinPaľo Martin 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.93 4.00
4 42 Chlebničan SamoChlebničan Samo 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.08
5 49 Šimočko RadovanŠimočko Radovan 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.17
6 40 Oravec DáriusOravec Dárius 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 09.64
7 51 Vigaš AdamVigaš Adam 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.70
8 43 Dobrota MarekDobrota Marek 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 10.50
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 38 Tore FilipTore Filip 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.31 20.00
2 39 Sedlaček FilipSedlaček Filip 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.32 19.00
3 9 Kučera MatúšKučera Matúš 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 08.36 18.00
4 1 Kubaliak MatúšKubaliak Matúš 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 2 08.49 17.00
5 24 Primus MichalPrimus Michal 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 08.52 16.00
6 4 Bošanský MiroslavBošanský Miroslav 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.64 15.00
7 8 Kliment SamuelKliment Samuel 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 3 08.68 13.50
7 50 Tabak MichalTabak Michal 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 08.68 13.50
9 36 Snopko MartinSnopko Martin 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 08.74 12.00
10 19 Babothy DanielBabothy Daniel 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.76 11.00
11 13 Tkáč JánTkáč Ján 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 08.79 10.00
12 32 Benčík MichalBenčík Michal 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 08.81 9.00
13 41 Lašák EwanLašák Ewan 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 08.84 8.00
14 6 Dieneš DenisDieneš Denis 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.85 7.00
15 26 Šatka MatejŠatka Matej 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 08.89 5.50
15 37 Svitač MatiasSvitač Matias 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 08.89 5.50
17 46 Paľo MartinPaľo Martin 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.93 4.00
18 48 Sliacky LukášSliacky Lukáš 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 08.95 3.00
19 10 Lašák AlanLašák Alan 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 08.97 2.00
20 44 Kšenžigh AdamKšenžigh Adam 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.07 1.00
21 42 Chlebničan SamoChlebničan Samo 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.08
22 12 Purdek RadovanPurdek Radovan 16 16 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 8 09.12
22 28 Očenáš Samuel SvetozárOčenáš Samuel Svetozár 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 09.12
22 35 Raškovský MichalRaškovský Michal 16 16 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 09.12
25 22 Kollár MatejKollár Matej 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.16
26 49 Šimočko RadovanŠimočko Radovan 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.17
27 15 Koppal SamuelKoppal Samuel 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.31
28 11 Mierny ŠimonMierny Šimon 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 09.40
28 47 Schwartz DavidSchwartz David 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 09.40
30 30 Ižák MarekIžák Marek 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 09.41
31 18 Brzuľa Maxim MarekBrzuľa Maxim Marek 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.49
32 7 Ďurica OndrejĎurica Ondrej 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 09.53
32 21 Gonda TeoGonda Teo 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.53
34 23 Novák DanielNovák Daniel 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.55
35 5 Babic AdamBabic Adam 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 5 09.56
36 40 Oravec DáriusOravec Dárius 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 09.64
37 51 Vigaš AdamVigaš Adam 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.70
38 34 Polenkovič RichardPolenkovič Richard 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 09.71
39 31 Danko MatejDanko Matej 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 09.77
40 14 Vigaš DavidVigaš David 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.79
41 20 Caban PeterCaban Peter 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.84
42 16 Hyriak MatejHyriak Matej 16 16 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.92
43 3 Dinič DamianDinič Damian 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 09.93
44 2 Gaško JakubGaško Jakub 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 10.11
45 25 Rosputinský PeterRosputinský Peter 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.17
46 27 Ťurek ĽubošŤurek Ľuboš 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.26
47 45 Nuchalik RichardNuchalik Richard 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 10.30
48 33 Mora DušanMora Dušan 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 10.41
49 43 Dobrota MarekDobrota Marek 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 10.50
50 17 Čurilla MarkoČurilla Marko 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 10.81
51 29 Mičko FilipMičko Filip 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 11.33
Krajňák AndrejKrajňák Andrej 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 DNS
Krúpa MichalKrúpa Michal 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
Chomiak MarkoChomiak Marko 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 DNS

50 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 15.5.2024 - 16:20) official Vietor: -2.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 57 Polgárová DanielaPolgárová Daniela 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.21
2 59 Spišiaková KristínaSpišiaková Kristína 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.23
3 60 Ščepánová ZoeŠčepánová Zoe 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.52
4 58 Sabacká SimonaSabacká Simona 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 09.77
5 54 Fakačová HanaFakačová Hana 16 16 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 4 10.01
6 53 Kuzmina OlíviaKuzmina Olívia 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 10.53
Štillová PetraŠtillová Petra 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 DNS
Bartová SofiaBartová Sofia 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (st, 15.5.2024 - 16:20) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 56 Féderová VeronikaFéderová Veronika 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 6 08.59 12.00
2 63 Zelencová SáraZelencová Sára 14 14 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 1 08.61 10.00
3 61 Štofanová AlicaŠtofanová Alica 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 08.65 9.00
4 72 Lubyiová NinaLubyiová Nina 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.44
5 62 Štofanová MilaŠtofanová Mila 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 09.53
6 52 Ridene SabrineRidene Sabrine 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 10.00
7 55 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.20
Drozdíková LindaDrozdíková Linda 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (st, 15.5.2024 - 16:20) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Laššáková ZuzanaLaššáková Zuzana 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 8 08.28 17.00
2 65 Gáborová ViktóriaGáborová Viktória 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 09.14
3 69 Fašangová EmmaFašangová Emma 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 09.43
4 64 Kučerová MarianaKučerová Mariana 15 15 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 2 09.51
5 70 Kucejová MichaelaKucejová Michaela 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 7 09.69
6 67 Diviaková LuciaDiviaková Lucia 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 10.18
7 76 Šuleková ZuzanaŠuleková Zuzana 15 15 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 1 10.27
8 68 Dujčáková Eliška GraceDujčáková Eliška Grace 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.36
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (st, 15.5.2024 - 16:20) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 85 Murínová MichaelaMurínová Michaela 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 7 08.91 5.00
2 75 Svoreňová LindaSvoreňová Linda 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 8 09.37
3 73 Maďarová EliškaMaďarová Eliška 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 09.48
4 79 Mázorová MáriaMázorová Mária 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 3 09.62
5 74 Prítulová AdelaPrítulová Adela 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 09.76
6 66 Ďuricová DorotkaĎuricová Dorotka 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 09.84
7 77 Žilková KatarínaŽilková Katarína 16 16 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 1 10.26
Antalová SandraAntalová Sandra 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (st, 15.5.2024 - 16:20) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 86 Schmidtmayerová MiaSchmidtmayerová Mia 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.06 18.00
2 89 Vodrážková ElisVodrážková Elis 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.54 13.00
3 83 Melicherová DorotaMelicherová Dorota 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 6 08.60 11.00
4 78 Micháliková JuliaMicháliková Julia 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 3 08.69 8.00
5 88 Tamašiová AlexandraTamašiová Alexandra 13 13 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 8 08.87 6.00
6 87 Stieranková NinaStieranková Nina 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 09.16
7 81 Dančová KarolínaDančová Karolína 16 16 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 5 10.05
8 80 Jamrichová EvaJamrichová Eva 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 10.14
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (st, 15.5.2024 - 16:20) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 91 Kubinyiová JúliaKubinyiová Júlia 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.05 19.00
2 97 Kučáková ZuzanaKučáková Zuzana 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.17
3 84 Murgašová ZoeMurgašová Zoe 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.27
4 94 Brunčáková PaulínaBrunčáková Paulína 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.59
5 82 Ivanová LeaIvanová Lea 16 16 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 10.19
Kubasová LuciaKubasová Lucia 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
Suchá NelaSuchá Nela 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 DNS
Drienková MiaDrienková Mia 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (st, 15.5.2024 - 16:20) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 1 Šuplatová MiriamŠuplatová Miriam 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 08.45 16.00
2 92 Kšenžighová SandraKšenžighová Sandra 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.98 2.00
3 93 Jamrichová LenkaJamrichová Lenka 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 09.01 1.00
4 2 Zemiarova ZuzanaZemiarova Zuzana 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.14
5 99 Snopková ZuzanaSnopková Zuzana 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 09.23
6 100 Stieranková JulianaStieranková Juliana 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 10.09
7 96 Kmeťová RebekaKmeťová Rebeka 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 11.44
Kubasová AnnaKubasová Anna 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (st, 15.5.2024 - 16:20) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 90 Mláková LeaMláková Lea 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 08.93 4.00
2 98 Ňáčiková MichaelaŇáčiková Michaela 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 08.96 3.00
3 5 Glézlová KamilaGlézlová Kamila 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.43
4 7 Borbélyová EmmaBorbélyová Emma 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.73
5 9 Holecová SimonaHolecová Simona 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 09.79
6 11 Mojžišová EmaMojžišová Ema 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 09.93
7 10 Janečeková NelaJanečeková Nela 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 10.32
8 15 Vrbovská SimonaVrbovská Simona 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.63
Celkom 8 pretekárov
Beh 09 (st, 15.5.2024 - 16:20) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Tabaková KarolínaTabaková Karolína 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 08.00 20.00
2 4 Jandelová MichaelaJandelová Michaela 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.49 15.00
3 6 Borošová AlžbetaBorošová Alžbeta 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.51 14.00
4 Zedníková KarolínaZedníková Karolína 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.74 7.00
5 14 Tománková GrétaTománková Gréta 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 09.25
6 12 Poništová JúliaPoništová Júlia 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 09.39
7 8 Čarnoká SofiaČarnoká Sofia 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.35
8 3 Kmeťová MonikaKmeťová Monika 15 15 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 3 10.72
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Tabaková KarolínaTabaková Karolína 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 08.00 20.00
2 91 Kubinyiová JúliaKubinyiová Júlia 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.05 19.00
3 86 Schmidtmayerová MiaSchmidtmayerová Mia 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 08.06 18.00
4 71 Laššáková ZuzanaLaššáková Zuzana 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 8 08.28 17.00
5 1 Šuplatová MiriamŠuplatová Miriam 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 08.45 16.00
6 4 Jandelová MichaelaJandelová Michaela 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.49 15.00
7 6 Borošová AlžbetaBorošová Alžbeta 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.51 14.00
8 89 Vodrážková ElisVodrážková Elis 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.54 13.00
9 56 Féderová VeronikaFéderová Veronika 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 6 08.59 12.00
10 83 Melicherová DorotaMelicherová Dorota 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 6 08.60 11.00
11 63 Zelencová SáraZelencová Sára 14 14 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 1 08.61 10.00
12 61 Štofanová AlicaŠtofanová Alica 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 08.65 9.00
13 78 Micháliková JuliaMicháliková Julia 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 3 08.69 8.00
14 Zedníková KarolínaZedníková Karolína 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 08.74 7.00
15 88 Tamašiová AlexandraTamašiová Alexandra 13 13 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 8 08.87 6.00
16 85 Murínová MichaelaMurínová Michaela 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 7 08.91 5.00
17 90 Mláková LeaMláková Lea 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 08.93 4.00
18 98 Ňáčiková MichaelaŇáčiková Michaela 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 08.96 3.00
19 92 Kšenžighová SandraKšenžighová Sandra 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.98 2.00
20 93 Jamrichová LenkaJamrichová Lenka 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 09.01 1.00
21 65 Gáborová ViktóriaGáborová Viktória 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 09.14
21 2 Zemiarova ZuzanaZemiarova Zuzana 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.14
23 87 Stieranková NinaStieranková Nina 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 09.16
24 97 Kučáková ZuzanaKučáková Zuzana 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.17
25 57 Polgárová DanielaPolgárová Daniela 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.21
26 59 Spišiaková KristínaSpišiaková Kristína 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.23
26 99 Snopková ZuzanaSnopková Zuzana 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 09.23
28 14 Tománková GrétaTománková Gréta 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 09.25
29 84 Murgašová ZoeMurgašová Zoe 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.27
30 75 Svoreňová LindaSvoreňová Linda 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 8 09.37
31 12 Poništová JúliaPoništová Júlia 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 09.39
32 69 Fašangová EmmaFašangová Emma 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 09.43
32 5 Glézlová KamilaGlézlová Kamila 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 09.43
34 72 Lubyiová NinaLubyiová Nina 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.44
35 73 Maďarová EliškaMaďarová Eliška 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 09.48
36 64 Kučerová MarianaKučerová Mariana 15 15 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 2 09.51
37 60 Ščepánová ZoeŠčepánová Zoe 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.52
38 62 Štofanová MilaŠtofanová Mila 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 09.53
39 94 Brunčáková PaulínaBrunčáková Paulína 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 09.59
40 79 Mázorová MáriaMázorová Mária 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 3 09.62
41 70 Kucejová MichaelaKucejová Michaela 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 7 09.69
42 7 Borbélyová EmmaBorbélyová Emma 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.73
43 74 Prítulová AdelaPrítulová Adela 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 09.76
44 58 Sabacká SimonaSabacká Simona 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 09.77
45 9 Holecová SimonaHolecová Simona 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 09.79
46 66 Ďuricová DorotkaĎuricová Dorotka 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 09.84
47 11 Mojžišová EmaMojžišová Ema 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 09.93
48 52 Ridene SabrineRidene Sabrine 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 10.00
49 54 Fakačová HanaFakačová Hana 16 16 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 4 10.01
50 81 Dančová KarolínaDančová Karolína 16 16 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 5 10.05
51 100 Stieranková JulianaStieranková Juliana 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 10.09
52 80 Jamrichová EvaJamrichová Eva 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 10.14
53 67 Diviaková LuciaDiviaková Lucia 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 10.18
54 82 Ivanová LeaIvanová Lea 16 16 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 10.19
55 55 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.20
56 77 Žilková KatarínaŽilková Katarína 16 16 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 1 10.26
57 76 Šuleková ZuzanaŠuleková Zuzana 15 15 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 1 10.27
58 10 Janečeková NelaJanečeková Nela 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 10.32
59 8 Čarnoká SofiaČarnoká Sofia 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.35
60 68 Dujčáková Eliška GraceDujčáková Eliška Grace 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 10.36
61 53 Kuzmina OlíviaKuzmina Olívia 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 10.53
62 15 Vrbovská SimonaVrbovská Simona 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.63
63 3 Kmeťová MonikaKmeťová Monika 15 15 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 3 10.72
64 96 Kmeťová RebekaKmeťová Rebeka 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 11.44
Štillová PetraŠtillová Petra 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 DNS
Bartová SofiaBartová Sofia 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DNS
Drozdíková LindaDrozdíková Linda 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Antalová SandraAntalová Sandra 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DNS
Kubasová LuciaKubasová Lucia 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
Suchá NelaSuchá Nela 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 DNS
Drienková MiaDrienková Mia 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Kubasová AnnaKubasová Anna 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS

600 m - Najmladší žiaci (Beh)

Beh 01 (st, 15.5.2024 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 4 Bošanský MiroslavBošanský Miroslav 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:16.52 11.00
2 10 Lašák AlanLašák Alan 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 10 2:18.19 9.00
3 9 Kučera MatúšKučera Matúš 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 9 2:20.75 5.00
4 13 Tkáč JánTkáč Ján 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 13 2:26.96
5 8 Kliment SamuelKliment Samuel 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 8 2:34.30
6 7 Ďurica OndrejĎurica Ondrej 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 7 2:34.96
7 1 Kubaliak MatúšKubaliak Matúš 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 1 2:35.70
8 2 Gaško JakubGaško Jakub 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 2:39.31
9 12 Purdek RadovanPurdek Radovan 16 16 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 12 2:40.41
10 6 Dieneš DenisDieneš Denis 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:45.39
11 14 Vigaš DavidVigaš David 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 14 2:51.79
12 3 Dinič DamianDinič Damian 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 2:52.00
13 11 Mierny ŠimonMierny Šimon 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11 2:52.03
14 5 Babic AdamBabic Adam 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 5 3:29.76
Celkom 14 pretekárov
Beh 02 (st, 15.5.2024 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 24 Primus MichalPrimus Michal 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 11 2:08.97 17.00
2 18 Brzuľa Maxim MarekBrzuľa Maxim Marek 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:18.50 8.00
3 26 Šatka MatejŠatka Matej 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 13 2:20.19 7.00
4 27 Ťurek ĽubošŤurek Ľuboš 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 14 2:26.15 3.00
5 22 Kollár MatejKollár Matej 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:26.27 2.00
6 20 Caban PeterCaban Peter 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:29.74
7 21 Gonda TeoGonda Teo 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:29.93
8 15 Koppal SamuelKoppal Samuel 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:33.35
9 23 Novák DanielNovák Daniel 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:33.72
10 25 Rosputinský PeterRosputinský Peter 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12 2:34.20
11 19 Babothy DanielBabothy Daniel 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:38.15
12 16 Hyriak MatejHyriak Matej 16 16 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:47.12
13 17 Čurilla MarkoČurilla Marko 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:49.76
Krajňák AndrejKrajňák Andrej 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 DNS
Celkom 14 pretekárov
Beh 03 (st, 15.5.2024 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 32 Benčík MichalBenčík Michal 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 2:01.74 20.00
2 31 Danko MatejDanko Matej 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 2:05.21 19.00
3 38 Tore FilipTore Filip 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 13 2:09.81 16.00
4 35 Raškovský MichalRaškovský Michal 16 16 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 2:24.96 4.00
5 37 Svitač MatiasSvitač Matias 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12 2:26.85
6 30 Ižák MarekIžák Marek 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 2:26.98
7 36 Snopko MartinSnopko Martin 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11 2:30.82
8 33 Mora DušanMora Dušan 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 2:39.58
9 28 Očenáš Samuel SvetozárOčenáš Samuel Svetozár 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 2:41.76
10 34 Polenkovič RichardPolenkovič Richard 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 9 2:43.69
11 29 Mičko FilipMičko Filip 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 3:31.77
Krúpa MichalKrúpa Michal 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 DNS
Chomiak MarkoChomiak Marko 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 DNS
Celkom 13 pretekárov
Beh 04 (st, 15.5.2024 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 39 Sedlaček FilipSedlaček Filip 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:06.04 18.00
2 49 Šimočko RadovanŠimočko Radovan 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 2:11.54 15.00
3 48 Sliacky LukášSliacky Lukáš 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10 2:13.81 14.00
4 42 Chlebničan SamoChlebničan Samo 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:15.04 13.00
5 44 Kšenžigh AdamKšenžigh Adam 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:16.46 12.00
6 41 Lašák EwanLašák Ewan 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 2:16.96 10.00
7 46 Paľo MartinPaľo Martin 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:20.57 6.00
8 50 Tabak MichalTabak Michal 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 12 2:26.84 1.00
9 43 Dobrota MarekDobrota Marek 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 2:27.12
10 51 Vigaš AdamVigaš Adam 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 13 2:27.12
11 47 Schwartz DavidSchwartz David 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 2:27.13
12 40 Oravec DáriusOravec Dárius 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 2:44.19
13 45 Nuchalik RichardNuchalik Richard 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:58.68
Celkom 13 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 32 Benčík MichalBenčík Michal 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 2:01.74 20.00
2 31 Danko MatejDanko Matej 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 2:05.21 19.00
3 39 Sedlaček FilipSedlaček Filip 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:06.04 18.00
4 24 Primus MichalPrimus Michal 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 11 2:08.97 17.00
5 38 Tore FilipTore Filip 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 13 2:09.81 16.00
6 49 Šimočko RadovanŠimočko Radovan 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 2:11.54 15.00
7 48 Sliacky LukášSliacky Lukáš 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10 2:13.81 14.00
8 42 Chlebničan SamoChlebničan Samo 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:15.04 13.00
9 44 Kšenžigh AdamKšenžigh Adam 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:16.46 12.00
10 4 Bošanský MiroslavBošanský Miroslav 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:16.52 11.00
11 41 Lašák EwanLašák Ewan 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 2:16.96 10.00
12 10 Lašák AlanLašák Alan 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 10 2:18.19 9.00
13 18 Brzuľa Maxim MarekBrzuľa Maxim Marek 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 2:18.50 8.00
14 26 Šatka MatejŠatka Matej 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 13 2:20.19 7.00
15 46 Paľo MartinPaľo Martin 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:20.57 6.00
16 9 Kučera MatúšKučera Matúš 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 9 2:20.75 5.00
17 35 Raškovský MichalRaškovský Michal 16 16 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 2:24.96 4.00
18 27 Ťurek ĽubošŤurek Ľuboš 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 14 2:26.15 3.00
19 22 Kollár MatejKollár Matej 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:26.27 2.00
20 50 Tabak MichalTabak Michal 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 12 2:26.84 1.00
21 37 Svitač MatiasSvitač Matias 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 12 2:26.85
22 13 Tkáč JánTkáč Ján 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 13 2:26.96
23 30 Ižák MarekIžák Marek 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 2:26.98
24 43 Dobrota MarekDobrota Marek 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 2:27.12
24 51 Vigaš AdamVigaš Adam 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 13 2:27.12
26 47 Schwartz DavidSchwartz David 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 2:27.13
27 20 Caban PeterCaban Peter 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 2:29.74
28 21 Gonda TeoGonda Teo 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:29.93
29 36 Snopko MartinSnopko Martin 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11 2:30.82
30 15 Koppal SamuelKoppal Samuel 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 2:33.35
31 23 Novák DanielNovák Daniel 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:33.72
32 25 Rosputinský PeterRosputinský Peter 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12 2:34.20
33 8 Kliment SamuelKliment Samuel 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 8 2:34.30
34 7 Ďurica OndrejĎurica Ondrej 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 7 2:34.96
35 1 Kubaliak MatúšKubaliak Matúš 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 1 2:35.70
36 19 Babothy DanielBabothy Daniel 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 2:38.15
37 2 Gaško JakubGaško Jakub 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 2:39.31
38 33 Mora DušanMora Dušan 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 2:39.58
39 12 Purdek RadovanPurdek Radovan 16 16 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 12 2:40.41
40 28 Očenáš Samuel SvetozárOčenáš Samuel Svetozár 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 2:41.76
41 34 Polenkovič RichardPolenkovič Richard 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 9 2:43.69
42 40 Oravec DáriusOravec Dárius 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 2:44.19
43 6 Dieneš DenisDieneš Denis 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:45.39
44 16 Hyriak MatejHyriak Matej 16 16 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:47.12
45 17 Čurilla MarkoČurilla Marko 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:49.76
46 14 Vigaš DavidVigaš David 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 14 2:51.79
47 3 Dinič DamianDinič Damian 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 2:52.00
48 11 Mierny ŠimonMierny Šimon 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11 2:52.03
49 45 Nuchalik RichardNuchalik Richard 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 2:58.68
50 5 Babic AdamBabic Adam 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 5 3:29.76
51 29 Mičko FilipMičko Filip 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 3:31.77
Krajňák AndrejKrajňák Andrej 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 DNS
Krúpa MichalKrúpa Michal 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 DNS
Chomiak MarkoChomiak Marko 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 DNS

600 m - Najmladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (st, 15.5.2024 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 63 Zelencová SáraZelencová Sára 14 14 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 15 2:16.71 17.00
2 58 Sabacká SimonaSabacká Simona 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 2:22.51 9.00
3 60 Ščepánová ZoeŠčepánová Zoe 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 2:29.30
4 61 Štofanová AlicaŠtofanová Alica 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 13 2:30.02
5 52 Ridene SabrineRidene Sabrine 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 2:31.33
6 57 Polgárová DanielaPolgárová Daniela 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:33.45
7 59 Spišiaková KristínaSpišiaková Kristína 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 2:35.33
8 54 Fakačová HanaFakačová Hana 16 16 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 3 2:41.19
9 62 Štofanová MilaŠtofanová Mila 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14 2:41.72
10 56 Féderová VeronikaFéderová Veronika 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 7 2:46.35
11 53 Kuzmina OlíviaKuzmina Olívia 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:46.83
12 55 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 3:22.65
Štillová PetraŠtillová Petra 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12 DNS
Drozdíková LindaDrozdíková Linda 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 DNS
Bartová SofiaBartová Sofia 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DNS
Celkom 15 pretekárov
Beh 02 (st, 15.5.2024 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 65 Gáborová ViktóriaGáborová Viktória 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 2:34.26
2 72 Lubyiová NinaLubyiová Nina 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:36.54
3 73 Maďarová EliškaMaďarová Eliška 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 11 2:38.68
4 66 Ďuricová DorotkaĎuricová Dorotka 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 2:38.85
5 77 Žilková KatarínaŽilková Katarína 16 16 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 15 2:43.47
6 71 Laššáková ZuzanaLaššáková Zuzana 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 9 2:44.85
7 75 Svoreňová LindaSvoreňová Linda 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 13 2:47.78
8 76 Šuleková ZuzanaŠuleková Zuzana 15 15 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 14 2:49.31
9 69 Fašangová EmmaFašangová Emma 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 7 2:49.81
10 64 Kučerová MarianaKučerová Mariana 15 15 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 1 2:52.37
11 67 Diviaková LuciaDiviaková Lucia 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 2:53.00
12 70 Kucejová MichaelaKucejová Michaela 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 8 2:53.72
13 74 Prítulová AdelaPrítulová Adela 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 12 2:54.26
14 68 Dujčáková Eliška GraceDujčáková Eliška Grace 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 3:06.52
Antalová SandraAntalová Sandra 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DNS
Celkom 15 pretekárov
Beh 03 (st, 15.5.2024 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 89 Vodrážková ElisVodrážková Elis 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 14 1:59.47 20.00
2 86 Schmidtmayerová MiaSchmidtmayerová Mia 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 2:15.57 18.00
3 87 Stieranková NinaStieranková Nina 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 12 2:22.77 8.00
4 84 Murgašová ZoeMurgašová Zoe 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 2:24.33 4.00
5 85 Murínová MichaelaMurínová Michaela 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 10 2:27.89 2.00
6 83 Melicherová DorotaMelicherová Dorota 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 8 2:30.86
7 80 Jamrichová EvaJamrichová Eva 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 2:37.01
8 88 Tamašiová AlexandraTamašiová Alexandra 13 13 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 13 2:40.58
9 82 Ivanová LeaIvanová Lea 16 16 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:43.52
10 78 Micháliková JuliaMicháliková Julia 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 1 2:44.18
11 79 Mázorová MáriaMázorová Mária 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 2 2:50.09
12 81 Dančová KarolínaDančová Karolína 16 16 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 5 2:53.14
Kubasová LuciaKubasová Lucia 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 DNS
Drienková MiaDrienková Mia 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 14 pretekárov
Beh 04 (st, 15.5.2024 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 98 Ňáčiková MichaelaŇáčiková Michaela 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 9 2:09.13 19.00
2 92 Kšenžighová SandraKšenžighová Sandra 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:20.30 15.00
3 91 Kubinyiová JúliaKubinyiová Júlia 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:20.51 14.00
4 93 Jamrichová LenkaJamrichová Lenka 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 2:20.66 13.00
5 1 Šuplatová MiriamŠuplatová Miriam 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 13 2:20.97 12.00
6 2 Zemiarova ZuzanaZemiarova Zuzana 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 14 2:31.53
7 90 Mláková LeaMláková Lea 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 2:33.99
8 99 Snopková ZuzanaSnopková Zuzana 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10 2:35.68
9 97 Kučáková ZuzanaKučáková Zuzana 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:36.57
10 100 Stieranková JulianaStieranková Juliana 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11 2:51.30
11 94 Brunčáková PaulínaBrunčáková Paulína 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 3:11.47
12 96 Kmeťová RebekaKmeťová Rebeka 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 3:19.79
Kubasová AnnaKubasová Anna 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 DNS
Suchá NelaSuchá Nela 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12 DNS
Celkom 14 pretekárov
Beh 05 (st, 15.5.2024 - 17:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 11 Mojžišová EmaMojžišová Ema 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 9 2:19.87 16.00
2 9 Holecová SimonaHolecová Simona 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 2:21.91 11.00
3 13 Tabaková KarolínaTabaková Karolína 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 11 2:22.50 10.00
4 4 Jandelová MichaelaJandelová Michaela 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:23.52 7.00
5 6 Borošová AlžbetaBorošová Alžbeta 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:23.55 6.00
6 14 Tománková GrétaTománková Gréta 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 12 2:23.69 5.00
7 12 Poništová JúliaPoništová Júlia 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 2:27.10 3.00
8 5 Glézlová KamilaGlézlová Kamila 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:28.10 1.00
9 8 Čarnoká SofiaČarnoká Sofia 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:29.71
10 7 Borbélyová EmmaBorbélyová Emma 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:30.85
11 15 Vrbovská SimonaVrbovská Simona 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 13 2:46.71
12 3 Kmeťová MonikaKmeťová Monika 15 15 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 1 2:49.55
13 10 Janečeková NelaJanečeková Nela 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 3:00.77
Zedníková KarolínaZedníková Karolína 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 14 DNS
Celkom 14 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 89 Vodrážková ElisVodrážková Elis 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 14 1:59.47 20.00
2 98 Ňáčiková MichaelaŇáčiková Michaela 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 9 2:09.13 19.00
3 86 Schmidtmayerová MiaSchmidtmayerová Mia 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 2:15.57 18.00
4 63 Zelencová SáraZelencová Sára 14 14 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 15 2:16.71 17.00
5 11 Mojžišová EmaMojžišová Ema 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 9 2:19.87 16.00
6 92 Kšenžighová SandraKšenžighová Sandra 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:20.30 15.00
7 91 Kubinyiová JúliaKubinyiová Júlia 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:20.51 14.00
8 93 Jamrichová LenkaJamrichová Lenka 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 2:20.66 13.00
9 1 Šuplatová MiriamŠuplatová Miriam 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 13 2:20.97 12.00
10 9 Holecová SimonaHolecová Simona 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 2:21.91 11.00
11 13 Tabaková KarolínaTabaková Karolína 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 11 2:22.50 10.00
12 58 Sabacká SimonaSabacká Simona 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 9 2:22.51 9.00
13 87 Stieranková NinaStieranková Nina 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 12 2:22.77 8.00
14 4 Jandelová MichaelaJandelová Michaela 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:23.52 7.00
15 6 Borošová AlžbetaBorošová Alžbeta 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:23.55 6.00
16 14 Tománková GrétaTománková Gréta 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 12 2:23.69 5.00
17 84 Murgašová ZoeMurgašová Zoe 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 2:24.33 4.00
18 12 Poništová JúliaPoništová Júlia 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 2:27.10 3.00
19 85 Murínová MichaelaMurínová Michaela 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 10 2:27.89 2.00
20 5 Glézlová KamilaGlézlová Kamila 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:28.10 1.00
21 60 Ščepánová ZoeŠčepánová Zoe 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 11 2:29.30
22 8 Čarnoká SofiaČarnoká Sofia 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:29.71
23 61 Štofanová AlicaŠtofanová Alica 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 13 2:30.02
24 7 Borbélyová EmmaBorbélyová Emma 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 2:30.85
25 83 Melicherová DorotaMelicherová Dorota 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 8 2:30.86
26 52 Ridene SabrineRidene Sabrine 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 2:31.33
27 2 Zemiarova ZuzanaZemiarova Zuzana 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 14 2:31.53
28 57 Polgárová DanielaPolgárová Daniela 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 2:33.45
29 90 Mláková LeaMláková Lea 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 2:33.99
30 65 Gáborová ViktóriaGáborová Viktória 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 2:34.26
31 59 Spišiaková KristínaSpišiaková Kristína 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 10 2:35.33
32 99 Snopková ZuzanaSnopková Zuzana 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10 2:35.68
33 72 Lubyiová NinaLubyiová Nina 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:36.54
34 97 Kučáková ZuzanaKučáková Zuzana 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 2:36.57
35 80 Jamrichová EvaJamrichová Eva 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 2:37.01
36 73 Maďarová EliškaMaďarová Eliška 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 11 2:38.68
37 66 Ďuricová DorotkaĎuricová Dorotka 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 2:38.85
38 88 Tamašiová AlexandraTamašiová Alexandra 13 13 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 13 2:40.58
39 54 Fakačová HanaFakačová Hana 16 16 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 3 2:41.19
40 62 Štofanová MilaŠtofanová Mila 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14 2:41.72
41 77 Žilková KatarínaŽilková Katarína 16 16 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 15 2:43.47
42 82 Ivanová LeaIvanová Lea 16 16 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:43.52
43 78 Micháliková JuliaMicháliková Julia 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 1 2:44.18
44 71 Laššáková ZuzanaLaššáková Zuzana 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 9 2:44.85
45 56 Féderová VeronikaFéderová Veronika 14 14 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 7 2:46.35
46 15 Vrbovská SimonaVrbovská Simona 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 13 2:46.71
47 53 Kuzmina OlíviaKuzmina Olívia 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 2:46.83
48 75 Svoreňová LindaSvoreňová Linda 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 13 2:47.78
49 76 Šuleková ZuzanaŠuleková Zuzana 15 15 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 14 2:49.31
50 3 Kmeťová MonikaKmeťová Monika 15 15 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 1 2:49.55
51 69 Fašangová EmmaFašangová Emma 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 7 2:49.81
52 79 Mázorová MáriaMázorová Mária 13 13 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 2 2:50.09
53 100 Stieranková JulianaStieranková Juliana 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 11 2:51.30
54 64 Kučerová MarianaKučerová Mariana 15 15 Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan... 1 2:52.37
55 67 Diviaková LuciaDiviaková Lucia 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 2:53.00
56 81 Dančová KarolínaDančová Karolína 16 16 Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice 5 2:53.14
57 70 Kucejová MichaelaKucejová Michaela 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 8 2:53.72
58 74 Prítulová AdelaPrítulová Adela 15 15 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 12 2:54.26
59 10 Janečeková NelaJanečeková Nela 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 3:00.77
60 68 Dujčáková Eliška GraceDujčáková Eliška Grace 15 15 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 3:06.52
61 94 Brunčáková PaulínaBrunčáková Paulína 16 16 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 3:11.47
62 96 Kmeťová RebekaKmeťová Rebeka 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 3:19.79
63 55 Beňová ViktóriaBeňová Viktória 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 3:22.65
Štillová PetraŠtillová Petra 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12 DNS
Drozdíková LindaDrozdíková Linda 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 DNS
Bartová SofiaBartová Sofia 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DNS
Antalová SandraAntalová Sandra 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DNS
Kubasová LuciaKubasová Lucia 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 DNS
Drienková MiaDrienková Mia 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 DNS
Kubasová AnnaKubasová Anna 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 DNS
Suchá NelaSuchá Nela 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 12 DNS
Zedníková KarolínaZedníková Karolína 15 15 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 14 DNS

Diaľka z miesta odrazu - Najmladší žiaci

(st, 15.5.2024 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 39 Sedlaček FilipSedlaček Filip
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
13 13 42 PB 379 +0.6 m/s 375  0,50 374  0,20 379  0,60 379 20.00
2 38 Tore FilipTore Filip
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
13 13 51 PB 351 +0.2 m/s 331  0,20 329  0,60 351  0,20 351 19.00
3 32 Benčík MichalBenčík Michal
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
13 13 3 PB 344 +0.2 m/s 344  0,20 x 306  0,20 344 18.00
4 48 Sliacky LukášSliacky Lukáš
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
13 13 44 PB 338 +0.3 m/s 303  0,20 x 338  0,30 338 17.00
5 10 Lašák AlanLašák Alan
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
13 13 27 PB 337 +0.2 m/s 296  0,30 323  0,90 337  0,20 337 16.00
6 50 Tabak MichalTabak Michal
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
15 15 49 PB 334 +0.6 m/s 309  0,20 279  0,20 334  0,60 334 15.00
7 1 Kubaliak MatúšKubaliak Matúš
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
14 14 25 PB 326 +0.6 m/s 300  0,60 300  0,60 326  0,60 326 14.00
8 24 Primus MichalPrimus Michal
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
15 15 38 PB 322 +0.6 m/s 322  0,60 288  0,60 x 322 13.00
9 13 Tkáč JánTkáč Ján
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
15 15 50 PB 318 +0.3 m/s 296  0,60 278  0,20 318  0,30 318 12.00
10 49 Šimočko RadovanŠimočko Radovan
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
13 13 48 PB 317 +0.8 m/s 310  0,60 293  0,10 317  0,80 317 11.00
11 8 Kliment SamuelKliment Samuel
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
14 14 19 PB 313 +0.5 m/s 313  0,50 209  0,70 296  0,10 313 10.00
12 22 Kollár MatejKollár Matej
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
14 14 20 PB 313 +0.2 m/s 288  0,30 313  0,20 291  0,30 313 9.00
13 9 Kučera MatúšKučera Matúš
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
14 14 26 PB 310 +0.3 m/s 302  0,20 310  0,30 280  0,30 310 8.00
14 18 Brzuľa Maxim MarekBrzuľa Maxim Marek
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
15 15 5 PB 310 +0.5 m/s 274  0,20 279  0,30 310  0,50 310 7.00
15 6 Dieneš DenisDieneš Denis
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
13 13 9 PB 308 +0.2 m/s 300  0,30 308  0,20 287  0,50 308 6.00
16 46 Paľo MartinPaľo Martin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
13 13 36 PB 307 +0.2 m/s 275  0,30 298  0,30 307  0,20 307 5.00
17 37 Svitač MatiasSvitač Matias
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
13 13 46 PB 304 +0.2 m/s 293  0,60 298  0,50 304  0,20 304 4.00
18 26 Šatka MatejŠatka Matej
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
14 14 47 PB 300 +0.9 m/s 300  0,90 293  0,10 290  0,20 300 3.00
19 31 Danko MatejDanko Matej
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
14 14 8 PB 299 +0.9 m/s 298  0,20 299  0,90 297  0,30 299 2.00
20 4 Bošanský MiroslavBošanský Miroslav
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
13 13 4 PB 295 +0.3 m/s 281  0,90 295  0,30 x 295 1.00
21 19 Babothy DanielBabothy Daniel
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
14 14 2 PB 292 +0.2 m/s 290  0,60 292  0,20 x 292
22 15 Koppal SamuelKoppal Samuel
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
13 13 21 PB 292 +0.5 m/s 292  0,50 280  0,30 285  0,20 292
23 41 Lašák EwanLašák Ewan
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
15 15 28 PB 292 +0.3 m/s 272  0,90 x 292  0,30 292
24 42 Chlebničan SamoChlebničan Samo
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
14 14 16 PB 290 +0.6 m/s 284  0,60 290  0,60 285  0,20 290
25 7 Ďurica OndrejĎurica Ondrej
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
14 14 12 PB 289 +0.2 m/s 289  0,20 269  0,30 265  0,20 289
26 44 Kšenžigh AdamKšenžigh Adam
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
13 13 24 PB 287 +0.3 m/s 269  0,20 287  0,30 x 287
27 2 Gaško JakubGaško Jakub
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
14 14 13 PB 284 +0.6 m/s 269  0,20 254  0,20 284  0,60 284
28 36 Snopko MartinSnopko Martin
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
14 14 45 PB 283 +0.9 m/s 258  0,60 258  0,50 283  0,90 283
29 14 Vigaš DavidVigaš David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
14 14 54 PB 281 +0.2 m/s 222  0,50 275  0,60 281  0,20 281
30 23 Novák DanielNovák Daniel
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
16 16 32 PB 279 +0.2 m/s 274  0,20 272  0,30 279  0,20 279
31 12 Purdek RadovanPurdek Radovan
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
16 16 39 PB 276 +0.3 m/s 265  0,90 225  0,30 276  0,30 276
32 27 Ťurek ĽubošŤurek Ľuboš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
14 14 52 PB 270 +0.6 m/s 263  0,80 253  0,30 270  0,60 270
33 25 Rosputinský PeterRosputinský Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
13 13 41 PB 269 +0.9 m/s 222  0,50 243  0,80 269  0,90 269
34 51 Vigaš AdamVigaš Adam
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
16 16 53 PB 268 +0.3 m/s 244  0,90 219  0,20 268  0,30 268
35 40 Oravec DáriusOravec Dárius
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
16 16 35 PB 268 +0.6 m/s 193  0,50 268  0,60 x 268
36 28 Očenáš Samuel SvetozárOčenáš Samuel Svetozár
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
15 15 34 PB 268 +0.2 m/s 268  0,20 x x 268
37 16 Hyriak MatejHyriak Matej
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
16 16 15 PB 266 +1.2 m/s 264  0,20 x 266  1,20 266
38 11 Mierny ŠimonMierny Šimon
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
13 13 30 PB 262 +0.3 m/s 254  0,30 262  0,30 242  0,20 262
39 47 Schwartz DavidSchwartz David
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
15 15 43 PB 261 +0.3 m/s 261  0,30 254  0,30 257  0,60 261
40 3 Dinič DamianDinič Damian
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
14 14 10 PB 260 +1.0 m/s 230  0,30 241  0,20 260  1,00 260
41 30 Ižák MarekIžák Marek
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
15 15 18 PB 254 +0.2 m/s 207  0,60 254  0,20 230  0,20 254
42 21 Gonda TeoGonda Teo
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
15 15 14 PB 250 +0.2 m/s 250  0,20 228  0,50 218  0,50 250
43 20 Caban PeterCaban Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
16 16 6 PB 248 +0.2 m/s 234  0,60 241  0,30 248  0,20 248
44 17 Čurilla MarkoČurilla Marko
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
15 15 7 PB 243 +0.5 m/s 219  0,20 x 243  0,50 243
45 35 Raškovský MichalRaškovský Michal
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
16 16 40 PB 237 +0.6 m/s 181  1,10 237  0,60 183  0,20 237
46 43 Dobrota MarekDobrota Marek
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
16 16 11 PB 236 +0.6 m/s 198  0,80 236  0,60 216  0,20 236
47 33 Mora DušanMora Dušan
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
14 14 31 PB 235 +0.6 m/s 216  0,60 207  0,60 235  0,60 235
48 5 Babic AdamBabic Adam
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
14 14 1 PB 221 +0.3 m/s 215  0,20 212  0,30 221  0,30 221
49 29 Mičko FilipMičko Filip
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
14 14 29 PB 221 +0.6 m/s 187  0,20 221  0,60 175  0,60 221
50 34 Polenkovič RichardPolenkovič Richard
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
15 15 37 PB 206 +0.3 m/s 206  0,30 x 184  0,30 206
Chomiak MarkoChomiak Marko
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
16 16 17 DNS
Krúpa MichalKrúpa Michal
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
15 15 23 DNS
Krajňák AndrejKrajňák Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
15 15 22 DNS
45 Nuchalik RichardNuchalik Richard
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
13 13 33 NM x x x -
Celkom 54 pretekárov

Diaľka z miesta odrazu - Najmladšie žiačky

(st, 15.5.2024 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 91 Kubinyiová JúliaKubinyiová Júlia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
13 13 30 PB 404 +0.2 m/s 404  0,20 363  0,20 395  0,20 404 20.00
2 86 Schmidtmayerová MiaSchmidtmayerová Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
14 14 51 PB 385 +0.6 m/s 372  0,50 385  0,60 249  0,60 385 19.00
3 99 Snopková ZuzanaSnopková Zuzana
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
16 16 52 PB 375 +0.5 m/s 215  0,60 235  0,60 375  0,50 375 18.00
4 13 Tabaková KarolínaTabaková Karolína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
13 13 64 PB 366 +0.2 m/s 355  0,20 366  0,20 349  0,20 366 17.00
5 4 Jandelová MichaelaJandelová Michaela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
14 14 23 PB 363 +1.2 m/s 318  1,50 348  1,50 363  1,20 363 16.00
6 12 Poništová JúliaPoništová Júlia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
14 14 47 PB 361 +0.7 m/s x 264  0,30 361  0,70 361 15.00
7 89 Vodrážková ElisVodrážková Elis
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
13 13 67 PB 356 +0.6 m/s 356  0,60 327  0,60 355  0,30 356 14.00
8 6 Borošová AlžbetaBorošová Alžbeta
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
13 13 5 PB 355 +1.6 m/s 353  0,60 355  1,60 352  1,50 355 13.00
9 61 Štofanová AlicaŠtofanová Alica
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
13 13 60 PB 346 +0.2 m/s 327  0,50 346  0,20 338  0,20 346 12.00
10 1 Šuplatová MiriamŠuplatová Miriam
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
13 13 63 PB 342 +0.5 m/s 341  0,50 342  0,50 296  0,20 342 11.00
11 83 Melicherová DorotaMelicherová Dorota
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
13 13 39 PB 338 +0.8 m/s 338  0,80 332  0,90 322  1,50 338 10.00
12 88 Tamašiová AlexandraTamašiová Alexandra
Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice
13 13 65 PB 329 +0.6 m/s 320  0,60 299  0,50 329  0,60 329 9.00
13 71 Laššáková ZuzanaLaššáková Zuzana
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
14 14 35 PB 327 +0.3 m/s 322  0,80 267  0,30 327  0,30 327 8.00
14 56 Féderová VeronikaFéderová Veronika
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
14 14 16 PB 325 +1.6 m/s 306  1,50 313  1,50 325  1,60 325 7.00
15 9 Holecová SimonaHolecová Simona
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
14 14 19 PB 317 +1.6 m/s 317  1,60 305  1,50 313  1,10 317 6.00
16 84 Murgašová ZoeMurgašová Zoe
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
14 14 43 PB 315 +0.6 m/s 301  0,20 315  0,60 306  1,50 315 5.00
17 79 Mázorová MáriaMázorová Mária
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
13 13 38 PB 315 +0.4 m/s 315  0,40 280  0,30 303  1,20 315 4.00
18 98 Ňáčiková MichaelaŇáčiková Michaela
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
14 14 45 PB 313 +0.2 m/s 313  0,20 302  0,80 313  0,50 313 3.00
19 87 Stieranková NinaStieranková Nina
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
13 13 55 PB 312 +0.2 m/s 312  0,20 304  0,50 295  0,50 312 2.00
20 69 Fašangová EmmaFašangová Emma
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
13 13 15 PB 302 +1.4 m/s 295  1,60 284  1,50 302  1,40 302 1.00
21 57 Polgárová DanielaPolgárová Daniela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
14 14 46 PB 301 +1.2 m/s 301  1,20 286  0,60 300  0,50 301
22 93 Jamrichová LenkaJamrichová Lenka
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
13 13 22 PB 299 +1.6 m/s 299  1,60 289  1,60 253  1,30 299
23 97 Kučáková ZuzanaKučáková Zuzana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
13 13 32 PB 296 +0.5 m/s 289  0,20 296  0,50 282  0,20 296
24 2 Zemiarova ZuzanaZemiarova Zuzana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
16 16 71 PB 294 +0.3 m/s 255  0,50 264  0,30 294  0,30 294
25 14 Tománková GrétaTománková Gréta
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
14 14 66 PB 292 +0.6 m/s 290  1,10 292  0,60 227  0,30 292
26 78 Micháliková JuliaMicháliková Julia
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
13 13 40 PB 292 +1.9 m/s 276  1,20 285  1,10 292  1,90 292
27 63 Zelencová SáraZelencová Sára
Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice
14 14 70 PB 292 +0.4 m/s 263  0,40 267  0,90 292  0,40 292
28 75 Svoreňová LindaSvoreňová Linda
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
15 15 57 PB 291 +0.2 m/s 291  0,20 282  0,60 275  0,40 291
29 Zedníková KarolínaZedníková Karolína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
15 15 69 PB 289 +0.1 m/s 289  0,10 285  0,30 281  0,30 289
30 80 Jamrichová EvaJamrichová Eva
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
15 15 21 PB 287 +1.6 m/s 282  1,30 287  1,60 275  1,50 287
31 64 Kučerová MarianaKučerová Mariana
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
15 15 33 PB 285 +0.4 m/s 285  0,40 280  0,60 277  0,60 285
32 60 Ščepánová ZoeŠčepánová Zoe
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
14 14 58 PB 283 +0.6 m/s 283  0,60 267  1,20 260  1,50 283
33 94 Brunčáková PaulínaBrunčáková Paulína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
16 16 6 PB 281 +1.6 m/s x 281  1,60 262  1,40 281
34 59 Spišiaková KristínaSpišiaková Kristína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
15 15 53 PB 278 +0.6 m/s 253  0,60 x 278  0,60 278
35 74 Prítulová AdelaPrítulová Adela
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
15 15 48 PB 274 +0.3 m/s 270  0,50 274  0,30 261  1,80 274
36 52 Ridene SabrineRidene Sabrine
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
14 14 49 PB 274 +0.5 m/s 182  1,50 235  0,90 274  0,50 274
37 62 Štofanová MilaŠtofanová Mila
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
16 16 61 PB 270 +0.6 m/s 270  0,60 239  0,50 264  0,60 270
38 72 Lubyiová NinaLubyiová Nina
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
15 15 36 PB 270 +0.3 m/s 259  0,80 270  0,30 259  0,60 270
39 85 Murínová MichaelaMurínová Michaela
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
15 15 44 PB 269 +0.2 m/s 259  0,40 252  0,50 269  0,20 269
40 90 Mláková LeaMláková Lea
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
15 15 41 PB 269 +0.6 m/s 269  0,60 253  0,40 245  1,60 269
41 92 Kšenžighová SandraKšenžighová Sandra
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
15 15 27 PB 268 +0.2 m/s 268  0,20 261  0,20 249  0,10 268
42 11 Mojžišová EmaMojžišová Ema
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
14 14 42 PB 267 +0.6 m/s 249  0,10 267  0,60 237  0,50 267
43 73 Maďarová EliškaMaďarová Eliška
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
14 14 37 PB 265 +0.3 m/s 265  0,30 250  0,90 252  0,90 265
44 67 Diviaková LuciaDiviaková Lucia
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
15 15 9 PB 264 +0.3 m/s 264  0,30 256  0,60 250  1,60 264
45 65 Gáborová ViktóriaGáborová Viktória
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
13 13 17 PB 263 +1.4 m/s x 263  1,40 254  0,60 263
46 54 Fakačová HanaFakačová Hana
Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice
16 16 14 PB 260 +1.6 m/s 260  1,60 251  1,50 239  1,60 260
47 7 Borbélyová EmmaBorbélyová Emma
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
15 15 4 PB 258 +1.6 m/s 258  1,60 252  1,50 252  1,40 258
48 5 Glézlová KamilaGlézlová Kamila
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
14 14 18 PB 258 +1.6 m/s 249  1,60 232  1,50 258  1,60 258
49 Drienková MiaDrienková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
13 13 10 PB 257 +0.5 m/s 233  0,90 257  0,50 229  1,30 257
50 66 Ďuricová DorotkaĎuricová Dorotka
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
14 14 13 PB 254 +1.5 m/s 245  1,50 227  1,50 254  1,50 254
51 76 Šuleková ZuzanaŠuleková Zuzana
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
15 15 62 PB 251 +0.5 m/s 244  0,20 232  0,60 251  0,50 251
52 8 Čarnoká SofiaČarnoká Sofia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
15 15 7 PB 250 +1.4 m/s 245  0,60 243  1,50 250  1,40 250
53 100 Stieranková JulianaStieranková Juliana
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
16 16 54 PB 249 +0.5 m/s 225  0,30 244  0,50 249  0,50 249
54 10 Janečeková NelaJanečeková Nela
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
16 16 24 PB 248 +1.6 m/s x 248  1,60 234  0,20 248
55 77 Žilková KatarínaŽilková Katarína
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
16 16 72 PB 242 +1.1 m/s 232  0,20 220  0,80 242  1,10 242
56 55 Beňová ViktóriaBeňová Viktória
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
13 13 3 PB 240 +1.5 m/s 240  1,50 217  1,90 229  1,60 240
57 15 Vrbovská SimonaVrbovská Simona
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
14 14 68 PB 239 +0.6 m/s 239  0,60 219  0,60 230  0,70 239
58 58 Sabacká SimonaSabacká Simona
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
14 14 50 PB 238 +0.6 m/s 234  0,50 238  0,60 234  0,60 238
59 3 Kmeťová MonikaKmeťová Monika
Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice
15 15 25 PB 238 +0.1 m/s 211  1,10 228  1,40 238  0,10 238
60 53 Kuzmina OlíviaKuzmina Olívia
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
15 15 34 PB 237 +0.9 m/s 234  0,90 237  0,90 148  0,90 237
61 70 Kucejová MichaelaKucejová Michaela
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
15 15 31 PB 232 +0.2 m/s 232  0,20 228  0,60 228  0,20 232
62 81 Dančová KarolínaDančová Karolína
Milujem behanie Tur.TepliceMilujem behanie Tur.Teplice
16 16 8 PB 229 +0.5 m/s 229  0,50 224  0,50 225  1,60 229
63 82 Ivanová LeaIvanová Lea
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
16 16 20 PB 214 +1.3 m/s 212  1,20 212  1,60 214  1,30 214
64 96 Kmeťová RebekaKmeťová Rebeka
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
16 16 26 PB 185 +1.0 m/s x 185  1,00 153  0,10 185
Štillová PetraŠtillová Petra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
15 15 59 DNS
Drozdíková LindaDrozdíková Linda
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
14 14 11 DNS
68 Dujčáková Eliška GraceDujčáková Eliška Grace
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
15 15 12 DNS
Antalová SandraAntalová Sandra
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
15 15 1 DNS
Kubasová LuciaKubasová Lucia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
14 14 29 DNS
Suchá NelaSuchá Nela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
14 14 56 DNS
Kubasová AnnaKubasová Anna
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
15 15 28 DNS
Bartová SofiaBartová Sofia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
13 13 2 DNS
Celkom 72 pretekárov

Hod vortexom - Najmladší žiaci

(st, 15.5.2024 - 15:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 32 Benčík MichalBenčík Michal
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
13 13 3 PB 30.47 20.00
2 39 Sedlaček FilipSedlaček Filip
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
13 13 42 PB 30.07 19.00
3 49 Šimočko RadovanŠimočko Radovan
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
13 13 48 PB 28.14 18.00
4 44 Kšenžigh AdamKšenžigh Adam
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
13 13 24 PB 27.16 17.00
5 15 Koppal SamuelKoppal Samuel
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
13 13 21 PB 26.44 16.00
6 24 Primus MichalPrimus Michal
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
15 15 38 PB 25.01 15.00
7 6 Dieneš DenisDieneš Denis
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
13 13 9 PB 24.79 14.00
8 31 Danko MatejDanko Matej
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
14 14 8 PB 24.77 13.00
9 22 Kollár MatejKollár Matej
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
14 14 20 PB 24.20 12.00
10 28 Očenáš Samuel SvetozárOčenáš Samuel Svetozár
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
15 15 34 PB 24.16 11.00
11 50 Tabak MichalTabak Michal
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
15 15 49 PB 23.64 10.00
12 8 Kliment SamuelKliment Samuel
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
14 14 19 PB 23.33 9.00
13 13 Tkáč JánTkáč Ján
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
15 15 50 PB 22.83 8.00
14 26 Šatka MatejŠatka Matej
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
14 14 47 PB 21.74 7.00
15 46 Paľo MartinPaľo Martin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
13 13 36 PB 20.95 6.00
16 21 Gonda TeoGonda Teo
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
15 15 14 PB 20.91 5.00
17 42 Chlebničan SamoChlebničan Samo
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
14 14 16 PB 20.20 4.00
18 10 Lašák AlanLašák Alan
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
13 13 27 PB 20.05 3.00
19 38 Tore FilipTore Filip
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
13 13 51 PB 19.47 2.00
20 9 Kučera MatúšKučera Matúš
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
14 14 26 PB 18.94 1.00
21 4 Bošanský MiroslavBošanský Miroslav
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
13 13 4 PB 18.64
22 20 Caban PeterCaban Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
16 16 6 PB 18.27
23 36 Snopko MartinSnopko Martin
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
14 14 45 PB 17.98
24 7 Ďurica OndrejĎurica Ondrej
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
14 14 12 PB 17.90
25 25 Rosputinský PeterRosputinský Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
13 13 41 PB 17.68
26 14 Vigaš DavidVigaš David
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
14 14 54 PB 17.50
27 12 Purdek RadovanPurdek Radovan
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
16 16 39 PB 16.66
28 45 Nuchalik RichardNuchalik Richard
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
13 13 33 PB 15.87
29 29 Mičko FilipMičko Filip
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
14 14 29 PB 15.80
30 47 Schwartz DavidSchwartz David
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
15 15 43 PB 15.65
31 16 Hyriak MatejHyriak Matej
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
16 16 15 PB 15.46
32 33 Mora DušanMora Dušan
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
14 14 31 PB 15.44
33 27 Ťurek ĽubošŤurek Ľuboš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
14 14 52 PB 14.32
34 18 Brzuľa Maxim MarekBrzuľa Maxim Marek
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
15 15 5 PB 14.20
35 48 Sliacky LukášSliacky Lukáš
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
13 13 44 PB 14.05
36 51 Vigaš AdamVigaš Adam
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
16 16 53 PB 13.98
37 34 Polenkovič RichardPolenkovič Richard
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
15 15 37 PB 13.93
38 41 Lašák EwanLašák Ewan
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
15 15 28 PB 13.78
39 35 Raškovský MichalRaškovský Michal
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
16 16 40 PB 13.65
40 19 Babothy DanielBabothy Daniel
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
14 14 2 PB 13.32
41 5 Babic AdamBabic Adam
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
14 14 1 PB 12.78
42 23 Novák DanielNovák Daniel
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
16 16 32 PB 12.45
43 37 Svitač MatiasSvitač Matias
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
13 13 46 PB 11.62
44 1 Kubaliak MatúšKubaliak Matúš
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
14 14 25 PB 11.55
45 40 Oravec DáriusOravec Dárius
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
16 16 35 PB 11.11
46 11 Mierny ŠimonMierny Šimon
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
13 13 30 PB 10.19
47 3 Dinič DamianDinič Damian
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
14 14 10 PB 09.93
48 17 Čurilla MarkoČurilla Marko
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
15 15 7 PB 09.67
49 2 Gaško JakubGaško Jakub
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
14 14 13 PB 09.17
50 30 Ižák MarekIžák Marek
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
15 15 18 PB 09.09
51 43 Dobrota MarekDobrota Marek
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
16 16 11 PB 06.85
Chomiak MarkoChomiak Marko
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
16 16 17 DNS
Krúpa MichalKrúpa Michal
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
15 15 23 DNS
Krajňák AndrejKrajňák Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
15 15 22 DNS
Celkom 54 pretekárov

Hod vortexom - Najmladšie žiačky

(st, 15.5.2024 - 16:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 86