<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo M-SsAZ družstiev mladšieho žiactva - Juh

Žiar nad Hronom (4. 5. 2024)

50 m - Prípravka-chlapci (Beh)

Beh (so, 4.5.2024 - 11:50) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ziman SamuelZiman Samuel 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 08.53
2 Hliva TobiasHliva Tobias 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 08.56
3 Miklo OliverMiklo Oliver 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 08.75
4 Turčan TobiasTurčan Tobias 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 08.81
5 Havetta DenisHavetta Denis 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 08.83
Celkom 5 pretekárov

50 m - Prípravka-dievčata (Beh)

Beh 01 (so, 4.5.2024 - 11:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sklenárová RomanaSklenárová Romana 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 08.67
2 Snopková ZuzanaSnopková Zuzana 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 PB 08.74
3 Ďurišová SaraĎurišová Sara 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 09.03
4 Štefanková EliškaŠtefanková Eliška 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 09.13
5 Babarcsíková TamaraBabarcsíková Tamara 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 09.40
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 4.5.2024 - 11:30) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kmeťová ŠarlotaKmeťová Šarlota 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.21
2 Boldišová LauraBoldišová Laura 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.56
3 Holicová NelaHolicová Nela 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 09.60
4 Ondríková LenkaOndríková Lenka 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 09.71
5 Jamrichová EvaJamrichová Eva 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 09.87
Vančová KarolínaVančová Karolína 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 4.5.2024 - 11:30) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rajčanová ZojaRajčanová Zoja 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 08.62
2 Vanková EllaVanková Ella 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.14
3 Mláková LeaMláková Lea 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 09.24
4 Janeková VeronikaJaneková Veronika 16 16 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 09.29
5 Mrázová ZuzanaMrázová Zuzana 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.53
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rajčanová ZojaRajčanová Zoja 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 08.62
2 Sklenárová RomanaSklenárová Romana 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 08.67
3 Snopková ZuzanaSnopková Zuzana 16 16 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 PB 08.74
4 Ďurišová SaraĎurišová Sara 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 09.03
5 Štefanková EliškaŠtefanková Eliška 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 09.13
6 Vanková EllaVanková Ella 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.14
7 Kmeťová ŠarlotaKmeťová Šarlota 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 09.21
8 Mláková LeaMláková Lea 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 09.24
9 Janeková VeronikaJaneková Veronika 16 16 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 09.29
10 Babarcsíková TamaraBabarcsíková Tamara 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 09.40
11 Mrázová ZuzanaMrázová Zuzana 16 16 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 09.53
12 Boldišová LauraBoldišová Laura 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 09.56
13 Holicová NelaHolicová Nela 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 09.60
14 Ondríková LenkaOndríková Lenka 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 09.71
15 Jamrichová EvaJamrichová Eva 15 15 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 09.87
Vančová KarolínaVančová Karolína 15 15 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 DNS

60 m - Mladší žiaci (Finále)

Finále A (so, 4.5.2024 - 12:55) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tkáč TomášTkáč Tomáš 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 07.84 11.00
2 Vyparina HugoVyparina Hugo 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.12 9.00
3 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 08.39 8.00
4 Mlčal TomášMlčal Tomáš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.44 7.00
5 Výbošťok MarošVýbošťok Maroš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 08.49 6.00
6 Koles OliverKoles Oliver 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.79 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 4.5.2024 - 12:57) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.32 4.00
2 135 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 08.82 3.00
3 Krchňavý JánKrchňavý Ján 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.83 2.00
4 138 Kugler TobiasKugler Tobias 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.92 1.00
5 Paľo DominikPaľo Dominik 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.07
6 152 Babka OliverBabka Oliver 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 09.09
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 4.5.2024 - 11:10) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tkáč TomášTkáč Tomáš 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 07.98 qA
2 Siman MichalSiman Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.57
3 Seko AdriánSeko Adrián 13 13 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 09.72
4 Ďurica OndrejĎurica Ondrej 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 11.02
5 Ďurečka LukášĎurečka Lukáš 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 11.37
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 4.5.2024 - 11:10) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vyparina HugoVyparina Hugo 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 08.37 qA
2 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.47
3 140 Urban SebastianUrban Sebastian 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 10.33
4 Bolkarski JurajBolkarski Juraj 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 11.06
5 144 Gaško JakubGaško Jakub 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 PB 11.72
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 4.5.2024 - 11:10) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.61 qA
2 152 Babka OliverBabka Oliver 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 09.16 qB
3 150 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.55
4 Lošonci MartinLošonci Martin 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.64
5 Papánek FilipPapánek Filip 14 14 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 6 09.96
6 Jurina MartinJurina Martin 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 10.20
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 4.5.2024 - 11:10) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mlčal TomášMlčal Tomáš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 08.56 qA
2 143 Daubner GabrielDaubner Gabriel 12 12 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 6 09.24
3 Mayer JánMayer Ján 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.48
4 147 Rašner MaximRašner Maxim 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 10.44
Hills Arthur ChristopherHills Arthur Christopher 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 4.5.2024 - 11:10) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.71 qB
2 138 Kugler TobiasKugler Tobias 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.80 qB
3 Detvai AdamDetvai Adam 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.36
4 141 Mesiarik SimonMesiarik Simon 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 10.00
5 149 Vozík TimotejVozík Timotej 13 13 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 1 10.29
6 109 Chalus JurajChalus Juraj 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 10.57
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 4.5.2024 - 11:10) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Výbošťok MarošVýbošťok Maroš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 PB 08.68 qA
2 Krchňavý JánKrchňavý Ján 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.99 qB
3 Paľo DominikPaľo Dominik 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.22 qB
4 155 Nagy Attila PeterNagy Attila Peter 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 09.91
5 Krajňák AlexKrajňák Alex 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 09.94
6 Tran DamiánTran Damián 12 12 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 2 PB 09.96
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 4.5.2024 - 11:10) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Koles OliverKoles Oliver 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 08.64 qA
2 135 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 08.90 qB
3 145 Chlubna TomášChlubna Tomáš 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.51
4 Paľo MartinPaľo Martin 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 09.99
5 Svitač MatiasSvitač Matias 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 10.34
6 Feben AdriánFeben Adrián 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 11.13
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tkáč TomášTkáč Tomáš 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 PB 07.98 qA
2 Vyparina HugoVyparina Hugo 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 08.37 qA
3 Mlčal TomášMlčal Tomáš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 08.56 qA
4 Sedláček MatúšSedláček Matúš 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.61 qA
5 Koles OliverKoles Oliver 14 14 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 08.64 qA
6 Výbošťok MarošVýbošťok Maroš 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 PB 08.68 qA
7 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.71 qB
8 138 Kugler TobiasKugler Tobias 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.80 qB
9 135 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 08.90 qB
10 Krchňavý JánKrchňavý Ján 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.99 qB
11 152 Babka OliverBabka Oliver 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 PB 09.16 qB
12 Paľo DominikPaľo Dominik 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.22 qB
13 143 Daubner GabrielDaubner Gabriel 12 12 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 6 09.24
14 Detvai AdamDetvai Adam 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.36
15 Tuška MarkoTuška Marko 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.47
16 Mayer JánMayer Ján 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.48
17 145 Chlubna TomášChlubna Tomáš 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.51
18 150 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 09.55
19 Siman MichalSiman Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.57
20 Lošonci MartinLošonci Martin 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 09.64
21 Seko AdriánSeko Adrián 13 13 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 09.72
22 155 Nagy Attila PeterNagy Attila Peter 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 09.91
23 Krajňák AlexKrajňák Alex 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 PB 09.94
24 Papánek FilipPapánek Filip 14 14 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 6 09.96
24 Tran DamiánTran Damián 12 12 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 2 PB 09.96
26 Paľo MartinPaľo Martin 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 09.99
27 141 Mesiarik SimonMesiarik Simon 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 10.00
28 Jurina MartinJurina Martin 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 10.20
29 149 Vozík TimotejVozík Timotej 13 13 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 1 10.29
30 140 Urban SebastianUrban Sebastian 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 10.33
31 Svitač MatiasSvitač Matias 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 10.34
32 147 Rašner MaximRašner Maxim 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 10.44
33 109 Chalus JurajChalus Juraj 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 10.57
34 Ďurica OndrejĎurica Ondrej 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 11.02
35 Bolkarski JurajBolkarski Juraj 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 11.06
36 Feben AdriánFeben Adrián 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 11.13
37 Ďurečka LukášĎurečka Lukáš 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 11.37
38 144 Gaško JakubGaško Jakub 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 PB 11.72
Hills Arthur ChristopherHills Arthur Christopher 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNS

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále A (so, 4.5.2024 - 12:45) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurčová JustínaĎurčová Justína 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 SB 08.45 11.00
2 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 SB 08.48 9.00
3 Pokrývková NataliePokrývková Natalie 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.72 8.00
4 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 08.76 7.00
5 110 Budovcová ZojaBudovcová Zoja 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 08.83 6.00
6 116 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 08.88 5.00
Celkom 6 pretekárov
Finále B (so, 4.5.2024 - 12:47) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šušková MichaelaŠušková Michaela 12 12 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4 SB 08.81 4.00
2 Turáková JúliaTuráková Júlia 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 SB 08.92 3.00
3 Bačíková EmaBačíková Ema 11 11 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 08.99 2.00
4 Mihaliková NatáliaMihaliková Natália 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 09.00 1.00
5 Javorová DominikaJavorová Dominika 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 SB 09.02
6 Schwarz Lesana LaraSchwarz Lesana Lara 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.18
Celkom 6 pretekárov

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 4.5.2024 - 10:50) official Vietor: -1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.73 qA
2 Kubinyiová JúliaKubinyiová Júlia 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.50
3 Ďurianová BroňaĎurianová Broňa 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 PB 09.53
4 Čemanová KarolínaČemanová Karolína 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 09.56
MS Ivanová LeaIvanová Lea 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 10.61
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 4.5.2024 - 10:50) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurčová JustínaĎurčová Justína 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 08.54 qA
2 Stanislavová DorotaStanislavová Dorota 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.46
3 Bridišová VanessaBridišová Vanessa 11 11 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 PB 09.58
4 Halátová LiliHalátová Lili 14 14 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 PB 10.25
5 124 Ďalogová TamaraĎalogová Tamara 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 10.62
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 4.5.2024 - 10:50) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.69 qA
2 Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 09.30
3 Tabaková KarolínaTabaková Karolína 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 09.31
4 Komžíková AlicaKomžíková Alica 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.06
5 Ševčíková SofiaŠevčíková Sofia 13 13 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 10.35
6 Fašangová EmmaFašangová Emma 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 PB 10.99
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 4.5.2024 - 10:50) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pokrývková NataliePokrývková Natalie 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 08.57 qA
2 Palášthyová Michaela MáriaPalášthyová Michaela Mária 12 12 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 PB 09.23
3 106 Kóňová SáraKóňová Sára 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.74
4 Zádorová VanessaZádorová Vanessa 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 09.92
5 Borloková NikolaBorloková Nikola 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.39
6 117 Miklošíková LillianaMiklošíková Lilliana 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 10.81
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 4.5.2024 - 10:50) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šušková MichaelaŠušková Michaela 12 12 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4 08.81 qB
2 Bakayová EmaBakayová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 09.25
3 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 09.32
4 Kováčiková KarolínaKováčiková Karolína 13 13 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 10.15
5 Gáborová ViktóriaGáborová Viktória 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 10.64
6 Paľagová NinaPaľagová Nina 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 11.00
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 4.5.2024 - 10:50) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 110 Budovcová ZojaBudovcová Zoja 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 08.73 qA
2 Korčoková HanaKorčoková Hana 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 09.24
3 Pračková EmmaPračková Emma 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 PB 09.46
4 Fatkulinová PaulínaFatkulinová Paulína 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.08
5 120 Rašnerová MichaelaRašnerová Michaela 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 PB 10.59
6 Stieranková NinaStieranková Nina 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 11.00
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 07 (so, 4.5.2024 - 10:50) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Schwarz Lesana LaraSchwarz Lesana Lara 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 08.83 qB
2 Mihaliková NatáliaMihaliková Natália 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.99 qB
3 102 Koubeková EmmaKoubeková Emma 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.85
4 Kolajová LenkaKolajová Lenka 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.97
5 KRAHULCOVÁ ADELAKRAHULCOVÁ ADELA 14 14 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 PB 10.07
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 08 (so, 4.5.2024 - 10:50) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačíková EmaBačíková Ema 11 11 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4 PB 08.97 qB
2 Mošková TimeaMošková Timea 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 09.54
3 111 Vodrážková ElisVodrážková Elis 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.77
4 Schvarzbacherová MichaelaSchvarzbacherová Michaela 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 09.85
5 Vrábová TamaraVrábová Tamara 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.08
6 133 Kertészová LuciaKertészová Lucia 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 10.14
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 09 (so, 4.5.2024 - 10:50) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turáková JúliaTuráková Júlia 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 09.08 qB
2 115 Koóšová LindaKoóšová Linda 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.22
3 Kuklová LenkaKuklová Lenka 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 09.87
4 126 Maďarová EliškaMaďarová Eliška 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 10.43
5 Mäsiariková DianaMäsiariková Diana 12 12 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 6 10.46
MS Obšivanová TerezaObšivanová Tereza 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.53
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 10 (so, 4.5.2024 - 10:50) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 116 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 PB 08.80 qA
2 Javorová DominikaJavorová Dominika 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 09.06 qB
3 Podmanická EmilyPodmanická Emily 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.80
4 Buková MichaelaBuková Michaela 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 10.16
5 Schwarzová KatarínaSchwarzová Katarína 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.75
Bajlová EmaBajlová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ďurčová JustínaĎurčová Justína 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 08.54 qA
2 Pokrývková NataliePokrývková Natalie 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 PB 08.57 qA
3 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 08.69 qA
4 Halmešová NellyHalmešová Nelly 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.73 qA
4 110 Budovcová ZojaBudovcová Zoja 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 08.73 qA
6 116 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 4 PB 08.80 qA
7 Šušková MichaelaŠušková Michaela 12 12 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4 08.81 qB
8 Schwarz Lesana LaraSchwarz Lesana Lara 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 08.83 qB
9 Bačíková EmaBačíková Ema 11 11 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4 PB 08.97 qB
10 Mihaliková NatáliaMihaliková Natália 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 08.99 qB
11 Javorová DominikaJavorová Dominika 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB 09.06 qB
12 Turáková JúliaTuráková Júlia 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 09.08 qB
13 115 Koóšová LindaKoóšová Linda 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.22
14 Palášthyová Michaela MáriaPalášthyová Michaela Mária 12 12 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 PB 09.23
15 Korčoková HanaKorčoková Hana 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 PB 09.24
16 Bakayová EmaBakayová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 PB 09.25
17 Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 09.30
18 Tabaková KarolínaTabaková Karolína 13 13 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 09.31
19 Jandelová LauraJandelová Laura 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 PB 09.32
20 Stanislavová DorotaStanislavová Dorota 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.46
20 Pračková EmmaPračková Emma 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 PB 09.46
22 Kubinyiová JúliaKubinyiová Júlia 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 09.50
23 Ďurianová BroňaĎurianová Broňa 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 PB 09.53
24 Mošková TimeaMošková Timea 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 PB 09.54
25 Čemanová KarolínaČemanová Karolína 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 09.56
26 Bridišová VanessaBridišová Vanessa 11 11 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 5 PB 09.58
27 106 Kóňová SáraKóňová Sára 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 09.74
28 111 Vodrážková ElisVodrážková Elis 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.77
29 Podmanická EmilyPodmanická Emily 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 09.80
30 102 Koubeková EmmaKoubeková Emma 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 09.85
30 Schvarzbacherová MichaelaSchvarzbacherová Michaela 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 09.85
32 Kuklová LenkaKuklová Lenka 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 09.87
33 Zádorová VanessaZádorová Vanessa 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 PB 09.92
34 Kolajová LenkaKolajová Lenka 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 09.97
35 Komžíková AlicaKomžíková Alica 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 10.06
36 KRAHULCOVÁ ADELAKRAHULCOVÁ ADELA 14 14 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 PB 10.07
37 Fatkulinová PaulínaFatkulinová Paulína 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 10.08
37 Vrábová TamaraVrábová Tamara 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 10.08
39 133 Kertészová LuciaKertészová Lucia 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 PB 10.14
40 Kováčiková KarolínaKováčiková Karolína 13 13 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 10.15
41 Buková MichaelaBuková Michaela 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 PB 10.16
42 Halátová LiliHalátová Lili 14 14 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 PB 10.25
43 Ševčíková SofiaŠevčíková Sofia 13 13 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 10.35
44 Borloková NikolaBorloková Nikola 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 PB 10.39
45 126 Maďarová EliškaMaďarová Eliška 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 10.43
46 Mäsiariková DianaMäsiariková Diana 12 12 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 6 10.46
47 120 Rašnerová MichaelaRašnerová Michaela 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 PB 10.59
48 Ivanová LeaIvanová Lea 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 10.61
49 124 Ďalogová TamaraĎalogová Tamara 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 10.62
50 Gáborová ViktóriaGáborová Viktória 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 10.64
51 Schwarzová KatarínaSchwarzová Katarína 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.75
52 117 Miklošíková LillianaMiklošíková Lilliana 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 PB 10.81
53 Fašangová EmmaFašangová Emma 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 6 PB 10.99
54 Paľagová NinaPaľagová Nina 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 PB 11.00
54 Stieranková NinaStieranková Nina 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 11.00
56 Obšivanová TerezaObšivanová Tereza 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 11.53
Bajlová EmaBajlová Ema 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNS

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.5.2024 - 14:00) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vyparina HugoVyparina Hugo 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 20.81 11.00
2 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 21.17 9.00
3 135 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 21.68 8.00
4 136 Bačík OndrejBačík Ondrej 13 13 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 22.73 5.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 4.5.2024 - 14:00) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mayer JánMayer Ján 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 23.32 4.00
2 Siman MichalSiman Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 24.20
3 Seko AdriánSeko Adrián 13 13 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 24.56
4 155 Nagy Attila PeterNagy Attila Peter 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 26.71
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 4.5.2024 - 14:00) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 156 Sliacky LukášSliacky Lukáš 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 PB 25.20
2 142 Šlenker ViktorŠlenker Viktor 14 14 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 PB 25.29
3 Tran DamiánTran Damián 12 12 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 2 26.09
4 Paľo MartinPaľo Martin 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 26.29
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 4.5.2024 - 14:00) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lošonci MartinLošonci Martin 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 24.10 1.00
2 150 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 PB 24.65
3 Jurina MartinJurina Martin 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 27.79
Ďurečka LukášĎurečka Lukáš 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DQ
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 4.5.2024 - 14:00) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Detvai AdamDetvai Adam 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 23.34 3.00
2 Paľo DominikPaľo Dominik 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 23.65 2.00
3 Krajňák AlexKrajňák Alex 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 25.02
4 Papánek FilipPapánek Filip 14 14 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 1 27.39
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 4.5.2024 - 14:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Záborský RichardZáborský Richard 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.24 7.00
2 Prč DávidPrč Dávid 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 22.71 6.00
3 Ďurica OndrejĎurica Ondrej 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 27.38
4 Bolkarski JurajBolkarski Juraj 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 27.43
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vyparina HugoVyparina Hugo 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 PB 20.81 11.00
2 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 PB 21.17 9.00
3 135 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 21.68 8.00
4 Záborský RichardZáborský Richard 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 22.24 7.00
5 Prč DávidPrč Dávid 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 22.71 6.00
6 136 Bačík OndrejBačík Ondrej 13 13 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 22.73 5.00
7 Mayer JánMayer Ján 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 23.32 4.00
8 Detvai AdamDetvai Adam 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 23.34 3.00
9 Paľo DominikPaľo Dominik 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 23.65 2.00
10 Lošonci MartinLošonci Martin 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 24.10 1.00
11 Siman MichalSiman Michal 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 24.20
12 Seko AdriánSeko Adrián 13 13 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 3 24.56
13 150 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 PB 24.65
14 Krajňák AlexKrajňák Alex 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 25.02
15 156 Sliacky LukášSliacky Lukáš 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 PB 25.20
16 142 Šlenker ViktorŠlenker Viktor 14 14 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 PB 25.29
17 Tran DamiánTran Damián 12 12 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 2 26.09
18 Paľo MartinPaľo Martin 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 26.29
19 155 Nagy Attila PeterNagy Attila Peter 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 26.71
20 Ďurica OndrejĎurica Ondrej 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 27.38
21 Papánek FilipPapánek Filip 14 14 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 1 27.39
22 Bolkarski JurajBolkarski Juraj 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 27.43
23 Jurina MartinJurina Martin 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 27.79
Ďurečka LukášĎurečka Lukáš 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DQ

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.5.2024 - 13:40) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 20.16 11.00
2 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 20.67 9.00
3 Ďurčová JustínaĎurčová Justína 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 PB 20.81 8.00
4 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 21.15 7.00
Celkom 4 pretekári
Beh 02 (so, 4.5.2024 - 13:40) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nagyová LillaNagyová Lilla 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 22.16 5.00
2 Šušková MichaelaŠušková Michaela 12 12 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 PB 22.18 4.00
3 107 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 22.55 1.50
4 Palášthyová Michaela MáriaPalášthyová Michaela Mária 12 12 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 PB 22.87
Celkom 4 pretekári
Beh 03 (so, 4.5.2024 - 13:40) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 22.49 3.00
2 Radochová NatálkaRadochová Natálka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 22.94
3 Ďurianová BroňaĎurianová Broňa 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 PB 23.32
4 128 Hanesová LilianaHanesová Liliana 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 PB 24.11
Celkom 4 pretekári
Beh 04 (so, 4.5.2024 - 13:40) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cebová MichaelaCebová Michaela 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 24.06
2 Luptáková LauraLuptáková Laura 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 24.96
3 Kuňáková NatáliaKuňáková Natália 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 PB 25.03
4 Kucejová NinaKucejová Nina 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 25.15
Celkom 4 pretekári
Beh 05 (so, 4.5.2024 - 13:40) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 KRAHULCOVÁ ADELAKRAHULCOVÁ ADELA 14 14 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 PB 25.10
3 Halátová LiliHalátová Lili 14 14 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4 PB 26.02
MS Sporná AlexandraSporná Alexandra 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 26.19
Ševčíková SofiaŠevčíková Sofia 13 13 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB DQ
Celkom 4 pretekári
Beh 06 (so, 4.5.2024 - 13:40) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Pepichová NikolaPepichová Nikola 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 25.88
MS Prekoppová MargarétaPrekoppová Margaréta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 26.16
MS Ivanová LeaIvanová Lea 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 26.57
4 119 Mojžišová EmaMojžišová Ema 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 27.85
Celkom 4 pretekári
Beh 07 (so, 4.5.2024 - 13:40) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Podmanická EmilyPodmanická Emily 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 24.34
2 Borloková NikolaBorloková Nikola 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 26.23
4 Fašangová EmmaFašangová Emma 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 28.51
Paľagová NinaPaľagová Nina 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB DQ
Celkom 4 pretekári
Beh 08 (so, 4.5.2024 - 13:40) official Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bais ElaBais Ela 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 21.68 6.00
2 Korčoková HanaKorčoková Hana 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 22.55 1.50
3 132 Jamrichová LenkaJamrichová Lenka 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 26.08
Schwarz Lesana LaraSchwarz Lesana Lara 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 09 (so, 4.5.2024 - 13:40) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turáková JúliaTuráková Júlia 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 22.89
2 Kolajová LenkaKolajová Lenka 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 24.45
Komžíková AlicaKomžíková Alica 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 DQ
113 Kmeťová MáriaKmeťová Mária 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 10 (so, 4.5.2024 - 13:40) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Glézlová LíviaGlézlová Lívia 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 22.97
2 Schvarzbacherová MichaelaSchvarzbacherová Michaela 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 26.49
3 Gáborová ViktóriaGáborová Viktória 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 26.94
Dekýšová Sarah AlžbetaDekýšová Sarah Alžbeta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 DNS
Celkom 4 pretekári
Beh 11 (so, 4.5.2024 - 13:40) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vrábová TamaraVrábová Tamara 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 25.80
MS Mutkovičová AmiaMutkovičová Amia 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 26.27
MS Martincová TatianaMartincová Tatiana 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 28.49
Szabó Bartko VivienSzabó Bartko Vivien 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 DQ
Celkom 4 pretekári
Beh 12 (so, 4.5.2024 - 13:40) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 108 Víťazková HankaVíťazková Hanka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 23.58
2 130 Laššáková EllaLaššáková Ella 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.15
3 Kollárová NikolKollárová Nikol 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 24.24
4 Čemanová KarolínaČemanová Karolína 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 26.84
Celkom 4 pretekári
Beh 13 (so, 4.5.2024 - 13:40) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bridišová VanessaBridišová Vanessa 11 11 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 23.60
2 Kuklová LenkaKuklová Lenka 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 25.05
3 Kováčiková KarolínaKováčiková Karolína 13 13 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 26.33
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 20.16 11.00
2 Jelžová EmmaJelžová Emma 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 20.67 9.00
3 Ďurčová JustínaĎurčová Justína 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 PB 20.81 8.00
4 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 21.15 7.00
5 Bais ElaBais Ela 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 21.68 6.00
6 Nagyová LillaNagyová Lilla 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 PB 22.16 5.00
7 Šušková MichaelaŠušková Michaela 12 12 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 PB 22.18 4.00
8 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 22.49 3.00
9 107 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 22.55 1.50
9 Korčoková HanaKorčoková Hana 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 4 PB 22.55 1.50
11 Palášthyová Michaela MáriaPalášthyová Michaela Mária 12 12 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 PB 22.87
12 Turáková JúliaTuráková Júlia 11 11 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 22.89
13 Radochová NatálkaRadochová Natálka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 22.94
14 Glézlová LíviaGlézlová Lívia 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 22.97
15 Ďurianová BroňaĎurianová Broňa 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 PB 23.32
16 108 Víťazková HankaVíťazková Hanka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 23.58
17 Bridišová VanessaBridišová Vanessa 11 11 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 23.60
18 Cebová MichaelaCebová Michaela 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 PB 24.06
19 128 Hanesová LilianaHanesová Liliana 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 PB 24.11
20 130 Laššáková EllaLaššáková Ella 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 24.15
21 Kollárová NikolKollárová Nikol 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 24.24
22 Podmanická EmilyPodmanická Emily 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 24.34
23 Kolajová LenkaKolajová Lenka 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 24.45
24 Luptáková LauraLuptáková Laura 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 24.96
25 Kuňáková NatáliaKuňáková Natália 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 PB 25.03
26 Kuklová LenkaKuklová Lenka 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 25.05
27 KRAHULCOVÁ ADELAKRAHULCOVÁ ADELA 14 14 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 PB 25.10
28 Kucejová NinaKucejová Nina 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 25.15
29 Vrábová TamaraVrábová Tamara 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 25.80
30 Pepichová NikolaPepichová Nikola 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 25.88
31 Halátová LiliHalátová Lili 14 14 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4 PB 26.02
32 132 Jamrichová LenkaJamrichová Lenka 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 26.08
33 Prekoppová MargarétaPrekoppová Margaréta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 26.16
34 Sporná AlexandraSporná Alexandra 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 26.19
35 Borloková NikolaBorloková Nikola 14 14 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 PB 26.23
36 Mutkovičová AmiaMutkovičová Amia 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 26.27
37 Kováčiková KarolínaKováčiková Karolína 13 13 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 26.33
38 Schvarzbacherová MichaelaSchvarzbacherová Michaela 12 12 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 26.49
39 Ivanová LeaIvanová Lea 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 PB 26.57
40 Čemanová KarolínaČemanová Karolína 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 26.84
41 Gáborová ViktóriaGáborová Viktória 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 26.94
42 119 Mojžišová EmaMojžišová Ema 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 27.85
43 Martincová TatianaMartincová Tatiana 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 28.49
44 Fašangová EmmaFašangová Emma 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 2 PB 28.51
Ševčíková SofiaŠevčíková Sofia 13 13 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 PB DQ
Paľagová NinaPaľagová Nina 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 PB DQ
Schwarz Lesana LaraSchwarz Lesana Lara 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 DNS
Komžíková AlicaKomžíková Alica 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 DQ
113 Kmeťová MáriaKmeťová Mária 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 DNS
Dekýšová Sarah AlžbetaDekýšová Sarah Alžbeta 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 DNS
Szabó Bartko VivienSzabó Bartko Vivien 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 DQ

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 4.5.2024 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 135 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 PB 1:45.14 11.00
2 136 Bačík OndrejBačík Ondrej 13 13 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 PB 1:51.24 9.00
3 137 Vvong MarcosVvong Marcos 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 1:54.16 8.00
4 138 Kugler TobiasKugler Tobias 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:00.86 7.00
5 143 Daubner GabrielDaubner Gabriel 12 12 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 9 2:04.85 5.00
6 145 Chlubna TomášChlubna Tomáš 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 11 2:05.67 4.00
7 140 Urban SebastianUrban Sebastian 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 PB 2:06.64 3.00
8 141 Mesiarik SimonMesiarik Simon 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 PB 2:08.76 2.00
9 142 Šlenker ViktorŠlenker Viktor 14 14 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 8 2:17.15
10 139 Lašák AlanLašák Alan 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 2:23.60
11 144 Gaško JakubGaško Jakub 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 10 2:37.63
12 146 Ihring JakubIhring Jakub 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 12 2:43.34
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (so, 4.5.2024 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 150 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 2:04.00 6.00
2 155 Nagy Attila PeterNagy Attila Peter 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 2:08.94 1.00
3 149 Vozík TimotejVozík Timotej 13 13 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 3 PB 2:11.12
4 147 Rašner MaximRašner Maxim 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 PB 2:12.57
5 152 Babka OliverBabka Oliver 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 PB 2:13.26
6 156 Sliacky LukášSliacky Lukáš 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10 2:17.41
7 148 Kožiak PeterKožiak Peter 13 13 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 2:18.27
8 151 Fábry TomášFábry Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:26.00
9 153 Snopko MartinSnopko Martin 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 2:32.93
10 154 Kara LukášKara Lukáš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 2:49.17
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 135 Capuliak DamiánCapuliak Damián 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 PB 1:45.14 11.00
2 136 Bačík OndrejBačík Ondrej 13 13 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 PB 1:51.24 9.00
3 137 Vvong MarcosVvong Marcos 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 1:54.16 8.00
4 138 Kugler TobiasKugler Tobias 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 2:00.86 7.00
5 150 Mamoň MojmírMamoň Mojmír 13 13 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 PB 2:04.00 6.00
6 143 Daubner GabrielDaubner Gabriel 12 12 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 9 2:04.85 5.00
7 145 Chlubna TomášChlubna Tomáš 12 12 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 11 2:05.67 4.00
8 140 Urban SebastianUrban Sebastian 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 PB 2:06.64 3.00
9 141 Mesiarik SimonMesiarik Simon 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 PB 2:08.76 2.00
10 155 Nagy Attila PeterNagy Attila Peter 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 9 2:08.94 1.00
11 149 Vozík TimotejVozík Timotej 13 13 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 3 PB 2:11.12
12 147 Rašner MaximRašner Maxim 14 14 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 PB 2:12.57
13 152 Babka OliverBabka Oliver 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 PB 2:13.26
14 142 Šlenker ViktorŠlenker Viktor 14 14 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 8 2:17.15
15 156 Sliacky LukášSliacky Lukáš 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 10 2:17.41
16 148 Kožiak PeterKožiak Peter 13 13 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 2:18.27
17 139 Lašák AlanLašák Alan 13 13 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 2:23.60
18 151 Fábry TomášFábry Tomáš 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 2:26.00
19 153 Snopko MartinSnopko Martin 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 2:32.93
20 144 Gaško JakubGaško Jakub 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 10 2:37.63
21 146 Ihring JakubIhring Jakub 12 12 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 12 2:43.34
22 154 Kara LukášKara Lukáš 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 2:49.17

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.5.2024 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 109 Mišková EmaMišková Ema 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 1:54.94 11.00
2 116 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 PB 1:57.05 9.00
3 112 Krnáčová LauraKrnáčová Laura 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 PB 1:57.13 8.00
4 110 Budovcová ZojaBudovcová Zoja 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 1:58.79 7.00
5 111 Vodrážková ElisVodrážková Elis 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:03.80 6.00
6 107 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 2:04.29 5.00
7 108 Víťazková HankaVíťazková Hanka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:05.57 4.00
8 114 Arpáš NolaArpáš Nola 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 PB 2:07.96 3.00
9 115 Koóšová LindaKoóšová Linda 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:29.01
113 Kmeťová MáriaKmeťová Mária 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 DNF
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (so, 4.5.2024 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 122 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 7 PB 2:08.94 2.00
2 120 Rašnerová MichaelaRašnerová Michaela 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 PB 2:10.73
3 119 Mojžišová EmaMojžišová Ema 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 PB 2:11.73
4 117 Miklošíková LillianaMiklošíková Lilliana 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 2:12.95
5 118 Táborská NelaTáborská Nela 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:13.31
6 131 Svitačová StellaSvitačová Stella 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 PB 2:16.17
7 130 Laššáková EllaLaššáková Ella 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 2:18.96
8 121 Čížová KatarínaČížová Katarína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:19.21
9 123 Blisková EmaBlisková Ema 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:24.09
Žbirková RebeccaŽbirková Rebecca 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 DNS
Celkom 10 pretekárov
Beh 03 (so, 4.5.2024 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 125 Liškayova ZdenkaLiškayova Zdenka 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 2:08.70
2 128 Hanesová LilianaHanesová Liliana 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 2:10.11 1.00
3 132 Jamrichová LenkaJamrichová Lenka 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 2:16.03
4 133 Kertészová LuciaKertészová Lucia 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 PB 2:22.90
MS 134 Tršová TamaraTršová Tamara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:27.35
MS 127 Urblíková KatarínaUrblíková Katarína 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 2:29.32
7 126 Maďarová EliškaMaďarová Eliška 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 2:30.72
8 124 Ďalogová TamaraĎalogová Tamara 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 PB 2:38.03
Mäsiariková DianaMäsiariková Diana 12 12 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 2 DNS
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 109 Mišková EmaMišková Ema 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 1:54.94 11.00
2 116 Svoreňová NelaSvoreňová Nela 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 1 PB 1:57.05 9.00
3 112 Krnáčová LauraKrnáčová Laura 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 5 PB 1:57.13 8.00
4 110 Budovcová ZojaBudovcová Zoja 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 1:58.79 7.00
5 111 Vodrážková ElisVodrážková Elis 13 13 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 2:03.80 6.00
6 107 Homolová SaraHomolová Sara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 PB 2:04.29 5.00
7 108 Víťazková HankaVíťazková Hanka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:05.57 4.00
8 114 Arpáš NolaArpáš Nola 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 PB 2:07.96 3.00
9 125 Liškayova ZdenkaLiškayova Zdenka 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 2:08.70
10 122 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana 11 11 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 7 PB 2:08.94 2.00
11 128 Hanesová LilianaHanesová Liliana 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 2:10.11 1.00
12 120 Rašnerová MichaelaRašnerová Michaela 12 12 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 PB 2:10.73
13 119 Mojžišová EmaMojžišová Ema 14 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 PB 2:11.73
14 117 Miklošíková LillianaMiklošíková Lilliana 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 PB 2:12.95
15 118 Táborská NelaTáborská Nela 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:13.31
16 132 Jamrichová LenkaJamrichová Lenka 13 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 2:16.03
17 131 Svitačová StellaSvitačová Stella 11 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 PB 2:16.17
18 130 Laššáková EllaLaššáková Ella 13 13 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 2:18.96
19 121 Čížová KatarínaČížová Katarína 14 14 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:19.21
20 133 Kertészová LuciaKertészová Lucia 11 11 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 PB 2:22.90
21 123 Blisková EmaBlisková Ema 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:24.09
22 134 Tršová TamaraTršová Tamara 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 2:27.35
23 115 Koóšová LindaKoóšová Linda 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 10 2:29.01
24 127 Urblíková KatarínaUrblíková Katarína 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 2:29.32
25 126 Maďarová EliškaMaďarová Eliška 14 14 ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe 3 2:30.72
26 124 Ďalogová TamaraĎalogová Tamara 12 12 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 PB 2:38.03
113 Kmeťová MáriaKmeťová Mária 11 11 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 DNF
Žbirková RebeccaŽbirková Rebecca 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 9 DNS
Mäsiariková DianaMäsiariková Diana 12 12 AK Baník PrievidzaAK Baník Prievidza 2 DNS

1500 m - Mladší žiaci

(so, 4.5.2024 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 112 Krkoška FilipKrkoška Filip 11 11 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 5:41.60 11.00
2 111 Rybár JúliusRybár Július 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 6:12.44 9.00
3 109 Chalus JurajChalus Juraj 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 6:27.51 8.00
Celkom 3 pretekári

1500 m - Mladšie žiačky

(so, 4.5.2024 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 104 Ivaničová VeronikaIvaničová Veronika 13 13 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 1 PB 5:39.27 11.00
2 107 Pavlendová MartinaPavlendová Martina 11 11 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 2 PB 5:51.53 9.00
3 108 Pavlendová MichaelaPavlendová Michaela 11 11 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 10 6:02.91 8.00
4 102 Koubeková EmmaKoubeková Emma 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 9 6:16.97 7.00
5 105 Rašlíková LenkaRašlíková Lenka 11 11 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 PB 6:43.11 6.00
6 101 Mesíková KristínaMesíková Kristína 11 11 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 6:50.22 5.00
7 122 Ondríková LuciaOndríková Lucia 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 6:52.62 4.00
8 106 Kóňová SáraKóňová Sára 13 13 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 6:55.70 3.00
9 103 Hrmová SabinaHrmová Sabina 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 PB 6:56.98 2.00
10 110 Brezinová LilianaBrezinová Liliana 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 PB 6:58.56 1.00
11 197 Smrečeková TeréziaSmrečeková Terézia 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 7:00.11
Celkom 11 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci

(so, 4.5.2024 - 10:35) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hamran AdamHamran Adam 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 11.79 11.00
2 111 Rybár JúliusRybár Július 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 11.93 9.00
3 Gabula MichalGabula Michal 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 13.12 8.00
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 4.5.2024 - 10:25) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 10.17 11.00
2 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 10.72 9.00
3 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 11.41 8.00
4 Hudecová NikolHudecová Nikol 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 11.89 6.50
5 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 12.45 4.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 4.5.2024 - 10:25) official Vietor: -0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bačíková EliškaBačíková Eliška 12 12 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 11.89 6.50
2 Záhorcová LuciaZáhorcová Lucia 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.12 5.00
3 Fatkulinová PaulínaFatkulinová Paulína 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 12.73 3.00
4 Radochová NatálkaRadochová Natálka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13.42 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pôbišová LeaPôbišová Lea 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 PB 10.17 11.00
2 Paučová NicolePaučová Nicole 11 11 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 10.72 9.00
3 Michaličková NinaMichaličková Nina 11 11 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 PB 11.41 8.00
4 Hudecová NikolHudecová Nikol 11 11 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 PB 11.89 6.50
4 Bačíková EliškaBačíková Eliška 12 12 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 3 11.89 6.50
6 Záhorcová LuciaZáhorcová Lucia 12 12 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.12 5.00
7 Miklová SabinaMiklová Sabina 12 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 PB 12.45 4.00
8 Fatkulinová PaulínaFatkulinová Paulína 12 12 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 12.73 3.00
9 Radochová NatálkaRadochová Natálka 13 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 13.42 2.00

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(so, 4.5.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Karty Body
1 105 Benčík MichalBenčík Michal 13 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 12:17.68 11.00
2 106 Krupa MartinKrupa Martin 11 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 13:09.71 9.00
3 104 Kučera MatúšKučera Matúš 14 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 13:11.17 8.00
Celkom 3 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(so, 4.5.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Karty Body
1 102 Šarišská ChiaraŠarišská Chiara 13 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 PB 13:25.11 11.00
2 101 Rošková PatríciaRošková Patrícia 12 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 PB 16:15.04 9.00
3 103 Pivarčová NatáliaPivarčová Natália 11 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 4 17:21.78 8.00
Celkom 3 pretekári

Skok do výšky - Mladší žiaci

(so, 4.5.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 116 121 126 131 136 141 146 151 Body
1 Sedláček MatúšSedláček Matúš
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 3 PB 151 o o o o o o o or 11.00
2 Mlčal TomášMlčal Tomáš
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 2 PB 146 o o o o o o xxo xxx 9.00
3 Giertl LukášGiertl Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 7 PB 136 xo o o o xxo xxx 8.00
4= Tkáč MatejTkáč Matej
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
11 11 8 131 o o xo o xxx 6.50
4= Zvala OliverZvala Oliver
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
12 12 6 131 o o xo o xxx 6.50
6 Gabula MichalGabula Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 5 PB 126 o o xo xxx 5.00
Grznár MatejGrznár Matej
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 1 NM xxx
146 Ihring JakubIhring Jakub
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
12 12 4 NM xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(so, 4.5.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 111 116 121 126 131 136 141 145 Body
1 Sihelská EmaSihelská Ema
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 11 136 - - - - o o - xxr 11.00
2 Michaličková NinaMichaličková Nina
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 3 PB 131 o o xo o o xxx 9.00
3 Halmešová NellyHalmešová Nelly
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 10 131 o o o xo xo xxx 8.00
4= Nagyová LillaNagyová Lilla
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
11 11 6 PB 121 o o o xxx 6.50
4= 112 Krnáčová LauraKrnáčová Laura
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
11 11 5 PB 121 o o o xxx 6.50
6 Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 9 121 o o xo xxx 5.00
7 122 Prítulová TatianaPrítulová Tatiana
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
11 11 8 121 o xo xo xxx 4.00
8 Kucejová NinaKucejová Nina
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
11 11 7 121 o xo xxo xxx 3.00
9 Záhorcová LuciaZáhorcová Lucia
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 2 PB 121 o xxo xxo xxr 2.00
10 Fábová TerezaFábová Tereza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 4 PB 121 xo xxo xxo xxx 1.00
11 Durilová DorotaDurilová Dorota
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 1 PB 116 o o xxx
Celkom 11 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(so, 4.5.2024 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tkáč TomášTkáč Tomáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 26 PB 503 +0.3 m/s 438  0,50 485  0,10 x 485 503  0,30 496  0,30 x 11.00
2 Sedláček MatúšSedláček Matúš
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 27 500 +0.3 m/s x 480  0,10 472  0,30 480 465  0,60 x 500  0,30 9.00
3 Výbošťok MarošVýbošťok Maroš
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
12 12 24 PB 474 +0.6 m/s 418  0,20 426  0,30 453  0,20 453 453  0,20 474  0,60 467  0,60 8.00
4 Košarišťan DávidKošarišťan Dávid
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 25 PB 460 +0.9 m/s x 455  0,30 422  0,30 455 451  0,30 460  0,90 x 7.00
5 Tkáč MatejTkáč Matej
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
11 11 9 PB 443 +0.3 m/s 420  0,20 408  0,60 x 420 421  0,20 420  0,10 443  0,30 6.00
6 Giertl LukášGiertl Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 21 PB 425 +0.6 m/s 409  0,70 395  0,40 x 409 407  0,10 425  0,60 x 5.00
7 Záborský RichardZáborský Richard
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 10 PB 420 +0.3 m/s x 396  0,10 420  0,30 420 376  0,60 312  0,60 410  0,80 4.00
8 Krutošík JurajKrutošík Juraj
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 23 412 +0.3 m/s 367  0,20 388  0,20 389  0,20 389 390  0,20 412  0,30 x 3.00
9 Detvai AdamDetvai Adam
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
13 13 22 387 +0.2 m/s 387  0,20 x x 387 2.00
10 Krchňavý JánKrchňavý Ján
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
11 11 20 386 +0.1 m/s 386  0,10 374  0,20 383  0,20 386 1.00
11 Lošonci MartinLošonci Martin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
14 14 28 PB 382 +0.2 m/s x x 382  0,20 382
12 145 Chlubna TomášChlubna Tomáš
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
12 12 4 PB 374 +0.4 m/s 374  0,40 361  0,20 269  0,30 374
13 Krajňák AlexKrajňák Alex
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
11 11 17 PB 369 +0.2 m/s 313  0,30 369  0,20 340  0,30 369
14 Prč DávidPrč Dávid
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 8 PB 365 +0.2 m/s 365  0,20 364  0,20 343  0,90 365
15 Ďuriš MatejĎuriš Matej
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 19 358 +0.8 m/s 357  0,30 331  0,20 358  0,80 358
16 Seko AdriánSeko Adrián
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
13 13 18 PB 357 +0.9 m/s 356  0,20 357  0,90 344  0,30 357
17 147 Rašner MaximRašner Maxim
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
14 14 16 PB 342 +0.3 m/s x 342  0,30 320  0,30 342
18 Grznár MatejGrznár Matej
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 3 PB 341 +0.2 m/s 333  0,60 338  0,20 341  0,20 341
19 Paľo DominikPaľo Dominik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 7 PB 332 +0.1 m/s 332  0,10 309  0,10 315  0,50 332
20 Paľo MartinPaľo Martin
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
13 13 15 PB 325 +0.2 m/s x 325  0,20 294  0,40 325
21 148 Kožiak PeterKožiak Peter
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
13 13 5 PB 314 +0.7 m/s 278  0,90 309  0,40 314  0,70 314
22 139 Lašák AlanLašák Alan
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
13 13 6 PB 312 +0.2 m/s 312  0,20 281  0,30 283  0,60 312
23 151 Fábry TomášFábry Tomáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 1 PB 289 +0.2 m/s 243  0,10 289  0,20 213  0,20 289
24 Ďurica OndrejĎurica Ondrej
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
14 14 13 279 +0.3 m/s 259  0,30 279  0,30 x 279
25 144 Gaško JakubGaško Jakub
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
14 14 11 PB 276 +0.1 m/s 241  0,30 272  0,30 276  0,10 276
26 Jurina MartinJurina Martin
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
11 11 12 PB 267 +0.6 m/s 262  0,30 240  0,80 267  0,60 267
27 Ďurečka LukášĎurečka Lukáš
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 14 265 +0.3 m/s x 265  0,30 255  0,20 265
28 Feben AdriánFeben Adrián
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
14 14 2 PB 243 +0.2 m/s x 243  0,20 239  0,50 243
Celkom 28 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(so, 4.5.2024 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 43 PB 493 +0.2 m/s x 480  0,20 490  0,50 490 468  0,90 490  0,40 493  0,20 11.00
2 Halmešová NellyHalmešová Nelly
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 42 463 +0.5 m/s 456  0,30 424  0,30 463  0,50 463 437  0,60 450  0,60 452  0,60 9.00
3 Ďurčová JustínaĎurčová Justína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 31 PB 452 +0.2 m/s x 452  0,20 x 452 412  0,80 x 431  0,70 8.00
4 Michaličková NinaMichaličková Nina
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
11 11 41 PB 440 +0.6 m/s 440  0,60 414  0,30 409  0,60 440 430  0,20 x 410  0,20 7.00
5 Paučová NicolePaučová Nicole
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 38 PB 430 +0.6 m/s 401  0,20 401  0,60 430  0,60 430 425  0,60 - - 6.00
6 Dimitriu MiaDimitriu Mia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 30 PB 423 +0.1 m/s 390  0,10 x 416  0,40 416 402  0,30 423  0,10 417  0,30 5.00
7 Bačíková EmaBačíková Ema
ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica
11 11 29 PB 414 +0.2 m/s 301  0,40 406  0,60 383  0,20 406 400  0,20 389  0,50 414  0,20 4.00
8 Bakayová EmaBakayová Ema
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 39 409 +0.5 m/s x 409  0,50 405  0,60 409 402  0,60 x 395  0,40 3.00
9 Nagyová LillaNagyová Lilla
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
11 11 37 402 +0.3 m/s 402  0,30 397  0,60 397  0,50 402 2.00
10 Bais ElaBais Ela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 32 PB 400 +0.2 m/s 400  0,20 385  0,20 387  0,60 400 1.00
11 Mihaliková NatáliaMihaliková Natália
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
12 12 40 397 +0.5 m/s 379  0,60 x 397  0,50 397
12 Turáková JúliaTuráková Júlia
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
11 11 35 PB 395 +0.6 m/s 395  0,60 377  0,80 391  0,50 395
13 Buršíková ViktóriaBuršíková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 3 PB 385 +0.4 m/s 353  0,20 347  0,60 385  0,40 385
14 Záhorcová LuciaZáhorcová Lucia
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 9 PB 376 +0.5 m/s 376  0,50 360  0,70 371  0,80 376
15 Cebová MichaelaCebová Michaela
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 26 PB 374 +0.2 m/s 374  0,20 x x 374
16 Buková MichaelaBuková Michaela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 20 PB 372 +0.4 m/s 294  0,60 326  0,20 372  0,40 372
17 Schwarz Lesana LaraSchwarz Lesana Lara
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
13 13 34 370 +0.2 m/s 370  0,20 331  0,30 337  0,50 370
18 Kuklová LenkaKuklová Lenka
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
12 12 21 PB 365 +0.1 m/s 365  0,10 348  0,30 338  0,10 365
19 Stanislavová DorotaStanislavová Dorota
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
13 13 28 355 +0.4 m/s 348  0,20 334  0,30 355  0,40 355
20 Bačíková EliškaBačíková Eliška
ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica
12 12 36 354 +0.3 m/s 354  0,30 336  0,60 345  0,60 354
21 Luptáková LauraLuptáková Laura
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
13 13 18 PB 354 +0.3 m/s 332  0,30 354  0,30 327  0,30 354
22 Ďurianová BroňaĎurianová Broňa
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
11 11 24 PB 353 +0.1 m/s 333  0,30 300  0,40 353  0,10 353
23 114 Arpáš NolaArpáš Nola
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 25 347 +0.3 m/s 310  0,20 347  0,30 - 347
24 Jandelová LauraJandelová Laura
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 23 343 +0.2 m/s 343  0,20 304  0,60 342  0,20 343
25 Durilová DorotaDurilová Dorota
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 4 PB 343 +0.1 m/s x x 343  0,10 343
26 Kuňáková NatáliaKuňáková Natália
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
12 12 10 PB 342 +0.3 m/s 281  0,60 275  0,30 342  0,30 342
27 Borloková NikolaBorloková Nikola
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
14 14 2 PB 341 +0.2 m/s 341  0,20 250  0,60 x 341
28 128 Hanesová LilianaHanesová Liliana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
12 12 5 PB 340 +0.6 m/s 340  0,60 x 323  0,50 340
29 Kubinyiová JúliaKubinyiová Júlia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
13 13 27 333 +0.5 m/s x 278  0,80 333  0,50 333
30 124 Ďalogová TamaraĎalogová Tamara
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
12 12 13 PB 328 +0.6 m/s 275  0,50 328  0,60 306  0,20 328
31 106 Kóňová SáraKóňová Sára
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 33 326 +0.6 m/s 326  0,60 310  0,30 315  0,30 326
32 120 Rašnerová MichaelaRašnerová Michaela
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
12 12 19 PB 324 +0.6 m/s 324  0,60 260  0,40 - 324
33 Stieranková NinaStieranková Nina
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
13 13 22 320 +0.7 m/s 318  0,30 320  0,70 270  0,10 320
34 Mošková TimeaMošková Timea
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
12 12 7 PB 315 +0.2 m/s x 266  0,60 315  0,20 315
35 123 Blisková EmaBlisková Ema
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 16 PB 314 +0.2 m/s 310  0,20 314  0,20 - 314
36 117 Miklošíková LillianaMiklošíková Lilliana
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 17 PB 310 +0.2 m/s x 309  0,20 310  0,20 310
37 130 Laššáková EllaLaššáková Ella
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
13 13 6 PB 310 +0.5 m/s x x 310  0,50 310
38 Fašangová EmmaFašangová Emma
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
13 13 12 PB 302 +0.7 m/s 263  0,50 302  0,70 270  0,30 302
MS Sporná AlexandraSporná Alexandra
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
13 13 14 PB 300 +0.3 m/s 275  0,50 251  0,20 300  0,30 300
40 Paľagová NinaPaľagová Nina
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
12 12 8 PB 296 +0.7 m/s 296  0,70 266  0,70 140  0,20 296
41 Gáborová ViktóriaGáborová Viktória
ŠK Detva v pohybeŠK Detva v pohybe
13 13 11 PB 294 +0.3 m/s 294  0,30 x x 294
42 197 Smrečeková TeréziaSmrečeková Terézia
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
12 12 15 PB 293 +0.1 m/s 285  0,60 293  0,10 181  0,20 293
43 Bajlová EmaBajlová Ema
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
13 13 1 PB 000 -
Celkom 43 pretekárov

Vrh guľou 2 kg - Mladšie žiačky

(so, 4.5.2024 - 10:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. ŠČ Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bieliková PatríciaBieliková Patrícia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
11 11 13 PB 10.04 08.94 09.41 09.56 9.56 08.67 10.04 09.94 11.00
2 Korčoková HanaKorčoková Hana
Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina
11 11 12 PB 09.90 09.90 08.65 09.86 9.90 08.48 - 09.41 9.00
3 Karkalíková RomanaKarkalíková Romana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 10 PB 09.87 09.05 09.63 08.54 9.63 09.69 09.87 x 8.00
4 Pisárová SimonaPisárová Simona
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
11 11 11 08.12 07.80 07.47 07.48 7.80 08.00 08.12 07.89 7.00
5 Fatkulinová PaulínaFatkulinová Paulína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
12 12 2 PB 08.07 07.78 08.04 07.84 8.04 08.03 08.07 07.21 6.00
6 Javorová DominikaJavorová Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
11 11 4 PB 07.95 07.62 07.39 07.80 7.80 - - 07.95 5.00
7 Pračková EmmaPračková Emma
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
12 12 8 PB 07.63 06.29 07.10 07.63 7.63 07.25 - 06.80 4.00
8 109