<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2.kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva - Sever

Čadca (12. 5. 2024)

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 12.5.2024 - 11:10) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďuríček DenisĎuríček Denis 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.33 QA
2 309 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 09.29 qB
3 178 Krutošík MichalKrutošík Michal 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 09.64
4 Mojžiš FilipMojžiš Filip 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.91
5 Uličný AdamUličný Adam 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 10.31
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 12.5.2024 - 11:10) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pecucha MatejPecucha Matej 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.98 QA
2 Mučka AndrejMučka Andrej 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 PB 09.01 qB
3 Frank Adam VendelínFrank Adam Vendelín 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.56 qB
4 Polakovič StanislavPolakovič Stanislav 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.96
5 313 Beňo AlexBeňo Alex 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 10.00
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 12.5.2024 - 11:10) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 124 Jurický MathiasJurický Mathias 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.71 QA
2 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 08.97 qA
3 Deneš ŠimonDeneš Šimon 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 08.98 qB
4 Zajac DávidZajac Dávid 12 12 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 PB 09.62
5 Miksák SamuelMiksák Samuel 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 10.04
6 Adamus DominikAdamus Dominik 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 10.21
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 12.5.2024 - 11:10) official Vietor: +3.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kremen LeonardKremen Leonard 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.84 QA
2 315 Lejčík MartinLejčík Martin 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.14 qB
3 Kaniak JurajKaniak Juraj 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.14
4 Šarlay JakubŠarlay Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.16
5 Hnilica DavidHnilica David 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 10.38
Sako JozefSako Jozef 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 12.5.2024 - 11:10) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 09.02 QA
2 Hnát MatejHnát Matej 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 09.60 qB
3 Šaran AlexŠaran Alex 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 09.75
4 306 Ďurovec DamiánĎurovec Damián 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.13
5 Sýkora DávidSýkora Dávid 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 11.14
6 307 Porubän JakubPorubän Jakub 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 11.61
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďuríček DenisĎuríček Denis 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.33 QA
2 124 Jurický MathiasJurický Mathias 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.71 QA
3 Kremen LeonardKremen Leonard 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.84 QA
4 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 08.97 qA
5 Pecucha MatejPecucha Matej 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.98 QA
5 Deneš ŠimonDeneš Šimon 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 08.98 qB
7 Mučka AndrejMučka Andrej 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 PB 09.01 qB
8 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 09.02 QA
9 315 Lejčík MartinLejčík Martin 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.14 qB
10 309 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 09.29 qB
11 Frank Adam VendelínFrank Adam Vendelín 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.56 qB
12 Hnát MatejHnát Matej 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 09.60 qB
13 Zajac DávidZajac Dávid 12 12 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 PB 09.62
14 178 Krutošík MichalKrutošík Michal 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 09.64
15 Šaran AlexŠaran Alex 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 09.75
16 Mojžiš FilipMojžiš Filip 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 09.91
17 Polakovič StanislavPolakovič Stanislav 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 09.96
18 313 Beňo AlexBeňo Alex 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 10.00
19 Miksák SamuelMiksák Samuel 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 10.04
20 306 Ďurovec DamiánĎurovec Damián 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 10.13
21 Kaniak JurajKaniak Juraj 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.14
22 Šarlay JakubŠarlay Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 10.16
23 Adamus DominikAdamus Dominik 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 10.21
24 Uličný AdamUličný Adam 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 PB 10.31
25 Hnilica DavidHnilica David 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 10.38
26 Sýkora DávidSýkora Dávid 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 11.14
27 307 Porubän JakubPorubän Jakub 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 11.61
Sako JozefSako Jozef 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 12.5.2024 - 12:25) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďuríček DenisĎuríček Denis 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.43 11.00
2 124 Jurický MathiasJurický Mathias 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 08.95 9.00
3 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 SB 08.96 8.00
4 Kremen LeonardKremen Leonard 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.97 7.00
5 Pecucha MatejPecucha Matej 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 09.09 6.00
6 Deneš ŠimonDeneš Šimon 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 09.24 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (ne, 12.5.2024 - 12:30) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 SB 08.96 4.00
2 315 Lejčík MartinLejčík Martin 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 SB 09.09 3.00
3 Mučka AndrejMučka Andrej 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 09.16 2.00
4 Frank Adam VendelínFrank Adam Vendelín 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 SB 09.49 0.50
5 309 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.49 0.50
6 Hnát MatejHnát Matej 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.81
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 12.5.2024 - 12:15) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 08.28 11.00
2 Cingelová KláraCingelová Klára 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 SB 08.62 9.00
3 Kocmundová TimeaKocmundová Timea 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 SB 08.64 8.00
4 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 SB 08.65 7.00
5 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 08.67 6.00
6 Uličná RadkaUličná Radka 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 08.71 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (ne, 12.5.2024 - 12:20) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.84 4.00
2 Bančej Nicol ElizabethBančej Nicol Elizabeth 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 SB 08.99 3.00
3 Kubišová LenkaKubišová Lenka 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 SB 09.04 2.00
4 Drozdová MichaelaDrozdová Michaela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.08 1.00
5 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 09.26
6 Kováčová LuciaKováčová Lucia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 09.33
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 12.5.2024 - 10:50) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 PB 08.25 qA
2 Račáková DanielaRačáková Daniela 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 09.45
3 Hromadová TeréziaHromadová Terézia 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 PB 09.52
4 Branická BibianaBranická Bibiana 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 PB 10.12
5 Antalová AnetaAntalová Aneta 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 PB 10.42
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 12.5.2024 - 10:50) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.81 qB
2 Rybanská EvaRybanská Eva 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 09.35
3 Čičmancová EmaČičmancová Ema 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 09.80
MS 306 Petercová LindaPetercová Linda 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.88
5 Rajníčková HanaRajníčková Hana 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 PB 10.34
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 12.5.2024 - 10:50) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.65 qA
2 Švancarová LilianaŠvancarová Liliana 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 PB 09.75
3 Poliaková EmaPoliaková Ema 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 10.08
4 Holtanová NellaHoltanová Nella 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 PB 10.50
5 Sadloňová MartinaSadloňová Martina 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.59
Lea Jaroš AlexandraLea Jaroš Alexandra 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 12.5.2024 - 10:50) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 08.62 qA
2 313 Zlatošová VeronikaZlatošová Veronika 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 09.58
3 Bórová LíviaBórová Lívia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 09.71
4 Kuraťová ŠarlotaKuraťová Šarlota 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 09.76
Bielová RebeccaBielová Rebecca 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 DNS
Kubáňová KarinKubáňová Karin 13 13 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 12.5.2024 - 10:50) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cingelová KláraCingelová Klára 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 08.72 qA
2 312 Badová LeahBadová Leah 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.61
3 310 Hládeková LenkaHládeková Lenka 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 PB 09.67
MS Štefunová LilianaŠtefunová Liliana 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.71
5 Ďurajková VanesaĎurajková Vanesa 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.16
6 Zdurjenčíková EmaZdurjenčíková Ema 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.55
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 12.5.2024 - 10:50) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Uličná RadkaUličná Radka 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 08.67 qA
2 Matejková AnetaMatejková Aneta 12 12 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 PB 09.63
3 Jarotová LeaJarotová Lea 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 09.66
4 Živčicová AlexandraŽivčicová Alexandra 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 10.01
5 Fiantoková BiankaFiantoková Bianka 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 PB 10.08
6 Hlušková SimonaHlušková Simona 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 10.89
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 12.5.2024 - 10:50) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kocmundová TimeaKocmundová Timea 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 08.77 qA
2 Bílešová EvaBílešová Eva 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 09.47
3 Šupinová SimonaŠupinová Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.00
4 Holáčiková LuciaHoláčiková Lucia 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.27
MS Gregoričková AnnaGregoričková Anna 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.45
6 Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 11.03
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 08 (ne, 12.5.2024 - 10:50) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drozdová MichaelaDrozdová Michaela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 08.93 qB
2 Dvorštiaková NinaDvorštiaková Nina 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 PB 09.33
3 Manga MichaelaManga Michaela 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 09.82
4 Hodásová LuciaHodásová Lucia 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.38
5 315 Ondrušíková DominikaOndrušíková Dominika 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 10.73
6 Švaňová EmaŠvaňová Ema 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 11.23
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 09 (ne, 12.5.2024 - 10:50) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bančej Nicol ElizabethBančej Nicol Elizabeth 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.99 qB
2 Kubišová LenkaKubišová Lenka 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.28 qB
3 Brezániová MáriaBrezániová Mária 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.61
4 Thomková TamaraThomková Tamara 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 09.97
5 Bariličová NelaBariličová Nela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 10.12
6 305 Juríková SofiaJuríková Sofia 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 10.79
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 10 (ne, 12.5.2024 - 10:50) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová LuciaKováčová Lucia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.21 qB
2 Lehocká LauraLehocká Laura 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.31
3 Schmidtová AlicaSchmidtová Alica 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 PB 09.95
4 Hoštáková VeronikaHoštáková Veronika 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.37
5 310 Meixnerová SofiaMeixnerová Sofia 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 PB 10.77
6 Rechtoríkova DominikaRechtoríkova Dominika 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 11.26
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 11 (ne, 12.5.2024 - 10:50) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.10 qB
MS Staňová MichaelaStaňová Michaela 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.63
3 Zajacová AdelaZajacová Adela 14 14 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 PB 09.66
4 306 Matušáková SimonaMatušáková Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.14
Celkom 4 pretekári
Rozbeh 12 (ne, 12.5.2024 - 10:50) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Brandis NelaBrandis Nela 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 10.35
2 309 Galková AdelaGalková Adela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 PB 10.79
3 Kerty KarinKerty Karin 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 10.96
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 PB 08.25 qA
2 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 08.62 qA
3 Bučková EmaBučková Ema 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 08.65 qA
4 Uličná RadkaUličná Radka 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 08.67 qA
5 Cingelová KláraCingelová Klára 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 08.72 qA
6 Kocmundová TimeaKocmundová Timea 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 08.77 qA
7 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 08.81 qB
8 Drozdová MichaelaDrozdová Michaela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 08.93 qB
9 Bančej Nicol ElizabethBančej Nicol Elizabeth 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 08.99 qB
10 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 09.10 qB
11 Kováčová LuciaKováčová Lucia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 09.21 qB
12 Kubišová LenkaKubišová Lenka 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 09.28 qB
13 Lehocká LauraLehocká Laura 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 09.31
14 Dvorštiaková NinaDvorštiaková Nina 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 PB 09.33
15 Rybanská EvaRybanská Eva 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 09.35
16 Račáková DanielaRačáková Daniela 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 09.45
17 Bílešová EvaBílešová Eva 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 09.47
18 Hromadová TeréziaHromadová Terézia 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 PB 09.52
19 313 Zlatošová VeronikaZlatošová Veronika 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 PB 09.58
20 312 Badová LeahBadová Leah 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 09.61
20 Brezániová MáriaBrezániová Mária 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 09.61
22 Matejková AnetaMatejková Aneta 12 12 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 PB 09.63
22 Staňová MichaelaStaňová Michaela 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.63
24 Jarotová LeaJarotová Lea 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 09.66
24 Zajacová AdelaZajacová Adela 14 14 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 PB 09.66
26 310 Hládeková LenkaHládeková Lenka 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 PB 09.67
27 Bórová LíviaBórová Lívia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 3 09.71
28 Švancarová LilianaŠvancarová Liliana 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 PB 09.75
29 Kuraťová ŠarlotaKuraťová Šarlota 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 09.76
30 Čičmancová EmaČičmancová Ema 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 09.80
31 Manga MichaelaManga Michaela 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 09.82
32 306 Petercová LindaPetercová Linda 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 09.88
33 Schmidtová AlicaSchmidtová Alica 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 PB 09.95
34 Thomková TamaraThomková Tamara 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 09.97
35 Šupinová SimonaŠupinová Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 10.00
36 Živčicová AlexandraŽivčicová Alexandra 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 1 10.01
37 Poliaková EmaPoliaková Ema 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 2 PB 10.08
37 Fiantoková BiankaFiantoková Bianka 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 PB 10.08
39 Branická BibianaBranická Bibiana 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 PB 10.12
39 Bariličová NelaBariličová Nela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 10.12
41 306 Matušáková SimonaMatušáková Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.14
42 Holáčiková LuciaHoláčiková Lucia 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 10.27
43 Rajníčková HanaRajníčková Hana 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 PB 10.34
44 Brandis NelaBrandis Nela 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 10.35
45 Hoštáková VeronikaHoštáková Veronika 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 10.37
46 Hodásová LuciaHodásová Lucia 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.38
47 Antalová AnetaAntalová Aneta 14 14 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 PB 10.42
48 Gregoričková AnnaGregoričková Anna 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 10.45
49 Holtanová NellaHoltanová Nella 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 PB 10.50
50 Sadloňová MartinaSadloňová Martina 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 10.59
51 Štefunová LilianaŠtefunová Liliana 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 10.71
52 315 Ondrušíková DominikaOndrušíková Dominika 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 PB 10.73
53 310 Meixnerová SofiaMeixnerová Sofia 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 PB 10.77
54 305 Juríková SofiaJuríková Sofia 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 10.79
54 309 Galková AdelaGalková Adela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 PB 10.79
56 Hlušková SimonaHlušková Simona 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 10.89
57 Kerty KarinKerty Karin 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 10.96
58 Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 11.03
59 Ďurajková VanesaĎurajková Vanesa 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.16
60 Švaňová EmaŠvaňová Ema 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 1 11.23
61 Rechtoríkova DominikaRechtoríkova Dominika 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 11.26
62 Zdurjenčíková EmaZdurjenčíková Ema 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 11.55
Lea Jaroš AlexandraLea Jaroš Alexandra 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 DNS
Bielová RebeccaBielová Rebecca 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 DNS
Kubáňová KarinKubáňová Karin 13 13 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 DNS

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 12.5.2024 - 13:25) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďuríček DenisĎuríček Denis 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 20.35 9.00
2 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 20.55 8.00
3 124 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 20.80 7.00
4 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 22.64 4.00
5 309 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 23.22
6 Frank Adam VendelínFrank Adam Vendelín 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.37
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.5.2024 - 13:25) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vrabec JánVrabec Ján 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 22.72 2.00
2 Deneš ŠimonDeneš Šimon 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 22.78 1.00
3 Slezák ŠimonSlezák Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 23.30
4 313 Pavlanin TimoPavlanin Timo 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 23.43
5 Bezecný LukášBezecný Lukáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 23.96
Celkom 5 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.5.2024 - 13:25) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 178 Baranek MatejBaranek Matej 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 23.76
2 Kačerík MarekKačerík Marek 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 24.35
3 307 Porubän JakubPorubän Jakub 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 24.43
4 Šarlay JakubŠarlay Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 25.01
5 Kaniak JurajKaniak Juraj 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 26.07
Celkom 5 pretekárov
Beh 04 (ne, 12.5.2024 - 13:25) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ilgo LukášIlgo Lukáš 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 PB 24.19
2 Polakovič StanislavPolakovič Stanislav 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 24.66
3 306 Suchanič PeterSuchanič Peter 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 24.84
4 389 Ďurajka TeodorĎurajka Teodor 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 PB 25.72
5 Datko OliverDatko Oliver 12 12 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 PB 27.61
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 12.5.2024 - 13:25) official Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 305 Živčic TimotejŽivčic Timotej 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 19.75 11.00
2 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 21.70 6.00
3 311 Letko MatúšLetko Matúš 11 11 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 22.18 5.00
4 Ďaďo MatejĎaďo Matej 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 22.67 3.00
5 Ďuriš ŠimonĎuriš Šimon 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 25.29
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 305 Živčic TimotejŽivčic Timotej 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 6 19.75 11.00
2 Ďuríček DenisĎuríček Denis 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 20.35 9.00
3 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 20.55 8.00
4 124 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 20.80 7.00
5 Zábojník SamuelZábojník Samuel 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 21.70 6.00
6 311 Letko MatúšLetko Matúš 11 11 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 22.18 5.00
7 Geller PatrikGeller Patrik 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 22.64 4.00
8 Ďaďo MatejĎaďo Matej 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 22.67 3.00
9 Vrabec JánVrabec Ján 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 22.72 2.00
10 Deneš ŠimonDeneš Šimon 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 PB 22.78 1.00
11 309 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 23.22
12 Slezák ŠimonSlezák Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 23.30
13 Frank Adam VendelínFrank Adam Vendelín 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.37
14 313 Pavlanin TimoPavlanin Timo 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 23.43
15 178 Baranek MatejBaranek Matej 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 23.76
16 Bezecný LukášBezecný Lukáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 23.96
17 Ilgo LukášIlgo Lukáš 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 PB 24.19
18 Kačerík MarekKačerík Marek 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 24.35
19 307 Porubän JakubPorubän Jakub 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 24.43
20 Polakovič StanislavPolakovič Stanislav 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 24.66
21 306 Suchanič PeterSuchanič Peter 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 24.84
22 Šarlay JakubŠarlay Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 25.01
23 Ďuriš ŠimonĎuriš Šimon 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 3 25.29
24 389 Ďurajka TeodorĎurajka Teodor 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 PB 25.72
25 Kaniak JurajKaniak Juraj 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 26.07
26 Datko OliverDatko Oliver 12 12 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 PB 27.61

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 12.5.2024 - 13:05) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 PB 20.30 11.00
MS Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 20.50
3 Kocmundová TimeaKocmundová Timea 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 20.63 9.00
4 315 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 PB 20.65 8.00
5 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 20.78 7.00
6 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 21.27 6.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.5.2024 - 13:05) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cingelová KláraCingelová Klára 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 21.86 5.00
2 312 Lisková NatáliaLisková Natália 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 22.38 4.00
3 Bílešová EvaBílešová Eva 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 22.58 3.00
4 Kubišová LenkaKubišová Lenka 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 23.17
5 Matejková AnetaMatejková Aneta 12 12 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 PB 23.32
6 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 23.33
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.5.2024 - 13:05) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 389 Vojtášová SoňaVojtášová Soňa 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 22.71 1.00
2 178 Koscelníková MarínaKoscelníková Marína 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 23.24
3 311 Šadláková SimonaŠadláková Simona 13 13 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 PB 23.95
4 Bórová LíviaBórová Lívia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 24.55
5 Manga MichaelaManga Michaela 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 24.81
6 Valovičová NelaValovičová Nela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 24.98
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 12.5.2024 - 13:05) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čičmancová EmaČičmancová Ema 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 23.67
2 309 Belobradová BarboraBelobradová Barbora 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 23.71
3 Jarotová LeaJarotová Lea 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 24.53
4 308 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 24.82
5 Šupinová SimonaŠupinová Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 24.86
Lea Jaroš AlexandraLea Jaroš Alexandra 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 12.5.2024 - 13:05) official Vietor: -2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Thomková TamaraThomková Tamara 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 24.86
2 Hládeková DominikaHládeková Dominika 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 PB 25.09
MS 306 Petercová LindaPetercová Linda 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 25.15
4 Poliaková EmaPoliaková Ema 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 PB 25.37
5 311 Belobradová BelaBelobradová Bela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 PB 26.89
6 315 Ondrušíková DominikaOndrušíková Dominika 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 27.08
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (ne, 12.5.2024 - 13:05) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švaňová VivienŠvaňová Vivien 11 11 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 25.08
2 Fiantoková BiankaFiantoková Bianka 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 25.84
3 Rajníčková HanaRajníčková Hana 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 PB 25.86
4 Gašincová LuciaGašincová Lucia 11 11 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 27.53
5 Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 27.63
6 Zdurjenčíková EmaZdurjenčíková Ema 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 30.12
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (ne, 12.5.2024 - 13:05) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rybanská EvaRybanská Eva 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 22.98
2 Liščaková LeaLiščaková Lea 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 23.14
3 Neslušanová AlžbetkaNeslušanová Alžbetka 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 24.13
4 Bariličová NelaBariličová Nela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 25.10
MS Gregoričková AnnaGregoričková Anna 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 25.61
Štefunová LilianaŠtefunová Liliana 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 08 (ne, 12.5.2024 - 13:05) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Staňová MichaelaStaňová Michaela 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 23.20
2 312 Badová LeahBadová Leah 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 24.14
3 Kuraťová ŠarlotaKuraťová Šarlota 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 24.95
4 Hoštáková VeronikaHoštáková Veronika 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 25.98
5 Sadloňová MartinaSadloňová Martina 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 26.80
6 Hlušková SimonaHlušková Simona 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 27.22
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória 11 11 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 PB 20.30 11.00
2 Bártová SilviaBártová Silvia 11 11 ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava 4 PB 20.50
3 Kocmundová TimeaKocmundová Timea 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 20.63 9.00
4 315 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 PB 20.65 8.00
5 Turzová NinaTurzová Nina 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 20.78 7.00
6 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 21.27 6.00
7 Cingelová KláraCingelová Klára 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 21.86 5.00
8 312 Lisková NatáliaLisková Natália 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 22.38 4.00
9 Bílešová EvaBílešová Eva 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 PB 22.58 3.00
10 389 Vojtášová SoňaVojtášová Soňa 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 22.71 1.00
11 Rybanská EvaRybanská Eva 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 22.98
12 Liščaková LeaLiščaková Lea 12 12 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 23.14
13 Kubišová LenkaKubišová Lenka 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 23.17
14 Staňová MichaelaStaňová Michaela 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 23.20
15 178 Koscelníková MarínaKoscelníková Marína 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 PB 23.24
16 Matejková AnetaMatejková Aneta 12 12 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 1 PB 23.32
17 Ďanovská RebekaĎanovská Rebeka 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 23.33
18 Čičmancová EmaČičmancová Ema 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 23.67
19 309 Belobradová BarboraBelobradová Barbora 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 23.71
20 311 Šadláková SimonaŠadláková Simona 13 13 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 PB 23.95
21 Neslušanová AlžbetkaNeslušanová Alžbetka 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 2 24.13
22 312 Badová LeahBadová Leah 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 24.14
23 Jarotová LeaJarotová Lea 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 PB 24.53
24 Bórová LíviaBórová Lívia 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 24.55
25 Manga MichaelaManga Michaela 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 24.81
26 308 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 5 PB 24.82
27 Šupinová SimonaŠupinová Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 PB 24.86
27 Thomková TamaraThomková Tamara 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 PB 24.86
29 Kuraťová ŠarlotaKuraťová Šarlota 14 14 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 24.95
30 Valovičová NelaValovičová Nela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 24.98
31 Švaňová VivienŠvaňová Vivien 11 11 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 25.08
32 Hládeková DominikaHládeková Dominika 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 PB 25.09
33 Bariličová NelaBariličová Nela 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 4 25.10
34 306 Petercová LindaPetercová Linda 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 25.15
35 Poliaková EmaPoliaková Ema 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 PB 25.37
36 Gregoričková AnnaGregoričková Anna 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 25.61
37 Fiantoková BiankaFiantoková Bianka 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 25.84
38 Rajníčková HanaRajníčková Hana 13 13 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 5 PB 25.86
39 Hoštáková VeronikaHoštáková Veronika 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 25.98
40 Sadloňová MartinaSadloňová Martina 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 26.80
41 311 Belobradová BelaBelobradová Bela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 PB 26.89
42 315 Ondrušíková DominikaOndrušíková Dominika 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 27.08
43 Hlušková SimonaHlušková Simona 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 27.22
44 Gašincová LuciaGašincová Lucia 11 11 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 PB 27.53
45 Varošová RiaVarošová Ria 14 14 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 PB 27.63
46 Zdurjenčíková EmaZdurjenčíková Ema 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 30.12
Lea Jaroš AlexandraLea Jaroš Alexandra 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 DNS
Štefunová LilianaŠtefunová Liliana 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 DNS

600 m - Mladší žiaci

(ne, 12.5.2024 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 305 Živčic TimotejŽivčic Timotej 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 15 1:45.34 11.00
2 124 Belák AlbertBelák Albert 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 1:47.85 9.00
3 311 Letko MatúšLetko Matúš 11 11 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 13 1:51.71 8.00
4 309 Sládek RichardSládek Richard 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 1:52.23 7.00
5 178 Baranek MatejBaranek Matej 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 1:55.32 6.00
6 310 Melo MaximMelo Maxim 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 1:55.70 5.00
7 313 Pavlanin TimoPavlanin Timo 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:03.62 4.00
8 308 Škorík ŠimonŠkorík Šimon 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 2:05.80 3.00
9 389 Ďurajka TeodorĎurajka Teodor 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 2:10.54 2.00
10 306 Suchanič PeterSuchanič Peter 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 10 2:12.56 1.00
11 315 Thomka AdamThomka Adam 13 13 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:12.72
12 307 Porubän JakubPorubän Jakub 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 9 2:15.79
13 314 Špaňo FilipŠpaňo Filip 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11 PB 2:17.22
14 312 Záhradník MarkusZáhradník Markus 14 14 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 14 2:19.19
Letko MichalLetko Michal 14 14 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 12 DNS
Celkom 15 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 12.5.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 315 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 1:54.76 11.00
2 389 Vojtášová SoňaVojtášová Soňa 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:59.28 9.00
3 178 Koscelníková MarínaKoscelníková Marína 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:02.70 8.00
4 180 Suržinová SarahSuržinová Sarah 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:03.11 7.00
5 313 Zlatošová VeronikaZlatošová Veronika 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:03.19 6.00
6 312 Lisková NatáliaLisková Natália 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 PB 2:03.24 5.00
7 314 Horňáková NelkaHorňáková Nelka 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 2:03.96 4.00
8 310 Hládeková LenkaHládeková Lenka 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 9 PB 2:04.93 3.00
9 311 Šadláková SimonaŠadláková Simona 13 13 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 2:05.26 2.00
10 309 Maťková VeronikaMaťková Veronika 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 10 PB 2:06.73 1.00
11 308 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11 2:09.05
12 305 Chromiaková AničkaChromiaková Anička 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 14 PB 2:09.75
13 307 Solárová AlexandraSolárová Alexandra 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12 2:11.22
14 306 Matušáková SimonaMatušáková Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 13 2:14.12
Celkom 14 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.5.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 314 Hubináková KarolinaHubináková Karolina 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 2:08.21
2 308 Privarová AgátaPrivarová Agáta 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 PB 2:08.68
3 307 Hlúšková TerezaHlúšková Tereza 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 2:12.89
4 313 Červencová VivienČervencová Vivien 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 9 2:14.51
5 312 Badová LeahBadová Leah 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:16.44
MS 306 Petercová LindaPetercová Linda 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 2:17.68
7 305 Juríková SofiaJuríková Sofia 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 PB 2:18.50
8 309 Galková AdelaGalková Adela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 2:20.00
9 123 Tamašiová LujzaTamašiová Lujza 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 13 2:20.45
10 315 Ondrušíková DominikaOndrušíková Dominika 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12 2:20.73
11 311 Blahutová Lili AnnaBlahutová Lili Anna 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 PB 2:26.19
12 310 Meixnerová SofiaMeixnerová Sofia 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 PB 2:31.83
Jurgová SofiaJurgová Sofia 14 14 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 11 DNS
Celkom 13 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 315 Antalová EmaAntalová Ema 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 4 1:54.76 11.00
2 389 Vojtášová SoňaVojtášová Soňa 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 1:59.28 9.00
3 178 Koscelníková MarínaKoscelníková Marína 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 2:02.70 8.00
4 180 Suržinová SarahSuržinová Sarah 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:03.11 7.00
5 313 Zlatošová VeronikaZlatošová Veronika 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 2:03.19 6.00
6 312 Lisková NatáliaLisková Natália 12 12 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 PB 2:03.24 5.00
7 314 Horňáková NelkaHorňáková Nelka 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 2:03.96 4.00
8 310 Hládeková LenkaHládeková Lenka 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 9 PB 2:04.93 3.00
9 311 Šadláková SimonaŠadláková Simona 13 13 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 2:05.26 2.00
10 309 Maťková VeronikaMaťková Veronika 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 10 PB 2:06.73 1.00
11 314 Hubináková KarolinaHubináková Karolina 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 2:08.21
12 308 Privarová AgátaPrivarová Agáta 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 4 PB 2:08.68
13 308 Červená PatríciaČervená Patrícia 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 11 2:09.05
14 305 Chromiaková AničkaChromiaková Anička 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 14 PB 2:09.75
15 307 Solárová AlexandraSolárová Alexandra 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12 2:11.22
16 307 Hlúšková TerezaHlúšková Tereza 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 PB 2:12.89
17 306 Matušáková SimonaMatušáková Simona 13 13 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 13 2:14.12
18 313 Červencová VivienČervencová Vivien 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 9 2:14.51
19 312 Badová LeahBadová Leah 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 2:16.44
20 306 Petercová LindaPetercová Linda 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 2:17.68
21 305 Juríková SofiaJuríková Sofia 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 PB 2:18.50
22 309 Galková AdelaGalková Adela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 5 PB 2:20.00
23 123 Tamašiová LujzaTamašiová Lujza 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 13 2:20.45
24 315 Ondrušíková DominikaOndrušíková Dominika 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 12 2:20.73
25 311 Blahutová Lili AnnaBlahutová Lili Anna 13 13 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 6 PB 2:26.19
26 310 Meixnerová SofiaMeixnerová Sofia 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 7 PB 2:31.83
Jurgová SofiaJurgová Sofia 14 14 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 11 DNS

1500 m - Mladší žiaci

(ne, 12.5.2024 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 309 Dirnbach AlexanderDirnbach Alexander 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 5:08.78 11.00
2 178 Krutošík MichalKrutošík Michal 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 5:08.82 9.00
3 124 Jurický MathiasJurický Mathias 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 3 PB 5:35.29 8.00
4 315 Lejčík MartinLejčík Martin 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 5:52.04 7.00
5 308 Janík JakubJaník Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 PB 5:53.43 6.00
6 313 Beňo AlexBeňo Alex 11 11 Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom 8 5:54.59 5.00
7 306 Ďurovec DamiánĎurovec Damián 13 13 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 PB 6:07.69 4.00
8 307 Boško JaroslavBoško Jaroslav 12 12 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 6 PB 6:08.70 3.00
9 312 Pechanec JurajPechanec Juraj 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 6:20.41 2.00
10 180 Stankovič AlexStankovič Alex 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 10 6:52.72 1.00
Celkom 10 pretekárov

1500 m - Mladšie žiačky

(ne, 12.5.2024 - 12:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 305 Husková LauraHusková Laura 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 PB 5:20.61 11.00
2 309 Belobradová BarboraBelobradová Barbora 11 11 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 PB 5:25.32 9.00
3 307 Vnuková SáraVnuková Sára 11 11 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 PB 5:33.19 8.00
4 311 Belobradová BelaBelobradová Bela 13 13 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 4 PB 5:48.74 7.00
5 308 Minichová EmaMinichová Ema 11 11 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 5:56.89 6.00
6 306 Borek JuliaBorek Julia 12 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 5:57.29 5.00
7 312 Olaš OliviaOlaš Olivia 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 6:30.24 4.00
8 310 Šuranová ZuzanaŠuranová Zuzana 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 9 7:05.89 3.00
Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 DNS
Celkom 9 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 12.5.2024 - 10:35) official Vietor: -1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Košút ŠimonKošút Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 10.38 11.00
2 Pecucha MatejPecucha Matej 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 10.75 9.00
3 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 10.90 8.00
4 Šaran AlexŠaran Alex 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 12.34 7.00
5 Bezecný LukášBezecný Lukáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 13.73 3.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.5.2024 - 10:35) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 312 Pechanec JurajPechanec Juraj 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 12.37 6.00
2 Pavlík TiborPavlík Tibor 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 13.28 5.00
3 308 Janík JakubJaník Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.37 4.00
4 Kaniak JurajKaniak Juraj 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 14.01 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Košút ŠimonKošút Šimon 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 10.38 11.00
2 Pecucha MatejPecucha Matej 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 10.75 9.00
3 Michalička QuidoMichalička Quido 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 10.90 8.00
4 Šaran AlexŠaran Alex 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 12.34 7.00
5 312 Pechanec JurajPechanec Juraj 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 12.37 6.00
6 Pavlík TiborPavlík Tibor 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 13.28 5.00
7 308 Janík JakubJaník Jakub 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.37 4.00
8 Bezecný LukášBezecný Lukáš 13 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 PB 13.73 3.00
9 Kaniak JurajKaniak Juraj 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 14.01 2.00

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 12.5.2024 - 10:25) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.99 11.00
2 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 11.00 9.00
3 314 Horňáková NelkaHorňáková Nelka 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 11.07 8.00
4 Kubišová LenkaKubišová Lenka 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 11.14 7.00
5 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 11.51 6.00
6 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.95 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 12.5.2024 - 10:25) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krišicová TamaraKrišicová Tamara 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 PB 11.83 5.00
2 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.18 3.00
3 Lukušová KatarínaLukušová Katarína 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 12.51 2.00
4 Kremenová LucianaKremenová Luciana 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 12.55 1.00
5 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 12.57
6 Lehocká LauraLehocká Laura 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 13.07
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 12.5.2024 - 10:25) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lieskovanová SimonaLieskovanová Simona 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 13.21
2 Privarová TamaraPrivarová Tamara 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 13.73
3 Vojvodíková EmaVojvodíková Ema 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 13.95
4 Didiová TeréziaDidiová Terézia 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 14.25
5 Brandis ZlaticaBrandis Zlatica 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 14.57
6 Hajduková SofiaHajduková Sofia 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 16.03
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Motúzová KarolínaMotúzová Karolína 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.99 11.00
2 Hanuliaková NikolaHanuliaková Nikola 11 11 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 11.00 9.00
3 314 Horňáková NelkaHorňáková Nelka 11 11 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 11.07 8.00
4 Kubišová LenkaKubišová Lenka 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 PB 11.14 7.00
5 Janíčková SáraJaníčková Sára 12 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 11.51 6.00
6 Krišicová TamaraKrišicová Tamara 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 PB 11.83 5.00
7 Brzá EmaBrzá Ema 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.95 4.00
8 Košútová AdelaKošútová Adela 11 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 12.18 3.00
9 Lukušová KatarínaLukušová Katarína 11 11 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 12.51 2.00
10 Kremenová LucianaKremenová Luciana 12 12 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 12.55 1.00
11 Targošová SoňaTargošová Soňa 12 12 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 PB 12.57
12 Lehocká LauraLehocká Laura 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 PB 13.07
13 Lieskovanová SimonaLieskovanová Simona 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 2 13.21
14 Privarová TamaraPrivarová Tamara 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 6 13.73
15 Vojvodíková EmaVojvodíková Ema 12 12 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 1 13.95
16 Didiová TeréziaDidiová Terézia 12 12 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 14.25
17 Brandis ZlaticaBrandis Zlatica 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 3 14.57
18 Hajduková SofiaHajduková Sofia 11 11 Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca 5 16.03

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(ne, 12.5.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Karty Body
1 308 Harmaniaková LauraHarmaniaková Laura 11 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 PB 12:27.87 11.00
2 309 Froľová VictoriaFroľová Victoria 12 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 13:59.53 9.00
3 310 Kručinská KristínaKručinská Kristína 11 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 5 14:12.46 8.00
4 312 Gallová LindaGallová Linda 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 15:11.15 7.00
5 311 Lukušová DášaLukušová Dáša 12 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 15:15.34 6.00
6 Suchánová RebekaSuchánová Rebeka 13 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 15:26.66 5.00
Celkom 6 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(ne, 12.5.2024 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 116 121 126 131 136 141 146 151 Body
1 Michalička QuidoMichalička Quido
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 3 PB 151 o o o xo o o o xxo 11.00
2 Košút ŠimonKošút Šimon
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 13 136 o o o xo o xxx 9.00
3= Gabriš FilipGabriš Filip
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 12 131 o o o o xxx 7.50
3= Zachar ŠimonZachar Šimon
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
11 11 15 131 o o o o xxx 7.50
5 Pecucha MatejPecucha Matej
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 10 131 o o xo xo xxx 6.00
6= Šaran AlexŠaran Alex
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 9 PB 131 xo o o xxo xxx 4.50
6= Dibdiak ĽubomírDibdiak Ľubomír
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
11 11 2 PB 131 xo o o xxo xxx 4.50
8 Rakyta PatrikRakyta Patrik
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
11 11 14 126 xo xo xo xxx 3.00
9= Ilgo LukášIlgo Lukáš
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
12 12 6 PB 126 o xo xxo xxx 1.50
9= Štrauch MatejŠtrauch Matej
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
13 13 11 126 o xo xxo xxx 1.50
11 Posluch RobertPosluch Robert
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 7 PB 121 xxo xo xxx
12 Ďaďo MatejĎaďo Matej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
11 11 1 PB 121 o xxo xxx
13 Varga MatúšVarga Matúš
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
11 11 4 PB 116 o xxx
Pavlík TiborPavlík Tibor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 5 NM xxx
Hlavatý JakubHlavatý Jakub
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
12 12 8 NM xxx
Celkom 15 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(ne, 12.5.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 111 116 121 126 131 136 141 145 Body
1 Kocmundová TimeaKocmundová Timea
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
11 11 18 141 - - o o xo xo xo xxx 11.00
2= Lukušová KatarínaLukušová Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 16 PB 136 o o o o o xo xxx 8.50
2= Kameništiaková NelaKameništiaková Nela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 14 PB 136 o o o o o xo xxx 8.50
4 Drozdová MichaelaDrozdová Michaela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 13 PB 131 xo o o o xo xxx 7.00
5 Košútová AdelaKošútová Adela
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 17 131 o o o o xxo xxx 6.00
6 Valovičová NelaValovičová Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 11 PB 131 o xo o xo xxo xxx 5.00
7 Grechová EmmaGrechová Emma
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
11 11 9 PB 126 o o xo o xxx 4.00
8= 308 Privarová AgátaPrivarová Agáta
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
12 12 3 PB 126 o o o xo xxx 2.50
8= Kováčová LuciaKováčová Lucia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 15 126 - o o xo xxx 2.50
10 Daníšková MichaelaDaníšková Michaela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 1 PB 126 o o xo xo xxx 1.00
11 Privarová TamaraPrivarová Tamara
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
12 12 5 PB 121 o xo o xxx
12 Helíková KláraHelíková Klára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 6 PB 121 o xo xo xxx
13= Ďurajková VanesaĎurajková Vanesa
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 12 116 o o xxx
13= Šmáriková SaskiaŠmáriková Saskia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 10 116 o o xxr
15 Vojvodíková EmaVojvodíková Ema
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
12 12 4 PB 116 o xo xxx
16 Sklenarová EmaSklenarová Ema
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 7 116 xxo xxo xxx
Petríková KarolínaPetríková Karolína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 8 NM xxx
Hajduková SofiaHajduková Sofia
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
11 11 2 NM x- xx
Celkom 18 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 12.5.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zachar ŠimonZachar Šimon
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
11 11 33 PB 486 +0.2 m/s 435  0,20 399  0,10 x 435 479  0,30 479  0,20 486  0,20 11.00
2 124 Belák AlbertBelák Albert
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 34 PB 471 +0.3 m/s 457  0,30 x 461  0,70 461 x 471  0,30 x 9.00
3 312 Pechanec JurajPechanec Juraj
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 32 PB 425 +0.2 m/s 412  0,20 419  0,10 398  0,20 419 425  0,20 417  0,20 400  0,90 8.00
4 Deneš ŠimonDeneš Šimon
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 25 PB 418 +0.2 m/s 386  0,20 412  0,60 x 412 418  0,20 393  0,10 x 7.00
5 Rakyta PatrikRakyta Patrik
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
11 11 31 PB 417 +0.3 m/s 404  0,50 417  0,30 386  0,60 417 399  0,10 378  0,40 387  0,20 6.00
6 Hlavatý JakubHlavatý Jakub
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
12 12 27 PB 408 +0.9 m/s 378  0,20 377  0,60 x 378 x 408  0,90 342  0,20 5.00
7 Posluch RobertPosluch Robert
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 29 PB 399 +0.2 m/s 399  0,20 346  0,30 353  0,20 399 340  0,20 379  0,10 381  0,10 4.00
8 Geller PatrikGeller Patrik
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
14 14 30 397 +0.1 m/s 372  0,50 386  0,60 x 386 397  0,10 387  0,30 374  0,10 3.00
9 Vrabec JánVrabec Ján
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 21 PB 375 +0.6 m/s 325  0,10 304  0,20 375  0,60 375 2.00
10 Durčan LukášDurčan Lukáš
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
12 12 24 PB 368 +0.2 m/s 368  0,20 350  0,30 358  0,40 368 1.00
11 Mučka AndrejMučka Andrej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
11 11 17 PB 366 +0.1 m/s 342  0,20 347  0,20 366  0,10 366
12 Varga MatúšVarga Matúš
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
11 11 8 PB 363 +0.2 m/s 363  0,20 x x 363
13 314 Špaňo FilipŠpaňo Filip
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 28 357 +0.8 m/s 350  0,60 357  0,80 334  0,20 357
14 Zábojník SamuelZábojník Samuel
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 6 PB 354 +0.6 m/s 258  0,50 350  0,80 354  0,60 354
15 Štrauch MatejŠtrauch Matej
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
13 13 26 354 +0.1 m/s 338  0,60 321  0,60 354  0,10 354
16 178 Baranek MatejBaranek Matej
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 19 PB 351 +0.6 m/s 304  0,20 295  0,20 351  0,60 351
17 Hnát MatejHnát Matej
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 22 348 +0.1 m/s x 348  0,10 x 348
18 Dibdiak ĽubomírDibdiak Ľubomír
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
11 11 12 PB 345 +0.2 m/s 292  0,20 306  0,60 345  0,20 345
19 389 Ďurajka TeodorĎurajka Teodor
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
12 12 18 PB 338 +0.6 m/s 310  0,60 338  0,60 334  0,20 338
20 Letko MichalLetko Michal
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
14 14 3 PB 328 +0.5 m/s 315  0,50 315  0,60 328  0,50 328
21 Miksák SamuelMiksák Samuel
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 20 328 +0.3 m/s x 328  0,30 x 328
22 Ďuriš ŠimonĎuriš Šimon
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 9 PB 325 +0.6 m/s 310  0,20 324  0,60 325  0,60 325
23 Mojžiš FilipMojžiš Filip
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 23 323 +0.2 m/s 313  0,10 323  0,20 296  0,30 323
24 308 Škorík ŠimonŠkorík Šimon
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 13 322 +0.3 m/s 301  0,20 315  0,20 322  0,30 322
25 Uličný AdamUličný Adam
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
13 13 14 318 +0.2 m/s 237  0,60 279  0,70 318  0,20 318
26 Adamus DominikAdamus Dominik
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
12 12 1 PB 318 +0.4 m/s 318  0,40 x 268  0,60 318
27 Datko OliverDatko Oliver
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
12 12 10 299 +0.6 m/s - 292  0,20 299  0,60 299
28 Sako JozefSako Jozef
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 4 PB 294 +0.3 m/s 294  0,30 x x 294
29 Kačerík MarekKačerík Marek
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 16 293 +0.3 m/s 268  0,20 293  0,30 277  0,30 293
30 Hnilica DavidHnilica David
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 2 PB 276 +0.2 m/s 276  0,20 273  0,20 272  0,60 276
31 Sýkora DávidSýkora Dávid
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 5 PB 268 +0.3 m/s 268  0,30 x 257  0,60 268
307 Boško JaroslavBoško Jaroslav
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
12 12 15 DNS
312 Záhradník MarkusZáhradník Markus
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 7 NM x x x -
Zajac DávidZajac Dávid
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
12 12 11 NM x x x -
Celkom 34 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 12.5.2024 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zajacová ViktóriaZajacová Viktória
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
11 11 67 431 +0.6 m/s 400  0,20 431  0,60 407  0,50 431 385  0,60 378  0,50 11.00
2 314 Horňáková NelkaHorňáková Nelka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 66 430 +0.2 m/s 406  0,30 413  0,20 408  0,50 413 398  0,20 430  0,20 9.00
3 Krišicová TamaraKrišicová Tamara
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
11 11 55 PB 425 +0.9 m/s 403  0,20 373  0,20 370  0,20 403 425  0,90 394  0,80 8.00
4 Brzá EmaBrzá Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 64 SB 423 +0.3 m/s x 423  0,30 x 423 x x 7.00
5 Janíčková SáraJaníčková Sára
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 59 PB 420 +0.3 m/s 386  0,60 380  0,20 390  0,20 390 396  0,20 420  0,30 6.00
MS Bártová SilviaBártová Silvia
ŠK Run For Fun BratislavaŠK Run For Fun Bratislava
11 11 65 411 +0.2 m/s 389  0,20 411  0,20 410  0,20 411 - -
7 Targošová SoňaTargošová Soňa
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 60 407 +0.6 m/s 385  0,40 403  0,20 403  0,20 403 407  0,60 393  0,10 5.00
8 Bančej Nicol ElizabethBančej Nicol Elizabeth
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 1 PB 405 +0.2 m/s 362  0,20 387  0,30 405  0,20 405 401  0,20 398  0,60 4.00
9 Dvorštiaková NinaDvorštiaková Nina
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
12 12 62 396 +0.3 m/s x 396  0,30 352  0,20 396 371  0,90 - 3.00
10 Kameništiaková NelaKameništiaková Nela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 61 382 +0.9 m/s x 382  0,90 382 2.00
11 Sklenarová EmaSklenarová Ema
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 20 PB 376 +0.1 m/s 327  0,30 376  0,10 376 1.00
12 Račáková DanielaRačáková Daniela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 57 374 +0.2 m/s 346  0,50 374  0,20 374
13 Petríková KarolínaPetríková Karolína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 63 372 +0.2 m/s 372  0,20 351  0,20 372
14 312 Olaš OliviaOlaš Olivia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 42 PB 366 +0.1 m/s 323  0,20 366  0,10 366
15 Matejková AnetaMatejková Aneta
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
12 12 45 PB 358 +0.4 m/s x 358  0,40 358
16 Brezániová MáriaBrezániová Mária
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 50 349 +0.2 m/s 349  0,20 339  0,10 349
17 Bučková EmaBučková Ema
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
11 11 58 346 +0.2 m/s 329  0,40 346  0,20 346
18 Schmidtová AlicaSchmidtová Alica
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 19 PB 346 +0.1 m/s 271  0,30 346  0,10 346
19 Hodásová LuciaHodásová Lucia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 51 342 +0.2 m/s 342  0,20 x 342
20 Švancarová LilianaŠvancarová Liliana
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 48 339 +0.2 m/s x 339  0,20 339
21 Hromadová TeréziaHromadová Terézia
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
12 12 39 PB 337 +0.2 m/s 337  0,20 334  0,20 337
22 311 Lukušová DášaLukušová Dáša
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 13 PB 335 +0.1 m/s 335  0,10 317  0,20 335
23 Košíková AlicaKošíková Alica
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 54 334 +0.6 m/s 315  0,40 334  0,60 334
24 Liščaková LeaLiščaková Lea
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
12 12 12 PB 331 +0.2 m/s 329  0,30 331  0,20 331
25 Fiantoková BiankaFiantoková Bianka
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 49 330 +0.2 m/s 330  0,20 328  0,20 330
26 307 Solárová AlexandraSolárová Alexandra
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 37 PB 330 +0.2 m/s 330  0,20 326  0,10 330
27 Šupinová SimonaŠupinová Simona
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 44 327 +0.1 m/s 297  0,20 327  0,10 327
28 306 Matušáková SimonaMatušáková Simona
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 41 326 +0.1 m/s 307  0,20 326  0,10 326
29 Helíková KláraHelíková Klára
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 53 321 +0.2 m/s 308  0,40 321  0,20 321
30 309 Maťková VeronikaMaťková Veronika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 14 PB 319 +0.2 m/s 319  0,20 245  0,20 319
31 307 Hlúšková TerezaHlúšková Tereza
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 9 PB 318 +0.2 m/s 318  0,20 x 318
32 Grechová EmmaGrechová Emma
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
11 11 46 316 +0.2 m/s 316  0,20 304  0,40 316
33 Kuraťová ŠarlotaKuraťová Šarlota
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
14 14 38 311 +0.4 m/s 309  0,10 311  0,40 311
34 312 Gallová LindaGallová Linda
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
12 12 43 310 +0.2 m/s 310  0,20 x 310
35 Branická BibianaBranická Bibiana
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 4 PB 309 +0.2 m/s 283  0,30 309  0,20 309
36 Blaščíková AdélkaBlaščíková Adélka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
14 14 3 SB 307 +0.9 m/s 307  0,90 x 307
37 Brandis ZlaticaBrandis Zlatica
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
11 11 29 PB 302 +0.2 m/s 301  0,20 302  0,20 302
38 Neslušanová AlžbetkaNeslušanová Alžbetka
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 36 302 +0.3 m/s 268  0,30 302  0,30 302
39 Poliaková EmaPoliaková Ema
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
13 13 16 PB 301 +0.5 m/s 301  0,50 292  0,30 301
40 Hládeková DominikaHládeková Dominika
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
12 12 52 300 +0.3 m/s 300  0,30 x 300
41 Holáčiková LuciaHoláčiková Lucia
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 33 PB 298 +0.2 m/s 296  0,20 298  0,20 298
42 Holtanová NellaHoltanová Nella
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 30 PB 294 +0.3 m/s 293  0,40 294  0,30 294
43 310 Meixnerová SofiaMeixnerová Sofia
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 15 PB 287 +0.3 m/s 230  0,10 287  0,30 287
44 Antalová AnetaAntalová Aneta
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
14 14 28 PB 281 +0.2 m/s 281  0,20 279  0,30 281
45 Rajníčková HanaRajníčková Hana
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
13 13 17 PB 280 +0.2 m/s 280  0,20 254  0,30 280
MS Štefunová LilianaŠtefunová Liliana
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 26 271 +0.3 m/s 271  0,30 - 271
47 Zajacová AdelaZajacová Adela
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
14 14 34 270 +0.3 m/s 270  0,30 x 270
48 Živčicová AlexandraŽivčicová Alexandra
Atletika Dubnica nad VáhomAtletika Dubnica nad Váhom
13 13 21 PB 262 +0.3 m/s 262  0,30 217  0,60 262
49 Bielová RebeccaBielová Rebecca
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 2 PB 260 +0.2 m/s 260  0,20 244  0,20 260
50 Didiová TeréziaDidiová Terézia
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
12 12 31 259 +0.2 m/s 247  0,30 259  0,20 259
51 123 Tamašiová LujzaTamašiová Lujza
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 32 256 +0.3 m/s x 256  0,30 256
52 Kerty KarinKerty Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
13 13 24 PB 255 +0.2 m/s x 255  0,20 255
53 309 Belobradová BarboraBelobradová Barbora
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
11 11 35 253 +0.2 m/s x 253  0,20 253
54 309 Galková AdelaGalková Adela
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 7 PB 247 +0.2 m/s x 247  0,20 247
55 Rechtoríkova DominikaRechtoríkova Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
14 14 18 PB 244 +0.3 m/s 244  0,30 216  0,30 244
56 305 Juríková SofiaJuríková Sofia
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
13 13 11 PB 230 +0.2 m/s 230  0,20 x 230
57 311 Blahutová Lili AnnaBlahutová Lili Anna
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 22 215 +0.2 m/s x 215  0,20 215
Švaňová EmaŠvaňová Ema
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 25 DNS x x
Vargová AnetaVargová Aneta
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
11 11 27 DNS x x
305 Chromiaková AničkaChromiaková Anička
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
12 12 40 DNS
Daníšková MichaelaDaníšková Michaela
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 6 DNS x x
Gavorníková BarboraGavorníková Barbora
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 47 DNS
Jurgová SofiaJurgová Sofia
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
14 14 10 DNS
Kullová KatarínaKullová Katarína
Atletický klub ČadcaAtletický klub Čadca
11 11 56 DNS x x
Cingelová KláraCingelová Klára
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
11 11 5 DNS
Gregoričková AnnaGregoričková Anna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
13 13 8 DNS x -
313 Červencová VivienČervencová Vivien
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
13 13 23 DNS x x
Celkom 67 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Mladšie žiačky

(ne, 12.5.2024 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kremenová LucianaKremenová Luciana
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
12 12 16 10.28 08.90 09.41 09.85 9.85 09.94 10.28 10.02 11.00
2 Blaščíková DorotaBlaščíková Dorota
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11 15 PB 09.01 08.75 08.70 09.01 9.01 08.93 08.02 08.49 9.00
3 Janeková NikolaJaneková Nikola
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 12 PB 08.91 08.15 07.76 08.68 8.68 08.64 08.21 08.91 8.00
4 180 Suržinová SarahSuržinová Sarah
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
11 11 14 08.80 07.90 07.97 08.13 8.13 08.72 08.63 08.80 7.00
5 Kucharová AlexandraKucharová Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
11 11 11 PB 08.79 08.05 08.23 08.18 8.23 07.38 08.13 08.79 6.00
6 Šmáriková SaskiaŠmáriková Saskia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
11 11 7 PB 08.55 07.25 07.31 06.63 7.31 07.90 08.55 07.35 5.00
7 Ambružová TimeaAmbružová Timea
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
11 11